PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد Vpn

MESHKIPOSH
28-09-2007, 15:19
من یه چند سوال در مورد VPN دارم.. که خیلی ممنون میشم اگه بصورت ساده و غیر تخصصی جواب بدید
- در سرویس VPN اون طوری که من فهمیدم از سرورهای امریکا استفاده میشه - میخواستم ببینم بستر ارتباطی ای که در این سیستم استفاده میشه چیه ؟ و من که با تلفن dial up از اینترنت استفاده میکنم هم میتونم از این استفاده کنم ؟ و اگر میتونم هزینه ی تلفن چقدره؟
و اینکه کلا چطوری هست و ...
خیلی ممنون میشم اگه بگید که نحوه کار و استفاده از این VPN به چه صورت است ....ممنون

darvish1900
28-09-2007, 16:02
nدوست عزیز اماکن داره سرورهای در هر کشوری باشند.به طور ساده شما وقتی به اینترنت وصل میشه به کمک کانکشی که ساختی اجازه وروود به سرور رو پیدا میکنی و از از سرور وارد اینترنت میشی یا هویتی دیگر.سرویس وی پی ان با همه سیستمهای اینترنتی سازگار و مشکلی نداره. هزینه تلفن اضافی نداره. شما برای استفاده از این سرویس ملزم هستی به اینترنت وصل بشی بعد میتونی استفاده کنی.

مبتدی2
28-09-2007, 16:24
من با خیلی ارزان دارم اگر خواستی برایم پیام خصوصی بفرست

15 ساعت 1000 تومان

( با اجازه مدیریت سایت )

sheytanparast
28-09-2007, 16:39
سلام!

آقا پولتو نگه دار !

سلام دوستان در اين مقاله قصد دارم كه سايتي را به شما معرفي كنم كه ميتونيد از ان اكانت VPN به صورت رايگان و تعداد نامحدود دريافت كنيد.
سوال شما اينه كه به چه دردي ميخوره؟
اكانت vpn قابليت هاي بالايي دارد كه من سه تا از مهماشو براتون ميگم.
1. عبور از فیل تر به راحتي بدون هيچ دردسري (در واقع اين سايت اي پي شما را اي پي امريكا ميكنه كه هيچ فیل ترينگي نداره!)
2. به راحتي ميتونيد ويروس اسكن ها را اپديت كنيد.
3. مزیت دیگه این که میتونید از امکانات سایتهایی که روی ایران محصولاتشون رو بستن مثل گوگل و ... به راحتی استفاده کنید.

براي شروع كار شما بايد به صفحه ي ثبت نام سايت secureix برويد كه من ادرس صفحه ي ثبت نام را به شما ميدهم.

كد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و اگر فیل تر بود از اين استفاده کنید.

كد:

الان شما در قسمت پايين صفحه دو قسمت خالي ميبينيد كه يكيش يوزر نيم و ديگريش پسورد است دو تا گزينه را پر ميكنيد و دكمه ي submit را بزنيد صبر كنيد تا صفحه ي بعد بياد.

در اين صفحه شما بايد بر روي قسمتي كه نوشته شده
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید كليك كنيد به عكس بالا نگاه كنيد.
حالا يه صفحه باز شده كه از شما ميخواهد كه يوزر و پسورد خود را وارد كنيد بعد از اينكه يوزر و پسورد را وارد كرديد و داخل ايميلتان شديد از اين بعد اين اكانت براي شما فعال ميشود خيلي ساده و راحت

قسمت بعدي كار اينجاست كه شما بايد يك کانکشن vpn در كامپيوتر خودتان بسازيد:
ابتدا از كنترل پنل وارد اينترنت اپشن شويد بعد از تب هاي بالا وارد قسمت كانكشن شويد و حالا بر روي گزينه ي setup كليك كنيد دقيقا بالاي صفحه است.
الان صفحه خوشامد گويي امده است next را بزنيد.
بعد چهار گزينه جلوي شما است شما بايد گزينه ي دوم را انتخاب كنيد و next را بزنيد.
سپس يك صفحه ي ديگر باز شد كه باز هم دو تا گزينه دارد شما بر روي گزينه ي دوم بزاريد و next را بزنيد.
حالا وارد صفحه ي ديگري شديد كه از شما نام شركت را ميخواهد اختياري است هر چي ميخواهيد بزاريد.
حالا در صفحه ي بعد كانكشن اينترنت خود را انتخاب كنيد و از دو تا گزينه ي مورد نظر هم بايد گزينه ي دوم يعني automaticliy dial را انتخاب کرده بعد next را بزنيد.
خوب وارد قسمت بعدي شديد كه ميگه home or ip address كه شما بايد يكي از ip هاي زيررا وارد كنيد اولين اي پي بهتر است.

66.150.105.18
66.150.105.11

يكي از اين اي پي ها را انتخاب كنيد ولي اولي بهتر از دومي است.
حالا next را بزنيد.
حالا finish را بزنيد و حالا اكانت شما ساخته شده است.
حالا بايد اين اكانت را باز كنيد و در قسمت يوزر نيم بايد همان يوزر نيمي را وارد كنيد كه ثبت نام كرديد با اين تفاوت كه شما حتما بايد دردنباله ي يوزر نيم خود secureix.com@ را هم بنويسيد مثلا اگر يوزر نيم شما efifray *است شما بايد در قسمت يوزر نيم كانكشن اينطوري بنويسيد.
efifray@secureix.com
و پسورد را هم بنويسيد و دايال را بزنيد البته قبلش بايد به اينترنت وصل باشيد اگر با ارور 800 مواجه شديد يعني سرور شلوغ است و بايد چند بار امتحان كنيد تا وصل بشويد.
من خودم هم از اين اكانت چند روزي هست استفاده ميكنم اصلا افت سرعت ندارد.
در ضمن با هر اكانت يك نفر بيشتر نميتونه ان لاين باشه.

MESHKIPOSH
28-09-2007, 21:13
sheytanparast عزیز خیلی ممنون که این راه و گذاشتی تا به صورت رایگان استفاده کنم

یه سوال -- پس من همانند قبل که از VPN استفاده نمیکردم هزینه اینترنت و تلفن رو پرداخت میکنم و فقط با استفاده از یه اکانت VPN میتونم بدون هیپ هزینه ای بدون ***** باشم و به عنوان یه کاربر آمریکایی در اینترنت شناسایی بشم ...؟؟؟؟ یعنی هزینه ای برای من نداره --- باورم نمیشه!!!
میشه در مورد نحوه کار و پروسه ای که این سیستم داره توضیح بدید ...( مثلا بعد از اینکه ما به اینترنت وثل میشیم و درخواست وصل شدن به VPN یا همون سرورهای خارجی رو میکنیم چی میشه ؟؟؟ یعنی از کجا وصل میشه به اون سرور خارجی ؟؟؟ چه طوری ؟؟؟)

ببخشید من نطق هام خیلی طولانی شد...

AliROCK
28-09-2007, 21:23
خیالت راحت vpn هیچ هزینه ای نداره من خودم 1 سال ونیم هست از امریکا سرویس میگیرم پولی هست ولی uptime تقریبا 100% هست این مجانی ها فقط dns شما رو دستکاری میکنن حتی بعضی از vpn ها افزایش سرعت تا 512kbps رو هم دارن مثله یه یوزر و پسورد ساده هست از تو خود ویندوز یه کانکشن مخصوص vpn میسازی بعد کانکت انگار که شما از isp امریکایی ها داری استفاده میکنی

darvish1900
28-09-2007, 22:19

hassan-2005
01-10-2007, 10:56
آره این vpn میشه گفت یه ف ل ی ت ر ش ک ن هست با قابلیت های بهتر؟