PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مزایا و معایب w710

kasrayebozorg
29-09-2007, 16:53
سلام

چندتا از دوستان برام پیغام داده بودن که w710 رو کامل معرفی کنم و چرا اینهمه ازش تعریف میکنم منم با اجازه بزرگترهای کلوپ یه پست جدید گذاشتم.

میخوام یه توضیح کلی راجع به w710 بدم

امیدوارم که سرتونو درد نیارم چون خودم خیلی گوشی عوض کردم و حساسیت زیادی تو انتخاب گوشی دارم

اولشم بگم خود من هم w700 داشتم (که دادمش به مادرم ) و هم w810 که فروختمش به یکی از قوام

معرفی w710:

الف ) مزایا

1- مقاومت بالا در برابر رطوبت

2- پشتیبانی از فرمتهای mp3 .mp4 . 3gp .aac .acc .amr .imy .emy .wav .rm که سایر مدلهای w قادر به پخش خیلی از این فرمتها نیستن چون w710 دارای نرم افزار real one pleyer هستش که خودش بطور اتوماتیک در پخش فرمت Rm تو واکمن پدیدار میشه

3- سنسور حرکتی این گوشی این امکانو میده که تعداد قدمها . سرعت حرکت . مقدار مسیر طی شده . کالری مصرفی بدن و اطلاعاتی از این قبیل رو به شما میده که مناسب برای حرکات ورزشی هستش و فقط همw710 و 5500 nokia دارای سنسور حرکتیه

4- سرعت بسیار بالای این گوشی در باز کردن صفحات ذخیره شده وب (همون صفحات اینترت اکسپلور) که سایر گوشیها به زحمت باز میکنن

5- صفحه نمایش بسیار شفاف و با کیفیت و نیز کمی بزرگتر از سایر سری w

(میتونی صفحه نمایشش رو با w700 , w810.k750 مقایسه کنین)

6- بلوتوث ورژن 2.0 که نهایت سرعته و میتون همزمان هم بفرستی هم بگیری

7 - کیفیت بسیار بالای صدای خروجی از اسپیکر گوشی که حتی در بلندترین صدا این کیفیت حفظ میشه

8- قابلیت ذخیره 1000 شماره تلفن بر روی گوشی

9- قابلیت ذخیره 100 تا sms

10- سرعت بسیار بالای اون در باز کردن منوها و نیز بازیها و برنامه های جاوا

11- انجام چندید بازی جاوا و برنامه های جاوا بطور همزمان بدون افت سرعت

12 - شناسایی فرمت txt که میتوننی متنی رو با این فرمت ذخیره کنین و هروقت حال کردین بخوننی (قابلتوجه گوشی دارهای سیمبین)

13- نمایش ساعت بطور کوچک یا بزرگ بر روی lcd داخلی

14- میتونین گوشی رو طوری تنظیم کنید که sms رو بدون باز کردن گوشی و در همون lcd بیرونی بخونین

15- استفاره از واکمن یا رادیو بدون باز کردن در گوشی

16 - تنظیم نور lcd بیرونی گوشی

17- مصرف کم باطری در مقایه با سری دیگه w

18- دارای 6 حالت تنظیم زنگ بیدار باش ( که در سایر مدلها 2 زنگ بیشتر نیست )

19- نمایش علامت مینیاتوری واکمن در هنگام مکالمه بر lcd بیرونی گوشی ( قابل توجه اونایی که الکی گوشی درمیارن و شروع به صحبت میکنن )

20- دارای مموری 512 هستش که m2 ( سرتون کلاه نره ) و مموری داخلیش 32 که 25 مگابایتش قابل استفادست

21 - ضامن امنیتی در هنگام باز و بسته کردن در گوشی که اسیبی به در نرسه و به تلق و تلوق نیافته

22- دارای بازوبند و کمربنده واسه بستن گوشی به اون (ای حالی میده وقتی میبندی باهاش میری ورزش صبحگاهی یا کوه. نه میفته نه جیبتو سوراخ میکنه )

23- دکمه های خوش دست و باب sms

24- دوربینشم که میدونین 2 مگا پیکسلیه
25- زنگهای پولی فونیک 72 آوایی
26- نمایشگر 1.9 اینچی
27- و مهمترین مزیتش (البته بعد از سنسور حرکتی و ضد اب بودنش ) اینه که این گوشی جوات نیست و دست کمتر کسی میبینی ( قابل توجه w810 و w700 و k 750 و ... ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ب ) معایب

1- فلاش نداره

2- اتوفوکوس نداره

3- تصاویر زوم نمیشه

4- کلیپهای تصویری فول اسکرین نمیشه

5-lcd بیرونیش دو رنگه

( هر چهار مورد عیبی که گفته شد در تمام گوشیهای تاشو سونی اریکسون وجود داره )

6- زبان فارسی نداره

7- هندفریش مثل سایر w نمی کوبه آخه داخل گوش نمیره مناسبه واسه دویدن و کار کردنو اشپزی کردنو . . . اگه دنبال سرگیجه و گوش دردی یه هندفری w700 هم بخرین

8- اما بزرگترین عیب گوشی خوش دست بودنشه در هنگام مکالمه چون باعث میشه زیاد باهاش مکالمه کنین و قبض موبایلتون سر به فلک میکشه . ..

خب این معایب و مزایای این گوشی بود

من خودم از دیماه پارسال که این گوشی رو خریدم و کلی هم باهاش کشتی گرفتمو ازش کار کشیدم خیلی خیلی ازش راضیم.

در ضمن در مورد قابش بگم که نه تنها w710 بلکه تمام گوشیهای تاشو مشکل تعویض قاب رو دارن و تو این میان تعویض قاب و پیدا کردن قاب فابریک گوشیهای سونی اریکسون چه ساده و چه تاشو و چه کشوییش ازهمه مشکلتره و گرونتره و گوشی که قابشو عوض کنی باید بندازیش دور چون قاب تعویضی هیچوقت کار قاب فابریکو نمیکنه . قاب کریستالی w710 تو بازار (علاالدین ) به وفور یافت میشه و چقدم خوب چفت میشه من 5 ماهه که قاب کریستالی گرفتم الانم که الانه برام کار میکنه چفته چفت هم هست.

حرف آخر

اگه حرفامو باور ندارین میتونین برین w710 دوست . رفیق .فامیل . مسافرمترو و ... بگیرین و مقایسه کنین وقتی lcd داخلیشو ببینین متوجه تفاوت میشین

باور کنین تمام رفقام که w810 دارن به گوشیم حسودیشون میشه:8:

e_mohsen83
29-09-2007, 20:03
ببخشید ولی تکراری بود

DJ_IT_110
01-10-2007, 15:26
رنگ دکمه های مخصوص پخش آهنگ که روی درب گوشی هست از بین نمیره ؟؟؟

kasrayebozorg
04-10-2007, 00:31
دکمه های بیرونیش لاستیکی رنگش نمی ره
اما اگه با ناخن فشار بدی جا ناخن میمونه

nakhordemast
04-10-2007, 01:40
واقعا ضد آبه؟؟؟؟
یعنی بندازیم تو لیوان آب طوریش نمیشه؟
یا فقط در برابر رطوبط مقاومه:41:

Ship Storm
04-10-2007, 04:20
دکمه های بیرونیش لاستیکی رنگش نمی ره
اما اگه با ناخن فشار بدی جا ناخن میمونه

تایید میشه

moriss
04-10-2007, 23:34
14- میتونین گوشی رو طوری تنظیم کنید که sms رو بدون باز کردن گوشی و در همون lcd بیرونی بخونین

اینو میشه بگین از کجاش تنظیم میشه؟

- نمایش علامت مینیاتوری واکمن در هنگام مکالمه بر lcd بیرونی گوشی ( قابل توجه اونایی که الکی گوشی درمیارن و شروع به صحبت میکنن )

ولی وقتی در گوشی باز باشه و درحال مکالمه باشی، صفحه نمایش بیرونی گوشی اصلا چیزی نمایش نمیده. چه برسه به این چیزی که شما گفتی!!!

- زبان فارسی نداره

اتفاقا داره. اگر هم نداشته باشه راحت اضافه میشه. البته اگه منظور شما کیبورد و کلیدهای فارسیه حق با شماست

-----

یکی از مهمترین مزایاشو نگفتین. قابلیت پخش فایلهای فلش و استفاده به عنوان تصویر زمینه بدونن نیاز به هیچ برنامه اضافی. چیزی که در گوشی w810 ( فقط و فقط w810 اونم روی یه فیرمور ) با نصب پچ امکان پذیره !!

nakhordemast
06-10-2007, 02:20
واقعا ضد آبه؟؟؟؟
یعنی بندازیم تو لیوان آب طوریش نمیشه؟
یا فقط در برابر رطوبط مقاومه:41:

???????????????? کسی نیست؟:41:

kasrayebozorg
09-10-2007, 01:53
بازم سلام
w710 میتونه فایلهای swf ( همون فلش خودمونو ) شناسایی کنه و میشه از بعضی از اونا در تم سازی واسه این گوشی بکار برد
ارم واکمن میناتوری هنگام مکالمه رو صفحه بیرونی ظاهر میشه و نیازی به تنظیم نیست
واسه خوندن sms از lcd بیرونی بدون نیاز به باز کردن در این مسیر دنبال کنید:
messaging..inbox..more...list option..details
در ضمن اگه لینک دانلود زبان فارسی رو دارین واسه منم بزارین
خیلی احتیاجمه
اون موقع که من این گوشی رو گرفتم فقط انگلیسی بود
یه چیز دیگه
ورژن واکمن این گوشی از همه w ها بالاتره از این بابت خیالتون تخته تخت باشه