PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی روش هايی که توسط اونها قربانيتون رو هيچ وقت گم نميکنيد!!!!!!!

bahareh_bus
21-09-2005, 06:26
این دفعه برای شما دوستان می خواهم درباره متد یا روشی صحبت کنم که شما دیگر قربانی خود را گم نمی کنید ؛ البته به هیچ وجه منظورم اسب تروا و .... نیست و نیازی به نصب هیچ برنامه خاصی هم ندارد ، البته هدفم بیشتر درباره مبحث IP های دینامیک و رفع مشکل آنها است .

شاید شده تا به حال به یک کامپیوتر نفوذ کرده باشید ولی فهمیده باشید که IP آن استاتیک نیست (توسط دستور nslookup ) و آن ماشین برای شما ارزش زیادی داشته باشد ! این قضیه برای من چند دفعه تکرار شده است حتی به وضع فجیع تر ؛ یادم می آید که وقتی به یک شبکه نفوذ کرده بودم (فکر بد نکنید ، خودشان خواسته بودند !!) هدفم یک ماشین بود که اپراتور (یک چیزی تو مایه های مدیر ) از آن برای چک کردن سیستم و رفع مشکلات مدیریتی و ... استفاده می کرد ؛ آن ماشین IP دینامیک داشت و البته هر 7-8 دقیقه باز هم تغییر میکرد کار با آن خیلی مشکل بود ، چون نمی شود روشها را روي آن حتی تست کرد تا سوراخی پیدا کرد ، البته هیچ سرویسی هم ارائه نمی داد ، ما یک جور هایی به آن دست پیدا کردیم اما نمیتوانستم دسترسی را نگه دارم و ... ؛ خوب حالا شما قضیه را دریافتید و با مشکل آشنا شدید ؛ برای رفع این مشکل ما یک کار ساده کردیم و آن هم استفاده از Dynamic DNS بود! البته ابزارهایي هم وجود دارد که صلاح نمی بینم فعلا نام ببرم ! ولی یک راه حل بسیار خوب استفاده از سایتهای زیر است :

1. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این را هم اضافه کنم که شما در این سایتها ثبت نام کرده و بعد از گذراندن مراحل ثبت نام برای ماشین قربانی یک نام اختصاص می دهید ، و با وارد کردن آن نام در قسمت URL مرورگر شما به سمت قربانی هدایت می شوید حتی با اینکه IP قربانی تغییر کند !! البته در شرایطی که کلاس آن تغییر نکند !!!
با استفاده از اين روش ها کارهای خيلی جالبی ميشه انجام داد
بقيشو خودتون پيدا کنيد

نکته : عزیزان من متاسفانه بر خلاف میل باطنی خود نتوانستم این مطلب را به صورت کامل بیان کنم آن هم به دلایلی ؛ لطفاً بقیه کار را خودتان ادامه دهید ... موفق می شوید !!!

mohsen_djd2
21-09-2005, 10:59
بيشتر توضيح بده
من توي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عضو شدم
حالا چيکار کنم

EhsanHF
21-09-2005, 11:19
محسن جان . حالا میتونی جلوی دوستات پز بدی که عضو این سایت هستی !
ولی بدون شوخی . یکم افکار پلیدانه رو توی مغزت پرورش بده . اونوقت میفهمی باید چیکار کنی .

mohsen_djd2
21-09-2005, 12:06
من پسر خوبي هستم و افکار پليد هم ندارم
احسان جوووووووووووووووووووووووو وووون
حالا يه کمي افکار پليد به من آموزش بدين

Amir_P30
21-09-2005, 12:09
ممنون از شما بهاره خانم براي مقاله

قوانين رو هم رعايت كنيد بد نيست!!! :blink: :blink: :blink:

قانون شماره 4 :
هر گاه مقاله جديدي را ارسال كرديد .لطف كنيد پس از ارسال مقاله ، لينك مقاله تان را + عنوان مقاله را به بنده پيام خصوصي كنيد. چرا؟؟
براي اين كه بنده بتوانم هموراه تاپيك فهرست مقالات را به روز (Upgrade ) نگه دارم و اين كار به سود كاربران عزيز است تا سريع تر به مقصودشون برسن.

ALt3rnA
21-09-2005, 19:55
خانوم بهاره مقاله تون جالب بود ولي کامل نبود. توصيه ميکنم که تا حد امکان کاملش کنيد

Harry Potter
21-09-2005, 20:51
خانوم بهاره مقاله تون جالب بود ولي کامل نبود. توصيه ميکنم که تا حد امکان کاملش کنيد

میخواست بگه چطور قربانی رو گم نکنی، همین. دیگه اینکه چه بلایی میخواهی سرش بیاری با خودته!

bahareh_bus
22-09-2005, 07:42
سلام
از همتون معذرت ميخوام که مقاله يه کم ناقص هستش ولی
اگه خودتون بقيه کار رو ادامه بدين خيلی لذت بخش تره
چون بهتره که خودتون راهتون رو پيدا کنيد و در اين بين مطالب
زيادی رو کشف ميکنيد
حالا اگه شرایط عوض بشه يه توضیح مفصل در اين رابطه پست ميکنم

EhsanHF
22-09-2005, 10:37
اگه میخواین آموزش بدین به نظر من تا همینجا کافیه . وگرنه روشها و کارها تکراری و دمود میشه .

rootnt
26-09-2005, 12:44
مرسی
خیلی خوب بود
من قبلا که از این کار ها میکردم این مشکل خیلی دست و پا گیرم شده بود و خیلی حال گیری بود
و این مقاله میتونه خیلی کمک کنه
شاید دوباره برم چت کنم و چند تا کلاینت هک کنم :)

j0l6
27-09-2005, 00:31
سلام
دوستان از اونجا که هر کسی برای قربانی خودش یه اسم میزاره وسایت هم با توجه یه اسمی که بهش میدن میره سراغش پس چنتا اسم با سلیقه ی خودتون وارد کنین شاید به یه کی از اون هک شدها بخوره سایت شما رو هدایت بفرماید به کمپیوترش
:cool: :biggrin: راستش اولین چیزی که با خوندن مکاله به ذهنم خطور کد همین بود البته یه وقت فکر نکنین ذهن پلیدی دارم

arkadas
18-10-2005, 05:09
توسط یکسری دستورات وی بی و توابع وی بی،میشه قربانی رو هیچ وقت گم نکرد،اگه حال داشتم بعدا میزارمش.

KING ESFANDIYAR
01-11-2005, 15:27
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :tongue: :tongue: مرسي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Lord_Naykan
07-11-2005, 11:19
خیلی جالب بود! ...
پیشنهاد می کنم پست هایی که در وبلاگ گروه مام در آدرس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که توسط دوست عزیزم امیر آشتیانی نوشته شده بندازید!
نویسنده عزیز اگه فکر می کنید! می تونید کاملش کنید! بی نهایت مشتاق یک مقاله کامل در این زمینه هستم! ولی نه عین اون رو بیارید اینجا کپی کنید!
منظورم این پست هست :

از مدیر این انجمن تقاضا دارم بیشتر دقت کنند تا دوستان نوشته ها رو از جاهای دیگه نیارن!
این پست ارسالی که در وبلاگ گروه ماست به هیچ عنوان تحت لیسانس GNU FDL نیست! و کاملا کپی رایت داره!

من با مساله کپی کردن هیچ مشکلی ندارم و قصد آبرو ریزی هم ندارم! ولی بد نیست دوستان عزیز! که وقتی ما یه مقاله رو کپی می کنیم حداقل یه تغییر کوچیک بهش بدیم با دانش خودمون!! چرا ما ایرانی ها یاد گرفتیم براحتی هر چیزی رو زیر پا بذاریم؟

من قصد درست کردن جنجال در اینجا و بی احترامی به اشخاص ندارم! اگه این دوست عزیز کمی تغییر از نظر اطلاعاتی در بالابردن این انجام می دادن من به هیچ عنوان به خودم اجازه نمی دادم دخالت کنم! و خودمم تشویقشون می کردم که حداقل یه چیز جدید ارائه داده اند! حتی در حد یک جمله!

این راه معروفیت و دانش نیست! با این روش نه به معروفیت می رسید و نه به دانش! بهتر نیست 1 هفته وقت بذارید و خودتون یه مقاله بنویسید؟ اینجوری لذتش بیشتر نیست؟

با تشکر علی مصلحی عضو گروه امنیتی Whitehat Nomads

aager
09-11-2005, 10:58
سلام آيا كسي ميتونه آموزشي براي هك كردن سايت - مرحله به مرحله - برام بفرسته اينم ايميلم
aager_11@yahoo.com

Lord_Naykan
10-11-2005, 09:13
دوست عزیز ! اول اینکه هک کردن یاد دادنی نیست! اگه بچه بازی می خوای یاد بگیری سایت های ایرانی زیادی هستن که بهت یاد می دن چه جوری با ابزارها یاد بگیری هک کنی!
که بعدش هم امثالی مثل من بهت می گن Script Kiddies

می خوای هک یاد بگیری ؟ برو اول برنامه نویسی! مفاهیم TCP IP ، مفاهیم پایه سیستم عامل!
لینوکس!
Socket Programming و Shell Programming رو یاد بگیر!
بعد برو کتاب های مختلفی رو بخون! و مدارک مختلفی مثل CCISP و مدرک های CISCO یا ماکروسافت ...!
هکر به کسی می گن که کاملا به سیستم ها آشنایی داشته باشه!
بعد 4...5 سال شاید یه چیزی بشی!
والا نمی دونم چرا همه فکر می کنند هک کردن راحت هست!

الان دوتا شغل توی ایران شده که بهترین شغل های کل ایرانیس هاست و همه اینکاره اند. اولیش دکتری که همه یه پا دکتر هستند واسه خودشون ... دومی مکانیکی هست که همه بلدن ماشین درست کنند!
سومی هم هک هست که جدیدا همه هکر شده اند!

مقوله امنیت چیز راحتی نیست!

Lord_Naykan
10-11-2005, 09:16
این انجمن ها دارای مدیر نیستند؟
من الان چند روزه از پستی که دادم می گذره هنوز کسی نیومده ببینتش!

EhsanHF
10-11-2005, 11:03
چرا لرد جان . من که مطالب شما رو خوندم و استفاده کردم . اگه لازم باشه یکی هم جواب میده .

mpsjavad
10-11-2005, 14:18
با سلام ..

ضمن تبريك عضويت شما جناب علی مصلحی عزيز .

من بعد از پست شما به وبلاگ گروه مام ( از طريق لينك ادرسي كه ذكر كرديد ) مراجعه كردم و طبق گفته شما شاهد كپي شدن عيني مقاله در انجمن توسط يكي از كاربران بودم اما منتظر شدم تا كاربر خاطي خودش پاسخگو باشه كه ايشون به سبب گرفتاري كه دارند تاكنون به انجمن مراجعه نكردند . ( همينجا به ايشون تذكر ميدم كه قوانين انجمن رو رعايت كنند و بعد از خوندن اين مطلب منبع رو در زير مقاله ذكر كنند . )

همون طور كه شما حتمي قوانين انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هاي ما رو مطالعه كرديد به كرات ذكر شده كه :

قانون شماره 3 :
سعي كنيد در تمامي مقالاتي كه پست ميكنيد .منبع مقاله تان را بنويسيد.

از مدیر این انجمن تقاضا دارم بیشتر دقت کنند تا دوستان نوشته ها رو از جاهای دیگه نیارن!

همون طور كه خودتون شاهد هستيد اين امر نميتونه از عهده مديريت اينجا بربياد چون حتي يك مقاله در سطح وب در چندين و چند وبلاگ و وبسايت و انجمن بدون حق كپي رايت تكرار ميشه كه به طور كل ريشه اصل مقاله رو خشك ميكنه اما اگر هر كاربر خودش رعايت كنه همچين مسائلي پيش نمياد . كه البته نميشه انتظارات زيادي داشت .

این پست ارسالی که در وبلاگ گروه ماست به هیچ عنوان تحت لیسانس GNU FDL نیست! و کاملا کپی رایت داره!

:blink:
استفاده از مطالب اين وبلاگ با ذکر منبع بلامانع است :blink:

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ ¤¤¤¤

ولی بد نیست دوستان عزیز! که وقتی ما یه مقاله رو کپی می کنیم حداقل یه تغییر کوچیک بهش بدیم با دانش خودمون

موافقم .( اشاره به كاربران عزيز ) مقالاتي كه عينا كپي ميشن حتمي بايد ذكر بشه كه منبع : ..... اما مقالاتي كه خودتون توش دست ميبرين و چيزي توش اضافه يا كم ميكنيد ( چه صحيح چه غلط ) ديگه اگر بنويسيد منبع :... كاملا اشتباه هست بهتر است بنويسيد برگرفته از .... تا اگر مطلبي كه شما اضافه يا كم كرديد با كل مقاله تناقض اشكاري داشت شبهه اي متوجه منبع نشه ...

دوست عزيز جناب مصلحی از حسن نيت و توجهي كه نشون داديد تشكر ميكنم ..

موفق باشيد .

Lord_Naykan
17-11-2005, 14:39
سلام ... خوب منتظر جوب از سوی نویسنده بودم که ایشون کلا به مقوله Script Kiddies علاقه شدیدی دارن و در نتیجه سعی می کنم که دیگه بهش فکر نکنم!
در باب چند مساله توضیح بدم و بگم ! دوست عزیز چه تعجبی داره که من زدم مقالات ما تحت لیسانس GNU FDL نیست؟ و توی وبلاگ نوشته مطالب وبلاگ با ذکر منبع بلامانع است ؟

از آقای mpsjavad خیلی خیلی ممنونم که با احترام جواب من رو دادند!
امیدوارم در پیشرفت انجمن هاتون موفق باشید! و اعضایی در کنارتون قرار بگیرند که لیاقت شما رو داشته باشند نه امثال این خانوم! که ارزش صحبت کردن رو هم حتی نداره! با این روشی که پیش گرفته!

اگر در زمانی نیاز به کمک داشتید من حتما در خدمت شما هستم!
امیدوارم موفق باشید
ali.moslehi@gmail.com

mpsjavad
17-11-2005, 15:01
با سلام ..

دوست عزيز من هم از شما به خاطر حسن نيت و احترام متقابل تشکر ميکنم ...

در مورد بهاره خانم بايد بگم ايشون از کاربران فعال ما هستند که بنا به مشکلاتي چند وقت هست که به انجمن نيومدن که اميدوارم هر چه زود تر مشکلشون رفع بشه و بتونن دوباره فعال باشن ( با رعايت قوانين )

از لطف شما سپاسگزارم و اميدوارم كه شما هم موفق و پيروز باشيد ...

ايجاد انجمن هم براي تبادل نظر و ارتقاي اطلاعات هست كه اميدوارم بتونيم از اين محيط بهترين استفاده رو داشته باشيم.

من هم متقابلا در خدمت شما و ديگر كاربران و عزيزان اينجا هستم .

شاد وپيروز باشيد ..

'POP'
18-11-2005, 22:52
...الان دوتا شغل توی ایران شده که بهترین شغل های کل ایرانیس هاست و همه اینکاره اند. اولیش دکتری که همه یه پا دکتر هستند واسه خودشون ... دومی مکانیکی هست که همه بلدن ماشین درست کنند!
سومی هم هک هست که جدیدا همه هکر شده اند!
...

جانا سخن از زبان ما ميگويي...
;)

digitalbass
21-11-2005, 00:31
با سلام
آقا چند روز پیش یکی از دوستان گفت میشه تلفن کسی که باهاش چت میکنی رو میشه گیر اورد آیا این راسته؟

Lord_Naykan
08-12-2005, 22:06
قطعا می شه خیلی کارا کرد دوست عزیز!
ولی نه همینجوری!
سواد می خواد! و علم اون کار رو!
و هر چیزی رو می شنوی باور نکن چونکه : اگه اینجوری بود! توی ایران این همه کوین میتنیک وجود داشت الان وضع مملکت این نبود!

'POP'
09-12-2005, 08:17
... تلفن کسی که باهاش چت میکنی رو میشه گیر اورد آیا این راسته؟
ظاهرا با نسخه هاي اوليه ي برنامه ي Modem Spy امكانش بوده(هست)... .
(خودم هنوز چت نكردم كه بخوام امتحانش كنم! :laughing: )
;)

Lord_Naykan
09-12-2005, 12:14
دوست عزیز! بد نیست ببینید ما کجاییم در ایران!
و Modem Spy چه برنامه ای و دارای چه ساختاری و چه نوع ساختار مخابراتی رو می تونه ردیابی کنه! ( اگه با نسخه های اولیه این نرم افزار می شد باید با نسخه های دیگه هم این امکان باشه )
یه برنامه که نمی یاد یه قابلیت خودش رو از بین ببره!!!

دز ضمن این دقیقا میشه مساله Script Kiddies بازی! ( که اون بحثش جداست! )

'POP'
09-12-2005, 13:10
...اگه با نسخه های اولیه این نرم افزار می شد باید با نسخه های دیگه هم این امکان باشه یه برنامه که نمی یاد یه قابلیت خودش رو از بین ببره!!!...

آقاجان! من اون مطلب رو زماني توي ماهنامه ي وزين "دانش و كامپيوتر" خونده بودم (و مثل جنابعالي از حدسيات شخصي نگفتم).اين قابليت توي نسخه هاي جديد اين برنامه به شكل سابق نيست و فقط توي نسخه هاي اوليه اون موجوده وعلتش هم پيشگيري از سو ء استفاده هايي هست كه با نسخ قديميش ميشد.
;)

Lord_Naykan
09-12-2005, 13:33
مطمئن باش دوست عزیز اگه به این راحتی ها بود که تلفن یه آدم رو در بیاری که الان هیچ کس امنیت نداشت!
در ضمن من نشریات و روزنامه ها رو زیاد قبول ندارم چون واسه خودشون یه چیزی می نویسن!
من به جای این جور بحث ها ترجیح می دم به سایت های کنفرانس های هکرها Defco&Black hat برم اگه توش چیزی پیدا کردم متوجه می شم بله وجود داره ! ولی وقتی توی این سایت ها می رم می بینم اونها به چه چیزایی فکر می کنن! و اونوقت ما ایرانی ها به تلفن در آوردن به راحتی بدون نیاز به علم و با یک برنامه ...........
و تازه می فهمم چرا پیشرفت نمی کنیم.

البته منظور این مطلب با شما نبود ها! شما هنوز خودتون تست نزدید ولی این مساله رو می شه بهش به دلیل یک سری شواهد ایمان آوردید که می شه همچین کاری کرد!
ولی در حقیقت اینطور نیست که با یک برنامه بشه .....

'POP'
09-12-2005, 17:14
...ماهنامه ي وزين "دانش و كامپيوتر" ...
:)

...من نشریات و روزنامه ها رو زیاد قبول ندارم چون واسه خودشون یه چیزی می نویسن!...
:blink:
ببخشيد...شما؟!

Lord_Naykan
09-12-2005, 17:50
برو پیغام خصوصیت رو بخون!
حال و حوصله جنجال اینجا ندارم!

arkadas
09-12-2005, 18:11
جناب اقای علی مصلحی
من همیشه از مطالب شما استفاده می کنم و حق رو به شما می دهم.دوستان عزیز خوبه کمی در مورد طرفشون اطلاع داشته باشند.اقای مصلحی از افرادیه که من پست دادن ایشون رو در این انجمن،افتخاری برای انجمن می دونم.

'POP'
10-12-2005, 05:48
جناب اقای علی مصلحی
من همیشه از مطالب شما استفاده می کنم و حق رو به شما می دهم.دوستان عزیز خوبه کمی در مورد طرفشون اطلاع داشته باشند...
دوست گرامي؛ هيچ نوع دعوايي نيست كه نياز به دخالت يا جانبداري جنابعالي يا كساني ديگه باشه.سؤالهايي مطرح شد و پاسخهايي داده شد.اما آنچه براي يك كاربر يا خواننده مهم هست ، مستند و مستدل بودن پاسخ است كه هدف من هم از ادامه ي بحث همين بوده و هست.ما (اگر ياد نداريم) بايد ياد بگيريم يك حرف رو چون گوينده اش شخص كوچك ويا بزرگي هست ، بلافاصله رد يا تاييد نكنيم(امروزه با پيشرفت و توسعه ي سريع علوم... ديگر هيچكس نمي تواند ادعاي مصون بودن از اشتباه را داشته باشد.)
واقعا متاسفم كه توي انجمنهاي p30world يك بحث كوچك علمي كه در محيط بيرون ممكنه ساعتها دوستانه ادامه پيدا كنه براحتي به جار و جنجال و جانبداري و... تعبير يا تبديل ميشه.

Lord_Naykan
10-12-2005, 11:40
حرف دوست عزیزم رو قبول دارم! که گفته : هر آدم بزرگ یا کوچیکی که اومد! اسمش مهم نیست! زود حرفش رو قبول نکنیم!
ولی یک سوال دارم به نظر شما ؟ بین دو آدم ! که یکی متخصص در زمینه ای هست و دیگری یک فرد عادی! کدام مستند تر هستند؟
مستند و مستدل بودن پاسخ رو هم جوابتون رو دادم! آخه یه ذره دقت کنید چقدر اتفاق افتاده توی روزنامه های مختلف اومدن چیزهای بی ربط و ... نوشته اند! چه سیاسی چه ورزشی و چه علمی!

در ضمن دوست عزیز اینجا جنجالی شروع نشده!! اگه واقعا فکر می کنید بحث دوستانه بود! توی پیغام خصوصی می تونستید نظرتون رو بیان کنید! نه اینجا این جمله رو بزنید! منم می تونستم انیجا خیلی چیزها رو بیان کنم.!

باز هم می گم تلفن رو نمی شه به راحتی با یه برنامه ساده پیدا کرد! اونم برنامه ای به اون کم حجمی !
نقشه الکترونیکی و باکس های الکترونیکی تمام مدارات رو هم بذاریم کنار هم همچین قابلیتی نداره! در ضمن چه طوری می تونه رد یابی کنه؟ باید وصل بشه به مخابرات!
فکر می کنید مخابرات هر کشوری ( ایران هم حساب کنید ) به راحتی با یک برنامه مورد حمله قرار می گیره و اطلاعاتش رو در اختیار کرکر قرار می ده؟

یکم به این ها فکر کنید! می بینید چه کسی تند رفته! و چه کسی با گفتن ببخشید شما؟ جنجال درست کرده!
شما می تونستید به جای این حرف درست و منطقی جوابم رو بدید نه اینکه این راه رو پیش بکشید! و بعد هم برای این انجمن دلسوزی کنید که چرا اینجوریه!
اتفاقا به نظر من این انجمن تنها انجمنی هست که بچه هاش خیلی با همدیگه صمیمی هستند!

arkadas
10-12-2005, 22:20
دوست گرامي؛ هيچ نوع دعوايي نيست كه نياز به دخالت يا جانبداري جنابعالي يا كساني ديگه باشه.سؤالهايي مطرح شد و پاسخهايي داده شد.اما آنچه براي يك كاربر يا خواننده مهم هست ، مستند و مستدل بودن پاسخ است كه هدف من هم از ادامه ي بحث همين بوده و هست.ما (اگر ياد نداريم) بايد ياد بگيريم يك حرف رو چون گوينده اش شخص كوچك ويا بزرگي هست ، بلافاصله رد يا تاييد نكنيم(امروزه با پيشرفت و توسعه ي سريع علوم... ديگر هيچكس نمي تواند ادعاي مصون بودن از اشتباه را داشته باشد.)
واقعا متاسفم كه توي انجمنهاي p30world يك بحث كوچك علمي كه در محيط بيرون ممكنه ساعتها دوستانه ادامه پيدا كنه براحتي به جار و جنجال و جانبداري و... تعبير يا تبديل ميشه.
با سلام
من هدفم جانبداری نبود!!شاید جمله رو بد ادا کرده باشم ولی هدفم جانبداری نبود،هدفم این بود که ابتدا انسان باید طرفش رو بشناسه و بعد در موردش مطلبی رو عنوان کنه تا بعدا پشیمون نشه،همین!منظورم این نیست که بگم کسی پشیمون شده یا نه!این دیدگاه من بود.شما هم از بهترین کاربران پی سی ورلد هستید و احترامتون سر جا و پنج سالی هم از من بزرگتر!!بازم احترامتون سر جاش(فکر کنم بیست و هفت هشت سالتون باشه)!!
من بحثی با کسی ندارم.در ضمن این نکته رو هم قبول دارم که بعضی اقات سر مسایل بسیار کوچک،بحث تندی پیش می اید که اصلا ارزش نداره.
در ضمن اگر کسی از من ناراحت شده همین جا ازش عذر می خواهم.
+++++++++

'POP'
23-12-2005, 13:05
آقا چند روز پیش یکی از دوستان گفت میشه تلفن کسی که باهاش چت میکنی رو میشه گیر اورد آیا این راسته؟
به اين تاپيك و صفحه مراجعه شود:
;)

Hamid2010
02-02-2006, 11:46
ببخشيد مي شه بگيد چگونه يه پورت بسته رو باز مي كنند چون من هر می خوام هک کنم همه پوتا بسته است

max.uv
03-02-2006, 08:34
ببخشيد مي شه بگيد چگونه يه پورت بسته رو باز مي كنند چون من هر می خوام هک کنم همه پوتا بسته است
سلام
به همین راحتی نیست باز کردن یک پورت..........
شما بگید از چه اسکنری استفاده می کنید........همینطور سیستم عاملتون چیه.......اینم بگم که تو سرویس پک دو اسکن اصلا جواب درستی به ادم نمیده.......یا از سرویس پک 1 استفاده کنید یا از 2000
اینی که می گویید پورت بسته هست چه جوابی بهتون داده.......
اینا رو روشن کنید فکر کنیم بهتر جواب سوالتون رو بگیرید!