PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده کردن از Flash Disck به عنوان RAM کامپیوتر

madsystem_mas
22-09-2007, 10:40
سلام دوستان خسته نباشید
من شنیدم که می شه از flash disck به عنوان Ram کامپیوتر استفاده کرد و ram رو بالا ببری.
ولی نمی دونم چه جوری
اگه شما دوستان عزیز می دونید کمک کنید بلکه Ram مون بالا بره فک کنم ترفند جالبیه.
یه چیزی بگم من این کا رو تو وینوز vista بلدم گفتم می شه اینکار رو تو xp خودمون هم انجام بدیم؟
هر چی لازمه بگید تا انجام بدیم و کارمون راه بیفته.
ممنون می شم.
منتظرم.:10:

madsystem_mas
22-09-2007, 11:04
یه چیزی رو یادم رفت بگم تو ویندوز ویستا باید Flash Disck ت استاندارد باشه وگرنه کار نمی کنه .
flash dick منم استاندارد هستش .
اینم از بحث استاندارد بودن یا غیر استاندارد بودن flash disck ام .
حالا منتظر جواب شما دوستان هستیم.که ببینم تو xp هم می شه همچین کاری انجام داد یا نه؟
خیلی لازمش دارم .

madsystem_mas
22-09-2007, 17:03
کسی نیست جواب سوال من رو بده
بابا منتظریم.

Mezzo
22-09-2007, 21:11
سرعت Flash disk ها از سرعت هارد هاي معمولي خيلي كمتر هست چطور ميشه ازش بعنوان رم استفاده كرد؟ خود Virtual Memory سيستم بايد سرعتش بمراتب بيشتر از اين روش باشه. يه بنچمارك Memory Bandwidth از ويستا (با وجود اون Flash disk ) بگير ببين چطوره...

madsystem_mas
22-09-2007, 22:16
منظورتون رو متوجه نمی شم میشه واضح تر بگید mezzo عزیز

Stream
22-09-2007, 22:44
منظورتون رو متوجه نمی شم میشه واضح تر بگید mezzo عزیز
منظورش اين بود كه پهناي باند فلش مموري ها نسبت به رم كامپيوتر خيلي پايين هست و خيلي كندتر از رم كامپيوتر هستند. حتي از هارد هم كندتر هستند و نميتونند به عنوان رم كامپيوتر مورد استفاده قرار بگيرند.

madsystem_mas
22-09-2007, 23:31
پس چرا تو ویستا تبدیل می شن؟

Gabana
22-09-2007, 23:31
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اين چيزي كه شما مي گيد Ready Booost و از ويژگي هاي مخصوص ويستا كه در لينك بالا كامل توضيح داده شده است...

Lord_theOne
22-09-2007, 23:47
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اصلا اين فلشها پهناي باند درستي ندارند همانطور كه Mezzo جان گفتند فقط سرعت دارند كه سرعتشان از رم خيلي خيلي كمتر است البته شايد در آينده با استفاده از USB 3 بشود سرعتش به هارد برسد ولي هاردها هم ساكت ننشستند

amin123
23-09-2007, 01:08
Gabana جان از لینک و توضیح مختصری که دادی ممنون.جالب بود............