PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از بین بردن موهای زائد با زرنیخ و آهک

majids
28-09-2007, 01:44
سلام به همه دوستان
من شنیدم که با استفاده از زرنیخ و آهک میشه موهای زائد بدن رو از بین برد کسی در این مورد چیزی نمیدونه

زرنیخ فکر کنم یه نوع سنگ معدن مثل آهک باشه

ممنون از همگی هرکس بلده یا شنیده راهنایی کنه

alizali
28-09-2007, 15:03
عزیزم
اینهایی که گفتی همان مواد اولیه واجبی هستند
مواد موبر همه از این مواد دارند
نکنه آهک به خودت بزنی پوستت رو بکنی ها
قشنگ برو داروخانه یه کرم موبر بگیر

majids
30-09-2007, 01:19
سلام علی جون خوبی
ممنون از راهنماییت راستش من قبلا از موم استفاده کردم برای اینکه موه ها با ریشه از بین بره ولی دو ماه بعدش شد همونی که بود موم درد داشت و با ریشه برمیداشت ولی دردش زیاد نبود اما حالا مو زیر پوستی میاد
نمیدونم چیکار کنم فقط تا میتونم به اجدادم فحش میدم هر چی میکشم هش از اونا ارث رسیده دکترا هم میگن

technophile
30-09-2007, 10:45
با با مشكلي نيس حل ميشه ولي شما چرا به جاي اينكه كارتو راحت كني سخت كردي موم كه خيلي درد داره در ضمن كرمهاي موبر بهداشتي تر هم هستن خوبه حالا تاول نزدي خدا رو شكر ولي سعي كن ديگه از موم استفاده نكني :20:

annni
28-06-2008, 22:46
سلام دوستان
اما من یک کاره بهتر کردم
یک شرکت گیاهی یک روغن گیاهی به اسم روغن مورچه روجا اختراع کرده و به ثبت رسونده که من ازش استفاده کردم و واقعا جواب داد.
البته برای همیشه از بین بردن مو برای همیشه بود.
من یک شیشه خریدم و کاملا کمتر شده موهای دستم و همینطور لطیف شده!
من به صورت اینترنتی خریدم.
خیلی خوب بود هم پوستم لطیف شد.هم گیاهی هست.
راستی یکی دیگه هم بود به اسم طلا و چندتا دیگه که محتویاتش اسید بود
حواستون باشه روغن مورچه روجا Roja چون من تقلبیشو اول خریدم بعد نتیجه نداد زنگ زدم شرکتش برام یکی فرستاد اون جواب و نتیجه داد.

Mr.K2
28-06-2008, 23:38
زرنیخ و اهک یعنی واجبی خام !!:31::31: نزنی به خودتا !!!:18:

asextor1
29-06-2008, 01:53
روغن مورچه کجاش گیاهیه . قصد توهین به annni جان رو ندارم ولی من بهتر نیست که بگن روغن حیوانی . هرچی باشه مورچه حیوونه نه گیاه

annni
29-06-2008, 17:36
روغن مورچه کجاش گیاهیه . قصد توهین به annni جان رو ندارم ولی من بهتر نیست که بگن روغن حیوانی . هرچی باشه مورچه حیوونه نه گیاه
نه خواهش میکنم
عزیز اسمش اینه
آخه از قدیم معروف بوده مورچه چنین خواصیتی داره
به نظر من برای همین این اسمو گذاشتند.
من استفاده کردم خیلی هم جواب داد و مفید بود
گفتم تجربمو به شما انتقال بدم
به هر حال شرمنده

pkasko20
22-08-2008, 13:41
از زرنيخ و آهك به عنوان از بين بردن مو در دوران حكومت آمن هوتپ چهارم در مصر باستان استفاده مي شدحتي در تاريخ پزشك فرعون به نام (سينوهه) كه در حال سفر از بابل به كشور هات (كشوري كوهستاني در قديم كه مردمي خشن داشت) وارد روستايي مي شود كه تمام زنان و مردان آنجا بدني پشمالو و پر از مو داشتن كه اين پزشك با تجويز اين دارو مردم آنجا را از زشتي نجات داده و مردم به وي دستمزد زيادي دادند. از اين رو شايد اين تركيب مورد استفاده قرار بگيرد براي نابودي مو ولي امروزه موبر هاي بدن ما از آنها قويتر و بهتر هستن ونيازي به استفاده نيست....

DaRiOuShJh
22-08-2008, 13:57
حالا اینجا چی شد آخر؟
یه چیزی به ما معرفی کنید که هر 2-3 روز یه بار مجبور نشیم ریشامون رو بزنیم!
تیغ و ... گرون شده! نمیصرفه

Mr.K2
23-08-2008, 01:02
حالا اینجا چی شد آخر؟
یه چیزی به ما معرفی کنید که هر 2-3 روز یه بار مجبور نشیم ریشامون رو بزنیم!
تیغ و ... گرون شده! نمیصرفه

کرم موبر !! چند باز بزنی دیگه در نمیاد !! البته این یه مدلشه .. میشه هم همون معمولی ها بگیری .. دیر در میاد اما کوسه نمیشه آدم ! :31:

saharjingil
19-08-2009, 09:35
annni جون ،میشه آدرس یا شماره تلفن یا آدرش اینترنتی روغن مورچه روچا رو بگی؟

annni
24-08-2009, 22:28
annni جون ،میشه آدرس یا شماره تلفن یا آدرش اینترنتی روغن مورچه روچا رو بگی؟
خواهش میکنم
09153034965

dsa
24-08-2009, 22:51
چيزي هست كه كامل مو ها رو از بين نبره، يعني فقط نازكترشون كنه

اين روغن مورچه اگر كمتر استفاده بشه نازك تر ميكنه مو رو يا نه.

Mohammad Hosseyn
25-08-2009, 02:54
مثلا اینکه روغن مورچه هم تاثیرش قطعی نیست و شاید بهتره بگم کاملا غیر محتمله ...

چون بالای 90 درصد استفاده کنندگان تاثیری نگرفتن ...

البته روش استفاده هم سخته ... مثل اینکه تمام موها باید از ته ریه برداشته بشه و بعد روغن استفاده بشه ... حالا کی حاضره تمام موهای تنش رو با موچین بکنه ؟:21:

DaRiOuShJh
25-08-2009, 15:03
خوب پس الان راهکاری چیز دیگه ای که اینقد torture!!! نداشته باشه چیزی سراغ ندارید؟

payam.n5
25-08-2009, 15:15
لیزر به صرفه تره

swamp
25-08-2009, 15:29
البته روش استفاده هم سخته ... مثل اینکه تمام موها باید از ته ریه برداشته بشه
این خیلی ستمه آدم تقریبا نابود میشه

Mohammad Hosseyn
26-08-2009, 01:30
خوب پس الان راهکاری چیز دیگه ای که اینقد torture!!! نداشته باشه چیزی سراغ ندارید؟
من در مورد دستگاه های اپیلالیزر شنیدم که گفته میشه همون مدل لیزرهاییه که پزشکا استفاده میکنن ، با این تفاوت که در خانه قابل استفاده هست . یه دستگاه کوچیک که طبق دستور خاص خودش باید یه مدت استفاده کرد ازش .

گفته میشه بدون درد و هیچ گونه عوارضی هست . همچنین استفاده ازش خیلی ؟آسونه و نیاز به کندن و ... نداره و موها بعد از مدتی ریزش پیدا میکنن و دیگه رشد نمیکنن .

البته من هیچ تائیدی نمیکنم فقط در موردش شنیدم و خوندم . همین .

قیمتش هم به نسبت بد نیست ، حدود 250 هزار تومان .

موفق باشید ..

DaRiOuShJh
26-08-2009, 04:11
اوووووووووووووووووووه
برار خیلی گرونه که!!!×!!×!
اط طرفی لیزر مگه میهش عوارض نداتشه باشه؟

dsa
26-08-2009, 12:30
منم تعريفشو شنيدم و گفتن خوب جواب ميده

اينم لينكش ( شركت اصلي وارد كننده)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

davidjoker
26-08-2009, 12:58
سلام

استفاده از اسپر موبر بهتر نیست ؟

البته من استفاده ندارما :دی

amir marmoolak
01-02-2010, 23:49
سلام
من تقریبا شبیه خرس شدم به نظر شما بهترین راه برای کم کردن مو چیه؟ به نظرتون کرم موبر خوبه؟ یه چیزی میخوام که عوارض نداشته باشه.

mohsen_sir
02-02-2010, 00:09
سلام
من تقریبا شبیه خرس شدم به نظر شما بهترین راه برای کم کردن مو چیه؟ به نظرتون کرم موبر خوبه؟ یه چیزی میخوام که عوارض نداشته باشه.

كلي خنديدما!!!:31::27::27::27::27::27::27::27:: 27::27::27::27::27:
بابا اين چه حرفي؟ اين ليزره مثل اينكه خوب جواب داده از اپيلا ليزر استفاده كن

majid_sd2009
02-02-2010, 00:25
ما که از این چیزا استفاده نکردیم ولی یکی از رفقا بود میگفت کرم مو بر فقط تا جایی که به مو میرسه میسوزونه و کنده میشه و ریشه مو باقی میمونه. میگفت انگار تیغ زدی:دی
بعد اینکه صابونش هم موجوده:دی استفادش هم خیلی راحت تره. فقط مواظب باشین تو حموم جا نزاریدش، ممکنه یکی بیاد بزنه به سرش: دی
یک ایده دارم بد ترین شامپویی که میشناسید رو بزنید ببینید بعد یک مدت افاقه نمیکنه؟ روی سر که خوب جواب میده و شوره و ریزش سریع شروع میشه: دی

Balrog
02-02-2010, 00:43
«آهک و زرنیخ» نام کهن همون واجبی هست!

MaSoOd
02-02-2010, 23:21
از این موبرا که ماهواره تبلیغ میکنه دیدین ؟ 

اسپری هست بعد از زدنش با حوله مو رو پاک میکنه ! 

officer
02-02-2010, 23:39
سلام

سلام مجید ( majid_sd2009 ) : دی
یادش بخیر ما در این مورد خیلی توی گروه های اجتماعی صوبت کردیم : دی

همون صابون ها و اسپری هست .
کرم مو بر دائمی بالئا و hair stop که ماهواره تبلیغ میکنه هم موجود است ! : دی

ولی جدی میگم این چیزا تجربی هست ،
ممکنه چندین کرم رو امتحان کنی و پوستت حساسیت نشون بده تا بتونی یه چیز موثر و سازگار پیدا کنی .

به جایی رسیدین ما رو هم خبر کنید : دی

mr.reza
03-02-2010, 00:08
آقا این تاپیک و که خوندم واقعا خندیدم ! مدت ها بود اینقدر حال نکرده بودم :دی

برام یه سوال پیش اومد ! مگه مو بر و به صورت هم میزنند ؟ :18::18:

majid_sd2009
03-02-2010, 00:16
آقا این تاپیک و که خوندم واقعا خندیدم ! مدت ها بود اینقدر حال نکرده بودم :دی

برام یه سوال پیش اومد ! مگه مو بر و به صورت هم میزنند ؟ :18::18:
من که تا حالا ندیدم و فکر هم نکنم به صورت بزنن:31:
شاید خانوما بزنن ولی آقایون نه، ما که هر جا دیدیم میگن چراریش در نمیاریم و نمیگن چجوری از بین ببریمشون. ولی پوست صورت حساسه نزنی بهتره:31: کاری بشه تا آخر عمر بیچاره میشی:27:

mr.reza
03-02-2010, 00:22
من که تا حالا ندیدم و فکر هم نکنم به صورت بزنن:31:
شاید خانوما بزنن ولی آقایون نه، ما که هر جا دیدیم میگن چراریش در نمیاریم و نمیگن چجوری از بین ببریمشون. ولی پوست صورت حساسه نزنی بهتره:31: کاری بشه تا آخر عمر بیچاره میشی:27:
نه بابا من که با بهترین تیغ های ممکن میزنم چون خیلی حساسم اما یکی از دوستان یه سوال تو صفحه قبل پرسیده بود برای همین گفتم که یه وقت این کار و نکنه !!! :18:

کلا یه موزر بخرید همه جای بدن و باهاش صفا بدید !! هم کوتاه میکنه کاملا هم اینکه اثرات ثانویه تیغ و موبر (جوش و ...) و نداره ! :27:

majid_sd2009
03-02-2010, 00:53
نه بابا من که با بهترین تیغ های ممکن میزنم چون خیلی حساسم اما یکی از دوستان یه سوال تو صفحه قبل پرسیده بود برای همین گفتم که یه وقت این کار و نکنه !!! :18:

کلا یه موزر بخرید همه جای بدن و باهاش صفا بدید !! هم کوتاه میکنه کاملا هم اینکه اثرات ثانویه تیغ و موبر (جوش و ...) و نداره ! :27:
تیغ خوبه. من جدیدا ماشین میکنم. :31: بعضی مواقع هم تیغ میزنم.:21:
موزر هم هست که زیاد حال نمیده. قبلنا میزدم ریشام که در میومد یک جوری بود دیگه یک سالی هست استفاده نکردم.یک نفر دیگه هم دیدم با موزر میزنه بعد ریشاش در میاد یکی در میونه و سیخ هم هست:16:
حالا شاید اون مشکل از خودش باشه:31:

Balrog
03-02-2010, 02:54
از این موبرا که ماهواره تبلیغ میکنه دیدین ؟ 

اسپری هست بعد از زدنش با حوله مو رو پاک میکنه ! 

اون که چیز عجیب و غریبیه! تو مایه معجزه می‌مونه.
تو ایران پیدا می‌شه؟

البته بعدش اون صفایی که بهت داده رو از دماغت درمی‌یاره؛ موها سیخ‌سیخی درمی‌یان مثل سوزن...

Mohammad Hosseyn
03-02-2010, 08:11
تنها موبر مناسبی که من میشناسم موبر شرکت سینره هست که از لجاظ از بین بردن مو خوبه ، موهای نرمتر رو بعد از یه مدت محو میکنه ، اما برای استفاده در سطح وسیع برای موهای زبر به نظرم به صرفه نباشه . این موبر برای صورت هم استفاده میتونه بشه . و احتمال حساست اور بودنش هم زیاد کمه .

اما برای موهای بدن بهترین فکر کنم با یه پزشک متخصص پوست و مو مشورت کنید در مورد موبر های لیزری خانگی ، اگه پزشکتون تائید کردند فکر کنم تنها راه نهایی ممکن باشه .

Old_Chater
03-02-2010, 12:39
من شنيدم روغن مورچه موها رو دايمي از بين ميبره

.:2M:.
03-02-2010, 18:05
من هم متاسفانه شدیدا از این موهای زائد صورت که نمیدونم از کجا دراومده خیلی ناراحتم !! با اینکه تیغ هم نزدم بشون اما هر روز ضخیم تر و پر پشت تر میشن !!
از یه متخصص پرسیدم و یه کرم بهم معرفی کرده که باید 6 ماه استفاده میشد !! ساخت ترکیه . اما هم قیمت بالائی داشت و هم به نظر موثر نمیاد !!!

دوستانی که در مورد برداشتن مو توسط لیرز که دکترهای پوست و مو انحام میدن اطلاعات دقیقی دارن ، کمک کنن لطفا . چقدر زمان میبره و هزینش چطوریه .... ؟

Mr.K2
03-02-2010, 23:51

سلام

منم شنیدم که چند بار استفاده از روغن یا جوهر مورچه ، موها رو از بین میبره ..

کسی دقیق میدونه ؟ !

Mohammad Hosseyn
04-02-2010, 02:28
من هم متاسفانه شدیدا از این موهای زائد صورت که نمیدونم از کجا دراومده خیلی ناراحتم !! با اینکه تیغ هم نزدم بشون اما هر روز ضخیم تر و پر پشت تر میشن !!
از یه متخصص پرسیدم و یه کرم بهم معرفی کرده که باید 6 ماه استفاده میشد !! ساخت ترکیه . اما هم قیمت بالائی داشت و هم به نظر موثر نمیاد !!!

دوستانی که در مورد برداشتن مو توسط لیرز که دکترهای پوست و مو انحام میدن اطلاعات دقیقی دارن ، کمک کنن لطفا . چقدر زمان میبره و هزینش چطوریه .... ؟

موهای صورت بیشتر جنبه ی ارثی داره ... بعد هم خوب ممکنه یکی اینجوری بشه ... اولین کاری که باید بکنید اینه که زیادی توجه نکنید ،، حساسیت بی جا باعث میشه که فکر کنید هی موها داره بیشتر میشه و این میتونه عوامل افسردگی رو در شما ایجاد کنه .

بعد هم اینکه بهترین کار همون مشورت با متخصصین هست . در مورد لیزر هم که طبق اخرین اطلاعات من بهترین روش ممکن همین هست . مخصوصا برای صورت . من به شما پیشنهاد میکنم حتما اینکار رو انجام بدید .
یک روش دیگر برای موهایی هست که تعداد زیادی نیستند . حداکثر چند خال . برای اونها میشه با موچین موها رو از ریشه برداست و بعد روی محل موبرهایی رو استفاده کرد که :
1. فرمولاسیون کم خطر تری دارن (این نیاز به یه بررسی های تخصصی تر داره . مثلا بعضی ترکیبات سدیم دار برای پوست و ریشه مو میتونه مضر باشه) . و احتمال حساسیت رو ندارن (قبلا چندبار عادی روی صورت تست کنید)
2. زمان استفاده کم باشه . حداکثر 5 دقیقه .

احتمال زیاد مشکل رفع میشه . بازم میگم در درجه ی اول مشورت با متخصص ، چون اگه مشکلی برای پوستتون ایجاد بشه دیگه کسی نمیتونه کمکتون کنه . :31:

سلام

منم شنیدم که چند بار استفاده از روغن یا جوهر مورچه ، موها رو از بین میبره ..

کسی دقیق میدونه ؟ !

در مورد این که فعلا ما تبلیغاتش رو شنیدیم ... ولی تجربشو رو نداریم . این سوال اگه از یه متخصص پرسیده بشه بهتره . وگرنه همه ی سایت های موجود برای تبلیغات حرفای عجیب غریب میزنن .

Arpanet
04-02-2010, 20:03
در مورد موي به اصطلاح زائد
اگه در نواحي تناسلي باشن زائد محسوب نميشن واز نظر پزشكي نبودنشون غير طبيعيه و دليل علمي براي تراشيدن ان نداريم مگر در برخي بيماريهاي قارچي چون اسپور قارچ در ساقه مو تكثير ميشه.
اگه موي بدن بطور غير عادي زياد باشه متخصص غدد اگه شك كنه ازمايش هورموني ميده (در مرد يا زن) يا ممكنه فوليكول مو به اندروژن حساس باشه
مواد موبر همگي شيميايي هستن وطبعا روي پوست اثر نا مطلوب دارن.
ليزر تراپي بايد روي تك تك ريشه هاي مو جداگانه انجام بشه كه اگه درست انجام بشه دائميه ولي روش طولاني مدت وپرخرجيه (بستگي به تعداد مويي كه لازمه از بين بره)

amir marmoolak
05-02-2010, 00:56
.
ليزر تراپي بايد روي تك تك ريشه هاي مو جداگانه انجام بشه كه اگه درست انجام بشه دائميه ولي روش طولاني مدت وپرخرجيه (بستگي به تعداد مويي كه لازمه از بين بره)

اگر بخوام لیزر کنم 100 سال طول میکشه:18: واااییی:19:
حالا چه راهی بهتره من اگر لخت هم برم توی استخر همه فکر میکنن لباس پوشیدم:27:
شاید روغن مورچه بهتر باشه اینجور که شنیدم حداقل مو رو نازک میکنه ولی جایی تبلیغشو ندیدم

Doctor.Freeman
05-02-2010, 07:29
اگر خواستین واجبی بزنین به نظر من VEET بهترین نوع کرمه .
نوع موهای ضخیم رو بگیرین بعد از یه مدت موهای بور - ریز و نازوکو ریشه کن میکنه . . . :31:
من خودم استفاده میکنم . هر کدومش 4 تومن بیشتر نیست .

Balrog
05-02-2010, 11:15
در مورد موي به اصطلاح زائد
اگه در نواحي تناسلي باشن زائد محسوب نميشن واز نظر پزشكي نبودنشون غير طبيعيه و دليل علمي براي تراشيدن ان نداريم مگر در برخي بيماريهاي قارچي چون اسپور قارچ در ساقه مو تكثير ميشه.
این دیگه از اون حرفا بود! شما بذار ریش و سیبیلت نیم متر بشه و بگو دلیل علمی واسه تراشیدنش نداریم، اما خب از طرفی به صورت عملی دهنت سرویسه. اگه به این باشه شما دلیل علمی نه واسه ناخن گرفتن داری، نه واسه حموم رفتن، نه...

MaSoOd
06-02-2010, 18:14
اون که چیز عجیب و غریبیه! تو مایه معجزه می‌مونه.
  تو ایران پیدا می‌شه؟

فکر نکنم

پیدا بشه منم مشتریشم :8:

programmer2fx
03-04-2010, 00:33
سلام بچه ها ممنون از مطالبتون
حال کردم زیاد بعضی پست ها خنده دار بود.
ولی یک سوال :
من چطور میتونم موهای پا ، دست و بدن ( از شکم تا زیر گردن) را طوری بزنم که خوب باشه ، به گفته دوستام میگن اگه بزنی فرداش چند برابرش در میاد ، سیخ سیخ تر و خشن تر میشه .
در کل میخوام این چیزای بالا نباشه و پر دردسر نباشه ، وقت زیاد هم نگیره.
ممنون میشم.

programmer2fx
03-04-2010, 12:19
اگر خواستین واجبی بزنین به نظر من VEET بهترین نوع کرمه .
نوع موهای ضخیم رو بگیرین بعد از یه مدت موهای بور - ریز و نازوکو ریشه کن میکنه . . . :31:
من خودم استفاده میکنم . هر کدومش 4 تومن بیشتر نیست .

آره ، خیلی ها VEET را به من هم پیشنهاد کردن.
ولی یک سوال این مدلی که شما میفرمایید واسه موهای ضخیم، نزنه پدر بدنو در بیاره ، موها کلفت تر نشه . تیغ تیغی نشه خدایی نکرده ، رشدش بیشتر نشه ؟
ممنون میشم جواب بدین

ARASH66
05-04-2010, 13:24
این کرم VEET که میگین رو بزنی و بعد پاک کنی حله؟
خارش سوزش بعدش رو نداره؟

dsa
05-04-2010, 17:51
کسی در باره این اپیلا لیزر ها اطلاعاتی داره؟؟

boy20
05-04-2010, 20:05
با سلام

اولا" من نمی دانم چرا آقایان از عنوان موی زائد برای موهای بدن خود استفاده میکنند چون بدن مردها موی زائد نداره و این خاصیت هرمونهای مردانه است که بد از سن بلوغ در بدن اشکار میشه و طبیعی هم هست این اصطلاح درمورد خانمهای باید بکار بره که روی بدن و یا صورتشان مو رشد میکنه .

حالا ممکنه بعضی از جوانها از رویش و هیبت این موها روی بدنشان خوششان نیاد و بخوان از شرش راحت بشن مثل خود من یا سایر دوستانم که بخاطر فعالیت در رشته بدنسازی و نمایان شدن بهتر ماهیچه ها و عضلات بدن موهای بدن را شیو می کنیم . یا کسانی که شناگر هستند نیز بایست بدنشان شیو شده باشه .

من الان درحدود 3ساله که هر 2هفته درمیان کل موهای بدنم را با پودر های مو بر ( واجبین) که می تونین از داروخانه ها تهیه کنید شیو میکنم واز روش کارش هم راضی هستم چون زمان زیادی نمی خواد وقت صرف کنی وبه کل بدن هم مسلت هستی .در مورد اینکه رشد موهای بعدی ضخیم خواهند شد بگم که اوایلش ممکنه چنین به نظر بیاد ولی بعد از چندین مرحله شیو کردن پشت سر هم و از بین رفتن حساسیت پوست وضخیم تر شدن لایه سطحی پوست بدن دیگه موها ضخیم به نظرنمی یاد و یه بدن ---- مثل
مردهای اروپایی دارین . البته این نکته را هم بگم که در ماهای اول بعد از هرشیو بدن خود را با کرم های مرطوب کننده ماساز دهید تا پوستتان خارش نگیرد .
خوش تیپ و خوش فرم باشید.

programmer2fx
05-04-2010, 21:46
این کرم VEET که میگین رو بزنی و بعد پاک کنی حله؟
خارش سوزش بعدش رو نداره؟

والا من از 3-4 نفر تعریفش را شنیدم
این هفته هم خودم میخرم.
ولی در مورد پست بالا (یکی قبل از این پست) که دوستمون واجبی را گفتند که واقعا به نظر من باید غیر قابل تحما باشه. من شنیدم باید بعدش خودت بکنی از روش و همچنین اگه دیر بکنی یا به منافظ پوست برسه چون آهکی هست بدجوری میسوزونه

ARASH66
11-04-2010, 16:12
والا من از 3-4 نفر تعریفش را شنیدم
این هفته هم خودم میخرم.
ولی در مورد پست بالا (یکی قبل از این پست) که دوستمون واجبی را گفتند که واقعا به نظر من باید غیر قابل تحما باشه. من شنیدم باید بعدش خودت بکنی از روش و همچنین اگه دیر بکنی یا به منافظ پوست برسه چون آهکی هست بدجوری میسوزونه
دوست عزیز تست کن بعد توضیح بده، راستی دقیقا اسمش رو هم بگو

pooryak
04-06-2010, 23:34
من اسپری استفاده کردم حدود 5 هفته رد شده هنوز به اندازه قبل نشده فقط مشکلش اینه بعضی قسمتای بدن نمیشه زد

Old_Chater
04-06-2010, 23:41
واسه صورت چيكار بايد كرد كه يه مدت طولاني در نياد؟

Mohammad Hosseyn
05-06-2010, 00:06
واسه صورت چيكار بايد كرد كه يه مدت طولاني در نياد؟
بعضی After Shave ها هستن که می تونن رشد دوباره موهای صورت رو تاخیر بندازن . مثلا من که ریش تراش برقی فیلیپس رو استفاده میکنم ، توی دفترچش ژل بعد از اصلاح فیلیپس رو معرفی کرده که گفته این خاصیت رو داره ... اما خودم تست نکردم .

shoeib
10-07-2010, 18:48
از دوستان کسی از این موبرها برای پشت دست هاش هم استفاده کرده و اثری داشته ؟
من خیلی از موی دست بدم میاد و این قضیه باعث شده قید تی شرت پوشیدن و کلاً لباس آستین کوتاه پوشیدن رو بزنم !
یکی یه راه درست درمون بهم معرفی کنه.
مرسی

Diego
10-07-2010, 19:16
برای بدن(نه صورت!) چه پودر موبری پیشنهاد میشه؟

hoha881
10-07-2010, 19:51
در کل هر چی هم روی پودر موبر نوشته باشه خوشبو هست باور نکن.
چون از هر مارکی استفاده کردم تا یک روز حمام بوی گه میداد.
یک سری ریشتراش ها هست که موها رو عمقی میکنه اونا بهترین هستن توی اینکار چون تا چند میلیمتر زیر پوست هم اصلاح میکنن.
زیادی هم کوتاه کردن خوب نیست.غیر جاهای خاص.

msshamraz
10-07-2010, 20:25
سلام به همه دوستان
من شنیدم که با استفاده از زرنیخ و آهک میشه موهای زائد بدن رو از بین برد کسی در این مورد چیزی نمیدونه

سلام بهتر بود کمی زمین شناسانه به موضوع نگاه کنید .

در گذشته در حمام های ایران از ترکیب این دو ماده معدنی استفاده میشد .
ولی زرنیخ ماده معدنی خطرناک و سمی است که حتی دست زدن به ان باعث بیماری های مختلف میشود و هیچ شباهتی با آهک ندارد .

---------- Post added at 09:25 PM ---------- Previous post was at 09:21 PM ----------

واجبی خانه
حمامی را بگو گرت هست صواب
امشب تو بخسب و تون گرمابه متاب
تا من به سحرگهان بر آیم به شتاب
از دل کنمش آتش و از دیده پر آب
« مهستی گنجوی »
واجبی خانه یا نوره کش خانه(در سالهای اخیر به خیال ناپسند بودن نامش آنرا نظافتخانه گفته و نوشته اند.) محلی در حمام های سنتی ایران بود،که مردم برای ستردن موی بدن بدانجا می رفتند. واجبی خانه از عناصر معماری حمام های سنتی ایران بشمار می رفت.
واجبی یا نوره(دارو نیز بدان می گفتند) ترکیبی از آهک و زرنیخ بود،که در این امر مورد استفاده قرار می گرفت.این ترکیب را که به صورت پودر خشک بود، با آب خمیر می کردند و بر پوست بدن می مالیدند و زمانی را تحمل می نمودند تا دارو اثر خود را گذارد .این زمان در واجبی خانه سپری می شد.از آنجاییکه ایرانیان از دوران باستان بر امر نظافت اصرار داشتند،و پس از اسلام هم این رفتار تشدید شد بنابراین در اعصار گذشته ستردن موهای بدن در میان ایرانیان بسیار اهمیت داشت،و از رفتارهای آیینی – اعتقادی بشمار می رفت.
برای شناخت واجبی و واجبی خانه ورفتار و اعتقاد مردم قدیم در این باره و هم برای ثبت در تاریخ، بررسی این موضوع بنظر ضروری رسید. این مطلب کنکاشی در این باره است:
بررسی لغوی
«...پیش از زرتشت بر نظافت و پاکیزگی تاکید فراوان شده است در ایران باستان از حمام یاد شده است در تخت جمشید آثار حمام بدست آمده ....»/بررسی باستانشناسی...ملایر،مجید ساریخانی.
واجبی کشیدن؛استعمال نوره برای ازاله مو (در درجه اول موی زهار و شرمگاه و گاه نیز برای موهای پا و سینه و پشت و زیر بغل و خلاصه تمام موهایی که بر روی بدن تنه آدمی روییده است.)/فرهنگ عامیانه ،جمالزاده.
محلی در حمام که در آن نوره می کشند/فرهنگ عامیانه ،جمالزاده.
در لغتنامه دهخدا آمده:

واجبی ج ِ ] (ص نسبی ، اِ) نوره . طین . حنا زرد. (یادداشت مؤلف ). به اصطلاح مردم تهران نوره که بدان مویها را سترند. (ناظم الاطباء). || وظیفه . روزینه . (غیاث ) (آنندراج ). راتبه . مقرر. آنندراج:
میرسد واجبی ما ز نهان خانه ٔ غیب
ما چه شرمندگی از عالم امکان داریم .
از صائب /آنندراج.

|| حاصلی را که ضرابی باشیان ضابط و تحویلدار به جهت سرکار خاصه ٔ شریفه ضبط مینمایند واجبی میگویند. (تذکرة الملوک ). و واجبی سرکار دیوان از طلا و نقره که در ضرابخانه مسکوک میشده . در سوابق ایام بدین موجب بوده ، طلا از قرار مثقالی سی دینار، نقره ، از قرار مثقالی دو دینار. و ثانیاً معیران تدریجاً به جهت کفایت سرکار دیوان بر قدر واجبی افزوده طلا را از قرار مثقالی پنجاه دینار و نقره پنج دینار استمرار داده بودند. و در سالی که شاه سابق به قزوین حرکت مینمود وزن عباسی را هفت دانگ مقرر و بعد ازمعاودت از سفر مزبور قبل از ایام محاصره ٔ اصفهان محمدعلی بیک معیر الممالک به جهت توفیر سرکار دیوان اعلی و مزید انتفاع سرکار خاصه به خدمت شاه سابق عرض و یک دانگ از وزن عباسی را کم نموده عباسی را شش دانگ مسکوک و یک دانگ نقره اضافه را علاوه ٔ واجبی نموده ، از آن تاریخ الی نه ماهه سال جلوس شاه محمود واجبی ضرابخانه به همان دستور شاه سابق بدین موجب .ضبط و انفاد میشد... /تذکرةالملوک ص22 .
نوره رَ / رِ ] (از ع ، اِ) چیزی است که برای دور کردن مو از بدن به کار برند، و آن آهک و زرنیخ به هم ساییده است . (از غیاث اللغات ). حلاق الشعر. (برهان قاطع).آهک .(جهانگیری ). نوره را از آن جهت نوره گویند که اندام را روشن و سفید و تازه کند. (از ترجمه ٔ صیدنه ). موی بر. مرکّبی که از آهک و زرنیخ و خاکستر و امثال آن کنند و به طلاء آن موی از تن بشود، فارسی آن آهک است . (بحر الجواهر از یادداشت مؤلف ). واجبی . طین . حنازرد. (یادداشت مؤلف ). تنویر. دارو. || نشان ستور. || قطران . || زن نیک جادوگر. (منتهی الارب)
شرح: چيزي است که براي دور کردن مو از بدن به کار برند، و آن آهک و زرنيخ به هم ساييده است . (از غياث اللغات ). حلاقالشعر.( برهان قاطع). آهک .(جهانگيري ). نوره را از آن جهت نوره گويند که اندام را روشن و سفيد و تازه کند. (از ترجمه صيدنه ). موي بر. مرکّبي که از آهک و زرنيخ و خاکستر و امثال آن کنند و به طلاء آن موي از تن بشود، فارسي آن آهک است . (بحر الجواهر از يادداشت مولف ). واجبي . طين . حنازرد. (يادداشت مولف ).تنوير. دارو.

ترکیبات شیمیایی
واجبي ، مخلوطي از زرنيخ و آهك كه براي زدودن موهاي بدن به كار مي رود.
گویا از سولفات باریوم هم استفاده می شود
اعتقادات دینی
در اوقات نوره کشيدن و ساير آداب آن :
از حضرت صادق عليه السلام منقول است که : يکمرتبه در تابستان دارو کشيدن ، بهتر است در فضيلت و نفع از ده مرتبه که در زمستان بکشند.

از حضرت اميرالمؤ منين عليه السلام نقل است که : احتراز کنيد از نوره ماليدن در روز چهارشنبه ، که روز نحس مستمر است ، جهنم در روز چهارشنبه خلق شده است .

از حضرت رسول صلّى اللّه عليه وآله وسلّم منقول است که : پنج چيز است که مورث پيسى است نوره در روز جمعه و چهارشنبه ماليدن ، وضو وغسل بآبى کردن که در آفتاب گرم شده باشد، در حال جنابت چيزى خوردن ، زن را در حال حيض جماع کردن ، و در حال سيرى چيزى خورد.

از حضرت امام رضا عليه السلام نقل شده است : هر که در روز جمعه نوره بکشد و پيس شود، ملامت نکند مگر خود را و دور نيست که اين دو حديث ، محمول بر تقيه باشد، يا آنکه يکى از طريق اهل سنت است . زيرا که حديث گذشت که حضرت پيغمبر صلّى اللّه عليه وآله وسلّم در روز جمعه دارو ميکشيدند.
در حديث معتبر ديگر منقول است که : بخدمت حضرت صادق عليه السلام عرض کردند که مردم ميگويند: که نوره کشيدن در روز جمعه مکروه است ، حضرت فرمود: چنين نيست که تو گمان کرده چه چيز پاک کننده تر است از نوره کشيدن در روز جمعه .
در حديث ديگر منقول است که : على بن يقطين خواست که بخدمت حضرت امام موسى عليه السلام بنويسد که : آيا مرد در حال جنابت دارو ميتواند کشيد و فراموش کرد، حضرت از باب اعجاز باو نوشتند که باکى نيست ، نوره باعث زيادتى پاکيزگى جنب است .
از حضرت صادق عليه السلام نيز پريسدند، فرمود: باکى نيست .

در حديث حسن آمده : از حضرت صادق عليه السلام پرسيدند که کسيکه دارو کشد ايستاده بول ميتواند کرد، فرمود که : باکى نيست .
در روايت ديگر منقول است که : کسيکه در وقت دارو کشيدن بنشيند، بيم آنستکه بعلت فتق مبتلا شود.
بشير نَبّال با حضرت امام محمد باقر عليه السلام بحمام رفتند، حضرت لنگى بستند از ناف تا زانو و خدمتکار حمام را طلبيدند، آنچه بالا و پائين لنگ بود دارو ماليد، بعد از آن او را بيرون کردند و از ناف تا زانو خود کشيدند و با بشير گفتند که هر گاه دارو بکشى چنين کن .
در بعضى احاديث تجويز آن وارد شده است که : غير عورتين را ديگرى بمالد و به سند حسن منقول است که : از حضرت صادق عليه السلام پرسيدند که آيا جايز است که کسى آرد را با روغن زيت مخلوط کند و بعد از نوره بر بدن بمالد براى آنکه بوى نوره ببرد، فرمود که : باکى نيست .
در حديث ديگر منقول است که : حضرت امام موسى عليه السلام چنين ميکردند و در حديث ديگر منقول است که : از حضرت صادق عليه السلام پرسيدند آرد را بعد از نوره بربدن مى توان ماليد، فرمود که : باکى نيست ، راوى گفت که : مردم ميگويند که اسرافست ، حضرت فرمود که : در چيزيکه اصلاح بدن کند اسراف نيست ، من بسيار است که ميفرمايم که آرد پخته را با روغن زيت مخلوط ميکند و بر بدن ميمالم ، اسراف در چيزى مى باشد که مال را تلف کند و ببدن ضرر برساند.
قال اميرالمومنين(ع): «النّورة نشرة و طهور للجسد.» حضرت علي(ع) فرمودند: استفاده از نوره (زدودن موي زير بغل و اسافل اعضا) نشاط مي‌آورد و بهداشت بدن است. (بحارالانوار ، ج76، ص89.)
«احادیث و روایات وارد شده در آداب و احکام نوره کشیدن از ائمه اطهار(ع)
1. نوره کشیدن مستحب است و پاکیزگی و امان از بیماری هاست .
2. نوره کشیدن مستحب است، اگرچه به فاصله سه روز باشد .
3. نوره کشیدن هر 15 روز یکبار سنت است .
4. مستحب است هرگاه 20 روز گذشت و شخص پولی برای نوره کشیدن ندارد، قرض کند و خداوند به او خواهد داد .
5. کراهت بسیار دارد که 40 روز نوره کشیدن را ترک کنند، بلکه روایت شده است تارک آن مومن و مسلمان نیست و چنین کسی کرامت و احترامی ندارد .
6. نوره کشیدن در روز چهارشنبه مکروه است.
7. مستحب است موقع نوره کشیدن قدری نوره بر سر بینی خود بگذارد و آن را ببوید و این دعا را بخواند: «صلی الله علی سلیمان بن داود کما امر بالنوره.».
8. موی بدن وقتی بلند شود ... و مفاصل را سست می گرداند و موجب ضعف و تنبلی و سل می شود
9. نوره ... بدن را قوی می نماید و پیه کلیه ها را زیاد می کند و بدن را بانشاط و سرحال و سالم می سازد. 10. یکبار نوره کشیدن در تابستان بهتر است از ده بار نوره کشیدن در زمستان .
11. هر کس حمام برود و نوره بمالد، بعد حنا استعمال کند این عمل او امان از جنون و جذام و برص و آکله است تا دفعه دیگر که نوره بکشد و فقر را هم ازاو دور می کند .
12. نوره کشیدن پاک کننده بدن است و دفع دل گیری و پریشانی خاطر می کند .
13. نوره کشیدن از اخلاق پیغمبران است .»/حلیة المتقین مرحوم مجلسی /وسائل الشیعه مرحوم شیخ حر عاملی.
رفتار اجتماعی
در عطاری ها و میان عامه چنین گفته هایی شنیده می شود:
«...نوره یکی از اقسام دارو است و بدن را فربه میکند و اگر آنرا با حنا مخلوط کنند و در حمام برخود بمالند وضح (لکهای سفید پوست ) و بحق ( لکهای سیاه پوستی ) را می زداید . تنویر وسیله طهارت است و کسی که با انگشت ان را بردارد و ببوید و بر سر بینی خود بگذارد و دعای( الهم ارحم سلیمان بن داود کما امرنا بالنوره) را بخواند او را نمی سوزاند ،نوره اب صلب (منی) را زیاد می کند و بدن را نیرو می دهد و بر پیه کلیه می افزاید و بدن را فربه می کند و یک بار استعمال آن در تابستان مفیدتر از ده برابر آن در زمستان است موی بدن همین که بلند شد آب پشت را قطع می کند و مفاصل را سست می کند و ضعف و سل می آورد و کسی که پس مالیدن آنها از فرق تا قدم خود را حنا بمالد از جنون ، جذام، برص و آکله در امان است ضماد کردنی میباشد»

عنصر معماری:
واجبی خانه از عناصر تشکیل دهنده معماری حمام های قدیمی و سنتی ایران بود.و در بررسی طراحی حمام های قدیمی در می یابیم؛ محل آن در بخش میانی حمام یعنی میاندرمعین شده بود.میاندر راهرویی بود که از سربینه به گرمخانه می رفتند.در حقیقت میاندر رابط دو بخش سرد سربینه و گرم گرمخانه بود ،تا بدین ترتیب مانعی برای خروج سریع هوای گرم بخش انتهایی حمام ایجاد شود که این امر در زمستانها بسیار اهمیت داشت.از این جهت ارتفاع این بخش را هم کوتاه در نظر می گرفتند.دردو شانه چپ و راست قسمت دالانوار میاندر نیز آبریزگاه و نظافت خانه قرار داشت.
در باره طراحی و اجزای معماری حمام های قدیم نویسندگان اشاراتی دارند:
«...همچنین حمام سر خانه بود که برای خانه های اعیان از حتمیات بشمار می آمد چه فقدان آن نقص شخصیت صاحبخانه را می رساند که عیالاتش از حمام عمومی استفاده کرده ....حمام سرخانه هم سوای قلت مساحت نسبت به گرمابه های عمومی درست شبیه حمام های عمومی بود با سربینه و کفش کن و رخت کن و گرمخانه و خزینه آب سرد و آب گرم و سرنون(آتشدان)و مستراح و واجبی خانه(نوره کش خانه)و ...»/تهران قدیم،ج3،ص200.
«...در حمام یا گرمابه های سنتی دارای سه بخش بنیادی هستند: 1-بینه یا رختکن ، فضایی بزرگ و سر پوشیده....2-میاندر میان دو بخش بینه و گرمخانه جای دارد میاندر راهرو یا دالانی است که به چند جا راه داشته یکی به آبریزگاه و دیگری به جایگاه ستردن مو(واجبی خانه)...3- گرمخانه یا صحن گرمابه ...خزانه و ...»/معماری ایرانی،پیرنیا،ص382.

«...از اجزاء حمام آتشدان،گربه رو ،دودکش،گنبد،جامخانه،آبریز گاه و نظافتخانه...»/بررسی باستانشناسی...ملایر،مجید ساریخانی.

با دقت و بررسی در معماری حمام های قدیمی باقیمانده در می یابیم که وجود نظافت خانه و نیز محل ثابت آن جزءاصول لاینفک طراحی این بنا ها بوده است.برخی از حمام های مشهور ایران عبارتند از:
حمام ارگ کریمخانی در شیراز،حمام گنجعلی خان در کرمان.
و حمام های تاریخی استان كردستان:
حمام پاشاخان،حمام حسن آباد،حمامِ خان ( ظهیری)،حمام خدری،حمام شجاع لشكر،حمام شیشه،حمام صلاحی،حمام عبدالخالق،حمام عمارت آصف،حمام عمارت مشیر دیوان،حمام عمارت ملا لطف الله شیخ الاسلام،حمام عمارت وكیل،حمام قصلان،حمام منزل معمارباشی
حمام وكیل الملك/کتاب میراث فرهنگی استان کردستان
و نیزحمام های قدیمی اردبیل
«...طبق اظهارات مورخان قبل از سال 1350 حدود 100 حمام تاریخی و قدیمی در اردبیل وجود داشت.
حمام های پیر عبدالملک ، ارمنستان، حمام پیرا عبیش آباد که قدمت 100 ساله داشتند و به دلیل
حمام عیش آباد
بعضی از حمام های قدیمی در اردبیل به قبل از اسلام مربوط می شود مردم اردبیل اعتقاد دارند که حضرت امام حسن مجتبی (ع) در سفر به اردبیل در حمام اردبیل استحمام کرده است.
حمام های تاریخی موجود در شهر اردبیل که با گذر از احداث طبیعی و بی مهری های انسان ها به ظاهر متمدن هنوز پا برجا مانده است.
حمام قره دینگ (صفویه) که گنبد معماری سنتی باطاق و گنبد ضربی است، حمام حاج محسن باطاق و گنبد ضربتی هم واقع در کوچه ملا هادی است که آثار از نقاشی های سنتی در آن جاه مانده است.
حمام حاج شیخ
حمام پیرزرگر
حمام های ابراهیم آباد ، منصوریه ، یعقوبیه، کاظمیه، وکیل، زندان، سیدآباد، زینال،
در استان اردبیل ، در مجموعه 8 حمام تاریخی ثبت شده در فهرست آثار ملی وجود دارد که 7 مورد آن در اردبیل و یک مورد آن در اردبیل و یک مورد در شهرستان خلخال واقع شده است .
اکثر این حمام ها مربوط به دوره قاجاریه است و عده ای از آنها که مربوط به دوره های فبل از قاجاریه است در دوره قاجاریه تجدید بنا شده است
حمام نور، جاجی کاظم محمدیه و حمام تاریخی غین مراحل اولیه ثبت در فهرست آثار ملی را می گذاراند و تعدادی هم بلاتکلیف مانده است /خبرگزاری آریا .
و همین طورحمام های استان آذربایجان شرقی:
حمام كردشت(این حمام یكی از زیباترین حمام های آذربایجان است )،حمام مهرآباد
(تالار رخت ركن ،محل نظافت ، تالار شستشو ، گرم خانه ،خزینه آب)
از سایر حمام های تاریخی آذربایجان شرقی می توان حمام های زیر را نام برد: حمام های شازده تبریز ، حكم آباد تبریز ، نوبهار تبریز ، نوبر تبریز ، سرهنگ تبریز ، سراب ، جلفا ، میلان ، اسكو ، حاجی موسی مرند ، حاج فتح الله بناب ، چهارسوق مراغه ، چهار سوق آذرشهر

Diego
10-07-2010, 21:10
در کل هر چی هم روی پودر موبر نوشته باشه خوشبو هست باور نکن.
چون از هر مارکی استفاده کردم تا یک روز حمام بوی گه میداد.
یک سری ریشتراش ها هست که موها رو عمقی میکنه اونا بهترین هستن توی اینکار چون تا چند میلیمتر زیر پوست هم اصلاح میکنن.
زیادی هم کوتاه کردن خوب نیست.غیر جاهای خاص.

مدل خاصی داره؟(مثلاً مردونه زنونه داره؟)

shoeib
12-07-2010, 01:37
هیچکی نبود جواب ما رو بده؟

از دوستان کسی از این موبرها برای پشت دست هاش هم استفاده کرده و اثری داشته ؟
من خیلی از موی دست بدم میاد و این قضیه باعث شده قید تی شرت پوشیدن و کلاً لباس آستین کوتاه پوشیدن رو بزنم !
یکی یه راه درست درمون بهم معرفی کنه.
مرسی

dsa
12-07-2010, 10:08
هیچکی نبود جواب ما رو بده؟

تنها راه چاره -------> لیـزر

برای هر دو دست حدود 500 تومن در میاد

golabi2
24-07-2010, 13:50
چند روز پیش تو خونه بیکار بودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!پاچه شلوارمو زدم بالا دیدم یوووه چقدر پشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!رفتم 2بسته واجبی دپی خریدم بعده به گند کشیدن حموم رفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]زیر دوش چشتون روز بد نبینه!این خرسی شده بود که نصف موهاشو کنده باشن نصف دیگش باشه!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیدم اینجوری که نمیشه ولش کرد رفتم یه بسته تیغ آوردم افتادم به جون خودم چنان آش ولاشی از خودم کردم که نگو!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان پوستم مثل مرغ شده که پراشو کندی!!!
باسنمم که انگار سوزن فرفره توشه!!!!میشنی عمل میکنن!!!

میگم اگه کرم و واجبی و اسپری دائمی نیستن،پس این اروپایی ها چی کار میکنن که بدنشون مو نداره؟!

هیچ راه حل دائمی نیست؟!

mohsen0000000000
02-08-2010, 08:50
منم يه بار مثل گلابي شدم . خب حالا دنبال ره حل نهايي ميگردم .شايد موكن مكانيكي بهتر باشه .

mohsen0000000000
03-08-2010, 10:54
[U]
سلام بهتر بود کمی زمین شناسانه به موضوع نگاه کنید .

واجبی خانه یا نوره کش خانه........... .

از حضرت رسول صلّى اللّه عليه وآله وسلّم منقول است که : پنج چيز است که مورث پيسى است نوره در روز جمعه .....

از حضرت امام رضا عليه السلام نقل شده است : هر که در روز جمعه نوره بکشد و پيس شود، ملامت نکند مگر خود را و دور نيست که اين دو حديث ، محمول بر تقيه باشد، يا آنکه يکى از طريق اهل سنت است . زيرا که حديث گذشت که حضرت پيغمبر صلّى اللّه عليه وآله وسلّم در روز جمعه دارو ميکشيدند.
در حديث معتبر ديگر منقول است که : بخدمت حضرت صادق عليه السلام عرض کردند که مردم ميگويند: که نوره کشيدن در روز جمعه مکروه است ، حضرت فرمود: چنين نيست که تو گمان کرده چه چيز پاک کننده تر است از نوره کشيدن در روز جمعه .

چن سال پيش كلمه نوره رو تو يه كتاب خوندم .از اون وق تا حالا فك ميكردم نوره مخصوص توي دماغه يا براي كندن موي دماغه . خوب شدكه گفتين :31::31: .

راستي چرا امام رضا منع ميكنه آدم رو از نوره كشيدن در روز جمعه ولي جاي ديگه امام صادق ميگه عيبي نداره ؟ البته شايد به دليل مقتضاي زماني ومكاني باشه.

در كل خيلي خوب بود. ممنون

mohsen0000000000
04-08-2010, 09:05
سلام دوستان
پس از مجاهدتهاي فراوان در دنياي نت به اين دستگاه رسيدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اپيلا ليزر

بدون درد
بدون بو
قيمت اين دستگاه 160000 تومنه. البته خودم هنوز نگرفته ام .ميخام اگه كسي از شما اين دستگاه روخريده وامتحان كرده در باره اش بنويسه
مثلن اينكه چن ميلي از پوست بايد فاصله داشته باشه؟
توبرشور فارسيش نوشته بايد حول دايره كوچيكي اون رو چرخوند . خوب اين دايره كوچيك بايد چند ميلي شعاعش باشه؟
ايا اين دستگاه باعث جهش ژني ميشه يا نه؟
ايا براي نسل هاي آينده ما خطر ايجاد ميكنه يا نه؟

چيزي كه من متوجه شدم(خودم فهميدما) اينه كه ميشه تراكم مو رو تنظيم كرد مثلن اگه ميخوايد يه قسمت كمي مو داشته باشه ميتونيد اون رو در تعداد دفعات كمتري براي ان ناحيه استفاده كرد

Diego
05-08-2010, 20:24
سلام دوستان
پس از مجاهدتهاي فراوان در دنياي نت به اين دستگاه رسيدم
اپيلا ليزر

بدون درد
بدون بو
قيمت اين دستگاه 160000 تومنه. البته خودم هنوز نگرفته ام .ميخام اگه كسي از شما اين دستگاه روخريده وامتحان كرده در باره اش بنويسه
مثلن اينكه چن ميلي از پوست بايد فاصله داشته باشه؟
توبرشور فارسيش نوشته بايد حول دايره كوچيكي اون رو چرخوند . خوب اين دايره كوچيك بايد چند ميلي شعاعش باشه؟
ايا اين دستگاه باعث جهش ژني ميشه يا نه؟
ايا براي نسل هاي آينده ما خطر ايجاد ميكنه يا نه؟

چيزي كه من متوجه شدم(خودم فهميدما) اينه كه ميشه تراكم مو رو تنظيم كرد مثلن اگه ميخوايد يه قسمت كمي مو داشته باشه ميتونيد اون رو در تعداد دفعات كمتري براي ان ناحيه استفاده كرد

ساخت کجاست؟
به مارکهای متفرقه اطمینان نکن.اگه چیز خوبی بود،تا به حال Philips و braun هم اینو تولید کرده بودن

Davood_titan
06-08-2010, 09:16
به نظر شما  کرم مو بر  یا واجبی 

golabi2
08-08-2010, 16:07
به نظر شما  کرم مو بر  یا واجبی 
از کرم موبر 9سال پیش استفاده کردم نتیجه جالبی نگرفتم،واجبیم به من نمیسازه!همون آتیش فکر کنم بهتره!!!

mohsen0000000000
11-08-2010, 08:23
پس از مجاهدتهاي فراوانتر وكوششهاي بسيار در دنياي نت به اين دستگاه رسيدم
موكن wizzit
قيمت اون حول حش 16000 تومن هست.
البته سوالاتي هم هست كه خواهش ميكنم هركي ميدونه (به خصوص خانوما كه اوستاي اين كارن) جواب بدن؟
1.چقدر درد داره؟
2.موقع رويش مجدد مو , مو از زير پوست در مياد يا نه؟ وقتي مودر مياد سوزش داره يا نه؟ 

داوود جان, گلابي جان , پدرام جان , اگه اين نشد بهتره بريم از همون آتش استفاده كنيم . فقط ميترسم جاهاي خساس مون رو بسوزونه

يه بار موهاي تنو زديم تا 4 شبانه روز خوابمون نبرد
كسي ميدونه چرا؟

Royce
11-08-2010, 13:16
اگه راهی پیدا کردین به من روتیل هم اطلاع بدین

golabi2
17-08-2010, 20:32
داوود جان, گلابي جان , پدرام جان , اگه اين نشد بهتره بريم از همون آتش استفاده كنيم . فقط ميترسم جاهاي خساس مون رو بسوزونه

كسي ميدونه چرا؟
دردت میکرد؟طبیعیه گلم!جاهای حساس رو باید با هون تیغ بتراشیم!!!

MMM52
26-08-2010, 21:18
پس از مجاهدتهاي فراوانتر وكوششهاي بسيار در دنياي نت به اين دستگاه رسيدم
موكن wizzit
قيمت اون حول حش 16000 تومن هست.
البته سوالاتي هم هست كه خواهش ميكنم هركي ميدونه (به خصوص خانوما كه اوستاي اين كارن) جواب بدن؟
1.چقدر درد داره؟
2.موقع رويش مجدد مو , مو از زير پوست در مياد يا نه؟ وقتي مودر مياد سوزش داره يا نه؟

كسي ميدونه چرا؟
واقعا 16 هزار تومنه!!!
خب این خلی عالیه که!!!
کجا گیر میاد اینترنتی بخریم یا تو شهر بگردم هست؟!

***Spring***
27-08-2010, 14:52
سلام ...

چند ماه پیش ، دو سه ماه پیش ، نماینده شرکت اصلی ( با سایت رسمی ) زده بود کره ای اصل حدود 160 هزارتومان ، آمریکایی اصل حدود 340 هزار تومان ... قیمتها رو دقیق دقیق یادم نیست ولی همین حدود بود نه دیگه 20 هزارتومان ... الآن سایت اصلی رو یادم نیست چون دنبال این مطلب نبودم و اتفاقی تبلیغش رو دیدم ... اگه یادم اومد حتمآ مینویسم ... یه نمونه با قیمت خیلی ارزون توی بعضی سایتها هست ، ولی از نظر کیفیت چطوریه ، نمیدونم ...

+++++++
پیوست :

یه سایت پیدا کردم ... اون آدرسی که چند ماه پیش دیدم یادم نیست ، همین آدرس بود یا شبیه این ... خدمت دوستان :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالآن توی این سایت یه نمونه مدل دستگاه ساخت کره جنوبی ( Made In Korea ) رو تبلیغ کرده برای فروش ... چند ماه پیش یادمه آمریکایی اصل هم داشتیم ، حالا یا همین سایت بوده ، اون نمونه رو برداشته ... یا سایت دیگه بوده ... بعضی سایت ها هم نوشتند آمریکایی اصل رو نخرید تقلبیه !!! ... بهرحال قبل از خرید خوب تحقیق بفرمایید ...

Ehsan PCbase
27-08-2010, 16:31
لطفا دوستانی که تجربه موفقی از رفع موها با کرم هایی مثل باله ا داشتن بیان با بقیه در میون بزارن

majid_sd2009
28-08-2010, 05:09
این خانوما چجوری میتونن این درد رو تحمل کنن؟
البته اونا موهای بدنشون نازکتره و این همه هم نیست: دی
من یک نگاه به این دستگاهه کردم و یک نگاه به موهای پام(شلوارک پامه) وحشت کردم.!
یعنی باید دونه دونه این مو ها رو بکنه؟
بابا ول کنین به دردش نمیرزه!
یک چیزی نیست بدون درد باشه؟
تازه این دستگاهه رو من رو پاهام امتحان کنم خراب میشه: دی

---------- Post added at 06:09 AM ---------- Previous post was at 06:05 AM ----------

لطفا دوستانی که تجربه موفقی از رفع موها با کرم هایی مثل باله ا داشتن بیان با بقیه در میون بزارن
من یک بار از این کرم موبر ها زدم.
خیلی خوب بود. فقط زود شستم که کمی از موهای دستم کم بشه و همش نره!
سریع رفتم شستم بعد دیدم نصفش ریخته نصفش نریخته. یک جوری حال به هم زن شده بود. حالا بدبختی اینجا بود همشو مالیده بودم دیگه چیزی نمونده بود دوباره بزنم و صاف شه:31:
مجبور شدیم یک ماه آستین بلند بپوشیم

Ehsan PCbase
28-08-2010, 11:36
این خانوما چجوری میتونن این درد رو تحمل کنن؟
البته اونا موهای بدنشون نازکتره و این همه هم نیست: دی
من یک نگاه به این دستگاهه کردم و یک نگاه به موهای پام(شلوارک پامه) وحشت کردم.!
یعنی باید دونه دونه این مو ها رو بکنه؟
بابا ول کنین به دردش نمیرزه!
یک چیزی نیست بدون درد باشه؟
تازه این دستگاهه رو من رو پاهام امتحان کنم خراب میشه: دی

---------- Post added at 06:09 AM ---------- Previous post was at 06:05 AM ----------

من یک بار از این کرم موبر ها زدم.
خیلی خوب بود. فقط زود شستم که کمی از موهای دستم کم بشه و همش نره!
سریع رفتم شستم بعد دیدم نصفش ریخته نصفش نریخته. یک جوری حال به هم زن شده بود. حالا بدبختی اینجا بود همشو مالیده بودم دیگه چیزی نمونده بود دوباره بزنم و صاف شه:31:
مجبور شدیم یک ماه آستین بلند بپوشیم
سلام
بعد از اين يك ماه رشد موهاتون كم يا متوقف نشد ؟

mehdi_360
28-08-2010, 11:50
سلام

بعد از اين يك ماه رشد موهاتون كم يا متوقف نشد

یکم دیر تر در میاد ولی بازم همونقدره:دی

دردسرش کمتره نسبت به تیغ و بقیه مواد:دی

majid_sd2009
28-08-2010, 12:05
کم چیه؟!
همچین در اومد که هر کی میدید میگفت دستاتو تیغ زذی؟
یکم زبر شدهبود البته الان بزرگتر شده خوب شده.
بعد اینکه فک میکنم قطرش بیشتر شده و کلا بیشتر تو دیده.
تا حالا اقدام به سوزوندن مو هم کردم: دی
یک قسمت از دستم هست هرموناش خیلی زیاد شده همونجا خیلی مو درمیاره.
مثلا دست راستم رو در نظر بگیرین.در قسمت مچ سمت راستش. البته زیاد دیده نمشه.نه پشت دسته هست و نه کف دست. اون تیکه سمت راستش یکم به طرف پایین.یک تیکش هست خیلی بیشتر مو در میاره.:دی گرفتمش رو آتیش بو کله پاچه در اومد.
البته اینم بگم تو خوابگا بودیم و با فندک یکی از معتادین انجام دادم: دی
بچه ها میگفتن چه بو کله پاچه ای میاد:31:

money71
29-08-2010, 05:09
واقعا 16 هزار تومنه!!!
خب این خلی عالیه که!!!
کجا گیر میاد اینترنتی بخریم یا تو شهر بگردم هست؟!

نه من يه مدلش رو واسه يكي خريدم حدود 60 تومن
البته چون آشنه بود يه بار خودم امتحانش كردم يه وقت خراب نباشه!:27::21:
وقتي رو پوست ميكشدم يه جوري بود يه هر جا موهاش كم ارتفاع تر بود قلقلكمو ميشد:31: ولي هرجا زياد بود اشكم در مياورد:19:

به نظر من اين دستگاه خوب بود فقط فكر كنم بايد يه بار يه ريش تراش رو موها كشيد بعد ازش استفاده كرد وگرنه چنان دردي بكشي كه نگو

MMM52
29-08-2010, 16:43
نه من يه مدلش رو واسه يكي خريدم حدود 60 تومن
البته چون آشنه بود يه بار خودم امتحانش كردم يه وقت خراب نباشه!:27::21:
وقتي رو پوست ميكشدم يه جوري بود يه هر جا موهاش كم ارتفاع تر بود قلقلكمو ميشد:31: ولي هرجا زياد بود اشكم در مياورد:19:

به نظر من اين دستگاه خوب بود فقط فكر كنم بايد يه بار يه ريش تراش رو موها كشيد بعد ازش استفاده كرد وگرنه چنان دردي بكشي كه نگو
من تو سایت nyazco همین دستگاه رو به همراه روغن مورچه دیدم با پست پیشتاز جمعا شده بود 32 هزار تومن!!!

shoeib
04-09-2010, 22:24
نسل های آینده چقدر به ماها بخندن وقتی بفهمن میومدیم تو تالارهای گفتگو راجع به کرم های موبر و روش های دفع موهای زائد صحبت میکردیم!!!
خیلی جالبه که بشر با اینهمه پیشرفتی که کرده هنوز از پس این موهای فسقلی بر نیومده!!! جداً چرا؟!!
من چند وقت پیش واسه دست هام از کرم و همینطور نوار چسب های مخصوص ویت استفاده کردم...کرمش که عین تیغ فقط موها رو کوتاه میکنه ولی نوار چسبش از ریشه میکنه موها رو...
اما اگر خواستید استفاده کنید فراموش نکنید که درد بسیار زیادی داره...نمیدونم فیلم باکره 40 ساله رو دیدید یا نه...اون صحنه ای که طرف رفته بود مطب پشم های روی سینشو براش با نوار بکنن!! چه دادی کشیده بود!!! تموم سینه هاش پُر خون شده بود!

hooman_top
24-12-2010, 23:10
دوستان من یه سوال دارم، بهترین روش برای زدن موهای اطراف آلت تناسلی چیه؟ حالا نمی خواد از ریشه بزنه، همون معمولی بزنه خوبه، چون موزر و این جور چیزا یکم اذیت میکنه بعضی وقتا ، کرم موبر هم می سوزونه. ممنون

moslem47
24-12-2010, 23:42
این خارجی ها چی استفاده می کنند که بدنشون اینقدر صاف و بی مو است؟

.::SMS::.
25-12-2010, 00:05
از قانون ژنتیک :دی

Facon_Archi
25-12-2010, 00:10
از قانون ژنتیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

خیلی جمله ت باحال بود:دی
+به آب و هوا هم مربوط میشه هر چی گرم و گرمسیر باشه موها زمخت تر و .. میشه

Mohammad Hosseyn
26-12-2010, 12:35
دوستان من یه سوال دارم، بهترین روش برای زدن موهای اطراف آلت تناسلی چیه؟ حالا نمی خواد از ریشه بزنه، همون معمولی بزنه خوبه، چون موزر و این جور چیزا یکم اذیت میکنه بعضی وقتا ، کرم موبر هم می سوزونه. ممنون
همون استفاده از اصلاح كننده هايي مثل تيغ بهترين روشه.
روي مناطق حساسي مثل اطراف آلت و صورت استفاده از هر موبري ريسك داره . :46:

Facon_Archi
26-12-2010, 12:40
ريسك داره
چه ریسکی؟
مواد شیمیایی ای که نیس پوست رو از بین ببره!
حالا صورت میشه گفت ،پوست بعضی ها حساس هست ممکنه عوارضی مثل خارش و قرمز شدن و ... داشته باشه ولی دیگه برای جای دیگه ریسکی فکر نمیکنم داشته باشه:دی

Mohammad Hosseyn
27-12-2010, 21:09
چه ریسکی؟
مواد شیمیایی ای که نیس پوست رو از بین ببره!
حالا صورت میشه گفت ،پوست بعضی ها حساس هست ممکنه عوارضی مثل خارش و قرمز شدن و ... داشته باشه ولی دیگه برای جای دیگه ریسکی فکر نمیکنم داشته باشه:دی
من در یکی از بورشورهای همین موبرها خونده بودم که در دو ناحیه ازش استفاده نشه. یکی صورت و دیگر اطراف ناحیه تناسلی.
اتفاقا مواد شیمیایی هست . خاصیت های شیمیایی خطرناکی داره و اگه محصولی که استفاده میکنید ازش مطمئن نباشید خیلی خطرناک میتونه باشه. مثلا همین موبرهای شامل زرنیخ (آرسنیک هست فک کنم !!) اصلا مناسب نیست.

Hamid4777
31-08-2011, 10:15
سلام
کسی یه کرم یا پودر موبر خوب برای استفاده در ناحیه تناسلی بدن میشناسه؟

shabnam1986
31-08-2011, 12:11
معمولا باید از موبرهای مخصوص صورت استفاده بشه...

اما اصولی ترین راه ژیلت های مرغوب مثل ونوس هست...

DaRiOuShJh
01-09-2011, 01:05
ونوس خیلی هم مرغوب نیس ها (البته برای خانوماس گمونم :دی)
در هر صورت همه اینا به پوست طرف و عادتش خیلی مربوطه قدیما که این همه دم و تشکیلات و انواع موبر و تیغ و وسایل مدرنیزه!!! نبود
همه میپریدن تو زرنیخ میامدن بیرون مشکلی هم نبوده:31:

کلا تیغ و زرنیخ جات از قرن ها پیش مرسوم بوده الان یه مقدار کمرنگ تر شدن ولی الانم باز مصرف کنندشون کم نیست مخصوصا تو ایران

shabnam1986
01-09-2011, 11:37

منظورتون چیه؟

جنس پرشین هم همینجوره
من فک میکنم مرغ همسایه به نظرتون غاز دیده میشه

pandase
27-11-2011, 15:44
سلام دوستان
اما من یک کاره بهتر کردم
یک شرکت گیاهی یک روغن گیاهی به اسم روغن مورچه روجا اختراع کرده و به ثبت رسونده که من ازش استفاده کردم و واقعا جواب داد.
البته برای همیشه از بین بردن مو برای همیشه بود.
من یک شیشه خریدم و کاملا کمتر شده موهای دستم و همینطور لطیف شده!
من به صورت اینترنتی خریدم.
خیلی خوب بود هم پوستم لطیف شد.هم گیاهی هست.
راستی یکی دیگه هم بود به اسم طلا و چندتا دیگه که محتویاتش اسید بود
حواستون باشه روغن مورچه روجا Roja چون من تقلبیشو اول خریدم بعد نتیجه نداد زنگ زدم شرکتش برام یکی فرستاد اون جواب و نتیجه داد.
دوست عزیز میتونید بگید چند بار از روغن مورچه استفاده کردید
مثلا واسه من که میخوام موهای صورتم کامل برطرف شه چند بار باید بکنمشونو روغنی کنم که دیگه در نیان اخه یه بار اینکارو کردم ولی بازم در اومدن البته مطمئن نیستم که کم شدن یا نه

pamtol
28-11-2011, 01:17
خوردن غذا های مثل مرغ که بهشون هرمون رشد و ... زدن و میدن به خورد ملت بدبخت موجب خیلی از این مشکلاته
کسایی که مشکل رشد بیش از حد مو دارن سعی کنید کمتر از این غذا ها بخورین تا رشد مو ها و قطرشون بیشتر نشه

mortal kombat 2008
25-12-2011, 22:04
سلام به همه دوستان محترم
به هر سختی بود هر 10 صفحه این تاپیک رو خوندم ... تاپیک با یه سوال شروع شد که می تونست با یه جواب پایان بگیره ... سوال هم خیلی مبتدی بود و خیلی زود جواب داده شد ...اما اینکه کاربران مختلفی حتی بعضی از مدیر ها به این تاپیک امدن و در مورد روش ها از بین بردن مو حرف زدن نشان دهنده اینه که ما ایرانی ها خیلی خیلی اطلاعاتمون کمه ...اگه شما هم مثل من این 10 صفحه رو بخونید می بینید که اغلب حرف هایی زدیم که نشان دهنده اهمیت این موضوع بود ... یکی از کاربران خودش رو خرس معرفی کرد :31: یکی از اینکه حمام خونه 1 روز بو گند گرفته بود شکایت می کرد :31: یکی از دوستان ماجرای خنده دار اصلاح نصف و نیمه مو دستش رو تعریف کرده بود :31: و سایر ماجرا ها ...
یکی از موارد جالب دیگه هم اینه که 2 نفر از اعضا تنها پست خودشون رو تو این تاپیک دادن !!!
در درجه اول می خوام بگم که ما بیشتر از این که نیاز به زدودن مو زائد بدن داشته باشیم بیشتر نیاز به اعتماد به نفس داریم ... تا حالا شده خودتون برید دارو خونه و از طرف سوال کنید که مثلا بهترین موبر برای اصلاح صورت چیه ؟؟ شاید این بهترین راه باشه !!
خب حالا جدا از همه این حرف ها باید بگم تنها راهکار برای از بین بردن حداقل موقت مو زائد (زیر بغل و اطراف آلت تناسلی) تیغ هست ... صورت هم که به نظر من یه ماشین ریش تراش خوب بگیرید ... اگه جنس خوبی باشه از تیغ هم بهتر می تراشه و نسبت به تیغ مزایاش اینه که راحت و سریع میشه ازش استفاده کرد و نه درد داره ، نه خطر زخمی شدن و نه پوست صورت رو خراب می کنه. در ضمن داشتن ریش و سبیل اونم تو ایران که چندان بد نیست ... ایرانیا بیشتر از مو سر رو ریش و سبیل مدل میدن.
واجبی هم که از اهک و ... ساخته میشه ظاهرا یه روش قدیمی و کمی مسخره هست ... گزارشات کاربران نشون میداد که بو خوبی نداره و سخته یا خطر داره !! لیزر که تقریبا برا اغلب ما خیلی گرونه ولی ظاهرا بهترین راهه برا از بین بردن دائمی ...به هر حال طول میکشه و یه سری مراحل باید طی بشه و اگه پیش دکترا معمولی برید هم معلوم نیست کارشون مطمئن باشه !! شخصا خیلی جاها تو تاپیک ها مختلف شنیدم که یه مدت بعد از لیزر دوباره مو در امده و یا یکی که وسط ابرو رو لیزر کرده بود جاش سفید شده بود ...البته نمی خوام شما را در استفاده از لیزر دچار شک کنم ... فقط می خوام بگم که پیش یه متخصص درست وحسابی برید و قبلش بهش بگید که اگه مثلا جاش سفید بشه یا دوباره در بیاره پولم رو بر می گردونید ؟؟ اگه گفت من کار خودم رو می کنم به بعدش کار ندارم و یا همچنین چیزی پاشید برگردید خونه :20:
موبر هم که مدل ها مختلفی داره و مخصوص صورت یا مخصوص مو زائد امده و البته یه سری از موبر ها دائمی هست که با قیمت خیلی پایین (زیر 20 هزار تومن) داره تو اینترنت تبلیغش میشه و میگن که کاملا بدون درده و همچنین تصمینی و ...
این رو خودم می خوام بهترینش رو یه جا بخرم یه تست کنم ... بعد از تست حتما اطلاع میدم.
به هر حال در اینده احتمالا یه تحقیق کلی در مورد روش ها اصلاح مو زائد بدن انجام میدم و نتیحه رو هم در قالب پی دی اف اینجا قرار میدم ... اینجوری شاید بشه یه خورده سطح اطلاعات نوجوان ها و جوان ها کشور رو بالا برد :5:

dosib
15-01-2012, 11:54
سلام به همه دوستان

من اطلاعات دقيقي در اين مورد دارم ولي نميتونم در اختيار کسي بذارم

mortal kombat 2008
21-01-2012, 11:05

خب ما چیکار کنیم ؟؟ ازت خواهش کنیم که بگی ؟؟ جواب ایشون داده شده.
در ضمن دوستان من از موبر سینره استفاده کردم. خوب بود ولی به نظرم تیغ خیلی خیلی به صرفه تر و سریع تر و راحت تره.

moslem47
02-04-2012, 11:38

Alyreza1
04-04-2012, 23:21
سلام. انصافا آدم جواب نمیگیره درست و حسابی.

من ریش میذارم. اما یک مشکلی دارم. اینکه ریشم تا زیر گلوم هست. و من میخوام قسمت انتهاییش رو تیغ نزنم همه ش. میخوام کلا از بین بره. راهی نیست؟

Jang Bogo
06-04-2012, 23:15
دقیقا کاربرانی که همچین پست های چیپی میدن ، تعداد پستهاشون به انگشتان دست نمیرسه.

(@.@)
07-04-2012, 17:58
منظورتون چیه؟

جنس پرشین هم همینجوره
من فک میکنم مرغ همسایه به نظرتون غاز دیده میشه
من فکر کنم چون بدن ایرانی تا حالا دیده نشده این طور گفتند.
ولی حق با ایشونه بدن این خارجی ها را که ببینی (مخصوصا خوانندگان که کلیپ هاشون را می بینیم)معمولا هیچ مویی دیده نمیشه.

Eblis 2011
07-04-2012, 18:45
اگه این موها زائد بود که خدا به ما نمیداد . . . . به نظرم زدن نداره چون در هر حالت در میاد . . . ریش و تناسلی فرق داره که بحث بهداشت میاد وسط . . . اما جاهای دیگه واسه آقایون لزومی نداره . . . .
مردم نمیدونن از بیکاری چیکار کنن بخدا

Jang Bogo
08-04-2012, 19:48
اگه این موها زائد بود که خدا به ما نمیداد . . . . به نظرم زدن نداره چون در هر حالت در میاد . . . ریش و تناسلی فرق داره که بحث بهداشت میاد وسط . . . اما جاهای دیگه واسه آقایون لزومی نداره . . . .
مردم نمیدونن از بیکاری چیکار کنن بخدا
منم موافقم. موهای بدن که زائد نیستند وجودشون مشکلی نداره که واسه مرد. مرد هست و موهای تنش. مثل این می مونه زن بدنش مو داشته باشه. چقدر حال به هم زن میشه.

forogh53
09-04-2013, 22:19
سلام به همه دوستان

سلام عزیزم منم مشکل تورا داشتم راحت برو لیزر کن لااقل برای دو سال راحتی بعد دوسال به دوسال یه کم در میادتو یک الی دو جلسه برو تجدیدش کن جونت راحت میشه اگه ریشه اش ارثی هست فقط لیزر چارشه.

mohsen0000000000
10-04-2013, 14:54
مخبر همش پستای منو حذف میکنه .اخه مگه ما چی میگیم.میگیم زشته بعضی از قسمتهای بدن رو به دکتر بگیم لیزر کن/اخه این کجاش بده؟

SNOW PATROL
10-04-2013, 15:13
مخبر همش پستای منو حذف میکنه .اخه مگه ما چی میگیم.میگیم زشته بعضی از قسمتهای بدن رو به دکتر بگیم لیزر کن/اخه این کجاش بده؟

دوست عزیز شما اگر مشکلی دارید به دکتر مراجعه کنید . پزشک محرم شماست و اصلا هم زشت نیست
اگر مشکلی در رابطه با پاک شدن پست هاتون دارید به انجمن انتقاد و پیشنهاد مراجعه کنید
موفق باشید

mohsen0000000000
11-04-2013, 08:41
دوست عزیز شما اگر مشکلی دارید به دکتر مراجعه کنید . پزشک محرم شماست و اصلا هم زشت نیست
اگر مشکلی در رابطه با پاک شدن پست هاتون دارید به انجمن انتقاد و پیشنهاد مراجعه کنید
موفق باشید

سلام. نه عزیزم مشکلی نیست.
فقط کسی موهای زیر بغل خودشو با لیزر نمیزنه.لیزر بیشتر برای موهای صورته نه مثلا ناحیه تناسلی و غیره:n02: .منظورم اینه.

اول منظور طرف رو بفهمید بعد پست رو حذف کنید یا موضع گیری سریع بفرمایید.شاید اشکال از من بوده که نتونستم منظورم رو برسونم.:n13:

ehsanyacoza0021
08-05-2013, 13:29
سلام. نه عزیزم مشکلی نیست.
فقط کسی موهای زیر بغل خودشو با لیزر نمیزنه.لیزر بیشتر برای موهای صورته نه مثلا ناحیه تناسلی و غیره:n02: .منظورم اینه.

اول منظور طرف رو بفهمید بعد پست رو حذف کنید یا موضع گیری سریع بفرمایید.شاید اشکال از من بوده که نتونستم منظورم رو برسونم.:n13:

از لیزر میشه برای تمام میهای زاید بدن استفاده کرد هر چی مو ها کلفت تر و تیره تر باشه لیزر کارایی بیشتری داره

Farbod2 قدیم
24-09-2013, 11:03
بهترین کرم موبر چه مارکیه؟

OMiD.1080p
14-12-2013, 17:49
یک ایمیل واسم اومد و توش در مورد موبر Sundepil تبلیغ کرده.

نمیدونم آیا فقط واسه جاهای کم پشته یا نه ! کاربردش رو هم نمیدونم چجوریه .

روش استفاده اش رو توضیح داده بود :

بر روی موهای زائد خود آب بریزید و موبر را به مانند تصویر بالا به صورت چرخشی روی آن بمالید موهای زائد شما به همین آسانی از بین خواهد رفت و هیچ اثری از جای موها باقی نمی ماند و همچنین رویش مجدد موها را نیز به تاخیر می اندازد . این محصول در اروپا بعد از تولید در عرض دو ماه رکورد پرفروشترین محصول آرایشی بهداشتی را شکست .با توجه به اینکه موهای زائد بدن همیشه یکی از معضلات روزمره زندگی بخصوص برای بانوان است . این محصول با قیمت مناسب کیفیت عالی . بدون دردسر . بدون درد هر لحظه که اراده کردید هر جایی باشید می توانید استفاده نمایید و اثر جادوئی آنرا ببینید.

اگه خوبه که سفارش بدیم !؟

wooooow
14-12-2013, 23:24
دوستان یه سوال فنی
صد در صد از این مو برهای چسبی دیدید !!
که اول روی مو یه روغن میریزن و بعد یه چسب میکشن روش و بعد از چند ثانیه چسب رو محکم میکشن تا در بیاد (( البته درد شدیدی باید داشته باشه :n02: ))

میخواستم ببینم اینا تو ایران موجود هست ؟؟؟
طرز استفادش چجوریه ؟؟
واسه از بین بردن موهای پا میخواستم !!
ضرر که نداره ؟؟

ممنون میشم کمک کنید

m40857
28-10-2015, 18:36
دوستان یه سوال فنی
که اول روی مو یه روغن میریزن و بعد یه چسب میکشن روش و بعد از چند ثانیه چسب رو محکم میکشن تا در بیاد (( البته درد شدیدی باید داشته باشه :n02: ))

طرز استفادش چجوریه ؟؟

ضرر که نداره ؟؟

ممنون میشم کمک کنید

سلام دوست عزیز
خیلی باحالی

- - - Updated - - -

دوستان یه سوال فنی

طرز استفادش چجوریه ؟؟
ضرر که نداره ؟؟

ممنون میشم کمک کنید

سلام دوست عزیز
خیلی باحالی

m40857
28-10-2015, 18:38
:n02: :n02: :n02:
:n08::n08::n08:

delllvar
14-11-2015, 20:16
همش الکیه///// باید اخرش از تیغ استفاده کنی...

kgh
11-12-2015, 13:16
پودر موبر لطیف بهترینه
حتما امتحان کنید
روی پوست خشک و داخل حمام قبل از استحمام

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

doctoriran
17-03-2020, 20:03
سلامم.

برای از بین بردن موهای زائد من خودم به شخصه پیشنهاد میکنم از مدل دستگاه لیزر دایود آرنا گستر استفاده بکنید که عوارضی روهم براتون نداشته باشه. چون حالا مدل آرنا گستر خیلی نسبت به باقی شرکتا بهتره و دردی هم نداره اصلا.

arenagostar.com/laser-diode-machine