PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil: The Umbrella Chronicles

resident
22-09-2007, 22:06
Resident Evil: The Umbrella Chronicles Information

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Developer
Capcom

Publisher
Capcom

Release Dates
US: November 13, 2007
JA: November 15, 2007
UK: November 30, 2007
AU: December 13, 2007

Genres
Rail Shooter, Survival Horror

Modes
Single player, 2 player Co-op

Rating
ESRB: Rating Pending

Platform
Wii

Input
Wii Remote and Nunchuk, Wii Zapper
منبع: Wikipedia

resident
22-09-2007, 22:22
(Screenshot of the game from the Nintendo World Event (November 3, 2006

Colonel Sergei Vladimir, one of the new characters set to appear in the last chapter of the game

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

resident
22-09-2007, 22:26
متن زیر توسط redblood عزیز تهیه و نوشته شده است ، که با نام خودشان در تایپیک مربوط به خودش آوردم.

خبر در موردResident Evil:The Umbrella Chronicles (سرگذشت آمبرلا):

همونطور که در سایت کپکام نوشته،Resident Evil:The Umbrella Chronicles (سرگذشت آمبرلا) یک بازی کاملا جدید و متفاوت از سری های قبل هست و مجزا از بازی Resident Evil 5 می باشد. یکی از مزایای این بازی در این هست که شما در عین حرکت ، میتونی با موس هدف گیری و شلیک کنی که این خودش خیلی دست آدمو برای بازی بازتر میکنه.

حالا داستان بازی چیه؟! داستان از Resident Evil ZERO شروع میشه و تا پایان Resident Evil 3 میره و تموم میشه.منتها جالبیش اینه که بازی در جاهایی انجام میشه که در سری های گذشته نبوده و مکان با وجودیکه در یک تاریخ همزمان هست کاملا متفاوته(ولی آشنا) و شخصیت های جدیدتری وارد این سری میشن.همچنین کیفیت این بازی از سری های قبلش بهتره ولی باید گفت که به پای Evil4 و Evil5 نمیرسه.در کل ما در این بازی شاهد اتفاق هایی هستیم که در طول سالهای 1998 تا 2003 برای کمپانی آمبرلا افتاده و عامل سقوطش شده و ما در طول این مدت از اونا خبر نداشتیم.حتی در آخر این بازی وارد دژ کمپانی آمبرلا میشیم.

کاراکترهای بازی هم اکثرا شناخته شده هستند.افرادی چون REBECCA CHAMBERS(جوان ترین عضو تیم استار براوو) ، BILLY COEN(که درZERO در قطار جان سالم بدر برد) ،CHRIS REDFIELD (یکی از کاراکترهای اویل 1) ،JILL VALENTINE (که معرف حضور همست) و ALBERT WESKER که مسبب همه گندکاریاست!!!

در نهایت باید بگم که تو این بازی تمام رازهای کمپانی آمبرلا رو میشه.

راستی بگم که بعضی جاهای این بازی رو میشه بصورت دونفره بازی کرد.همچنین سلاح های جدیدتر در اختیار بازیکن هست.

این بازی فقط برای کنسول Wii در حال تهیه هست و خبری از انتشار آن برروی کنسول دیگری نیست.

[RIGHT]تاریخ انتشار بازی هم نوامبر 2007 (آبان 1386)می باشد.

منبع خبر: سایت کپکام

Maggy_P
23-09-2007, 13:35
خوب ميشه بگيد اين بازي براي Pc مياد يا نه ؟
ممنون از خبر هاي جالبتون

Sam Fisher 11
23-09-2007, 15:59
ممنون از خبر هاي جالبتون
این بازی عنوان انحصاریه Wii هستش و خیلی بعیده که روی پلتفرم دیگه ای پورت بشه.یه رزیدنت اویل قدیمیه که برای Wii بازسازی شده و از ویژگی های دسته این کنسول نهایت استفاده رو برده. من تریلرهاش دیدم انصافا بازی خوبی هم دراومده و مطمئننا یکی از عناوین پر فروش Wii خواهد بود.

resident
23-09-2007, 21:22
ممنون از خبر هاي جالبتون

نه.

این بازی عنوان انحصاریه Wii هستش و خیلی بعیده که روی پلتفرم دیگه ای پورت بشه.یه رزیدنت اویل قدیمیه که برای Wii بازسازی شده و از ویژگی های دسته این کنسول نهایت استفاده رو برده. من تریلرهاش دیدم انصافا بازی خوبی هم دراومده و مطمئننا یکی از عناوین پر فروش Wii خواهد بود.

ممنون از اطلاعاتی که دادید.

redblood
26-09-2007, 12:20
با سلام به همگی و معذرت از اینکه چند وقت نبودم.
اول از رزیدنت عزیزم تشکر میکنم که خبر رو منتقل کردو بعد هم در پاسخ به Maggy عزیز باید بگم که اصلا معلوم نیست که برای PC بیاد یا نه و طبق گفته سام فیشر عزیز احتمالش کمه.ولی ما به امید اینکه بیاد این تاپیکو ادامه میدیم.از ایرونی جماعتم که هیچی بعید نیست،یهو دیدی اومدن کنسول بازی رو آوردن رو PC!!!(اینجا دیگه کپکامم کم میاره!)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redblood
30-09-2007, 13:40
چند عکس جالب از محیط بازی RESIDENT EVIL,THE UMBRELLA CHRONICLES :

برای دیدن عکس های بیشتر،به لینک زیر رجوع کنید:

منبع: سایت 1UP

Maggy_P
04-10-2007, 16:38
اونوقت كاراكتراش كيا هستن؟ يعني كاراكتراي اصلي هم توش هستن يا نه؟

Maggy_P
04-10-2007, 16:49
اينم تريلرشه

redblood
04-10-2007, 17:23
اونوقت كاراكتراش كيا هستن؟ يعني كاراكتراي اصلي هم توش هستن يا نه؟

مگی جان کاراکترها و توضیحات این بازی در پست شماره 3 این تاپیک نوشته شده.(REBECCA CHAMBERS-BILLY COEN-،CHRIS REDFIELD ،JILL VALENTINE و ALBERT WESKER )

اينم تريلرشه

دستت درد نکنه:20:

Maggy_P
04-10-2007, 18:01
خوب كاراكترا رو نديدم شرمنده

دستت درد نکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
خواهش ميكنم

redblood
05-10-2007, 13:54
بچه ها تورو خدا تاپیک رو ول نکنید،هر خبری دستتون هست از این بازی بنویسید.مرسی از همگی.

Maggy_P
07-10-2007, 15:23
تريلر هاي اين بازي:

پسوند wmv با حجم 31.87 مگابايت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسوند mov لا حجم 46.41 مگابايت

redblood
07-10-2007, 16:07
مگی خیلی زحمت کشیدی،ممنون

Maggy_P
07-10-2007, 16:21
خواهش ميكنم

S A M
07-10-2007, 21:31
اين اويل جديده؟
ساخت كپكامه؟

redblood
07-10-2007, 23:02
اين اويل جديده؟
ساخت كپكامه؟

sam جان اطلاعات کامل تو صفحات اول هست،ولی من باز برات یه خلاصه ای میگم.کاملشو برو خودت بخون.
این اویل جدیده،ولی داستانش ماله اویل زیرو تا آخر نمیسس هست و با تمام شخصیت هایی که تو این 4 سری بودند.تنها فرقش اینه که توی محیطی بازی میکنی که قبلا نبودی ولی تاریخ اتفاقات همون موقست.این سری هم ساخت کپکامه و فعلا برای کنسول wii ساخته میشه.اطلاعات کامل رو حتما برو از صفحات اول بخون،چون نمیتونم مجدد بنویسمشون.:46:

S A M
08-10-2007, 09:27
باشه باشه دمت گرم

leon scott kendy
11-10-2007, 11:10
داستان اویل 5 چیه دوستان کسی می دونه

resident
11-10-2007, 15:26
داستان اویل 5 چیه دوستان کسی می دونه

کجای این تایپیک نوشته اویل 5 ؟؟؟!!!!!!:19::41::13:

تایپیک مخصوص بازی رزیدنت اویل 5

redblood
12-10-2007, 17:30
کجای این تایپیک نوشته اویل 5 ؟؟؟!!!!!!:19::41::13:

تایپیک مخصوص بازی رزیدنت اویل 5

خودتو عصبانی نکن رزیدنت جان،پیش میاد دیگه:46::31:

احمدزاده
18-10-2007, 18:04
يه چيزي که تو ترينر اين بازي ديدم و خيلي اعصابم رو خرد کرده اينه که :
اوني که بازي ميکنه تو تصوير نيست
يعني وفقط دوربين صفحه رو نشون ميده
من از اين مدل سبک بازي نفرت دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون بهتر براي کامپيوتر نياد

Maggy_P
23-10-2007, 15:59
يه چيزي که تو ترينر اين بازي ديدم و خيلي اعصابم رو خرد کرده اينه که :
اوني که بازي ميکنه تو تصوير نيست
يعني وفقط دوربين صفحه رو نشون ميده
من از اين مدل سبک بازي نفرت دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون بهتر براي کامپيوتر نياد
منم بدم مياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما دوووووووووست دارم بازي كنم:19:
عقده ميشه برام اگه بازيش نكنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونوقت مجبور ميشم سر يه بد بخت بيچاره اي خاليش كنم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redblood
23-10-2007, 22:28
درسته که کسی رو نمیبینی،ولی خیلی بهتر از سری های دیگه اویل هست.چون میتونی هم فرار کنی هم تیر بزنی(در واقع حالت طبیعی)ولی تو سری های اصلی اویل مثل ماست وای میسی به یارو تیر میزنی اونم میاد یه گازی ازت میگیره که در دنیای واقعی خیلی مسخرست.فکر کن یه موجود وحشتناک به تو حمله کنه،آیا همینطور وای میسی بهش تیر میزنی یا اینکه در حالی که داری فرار میکنی شلیک هم میکنی؟
جالبیه دیگه بازی اینه که جاهایی رو میبینی که قبلا ندیدی.اگه یادتون باشه تو اویل 2 یه جاهایی موند و اصلا ندیدیم.این سری همه چیزا رو میشه.پس امیدوار باشیم که برا Pc هم بیاد.

احمدزاده
23-10-2007, 23:08
منم بدم مياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما دوووووووووست دارم بازي كنم:19:
عقده ميشه برام اگه بازيش نكنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونوقت مجبور ميشم سر يه بد بخت بيچاره اي خاليش كنم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا همش يه طرف برو بازي كن مشكلي نيست و احيانا اگه خواستي عقدتم خالي كن خالي كن فقط يه سوال بحث برانگيز

چرا آيكن عقده خالي كردنت بايد اين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41: مثلا نميشد اوني كه داره عقده سرش خالي ميشه دختر باشه ؟؟؟؟ حتما بايد پسر باشه ؟؟؟؟؟؟:21::27:

درسته که کسی رو نمیبینی،ولی خیلی بهتر از سری های دیگه اویل هست.چون میتونی هم فرار کنی هم تیر بزنی(در واقع حالت طبیعی)ولی تو سری های اصلی اویل مثل ماست وای میسی به یارو تیر میزنی اونم میاد یه گازی ازت میگیره که در دنیای واقعی خیلی مسخرست.فکر کن یه موجود وحشتناک به تو حمله کنه،آیا همینطور وای میسی بهش تیر میزنی یا اینکه در حالی که داری فرار میکنی شلیک هم میکنی؟
جالبیه دیگه بازی اینه که جاهایی رو میبینی که قبلا ندیدی.اگه یادتون باشه تو اویل 2 یه جاهایی موند و اصلا ندیدیم.این سری همه چیزا رو میشه.پس امیدوار باشیم که برا Pc هم بیاد.

من سريعا سرم درد ميگيره وقتي همچي بازي رو بخوام انجام بدم

Maggy_P
24-10-2007, 15:49
حالا همش يه طرف برو بازي كن مشكلي نيست و احيانا اگه خواستي عقدتم خالي كن خالي كن فقط يه سوال بحث برانگيز

چرا آيكن عقده خالي كردنت بايد اين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41: مثلا نميشد اوني كه داره عقده سرش خالي ميشه دختر باشه ؟؟؟؟ حتما بايد پسر باشه ؟؟؟؟؟؟:21::27:

من سريعا سرم درد ميگيره وقتي همچي بازي رو بخوام انجام بدم
نه آيكن از اين بهتر گير نياوردم !:31:
اما اگه حق انتخاب داشتم سر پسرا خالي ميكردم!:21: اينطوري هم عقدم خالي ميشد هم از كتك زدن پسره دلم خنك ميشد!:27: اما متاسفانه پسر هيچ وقت دم دستم نيست!!!!(پسرا شانس دارن!):19::19::19:

علیرضا
24-10-2007, 16:14
سلام به همگي.
من هم اميدوارم برا PC بياد . به دو دليل :
1- مردم از بس بازي هاي مزخرف و بيهوده و تكراري انجام دادم.
2-همون دليلي كه Redblood جان ذكر كردن.

در ضمن مگي جان . شما هر وقت خواستي مي توني عقده ات رو سر من خالي كني. ناراحت كه نميشم هيچ ، اگه بدونم خوشحالت مي كنه خوشحال هم ميشم ! جدي گفتم .... redblood جان هم مي تونه عقده هاش رو سر من خالي كنه. فقط زنگ بزنين بهم كه بيام دم دستتون.

Maggy_P
24-10-2007, 16:27
سلام به همگي.
من هم اميدوارم برا PC بياد . به دو دليل :
1- مردم از بس بازي هاي مزخرف و بيهوده و تكراري انجام دادم.
2-همون دليلي كه Redblood جان ذكر كردن.

در ضمن مگي جان . شما هر وقت خواستي مي توني عقده ات رو سر من خالي كني. ناراحت كه نميشم هيچ ، اگه بدونم خوشحالت مي كنه خوشحال هم ميشم ! جدي گفتم .... redblood جان هم مي تونه عقده هاش رو سر من خالي كنه. فقط زنگ بزنين بهم كه بيام دم دستتون.
نه بابا خوشحال نميشم كسي رو بزنم! شوخي بود! من روم نميشه به پسرا نگاه كنم حالا بيام بزنمشون!؟:31:
راستي سيستمتون كي درست ميشه؟:20:

redblood
24-10-2007, 18:27
علیرضا جون سلام.چطوری عزیزم؟خوشحال شدم پستتو دیدم.:10:
من با بازیت کلی حال کردم،ولی مثل اینکه امولاتری که آقا مهدی گذاشته ایراد داره:45:.هر سری که خارج میشم از برنامه و دوباره میام میگه بایوس نامعتبره،مجدد که براش بایوس میذارم میرم تو سیوها میگه کارت باید فرمت شه،نتیجتا سیوی هم باقی نمیمونه:19:.امروز خواستم تمومش کنم،از شانس گندم رسیده بودم به جایی که ماره رو کشتم و یکی از لوح ها رو برداشتم و بیهوش شدم و بعد تو اتاق سروم بودم.اونجا بازی رو سیو کردم،از در که اومدم بیرون برقا رفت!!!!:24::37::34:
حالا من چکار کنم؟:23:

Maggy_P
24-10-2007, 18:48
علیرضا جون سلام.چطوری عزیزم؟خوشحال شدم پستتو دیدم.:10:
من با بازیت کلی حال کردم،ولی مثل اینکه امولاتری که آقا مهدی گذاشته ایراد داره:45:.هر سری که خارج میشم از برنامه و دوباره میام میگه بایوس نامعتبره،مجدد که براش بایوس میذارم میرم تو سیوها میگه کارت باید فرمت شه،نتیجتا سیوی هم باقی نمیمونه:19:.امروز خواستم تمومش کنم،از شانس گندم رسیده بودم به جایی که ماره رو کشتم و یکی از لوح ها رو برداشتم و بیهوش شدم و بعد تو اتاق سروم بودم.اونجا بازی رو سیو کردم،از در که اومدم بیرون برقا رفت!!!!:24::37::34:
حالا من چکار کنم؟:23:
واي ! حتما حسابي حالت گرفته شد!:18:

redblood
24-10-2007, 19:46
واي ! حتما حسابي حالت گرفته شد!:18:

آره بدجور.اگه بشه یه امولاتر درست و بی عیب بهم معرفی کنید.برای ps1 .من یادم رفته،خیلی به آخرش مونده بود تا جایی که من رفتم یا نه؟الان اصلا یادم نیست.فقط یادمه که همه لوح ها رو میبریم میذاریم رو اون قابه و در باز میشه.بعدشو اصلا یادم نیست.فکر کنم آلزایمر گرفتم:34:

Maggy_P
25-10-2007, 16:58
آره بدجور.اگه بشه یه امولاتر درست و بی عیب بهم معرفی کنید.برای ps1 .من یادم رفته،خیلی به آخرش مونده بود تا جایی که من رفتم یا نه؟الان اصلا یادم نیست.فقط یادمه که همه لوح ها رو میبریم میذاریم رو اون قابه و در باز میشه.بعدشو اصلا یادم نیست.فکر کنم آلزایمر گرفتم:34:
PXFin فكر كنم اسمش اين بود:31: اينو خودمم روي سيدي دارم خيلي خوبه فقط يه بايوس لازم داره همين بعدش تو ميتوني هر جا كه دلت خواست سيو كني حتي اگه كاراكترت روي هوا باشه!:21:

Maggy_P
27-10-2007, 06:40
اينم سايت اويله كه تريلر جديد Resident Evil: The Umbrella Chronicles رو گذاشتن يه سر بزنيد:

البته به صورت آنلاينه شايد بشه سيو هم كرد اما من دنبالش نرفتم:46:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redblood
15-12-2007, 19:35
بازی resident evil:umbrella Chronicles کمتر از یک ماه هست که به بازار عرضه شده.
اگه کسی این بازی رو انجام داده به ما هم بگه ببینیم که جالبه یا نه!

H M R 0 0 7
16-12-2007, 16:03
بايد تو مايه هاي Resident Evil:Survivor Gun باشه. از عكساش كه اينجوري معلومه.

Maggy_P
18-12-2007, 15:12
بايد تو مايه هاي Resident Evil:Survivor Gun باشه. از عكساش كه اينجوري معلومه.
آره من اون سبكي خوشم نمياد اما خيلي دوست دارم بازي كنم چون هم گرافيكش بيشتره هم داستانش رو ميخوام بدونم...........ولي افسوس!!! :19::19::19::19::19::19:

H M R 0 0 7
19-12-2007, 09:12
ولي من از هر بازي كه يه جوري به رزيدنت اويل ربط داشته خوشم مياد.

yoosef_st
19-12-2007, 09:40
یعنی هیچکس از بچه های فروم Wii نداره که اینو بازی نه بیاد واسه ما تعریف کنه؟

soliman
15-02-2008, 23:36
جیل و کریس . کارلس اولیورا.ربکا چمبرز و بیلی کوین و البرت وسکرکارکترهای بازی هستند .البته لیون و کلر هم گفته شده که جزکارکترها هستند

redfild
16-02-2008, 21:10
(PSX 1.3) خیلی عالیه . من باهاش اویل 1 رو کامل اجرا کردم و هیچ نقصی نداست ، کداشم تو مموری راحت میشه دستکاری کرد و خشابها رو زیاد کرد . یه سرچ کنی تو سایت رسمیش پیداش می کنی ، اگه پیدا نکردی بهم بگو . بایوس ps1 هم اگه پیدا نکردی بگو ماله خودمو واست پیوست کنم .

دوستان خوشحالم که خلاصه از این بازی اطلاع پیدا کردین ، خب حالا که همه تا حدودی با این بازی آشنا شدن ، امشب یه پست میدم و کل لینک دموهای اصلی بازی رو واستون میذارم دانلود کنین . من با dial up دانلود کردم یه 10 ساعتی وقتمو گرفت . البته کمتر از این طول میکشه .

اگر هم کسی اکانت V-P-N- داره فرکانس و پید خودش رو بده به بچه ها ، زمان دانلودش رو هم بگه ، یه موقع دانلود کنه بچه ها بتونن آفلاین با دی وی بی کارتشون دریافت کنن ( خیلی تخیلی فکر می کنما ! )

ممنون

Maggy_P
17-02-2008, 13:44
(PSX 1.3) خیلی عالیه . من باهاش اویل 1 رو کامل اجرا کردم و هیچ نقصی نداست ، کداشم تو مموری راحت میشه دستکاری کرد و خشابها رو زیاد کرد . یه سرچ کنی تو سایت رسمیش پیداش می کنی ، اگه پیدا نکردی بهم بگو . بایوس ps1 هم اگه پیدا نکردی بگو ماله خودمو واست پیوست کنم .

دوستان خوشحالم که خلاصه از این بازی اطلاع پیدا کردین ، خب حالا که همه تا حدودی با این بازی آشنا شدن ، امشب یه پست میدم و کل لینک دموهای اصلی بازی رو واستون میذارم دانلود کنین . من با dial up دانلود کردم یه 10 ساعتی وقتمو گرفت . البته کمتر از این طول میکشه .

اگر هم کسی اکانت V-P-N- داره فرکانس و پید خودش رو بده به بچه ها ، زمان دانلودش رو هم بگه ، یه موقع دانلود کنه بچه ها بتونن آفلاین با دی وی بی کارتشون دریافت کنن ( خیلی تخیلی فکر می کنما ! )

ممنون
شما خودتون اين دموهاش رو از كجا گير آورديد من هر چي گشتم نبود:18:

و ممنون ميشم لينكاشو بزاريد تا ما هم دانلود كنيم:20:

redfild
20-02-2008, 23:41
خب آقای بد قول اومدن !

ببخشید که امشب به 3-4 شب بعد تبدیل شد ، به خدا کلی کار دارم .

خب تو این سایت می تونید کلی کلیپ با کیفیت بالا دانلود کنید !

لینک دانلودها رو میذارم ، گشتنش با خودتون :

( از لینکهای سمت راست بازی مورد نظر رو انتخاب کنید )
( اگر احیانا جواب نداد ، به صفحه اول برید و از منوی misc گزینه Resident evil media رو انتخاب کنید )

کیفت کلیپ ها در حد خداست ، سرعت سرور هم بهتر از قبل شده . اگر کسی هم اینترنت پر سرعت داره با dr.divx سایز کلیپ ها رو کم کنه و جای دیگه بذاره تا بقیه بچه ها هم بتونن دانلود کنن .

قسمت تاریخچه آمبرلا رو هم ببینید ، هر چی رو هم واستون نامفهوم بود بگید توضیح میدم ، ترجمه هم خواستید بگید نهایتا 1 شبه ( که به زمان من میشه 3 شب ) واستون ترجمه می کنم . من عاشق این بازی و طرفدارهاش هستم ! البته فقط سریهای قدیمی !

تو این سایت همه چیز پیدا می کنید ، البته اگر زبانتون کمی خوب باشه .

ممنون:10:

redblood
21-02-2008, 02:45
بچه ها ببخشین یه سواله بی ربط.توی اویل 1 از کجا باید کلت رو گیر آورد؟هرچی گشتم گیر نیو وردم!
در ضمن،تو اون راهروهه که تهش یه ماره که جیل وقتی میرسه یکی از اعضای تیم اونجا افتاده و میمیره،که بعدش جیل میره ماره رو فراری میده و خودشم نیش میخوره که بری میاد نجاتش میده.(اصل مطلب یادم رفت!!!)تو اون راهروهه یه اتاقه که وقتی میری توش یه میز وسط اتاقه.یه کمد هم به دیوار تکیه داده شده،میکشیش کنار یه اتاق پشتشه که تاریکه و هر کاری میکنی میگه اتاق خیلی تاریکه و چیزی دیده نمیشه.تو اون اتاق باید چه کرد.آیا چیز به درد بخوری توش هست؟!

redfild
21-02-2008, 06:03
بچه ها ببخشین یه سواله بی ربط.توی اویل 1 از کجا باید کلت رو گیر آورد؟هرچی گشتم گیر نیو وردم!
در ضمن،تو اون راهروهه که تهش یه ماره که جیل وقتی میرسه یکی از اعضای تیم اونجا افتاده و میمیره،که بعدش جیل میره ماره رو فراری میده و خودشم نیش میخوره که بری میاد نجاتش میده.(اصل مطلب یادم رفت!!!)تو اون راهروهه یه اتاقه که وقتی میری توش یه میز وسط اتاقه.یه کمد هم به دیوار تکیه داده شده،میکشیش کنار یه اتاق پشتشه که تاریکه و هر کاری میکنی میگه اتاق خیلی تاریکه و چیزی دیده نمیشه.تو اون اتاق باید چه کرد.آیا چیز به درد بخوری توش هست؟!

خب فکر کنم re1 هم یه تاپیک احتیاج داره :)

دوست من کلت که از اول دست جیل هست ، ولی اگه منظورتون مگنوم هست که شما باید بعد از تکمیل مرحله چهارتا لوح ، مبارزه با درخت و گرفتن آخرین کلید امارت 1 ، ملاقات با وسکر ، بازگشت به امارت 1 ، تو قسمتی که یه اتاق هست که از شما پسورد میخواد و شما پسوردش رو نمی دونید (بعدا بری این پسورد رو بهتون میده که اگه وارد باشید به کارتونم نمیاد ) ، قبل اون اتاق یه اتاقه دیگه هست که شما برقش رو خاموش می کنید و یه الماس دوم میگیرید که تو اونیکی چشمه ببره کار میذارید و بهتون مگنوم رو میده ! ( پس فعلا هنوز به اونجاها نرسیدید )

اون اتاق تاریک تو بازی با جیل به شما تیر بازوکا میده (6تا) ، شما باید رو میز اصلی اتاق شمع ر و با فندکتون روشن کنید (کلا من چون تو شبیه ساز کدها رو تو حافظه تغییر میدم به این مهمات نیازی ندارم ) . بازم اگر سوالی داشتید من در خدمتم .

اون بابایی هم که داره میمیره و البته تو سری remake نمیمیره و یک نقش حیاتی رو بازی می کنه ، Richard Aiken هست که به خاطر عدم موفقیتش در نجات خواهرش عذاب وجدان گرفته و دوست داره هر کسی رو که می تونه نجات بده ! شما تو سری UC می بینید که وقتی ربکا رو از دست همین آقا ماره نجات میده و زخمی میشه کلی خوشحال میشه !

البته عدم نجات خواهرش رو نمی دونم تو کدوم سری میشه متوجه شد ، وکلا اصلا میشه متوجه شد یا جزو فایلهای ضمیمه هست (مثله گزارشهای وسکر ) . در کل تو تاریخچه آمبرلا هست این موضوع ( به این تاپیکم ربطش دادم ;) )

Maggy_P
23-02-2008, 12:32
هنوز تو كف اويل يكيد؟!:18:
البته بماند كه خودم دارم دوباره از اول ميرمش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقاي redfild دستتون واقعا درد نكنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redblood
26-02-2008, 16:14
خب فکر کنم re1 هم یه تاپیک احتیاج داره :)

دوست من کلت که از اول دست جیل هست ، ولی اگه منظورتون مگنوم هست که شما باید بعد از تکمیل مرحله چهارتا لوح ، مبارزه با درخت و گرفتن آخرین کلید امارت 1 ، ملاقات با وسکر ، بازگشت به امارت 1 ، تو قسمتی که یه اتاق هست که از شما پسورد میخواد و شما پسوردش رو نمی دونید (بعدا بری این پسورد رو بهتون میده که اگه وارد باشید به کارتونم نمیاد ) ، قبل اون اتاق یه اتاقه دیگه هست که شما برقش رو خاموش می کنید و یه الماس دوم میگیرید که تو اونیکی چشمه ببره کار میذارید و بهتون مگنوم رو میده ! ( پس فعلا هنوز به اونجاها نرسیدید )

اون اتاق تاریک تو بازی با جیل به شما تیر بازوکا میده (6تا) ، شما باید رو میز اصلی اتاق شمع ر و با فندکتون روشن کنید (کلا من چون تو شبیه ساز کدها رو تو حافظه تغییر میدم به این مهمات نیازی ندارم ) . بازم اگر سوالی داشتید من در خدمتم .

اون بابایی هم که داره میمیره و البته تو سری remake نمیمیره و یک نقش حیاتی رو بازی می کنه ، Richard Aiken هست که به خاطر عدم موفقیتش در نجات خواهرش عذاب وجدان گرفته و دوست داره هر کسی رو که می تونه نجات بده ! شما تو سری UC می بینید که وقتی ربکا رو از دست همین آقا ماره نجات میده و زخمی میشه کلی خوشحال میشه !

البته عدم نجات خواهرش رو نمی دونم تو کدوم سری میشه متوجه شد ، وکلا اصلا میشه متوجه شد یا جزو فایلهای ضمیمه هست (مثله گزارشهای وسکر ) . در کل تو تاریخچه آمبرلا هست این موضوع ( به این تاپیکم ربطش دادم ;) )

مرسی Redfield جان از کمکت.ولی فندک از کجا ؟فندکش کجاشه؟

Maggy_P
26-02-2008, 17:31
خوب فندك رو مگه قبلا پيدا نكرديد؟ با فندك بايد شمعه رو روشن كنيد همين:10:

redblood
26-02-2008, 20:24
خوب فندك رو مگه قبلا پيدا نكرديد؟ با فندك بايد شمعه رو روشن كنيد همين:10:
نه پیدا نکردم.کجا باید گیرش بیارم؟

redfild
26-02-2008, 20:28

خواهش می کنم .
اتاقی که همون اولای بازی از توش پاکت سم رو گرفتیم واسه ریختن تو پمپ آب گلها رو یادت میاد ؟
از پلهای اولش برو بالا ، بعد پلهای دوم . یه راهرو هست که آخرش یه راهرو فرعی داره که آخرش یه اتاقه که توش اجاق داره ، به طرف دوربینم بیای یه در و یه راهرو فرعی هست . اما وسط یه در هست که وقتی داخل میشی شاخ یه گوزن مشخصه . دو تا در چپ و راستت هست . تو یکی از همون درها یه کمده و دوتا تخت . روی کد فندکه . تو اونیکی اتاق هم آب آکواریوم رو باید خالی کنی و هلش بدی ، بعد کمد رو جا به جا کنی و پشت کمد یه درب کوچیکه که توش مهمات داره . امیدوارم تونسته باشم خوب آدرس بدم

redblood
28-02-2008, 00:01
مرسی از کمکاتون.خیلی خیلی زیاد
حالا تو نو اون اتاقی که باید الماس دوم رو بگیرم باید ار کجا چراغ رو خاموش کنم؟
نردبانی که وسط اتاقه به چه درد میخوره؟

redblood
28-02-2008, 01:00
راستی من کتاب قرمز رو که باید از توش سکه رو در بیاریم گیر آوردمولی یادمه یه کتابه آبی هم بود.اونو از کجا باید گیر آورد؟

Maggy_P
28-02-2008, 13:53
راستی من کتاب قرمز رو که باید از توش سکه رو در بیاریم گیر آوردمولی یادمه یه کتابه آبی هم بود.اونو از کجا باید گیر آورد؟
كتاب آبي رو بايد از زيرزمين گير بياريد

توي اون اتاقه بايد كليد چراغ رو كه كنار در هست بزنيد تا خاموش بشه بعدش از اون پله هاي وسط اتاق ميريد بالا ميبينيد كه جاي چشم گوزنه الماس قرمز قرار داره الماس رو بر ميداريد:10:

redblood
28-02-2008, 14:37
كتاب آبي رو بايد از زيرزمين گير بياريد

توي اون اتاقه بايد كليد چراغ رو كه كنار در هست بزنيد تا خاموش بشه بعدش از اون پله هاي وسط اتاق ميريد بالا ميبينيد كه جاي چشم گوزنه الماس قرمز قرار داره الماس رو بر ميداريد:10:

مرسی مگی از کمکت.منظورت از زیرزمین همونجاست که یه cd هم گیر آوردم.یعنی همونجا که ماره رو میکشی بعد با طناب میری پایین؟
منظورتم از گوزنه همون گوزنه هست که تو اتاق بین اتاقایی که اکواریوم تو یکیش و تو اون یکی فندکه؟

Maggy_P
28-02-2008, 14:51
مرسی مگی از کمکت.منظورت از زیرزمین همونجاست که یه cd هم گیر آوردم.یعنی همونجا که ماره رو میکشی بعد با طناب میری پایین؟
منظورتم از گوزنه همون گوزنه هست که تو اتاق بین اتاقایی که اکواریوم تو یکیش و تو اون یکی فندکه؟
نه يه زير زمين ديگه
بين اون ساختمونه و خونه ي پشتي يك راهي هست كه فعلا فشار آب نميزاره رد بشي بايد اول باطري آسانسور رو بزاريد توي ديواري كه نزديدك اون آسانسوره هست و بعدشم بريد و دريچه ي آب رو ببنديد و با آسانسور برگرديد پايين اونوقت ميبينيد كه يك راهي به زيرزمين باز ميشه:10:

آره همون گوزنه رو ميگم:46:

redblood
28-02-2008, 15:01
نه يه زير زمين ديگه
بين اون ساختمونه و خونه ي پشتي يك راهي هست كه فعلا فشار آب نميزاره رد بشي بايد اول باطري آسانسور رو بزاريد توي ديواري كه نزديدك اون آسانسوره هست و بعدشم بريد و دريچه ي آب رو ببنديد و با آسانسور برگرديد پايين اونوقت ميبينيد كه يك راهي به زيرزمين باز ميشه:10:

آره همون گوزه رو ميگم:46:

آها فهمیدم.منظورت همون زیرزمینی هست که بری هم اونجا میبینی.وسط راهم یکی از اعضا رو میبینی که تا میخواد یه سری حقایقو بگه تیر میخوره و میمیره.
مرسی ،خیلی کمک بود:11:

Maggy_P
28-02-2008, 15:07
دقيقا همون جا

ولي انريكو تير خورده بوده و ميميره و شما بعد از اينكه اون دسته رو پيدا ميكني ميري ديوار رو ميچرخوني
موفق باشي

redblood
28-02-2008, 15:15
دقيقا همون جا

ولي انريكو تير خورده بوده و ميميره و شما بعد از اينكه اون دسته رو پيدا ميكني ميري ديوار رو ميچرخوني
موفق باشي

کدوم دیوارو میگی مگی؟!!!!:19:
همنجا که انریکو تیر خوردش و مرد ؟

Maggy_P
28-02-2008, 15:28
نه يك ديواري هست كه نميتوني ازش رد بشي اما كنارش جاي يك دسته داره كه شما بايد اون دسته اي كه پيدا ميكني رو بزاري اونجا و ديوارو بچرخوني
همون اول كه ميايم پايين توي يكي از اون درا هست يكمي بگردي پيداش ميكني:10:

H M R 0 0 7
28-02-2008, 15:48
كسي نسخه Pc اينو گير نياورد؟

redfild
28-02-2008, 17:55
از پله ها که میای پائین و وارد دری میشی که بری اونجاست . وارد در نشو ، مستقیم برو جلو یه فرعی هست ، بعد یه جایگاه سیو و بعد هم یه راه هست که سمت راستش باید دسته رو توی یه سوراخ بچرخونی .

اون اتاق گوزنه هم کنار درش کلید هست که خاموش کنی الماسه برق میزنه بعد . الماس رو دیدی چراغو روشن کن . پله ها رو حل بده یکم جلو . دوباره خاموش کن ، برو بالا از پله ها الماس رو بگیر :11:

redblood
28-02-2008, 18:47
دست همتون درد نکنه.بالاخره مگنومو که دنبالش بودم گیر آوردم.حالا ببینم،این مگنوم خوب میکشه؟
چون من پدرم در اومد از این جونور سبزا.بازوکا هم که بهش میزنی یکی کافیش نیست!!!

Maggy_P
29-02-2008, 10:18
دست همتون درد نکنه.بالاخره مگنومو که دنبالش بودم گیر آوردم.حالا ببینم،این مگنوم خوب میکشه؟
چون من پدرم در اومد از این جونور سبزا.بازوکا هم که بهش میزنی یکی کافیش نیست!!!
آره خيلي خوب ميكشه:10:

ولي بهتر نيست در مورد خود تاپيك حرف بزنيم اين بازي اصلا به اين تاپيك مربوط نميشه بهتره يك تاپيك مربوط به خودش داشته باشه:46:

cyrus_ln
01-03-2008, 11:20
كسي نسخه Pc اينو گير نياورد؟

اگه اویل 1 منظورته واسه pc هستش من خودم گرفتم یه cd بود که 1 و 2 و 3 رو با هم داشت.

Maggy_P
01-03-2008, 11:27
اگه اویل 1 منظورته واسه pc هستش من خودم گرفتم یه cd بود که 1 و 2 و 3 رو با هم داشت.
نه منظورشون سرگذشت آمبرلاست و بايد بگم كه اين نسخه تا اونجايي كه توي اين تاپيك گفته فقط براي wii اومده و فكر نميكنم براي pc بياد:19:

hassanmirabi
17-05-2008, 12:17
من که خودم wiiندارم ولی یکی از دوستان که این بازی رو انجام داده میگه اصلا بازی خوبی نبوده و بازی رزیدنت اویل 4 وی ادیشن ازش بهتر و جالبتره
نمودونم راست میگه یا نه

*PiNk PaNTHeR*
17-05-2008, 14:06
من که خودم wiiندارم ولی یکی از دوستان که این بازی رو انجام داده میگه اصلا بازی خوبی نبوده و بازی رزیدنت اویل 4 وی ادیشن ازش بهتر و جالبتره
نمودونم راست میگه یا نه

100% دوست عزیز این بازی یک بازی هست فقط برای اکسکلوزیویتی کپکام روی Wii. بازی گرافیک بد، گیم پلی قدیمی(پوینت-اکشن) هست و داستانش هم فقط یک تکرار هست از سالهای 87 تا 98.

redfild
11-06-2008, 08:46
100% دوست عزیز این بازی یک بازی هست فقط برای اکسکلوزیویتی کپکام روی Wii. بازی گرافیک بد، گیم پلی قدیمی(پوینت-اکشن) هست و داستانش هم فقط یک تکرار هست از سالهای 87 تا 98.

دوست من در مورد گیم پلی و گرافیک نه چندان جالبش موافقم ، اما در مورد داستانش و همچنین دموهای فوقوالعاده زیباش موافق نیستم . اگه شما یک فن از مجموعه رزیدنت اویل باشین ، در مورد این بازی اینقدر بی انصافی نمی کنید . شما تو بازی کلیه نکات نگفته در مورد امبرلا رو متوجه میشید و اون هم با دموهای بسیار زیبا . در هر صورت من پیشنهاد میکنم حتما دموهاش رو دانلود کنید ، مطمئن باشید ضرر نمی کنید :)

Maggy_P
11-06-2008, 08:50
دوست من در مورد گیم پلی و گرافیک نه چندان جالبش موافقم ، اما در مورد داستانش و همچنین دموهای فوقوالعاده زیباش موافق نیستم . اگه شما یک فن از مجموعه رزیدنت اویل باشین ، در مورد این بازی اینقدر بی انصافی نمی کنید . شما تو بازی کلیه نکات نگفته در مورد امبرلا رو متوجه میشید و اون هم با دموهای بسیار زیبا . در هر صورت من پیشنهاد میکنم حتما دموهاش رو دانلود کنید ، مطمئن باشید ضرر نمی کنید :)
من كه دمو هاش رو دانلود كردم واقعا دموهاي قشنگي داشت ولي راستش از سبك بازيش زياد خوشم نيومد ولي من نفهميدم اون يارو كه موهاش سفيد بود همون كه با وسكر جنگيد كي بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redfild
11-06-2008, 09:14
من كه دمو هاش رو دانلود كردم واقعا دموهاي قشنگي داشت ولي راستش از سبك بازيش زياد خوشم نيومد ولي من نفهميدم اون يارو كه موهاش سفيد بود همون كه با وسكر جنگيد كي بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرجی ولادمیر (Sergei Vladimir) یکی از اعضای روسی آمبرلا و یکی از دستیاران اسپنسر و جزو مقامات ارشد آمبرلا محسوب میشد . شما در دموهای همین بازی می بینین که اون برای تنبیه (کشتن) وسکر برای عدم حفظ امارت در مقابل حمله دکتر مارکوس یکی از موجودات خطرناک ( ایوان اگه اشتباه نکنم ) رو در مقابل وسکر قرار میده که وسکر سالم بیرون . به هر حال موقع ابودی راکون سیتی اون هسته مرکزی red queen رو بازیابی میکنه و کلیه اطلاعات رو میدزده و در جایی در روسیه شروع به پایه گذاری مرکز دیگه ای میکنه . در نهایت هم خودش تبدیل به یک سلاح جانوری میشه و توسط جیل و کریس نابود میشه . ( احتمالا اشتباهاتی تو ذکر داستان داشتم ، بخاطر یکم دوری از ماجراست ! به محض اینکه چیز جدیدی دیدم یا متوجه شدم تصیح یم کنم )

sonixax
04-10-2009, 19:22
اگر اشتباه نکنم این بازی فقط روی WII و Gamecube هستش ، با امولاتور خوب اجرا میشه یا خیر ؟

Javadgenral
04-10-2009, 19:29
با سلام به همگی و معذرت از اینکه چند وقت نبودم.
اول از رزیدنت عزیزم تشکر میکنم که خبر رو منتقل کردو بعد هم در پاسخ به Maggy عزیز باید بگم که اصلا معلوم نیست که برای PC بیاد یا نه و طبق گفته سام فیشر عزیز احتمالش کمه.ولی ما به امید اینکه بیاد این تاپیکو ادامه میدیم.از ایرونی جماعتم که هیچی بعید نیست،یهو دیدی اومدن کنسول بازی رو آوردن رو PC!!!(اینجا دیگه کپکامم کم میاره!)

وای چه بد !!!!!!! چرا این بازی نصیب ما نمیشه !!!!! دعا کنید برای Pc هم بیاد :41::41::41::41:

sonixax
04-10-2009, 19:32
وای چه بد !!!!!!! چرا این بازی نصیب ما نمیشه !!!!! دعا کنید برای Pc هم بیاد :41::41::41::41:

من الان دارم 0 رو بازی میکنم خیلی باحاله . حیف که بعضی جاها سیستمم کم میاره به هر حال دارم تبدیلی بازی میکنم دیگه :(

Bs_panzer
04-10-2009, 19:44
چه طوری ؟ با دلفین ؟ به من یاد بده ! + لینک دانلود ایمیج 0 یا این رو بذار

sonixax
04-10-2009, 19:51
چه طوری ؟ با دلفین ؟ به من یاد بده ! + لینک دانلود ایمیج 0 یا این رو بذار

آره با دلفین ، این جدیدش خیلی باحاله از اینجا دانلود کن :

فقط یادت باشه که باید Directx SDK رو هم نصب کنی وگرنه کنترل هاش کار نمیکنه .

اینم لینک دانلود امیدوارم که کار کنه چون من خیلی وقت پیش دانلود کردم :

Password is : mrblonde4gcmania

اینم لینک DirektX SDK

دیگه فکر نکنم چیزی لازم داشته باشی فقط امیدوارم که بتونی فایل های اسپلیت شده رو جوین کنی اگر نتونستی بگرد دنبال یک برنامه فایل جوینر چونکه اول باید این فایل ها رو بچسبونی به هم بهت یه فایل 7z میده بعدش با برنامه مربوطه آنزیپ کن .

Ali_p30
04-10-2009, 20:56
اینم لینک تورنتش

Bs_panzer
05-10-2009, 19:02
حجم دلفین چه قدره ؟
یه لینک درست حسابی نیست ؟

به تورنت نمیشه اعتماد کرد !
راپید هم که.....

Javadgenral
05-10-2009, 19:32
اقا من بهتون قول میدم این بازی مثل بازی های دیگه که اول برای ps3 میومد برای pc هم بعهد چند ماه میادش

sonixax
05-10-2009, 19:39
حجم دلفین چه قدره ؟
یه لینک درست حسابی نیست ؟

به تورنت نمیشه اعتماد کرد !
راپید هم که.....

دلفین 4-5 مگه ، خوب من که از سایت رسمی لینک دادم که .

اقا من بهتون قول میدم این بازی مثل بازی های دیگه که اول برای ps3 میومد برای pc هم بعهد چند ماه میادش

این بازی ها یعنی دو تا اویل 0 و کرنیکل خیلی وقته که اومده (2007) و هرگز برای PC قرار نیست که بیاد ، فقط با نینتندو قرار داد داره .

Javadgenral
05-10-2009, 19:44
اه ! چه بد !!!!!!!! اینا چرا ما رو زجر میدن ؟؟؟؟ باید برای همه کنسول ها بیادش ................

Bs_panzer
05-10-2009, 20:21
دلفین 4-5 مگه ، خوب من که از سایت رسمی لینک دادم که .

دلفین رو گرفتم بازی هارو گفتم !

لینک خوب گیر اوردین بدین جان من !

esi_1981
05-12-2009, 19:00
آقا من تو کف RE-0، RE-UC و RE-Remake هستم یعنی میشه با دلفین بازی کرد؟
الان زدم RE-0 رو دانلود بشه، 2 تا cd هست اگر گیر کردم میام سراغتون
دلفین رو هم دانلود کردم همراه با اون لینک direct-x که داده بودید