PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کتاب های گاج

BEHZAD2007
28-09-2007, 15:40
سلام بچه ها. نظرتون در مورد کتاب های گاج چیه؟ آیا اصلا کتاب خوبی هست. واسه کنکور خوبه ؟:11:

rainysky50
28-09-2007, 16:44
به نظر من عالیه!من خودم چند تا خریدم!توپه!بهتر از کتابهای دیگه هست!!کیفیت کاغذش هم خوبه!!البته پول و قیمتش یه کمی گرونه!هر کتاب حول و حوش 6هزار تومنه

pp8khat
28-09-2007, 16:52
عمومی فقط سفید گاج
اختصاصی فقط تست اندیشه سازان-مبتکران(البته گیر نمیاد)

DiDiSks
28-09-2007, 18:28
تستی هاش مذخرفه همون سفیداش

farhadsafiri
28-09-2007, 21:36
سلام

من که کنکور دادم بهت کتاب های عمومی سفید گاج و اختصاصی قلم چی و مبتکران البته توی بعضی از درس ها استثنا است.

bini2007
28-09-2007, 23:08
بهترین کتاب برای کنکور و اموزش وتست هست واقعا بهترین تموم کتابهاش بخصوص سفید و سبزش

BEHZAD2007
29-09-2007, 11:34
با تشکر از همه ی دوستان که به سوال من پاسخ دادند. ولی قیمت کتاب ها خیلی گرونه. یه سوال دیگه
کتاب های کانون فرهنگی آموزش چطوره . بازم ممنون :10::8:

Zokoo
29-09-2007, 14:26
سلام اقای بهزاد 2007 برای کنکور میخوانی؟ خسته بباشی عزیز من این تاپیک رو از سایت دانشگاهمون برات میزنم ان شاء الله که تو هم با زحمتی که می کشی بتونی از سایت دانشگاهی که دوست داری بتونی دوستا ن سال های دیگر رو سال ها بعد راهنمایی کنی!!!! کنکور زیاد از من دور نبوده وبرای همین میتونم خوب راهنماییت کنم اگر رشتت ریاضی باشه که چه بهتر!!! یکی از دوستام میگفت قدیمی ها گاج نداشتن ولی ما گاج داریم یکی دیگه هم می گفت کتاب های گاج رو کیلویی هم میبرن من اغراق نمی کنم اما هر جند زمان ما تو اوجش نبود ولی کتاب هاش برخی از اون ها عالیه اگر راجع رشته و وضع تحصیلیت (این که درست چطوروضعی است و تست باز شدی یا اماتوری ) خیلی بهتر می تونم بهت کمک کنم.
با فرض اینکه شما ریاضی هستی!!! ابتدا یک چند تا کتاب معرفی میکنم که برای همه عالیه!!!
1- دانش اموزان عزیز کنکوری لطفا بی تعارف 3 کتاب دین وزندگی خود را دور انداخته و سریعا یک کتاب جامع دین وزندگی گاج را تهیه کنید بزای امتحانات پایان ترم هم به درد میخوره این رو بی تعارف گفتم هرگز با توجه به این که سوالات86 دیده شد نباید برای این درس سر کلاس و
خدای نا کرده کلاس کنکور بروید:18:
2-سوالات درس ادبیات امسال نشان داد که ادبیات را70 میتوان پیش خود خواندو30 بقیه هم برای دستور واشعار البته اگر دو کتاب پایه این درس رو برای امتحان نهایی خوب خونده باشی
به سوال اول ادبیات نگاه نکن!!! از سال84 ادبیات داغون شده تا الان جای بحثش اینجا نیست
کتاب سبز گاج زبان فارسی سال سوم رو بی برو برگرد باید بگیری!!! جدی گفتم ولی ادبیاتش با خودته پول داشتی وقت داشتی اون ها رو هم بگیر ولی اگه نگرفتی ناراحت نباش
توصیه اکید میکنم کتاب های کوجک وابی رنگ گاج رو همون موضوعی ها شامل کتاب لغت ادبیات لغت انگلیسی وحتما تاریخ ادبیات ودرامد ها رو بگیری کوچک اند ولی اگه مدام بخونیشون اثرش رو حتما میبینی هر روز باید رو تاریخ ادبیات کار کنی تا از رو بره تست تاریخ ادبیات رو نرنی فکر میکنی دستور رو میتونی بزنی؟!
-3 برای عربی من مدیون گاج نیستم کار خودم ومعلمم بود !!! گاج تو عربی دیوونت می کنه اگه ریاضی هستی که بهت پیشنهاد میکنم گاج نگیر 10 11 تومتن قیمت کله اون با پاسخشه
تو دستم این قدر سنگینه نمی شه نگهش داری به نظر من تو عربی گاج برگ برنده حتما نمیتونه باشه
4- زبان گاج خوبه ولی عالی نیست سعی کن اگه زبانت نسبتا خوبه دنبال معلم گرامر خفن باشی و تامیتونی تست ووکب بزن تست های کامران معتمدی ( گاج خودمون) هم خوبه ولی یه جاییش خارج میزنه
کتاب 11 کتاب عمومی گاج هم به نظر میاد که جزو کتاب های حوب برای بعد عید هست !!! واقعا !!! برای کتاب های اختصاصی بیاین رشتتون رو با سال و وضع امادگی تون (سابقه و وضع درسی که فکر می کنید!!!) بگید تضمینی سیستم( کتابی!!!!!) پیشنهاد میدیم:27:
اخه دوستان بالا یه کم خیلی کلی پیشنهاد دادن!!! ولی این جا جزییات مهمه!!!!

BEHZAD2007
29-09-2007, 15:06
سلام zokoo جان . نه عزیز رشته ی من حسابداری هست و اصلا تست باز هم نیستم.
بازم ممنون :31::5:

SRT_71
29-09-2007, 16:09
به نظر من عاليه
يه دين و زندگي جديد هم زده كه مال دوم سوم و پيشه
خيلي عاليـــــــــــه

yusef
29-09-2007, 18:12
سلام
کلا شما چه کتاب تست هایی پیشنهاد میکنید؟

diana_1989
29-09-2007, 18:45
سلام
بابا این چه وضعشه من به شخصه فلوس لا موجود شدم
از اول تیر تا حالا فقط 100 تومن پول این کتابا رو دادم
تازه به غیر از کلاسای کنکور

.........

راجع به کتابا عمومی فقط گاج بزن ! عالیه
البته ادبیات طراحان هم رو بگیر کنار این تست ها عالیه
خیلی قشنگ نکته ها رو گفته و میشه گفت مفهمومیه !

عربی رو هم خواستی عشقت کشید به قول بالایی وقت و پولشو داشتی ده استاد هم بگیر تست هاش خوبه

کتابای کانون فرهنگی قلم چی مزخرف ترینه
فقط تجاری کتابا رو داده بیرون
مثلا فیزیک و ریاضی و هندسه تحلیلی و دیفرانسل رو واسه خودش فرمول های من در آوردی ساخته
و اسم داره جواباش کاملا تشریحیه . درصورتی که هیچی ازش نمی فهمی !

اختصاصی فقط اندیشه سازان مبتکران

راستی شیمی گاج عالیه . کتاب انتشارات سبز ( البته فکر کنم اسمشو درست نمیدونم ) هم خوبه
شیمی حتما حتما گاج بزن ! (ُسفید میکروشو میگماااااااااا )

Zokoo
30-09-2007, 09:26
سلام zokoo جان . نه عزیز رشته ی من حسابداری هست و اصلا تست باز هم نیستم.
بازم ممنون :31::5:
درسته رشتت حسابداری است ولی مگه عمومی ندارید ؟ منم که برای همین اختصاصی ننوشتم!!!
از چیزایی که راجع عمومی ها نوشتم دریغ نکن!!! به درد می خوره!!!:46:

BEHZAD2007
30-09-2007, 10:16
سلام بچه ها از نظرات تون ممنونم . امروز میروم کتاب های سفید رو بگیرم البته به اندازه وسعم. چون
پولوس لا موجود. راستی در مورد کتاب های تخصصی چه کار کنم. بازم ممنون

Zokoo
30-09-2007, 10:25
سلام
کلا شما چه کتاب تست هایی پیشنهاد میکنید؟

عزیز رشتت چیه؟ اگه تجربی ریاضی انسانی هستی؟؟!! برای عمومی ها
کتاب هایی که 100% باید بگیری حتی 3 ماه مانده به کنکورت!!! 1- کتاب جامع دین و زندگی مال همین امسال
2 _کتاب سبز گاج زبان فارسی 3 - کتاب های قطع جیبی لغت زبان لغت ادبیات تاریخ ادبیات ودرامد ها

70 %توصیه: 1-کتاب سبز ادبیات گاج با اولویت بیش سوم و دوم 2-کتاب سفید زبان گاج تمامی سالها 3- برای اموزش عربی کتاب سبز گاج دوم وسوم
50 % توصیه: کتاب ادبیات اندیشه سازان سابق ( مبتکران فعلی) 2- کتاب سفید عربی گاج( غوووووووووله)
توصیه نیشه!!! کتاب ادبیات های قلم چی یه کتاب اموزش دستور زبان فارسی مبتکران بود

در کل اگه یه مدرسه خوب یا نیمه خوب داری میری که اموزشهای اولیه رو گرفتی از هر طریق

برای معارف که هیچی براش مدرسه نرو حال کردی علل طولی وعرضی رو خوب یاد بگیری برو یه سوالی بکن

فقط کتاب جامع دین وزندگی گاج برای زبانو ادبیات فارسی بعدمعلم برای اموزش اولیه انتخاب اول زبان فارسی

سبزه گاج بعد اون کوچولوها که دم دستت باشه تا کنکور مدام بخونی بعد هم ادبیات های سبزگاج کنکوری های

سفت وسخت عزیز توجه کنند که 30% اخر ادبیات با خدا است لا اقل از سال 84 این طوری شده!!! درک مطلب

ها از کتاب خارج شده وزیاد نباید خوشحال شوید که درس افشین وبودلف رو حذف کردند به جاش این قدر از خارج

گزینه مییارن براتون که اشک ادم در میاد!!! هر چه رو زبان ودرک مطلب ها بیشتر کار کنید درصدتون رو به75 80

نزدیک تر می کنید سختی ادبیات همین زبان فارسی همیشه لعنتیش بوده با این درک مطلب های گزینه از خارج

بیارش!!! دوستان تازه کنکوری شعر حفظی رو بهش اضافه کنند کسانی که مجبور شدند سر کنکور 86 بگند

اینکدوم شعر مال این خانم زیب النسا است (حیوونکی ها) می فهمند که وقتی میگم از سال84 به بعد بالای70 75 زدن ادبیات با خداست یعنی چی!!!!!! هیچ کس این جور سوال برسیدن از اشعار رو تا قبلش بیشبینی

نمیکرد!!! البته روحیه دادن طراح ها رو با طرح سخت ودشوار سوالات اول درس ادبیات و دینی کنکور86 از یاد نبرند!!!!!

برای درس عربی تا می تونی بخوون نمیدونی اگر بالا بزنی چی می کنه!!! اول درس را 100 از معلم خوب یاد

بگیر بعد سعی کن تست های تالیفی اون معلم رو بزنی سبس کتاب اقای ایاد فیلی و سبز گاج بعد اگه عمری

برات مونده باشه سفید گـــــــــــا ج !!!! همون ایاد فیلی( مبتکران با حاشیه سبز) رو تو تموم کردنش کسی رو نمیشناسم چه برسه به گاج!!!

در درس زبان اگهback ground خوبی داری گرامر رو 100 تقویت کن بعد تا می تونی تست وووکب بزن ترجیحا از رو سفید گاج لغت کوچیکه اون هم یادت نره ها

اگه زمینه قبلیت تو زبان ضعیفه که تا میتونی لغت کار کن و اول هم در سطح کتاب بعد یه کم این ورتر به معنی

بلد بودن تمامی لغات ازمون گرفته شده در ازاد وسراسری وسنجش سال قبل بعد گرامر رو بترکون که جلوتر بری

هم دیگه میفهمی باید از کجا گرامر بخونی مطمئن باش کنکور غیر تخصصی زبان بهترین فرصته که می تونی با

تلاش کنکووری تو زبان از اوون هایی که مدت ها کلاس زبان رفتند جلو بزنی کنکوره و 25 زبان دیگه این قدر باید
روش کار کنی که زیر70 نیاد
برای اختصاصی باید رشتت رو بگی وسابقه کارتو

BEHZAD2007
30-09-2007, 11:27
عزیز رشتت چیه؟ اگه تجربی ریاضی انسانی هستی؟؟!! برای عمومی ها
کتاب هایی که 100% باید بگیری حتی 3 ماه مانده به کنکورت!!! 1- کتاب جامع دین و زندگی مال همین امسال
2 _کتاب سبز گاج زبان فارسی 3 - کتاب های قطع جیبی لغت زبان لغت ادبیات تاریخ ادبیات ودرامد ها

70 %توصیه: 1-کتاب سبز ادبیات گاج با اولویت بیش سوم و دوم 2-کتاب سفید زبان گاج تمامی سالها 3- برای اموزش عربی کتاب سبز گاج دوم وسوم
50 % توصیه: کتاب ادبیات اندیشه سازان سابق ( مبتکران فعلی) 2- کتاب سفید عربی گاج( غوووووووووله)
توصیه نیشه!!! کتاب ادبیات های قلم چی یه کتاب اموزش دستور زبان فارسی مبتکران بود

در کل اگه یه مدرسه خوب یا نیمه خوب داری میری که اموزشهای اولیه رو گرفتی از هر طریق

برای معارف که هیچی براش مدرسه نرو حال کردی علل طولی وعرضی رو خوب یاد بگیری برو یه سوالی بکن

فقط کتاب جامع دین وزندگی گاج برای زبانو ادبیات فارسی بعدمعلم برای اموزش اولیه انتخاب اول زبان فارسی

سبزه گاج بعد اون کوچولوها که دم دستت باشه تا کنکور مدام بخونی بعد هم ادبیات های سبزگاج کنکوری های

سفت وسخت عزیز توجه کنند که 30% اخر ادبیات با خدا است لا اقل از سال 84 این طوری شده!!! درک مطلب

ها از کتاب خارج شده وزیاد نباید خوشحال شوید که درس افشین وبودلف رو حذف کردند به جاش این قدر از خارج

گزینه مییارن براتون که اشک ادم در میاد!!! هر چه رو زبان ودرک مطلب ها بیشتر کار کنید درصدتون رو به75 80

نزدیک تر می کنید سختی ادبیات همین زبان فارسی همیشه لعنتیش بوده با این درک مطلب های گزینه از خارج

بیارش!!! دوستان تازه کنکوری شعر حفظی رو بهش اضافه کنند کسانی که مجبور شدند سر کنکور 86 بگند

اینکدوم شعر مال این خانم زیب النسا است (حیوونکی ها) می فهمند که وقتی میگم از سال84 به بعد بالای70 75 زدن ادبیات با خداست یعنی چی!!!!!! هیچ کس این جور سوال برسیدن از اشعار رو تا قبلش بیشبینی

نمیکرد!!! البته روحیه دادن طراح ها رو با طرح سخت ودشوار سوالات اول درس ادبیات و دینی کنکور86 از یاد نبرند!!!!!

برای درس عربی تا می تونی بخوون نمیدونی اگر بالا بزنی چی می کنه!!! اول درس را 100 از معلم خوب یاد

بگیر بعد سعی کن تست های تالیفی اون معلم رو بزنی سبس کتاب اقای ایاد فیلی و سبز گاج بعد اگه عمری

برات مونده باشه سفید گـــــــــــا ج !!!! همون ایاد فیلی( مبتکران با حاشیه سبز) رو تو تموم کردنش کسی رو نمیشناسم چه برسه به گاج!!!

در درس زبان اگهback ground خوبی داری گرامر رو 100 تقویت کن بعد تا می تونی تست وووکب بزن ترجیحا از رو سفید گاج لغت کوچیکه اون هم یادت نره ها

اگه زمینه قبلیت تو زبان ضعیفه که تا میتونی لغت کار کن و اول هم در سطح کتاب بعد یه کم این ورتر به معنی

بلد بودن تمامی لغات ازمون گرفته شده در ازاد وسراسری وسنجش سال قبل بعد گرامر رو بترکون که جلوتر بری

هم دیگه میفهمی باید از کجا گرامر بخونی مطمئن باش کنکور غیر تخصصی زبان بهترین فرصته که می تونی با

تلاش کنکووری تو زبان از اوون هایی که مدت ها کلاس زبان رفتند جلو بزنی کنکوره و 25 زبان دیگه این قدر باید
روش کار کنی که زیر70 نیاد
برای اختصاصی باید رشتت رو بگی وسابقه کارتو

عزیز رشته من حسابداری است.

yusef
30-09-2007, 17:50
سلام
من رشتم ریاضی بید.

diana_1989
30-09-2007, 18:23
منم ریاضی بیدم . چیه مگه ؟؟؟ جایزه میدن هر کی رشته اش ریاضی باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

yusef
30-09-2007, 19:44
منم ریاضی بیدم . چیه مگه ؟؟؟ جایزه میدن هر کی رشته اش ریاضی باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سلام
نخیر ایشون گفتند چه رشته ای هستم منم گفتم ریاضی.
خبر خاصی نیست.

Zokoo
30-09-2007, 23:29
سلام
نخیر ایشون گفتند چه رشته ای هستم منم گفتم ریاضی.
خبر خاصی نیست.

خوب پس از مایی!!! ابتدا برای تست مینویسم برای ریاضی
ریاضیات: کتاب حساب دیفرانسیل وانتگرال 1 وجلد دومش تالیف استاد سید موسوی انتشارات مبتکران
گسسته وجبرو احتمال :گاج سفید با پاسخ
تحلیلی و هندسه پایه:گاج خوبه
توضیحات: ببین دوست من این ریاضی همه رو پیر میکنه همینجوری که معمولی میخونی حالا این ها رو که گفتم بخونی ازتو چیزی نمیمونه چون ریاضی واقعا وزنه سنگینیه برای دیفرانسیل اگه سید موسوی دوست نداشتی اندیشه فائق و گاج سفید خوبن گسسته هم نخواستی گاج سید موسوی( زیاد خوب نیست) واندیشه فائق هستند. برای هندسه ببین گاج پیرت میکنه اگه واقعا فقط یه مرجع می خوای برای تست بردارو خط وصفحه و...
گاج خوبه سفیدش!!! برای ریاضی 2 هم جلد دوم اندیشه سازان سابق بیشتر به کارت می یاد هندسه 1و2 همون هم خوبه
به هر حال باید اول خوب بفمی بد با اینا رو مفاهیم کنکوری کار کنی بعد هم باید با هم امتحان بدی البته پیر میشی به نظر من هرکس باید در ریاضی انتظار معقولی از خودش داشته باشه من یه سیاستس بهت میدم اخر ببین خوبه یا نه
بریم برا فیزیک : 1-پیش1:حتما میدونی اینجا 3دسته باهم کل میندازن وهمه کلفت!!! 1-ابی قلم چی 30 سال2 اندیشه سازان سابق جلد1و2 3 -گاج جلد 1و2 البته اینجا قلم چی چون رو اموزش زیاد اینجا تکیه نکرده میمونه اون 2تا من میگم اندیشه سازان رو داشته باشی بهتره خوب چون گاج خیلی به ما نرسید ولی تا82 داره وبرای همین خوب نیست گاج فکر کنم اللان دیگه بهتر شده باشه ولی اگه گاج گرفتی به این توجه کن که اندیشه سازان سابق پیش 1 جلد دومش که ازحرکت دایره ای شروع میشه ومشکی هم است کتابیه که عالیهوحتما بخوونش
پیش2گـــــــاج یا اندیشهسازان سابق(اقای انشتین)
سوم هم اندیشه سازان سابق هنو ز جوون وعالی است ولی یه کتاب دیگه است مال گاجه که کتاب سفیدگاج
به نام فیزیک پایه است خوبه ولی اگه کسی همشو حل کرد یه رکورده!!!
درس شیمی فقط گاج به خصوص پیش ومخصوصا پیش2 عالی عالی ترکونده پایه اون هم خوبه و همچنین قلم چی همسالسوم ابی ان خوب ظاهر شده ولیتا گاج هست نری مبتکران بگیری!!!!
کتاب های کــــــــــــــــــلـــــ ـــــفــــــــــــتــ: دردرس ریاضی کتاب هایی است که برای حرفه ای ها است
1-جبروحساب وانالیز احمد قندهاری
2-دوره کامل ریاضی انتشارات راه اندیشه همون که سریع پاسخ سوالات رو میده بیرون تالیف مجید رضوی وحسین بسطام

اما سیاستی که گفتم ببین تو مثل ادمی هستی که در یک استخر یا دریای عمیق افتاده و شنا بلد بودن ونبودن براش معنا نداره یه جا ثابته ویا باید روی اب بمونه یا غــــــــــــــرق شه:18:
وبه بدن تو وزنه هایی متصل است که وزنه های متفاوتی دارند ولی چیدن این ها در اطرافت میتونه رو اب نگهت داره
سنگین ترین وزنه ها ریاضی است اگر تنها باهاش طرف چی میکشدت پایین ولی به کمک عمومی ها وشیمی وفیزیک میتونی تعادلت روبه دست بیاوری از ریاضی چقدر میخوای؟؟؟ 35% زیاده؟؟ میتونی با همین 8000 شی یا میتونی زیر 1500 شی البته تفاوتش اینجا است که عمومی ها وشیمی وفیزیک ر و چقدر بزنی اکثر بچه های ریاضی یا تو عمومی میلنگند یا تو شیمی اما اگه بدوونی این ها رو بترکوونی فیزیک حرفه ای هم برای خودت دستوپا کنی با 35% ریاضی رتبت زیر 1500 تو منطقه 2 و800 تو یک میشه من خودم با همین سیاست اوون زمان عمومی ها رو ترکوندم بعد رفتم یه بلایی سر فیزیک اوردم بعد رفتم شیمی روله کردم بعد رفتم چهار زانو جلو ریاضی نشستم هر چی عشقم کشید رو زدم با32% ریاضی در کمال ناباوری از تمام بجه هاییکه ریاضی رو 50 60 زده بودن جلو افتادم!!! چون میدونستم حریف ریاضی تو کنکور نمی شم بعنی زیاد نه ولی در حالی که یه درس نیست ریسکش هم رو فیزیکه وادبیات دیگه
امکان نداره زبان و عربی و شیمی سخت بشن پس می شه با بالا زدن اوون ها خود را از فشار تستهای ترکیبی ریاضی رها ساخــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــت:27:

amirreza2
09-12-2007, 14:02
سلام .من به تازگی وارد سایت شدم .میشه منو راهنمایی کنید چه کتاب های تست خوبه ؟من رشتم تجربیه

amirreza2
09-12-2007, 14:35
سلام به همگی

ببخشید اگه مبشه منو راهنمایی کنید.

من یک دانش آموز حد متوسط هستم در رشته ی تجربی (معدل دیپلمم هجده شد) که امسال به پیش دانشگاهی میرم.
اگه میشه لیست بهترین کتاب های تستی رو که با اونا می تونم درصد قابل قبولی رو تو کنکور بزنم بهم معرفی کنید. (البته کتابی باشه تمام نکات مهم و کلیدی و همچنین نکته ای که در هر تست وجود داره رو گفته باشه(مثلاً کتابهای سبز گاج یا آبی کانون یا...))

در واقع منظورم بهترین کتاب تست مربوط به هر درس هستش(البته اون کتاب هایی که هم که تست های میکروطبقه بندی براش کافیه رو هم بگین)

راستی من که دارم میرم پیش دانشگاهی باید کتاب تست دینی گاج که مطابق با آخرین تغییرات هستش رو بخرم یا کتاب تست دینی سالهای قبل رو؟

راستی من تو عربی خیلی مشکل دارم یعنی می خوام کتابی باشه که قواعد قشنگ توضیح داده باشه.همچنین تو انگلیسی (البته انگلیسی رو نسبتاً خوب بلدم) می خوام درصدش رو تو کنکور بالا بزنم.

خواهشاً کتابهای تست ریاضی و فیزیکش خیلی خوب باشه چون تو این دوتا درس به خصوص ریاضی خیلی مشکل دارم.

فقط خواهشاً جوبمو سریع بدین بدین چون فردا می خوام برم بخرم.

ببخشید که این سوال رو تو تاپیک کنکوری ها مطرح نکردم چون اونجا یک سوال کردم هیچکی جوابمو نداد الان هم هر چی سرج کردم پیداش نکردم.

فکر کنم این سوال رو هم خیلی عزیزان داشته باشند.

مرسی . منتظر لطفتون هستم.

SAMANN
09-12-2007, 17:12
كتابايي من استفاده كردم ، و نتيجه هم گرفتم:
رياضيات(گسسته،هندسه،ديفرا سيل،...) گاج واقعا خوبه
فيزيك(پايه و پيش دانشگاهي)قلم چي و مبتكران(همون انديشه سازان)
شيمي(انديشه سازان و گاج)
ادبيات(گاج)
عربي (قلم چي،وكتاب آقاي اياد فيلي(مبتكران))
ديني گاج
زبان گاج پيش و انديشه سازان سوم.

SAMANN
09-12-2007, 17:21
سلام به همگی

ببخشید اگه مبشه منو راهنمایی کنید.

من یک دانش آموز حد متوسط هستم در رشته ی تجربی (معدل دیپلمم هجده شد) که امسال به پیش دانشگاهی میرم.
اگه میشه لیست بهترین کتاب های تستی رو که با اونا می تونم درصد قابل قبولی رو تو کنکور بزنم بهم معرفی کنید. (البته کتابی باشه تمام نکات مهم و کلیدی و همچنین نکته ای که در هر تست وجود داره رو گفته باشه(مثلاً کتابهای سبز گاج یا آبی کانون یا...))
براي زيست قلم چي آبي رو خيلي تعريف مي كنند.براي رياضي گاج ميكرو بگير.واسه شيمي هم گاج خوبه هم انديشه سازان.واسه هندسه پايه و امارم گاج بد نيست.تو فيزيك انيشه سازان خوبه و 10 سال قلم چي.

راستی من که دارم میرم پیش دانشگاهی باید کتاب تست دینی گاج که مطابق با آخرین تغییرات هستش رو بخرم یا کتاب تست دینی سالهای قبل رو؟
تو همون كتاب گاجي كه هست رو بگير.
راستی من تو عربی خیلی مشکل دارم یعنی می خوام کتابی باشه که قواعد قشنگ توضیح داده باشه.همچنین تو انگلیسی (البته انگلیسی رو نسبتاً خوب بلدم) می خوام درصدش رو تو کنکور بالا بزنم.
اهان ! منم مثل خودت بودم! كتاب اياد فيلي (مبتكران) و عربي سه سال سبز و ابي قلم چي عالين.
خواهشاً کتابهای تست ریاضی و فیزیکش خیلی خوب باشه چون تو این دوتا درس به خصوص ریاضی خیلی مشکل دارم.
اگه پايت ضعيفه از كتاب هاي گل واژه شرو كن، بعد برو سراغ تست.كه بالا معرفي كردم.
فقط خواهشاً جوبمو سریع بدین بدین چون فردا می خوام برم بخرم.

ببخشید که این سوال رو تو تاپیک کنکوری ها مطرح نکردم چون اونجا یک سوال کردم هیچکی جوابمو نداد الان هم هر چی سرج کردم پیداش نکردم.

فکر کنم این سوال رو هم خیلی عزیزان داشته باشند.

مرسی . منتظر لطفتون هستم.

اينم از چيزايي كه مي دونستمو گفتم.

ghazal_graceful
13-01-2008, 19:05
man reshtam riazie az rahnamaiee hatunam kheili estefade bordam .mer30intori nemishe soal porsid age mishe addam konin chon vaghean be kasi ke betune komakam kone niaz daram
idimam hamin esme karbarime

moein_drj
13-01-2008, 20:18
شرمنده من پستا رو نخوندم. ولی به نظر من کاملا موسسسش تجاریه. واسه پول کتاب میده بیرون.

ولی کلا کتاباش بد نیست.
bug هم کم نداره.

اینا بهترن!!!: اندیشه---- کتاب سبز---- مبنکران------- 10 استاد

petrose.kabir
13-09-2010, 19:52
اینجا خیلی قدیمیه

Alireza SM
13-09-2010, 23:18
شما كه خودت تاپيك 3 سال پيش رو كشيدي از زير خاك بيرون خودت هم ميگ كه قديمه ؟ :دي