PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوالاتی چند در مورد سونی اریکسون p990

shimaaskari
26-09-2007, 02:50
با سلام خدمت اساتید بزرگ بخصوص metapex عزیز والبته J.damon که قبلا پاسخهای مختصری را برایم نوشت
راستش ببخشید همین چند سئوال مختصر را میپرسم البته سعی میکنم انشاالله برای دفعات بعد مثنوی معنوی طرح کنم هر چند که میدانم شما باز هم کم نمیگذارید و بزرگواری کرده و پاسخ کامل میدهید
1-ایا چگونه میتوان محتویات پوشه messaging و پوشه contacts را در کارت مموری ذخیره کرد
2-چکار میتوانیم بکنیم که گوشیمان اینقدر هنگ نکند
3-ایا در اینترنت ادرسی برای دسترسی به کتاب راهنمای فارسی و یا حتی انگلیسی آن سراغ دارد
4-ما برنامه هایی را که میتوانیم روی گوشی اریکسون p990 نصب کنیم باید دارای چه فرمت یا پسوندی باشند آیا فقط باید دارای پسوند sis باشند یا اینکه اگر دارای پسوند jar یا چیز دیگری هم باشند میتوانند روی گوشی p990 نصب
شوند
5-ما در هنگام نصب بعضی از برنامه ها روی گوشی سونی اریکسون p990 با این پیامها رو برو میشویم مفهوم هر کدام چیست و ما با روبرو شدن با هر کدام چه باید بکنیم و اگر به نصب برنامه ادامه دهیم چه اشکالی ممکن است پیش آید
الف :component failed security check cannot install
ب: the identity of the software supplier cannot be garanteed.
do you want to proceed
ج :is untrusted. do you want to continue ...
د:a runtime error has occured .unspecified error
ه : a MIDlet the untrusted MIDlet suite... is attempting to real the files on the phone or memory
stick. do you want to allow? 0 this time 0 no this time 0 never
6-آیا با این نوع گوشی میتوان برنامه های تلویزیون را تماشا کرد
7-تعدادی sms در پوشه drafts ذخیره کرده ام ولی الان به محض اینکه به بعضی از آنها میرسم فورا پیام میدهد که this folder not found و جالب اینکه هیچ اقدامی نمیتوانم روی آنها انجام دهم نه میتوانم
بازشان کنم ونه حذفشان کنم حال چکار باید بکنم
8-چند کلیپ کوتاه تصویری در کارت مموری ام ذخیره کرده ام الان میتوانم آنها را در گوشیم تماشا کنم ولی هنگامی که از طریق کامپیوتر میخواهم به آنها دسترسی پیدا کنم اصلا هیچ فایلی در آن پوشه مشاهده نمیشود
9-چگونه میتوان گوشی را بر روی آیفون قرار داد که دیگران هم صدای آن را بشنوند
10-آیا دقیقا چه تنظیماتی را باید روی گوشی انجام داد که بتوانیم به اینترنت وصل شویم
11-چگونه گوشی را تنظیم کنیم که گوشی بصورت خودکار جواب تماس گیرنده را بدهد و پیام او را ضبط کند
12-علی رغم اینکه ساعت وتاریخ را در گوشی تنظیم میکنم ولی چون نام کشور ایران در لیست آن قرار ندارد من مجبورم به همان نام پیشفرض آن که کشور لندن است اکتفا کنم لذا دوباره پس از یک تماس یا خاموش وروشن کردن آن همه چیز به حلت
اولیه خودش باز میگردد حال من چه باید بکنم
13-راستی این گوشیها منو فارسی هم میشوند
14-معمولا این گوشیها برنامه ای رویشان نصب میشود که 28 حرف عربی را در اختیار ما میگذارد ولی حروف پ-چ-گ-ژ را ندارد آیا برنامه فارسی برای آنها وجود ندارد
15-اخیرا گوشی من (p990) هنگام فیامبرداری به درستی عمل نمیکند یعنی لحظه ای سرعت آن کم در حد توقف پیدا میکند و لحظه ای هم به حالت عادی برمی گردد چه باید بکنم
16-برنامه soundrecording مربوط به گوشی من وقتی میخواهد صدایی را که ضبط کرده پخش کند آن را خیلی بد یعنی همراه با خر خر پخش میکند چه باید بکنم
17-در مقایسه با گوشیهای دیگر بنظرم می آید صدای player من مقداری ضعیف است چکار باید بکنم
18-آیا برنامه گوشی سونی اریکسون p990 کدام ورژن از UIQ میباشد
19-من ازقیافه گوشی بلوتوث p990 خوشم نمی آید چون هم بزرگ است و هم بی ریخت (البته فقط بنظر من )حال یک گوشی بلوتوث ریزه میزه و با کیفت به من معرفی کنید که با گوشی من match شود و در ضمن بفرمایید اگر بخواهم از
هر دو گوشم استفاده کنم چکار باید بکنم
20-سرعت دریافت فایل و همچنین ارسال فایل به گوشیهای دیگر و یا کامپیوترم توسط گوشی من خیلی پایین آمده و نمدانم مشکلش چیست البته فکر هم نمیکنم که نصب آنتی ویروس تا این حد سرعت را پایین آورده باشد
21-هک کردن یک گوشی یعنی چه ؟ چه فایده ای دارد ؟ مراحل انجام آن چگونه است؟