PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : kyloger

Tornado2800
20-09-2005, 13:35
سلام بچه ها من یه برنامه کی لوگر می خواستم می خوام که هیچ آنتی ویروسی نشناسه و برام مهمترین بخشش ارسال پسورد هستش حالا هر برنامه ای دارین بگین

hamedmotevali
20-09-2005, 16:01
سلام
من يكي داشتم خيلي جالب كار مي كرد و هيچ آنتي ويروسي نمي شناختش. پسورد رو هم مي فرستاد.
اسمش toxic ps بود. تو google سرچ كني حتما گير مياري. اگه پيداش نكردي بگو برات آپلود كنم.

pedramonline
20-09-2005, 21:15
حامد جان اين برنامه در حال حاضر توسط بيشتر آنتي ويروس ها شناسايي ميشه .

کاسپر من که ميشناسش . نود هم همينطور

Tornado2800
20-09-2005, 21:16
خوب یکی بدین دیگه یکی خوب باش سراغ ندارین؟

mpsjavad
20-09-2005, 23:19
با سلام ..

اين رو از من داشته باشيد توي سايت خودمون هم معرفي شده ..

ويرايش توسط خودم ..

با يك بار امتحان مجدد متوجه شدم كه انتي ويروس كاسپر اينKeylogger رو تشخيص ميده .. حدود 15 مرتبه جيغ كشيد :angry: شايد مال ابديت كردن ديتابيس اون باشه ;)

:)

براي با خبر شدن از اتفاقاتي كه درون كامپيوتر مي افتد بهترين را حل استفاده از يك نرم افزار جاسوسي است كه در بين اين نرم افزارها Keylogger ها حرف اول را مي زنند . Quick Keylogger نام نرم افزاري ديگر در اين زمينه ميباشد كه در نسخه ي جديد خودش امكانات فوق العاده اي به كاربر ارائه مي دهد .علاوه بر ضبط تمامي كليد ها ي تايپ شده, اين نرم افزار به گونه اي كاملا مخفي در ويندوز بالا مي آيد و هيچ كس متوجه آن نميشود. ضبط تمامي پسوردها كه با Symbol هاي گوناگون به نمايش در مي آيند (*, x, X, #) و ثبت تمامي Chat هاي اينترنتي از تمامي مسنجر ها همراه با نام PM و ... و همچنين Email هاي فرستاده شده ,از ويژگي هاي ديگر Quick KeyLogger ميباشد . مي تواند براي User ها مختلف يك شبكه تعيين شود و همگي به هم متصل باشند ! خود نرم افزار به صورت Password Protection است و Log ها رو به صورت روزانه و براي هر روزي كه شا مايل باشيد نشان مي دهد . و خود به خود Log هاي قبل پاك نمي شوند.

Quick Keylogger را ميتوانيد با حجم 482 كيلوبايت از اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود كنيد .

اينم ادرس كرك :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فايل qpanel.exe موجود در پوشه كرك را در آدرس Windows\System32 به جاي فايل موجود كپي كنيد تا نرم افزار كرك شود !

موفق باشيد . ;)

hamedmotevali
20-09-2005, 23:39
حامد جان اين برنامه در حال حاضر توسط بيشتر آنتي ويروس ها شناسايي ميشه .

کاسپر من که ميشناسش . نود هم همينطور
ولي رو سيستم من كه نود نصبه نمي شناسش. شايد جديدا مي شناسش. :blush:

Tornado2800
21-09-2005, 16:03
نمی دونم ولی فکر نکنم این اون کیلگری باشه که می خوایم من کیلگری می خوام که بشه روی سیستم طرف فایل فرستاد سرور!!! قایل سرور بعد هرچی تایپ کنه بفرسته

Tornado2800
21-09-2005, 16:03
نمی دونم ولی فکر نکنم این اون کیلگری باشه که می خوایم من کیلگری می خوام که بشه روی سیستم طرف فایل فرستاد سرور!!! قایل سرور بعد هرچی تایپ کنه بفرسته لبتهههههههههههه از برادر خوبم هم تشکر می کنم

mpsjavad
21-09-2005, 16:57
با سلام ..

دوست عزيز من به
برام مهمترین بخشش ارسال پسورد هستش توجه نكرده بودم اين KeyLogger بيشتر براي كنترل افراد مورد استفاده داره ..

K053_LSH_KV90
21-09-2005, 17:29
با جازه بزرگتر ها
يكم به معني كي لاگر توجه كنيم همه چيز معلومه
كي لاگر يه چيز ديگس
تروجان هم يه چيز ديگه
كار اينها ظاهرا شبيه همه اما نيست

mpsjavad
21-09-2005, 19:27
با جازه بزرگتر ها
يكم به معني كي لاگر توجه كنيم همه چيز معلومه
كي لاگر يه چيز ديگس
تروجان هم يه چيز ديگه
كار اينها ظاهرا شبيه همه اما نيست

با سلام ..

تشکر دوست عزيز از تذکرت

دليل کامل نخوندن سوال اين دوستمون از طرف من هم همين بود و من هم تنها يک KeyLogger ( جاسوس كليد ) معرفي كردم ..