PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی نرم افزار MyProxy برای افزایش واقعی سرعت اینترنت

Harry Potter
20-09-2005, 01:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می خوام نرم افزاری به اسم MyProxy رو به شما معرفی کنم که به تازگی و به طور کاملا اتفاقی پیدا کردم و بعد از تست کردن متوجه شدم که واقعا کارش عالیه و حداقل ارزش یک بار تست کردن رو داره.

کار اصلی این نرم افزار افزایش سرعت اینترنت هست و این کار رو با فشرده سازی متن، عکسها(بدون افت کیفیت) و همچنین بلاک کردن بنر ها، pop-up ها، فلشها (به دلخواه) و از بین بردن دیگر عوامل کاهش سرعت انجام میده و نتیجه کارش هم به طور محسوسی قابل مشاهده است.

این نرم افزار به طور خودکار میتونه خودش رو با مرورگر اینترنت اکسپلور تنظیم کنه و برای دیگر مرورگر ها هم فقط کافی است از این پورت و آی پی استفاده کنید:
127.0.0.1:8080

شما می توانید MyProxy 7.10 رو با حجم فقط 778 KB از لینک زیر دریافت کرده و تا 30 روز به طور رایگان استفاده کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیحات به انگليسي :

High quality web accelerator with powerful pop-up & ad blocker and cache

Kill those annoying pop-ups and ad banners
Increase your internet connection speed up to 5 times
Stop waiting while a page is loading
Pay less for your Internet connection by compressing it
Protect your online privacy

و توضيحات بیشتر از سایت سازنده:

====================================

شخصا به همه دوستان پیشنهاد می کنم این نرم افزار فوق العاده رو تست کرده و نتیجه اش رو هم همین جا بنویسند تا صحت گفته های من معلوم بشه.

ZiTaNiX
20-09-2005, 02:03
من دارم نصبش میکنم
امید وارم کار کنه

Alireza_Shafaei_PCworld
20-09-2005, 02:42
فقط میتونم بگم ای ول!
کار میده
کره!
از همین حالا برین داونلود کنید تا فیلترش نکردند زیرا!
دریافت از یک سرور دیگر است پس میتواند فیلتر شکن هم به حساب آید
عملا همان WebJet که متاسفانه تعطیل شد!

Alireza_Shafaei_PCworld
20-09-2005, 02:51
خوشبختانه پس از تستهای متوالی فهمیدم که فیلتر شکنی در کار نیست
راحت استفاده کنید!

Harry Potter
20-09-2005, 03:53
فقط میتونم بگم ای ول!
کار میده
کره!
از همین حالا برین داونلود کنید تا فیلترش نکردند زیرا!
دریافت از یک سرور دیگر است پس میتواند فیلتر شکن هم به حساب آید
عملا همان WebJet که متاسفانه تعطیل شد!

خوشبختانه پس از تستهای متوالی فهمیدم که فیلتر شکنی در کار نیست
راحت استفاده کنید!

علی رضا جان اگر فیلتر شکن بود که همون اول می گفتم. واقعا ناراحت شدم که نا امید شدی، اما به نظر من اگر فیلتر نشکنه بهتره چون فیلترش نمی کنن.
سرعتش چطور بود ؟

من دارم نصبش میکنم
امید وارم کار کنه

کار کرد؟

Alireza_Shafaei_PCworld
20-09-2005, 04:02
فقط میتونم بگم
عاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااالی
همین!
البته اضافه کنم که خوشحال حسین جان هم به فکره منه
ولی واقعیتش اینه که من به فیلتر شکنی نیاز ندارم
و از لطف شما هم بی نهایت متشکرم!

Harry Potter
20-09-2005, 14:30
قابلي نداشت عليرضا جان، اميدوارم بقيه بچه ها هم خوششون بياد.

ZiTaNiX
20-09-2005, 14:57
دستت درد نکنه
دروغ نگم سرعت من 2 3 برابر شده

hamilton
20-09-2005, 18:34
با سلام.
من نسخه 7.02 را كه به صورت full هست دارم اگر دوست داشتيد بگيد براتون آپلود كنم تا شما هم از نسخه كامل اين برنامه استفاده كنيد.
اگر مايل بوديد بگيد تا براتون آپلود كنم.

W9
20-09-2005, 19:56
با سلام.
من نسخه 7.02 را كه به صورت full هست دارم اگر دوست داشتيد بگيد براتون آپلود كنم تا شما هم از نسخه كامل اين برنامه استفاده كنيد.

ممنون میشیم عزیز اگه زحمت بکشی.

j0l6
20-09-2005, 20:00
hamilton جان شما خودت فکر کن ممکنه از ورژن فول این برنامه که همه ی بچه ها دارن میگن کارش درسته کسی بگذزه اخه؟
بزار معطلش نکنی :cool: ا

Razel
21-09-2005, 00:31
دوستان من بعد از اینکه این برنامه رو نصب کردم و اجراش کردم موقعی که به اینترنت وصل می شم سیستمم هنگ می کنه طوری که راهی غیر ازریستارت کردن نداره.
به نظر شما مشکل از چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Harry Potter
21-09-2005, 05:27
با سلام.

خوب اگر آپلود كني ممنون ميشيم. البته ورژني كه من معرفي كردم جديدتره.

دوستان من بعد از اینکه این برنامه رو نصب کردم و اجراش کردم موقعی که به اینترنت وصل می شم سیستمم هنگ می کنه طوری که راهی غیر ازریستارت کردن نداره.
به نظر شما مشکل از چیه؟

شما يا تنظيمات نرم افزار رو اشتباه انجام دادي ، یا با بقیه نرم افزار هات (مثلا فایروال) مشکل داره یا اینکه کلا ویندوزت مشکل داره.

hamilton
21-09-2005, 06:11
با سلام.
اين برنامه را براتون آپلود كردم.دانلود كنيد و لذت ببريد.
به فايل كرك كه يه برنامه loader هستش توجه كنيد.
موفق باشيد.
لينك دانلود:
حجم:760KB

sorset
21-09-2005, 08:08
من اين برنامه را نصب كردم ولي پس از 10 دقيقه در Task Manager ديدم كه درصد زيادي از CPU به علت فايل اجرايي اين برنامه اشغال شده و پس از بستن آن درست شد به نظر من اين برنامه بي اشكال نيست

Harry Potter
21-09-2005, 21:08
اون لینک 30 روزه ای که من معرفی کردم مشکلی نداره. اما ممکنه در سیستم شما مشکل از تداخل با بقیه نرم افزار ها باشه یا اینکه ویندوزتون خراب شده باشه.

این نرم افزار سالم هست، مطمئن باشید.

Realamd
21-09-2005, 22:41
دوستان من یک لینک ازهمین برنامه myproxy پیدا کردم Version:7.10 اونم فولش. کسانی که مایلند از لینک زیر اونو دنلود کنن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ip

Harry Potter
22-09-2005, 00:52
دوستان من یک لینک ازهمین برنامه myproxy پیدا کردم Version:7.10 اونم فولش. کسانی که مایلند از لینک زیر اونو دنلود کنن.

مثل اینکه این نرم افزار خیلی طرفدار پیدا کرده، Realamd جان دستتون درد نکنه.

MOHAMMAD_SAT
22-09-2005, 02:54

سلام
لينك كار نميكنه!!!

arkadas
22-09-2005, 03:44
سلام
لينك كار نميكنه!!!
لینک سالمه و من همین الان ازش دانلود کردم.

saamz
22-09-2005, 07:41
لينك كار نميكنه....

saamz
22-09-2005, 08:41
دوستان اين لينك رو توي گوگل پيدا كردم و كار ميكنه. فكر كنم همون بالايي است كه ارور ميده:

راستي! به يوزر نيم و پسوردي كه بالاي برگه نوشته دقت كنيد چون براي دانلود لازمش داريد..

Harry Potter
22-09-2005, 16:04
ممنون Zeid جان.

این لینک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] y.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای دانلود هم باید از این User و Pass استفاده کنید.

Login: user
Pass: freeforall

aliafzali
23-09-2005, 01:30
سلام بچه ها این لینک به همراه کرک و لودر هر کی می خواد دانلود کنه

mobin
28-09-2005, 04:13
عزیزان خسته نباشین
این لینک جناب aliafzali هم کار نمیکنه و خطا میده.
من خود نرم افزار رو دارم. ورژن جدیدش ولی کرکش رو می خوام کسی داره؟

Harry Potter
28-09-2005, 05:11
خوب اونی که من معرفی کردم رو دانلود کن. نسخه کرک شده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] y.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Login: user
Pass: freeforall

mostafaeshghi
30-09-2005, 09:30
اين همه در مورد نتايج خراب بودن و درست بودن لينكها صحبت كرديد خب يه خورده هم نتايج كارآيي برنامه را بنويسيد و نظرتان را بنويسيد.

ممنون و متشكر

Venus
01-10-2005, 00:49
با سلام و تشکر
من نمی دونم به جای نقطه چین لینکهای معرفی شده چی بزارم
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
منتظر

Mohammad
01-10-2005, 00:56
سلام
من كه از برنامه راضيه راضيم.
سرعت رو واقعا زياد ميكنه.
هركسي امتحان كنه خودش متوجه ميشه.
هيچ مشكلي اعم از هنگ كردن و اينجور مسايلم نداشتم.

Harry Potter
01-10-2005, 03:34
venus جان لینک ها فقط در ظاهر نقطه چین دارند(به خاطر طولانی بودن) اما اگر موس رو روی لینک نگه داری متوجه میشی که کامله. شما یا کلیک کن یا رایت کلیک تا آدرس رو ببینی .

shahbab
02-10-2005, 13:15
من این برنامه رو نصب کردم...
سرعت رو واقعا بالا برد
فیلتر شکن نبود از ------ پیشنهادی hossein84x استفاده کردم
موجب می شد سیستمم دائما هنگ کنه ! چرا؟ خودمم نمی دونم و در حال بررسی هستم...
مجبور شدم remove اش کنم
کسی یه توضیحی داره
در ضمن بگم من از نسخه کرک نشده استفاده کردم

Ali_k
02-10-2005, 13:57
حسین جان سرعتو بالا برد ولی برا من هر چند دقیقه یکبار دی سی میکنه مشکل از کجاست؟
مال من نسخه کرک شدش است

Harry Potter
03-10-2005, 08:03
دوستاني كه مشكل دارن پيشنهاد مي كنم استفاده نكنن.
به هر حال خيلي ها بدون مشكل استفاده مي كنند و بقيه هم احتمالا ايراد از ويندوز يا شايد بقيه نرم افزار هاشون مثل فايروال هست.

من خود مشكل ندرام و نميتونم كمكي بكنم، شرمنده.

mohsen250
04-10-2005, 07:40
آقا بد نبود :cool:

arash_irani
05-10-2005, 06:57
سلام
واقعا از دوستمون حسين جان كه اين نرم افزار رو برامون معرفي كردند ممنون هستم چون در بالابردن سرعت هيچ چي مثل خودش نيست (البته Google Web Accelerato هم بینظیره )
دوستاني هم كه مشكل دارند يه سري به سايت سازند اش بزنند ببيند كه چه چيزهايي براي نصب اين نرم افزار لازم دارند شايد سخت افزارهايي بخواد كه شما نداريد مثلا اگر CPU شما در حد لازم این نرم افزار نباشه خب معلومه که سیستم هنگ میکنه یا حتی RAm شما یه چیز دیگه هم بگم آی پی که خود نرم افزار در قسمت آی پی میزاره درواقع یک هاست در خود سیستم شما میسازه و یک سرور میشید شما و البته تمام کامپیوترها این خاصیت رو دارا هستند
در مورد مطلب بالا هم که نوشتم اگه دوستان بر روی آیکون برنامه در کنار ساعت ویندوز راست کلیک کنند وبر روی
About MyProxy کلیک کنند میبینند که از شما یک Active password میخواد که بالاش هم نوشته 30روزه هستش و این روباید بگم چون این نرم افزار با اینترنت سر و کار داره اگر هم تازه ریجستر بشه و اکتیو پسوردش هم پیدا بشه بازم این نرم افزار کرک بشو نیست مگر اینکه فکر جدیدی براش بشه مثل دیکشنری بیبیلون که با هزار مکافات کرک میشه
البته برای من مشکل ریجستر کردن این برنامه وجود نداره چون من هر از 15 الی 20 روز با ایمیجی که از ویندوزم گرفتم ویندوزم رو به عقب بر میگردونم و دوباره نرم افزارهایی که براشون کرک ندارم و 30روزه هستند رو اجرا میکنم
از همه شما دوستان معذرت میخوام
یا حق

bahareh_bus
05-10-2005, 07:30
واسه من کا اصلاً جواب نداد!!؟؟!!؟؟

Harry Potter
05-10-2005, 08:46
سلام
واقعا از دوستمون حسين جان كه اين نرم افزار رو برامون معرفي كردند ممنون هستم چون در بالابردن سرعت هيچ چي مثل خودش نيست (البته Google Web Accelerato هم بینظیره )
دوستاني هم كه مشكل دارند يه سري به سايت سازند اش بزنند ببيند كه چه چيزهايي براي نصب اين نرم افزار لازم دارند شايد سخت افزارهايي بخواد كه شما نداريد مثلا اگر CPU شما در حد لازم این نرم افزار نباشه خب معلومه که سیستم هنگ میکنه یا حتی RAm شما یه چیز دیگه هم بگم آی پی که خود نرم افزار در قسمت آی پی میزاره درواقع یک هاست در خود سیستم شما میسازه و یک سرور میشید شما و البته تمام کامپیوترها این خاصیت رو دارا هستند
در مورد مطلب بالا هم که نوشتم اگه دوستان بر روی آیکون برنامه در کنار ساعت ویندوز راست کلیک کنند وبر روی
About MyProxy کلیک کنند میبینند که از شما یک Active password میخواد که بالاش هم نوشته 30روزه هستش و این روباید بگم چون این نرم افزار با اینترنت سر و کار داره اگر هم تازه ریجستر بشه و اکتیو پسوردش هم پیدا بشه بازم این نرم افزار کرک بشو نیست مگر اینکه فکر جدیدی براش بشه مثل دیکشنری بیبیلون که با هزار مکافات کرک میشه
البته برای من مشکل ریجستر کردن این برنامه وجود نداره چون من هر از 15 الی 20 روز با ایمیجی که از ویندوزم گرفتم ویندوزم رو به عقب بر میگردونم و دوباره نرم افزارهایی که براشون کرک ندارم و 30روزه هستند رو اجرا میکنم
از همه شما دوستان معذرت میخوام
یا حق

ممنون آرش جان
من خودم ورژن 30 روزه رو استفاده مي کنم و نمي دونم کرک شده ها چطوراً، اما اگر کرک نشه شايد از نرم افزار هايي که تايمر رو به عقب بر مي گردونن و يا قفل مي کنن بشه استفاده کرد.
چند تا نرم افزار در اين مورد توي انجمن معرفي شده که شايد به دردت بخوره.

واسه من کا اصلاً جواب نداد!!؟؟!!؟؟

دقيق تر بگو، نصب نشد يا تاثير نداشت؟

Šepehr
05-10-2005, 20:10
مرسي حسين جان
برنامه خوبي رو معرفي كردي سرعتم بيشتر شده

mobin
06-10-2005, 05:44
من چند روزیه ازش استفاده مکنم بدک نیست خوبی اش اینه که خیلی کم دی سی میشم .

Šepehr
06-10-2005, 19:17
يه كرك درست و حسابي براش سراغ ندارين؟
من از اين لينك دانلود كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما loader ش كار نمي كنه

Harry Potter
07-10-2005, 08:29
sepehr180 جان احتمالا کرک نداره و نمیشه کاریش کرد، چون به طور آنلاین پسورد رو با سایتش چک میکنه.
بهترین راه استفاده از نسخه 30 روزه هست و بعد از اون اگر امکان داشت نصب مجدد ویندوز یا کاری های مشابه دیگه.

STAYWITHME
07-10-2005, 08:52
سرعت اینترنت تو تهران 5 کیلو متوسطشه دیگه نیازی به نرم افزار نیست

alialialiali
03-11-2005, 15:54
اقا hamilton لطفا مسخه 7.02 را آژلود كن تا ما هم استفاده كنيم.خيلي ممنون تز لطفت.

baba barghi
07-11-2005, 19:32
سلام دوستان
من دنبال همین برنامه بودم ولی متاسفانه لینک بالایی کار نمی کنه ممنون می شم اگر لینک سالم بدید

ممنون
بای

Harry Potter
08-11-2005, 22:13
سلام دوست عزیز
شما میتونی از این لینک دانلود کنی (البته فکر کنم ورژن جدید ترش باشه):

baba barghi
09-11-2005, 13:03
سلام دوستان
من این برنامه رو دانلود کردم اگر ممکنه آموزششم بزارید من که سر در نیاوردم توش

ممنون
بای

Harry Potter
09-11-2005, 13:26
سلام دوستانمن این برنامه رو دانلود کردم اگر ممکنه آموزششم بزارید من که سر در نیاوردم توش
ممنونبای

سلام دوست عزیز این نرم افزار آموزش خاصی نداره.
فقط کافیه اجراش کنی و مرورگرت رو هم روی پورت و آی-پی که در صفحه اول این تاپیک نوشتم تنظیم کنی. (مثل تنظیم پورت برای رد شدن از فیلتر)
همین!

baba barghi
09-11-2005, 13:42
سلام جیگر
باید آی پی رو 127.0.0.1 بزارم و پورت رو 8080؟

ممنون
بای

Harry Potter
09-11-2005, 14:31
سلام جیگر باید آی پی رو 127.0.0.1 بزارم و پورت رو 8080؟

آره هر مرورگری داری تنظیم کن برای 127.0.0.1:8080 و دیگه خلاص.

baba barghi
09-11-2005, 15:24
سلام حسین جان
ممنون عزیزم
درست شد ولی فرقی نکرد سرعتش

ممنون
بای

alireza-vb
04-12-2005, 08:48
اينم كرك نسخه 7.10
کافیه که این فایل رو پس از خارج کردن از زیپ در پوشه نصب برنامه کپی کنید و برای اجرای برنامه از این فایل استفاده کنید، در ضمن فکر میکنم نباید فایل اصلی رو پاک کنید.

baba barghi
04-12-2005, 17:30
سلام دوستان
من به یک نتیجه رسیدم که شما امروز یا فردا بهش می رسید که این برنامه ها به درد نمی خورن و سرعت اینترنت رو زیاد نمی کنن اینو از من داشته باشید خودتون هم به این حرف من می رسید من که از اشتراک این تاپیک میام بیرون

ممنون
بای

Harry Potter
04-12-2005, 18:16
من به یک نتیجه رسیدم که شما امروز یا فردا بهش می رسید که این برنامه ها به درد نمی خورن و سرعت اینترنت رو زیاد نمی کنن اینو از من داشته باشید خودتون هم به این حرف من می رسید من که از اشتراک این تاپیک میام بیرون

این نرم افزار امتحانش رو پس داده و واقعا هم تاثیر داره.
فقط مشکل نداشتن کرک هست. (باید ببینم این کرکی که آقای alireza-vb معرفی کرده جواب میده یا نه)

به هر حال دلیلی نداره شما هر وقت اشتراکتون رو قطع میکنید به همه اطلاع بدید!
مرسی

*Batman*
30-12-2005, 05:42
امتحان ميكنيم. نتيجه متعاقبا اعلام ميشود

*Batman*
30-12-2005, 05:50
اجرا نميشه.وقت آزمايش تموم شده.
لينك كرك ----- شده

masoudkhsh
30-12-2005, 10:10
هري پاتر عزيز
من كه دارم دانلودش مي كنم و هنوز امتحانش نكردم اما اگه اين طوري كه تو ميگي دستت درد نكنه
نرمافزار موبايل مفتي mobiquraan سراغ داري؟

Harry Potter
30-12-2005, 18:52
امتحان ميكنيم. نتيجه متعاقبا اعلام ميشود

اجرا نميشه.وقت آزمايش تموم شده.
لينك كرك ----- شده

شما که تازه امروز دانلود کردی، چطور وقت آزمایش تموم شده؟
از لینک زیر بگیر و تا 30 روز استفاده کن :

هري پاتر عزيز
من كه دارم دانلودش مي كنم و هنوز امتحانش نكردم اما اگه اين طوري كه تو ميگي دستت درد نكنه
نرمافزار موبايل مفتي mobiquraan سراغ داري؟

مسعود جان شما هم از لینک بالا دانلود کن ...
mobiquraan رو هم متاسفانه ندارم.

soooot
30-12-2005, 20:05
سلام دوستان من از نرم افزار اينترنت توربو استفاده ميكنم
چند وقت پيش احساس كردم قديما سرعت لود صفحات وب بيشتر بود اونوقت رفتم دنبال اين نرم افزار و وقتي دانلودش كردم سرعت رو خيلي افزايش داد ( شايد ده برابر ) ولي مدتي بعد ويندوزم رو عوض كردم و وقتي روي ويندوز جديد اين نرم افزار رو اجرا كردم هيچ تعثيري روي سرعت لود شدن صفحات وب نداشت
به نظر من بعد از مدتي استفاده از ويندوز بر اثر ورود به سايتهاي مختلف و يا نصب نرم افزار هاي متعدد باعث ميشيم تغييراتي در تنضيمات مرور گرمون به وجود بياد كه باعث كند شدن سرعت لود صفحات وب ميشه و اين نرم افزار ها كارشون اينه كه تنضيمات رو به حالت ايدعال در ميارن و در كل فشرده سازي تصاوير و كارهاي ديگشون تاثير چنداني در سرعت لود صفحات وب نداره
و اين نكته رو هم متذكر بشم كه اين نوع نرم افزار ها فقط و فقط سرعت لود صفحات وب رو افزايش ميدن و نه سرعت اينترنت رو

MARTIN
23-01-2006, 18:51
من نسخه 7.11 رو گرفتم در لود شدن صفحات تاثير زيادي داره سايت هايي كه صفحه اونا سنگين بود و من بايد چند بار بهش گير ميدادم تا بياد رو همون باره اول زودتر و راحت باز كرد. ولي يه سوال ايا اين برنامه هم مثل onspeed از سرور خودش استفاده ميکند؟ داشت يادم ميرفت با تشکر از harry potter

ميلاد پوررجب
31-01-2006, 00:13
كركش پيدا نشده ؟؟؟

alir3za
06-02-2006, 01:41
جالب بود مرسی

masoud-lat
07-02-2006, 12:34
عا لي بود

ميلاد پوررجب
14-02-2006, 05:36
حيف اين نرم افزار به اين خوبي كه كرك نداره