PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگر کسی در مورد این قفل اطلاعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه

moneyed
20-09-2005, 11:35
سلام
دوستان عزیز اگر کسی اطلاعاتی در مورد قفل سیدی کنکور رایان 2000 کار شرکت رایان فراگرد داره به من بده ممنون میشم

طرز کار این قفل به این شکله که توی هر کامپیوت که اجرا میشه در 4 ردیف 4 عدد و یا حرف تولید میکنه و در مقبل آن 4 جای خالی وجود داره که باید به شرکتش زنگ بزنی و اون 4عدد رو بگیری که شرکت هم برای دادن این اعداد محدودیت گذاشته تا از کپی غیر مجاز جلوگیری کنه

حالا اگر کسی اطلاعاتی در مورد نام این قفل و نسخه اون داره و یا کرکی برای اون سراغ داره ممنون میشم بگه

siadate
27-05-2006, 07:01
دوست عزیز اگر شما فقط آموزشهای آن را می خواهی فقط کافیست این سیدی را با نرم افزار ایزوبوستر
چک کنی تافایلهای مخفی نمایش داده شود حالا براحتی می توانی آنها را با jetAudio یا هر نرم افزار دیگه نگاه کنی!!!

Mani_Borna
27-05-2006, 21:07
دوست عزيز يعني شما فكر ميكنيد اين دوستمون كمك شما رو بعد از اينهمه مدت ميبينه يا مشكلش تا الان هنوز حل نشده؟

zendegi
27-05-2006, 21:42
خيلي جالب و يه كم خنده داره.............

soltany
28-05-2006, 00:12
دوست عزیز . من خیلی وقت است دنبال کرک این نرم افزار هستم حتی حاضر شدم برای کرک این نرم افزار 50 هزار تومان هزینه کنم . ولی پکی که در این نرم افزار استفاده شده پکی است که هنوز برایش آنپکی موجود نیست . هر موقع که من تونستم کرک این سی دی را پیدا کنم بهت می گم .
در ضمن برای رایت کردن سی دی می تونی از بلایند رایت یا کلون سی دی نسخه 2 یا 3 استفاده کنی