PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در s700i

farid ejay
24-09-2007, 09:49
می خواستم ببینم s700 منوی format memory داره یا نه اگر داره کجا
دوما می خواستم folder های memory دارای چه اسم هایی است من از وقتی که رم یکی از مشتری ها رو عوض کردم دوربینش ارور میده عکسها و اهنگ ها رو هم نشون نمیده

farid ejay
25-09-2007, 10:14
کسی نبود:19:

sarmast65_ata
25-09-2007, 14:47
دوما می خواستم folder های memory دارای چه اسم هایی است من از وقتی که رم یکی از مشتری ها رو عوض کردم دوربینش ارور میده عکسها و اهنگ ها رو هم نشون نمیده

گزینه ایی به نام فرمت مموری وجود نداره فقط یه جا هست که بهت میگم هم می تونی format settings رو انجام بدی و هم reset all که کل گوشی رو به حالت کارخانه بر می گردونه
برو تو گزینه settings تو قسمت general گزینه آخر master reset هستش و وقتی بازش کنی 2 تا گزینه وجود داره که اولی reset settings هستش و گزینه دومی reset all
گفتی می خوام بدونم فلدرهای مموری دارای چه اسم هایی هست منظورتو متوجه نشدم میشه واضح تر بگی؟
عکس های سیو شده توی حافظه گوشی رو نشون نمی ده؟یا اینکه عکس هایی کارت حافظه رو نمی تونی ببینی؟

darvish1900
26-09-2007, 14:42

اول یک پیشنهاد امضات باعث میشه تایپیک شلوغ بشه کمی جمع و جورش کن.

دوم اینکه s700گزینه فرمت نداره.
علت اینکه دوربین خطا میگیره به علت مموریت چون مموری نمیشناسه. احتمالا مموری رو با ویندوز یا برنامه های غیر استاندار فرمت کرده
مموریش رو تو یک گوشی مثل w810 بنداز و فرمتش کن 100 درصد مشکلت حل میشه
چون این مشکل خودم هم داشتم:8: