PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Alborz Protector's GUI

XackerX
27-09-2007, 11:23
اين Gui مربوط به اون پروتكتوري كه قراره بنويسم .
از دوستان ميخوام تا در مورد اون نظر بدن
نظرات در همه قالبي ميتونه باشه
مثلا اينكه خوده اينترفيسش چطوره
يا كدام امكانات و گزينه هاي ديگه اي ميتونسته توش باشه
يا اينكه كدوما نباشه بهتره .
يا اينكه اگه نسخه بندي بشه چه امكاناتي در چه نسخه اي باشه بهتره
قيمتش چند ياشه خوبه
و كلا هر چيز ديگه اي كه به نظرتون ميرسه .
نظر نديد دپرس(:41:) ميشيم ها !:31:

در ضمن از دوستاني كه ميتونن كمك كنن بگن كه تو كدوم قسمت و چقدر .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mJo0T
30-09-2007, 13:04
امکانات خوبی داره ولی، همه رو می تونین به پروتکتورتون اضافه کنین؟!:13:
کامل بود چیزی کم و کسر نداشت!:11:

persiankitty
01-10-2007, 20:55
به نظرم موضوع سي دي رو باهاش قاطي نكني بهتره ، يعني يك ابزار ديگه براي سي دي بده.
اون گزينه جلوگيري از اجرا روي Virtual Machine ها هم ظاهرا فراموش شده. اگر قرار بر اين هست كه License كنترل كني بايد جلوي ماشين هاي مجازي رو بگيري.
دارم لذت ميبرم از اين همه انرژي :)

Kav3h
02-10-2007, 01:21
برنامه رو دیدم ، خوب و حرفه ای طراحی شده.
باید یه مدت بگذره و نتیجش رو دید ؛ باید تست بشه ..

در کل برای نسخه 1.0 برنامه،خیلی خوبه.
موفق باشی.

XackerX
03-10-2007, 12:58
ممنون از نظراتتون . اون گزينه VM كه گفتي مال VM Protector نه Detector . يه چيزي تو مايه هاي

در واقع همون كاري كه ASProtect هم انجام ميده.

XackerX
03-10-2007, 12:58
از بابت اينكه CD رو باهاش قاطي كردم اينه كه اگه كسي نسخه Enterprise برنامه رو خريد همه جور
امكاني داشته ياشه . در واقع سوال اصلي اينجاست كه توي ايران اصلا پروتكتور خالي فايده اي هم داره ؟
من فكر كنم مردم وقتي ترغيب به خريد اين نرم افزار ميشن كه علاوه بر پروتكتور بتونن قفل CD (كه تو ايرن خيلي رايجه) و قفل سخت افزاري (كه بهش اضافه ميكنم) رو داشته باشه .
البته دقت كنيد كه اين امكانات در قالب نسخ
Limited
Standard
CD Version
Usb Version
professionall
Enterprise
ميتونه ارائه بشه .
نظرتون چيه ؟

persiankitty
03-10-2007, 14:11
تجربه من اينه كه مردم رغبت به خريد هيچ نرم افزاري ندارند. يا صبر ميكنند كه توي يك سايتي كه درخواست بدن و كرك بشه و بعد توي سايتهاي وارز دانلود كنند و بعد توي بازار كپي اش رو بخرند ( دقت كنيد كه اصلا كاري به درست و غلطش ندارم ) و يا اصلا رغبت به اين دارند كه يك شام بيرون بروند و 100 تومن با دوست دختراشون خرج كنند ولي پول بابت نرم افزار ندهند. واسه همين ميگم با اين انرژي حال ميكنم ، چون ديگه حالم از برنامه درست نوشتن به هم ميخوره . اين تفاوت در نسخه هاي ارائه شده از نظر تجاري روش خوبي هست. در عمل يك نسخه Enterprise اش خريداري ميشه ، بعد يكي آنپكش ميكنه يا براش لودر ميسازه و بعد 4000 نفر بدون اينكه پولي بابتش بدن ازش استفاده مي كنند. كثيفه آقا ... كثيفه ... تجارت نرم افزار مثل سياهي پر كلاغ ميمونه ... با هيچ صابون و وايتكسي پاك نميشه . وقتي يك متر زمين ميخري ميدوني كه يك قبري داري ، اما همون سرمايه رو وقتي توي نرم افزار ميگذاري نميدوني چي پيش مياد.

سعي ميكنم ديگه نظر ندم چون فايده كه نداره ، ضرر هم ميرسونه ... اما دلم خيلي پر بود. ببخشيد.

hakhamanesh
03-10-2007, 19:19
چند سال پيشا رو يكي از نرم افزارهاي شركت نور يه قفل خيلي خفن ديدم
اول كه برنامه لود ميشد يه آيه قرآن ميومد كه زيرش نوشته بود به اين آيه شريفه قسم ميخورم اين سي دي اورجينال بوده و غير رايتي ميباشد كه با كليك روي تاييد ميرفتي تو برنامه و با زدن دكمه انصراف از برنامه خارج ميشدي.خيلي ها هم ...نميكردن رو تاييد كليك كنن و بيخيالش ميشدن.به نظرم اين قويترين قفلي بوده كه تا حالا تو ايران عرضه شده.:31: اين براي جلوگيري از استفاده كاربر.
براي جلوگيري از كرك توسط كركر هم تو TextString ها يه همچين چيزي قرار بدين كار تمومه تازه قفل و نرم افزارتون رو به كشورهاي عربي و اسلامي ديگه هم ميتونيد صادر كنيد
ولي گذشته از شوخي به نظرم اين عوامل نبايد جلوي پيشرفت رو بگيره اگر واقعا پروتكتور و قفلي كه ساخته ميشه قوي باشه ميشه اون رو به كشورهاي ديگه كه قانون سرشون ميشه صادر كرد با قيمتي خيلي مناسب تر از مشابه خارجي

ehsan30
03-10-2007, 23:45
چند سال پيشا رو يكي از نرم افزارهاي شركت نور يه قفل خيلي خفن ديدم
اول كه برنامه لود ميشد يه آيه قرآن ميومد كه زيرش نوشته بود به اين آيه شريفه قسم ميخورم اين سي دي اورجينال بوده و غير رايتي ميباشد كه با كليك روي تاييد ميرفتي تو برنامه و با زدن دكمه انصراف از برنامه خارج ميشدي.خيلي ها هم ...نميكردن رو تاييد كليك كنن و بيخيالش ميشدن.به نظرم اين قويترين قفلي بوده كه تا حالا تو ايران عرضه شده.:31: اين براي جلوگيري از استفاده كاربر.
براي جلوگيري از كرك توسط كركر هم تو TextString ها يه همچين چيزي قرار بدين كار تمومه تازه قفل و نرم افزارتون رو به كشورهاي عربي و اسلامي ديگه هم ميتونيد صادر كنيد
ولي گذشته از شوخي به نظرم اين عوامل نبايد جلوي پيشرفت رو بگيره اگر واقعا پروتكتور و قفلي كه ساخته ميشه قوي باشه ميشه اون رو به كشورهاي ديگه كه قانون سرشون ميشه صادر كرد با قيمتي خيلي مناسب تر از مشابه خارجي

سلام
فکر کنم نرم افزار آموزشی قران بود نه ؟؟:20:
اما من خودمم دیدم کیف کردم و یک دست مریزاد بهشون گفتم:20:
چون کسی که اهل قران هست ، این چیز ها هم سرش میشه (نه این که ، کسی که نباشه
اهمیت نمی ده نه ، این افراد بیشتر اهمیت می دهند همین :31: )
ممنون
بای

XackerX
04-10-2007, 11:52
چون کسی که اهل قران هست ، این چیز ها هم سرش میشه (نه این که ، کسی که نباشه
اهمیت نمی ده نه ، این افراد بیشتر اهمیت می دهند همین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif )

البته اي يه جور Social Protection كه من باهاش موافقم .
البته خيلي ناقصه اما بد نيست

بهتره راجع به پروتكتور Alborz نظر بدين .
نظرتون چيه اگه مثل CD-Cops هيچ Demo اي بيرون نديم . فقط بفروشيم . به اين ترتيب كم پيدا ميشن آدمائي كه
بخرن و بعد كرك كنن . (نگفتم نيستن اما كمند)

persiankitty
19-10-2007, 06:53
مبحثي توي آرماديلو هست به نام nanomites ، بد نيست يك تحقيقي در موردش انجام بدي.

Morteza_SOS
14-11-2007, 16:42
به نام خدا
سلام به تمامی دوستان نظر بنده اینه که قدرتمندترین قفل های دنیا هم روزی شکسته می شوند ( خیلی زود )
بهترین سازندگان قفل بهترین قفل شکنها هستند و بالعکس

Reza goli
09-02-2008, 10:03
بسم رب شهدا!

به نظر من همه نو کارایی بهش بده چونکه پر طرفدارتر می شه و جامع تر!
هنوز با هاش کار نکردم ولی شما یک کار رو در برنامت چند بار انجام دادی!!!

منظورم جابجایی برگه ها است یکی سمت چپ است که خیلی عالی، یکی هم که هر بخش رو می شه می شه برگه هاش رو جا به جا کرد که واجبه و دو تای دیگه که یکیش مانند منو هست و دیگری چپ و راست می کنه که کاملا بیهوده است و بهتره که بر داری.
-------------------------------------------------------------------===============----------------------------------------------
بهتره که امکان قفل تلفنی رو هم در کنارش بگذاری که دیگه خیلی توپ میشه................
متاسفانه من از برنامه نویسی سر در نمی آورم ولی می تونم یک کمک هایی بهت بکنم.
هر چی تونستم برات پیام خصوصی می دم تا زودتر نگاه کنی.