PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش خواندن فایل های Mov بدون برنامه کوییک تایم

aliafzali
20-09-2005, 13:24
به نام خدا
این مقاله برای این هست که بتونید فایل های تصویری با پسوند MOV را بدون نیاز به کوییک تایم ببینید. برای این کار یک بار نصب کوییک تایم نیاز است پس این برنامه رو نصب کنید. حالا مسیر زیر را دنبال کنید.
C:\Windows\System32
حالا در این دایرکتوری فولدر Quick Time و چهار فایل Indeo4 و QuickTime و QuickTimeMusicalInstruments و QuickTimeVR را کپی کنید در هر جایی که مایلید. حالا با خیال راحت کوییک تایم را با خیال راحت Uninstall کنید حالا فولدر و فایل هایی رو که کپی کرده بودید را در همان مسیر کپی کنید حالا میتونید فایل های MOV را بدون هیچ نرم افزاری ببینید امیدوارم مفید باشه.

mohammadnasri
20-09-2005, 15:25
سلام

از اين برنامه هاي رايگان نيز ميتوانيد استفاده كنيد :

خواندن فایل های Mov بدون برنامه کوییک تایم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواندن فایل های Ram بدون برنامه Realplayer:

aliafzali
20-09-2005, 22:46
سلام خیلی ممنون محمد جان با حال بود

Amir_P30
21-09-2005, 13:18
سلام و ممنون از شما كاربران خوب

لطفا قوانين رو هم بخونيد!!!

قانون شماره 4 :
هر گاه مقاله جديدي را ارسال كرديد .لطف كنيد پس از ارسال مقاله ، لينك مقاله تان را + عنوان مقاله را به بنده پيام خصوصي كنيد. چرا؟؟
براي اين كه بنده بتوانم هموراه تاپيك فهرست مقالات را به روز (Upgrade ) نگه دارم و اين كار به سود كاربران عزيز است تا سريع تر به مقصودشون برسن

'POP'
30-09-2005, 17:05
من فيلم Seven.mov رو بدون اينكار با wmp يا jet audio ميبينم.نظرت چيه؟ :blink:
ضمنا برنامه اي سراغ داري كه به اين فرمت تبديل كنه؟ ;)

Kolubive
02-12-2005, 08:22
به نام خدا
این مقاله برای این هست که بتونید فایل های تصویری با پسوند MOV را بدون نیاز به کوییک تایم ببینید. برای این کار یک بار نصب کوییک تایم نیاز است پس این برنامه رو نصب کنید. حالا مسیر زیر را دنبال کنید.
C:\Windows\System32
حالا در این دایرکتوری فولدر Quick Time و چهار فایل Indeo4 و QuickTime و QuickTimeMusicalInstruments و QuickTimeVR را کپی کنید در هر جایی که مایلید. حالا با خیال راحت کوییک تایم را با خیال راحت Uninstall کنید حالا فولدر و فایل هایی رو که کپی کرده بودید را در همان مسیر کپی کنید حالا میتونید فایل های MOV را بدون هیچ نرم افزاری ببینید امیدوارم مفید باشه.

این روشتون برای من جواب نداد

پس از انجام عملیات وقتی می خواستم فایل ها رو اجرا کنم , کادر Open with ظاهر شد .

این تغییرات پس از ریستارت ویندوز کار می کنه ؟