PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترجمه ي فايل هاي اويل 1

Maggy_P
22-09-2007, 15:02
اينم از اين تاپيك هركي هم خواست ميتونه همكاري كنه فعلا ميخوام از ليست شخصيت ها شروع كنم
--------------------------------------
--------------------------------------

ليست شخصيت هاي اويل 1

كريس ردفيلد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به خاطر زياده روي از گروه نيروي هوايي اخراج شد . توي اجراي قوانين جايگاه بالايي داره. به تازگي توسط رئيس گروه S.T.A.R.S باري بارتون استخدام شده. يك تير انداز ماهر و فردي مودب.

جيل والنتاين

يك سارق رسمي. جيل يك فرد موثر و بانفوذ توي تيم S.T.A.R.S هست. اون سالها مهارت ديده و آدم راستگوييه. همچنين مهارتهاي گوناگون با اسلحه هاي گرم رو داره. اون به شدت در تمام شرايط باهوش و مودبه. استاد در باز كردن قفل.

باري بارتون

عضو نيروي هوايي و همين طور گروه ضربت . اون جايگاه بزرگي هم توي تيم S.T.A.R.S داره. يك پدر و شوهر فداكار كه هركاري ميكنه كه از اونا محافظت كنه. وقتي تازه به تيم S.T.A.R.S شهر راكون اومد مسئول پذيرش سربازان جديد شد. كه كريس ردفيل هم جزيي از اوناس.

ربكا چامبرز

جوان ترين عضو از تيم باروي S.T.A.R.S . فعال در رشته ي پزشكي. يك زن فعال كه با سرعت و در سن 18 سالگي دانشگاهشو تموم كرد. آرام و سازمان يافته. اون خودش به تنهايي ميتونه موقعيت رو كنترل كنه بدون اينكه از كسي كمك بگيره. از نظر فيزيكي ضعيفه و نميتونه ضربات شديد رو تحمل كنه. اما مهارتش در كمك هاي اوليه اونو با اهميت كرده.

جوزف فروست

متخصص ماشين آلات و مامور اكتشاف براي تيم S.T.A.R.S . يه زماني در ناو نيروي دريايي كار ميكرد. اون همين طور مدت طولاني در خط مقدم جنگ بوده و خيلي از خود راضي و خودبينه. اون به وسيله ي يك سگ زامبي به طرز مرگباري زخمي شد. از وقتي كه اين اتفاق براش افتاد اون هفته ها توي خونش بستري بود و كابوس سگهايي رو ميديد كه محاصرش كردن.

آلبرت وسكر

سروان جديد گروه S.T.A.R.S . اون در مسائل جنگي و دفاع استعداد زيادي داره و تعليم ديده. به هر حال اون براي افراد تيمش محترمه. زياد حرف با كسي نميزنه درست بر عكس باري.

اِنريكو ماريني

فرمانده ي تيم بارو و معاون فرمانده ي تيم S.T.A.R.S . از موقعي كه معاون تيم شده براي كريس و باري نامطمئن شده. اون يك رازدار هم هست.

فارست سپير

متخصص مواد منفجره و تك تيرانداز. فارست هم دست وسكره و با تيم بارو رفته.

ريچارد آيكن

متخصص ارتباطات بيسيم براي تيم S.T.A.R.S .

كنت ساليوان

داروساز و ديده بان گروه S.T.A.R.S . اون در مبارزه زياد باتجربه نيست و دانشش در داروسازي و شيميه.

برد ويكرز

خلبان هليكوپتر براي تيم آلفا. مهارتش در پرواز با هليكوپتره اما اون از زخمي شدن ميترسه و ترجيح ميده از هر چيز خطرناكي فرار كنه.

منبع : گيم سپي

Maggy_P
23-09-2007, 13:29
عكس باري
در پشت عكس نوشته شده : "سرنوشت عزيز من. من مطمئنم كه تو ميتوني قوي باشي و كمك كني كه مادرت رو خوشحال كني . من از آسمونها هم ميتونم مراقبت باشم. پدرت"

Ar@m
23-09-2007, 18:51
مطمئنی؟
من هیچ عکسی تو اویل1 پیدا نکردم

*PiNk PaNTHeR*
23-09-2007, 18:55
گیم سپی کجایه؟:18:

ممنون اینم ترجمه کنید.
من اینو تا نصفه رفتم خیلی قدیمیه.:2:
ممنون:)

cyrus_ln
25-09-2007, 11:36
پس چي شد.
فايلها رو بفرست تا ترجمه رو شروع كنيم.

Maggy_P
01-10-2007, 14:28
گیم سپی کجایه؟:18:

ممنون اینم ترجمه کنید.
من اینو تا نصفه رفتم خیلی قدیمیه.:2:
ممنون:)
گيم سپي اينه : gamespy.com
قديميه ولي قشنگه فكر كنم اين نسخشو بازسازي كردن با گرافيك 128 اسمش هم Resident Evil Rebirth هست :20:

Maggy_P
01-10-2007, 15:14
خاطرات نگهبان

9 مي 1998
شب بود من و اسكات داشتيم پوكر بازي ميكرديم و آليسا و استيو داشتن نگهباني ميدادن. استيو آدم واقعا خوش شانسيه اما من فكر ميكنم كه اون يه متقلبه. چه قدر زننده!

10 مي 1998
امروز يه پژوهشگر عالي رتبه از من خواست كه از يه هيولاي جديد مراقبت كنم. اون هيولا بيشتر شبيه يه گوريل پوست كنده بود!! اونا بهم گفتن كه بايد غذاي زنده بهشون بدم! وقتي من براشون يه خوك بردم اونا شروع كردن با خوك بازي كردن.... اونا قبل از اين كه خوك رو بخورن پاهاي خوك رو كندند و دل و روده ي اونو بيرون ريختن!

11 مي 1998
نزديك هاي 5 صبح اسكات اومد و منو با عجله از خواب بيدار كرد. اون يه لباس محافظ پوشيده بود كه اونو خيلي شبيه فضا نورد ها كرده بود. اون بهم گفت كه اگه يكي بپوشم ضرر نميكنم. من شنيدم كه توي آزمايشگاه طبقه ي پايين يه حادثه رخ داده. اين اصلا عجيب نيست . پژوهشگرها هيچ وقت رسيدگي نميكنن مگر شبا.

12 مي 1998
من ديروز اون لباس وحشتناك رو پوشيدم و تمام سطح پوستم كپك زده و خارش داره! منم به عنوان انتقام امروز به سگها غذا ندادم اينطوري راحت ترم!

13 مي 1998
من امروز رفتم پيش پزشك چون پشتم ورم كرده و مي خاره! دكتر يه بانداژ بزرگ به پشتم بست و بهم گفت كه ديگه نبايد اون لباس محافظ رو تنم كنم. فكر كنم امشب ديگه بتونم با خيال راحت بخوابم!

14 مي 1998
امروز صبح كه بيدار شدم يه تاول بزرگ روي پام ديدم. واقعا رنج آور بود من مجبور شدم وقتي به خونه ي سگها سر ميزنم پام رو دنبال خودم بكشم. سگها امروز بيش از اندازه آروم بودن و اين خيلي غير عادي بود. من فهميدم كه چند تاشون فرار كردن. اگه مقامات بالا تر اونا رو پيدا كنن من توي دردسر خيلي بزرگي ميوفتم.

15 مي 1998
با اين كه من حال خوبي ندارم اما تصميم گرفتم كه نانسي رو ببينم. اين اولين مرخصي من در اين مدت طولانيه. اما در حال خروج نگهبان جلوم رو گرفت. اون گفت كه شركت دستور داده كه كسي از اينجا خارج نشه. من بايد هر چه سريعتر يه تلفن بزنم . اين واقعا يه شوخي بي مزس!!

16 مي 1998
من شنيدم پژوهشگر ها نگهباني رو كه ميخواسته از ايجا فرار كنه با گلوله زدند. تمام بدن من امشب به شدت مي خاريد. وقتي من داشتم برامدگي روي بازوم رو ميخاروندم قسمت پوسيده شده ي گوشتم كند. چه اتفاقي داره برام مي افته؟

19 مي 1998
خارش رفع شده.
گرسنم بود تمام غذاي سگها رو خوردم.
اسكات اومد.
چون قيافش خيلي زشت بود كشتمش!
واقعا خوش مزه بود!
-----------------------------
-----------------------------
اخ :2: اين قسمت آخرش واقعا بد بود

redblood
01-10-2007, 17:58
مگی جان وقتی این بازی اومد من بچه بودم،با این حال خیلی بازی جالبی به زمانش بود.ولی اونو گم کردم و الان دوباره کرمم گرفته بازیش کنم،ولی نمیدونم از کجا باید گیرش بیارم.میتونی راهنماییم کنی؟
در ضمن الان که ترجمه ها رو خوندم بازی برام جالبتر شد،دستت درد نکنه.کی اویل 4 رو شروع کنیم؟

Maggy_P
01-10-2007, 18:49
اويل 4 تموم شده برو بگرد پيداش ميكني
بعدشم اويل 1 كه پره حالا شما برو توي قسمت دانلود بازي ها درخواست كن تا برات بزارن

Maggy_P
02-10-2007, 13:39
دستورات
خيلي محرمانه
22 جولاي 1998 ساعت 2:13

براي رئيس بخش امنيت
روز X داره نزديك ميشه. دستورات رو به طور كامل در طول يك هفته بايد انجام بديد.

بايد اعضاي S.t.a.r.s رو فريب بديد و اونا رو به آزمايشگاه بكشونيد كه با تشكيلات دارويي ما دست و پنجه نرم كنن اين طوري يه جنگ حسابي درست ميشه.
دوتا از اون رويان ها رو به وسيله ي تشكيلات داروييمون پرورش بديد و مطمئن بشيد كه جانوران وحشي توليد ميكنيد.
خراب كردن آزمايشگاه در كوه هاي آركلي رو با تمام پژوهشگران و حيواناتش طوري طراحي كنيد كه يك حادثه جلوه كنه.آمبرلاي سفيد

*PiNk PaNTHeR*
02-10-2007, 13:43
گيم سپي اينه : gamespy.com
قديميه ولي قشنگه فكر كنم اين نسخشو بازسازي كردن با گرافيك 128 اسمش هم Resident Evil Rebirth هست :20:

Spy تلفظ میشه اسپای:18::31:

Maggy_P
02-10-2007, 13:45
Spy تلفظ میشه اسپای:18::31:
حالا همون :31:

S A M
03-10-2007, 14:38
الان مگه كسي اويل 1 هم بازي ميكنه؟

Maggy_P
03-10-2007, 15:29
نميدونم ما فقط خواستيم فايلاشو ترجمه كنيم

علیرضا
03-10-2007, 16:50
من قصد دارم بازی کنم !!!! چون بچه بودم می ترسیدم بازی نمیکردم !!!

الان هم دنبال فایل هاش هستم تا ببینم می تونم ترجمه شون کنم یا نه...

Ali Pacino
03-10-2007, 17:38
اگه تموم شد Resident Evil : Code Veronica و Rezident Evil : Zero رو زحمتش رو بکشید مخصوصا رزیدنت اویل زیرو چون واسه گیم کیوب بود و من اصلا بازیش نکردم می خوام بدونم آمارش چیه؟

Maggy_P
03-10-2007, 17:51
چشم حتما به اونا هم ميرسيم

Maggy_P
03-10-2007, 18:05
كد عبور
كد عبور 1
ارباب گفت من به خودم قسم ميخورم اين به خاطر اينه كه شما كارتون رو تموم كنيد و خيانتي در كارتون نباشه.
(تمام شده در ساعت 22:16)

كد عبور2
من شما رو دعا ميكنم كه نسلتون همانند ستارگان آسمان و شن ها در ساحل دريا زياد بشه.
نسل شما مالك دشمنان شهرها خواهد شد.
(تمام شده در ساعت 22:17)

كد عبور 3
و تمام نسل هاي شما در تمام كره ي زمين خوشبخت خواهند شد چون تو از من اطاعت كردي
(تمام شده در ساعت 22:18)

Ar@m
03-10-2007, 20:24
خیلی عجیبه
من اصلا به همچین فایلی برنخورده بودم
مگی منبع تو برای ترجمه از کجاست؟

redblood
03-10-2007, 20:59
بعدشم اويل 1 كه پره حالا شما برو توي قسمت دانلود بازي ها درخواست كن تا برات بزارن

آره میدونم.از اونجا درخواست کردم.ولی سه قسمت 90MB هست.خیلی طول میکشه.سی دی شو از کجا گیر بیارم؟هیچ جا ندیدم.:41:

Maggy_P
03-10-2007, 21:26
آره میدونم.از اونجا درخواست کردم.ولی سه قسمت 90MB هست.خیلی طول میکشه.سی دی شو از کجا گیر بیارم؟هیچ جا ندیدم.:41:
خيلي كمه كه مگه اينترنت پرسرعت نداري ؟

Maggy_P
03-10-2007, 21:32
خیلی عجیبه
من اصلا به همچین فایلی برنخورده بودم
مگی منبع تو برای ترجمه از کجاست؟
گيم اسپاي همه ي فايل هاي اويل رو داره ولي به ترتيب نيست
آخه حوصله نداشتم دوباره اويل 1 رو از اول برم گفتم از يه جايي گير بيارم:31:
اتفاقا فايلاش هم خيلي كمه فقط طولانيه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redblood
03-10-2007, 23:26
خيلي كمه كه مگه اينترنت پرسرعت نداري ؟

اگه برام پیداش کنید ممنون همتون میشم.قیمتشم برام مهم نیست.در ضمن مخابرات هنوز منطقه مارو ساپورت نمیکنه.:41:هر وقت ADSL ساپورت شد ظرف 1 ساعت کاربرش میشم.:46:
راستی من ترجمم سریعه،چطوری میتونم تو ترجمه فایل ها کمکت کنم؟

Maggy_P
04-10-2007, 15:04
اگه برام پیداش کنید ممنون همتون میشم.قیمتشم برام مهم نیست.در ضمن مخابرات هنوز منطقه مارو ساپورت نمیکنه.:41:هر وقت ADSL ساپورت شد ظرف 1 ساعت کاربرش میشم.:46:
راستی من ترجمم سریعه،چطوری میتونم تو ترجمه فایل ها کمکت کنم؟
با پيغام خصوصي برات ميفرستم:46:

Maggy_P
04-10-2007, 15:50
نامه ي پژوهشگر

8 ژوئن 1998
ايداي عزيزم
ايدا وقتي تو اين نامه رو ميخوني من ..... خيلي تغيير كردم. امروز همون طور كه من انتظار داشتم جواب آزمايشم مثبت در اومد. وقتي به اين فكر ميكنم كه منم قراره يكي از اونا بشم احساس حماقت ميكنم.
ايدا تو آلوده نيستي و من هم نميخوام اين اتفاق برات بيفته. قبل از اين كه خواستي از اينجا فرار كني من مواد رو از اتاق سوابق بصري بر ميدارم و به اتاق نيرو ميبرم تا سيستم رو فعال كنم. و اونوقت همه ي افراد سالم هم ميتونن فرار كنن.
اگه همه چيز طبق نقشه پيش بره همه ي قفل ها توست سيستم امنيت باز ميشن.تو ميتوني اسم من و پسورد رو به كامپيوتر كه درآخرين آزمايشگاه قرار داره بدي و به سيستم دست پيدا كني. پسوردش اسم خودته. براي باز كردن دري كه توي اتاق سوابق بصري وجود داره بايد اسم من و خودت و يه پسورد ديگه هم وارد كني.
من اون پسورد رو در زير نامه نوشتم. من مطمئنم كه تو زود متوجه ميشي. و اين آخرين درخواستيه كه من ازت دارم اگه تو منو پيدا كردي كه كاملا تغيير كرده بودم..... لطفا خودت منو بكش.
پسورد:

| \/ | /\ |\ | \/ |
| /\ | \/ | | |
| | /\ | | |

(John )جان تو
-----------------------
-----------------------
آخي بيچاره ايدا:37: اول جووني بيوه شد :31:

redblood
04-10-2007, 16:26
Botany Book
As you may know, there are many plants that have medicinal effects.
Since ancient times, humans have been healing wounds and diseases using
various plants.
In this book, we're going to sample three herbs that grow around the
Raccoon Mountains and give their outlines as examples of those plants
with medicinal properties.
Each herb has different colors and different effects as medical plants:
the green one recovers physical strength, the blue one neutralizes
natural toxins, while the red herb does not have any affect by itself.
The red herb is only effective when it is mixed with other herbs.
For example, if you mix this herb with the herb that recovers physical
strength, the recovery effect will be tripled. By adjusting the amount
and experimenting with these three herbs, you can create various kinds
of medicines. But I'll leave the details in your hands, because that is
the best way to acquire true knowledge.

کتاب گیاه شناسی

همانطور که میدانید گیاهان زیادی هستند که تاثیرات دارویی دارند.بشر از زمان های قدیم زخم و بیماری ها را توسط انواع گیاهان درمان میکند.
در این کتاب ما تصمیم داریم سه گیاه دارویی (Herb) را به عنوان نمونه مثال بزنیم که در اطراف کوه های راکون رشد میابند و شکل ظاهری آن ها بیانگر نمونه ای از ویژگی گیاهان دارویی است.
هر گیاه(Herb) همچون گیاهان دارویی،رنگ و تاثیر متفاوتی دارد.یک گیاه سبز قوای جسمانی را باز میگرداند و یک گیاه آبی باعث خنثی شدن زهر میگردد،در حالیکه یک گیاه قرمز به تنهایی و به خودی خود هیچگونه اثری ندارد.گیاه قرمز تنها زمانی موثر است که با گیاهان دیگر ترکیب شود.
برای مثال اگر شما این گیاه را با گیاهی که قدرت جسمانی را برمیگرداند ترکیب کنید،بازگشت قوا سه برابر میشود.با تنظیم میزان و آزمایش با این سه گیاه شما میتوانید انواع مختلفی دارو را به وجود آورید.اما من جزئیات را در اختیار شما خواهم گذاشت،زیرا این بهترین راه برای کسب دانش است.(مترجم-حالا تو این هیرو ویری کی دنبال دانشه؟!)

Maggy_P
04-10-2007, 17:58
ترجمه عالي بود ممنون

redblood
04-10-2007, 20:44
ترجمه عالي بود ممنون

خواهش میکنم،قابلی نداشت.:11:
منتظر فایل های بعدیم:20:

Maggy_P
04-10-2007, 21:20
ميفرستم الان

علیرضا
04-10-2007, 22:45
فاکس :
به : مدیر کل بخش بهسازی.
از طرف : هیئت ویژه ی بررسی روی دایره ی تحقیقات مخصوص فجایع شهر راکون .
این نامه کاملاً محرمانه است و می بایست بعد از مطالعه و مفهوم شدن , از بین برود.
راجع به شیوع "ویروس-t" که اخیراً اتفاق افتاد , این هیئت از زمین های اطراف تحقیق و نمونه گیری کرده است.
بر طبق نتایج , میزان خسارات ناشی از حادثه بطور قابل ملاحظه ای بیشتر از حد ذکر شده در گزارش های قبلی است.
اولاً, در حالی که فراهم کردن آمار و اطلاعات حقیقی و صحیح بسیار مشکل است ,ولی به نظر می رسد که بیش از نیمی از پژوهشگران , بعد از در تماس قرار گرفتن با "ویروس-t" مرده اند.
آمار کشته شدگان , از آنجایی که تقریباً تمامی نجات یافتگان علائم عجیب ابتلا به "ویروس-t" را نشان می دهند , به احتمال زیاد افزایش خواهد یافت .
ثانیاً, سیستم امنیتی ما هنوز فعال است , اما جوخه ی ویژه ی گارد امنیتی مان تقریباً منهدم شده است. به همین دلیل , اطلاعات حاصل از تحقیقات که از نظر شرکت ما فوق محرمانه تلقی می شدند, در دسترس عوامل خارجی قرار گرفته است. اقدامات متقابل باید هر چه زود تر صورت بپذیرند.
در آخر, بسیاری از "سوژه ها"ی مورد آزمایش فرار کرده و غیر قابل کنترل می باشند. ما معتقدیم که تعدادی از پژوهشگران توسط این "سوژه ها" کشته و اعضای بدنشان متلاشی شده است . تصادفاً , این وقایع موفقیت تحقیقات ما را ثابت می کنند. این در حالی است که اگر فوراً اقدام نکنیم , ریسک بالای فاش شدن این اخبار برای مطبوعات نیز وجود دارد. موقعیت بسیار خطیر و مهم است. عمیات پوشش دهی وضعیت و پنهان کردن حقایق به سختی قابل انجام اند, به هر حال امیدواریم که مشکل بزودی حل خواهد شد. ما بخصوص نگران مداخله ی بسیار سریع پلیس ایالتی و s.t.a.r.s. هستیم. همچنین نیازمند کار کردن روی این مورد نیز هستیم.

redblood
04-10-2007, 23:40
Plant 42 Report
4 days have passed since the accident and the plant at point 42 is
growing amazingly fast.
It has been effected by the T-Virus differently than other plants have
been and shows unique shape in addition to its size. Looking at the way
it behaves, it is now difficult to determine what kind of plant it was
originally.
There are two ways in which Plant 42 gathers nutrition. The first is through
its root that reaches into the basement. Immediately after the accident,
a scientist went mad and broke the water tank in the basement.
Now the basement is filled with water. It is easily imaginable that some
chemical elements were blended in the water and promotes the incredibly
fast growth of Plant 42.
Another part of Plant 42 from the basement grows through the duct and
hangs down like so many bulbs from the ceiling of the first floor. Many
vines come out of those bulbs and they are the second resource for its
nutrition.
Once sensing movement, Plant 42 shoots its vines around the prey and
holds it. Then it starts sucking up blood, using the suckers located at
the back of its vine.
It also has some intelligence. It blocks the door by twining its vines
around it especially when it captures prey or is sleeping. Several staff
members have already fallen victim to this.
May 21, 1998
Henry Sarton

گزارش گیاه 42:

روزها از حادثه میگذرد و گیاه شماره 42 به سرعت شگفت انگیزی رشد میکند.
این گیاه تحت تاثیر ویروس T متفاوت از گیاهان دیگر شده و علاوه بر اندازه اش،شکل ظاهری غیر عادی دارد.با توجه به نوع رفتار این گیاه،الان حدس زدن اینکه گونه اصلی این گیاه چیست مشکل است.
2 راه برای تغذیه گیاه 42 وجود دارد.اولین راه از طریق ریشه های این گیاه است که به زیرزمین راه پیدا کرده.به مجرد حادثه،یک پژوهشگر دیوانه شد و منبع آب در زیرزمین را شکست و حالا زیرزمین پر از آب شده.این به آسانی قابل حدس است که مقادیری عوامل شیمیایی در آب مخلوط شده بودند که عامل رواج سرعت رشد شگفت آور گیاه 42 میباشد.
قسمت دیگر گیاه 42 از سوی زیرزمین در قنات رشد کرده و همچون مقادیر زیادی پیاز از سقف طبقه اول آویزان شده است.ساقه های زیادی از این پیازها بیرون می آیند و آنها دومین ذخایر تامین غذاییند.
زمانی که گیاه 42 احساس کند چیزی حرکت میکند،ساقه هایش را به اطراف شکار پرتاب میکند و آنرا نگه می دارد.سپس توسط مکنده های موجود در پشت ساقه هایش شروع به مکیدن خون طعمه می کند.
همچنین این گیاه کمی زیرک است.او در را توسط دوتا از ساقه های اطرافش قفل می کند،بخصوص وقتی که شکار را گرفته و یا خواب است.تعداد زیادی از پرسنل نیز قربانی این گیاه شده اند.

21 می 1998
هنری سارتون

Maggy_P
05-10-2007, 09:46
ممنون از ترجمه ها خيلي خوب بودن :11:

Maggy_P
05-10-2007, 12:01
دفتر اجناس و اوراق

راكون تايمز 27 مي 1998
حيوانات حمله ميكنن؟زن تكه تكه شده
20 مي حدود ساعت 10 شب جسد يك زن جوان 20 ساله توسط يك رهگذر در كنار رودخانه ي مرمر و در مكان قديمي شهر راكون پيدا شد. پليس شهر راكون فرض كرده كه اين كار يه حيوان وحشي و پر قدرته كه تونسته دستها و پاهاي اونو بكنه. همين طور اون در يك پاي به جا مانده اش چكمه اي ديده ميشه كه نشون ميده اون براي كوه نوردي به اين منطقه اومده بوده و بعد از حمله به كنار رودخانه افتاده بوده.

هفته نامه ي راكون 16 ژوئن 1998
هيولا ها در كوهستان آركلي؟
بعضي از مردم ادعا ميكنن كه هيولاهايي رو در كوههاي آركلي ديدن. طبق گفته هاي مردم اونا يه چيزي بزرگتر از سگهاي معمولي بودن كه به كوله پشتي هاي اين افراد كه داراي آذوقه بوده حمله كردند و حريصانه شروع به خوردن كردند. اين در حالت عادي مثل يه اتفاق معمولي ميمونه كه مردم توي گردشهاي گروهي با اون مواجه ميشن اما اين سگها به طور شگفت آوري درنده هستند و خسارت وارد ميكنند. اونا ميگن اين سگها فقط موقعي حمله نميكنن كه خواب باشن! پس حالا اي خوانندگان عزيز يه چند هفته اي رو دور از كوه هاي آركلي باشين! آيا دوست داريد امتحان كنيد؟

راكون تايمز
معما در كوههاي آركلي! راه كوهستان مسدود شد
به علت حادثه هاي مصيبت بار در كوههاي آركلي اولياي امور شهر تصميم قطعي گرفتند كه راه كوهستان رو مسدود كنن.
در آن واحد پليس شهر راكون به كمك اعضاي S.t.a.r.s براي يافتن افراد گم شده راهي شدند. اونا انتظار چنين چيزي رو داشتن چون وسعت جنگل هاي راكون خيلي زياده و همين طور گزارشات بيش از حد مردم در مورد اون هيولا هاي عجيب و غريب در كوهها.

redblood
05-10-2007, 13:46
مگی ترجمه های خودتم خیلی روان و قشنگه.راستی سی دی این بازی گیر نیومد؟به شدت نیازمندم!
منتظر فایلم هستم.
هرکی سی دی resident evil 1 رو داره لطفا بگه.

Maggy_P
05-10-2007, 14:09
خواهش ميكنم
من كه خودم نسخه ي ps1 رو دارم براي كامپيوتر رو ندارم ولي عجيبه كه توي تهران نميتوني گير بياري اينجا كه پره

علیرضا
05-10-2007, 14:33
مگی ترجمه های خودتم خیلی روان و قشنگه.راستی سی دی این بازی گیر نیومد؟به شدت نیازمندم!
منتظر فایلم هستم.
هرکی سی دی resident evil 1 رو داره لطفا بگه.

سلام redblood جان..
خسته نباشی...

ممنون از شما بخاطر ترجمه ها وزحماتت.

من سی دی اویل 1 PS1 رو دارم ... اگه می خوای تو پیغام خصوصی بهم بگو.

redblood
05-10-2007, 18:54
خواهش ميكنم
من كه خودم نسخه ي ps1 رو دارم براي كامپيوتر رو ندارم ولي عجيبه كه توي تهران نميتوني گير بياري اينجا كه پره

نمیدونم،شایدم باشه.ولی من اصلا یه بارم به چشمم نیفتاده.فکر کنم از سایت تقاضا کنیم بتونه یکاریش بکنه.راستی هنوز منتظر فایل برای ترجمم.چون الان که دارم میفهمم برام جالبتر شده،چون اون موقع بلانسبت شما هیچی نمیفهمیدم مثل گاو میرفتم جلو:20:

سلام redblood جان..
خسته نباشی...

مرسی علیرضا جان ،از تو هم ممنونم بابت ترجمت.من راستش playstation ندارم،برای PC می خوام.

Maggy_P
06-10-2007, 13:40
نمیدونم،شایدم باشه.ولی من اصلا یه بارم به چشمم نیفتاده.فکر کنم از سایت تقاضا کنیم بتونه یکاریش بکنه.راستی هنوز منتظر فایل برای ترجمم.چون الان که دارم میفهمم برام جالبتر شده،چون اون موقع بلانسبت شما هیچی نمیفهمیدم مثل گاو میرفتم جلو:20:

مرسی علیرضا جان ،از تو هم ممنونم بابت ترجمت.من راستش playstation ندارم،برای PC می خوام.
خوب شما ميتوني با مبدل PS1 بازي رو اجرا كني بهتر هم هست دموهاش رو هم ميبيني اگه خود بازيش رو با ورژن كامپيوتر بري دموهاش رو حذف ميكنن:13:

redblood
06-10-2007, 15:57
خوب شما ميتوني با مبدل PS1 بازي رو اجرا كني بهتر هم هست دموهاش رو هم ميبيني اگه خود بازيش رو با ورژن كامپيوتر بري دموهاش رو حذف ميكنن:13:
راست میگی؟ پس اینکه خوبه.پس باید از علیرضا بخوام که زحمتشو بکشه برام.حالا برنامه تبدیلو از کجا گیر بیارم؟جوی استیک هم باید داشته باشم؟
خانوم ما کماکان منتظر فایل ها برای ترجمه هستیما!

Maggy_P
06-10-2007, 17:28
راست میگی؟ پس اینکه خوبه.پس باید از علیرضا بخوام که زحمتشو بکشه برام.حالا برنامه تبدیلو از کجا گیر بیارم؟جوی استیک هم باید داشته باشم؟
خانوم ما کماکان منتظر فایل ها برای ترجمه هستیما!
برنامه ي تبديلشو ميتوني از قسمت كنسولهاي فروم بگيري آقا مهدي توي يه تاپيك همشو گذاشته:10:
با كيبورد كار ميكنه جوي استيك هم نميخواد:46:
شرمنده در مورد ترجمه اصلا يادم نبود الآن ميفرستم :31:

redblood
06-10-2007, 21:30
V-Jolt" Report
As I stated in the last report, there are some common features found in
the cells of the plant infected by the Tyrant virus. We also have found
another interesting fact through some experiments.
We found an element that destroys these plant cells rapidly in "UMB No.
16", one of the series of UMB chemicals that we used for that
experiment. We named this "UMB No. 16" as "V-JOLT".
In our calculation it will take less than 5 seconds to destroy Plant 42
if we put the "V-JOLT" directly on the root.
You need to mix some of the UMB series chemicals in a specific order to
create a "V-JOLT". But the UMB series chemicals may generate a poisonous
gas which is harmful to the human body. Extreme caution should be taken
when handling these chemicals.
Following are the types of UMB series chemicals and their brief
characteristics.
UMB No.2 Red NP-003 Purple
UMB No.4 Green Yellow-6 Yellow
UMB No.7 White
UMB No.13 Blue (stimulating smell)
V-JOLT (UMB No.16) Brown

گزارش شوک-V-Jolt)V)

همانطور که من در گزارش قبلی گفتم،درون سلول های گیاهان آلوده شده به ویروس بیدادگر (Tyrant virus) ویژگی های مشترکی پیدا شده.ما همچنین بر اساس چندین آزمایش به یک حقیقت جالب دیگری نیز دست یافتیم.
ما عاملی را یافتیم که سلول های این گیاه را توسط یکی از شماره های "UMB" که یکی از سری های شیمیایی "UMB" می باشد به سرعت نابود می کندکه ما از آن برای "آزمایش 16" استفاده میکردیم.ما شماره 16 "UMB" را شوک-V نامیدیم.بر اساس محاسبات ما کمتر از 5 ثانیه زمان برای نابودی گیاه 42 لازم است ،در صورتی که شوک-V را مستقیما بر روی ریشه گیاه قرار دهیم.
شما باید مقداری از سری شیمیایی "UMB" را بر اساس یک دستور خاص برای بوجود آوردن یک شوک-V ترکیب کنید.اما سری شیمیایی "UMB" ممکن است گازهایی سمی تولید کنند که برای بدن انسان مضر میباشد.احتیاط شدیدی در هنگام استفاده از این مواد شیمیایی باید صورت بگیرد.در پایین انواع سری شیمیایی "UMB" و خلاصه ای از ویژگی آنها آمده است:
UMB شماره 2-قرمز NP-003 ارغوانی
UMB شماره 4-سبز،زرد-6 زرد
UMB شماره 7-سفید
UMB شماره 13-آبی(برانگیزنده بوی شوک-V)
UMB شماره 16-قهوه ای

redblood
07-10-2007, 00:56
سلام redblood جان..
خسته نباشی...

علیرضا جان،پس کجایی شما؟چند وقته خبری ازت نیست.در مورد اویل هم پیغام خصوصی دادم،منتظر جوابم!

cyrus_ln
07-10-2007, 10:30
گزارش شوک-V-Jolt)V)

همانطور که من در گزارش قبلی گفتم،درون سلول های گیاهان آلوده شده به ویروس بیدادگر (Tyrant virus) ویژگی های مشترکی پیدا شده.ما همچنین بر اساس چندین آزمایش به یک حقیقت جالب دیگری نیز دست یافتیم.
ما عاملی را یافتیم که سلول های این گیاه را توسط یکی از شماره های "UMB" که یکی از سری های شیمیایی "UMB" می باشد به سرعت نابود می کندکه ما از آن برای "آزمایش 16" استفاده میکردیم.ما شماره 16 "UMB" را شوک-V نامیدیم.بر اساس محاسبات ما کمتر از 5 ثانیه زمان برای نابودی گیاه 42 لازم است ،در صورتی که شوک-V را مستقیما بر روی ریشه گیاه قرار دهیم.
شما باید مقداری از سری شیمیایی "UMB" را بر اساس یک دستور خاص برای بوجود آوردن یک شوک-V ترکیب کنید.اما سری شیمیایی "UMB" ممکن است گازهایی سمی تولید کنند که برای بدن انسان مضر میباشد.احتیاط شدیدی در هنگام استفاده از این مواد شیمیایی باید صورت بگیرد.در پایین انواع سری شیمیایی "UMB" و خلاصه ای از ویژگی آنها آمده است:
UMB شماره 2-قرمز NP-003 ارغوانی
UMB شماره 4-سبز،زرد-6 زرد
UMB شماره 7-سفید
UMB شماره 13-آبی(برانگیزنده بوی شوک-V)
UMB شماره 16-قهوه ای[/QUOTE]

دوست عزیز ممنون از شما که فایلها رو ترجمه میکنید.منم دوست داشتم که تو ترجمه کمک کنم ولی وقت ندارم.
در ضمن تایرنت غول آخر بازیه که اینجا ویروس تایرنت درسته.

cyrus_ln
07-10-2007, 10:36
یه تاریخچه در مورد بازی رزیدنت اویل که از وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" برداشتم.
خیلی به موضع تاپیک ربط نداره ولی دونستن تاریخچه این بازی بد نیست.

بازی رزیدنت ایول تاریخچه غنیی داراست بطوری که از سال 1996 تا به حال بازی های زیادی بنام Rezident Evil آمده. سازندیگان آن شرکت معروف بازی سازی یعنی Capcom میباشد که اولین شماره این بازی در سال 96برای کنسول ps ساخته شد که داستان بسیار جالب و هیجان خوبی داشت به فاصله 2 سال شماره دوم از این سری نیز آمد که همین شماره باعث شهرت بیشتر سازندگان آن شد در سال 1999 شماره سوم بنام Nemesisi ساخته شد که گرافیک و خط داستانی بسیار بهتری داشت شماره سوم آخرین سری از این بازی بود که برای ps ساخته شد.(یک شماره مستقل و به صورت اول شخص بنام رزدینت ایول گان سوروایول را در کنسول ps دیدیم که از هیج نظر به سری قبلی شباهت نداشت وکیفیت بسیار پایینی داشت)

در سال 2000اولین شماره از این بازی ها بنام Rezident Evil:Code veronicax برای کنسول دریمکست سگا ساخته شد که همان بازی برای کنسول جدید تر سونی یعنی ps2 نیزمنتقل شد که گرافیکی به مراتب بهتر را شاهد بودیم.

در سال 2001 کنسول تازه ساز GameCube که متعلق یه شرکت نینتندو بود با سازندگان رزیدنت ایول یک قرار داد انحصاری و برای مدت 4 سال بستند که فقط این کنسول حق استفاده از شخصیت های مشهور این سری از بازی را دارا بود که کاپکام 2 شماره برای این کنسول از روی سری های قبلی باز سازی کرد که گرافیک و نور پردازی عالی را دارا بود شماره اول که در سال 2001 و بنام Rezident Evil و شماره دوم در سال 2003 و بنام Rezident Evil:Ziro ساخته شدند.

برای کنسول ps2 نیز چندین شماره از این بازی ساخته شدند که خط داستانی مجزایی برای خود داشتند که به جز کدورونیکا که از شخصیت رزیدنت ایول 1 و2در آن استفاده میشد در سایر شماره های این کنسول اثری از شخصیت های معروف این بازی دیده نشد شاید به همین امر نسخه های ps2 زیاد مورد توجه طرفداران این بازی قرار نگرفت شماره دومی که برای ps2 آمد Rezident Evil: Daed Aim نام داشت که از جهاتی شباهت هایی به همان تک نسخه اول شخص( گان سوروایول) ps داشت. بعد از آن Rezident Evil:Oute Break برای ps2 ساخته شد که شخصیت های بسیار زیاد و متنوعی داشت و بتازگی(این متن تو سال 1384 نوشته شده) نیز Rezident Evil:Oute Break File2 آمده که ادامه همان Oute Break میباشد.

cyrus_ln
07-10-2007, 10:43
داستان بازی

در سال 96 یک گروه STARS که پلیس شهر راکون سیتی بودند برای اکتشاف ویروسی که توسط شرکت Umbrella منتشر شده بود و این ویروس که J-virous نام داشت طوری عمل میکرد که بعد از نفوذ به درون بدن عطش گشنگی برای گوشت را 100 برار مبکرد و برای زنده ماندن باید به خوردن گوشت اضافی اقدام میکردید به این ترتیب گروه STARS راهی مقر شرکت مذکور شدند که ناگهان در میان راه هلیکوپترشان دچار سانحه شده و سقوط میکنند .سپس یک گروه دیگر STARS برای جستجوی گروه اول به محل سقوط هلیکوپتر راهی میشوند که هنگامی که این گروه محل حادثه را پیدا میکننند فرود آمده و به جستجوی افراد گروه دوم میپردازند که یکی از این افراد یک دست جدا شده از بدن را میابد و در این حین هنگامی که سایر گروه را شخص مذکور برای این موضوع صدا میزند ناگهان سگی بزرگ با دندانهایی تیز به سمت او حمله کرده و او را تکه و پاره میکند سایر گروه که این منظره را شماهده کردند بلافاصله پا به فرار میگذارند و به سمت هلیکوپتر شان میروند که در کمال تعجب میبینند هیلوکوپتر در حال رفتن به آشیانه است و دستشان از هلیکوپتر نیز بریده میشود.در حین فرار از سگ زامبی به یک ساختمان بزرگ و دور افتاده میرسند که حوادث زیادی در این ساختمان برای آنها میافتد.

حال من گفتگوی شخصیت های بازی را بصورت سناریو در هر کجا که لازم باشد بیان میکنم.(شما میتوانید 2 شخصیت را انتخاب کنید که کریس ردفیلد و جیل ولنتاین که من کریس رد فیلد را بصورت پیش فرض انتخاب کردم)

حال ساختمان :

جیل ولنتاین:یعنی چه اتفاقی افتاد؟

آلبرت وسکر:هر اتفاقی افتاده ما باید علت آن را پیدا کنیم!

گری: باید یک راه خروج پیدا کنیم من میرم تا ببینم چی میشه.

آلبرت وسکر: کریس برو به آن اتاق و آنجا را جستجو کن.

کریس به اتاق ناهار خوری که در سمت چپ حال قرار داشت وارد میشود و بعد از آن به یک راهروی باریک وارد میشود و ناگهان منظره هولناکی را میبیند.....بله یک از زامبی مشغول خوردن یکی از افراد گروه اول فرستاده شده STARS میباشد که کریس با این زامبی مبارزه و بعد از کشتن ان توشط چاقو دوباره به حال بر میگرد که در این هنگام هیچ اثری از ساید گروه نمیبیند!!! او نام تمام گروه را صدا می کند ولی همگی آنها برای جستجوی راه خروج در داخل ساختمان پراکنده شده اند در این هنگام کریس یک اصلحه بر روی زمین میبیند:

حال

کریس: این اسلحه باید متعلق به جیل باشه اینجا چیکار میکنه؟!

و کریس برای جستجوی خروج پا به داخل دیگر اتاق ها میگذارد .

کریس همانطور که در ساختما به دنبال راه خروج می گشت در طبقه همکف ساختما و در یکی از اتاق های زیر پله ناگهان دختری با یک اسپری به سوی او حمله کرد(دخترک گمان میکرد که کریس یک زامبی است) و کریس از وجود او در این ساختمان متعجب شد!

کریس : چیکار میکنی!!!

ربکا:آه خدای من شما پلیس هستید!

کریس:بله و شما؟

ربکا: من ربکا چمپر هستم عضو گروه STARS که هلیکوپتر مان دچار حادثه شد و من به این ساختمان پناه آوردم.

کریس:آه پس شما گروه اول هستید چون ما را برای دانستن سرنوشت شما فرستادند.

ربکا: بسیار عالی پس آیا مایل هستی که من شما را در ادامه همراهی کنم یا نه؟(در اینجا اگر شما به سوال ربکا بله جواب دهید در ادامه بازی او به کمک شما خواهد آمد ولی اگر نه جواب دهید اثری از کمک او نخواهد دید پس ما بله جواب میدهیم)

کریس بله و منتظر من در اینجا بمان.

کریس به ادامه جستجوی خود ادامه میدهد ازآن طرف سایر اعضای گروه استارز نیز در سایر نقاط ساختمان یه دنبال راه خروج هستند چون از از در اصلی ویلا به هیچ عنوان نمیشود خارج شد ( به خاطر وجود بیشمار سگ ها زامبی) پس باید به دنبال راهی مخفی باشند که کریس در این حین یکی از اعضای تیم سابق را پیدا میکند که در نزدیکی اتاق زیر شیروانی در طبقه دوم است ولی به شدت زخمی شده.

کریس: چه اتفاقی برای تو افتاده؟

استارز:دقیقا نمیدونم ولی یک مار بسیار بزرگ در داخل این اتاق است که بسیار سمی است.

کریس پس مقاوت کن تا من بعد از کشتن مار تو را نجات دهم.

استارز:دوست من منتظرم... ولی در همین حین فرد مورد نظر جان به جان تسلیم میکند و میمیرد و کریس به خاطره اینکه یکی از دوستانش را از دست داده به شدت خشمگین و ناراحت است و با بیسیم به جیل وقایع را توضیح میدهد و میگوید که میخواهد این مار لعنتی را بکوشد و جیل توصیه می کند خیلی مواضب باشد.

کریس ابن مار بزرگ چند ده متری را با هزار زحمت میکشد و مار کریس را به شدت زخمی کرده و نیش زده و سم خود را به بدن کریس وارد کرده بود که ناگهان کریس از پا میفتد و بعد از باز کردن چشمانش خود را در همان اتاقی که با ربکا برخورد کرده بود میبیند ! بله ربکا کریس را بعد از آن اتفاق نجات داده و مداوا میکند.

کریس همچنان به دنبال راه خروج میگردد و در این هنگام است که یک راه خروج در پشت ساختمان پیدا میکند که به پشت عمارت راه دارد.

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"

cyrus_ln
07-10-2007, 10:46
ادامه داستان

...این راه پشتی به کجا ختم میشود؟! آیا به خارج این عمارت بزرگ راه دارد یا نه؟ ادامه داستان این را مشخص میکند!

کریس در ادامه این داستان گفتیم که یک راه پشتی پیدا کرد و در نهایت به یک انباری و یک اتاقک آزمایشگاه کوچک(در اینجا میشود J-Virous را ساخت) میرسد.

کریس در ابتدای ورود به انباری با آلبرت وسکر بر میخورد و بعد از صحبت با او و خداحافظی در حین گشت و گذار با یک درخت گوشت خوار غول پیکر برخورد میکند و گرفتار آن میگردد که در این لحظه ربکا به کمک کریس میشتابد!ربکا در همان اتاقک آزمایشگاه کوچکی که قبلا توضیح دادم ویروس J را میسازد و به طبقه پایین انباری میرود جایی که ریشه درخت گوشت خوار قرار دارد.و ویروس را به ریشه درخت تزریق میکند و درخت ضعیف شده و کریس را میرهاند و در این هنگام درخت سعی میکند تا با کود های سمی خود کریس را از پای در آورد ولی کریس موفق میشود که درخت گوشتخوار را از بین ببرد.

در ادامه راه کریس به یک تونل میرسد که در ابتدای راه با گری و جیل و یکی از افراد استارز گروه فبل بر خورد میکند که این فرد عامل ساخت و پخش این ویروس مرگ بار را میداند و لحظه ای که میخواهد نام فرد مورد نظر را نام ببرد از نقطه ای نامعلوم تیری سمی به بدن وی زده میشود و او نیز میمیرد ! در این لحظه است که گروه و کریس کمی به وقایع اتفاق افتاده مشکوک میشوند و این که چرا وسکر با آنها نیست !؟! در ادامه راه دیگر گروه استارز راهی به خارج پیدا نمیکنند و برای همین به عمارت بر میگردند !

در یکی از طبقات ساختمان کریس یک راه زیرزمینی پیدا میکند که به آزمایشگاه مخفی آمبرلا راه دارد.در این آزمایشگاه ویروس مرگبار J و T ساخته شده است و کریس در کمال تعجب عکس آلبرت وسکر را در کنار سازندگان ویروس میبیند! آیا وسکر که عضو گروه استارز میباشد نیز در این عامل شیطانی دست دارد ؟ آیا آلبرت وسکر ویروس را پخش کرده؟! این سوال هایی بود که درذهن کریس ردفیلد بوجود آمد .

کریس همانطوری که به انتهای آزمایشگاه سری نزدیک میشد ناگهان با آلبرت وسکر بر خورد میکند که اسلحه را به طرف کریس نشانه رفته بود! کریس در این موقع متوجه میشود که تمام حدث هایش درست بوده و وسکر نیز در این اعمال شیطانی دست داشته و حال قصد فرار با ویروس مرگباری را دارد که ساخته است و میخواهد قبل از آن دوستانش را نیز بکشد ولی وسکر با خود تصمیم میگیرد که کریس و دوستانش را با غول تایرانت تنها بگذارد تا این غول حسابشان را برسد و آلبرت وسکر در این هنگام پا به فرار میگذارد(تا اونجایی که من بازی کردم وسکر مثلا میمیره). کریس قبل از مبارزه با تایرانت ابتدا جیل و دوستانش را از زندان نجات میدهد که وسکر آنها را زندانی کرده بود و سپس به مبارزه غول پایانی داستان میرود و با استفاده از لانچر(یک اسلحه پرتاب کننده موشک) که توسط هلیکوپتر نجات به طرف او انداخته میشود موفق میشود تایرانت را از پای در آورده وبکشد و این پایان رزیدنت ایول1 میباشد.

Maggy_P
07-10-2007, 13:31
خيلي ممنون از ترجمه ي داستان

Maggy_P
07-10-2007, 13:34
از ترجمه ها ي بر و بچ هم ممنون چون من خودم سرم خيلي شلوغه وقت ندارم زياد ترجمه كنم

redblood
07-10-2007, 16:24
cyrus_ln جان،خیلی عالی بود.خیلی خیلی عالی بود.کلی حال کردیم.دستت درد نکنه.
مگی جان شما هم نگران ترجمه فایل ها نباش.برای من بفرست من انجام میدم.

Maggy_P
07-10-2007, 16:28
مثل اينكه خيلي وقت آزاد داريد الآن ميفرستم

cyrus_ln
07-10-2007, 16:36
cyrus_ln جان،خیلی عالی بود.خیلی خیلی عالی بود.کلی حال کردیم.دستت درد نکنه.

خواهش میکنم دوست عزیز.
من کاری نکردم فقط کپی پیست کردم البته با ذکر منبع.:46:

Maggy_P
07-10-2007, 16:38
خواهش میکنم دوست عزیز.
من کاری نکردم فقط کپی پیست کردم البته با ذکر منبع.:46:
همينشم خيليه :46:

redblood
07-10-2007, 21:05
Security System Manual

BASEMENT LEVEL 1
HELICOPTER PORT
Executives and Government Officials only on helicopter port.
This restriction may not apply in case of an accident.
PASSAGE TO THE HELICOPTER
No one is allowed to enter unless they are attended by a Research
Consultant or Security Director.
All others will be shot on sight.
ELEVATOR
The elevator stops during all emergencies.
BASEMENT LEVEL 2
VISUAL DATA ROOM
Visual Data Room is within the control of Special Research Division.
Keith ArVing, the Room Manager, is designated to have jurisdiction
over room usage.
BASEMENT LEVEL 3
PRISON
Sanitation Division controls the usage of the prison. Consultant
Researchers (E. Smith, S. Ross, A. Wesker) must be present if virus
is used.
TRIPLE LOCK DOOR
No one is allowed to enter unless he presents all pass code documents.
Pass code documents must be created on the specialized output machine
by the Chief Researcher of each block.
POWER ROOM
Only Headquarters Supervisors may enter. This restriction may not apply
in the Consultant Researcher has received special instructions.
PASS-CODE OUTPUT MACHINE
No one is allowed to use the pass code output machine but the Chief
Reasearchers.
BASEMENT LEVEL 4
TOP SECRET
Regarding the progress of "Tyrant" after the use of t-virus...
(Remaining document is unreadable)

سیستم امنیت دستی

قسمت اول زیرزمین:
باند هلیکوپتر:تنها مدیران و عالیرتبگان دولت حق ورود به باند هلیکوپتر را دارند.این محدودیت میتواند در برخی حوادث اعمال نگردد.
گذرگاه هلیکوپتر:هیچ شخصی حق ورود ندارد تا زمانی که به عنوان یک رایزن تحقیقاتی و یا سرپرست امنیتی بخواهد وارد شود.به دیگر افراد به محض رویت تیراندازی خواهد شد.
آسانسور:آسانسور در مواقع اضطراری از کار می افتد.

قسمت دوم زیرزمین:
پایگاه داده های بصری:اتاق اطلاعات بصری در کنترل بخش پژوهشی ویژه "کیت آروینگ" میباشد،اتاق مدیریت جهت نظارت در آن سوی این اتاق میباشد.

قسمت سوم زیرزمین:
زندان:بخش بهداشت مسائل زندان را کنترل می کند.در صورت استفاده از ویروس،مشاوران تحقیقاتی(ای.اسمیت ، اس.رز ، آ،وسکر) باید مطلع شوند.
قفل در سه مرحله ای:هیچ کس تا زمانی که تمام رمزهای عبور را ارائه ندهد،حق ورود ندارد.رمز عبور باید توسط دستگاه خروجی ویژه ای توسط سرپرست پژوهشگران برای هر قفل ساخته شود.
اتاق قدرت:تنها سرپرستان ستاد فرماندهی میتوانند وارد شوند.این محدودیت میتواند برای مشاوران تحقیقاتی که دستورات ویژه ای دریافت کردند اعمال نگردد.
دستگاه سازنده رمز عبور:هیچ کس به غیر از سرپرست محققان حق استفاده از دستگاه سازنده رمز عبور را ندارد.

قسمت چهارم زیرزمین:
فوق سری:با توجه به پیشرفت تایرانت(Tyrant) پس از مصرف ویروس-T .....
(ما بقی سند ناخواناست)

Maggy_P
07-10-2007, 21:12
ايول حالا يه خبر خوش! ....... فيلا تموم شد! البته به جز اوني كه دادم آقاي عليرضا ترجمه كنه!

redblood
07-10-2007, 22:53
ايول حالا يه خبر خوش! ....... فيلا تموم شد! البته به جز اوني كه دادم آقاي عليرضا ترجمه كنه!

راستی؟؟؟؟!!!!چقدر کم بود!حالا چی ترجمه کنیم؟:20:
این علیرضا کجاست پس؟

Maggy_P
08-10-2007, 06:08
راستی؟؟؟؟!!!!چقدر کم بود!حالا چی ترجمه کنیم؟:20:
این علیرضا کجاست پس؟
نميدونم
خداييش اين اويله اصلا فايل نداشت :31:

Maggy_P
08-10-2007, 06:37
اون يكيشم خودم ترجمه ميكنم:46:
------------------------------------------
------------------------------------------
وصيت نامه ي پژوهشگر

آلما ي عزيزم
اين كه تو اين نامه رو بگيري من رو خوشحال ميكنه من هيچ وقت نميتونستم زياد باهات حرف بزنم اونم همش به خاطر اون مردي بود كه عينك آفتابي ميزنه. (مترجم: مثل اين كه منظورش وسكره!). آلما آرامش خودتو حفظ كن و اين نامه رو بخون.

من به تو گفته بودم كه در يه شركت داروسازي و در آزمايشگاه كار ميكنم. اونا ازم سو استفاده كردن. در ماه اخير يه حادثه در آزمايشگاه رخ داد كه باعث شد ويروس پخش بشه. تمام همكاران من كه به اون ويروس آلوده شدن مردن. واضح تر بگم اونا به مرده ي متحرك تبديل شدند. اونا دارن در اين اطراف ول ميگردن! همين الآن اونا دارن به در اتاقم ضربه ميزنند. اما هيچ نشانه اي از درك و فهم توي چشماشون ديده نميشه. اون ويروس لعنتي روي مغز و اعصاب انسانها تاثير شديد ميزاره و خيلي چيزا رو از بين ميبره. عشق... لذت ... غم... ترس... شوخي... جاودانگي.

و آلما اون روزي رو كه با تو گذروندم به ياد نميارم.......
بله منم آلوده شدم. من هر كاري كه ميتونستم براي خودم انجام دادم اما فقط تونستم كمي اون رو به تاخير بندازم. ترس من بيشتر شده و امروز هم چيزهاي بيشتري از تو رو فراموش كردم. پس من يه مرگ صلح آميز رو انتخاب ميكنم. من تا يه ساعت ديگه به يه مرده ي متحرك تبديل ميشم. من دارم به يه خواب ابدي ميرم. من مطمئنم تو منو درك ميكني....

خداحافظ براي هميشه.
مارتين كركورن

Maggy_P
08-10-2007, 07:32
خوب!!!!!! حالا بايد صبر كنيد تا PDF ها رو آماده كنم و بفرستم از همكارهاي گرامي هم تشكر ميشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

S A M
08-10-2007, 09:44
دمتون گرم حال كردم ادامه بدين
واقعا كه كارتون خوبه

Maggy_P
08-10-2007, 18:53
دمتون گرم حال كردم ادامه بدين
واقعا كه كارتون خوبه
خواهش مي كنم :46:

redblood
08-10-2007, 21:10
sam جان آخه پسر خوب فایل ها که تموم شد.دیگه چیزی نمونده که ترجمه کنیم.
مگی جان چه کنیم؟میخوای یه بازی دیگه رو شروع کنیم.حسابی دیگه تو ترجمه معروف شدیا مگی!!!

Ar@m
09-10-2007, 04:41
مشخصا باید برین سراغ کد ورونیکا

Sam Fisher 11
09-10-2007, 05:54
سلام
اینم فایل pdf ترجمه بازی که زحمتش رو کشیده بودید.
ممنون از وقتی که گذاشتید امیدوارم در آینده کارهای بیشتری از شما ببینیم. این جور فعالیت ها باعث ارتقا سطح کیفی انجمن میشه.
بازم ممنون

Maggy_P
09-10-2007, 09:42
مشخصا باید برین سراغ کد ورونیکا
باشه پس ميريم سراغ كد ورونيكا :46:

علیرضا
09-10-2007, 11:37
بچه ها ي عزيز.
من از همتون معذرت مي خوام ... بخواطر اينكه نتونستم فايل آخري رو سر موقع حاظر كنم و مگي جان زحمتش رو كشيد.
دليلش هم تو امضام توضيح دادم ... اگه يه نگاه به پايين بندازين...

هنوز هم از كافي نت باهاتون تماس دارم... سيستمم تا ده روز ديگه معطل ه و رو هواس...

شرمنده...

Maggy_P
09-10-2007, 13:07
بچه ها ي عزيز.
من از همتون معذرت مي خوام ... بخواطر اينكه نتونستم فايل آخري رو سر موقع حاظر كنم و مگي جان زحمتش رو كشيد.
دليلش هم تو امضام توضيح دادم ... اگه يه نگاه به پايين بندازين...

هنوز هم از كافي نت باهاتون تماس دارم... سيستمم تا ده روز ديگه معطل ه و رو هواس...

شرمنده...
عيبي نداره حالا شما ميتوني توي ترجمه هاي كد ورونيكا كمك كني مثل اينكه زياد هم هست :46:

Maggy_P
09-10-2007, 13:09
sam جان آخه پسر خوب فایل ها که تموم شد.دیگه چیزی نمونده که ترجمه کنیم.
مگی جان چه کنیم؟میخوای یه بازی دیگه رو شروع کنیم.حسابی دیگه تو ترجمه معروف شدیا مگی!!!
خوب من يكي از فايلهاي كد ورونيكا رو براتون ميفرستم تا شما هم ترجمه رو شروع كني :46:

redblood
09-10-2007, 17:16
خوب من يكي از فايلهاي كد ورونيكا رو براتون ميفرستم تا شما هم ترجمه رو شروع كني :46:

ok ،به محض دریافت ترجمش میکنم.:46:

Ali Pacino
15-10-2007, 01:40
سلام
اینم فایل pdf ترجمه بازی که زحمتش رو کشیده بودید.
ممنون از وقتی که گذاشتید امیدوارم در آینده کارهای بیشتری از شما ببینیم. این جور فعالیت ها باعث ارتقا سطح کیفی انجمن میشه.
بازم ممنون
این که پسوندش pdf نیست rar هست من دانلودش کردم ولی با برنامه آکروبات ریدر باز نمی شه!
لطفا راهنمایی کنید

redblood
15-10-2007, 02:12
این که پسوندش pdf نیست rar هست من دانلودش کردم ولی با برنامه آکروبات ریدر باز نمی شه!
لطفا راهنمایی کنید

خوب با یک برنامه rar که نصب کردی،extract کن.بعد میتونی با آکروبات ریدر بازش کنی.معمولا فایلها رو بصورت rar و zip تو شبکه میذارن که حجمش کم باشه.

Ali Pacino
15-10-2007, 12:45
خوب با یک برنامه rar که نصب کردی،extract کن.بعد میتونی با آکروبات ریدر بازش کنی.معمولا فایلها رو بصورت rar و zip تو شبکه میذارن که حجمش کم باشه.
ممنون دوست من
حل شد ردیفش کردم:10:

redblood
15-10-2007, 14:59
ممنون دوست من
حل شد ردیفش کردم:10:

قابلی نداشت ali pacino جان:11: