PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جواب تمرین جناب peyman khatar / انجام Super Hiden به روش دستی

SadeghPM
23-09-2007, 11:46
راستي براي يه تمرين و يه كمك به شما : دو تا ايميح با محتويات يكسان با الترا ايزو درست كنيد يه ايميج مخفي شده و يه ايمج بدون مخفي كردن حالا هر دو را در winhex باز كنيد
و آنها را با هم مقايسه كنيد حتماً به چيزايه بدرد بخوريي مي رسيد ...

روش کار:
ایمیج مورد نظرتون رو با پسوند ISO ذخیره کنید. بعد اونو با Hex Workshop باز کنین.
به یک جایی میرسین که توضیح پوشه ها (اسم و ...)اونجاست مانند شکل 1 . من می خوام پوشه ای به اسم Folder 3 و Hiden Folder رو مخفی کنم.
قبل از نام پوشه همانند شکل به سه جفت عدد میرسین( 0c13 xxxx 1202) که قبل از اسم همه پوشه هم هست.البته تو ایمیج های مختلف فرق میکنه ولی 1202 ثابته.
مانند شکل 1202 رو به 1206 تغییر بدین و به عددی که در ابتدای سه جفت رجیستر هست عدد 1 رو جمع ببندین(این کار رو
با ماشین حساب Hex Workshop میتونین انجام بدین) و هرچی شد به جای اون بذارین در اینجا میشه 0c14 .
یه کار رو تو قسمت توضیح پوشه ISO و Jolite باید انجام بدین . یعنی یه کم پایین تر هم یه قسمت توضیح پوشه ها هست.
بعد هم فایل رو ذخیره کنید.
اگه جایی از تمرین مشکل داره خوشحال میشم دوستان بگن.:11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

ehsan30
23-09-2007, 11:54
سلام
ممنون SadeghPM عزیز ، فقط اگر که به صورت PDF درست می کردید ، خیلی بهتر بود :)
باز هم ممنون از شما
بای

SadeghPM
23-09-2007, 12:14
سلام
ممنون SadeghPM عزیز ، فقط اگر که به صورت PDF درست می کردید ، خیلی بهتر بود :)
باز هم ممنون از شما
بای

خواهش میکنم.:11:
اتفاقا می خواستم این کار رو بکنم ولی وقت نکردم حتما تا فردا این کار رو میکنم.
شما هم امتحان کن ببین جواب میده یا نه.

XackerX
23-09-2007, 23:59
مرجع شما براي اينكه بدوني چه بايتي به چه درد ميخوره و اينكه اونو بايد چكار كرد و خلاصه براي ساختار ايزو چيه ؟

SadeghPM
24-09-2007, 10:40
مرجع شما براي اينكه بدوني چه بايتي به چه درد ميخوره و اينكه اونو بايد چكار كرد و خلاصه براي ساختار ايزو چيه ؟

برای اینکه شما بدونید چه بایت هایی باید تغییر پیدا کنه ، یه ایمیج بسازید و یه کپی از اون بگیرید بعد تو اون کپی
با Ultra ISO یکی از پوشه ها رو مخفی کن. بعدش تو Hex WorkShope اون دو تا ایمیج (ایمیج اصلی و ایمیج تغییر
داده شده) رو مقایسه کن. خود برنامه بهت میگه چه بایت هایی تغییر کرده.
این کار رو با چند ایمیج متفاوت انجام بده تا الگویی بتونی بدست بیاری.
من خودم از این روش در Super Hiden به صورت استقراء نتیجه گرفتم که مثلا به یکی از عددها همیشه یک (+1) اضافه میشه.
تو بقیه موارد هم مانند حجم مجازی میتونی این روش رو امتحان کنی.
امیدوارم جواب سوالتو گرفته باشی.:11:

SILWESTER
25-09-2007, 01:54
مشخصه پوشه ها در حالات مختلف:
normal=2
hidden = 3
advanced hiden = 6 - 5 - 4
6 در اولترا ايزو و 5 در سي دي سكيور. 4 هم من برنامه اي نديدم
مقادير ديگر جايگزين بشه چيزه خاصي نداره و من كه مقداري رو نديدم كه ايزو باستر نتونه ببينه. با اين حال همه تست كنند شايدم كه پيدا شد