PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقاله ای قابل توجه گیمر ها-تنظیم ویندوز برای اجرای بهتر بازی ها

x-ray
21-09-2005, 15:38
با سلام
اينجا مي خوام براتون نکاتي رو بگم که با اجراي آنها ويندوز شما روانتر سريعتر و مناسب براي اجراي بازي با قدرت بيشتر مي شود و همچنین ویندوز از مقدار رم کمی روی سیستم شما استفاده میکند
نکته:سعي کنيد که دو ويندوز بر روي کامپيوتر خود داشته باشيد يکي براي کار کردن با نرم افزار ها و اينترنت و ديگري براي بازي
حال يکي از ويندوز هايي را که براي بازي کردن انتخاب کرده ايد را اجرا کنيد و کارهايي رو که ميگم رو انجام بديد

1-فقط درایور های سخت افزارتون رو نصب کنید به همراه directx9.c واز نصب کردن نرم افزار های اضافی خودداری کنید
2-پشت صحنه ویندوز رو خذف کنید
3-در قسمت visual effects واقع در قسمت advanced و راست کلیک روی my computer گزینه ها را حذف کنید
4- در کنترل پنل ودر قسمت sounds صداهای بالا آمدن ویندوز و غیره را غیر فعال کنید
5-تنظیمات کارت گرافیکتان را روی performance قرار دهید در قسمت advanced کارت گرافیک
6-از نرم افزای های خوب safe xp و game xp و همچنین WINner Tweak 3 استفاده کنید و گزینه های غیر ضروری ویندوز را حذف کنید
7-از نرم افزار mem turbo برای خالی کردن رم قبل از اجرای بازی استفاده کنید

اگر اشکال دارید من در خدمتم امیدوارم به دردتون خورده باشه
اگر نکته های دیگری هم بلدید اضافه کنید
x-ray

sAsAn.K
21-09-2005, 15:48
منم بلدم:
استفاده از برنامه ی کم حجم RivaTuner برای بالا بردن فرکانس و سرعت کارت گرافیک و یا به اصطلاح اورکلاکینگ!

x-ray
21-09-2005, 16:08
منم بلدم:
استفاده از برنامه ی کم حجم RivaTuner برای بالا بردن فرکانس و سرعت کارت گرافیک و یا به اصطلاح اورکلاکینگ!

این کار خوبه ولی باید بتونی سیستمت رو خنک نگه داری من خودم یه پنکه کوچیک رو سیستم گذاشتم کارشم خوبه ولی به شما توصیه نمی کنم خطریه

mpsjavad
21-09-2005, 16:57
با سلام ..

با تشكر از مقاله شما .. لطفا قوانين ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم رعايت كنيد !!! ;)

قانون شماره 4 :
هر گاه مقاله جديدي را ارسال كرديد .لطف كنيد پس از ارسال مقاله ، لينك مقاله تان را + عنوان مقاله را به مدير انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پيام خصوصي كنيد.

با تشكر ..

sAsAn.K
21-09-2005, 16:58
x-ray جون اصلا زیاده روی نمی کنم

x-ray
22-09-2005, 09:43
زحمتشو شما بکش

x-ray
23-09-2005, 13:01
کسی حرفی نداره؟؟؟؟!!!
نظری چیزی

sAsAn.K