PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار هاي بهينه سازي ويندوز و افزايش سرعت آن

erroring
26-09-2007, 01:17
با سلام خدمت دوستان. من هر از چند گاهي بايد ويندوز سيستمم رو به خاطر كند شدند عوض كنم. خيلي از اين نرم افزار هاي بهينه سازي رو تست كردم ولي به جاي اينكه سرعت ويندوز رو به حالت ويندوز تازه نصب در بياره برعكس كلي سرعت سيستم رو كاهش مي دادند. مي خوام بدونم واقعا راهي جز تعويض ويندوز براي بازگشت سرعت نيست؟؟!؟ اگه هست لطفا منو راهنمايي بفرمائيد با تشكر.

Alastoor
26-09-2007, 10:54
بهترين بهينه ساز Tuneup Utilites هست.

TuneUp Utilities / تمامی ورژنها در این تاپیک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولي اين نرم افزارها هم تا حدودي مي تونن معايب و اشكالاتي كه به مرور زمان در ويندوز شما بروز مي كنند رو برطرف كنند. پس آيا راهي جز تعويض ويندوز نيست؟ چرا. با خواندن مقاله ي زير روشي براي ترميم ويندوز بدون حذف آن را خواهيد ديد.

ويندوزتان حسابي به هم ريخته و نمي خواهيد حذفش كنيد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pd2006
26-09-2007, 13:05
سلام

فرمایش دوست عزیز کاملا صحیح است ولی خیلی کم پیش میاد که با وجود تمام این کارها ویندوز بتونه بیشتر از 1 سال کار کنه .
(رکورد خودم که اکثر بهینه سازهارو امتحان کردم 14 ماهه ولی روزهای اخر ویندوز میمرد و بالا می اومد) .

در نهایت فکر کنم هر 7-8 ماه عوض کردن ویندوز بد نباشه .

erroring
26-09-2007, 16:15
منم مخلوطي از بهينه ساز ها رو استفاده كردم حتي همين Tune Up اما واقعا راه حلي جز تعويض ويندوز نيست.

babafa
26-09-2007, 23:07
دوست عزیز اگر از ویندوز اصلی وریجستر شده با آنتی ویروس مناسب استفاده کنی هیچ وقت ویندوزت خراب نمیشه وهمیشه آپ تو دیته. من ویندوز خودمو 4ساله که دست نزدم . هم بچه باهاش بازی میکنه .هم وفتی دوستان کامپیوترش مشکل پیدا میکنه هاردشون رو میکیرم رفع اشکال می کنم.هر چیزی قانونیش بی مشکله .ولی اگر از تریالها استفاده کنی خود بخود بعد از مدت انقضاش شروع به اذیت میکنه.

Alastoor
26-09-2007, 23:53
دوست عزیز اگر از ویندوز اصلی وریجستر شده با آنتی ویروس مناسب استفاده کنی هیچ وقت ویندوزت خراب نمیشه وهمیشه آپ تو دیته. من ویندوز خودمو 4ساله که دست نزدم . هم بچه باهاش بازی میکنه .هم وفتی دوستان کامپیوترش مشکل پیدا میکنه هاردشون رو میکیرم رفع اشکال می کنم.هر چیزی قانونیش بی مشکله .ولی اگر از تریالها استفاده کنی خود بخود بعد از مدت انقضاش شروع به اذیت میکنه.

اين مطلب ربط چنداني به اورجينال بودن يا نبودن نداره عزيز. اگه ويندوز دستكاري نشده باشه، هيچ مشكل خاصي از لحاظ غير قانوني بودن نداره. مشكل از ساختار خود ويندوزه.

ويندوزهاي غير اوريجينالي كه مورد استفاده قرار مي گيرن در اين زمينه هيچ تفاوتي با اصل ندارن. حتي قابليت آپديت هم دارن :27:

Jalal
27-09-2007, 12:00
این موضوع ربطی به درخواست نرم افزار نداره تو بحث های نرم افزاری ادامه بدین اگه به نتیجه رسیدین اسم برنامه رو بگین براتون تهیه کنیم

ممنون