PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا من احساس میکنم داره زلزله میاد ؟؟؟

robert
25-09-2007, 11:21
سلام دوستان !!!
الان چند وقتی میشه که بعضا ناخودآگاه احساس میکنم زمین داره زیر پام میلرزه و تکون میخوره و یه جورایی حالت زلزله اومدن داره!!!:18: حتی بعضی وقتها اینقدر طبیعی احساس میکنم که باید به لوستر خونه نگاه کنم و مطمئن بشم زلزله اومده یا نه !!!(( تکان خوردن لوستر )) !!

بعضی ها میگن این حالت طبیعیه و همچین زلزله های خفیف در اعماق زمین در حال اتفاق افتادن هست !!! و بعضی دیگه هم میگن که من سرگیجه دارم !!!!:31:

نظر شما چیه ؟؟؟

ramyar.v
25-09-2007, 11:28
من دکتر نیستم
ولی دکتر ها رو دوست دارم :دی
ببین اولا اینکه ممکنه به خاطر ترس از زلزله باشه که مدام حواست به این معطوف میشه و این احساس رو میکنی
دوما ممکنه از نزدیکی شما ماشین های زیادی به خصوص ماشین سنگین رفت و امد کنه که باعث لرزش خفیف خونه میشه

Mostafa_Amol
05-10-2007, 14:35
سلام دوستان !!!
الان چند وقتی میشه که بعضا ناخودآگاه احساس میکنم زمین داره زیر پام میلرزه و تکون میخوره و یه جورایی حالت زلزله اومدن داره!!!:18: حتی بعضی وقتها اینقدر طبیعی احساس میکنم که باید به لوستر خونه نگاه کنم و مطمئن بشم زلزله اومده یا نه !!!(( تکان خوردن لوستر )) !!

بعضی ها میگن این حالت طبیعیه و همچین زلزله های خفیف در اعماق زمین در حال اتفاق افتادن هست !!! و بعضی دیگه هم میگن که من سرگیجه دارم !!!!:31:

نظر شما چیه ؟؟؟

شما باید برین یا پیش روان پزشک یا دکتر مغز و اعصاب ....

Marichka
05-10-2007, 14:45
سلام دوستان

لطفا اگر پست شما به غني تر شدن موضوع تاپيك كمكي نمي كنه طبق قوانبن از ارسال اون خودداري بفرماييد.

تاپيك ويرايش شد ...

==============

در مورد احساس لرزه هم ممكنه اختلالي باشه كه در بخش حفظ تعادل گوش يعني گوش داخلي كه وظيفه ي نگهداري حالت تعادل بدن رو به عهده داره به وجود اومده باشه و اين بخش نتونه پيام هاي موقعيت بدن در هر لحظه رو كامل و صحيح به مخچه مخابره كنه يا اين كه اصلا در تشخيص موقعيت بدن اختلالي براش به وجود اومده باشه كه در هر صورت نياز به معاينه توسط متخصص گوش و حلق و بيني همينطور مغز و اعصاب وجود داره.

تندرست و موفق باشيد :11:

***Spring***
28-10-2010, 13:23
سلام دوستان !!!

نظر شما چیه ؟؟؟

سلام ...

الآن دیدم آنلاین هستید ... تاپیک قدیمیه و نمیدونم تا الآن به نتیجه و جواب سوال خودتون رسیدید یا هنوز پیگیر هستید ... اگه دنبال جوابید : دلیل های زیادی میتونه داشته باشه ، ولی اگه کمی اضافه وزن دارید ، یا سابقه ناراحتی قلبی یا احتمال شروع به اون و خیلی موارد دیگه برای چکآپ و معاینه اقدام بفرمایید ... حتمآ سعی کنید وزن خودتون رو کم کنید ... البته گفتم دلیلهای زیادی میتونه باشه ، حتا مشاوره با روانکاو هم 100% میتونه مفید باشه ... ولی مهمترین و بهترین راه درمان تمام بیماریها پیدا کردن دلیل اصلی اونهاست ... موفق باشید ...

babak_gww
11-11-2010, 22:07
دوست عزیز بیشترین دلیلش فشار خونه
مطمئن باش

online_amin
12-11-2010, 00:09
آره دقیقا, فشار خونه و بس...! برای من هم پیش میومد که به خاطر سر گیجه بود.