PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ...:: خاطرات طلايي پي سي ورلد ::...

Braveheart
21-09-2007, 23:12
سلام دوستان

آبي تر از آنيم كه بيرنگ بميريم ... از شيشه نبوديم كه با سنگ بميريم

ما آمده بوديم كه تا مرز رسيدن ... همراه هم فرسنگ به فرسنگ بميريم ...

خب کم کم تابستون با همه قشنگي هاش تموم شد ... قصد نيست درمورد تابستون تموم شدن و يا ... صحبت بشه ،‌ هدف اينه که اينجا در مورد دوران طلايي پي سي ورلد که در تابستان امسال بوقوع پيوسته بود صحبت بشه ...

مطمئننا با شروع دانشگاهها ديگه دوستان کمتر ميتونند به اينجا سر بزنند و حالت گرمي تابستان ديگه ازش خبري نخواهد بود ...

خب اينجا نام بهترين کاربراي تابستان امسال رو مينويسم و اگه اسمي هم جا بمونه سعي ميکنم در فرصتهاي بعدي اسمشون رو اضافه کنم ...

شيردل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهدي ب ک ام (حاج مهدي خودمون ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جلال سيسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماريو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رز ( اولاي تابستون تا آخراي مرداد فعال بود ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نويد منصور (‌ماه آخر يکم فعاليتش کمتر شد ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حامد دهقاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فري جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مجيد اينتر د لاو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آوا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه کوير [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپيده -248[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رافيفار ( بجز روزاي آخر ماه آخر فعاليت نسبتا خوبي داشت ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد 99 (اولاي تابستون خيلي فعال بود ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پيمان (j0l6) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بي بي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آي سي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپهر (Greatone) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پيشي ( اول تابستون فعال بود ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و ...

دوستان اگه فرد خاصي مد نظرتون بود که اسمش تو ليست نبود اسمش رو بياوريد تا در صورت تاييد اسمش در پست اول وارد شود و يادگاري زيبايي ازمون به ياد بماند...

-----------------------
خب دوستان بدون دادن اسپم و فقط با دادن پست هايي که خاطرات را زنده کند با دوران طلاييمان خداحافظي ميکنيم ، شايد ساليان ديگر که هر کداممان در جايي مشغول بوديم بتوانيم دوباره به اين تاپيک سري زده و خاطرات زيبايمان رو زنده کنيم ...

دوستاني که اسمشون آورده نشده و در تابستان (تاکيد ميکنم منظور تابستان است و نه فصل هاي ديگر ) فعال بودن به زودي در تکميل ليست وارد ميشوند ... از دوستاني هم اسمشون در ليست آمده و هنوز در پي سي حضور دارند و چه دوستاني که در حال حاضر دسرسي به نت ندارند و بعد ها متوجه اين تاپيک ميشوند ، تقاضا دارم پستي پر محتوا و در صورت ممکن داشتن حالت خاطراتي ، داده ؛ تا فردايي که به اين تاپيک سر ميزنيم خاطرات زيبايمان بر پيش نگاهمان آورده شود ...

به اميد موفقيت يکايک دوستان ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fery joon
21-09-2007, 23:22
مردن آن نیست که زیر خاک مدفون شوم...........مردن آن است که در خاطره تو با همه ی خاطره ها محو شوم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RedDragon
21-09-2007, 23:31
اسمه منم بذار جوان ناکام نشم امیر

boy iran
21-09-2007, 23:34
واقعا بچه های متفرقه یک حال دیگه ای دارم

خیلی دلم میسوزه با باز شدن مدرسه ها و دانشگاها دوستان کمرنگ میشن

البته خدا رو شکر کسی برای جشن شکوفه های فردا نداریم :27:

انشا الله همه دوستان متفرقه سر بزنند و روزهای خوبی داشته باشیم

j0l6
21-09-2007, 23:38
راستش خاطره که همه روزاش خاطره بود ( هرچند الان تو ذهنم نیست lol)
ولی یه حسنی که این تابستون داشت اشنایی با خود اقا امیر ( شیردل) بود که با لطفی که داشتن و همچنین تایپيک های باحالی که میزدن باعث میشدن ما تو پی سی ورلد احساس غریبی نکنیم و جمع رو صمیمی بدونیم جوری که پیسی ورلد شده بود مثل خونه ما و واقعا هروقت کامپیوتر رو میدیم میومدم داخل سایت ببینم دوستان چیکار میکنن
این تایپیک اخری در مورد ماه رمضون هم که دیګه ګل کاشتن واقعا من تاحالا تجربه ی عوض کردن سه تا زن تو سه روز رو نداشتم lol ولی جدا از شوخی این تایپیکش خیلی جالب بود واقعا باعث ایجاد هرچی بیشتر صمیمیت و دوستی بین اعضای انجمن شد که خودش خدایش کم چیزی نیست.
خلاصه تو این تابستون ما تو p30 بیشتر بودیم تا خونه ی خودمون.
شیردل جان ممنون از اینکه ما رو قابل دونستی تو لیست قرار دادی:10:
موفق باشی

™Enter_The_Love
21-09-2007, 23:39
دنیا اینجوریه دیگه ...اگه گریه کنی میگن کم اوردی........ اگه بخندی میگن دیوونست........ اگه دل ببندی تنهات میزارن.............. اگه عاشق بشی دلتو میشکنن............. با این حال باید لحظه ای را گریست دمی را خندید ساعتی را دل بست و عمری را عاشقانه زیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kingweb
21-09-2007, 23:40
واقعا بچه های متفرقه یک حال دیگه ای دارم

خیلی دلم میسوزه با باز شدن مدرسه ها و دانشگاها دوستان کمرنگ میشن

البته خدا رو شکر کسی برای جشن شکوفه های فردا نداریم :27:

انشا الله همه دوستان متفرقه سر بزنند و روزهای خوبی داشته باشیم

خوب من شاید کمرنگ نشم :20:

ولی من هم برای عزیزان آروزی موفقیت دارم از فری جون گرفته تا بوی ایران ، حاجی، براو هرت bravehert

و همه دوستان

:11:

Greatone
21-09-2007, 23:41
اولا از امير به خاطر زدن تايپيك خاطره ها تشكر ميكنم :40:

دوما يه چند نفر ديگه هم كم هستن كه اسمشون رو مينوسم :

رفيق شفيقمون پاكر:10:

و
اون يكي رفيق شفيقمون نازنين:10:

و

نوشين خانم كه تازگي اشنا شديم :10:

و
freshte khanoom خانم هم كه بازم به تازگي اشنا شديم:10:

فعلا همين 4 تا يادم امد....بقيشم هم ميام مينويسم:11:

*yutab*
21-09-2007, 23:42
گرچه بي تو بودن دردناك است ولي
دردمندانه ترين لحظه يه من
غرق شدن در بحر فراموشي توست...:37:

------------------------------------------------------------

با تشكر از همه دوستان خوبم در پي سي كه اگه اونا نبودن خاطره هايه اين تابستون
برايه هميشه تاريك و سياه بود...

AaVaA
21-09-2007, 23:54
من حرفای غم انگیز بلد نیستم ...

وای الان boyiran رو اینجا دیدم باید بگم هفته ی اول که اینجا عضو شده بودم تو متفرقه یه تاپیک از ماریو ی عزیز دیدم
همچین چیزی بود" بچه ها boyiran داره میره از پیرمرد هم خبری نیست" بعد دیدم بوی ایران کاربر فعاله..فکر کردم حتما درجه ی خاصی داره :دی این همه هم دوست و طرفدار داره اون موقع نمیدونستم جریان فعال شدن چطوریه..:دی

ممم
شبای حزب بازی یادش به خیر

دیشب هم یکی از به یاد ماندنی ترین شبای پی سی بود تاپیک محسن و مچ گیری و الانم فکر کنم اینتر د لاو یه خط در میون تایپ میکنه "نگفتی تو برادرشی"

متفرقه این تابستون خیلی خوش گذشت

راستی آخرش ما نفهمیدیم این گریتوان دختره یا پسر؟:دی

وای یکی از خاطرات تلخم از پی سی به ترش رفتن تاپیک بکس پایتخت بود که با راه کویر اونجا آشنا شدم

+ یه خاطره ی شیرین دیگه از پی سی روز مرد که با بچه ها یه لیست درست کردیم و پیغام خصوصی تبریک روز مرد فرستادیم:دی

fery joon
22-09-2007, 00:01
خوب من شاید کمرنگ نشم :20:

ولی من هم برای عزیزان آروزی موفقیت دارم از فری جون گرفته تا بوی ایران ، حاجی، براو هرت bravehert

و همه دوستان

:11:

قربونت برم عزیزم :40::10:

قربون همگی :40::40::40: من بیشتر تابستونو توی پی سی بودم مخصوصا امسال که مسافرتم نرفتیم

خلاصه در جوار دوستان خیلی خوش گذشت :10: بازم قربون همگی :40::40::40:

RedDragon
22-09-2007, 00:03
خداییش امسال خیلی حال داد اونم با رفیقایی مثله فرزاد (فری جون)،مسعود(پلیکس) و سعید(بی بی)
و خیلی از بر و بچ دیگه که زیادند

shahab_f
22-09-2007, 00:07
نکنه از فردا قراره نیاین ؟دانشگاه و مدرسه هم اگه داشته باشین برای پی سی ورد که یه وقت کوچولو تو روز پیدا می شه نمی شه؟
منم کل تابستونو تو پی سی بودم. هر چند زیاد پست نمی ذارم.

راستی چرا اسم منو نذاشتی ؟ نه خداییش جریانش چیه هیچکی منو دوست نداره؟

Greatone
22-09-2007, 00:14
متفرقه این تابستون خیلی خوش گذشت

وای یکی از خاطرات تلخم از پی سی به ترش رفتن تاپیک بکس پایتخت بود که با راه کویر اونجا آشنا شدم

:32::32::32::32::32::32:

حالا كه اينطور شد من كلا جنسيتم رو انكار ميكنم:weird: .......اصلا من يه ويروس اينترنتي هستم امدم دارم اينجا پست ميدم ( ببين ما رو به چه وضعي كشوندي ):grrr:

راستي تو تايپيك پايتخت فقط با كوير اشنا شدي:jealous:.......من اونجا صاحب تايپيك بودما:king:.....البته خوب شد رفت ترش:12: چون چند صفحه ديگه ميرفت جلو اون كوير ما رو شوهر ميداد:37:

Niloofarak
22-09-2007, 00:16
معیار انتخاب چی هست؟

Carl
22-09-2007, 00:35
من هم امسال تابستون همه‌اش (حالا یکم کمتر) تو پی‌30 بودم.

در ضمن یه سئوالی داشتم(کجا از متفرقه بهتر):

قضیه این چیه:

بيشترين تعداد کاربران آنلاين 07-04-2007 ,15,871 نفر در ساعت 12:26 Am بوده.

AaVaA
22-09-2007, 00:44
..... ( ببين ما رو به چه وضعي كشوندي ):grrr:

راستي تو تايپيك پايتخت فقط با كوير اشنا شدي:jealous:.

:11::11::11::11::11:

شوخی بود فقط:11:

نه تو تاپیک پایتخت با صاحب تاپیک هم آشنا شدم..یادش به خیر فربد هم بود

هنوزم ویروسی الان؟:31:
نه همشهری شوخی بود همش:11::11::11::11:

_____

و خاطره ی خوب دیگه:40:

با عسل بانوی عزیز :40: هم دوست شدم

Greatone
22-09-2007, 00:51
:11::11::11::11::11:

شوخی بود فقط:11:

نه تو تاپیک پایتخت با صاحب تاپیک هم آشنا شدم..یادش به خیر فربد هم بود

هنوزم ویروسی الان؟:31:
نه همشهری شوخی بود همش:11::11::11::11:

_____

و خاطره ی خوب دیگه:40:

با عسل بانوی عزیز :40: هم دوست شدم

برادر منم شوخي كردم :10::11:

sepideh_248
22-09-2007, 01:17
مرسی امیر جان تاپیک خیلی خوبی زدی
منم تابستون بیشتر وقتم با پی سی و بچه های گلش سپری شد
و فرصت آشنایی با کلی دوستای خوب
بهترین چیزی هم که یادمه
تاپیک مجلس و حزب اسکاتلندیار بود که هر شب کلی می خندیدیم
امیدورام که تابستون سال آینده هم همه مون باشیم و باز اینجا جمع شیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Asalbanoo
22-09-2007, 01:22
خاطره ی خوب دیگه

با عسل بانوی عزیز هم دوست شدم

مرسی برگ گلم

واسه من هم اشنایی با شما خاطره خوشی بود عزیز

™Enter_The_Love
22-09-2007, 01:27
آخ آخ واقعا حالی داد , همونطوری که گفتم اولای این تابستون بدترین تابستون عمرم بود اما آخراش خوب شد .
دوستای خیلی خوبی پیدا شدند
کلی خندیدیم
لذت بردیم
فری و امیر و ... ( اونی که add ام نمیکرد ) و .....
خلاصه خیلی حال کردیم حالا صحبت زیاده باشه سر فرصت

BIKHIAL_ALL_75
22-09-2007, 02:34
منم تو این تابستون خیلی بهم خوش گذشت
مخصوصا موقع هایی که تو متفرقه بودم
ولی هیچ خاطره ای مثل حزب و حزب بازی به ما حال نداد
واقعا امیر جون تاپیک هایی که میزدی خیلی باحال بودن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kingweb
22-09-2007, 03:44
بهترین خاطره من همین چند شب پیش تاپیکی بود که در مورد این که محسن { خدا چی کارش کنه} یه صفایی دادیم

با دوستان

:دی

bb
22-09-2007, 08:24
بابا ما هنوز داریم پست میدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تابستون و پاییز هم برام مهم نیست
فقط حیف که آی سی رفت و یه بال بی بی شکست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
22-09-2007, 08:44
پس چرا اسم من تو لیست نیست؟

اگه اضافه نکنی اسممو از دستت دلخورمیشم ها....:دی

bb
22-09-2007, 08:45
آقا مهدی اسم شما تو قلب ما جا داره

الانه که تو تاپیک اقدامات ضربتی پاچه خواری ما رو هم بیچاره کنن

*PiNk PaNTHeR*
22-09-2007, 09:45
خوب دوستان اشنا شدیم بفرمایید تا تابستون بعدی.
وسیله ی ایاب و ذهاب دم در حاظره.

V A H I D
22-09-2007, 09:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من نمی خواهم برم مدرسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من از P30 خیلی خاطره دارم چه نصفه شبه ایی که توش بودیم...
یادمه توی امتحان ترم دوم شیمی داشتیم بعد من صبح که امتحان رودادم اومدم نشستم پای اینترنت تا
2.5 شب هیچی نخوندم رفتم امتحان دادم
اون روز توی p30 خیلی حال کردم..

AaVaA
22-09-2007, 10:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من نمی خواهم برم مدرسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من از P30 خیلی خاطره دارم چه نصفه شبه ایی که توش بودیم...
یادمه توی امتحان ترم دوم شیمی داشتیم بعد من صبح که امتحان رودادم اومدم نشستم پای اینترنت تا
2.5 شب هیچی نخوندم رفتم امتحان دادم
اون روز توی p30 خیلی حال کردم..

مدرسه؟:18: آخی طفلی:20:
راستی شما همین یه ماهه فعال شدین؟مبارکه(البته من شما رو ندیده بودم:27:)

ولی پی سی موقع مدرسه یه مزه ی جالبتری داره..:5:

BKM_MAHDI
22-09-2007, 10:17
گفتا منم ترنجم
كن در جهان نگنجم
گفتم به از ترنجي
ليكن بدست نيايي( بطشو خودتونت بدست بياريد : دي )

امير جان دستتطلا كوچيكتيم هم تو وهم بچه هاي متفرقه رو دوست داريم ونوكرشونيم

negar20
22-09-2007, 10:28
من همين جا هستم جايي نميرم.براي همه كساني كه دارن ميرن دست تكون ميدم :20: :20:باي باي

SAJAD DP
22-09-2007, 10:34
سلام
عمرمان بگذشت غم كم مي خوريم
يادش بخير امسال اولين سالي بود كه داخل پي سي فعاليت داشم
به نظرم بهترينش اينها بودند:
تاپيك مجلس ( ذو روز نبوديم نابود شد!)
حزب بازيها!
بحث هاي سياسي ، مذهبي ( با كمك عاشورا )
ولي روي هم رفته خوب بود
شايد بعد از تنظيم شدن برنامه هاي درسيم دوباره بيام
به هر حال حلالمون كنيد!

AaVaA
22-09-2007, 10:35
گفتا منم ترنجم
كن در جهان نگنجم
گفتم به از ترنجي

حاجی اون که تو پرانتز نوشتی یعنی چی؟:31:

راه كوير
22-09-2007, 10:35

منم خوشحالم دوست خوبي مثل توپيداكردم :11:

:32::32::32::32::32::32:

راستي تو تايپيك پايتخت فقط با كوير اشنا شدي:jealous:.......من اونجا صاحب تايپيك بودما:king:.....البته خوب شد رفت ترش:12: چون چند صفحه ديگه ميرفت جلو اون كوير ما رو شوهر ميداد:37:

اخه حيفه تودختر به اين خوبي ، حيف نيست شوهر نكني :27::27:

بابا ما هنوز داریم پست میدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تابستون و پاییز هم برام مهم نیست
فقط حیف که آی سی رفت و یه بال بی بی شکست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره عوضش قراره برگرده بهش بگيم اقامهندس :27::46:

گفتا منم ترنجم
كن در جهان نگنجم
گفتم به از ترنجي

مامخلصيم :11:

BKM_MAHDI
22-09-2007, 10:48
حاجی اون که تو پرانتز نوشتی یعنی چی؟:31:

نميدونم غلت املايي خونم بالا رفته :31: منظور فك كنم منظورم اين بود : ربطشو خودتون كفش كنيد

ما كوچيكتيم تابستون واقعا طلايي برام بود :11:

AaVaA
22-09-2007, 11:00

ما كوچيكتيم تابستون واقعا طلايي برام بود :11:

آقایون خانوما حرفای خانوادگی ؟؟:31:

همینه دیگه تابستون طلایی میشه غلط املایی خون هم میره بالا

یادش به خیر حاج مهدی اول تابستون از همه سوتی املایی میگرفت:10:

این تابستون چه میکنه با آدما:31:

bb
22-09-2007, 11:04
آقایون خانوما حرفای خانوادگی ؟؟:31:

همینه دیگه تابستون طلایی میشه غلط املایی خون هم میره بالا

یادش به خیر حاج مهدی اول تابستون از همه سوتی املایی میگرفت:10:

این تابستون چه میکنه با آدما:31:

اینجاست که شاعر میگه

تو دل بردی ز دستم
منم به پات نشستم
پسته ها رو شکستم
بعدش خوردم با دستم

mohammad99
22-09-2007, 11:06
هی هی هی

ما هم که داریم اواره کوه و دره میشیم.

سعی میکنیم بازم بیایم و بازم از محضر شما لذت ببریم.

ول کلا خوب بود.

خاطره هم زیاد چقدر شب رو صبح کردیم

با امیر دعوا کردیم بعد رفیق شدیم.

مریض شدیم.ناخوش شدیم.تولد شدیم تازه دوبار.خوشحال شدیم. و شدیم و شدیم و شدیم

ولی قول میدم هر وقت بیام تهران حتما بیام پی سی!!

شعر هم اینجا ندارم برم خونه ادیت میکنم میزارم!!!

Ahmad
22-09-2007, 12:52
ممنون امير [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين تابستان فرصتي بود تا با دوستان خوبي آشنا بشم و بشيم .

آوا خانم اسم اون تاپيك رو كه نوشتي ياد پيرمرد افتادم كه ديدم همين امروز به تاپيك اومدند.

به هر حال اگر مشكل خاصي نباشه همه ميتوانيم بالاخره هر چند كمتر ولي در ساعاتي به سايت سر بزنيم .

مگر اينكه واقعا امكان دسترسي به اينترنت نباشد يا تصميم به انجام كاري بزرگ گرفته شده كه لازمه اون ترك بعضي چيزها براي يك مدت معلوم ميباشد.كه البته اون هم ميشه هر چند وقت يكبار اومد.

fery joon
22-09-2007, 13:00
خداییش امسال خیلی حال داد اونم با رفیقایی مثله فرزاد (فری جون)،مسعود(پلیکس) و سعید(بی بی)
و خیلی از بر و بچ دیگه که زیادند

قربونت عزیزم :40::10:

آخ آخ واقعا حالی داد , همونطوری که گفتم اولای این تابستون بدترین تابستون عمرم بود اما آخراش خوب شد .
دوستای خیلی خوبی پیدا شدند
کلی خندیدیم
لذت بردیم
فری و امیر و ... ( اونی که add ام نمیکرد ) و .....
خلاصه خیلی حال کردیم حالا صحبت زیاده باشه سر فرصت

جیگرتو خام خام :40::10:

من همين جا هستم جايي نميرم.براي همه كساني كه دارن ميرن دست تكون ميدم :20: :20:باي باي

شما همین جا بمون تا زیر پات علف سبز بشه .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.................................................. ................

قربون همگی :40::11::40: اونقده اینجا دوستام زیادن که نمیخوام اسم ببرم و کسی از قلم بیفته ....:40:

همین خاطراته که واسه همیشه میمونه..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ramyar.v
22-09-2007, 13:08
یعنی واقعا من فعال نبودم:41:
من هر روز صبح تا شب تو فروم بودم:37:

SAJAD DP
22-09-2007, 13:10
سلام

یعنی واقعا من فعال نبودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هر روز صبح تا شب تو فروم بودم
ناراحت نباش
اسم منم نيست
آخرش رو گه خونده باشي نوشته
و...
يعني اسمت هست ولي جا نشده

negar20
22-09-2007, 16:33
خيلي ها فعال بودن و اسمشون رو ننوشتن فقط اسم دوستان خودشون رو نوشتن. يا اسم همه افراد فعال رو بنويسين يا اسم هيچ كس رو ننويسين .

fery joon
22-09-2007, 16:45
خيلي ها فعال بودن و اسمشون رو ننوشتن فقط اسم دوستان خودشون رو نوشتن. يا اسم همه افراد فعال رو بنويسين يا اسم هيچ كس رو ننويسين .

بابا حالا مثلا ما که اسممون توی فعالاس چی بمون دادن که به شما ندادن.......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Braveheart
22-09-2007, 16:46
دوست من ، اگه دقت کني اسم کساني رو نوشتم که فعاليتشون بيشتر تو چشم بود ، شايد دوستاني بودن که خيلي بيشتر در پي سي حضور داشتن ولي خب اينجا به فعاليت در بخش متفرقه نگاه ميشه ... بهدش هم اگه دوستي رو جا انداخته باشم نوشتم که > " و ... "

دوستان بياين خاطراتمونو باهم زنده کنيم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شیوا
22-09-2007, 19:24
هی بهترین خاطره سریال پی سی بود که خیلی بانمک بود. و هست. ولی من دیگه زیاد در جریانش نخواهم بود. هیییییییییییییییییییییییی ییییی!!!!!!!!!!!!!!!!

BKM_MAHDI
23-09-2007, 11:33
توي خاطرات طلايي پي سي ورد بنويسيد :

يك حاج مهديي بود يكي بود ولي خيلي زياد بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شايد ديگه برنگرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

capitan black
23-09-2007, 12:32
من كه از تابستون امسال عضو شدم و خاطرات خيلي خوبي با بچه هاي گل فروم دارم:10:.از فردا تا يه مدت نه چندان طولاني نميتونم بيام فروم.به خاطر دانشگاه.دلم خيلي واسه برو بچ تنگ ميشه.چه شبهايي تا صبح توي
فروم نبودم.اي يادش به خير:45:....چه دوستهاي خوبي كه توي فروم پيدا نكردم.
ولي از بچه ها خواهش ميكنم شب قدر بعد از اينكه همه رو دعا كرديد اون نفر اخري منو از دعاي خودتون فراموش نكنيد.
پس تا اون روز..:40::11::40:

s_a_m4000
23-09-2007, 12:43
امسال P30 خیلی حال داد من تو 3 سال فقط 20 تا پست داده بودم ولی از اول تابستون تا حالا شده 400 و خورده ای:31:
هر روز هم یه 10 15 ساعتی تو پی سی بودم:18: البته زیاد تو "فیلم" پست دادم:46:
من که حالا حالا ها هستم تعطیلی و دانشگاه و اینا چیه فقط :40:p30:40:

TEC
23-09-2007, 15:15
ممنونم از شیردل عزیز به خاطر این تاپیکی که زده.
==============

چه بی تابانه میخواهمت ای دوری ات آزمون تلخ زنده به گوری!
چه بی تابانه تو را طلب میکنم!
بر پشت سمندی
گوئی
نوزین
که قرارش نیست.

و فاصله
تجربه ئی بی هوده است.

بو پیراهن ات،
این جا.. و اکنون،_
کوه ها در فاصله سردند.

دست در کوچه و بستر
حضور مانوس دست تو را میجوید،
و به راه اندیشیدن
یآس را رج میزند.

بی نجوای انگشتانت
فقط._
و جهان از هر سلامی خالی است.

عاطفه (تک) : 1 / مهر / 1386

راه كوير
23-09-2007, 15:40
عاطفه جونم تركوندي ديگه

TEC
23-09-2007, 15:51
قربونت راه کویر جون..
عزیزی..

Sharim
23-09-2007, 19:42
من معمولا وقتی کسی رو دوس دارم :40:با صدای بلند فریاد میزنم
دوست دارم :31:

خوب حقم داری چون با این شکلت(منظور همون آواتارته) از 500 متری همه فرار میکنن باید فریاد بزنی تا صدات بهشون برسه !!! :31:(جدی نگیری ها)

Hamed-Dehghani
23-09-2007, 21:19
يكي از بهترين خاطراتم اين بود كه شير دل به مدت يه هفته Ban شد :دي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rafifar
23-09-2007, 21:35
خاطره انگیر ترین تاپیک واسه من اون تاپیک بود که برای فرنوش بچه ها توش شعر گفتن خدائئیش با خوندن منظومه های بیبی می ترکیدم از خنده شعر های آیسی هم که فوق العاده بود .
دلم تنگ شد برم دوباره بخونمشون :دی
تابستون امسال برام هم تو پیسی ورلد و هم خارج از اون فوق العاده بود .
از سلطان اسپم چنین تاپیکی بعید بود :دی

ramyar.v
23-09-2007, 21:42
خاطره انگیر ترین تاپیک واسه من اون تاپیک بود که برای فرنوش بچه ها توش شعر گفتن خدائئیش با خوندن منظومه های بیبی می ترکیدم از خنده شعر های آیسی هم که فوق العاده بود .
دلم تنگ شد برم دوباره بخونمشون :دی
تابستون امسال برام هم تو پیسی ورلد و هم خارج از اون فوق العاده بود .
از سلطان اسپم چنین تاپیکی بعید بود :دی

یکی از خاطره انگیز ترین تاپیک ها مال همین خانوم خوشگله بود
میخواست سیانور بگیره:27:

rafifar
23-09-2007, 21:50
یکی از خاطره انگیز ترین تاپیک ها مال همین خانوم خوشگله بود
میخواست سیانور بگیره:27:

واااااای چه پدری از من در آوردید اون موقع:31:
تا چند وقت هر کی منو می دید می گفت چرا می خوای خودکشی کنی:دی
این شیر دل که اونشب دیوونه م کرد! کم مونده دیگه گریه کنم:31:
شما چرا آواتارت این جوریه؟! یه لحظه فکر کردم bkm mahdi پیر شده:27:

Braveheart
23-09-2007, 22:02
يكي از بهترين خاطراتم اين بود كه شير دل به مدت يه هفته Ban شد :دي

دوستان لطفا در اين تاپيک اسپم نکنيد :دی ...

به زودي منهم خاطرات جذابم با دوستان رو خواهم گذاشت ...

Niloofarak
23-09-2007, 22:46
واااااای چه پدری از من در آوردید اون موقع[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا چند وقت هر کی منو می دید می گفت چرا می خوای خودکشی کنی:دی
این شیر دل که اونشب دیوونه م کرد! کم مونده دیگه گریه کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما چرا آواتارت این جوریه؟! یه لحظه فکر کردم bkm mahdi پیر شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بالاخره سیانور خریدی ؟
نمیخوای بگی چرا میخواستی؟

ramyar.v
23-09-2007, 22:58
بالاخره سیانور خریدی ؟
نمیخوای بگی چرا میخواستی؟

بابا شاید خونشون موش داشته می خواسته بده موش بخوره بمیره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sise
23-09-2007, 23:47
خب. فکر میکنم این تاپیک یکی از جدی ترین تاپیکهای امیر عزیز هست و من هم واسه همین سعی میکنم جدی نظر بدم.(ولی قول نمیدم:31:)

میشه گفت در این سه ماهی که من در فروم بودم خاطرات، تجربیات و معلوماتی بدست اوردم که شاید بشه گفت بد نبودند.

دوستانی پیدا شدن. دوستانی پیدا نشدند! ،دوستانی پیدا شدند و گم شدند. دوستانی پیدا شدند و ماندند. دوستانی دشمن شدند و دوستانی دوست ماندند!
و جالب اینکه اگر مدت بیشتری بمانیم شاید سلسله وار عوض بشوند و افراد جایشان در این زنجیره به همدیگر بدهند!

خندیدیم ، بهمون خندیدند، شوخی کردیم و شوخی کردند و ...

وقت تلف کردیم گاها با درجه خلوص صددر صد! :46:

و استفاده هم کردیم البته و شاید استفاده ای هم رسوندیم. کسی چه میدونه:31:

در کل خوشحال شدم که مدتی با شما عزیزان بودم

همه موفق باشند.:11:

fery joon
24-09-2007, 01:46
من هرچی به مخم فشار میارم هیچ خاطره ای ندارم واسه تعریف کردن...... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RedDragon
24-09-2007, 05:57
فرزاد جان مثلاً معاون حزبمون بودیا
خاطره ای نداری

AaVaA
24-09-2007, 06:30
من هرچی به مخم فشار میارم هیچ خاطره ای ندارم واسه تعریف کردن...... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس راحتش بذار:31: خودتو اذیت نکن

NOOSHIN_29
25-09-2007, 03:00
تابستون باحالی بود:26:
کلی دوست پیدا کردم(منهای دشمنام:31:)(شوخی)
سریال یه مدت خیلی باحال بود
تاپیک خیابون هم باحال بود شده بود چت روم
در کل خیلی خندیدیم....همین جا از همه کسایی که ما رو خندوندن تشکر می کنم:22:
بعد از تابستون هم سعی می کنم بیام ولی خوب کمتر
از متفرقه شروع کردم با متفرقه هم تموم می کنم:31:
اصلا قصد ندارم جای دیگه برم
بای بای:15:

شیوا
22-10-2007, 16:47
هی!!!!!!!!! سریال!!!!!!!!!خیابون!!!!!!!!!!!!!!!! چه روزگاری داشتیم!!!!!!!!!!!!!!!!

bb
22-10-2007, 17:39
آره همون خیابون که هی من به شیوا تقاضای ازدواج دادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفت باید فکر کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نامرد هنوز جواب نداده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

blackfox
22-10-2007, 18:20
بهترین خاطرم وقتی بود که کاربر فعال شدم ...
جون تو وقتی شاهین جان پست داد و منو کاربر فعال کردم به شدت کیفوری حاصل شد

mx_2dar
22-10-2007, 18:30
bb آره همون خیابون که هی من به شیوا تقاضای ازدواج دادم
گفت باید فکر کنم
نامرد هنوز جواب نداده
زهی خیال باطل . تو به کی پیشنهاد ندادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته فکر می کنم باید همچنان در صف وایسی تا نوبتت بشه :31:

راستی من چرا توی این لیست نبیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تاپیک سن مفید ازدواج چه سنیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sepideh_248
22-10-2007, 18:35
زهی خیال باطل . تو به کی پیشنهاد ندادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته فکر می کنم باید همچنان در صف وایسی تا نوبتت بشه :31:

راستی من چرا توی این لیست نبیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تاپیک سن مفید ازدواج چه سنیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مگه پسر نبودی؟؟؟:18:
مطمئنی میخوای بری تو لیست بی بی؟؟:18::18:

mx_2dar
22-10-2007, 18:42
مگه پسر نبودی؟؟؟:18:
مطمئنی میخوای بری تو لیست بی بی؟؟:18::18:

منظورم لیست صفحه اول بود کلی تو این تاپیک "سن مفید ازدواج چه سنیه " فعالیت کردیم داستان سرایی کردیم :31:

مطمئنی میخوای بری تو لیست بی بی؟
bb باید لیستشو بده دم کوزه آبش .......... :31: :31:
تهش به هیچکدومشون نمی رسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
bb از من به تو نصحیت لیستتو پاره کن بره :31::31::31:

Braveheart
22-10-2007, 18:45
دوستان لطفا اسپم نکنيد ، فقط خاطره اي اگه مد نظرتون هست بنويسيد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، اگه اينجوري ادامه داشته باشه (بعلاوه کاراي جانبي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ، به بابک تقاضاي قفل شدن اينجا رو ميدم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ليست صفحه اول هم احتمالا آپديت خواهد شد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*yutab*
22-10-2007, 23:17
دوستان لطفا اسپم نکنيد ، فقط خاطره اي اگه مد نظرتون هست بنويسيد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، اگه اينجوري ادامه داشته باشه (بعلاوه کاراي جانبي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ، به بابک تقاضاي قفل شدن اينجا رو ميدم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ليست صفحه اول هم احتمالا آپديت خواهد شد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تقتضاي قفل شدن تاپيكه چه كاريه حالا؟:18:

--------------------------------------------------------------------

اون اوايل كه عضو اينجا شده بودم دلم مي خواست با دو نفر تو پي30 اشنا بشم
كه بعد از مدتي اين اتفاق افتاد و اين بهترين خاطره من بود

اما بعد از مدتي به دلايله مجهولي هر دوشون رفتن
به خصوص يكيشون كه بدونه خدا حافظي رفت

و اين بدترين خاطره من بود و هست و خواهد بود

eMerald1
23-10-2007, 00:27
عزیزم شیوا تو یه توهم فانتزی بوده، گیر نده بهش.:31:
خودت نمیای یادگاری بنویسی امرلد جان؟:11:

وای خدای من قربون تی ای سی خودم برم
عزیز دلم

چه توهم جالبی انگار همه ی پی سی تو توهم باهاش شریکن
نکنه با هم قر ص خوردن

قربونت برم خاطره های من همش ترش رفته
خیلی دلم شیکسته
:37:

یادم بیاد حتما میام خاطره میگم
خیلی گلی:46:

TEC
23-10-2007, 15:53
اینقدر اسپم ندید توی این تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو خودت اسپم های خودتو کم کن.

اینجا هم اسپم نیست، توضیح بود به امرلد عزیز، خوب بخونی متوجه میشی.:13:
====

واسه اینکه انجراف تاپیک نشه یه شعر دیگه اینجا یادگاری مینویسم:

در اتاقی که به اندازه یک تنهائیست
دل من که به اندازه یک عشق است
به بهانه های ساده خوشبختی خود مینگرد
به زوال زیبای گلها در گلدان
به نهالی که تو در باغچه خانه مان کاشته ای
و به آواز قناری ها
که به اندازه یک پنجره میخواندد./.

شیوا
25-10-2007, 15:30
آره همون خیابون که هی من به شیوا تقاضای ازدواج دادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفت باید فکر کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نامرد هنوز جواب نداده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره.... یادته بی بی؟؟؟؟؟؟ اونجا واسه بار اول فک کنم شروع کردی به تهیه ی لیست.
سریال هم که همه در جریانش هستین.
بابا من کی توهم زدم!!!!!!!!!!!!! تاپیکا حقیقی بودن والا!!!!:18:
هی....دلم گرفت......یه آواز میخونم واستون
غروب پاییزه .............. دلم غم انگیزه
چشم فلک نم نم ............. اشکاشو میریزه

djp@khmeh
15-11-2007, 10:35
اسم دوتا كاربر اول و چندتاي ديگه .........

ظاهرا اسمشون رفته تو تاپيك اخراجي ها

سلام دوستان

آبي تر از آنيم كه بيرنگ بميريم ... از شيشه نبوديم كه با سنگ بميريم

ما آمده بوديم كه تا مرز رسيدن ... همراه هم فرسنگ به فرسنگ بميريم ...

خب کم کم تابستون با همه قشنگي هاش تموم شد ... قصد نيست درمورد تابستون تموم شدن و يا ... صحبت بشه ،‌ هدف اينه که اينجا در مورد دوران طلايي پي سي ورلد که در تابستان امسال بوقوع پيوسته بود صحبت بشه ...

مطمئننا با شروع دانشگاهها ديگه دوستان کمتر ميتونند به اينجا سر بزنند و حالت گرمي تابستان ديگه ازش خبري نخواهد بود ...

خب اينجا نام بهترين کاربراي تابستان امسال رو مينويسم و اگه اسمي هم جا بمونه سعي ميکنم در فرصتهاي بعدي اسمشون رو اضافه کنم ...

شيردل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهدي ب ک ام (حاج مهدي خودمون ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جلال سيسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماريو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رز ( اولاي تابستون تا آخراي مرداد فعال بود ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نويد منصور (‌ماه آخر يکم فعاليتش کمتر شد ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حامد دهقاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فري جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مجيد اينتر د لاو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آوا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه کوير [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپيده -248[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رافيفار ( بجز روزاي آخر ماه آخر فعاليت نسبتا خوبي داشت ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد 99 (اولاي تابستون خيلي فعال بود ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پيمان (j0l6) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بي بي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آي سي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپهر (Greatone) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پيشي ( اول تابستون فعال بود ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و ...

دوستان اگه فرد خاصي مد نظرتون بود که اسمش تو ليست نبود اسمش رو بياوريد تا در صورت تاييد اسمش در پست اول وارد شود و يادگاري زيبايي ازمون به ياد بماند...

-----------------------
خب دوستان بدون دادن اسپم و فقط با دادن پست هايي که خاطرات را زنده کند با دوران طلاييمان خداحافظي ميکنيم ، شايد ساليان ديگر که هر کداممان در جايي مشغول بوديم بتوانيم دوباره به اين تاپيک سري زده و خاطرات زيبايمان رو زنده کنيم ...

دوستاني که اسمشون آورده نشده و در تابستان (تاکيد ميکنم منظور تابستان است و نه فصل هاي ديگر ) فعال بودن به زودي در تکميل ليست وارد ميشوند ... از دوستاني هم اسمشون در ليست آمده و هنوز در پي سي حضور دارند و چه دوستاني که در حال حاضر دسرسي به نت ندارند و بعد ها متوجه اين تاپيک ميشوند ، تقاضا دارم پستي پر محتوا و در صورت ممکن داشتن حالت خاطراتي ، داده ؛ تا فردايي که به اين تاپيک سر ميزنيم خاطرات زيبايمان بر پيش نگاهمان آورده شود ...

به اميد موفقيت يکايک دوستان ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sise
15-11-2007, 11:01
فقط میتونم بگم یادش بخیر. دوران زیبایی بود.

راه كوير
15-11-2007, 11:12
فقط میتونم بگم یادش بخیر. دوران زیبایی بود.

اره خيلي شيرين وبه ياد موندني :20:
اون دوران بايد دوباره تكرار بشه باهمون دوستان :11:

AaVaA
19-07-2008, 22:00
و این بود انشای گروهی ما از تابستانی که گذشت...:دی

Snow_Girl
19-07-2008, 22:17
بهترين خاطره من زماني بود كه تو تاپيك خاطرات كودكانه يكي به من گفت : واي اين قند عسل دوباره پيداش شد.....
اين جمله تا ابد با من خواهد بود ....خيلي لحظه ي شيريني بود....

befermatooo
19-07-2008, 22:34
بهترین خاطره من سابقه آشنایی با یکی بود

هنوزم یادم نمیره

NOOSHIN_29
10-08-2008, 17:15
بهترین خاطرات من مال تابستون پارسال بود!

راه كوير
11-08-2008, 08:38
بانوشين موافقم

winter+girl
11-08-2008, 11:13
ها؟؟؟؟؟؟
اینجا چیکار میکنن؟؟؟

Hazy
11-08-2008, 12:39
كي اين تاپيك ضاغارت رو آورد بالا!
در هر صورت واسه صاحب تاپيك كه روحش از بين ما پر كشيده يه صلوات استاد كنيد!

This is My ID
25-09-2008, 13:15
و تابستان امثال خاطره اي نداشت . . . تابستان 87

امضا ؛ ______

خاطره داشت ، طلايي نبود .

نقطه سر خط

cyrus_ln
25-09-2008, 13:31
و تابستان امثال خاطره اي نداشت . . . تابستان 87

امضا ؛ ______

خاطره داشت ، طلايي نبود .

نقطه سر خط

همینی که This is My ID گفت

Bill Gates
25-09-2008, 13:50
خاطره ما از اول تا آخر شیلتره! :31: ف :31: اگر بگم باید باهام خداحافظی کنید

persian man
26-09-2008, 02:13
هر اینکه این تاپیکو اورد بالا دستش درد نکنه

خاطرات پارسالم برام زنده شد ------- یادش به خیر چه دورانی بود

در واقع دوران طلایی پی سی بود!

nafe-bandar
26-09-2008, 02:18
یه زمانی تو انجمن موبایل فعال بودیم

این نیز بگذرد...
26-09-2008, 03:30
کی اینو آورد بالا ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای وای چقدر دلم گرفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اه لعنت به این روزگار که هرچی میره جلو بدتر میشه

چه روزگاری داشتیم عجب تجدید خاطره ی یهوویییی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا دلم گرفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هیییی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aaaammmm87
26-09-2008, 10:44
خاطرات طلايي پي سي :
1-بن شدن " آرسام "
2-بن شدن "Garibashena"
2-بن شدن " راه كوير "
3-بازنشتگي " بابك "

M.etallic.A
26-09-2008, 11:52
میبینم که بعضی از کاربرهای درآغاز فعالیت مشکوک میزنن :دی بابا خودتون رو معرفی کنید. بابک که بازنشسته شد. مافیا هم به ندرت میاد ...

persian man
26-09-2008, 12:47
خاطرات طلايي پي سي :

3-بازنشتگي " بابك "

چه خاطره طلایی ایی! :27:

این نیز بگذرد...
26-09-2008, 13:11
میبینم که بعضی از کاربرهای درآغاز فعالیت مشکوک میزنن :دی بابا خودتون رو معرفی کنید. بابک که بازنشسته شد. مافیا هم به ندرت میاد ...

بابا منو که همه میشناسن دیگه :دی

persian man
27-09-2008, 00:16
نه جونه تو , من نمیشناسمت! :دی

M.etallic.A
27-09-2008, 00:39
ما نشناختیم تو پیغام خصوصی بگو.//

Saman
27-09-2008, 00:43
اول اسمش M بيد اينگار !

persian man
27-09-2008, 01:04
هزارتا m وجود داره :لول

Saman
27-09-2008, 01:05
پشت لول ديگه نياز نيست از اينا > :

|o|

و حالا آخرشم " د " احيانا ؟!

persian man
27-09-2008, 01:12
بازم نا شناسه :دی & لول!

Saman
27-09-2008, 01:15
لوله بخوره تو سرت پرشين من جان :دي & يد:

persian man
27-09-2008, 01:20
خیلی بد صحبت میکنیا ! :دی

پ.ن : تاپیک امیر اصلا به اسپم کشیده نشد! لول

Machid
02-02-2015, 00:08
آخ آخ آخ آدم این تاپیکو میخونه آتیش میگیره:n14::n14::n14:

Ahmad
03-02-2015, 16:48
یادش بخیر هفت هشت سال پیش سر یک ساعت مشخص تعداد زیادی از آقایون تصمیم گرفتیم به علتی که یادم نمیاد ولی می‌دونم تقصیر خانوما بود :n02: بیایم تو تاپیک بحث وگفتگوی ویژه خانم ها و هر کی یه دونه :22:بذاریم و بیایم بیرون. (دقت کنید گذاشتن پست تو این تاپیک قدغن بود)

یکدفعه اوضاعی شد برای خودش و خانومها شاکی شده بودند.
گفتیم بابک الان هممون رو بن می‌کنه.
:n02:

vahidgame
05-02-2015, 13:02
خاطرات طلایی رو بخوام نام ببرم زیادن ولی بخش زیادش به اون یکی دو سال اول عضویتم برمی گرده
یکی جام جهانی 2010 که انجمنش واقعا جالب بود و حالا جزئیات اونو وارد نمیشم :دی

یکی از خاطرات خیلی خوب اون اوایل گروه های مختلف بودش که به شدت هم توی اونا فعالیت داشتیم
یکی دو تا گروه دوستانه درسته کرده بودیم که اعضای محدود داشت مثل F l o w e r و Kurosh و mohsen_gh1991 که واقعا اون گروه ها جزو خاطرات طلایی پی 30 بودن و افرادی که توی اون گروه ها بودن صد در صد یادشونه
بعد یه سری گروه مربوط به انجمن موسیقی بودن که خیلی عالی بودن و حتی اون جا لینک دانلود هم می ذاشتیم و بحث های جالبی هم راه می افتاد powerslave
در زمینه بازی هم گروه هایی بودن که اون جا هم بحث های خوبی راه می افتاد Leon-117
یه گروه جالب هم این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گروه بود که حتی اسمش هم خنده داره :دی
و یه سری گروه دیگه که الان اسمشون یادم نیست

کلا خاطرات خیلی خوب زیادن که بخش زیادشون هم مربوط به گروه ها بودن
الان که فک می کنم چه قدر اون موقع وقت آزاد داشتیم که اینقدر برای گروه ها وقت بذاریم! :دی
اکثر اون گروه ها دیگه یا الان نیستن یا کلا چند ساله پستی نداشتن

یادش بخیر هفت هشت سال پیش سر یک ساعت مشخص تعداد زیادی از آقایون تصمیم گرفتیم به علتی که یادم نمیاد ولی می‌دونم تقصیر خانوما بود :n02: بیایم تو تاپیک بحث وگفتگوی ویژه خانم ها و هر کی یه دونه :22:بذاریم و بیایم بیرون. (دقت کنید گذاشتن پست تو این تاپیک قدغن بود)

یکدفعه اوضاعی شد برای خودش و خانومها شاکی شده بودند.
گفتیم بابک الان هممون رو بن می‌کنه.
جرات داری الان این کارو کن :دی

Amir Hossein
07-02-2015, 02:55
هلو...

والا خاطره زیاد داریم با پی سی...
ولی یکی از باحالاش 21/12/2012 بود... بله... همون زمان که قرار بود زمین نابود بشه :31:
همون موقع هم یه تاپیکی بود برای این واقعه... هرچی به زمان موعود نزدیک تر میشدیم سرعت پست زدن تو تاپیک بیشتر میشد (دوستان قطعا یادشون هست) قضیه تا اونجا کش پیدا کرده که تا لحظات پایانی هم تاپیکو باز گذاشته بودن...
من قشنگ یادمه... انقد اون چند دقیقه باقیمونده تا پایان زمان بچه ها تند تند پست میزدن که پیجو یه رفرش میکردی دو صفحه اضافه میشد :31: ... همزمان نزدیک 60 70 نفر هم آنلاین بودن... :31:
ولی خوب متآسفانه بعد زمان تموم شدو هیچ اتفاقی نیوفتاد..دوستان زحمت کش هم تاپیکو برا مدتی بشتن تا از تنش ها کاسته بشه...
ولی خیلی کیف میداد اگه یه اتفاقی میوفتاد... :v :v

Miss Artemis
08-02-2015, 17:47
خاطره که زیاده ولی یکی ش که الان یادمه مربوط به زمانیه که پی سی فیلتر شده بود

من و سپید عین معتادی بودیم که مواد بهش نرسیده :n08: هی ریفرش میکردیم اس ام اس میزدیم به هم تا خبرگیری کنیم کی درست میشه :n02:

றД ĵ ĭ Đ
09-02-2015, 12:12
ای داد بی داد چه زود گذشت واقعا
تو یه بازه زمانی ( تابستون 86 ) تا 4 صبح فقط متفرقه رفرش میکردیم

Milad4171
11-02-2015, 21:23
سلام.
نمیدونم میشه به این خاطره طلایی گفت یا نه
ولی سال گذشته همین روزا بود که من از محل کار آنلاین شدم با گوشی و اومد تو انجمن دیدم یه نفر تو بیشتر انجمن ها عکس های نامتعارف گذاشته. ( اون موقع ناظر بودم ) از طرفی سرعت نت منم داغون بود(ایرانسل). حس وظیفه شناسی نمیذاشت بیخیال بشم و باید این مشکل رو مدیریت میکردم. به اینترنت اتاق کارم وصل شدم
یادمه سرپرستمون اومد گفت برو فلان نامه رو بگیر و اینا. من سرش داد زدم الان کار دارم :n08: بیچاره اومد گفت چی شده میلاد. گفتم هیچی الان میرم. بعد رفتم به Kurosh پیام دادم که بررسی کنه بعد به Mehran هم گفتم که دیگه مشکل حل شد.(‌خوب شد حل شده والا به همه مدیرا و ارشدا و ادمین و دستار پیام میدادم :n08: )
دقیقاْ‌ تو همون هفته یه حمله دیگه انجام شد که باز دقیقاْ‌ همچین اتفاقی افتاد . بعد سرپرست ما اومد گفت میلاد این هفته مشکلی داری اعصاب نداری چی شده. :n02:
بعدش که فهمید چی بوده موضوع ، درخواست کرد اینترنت منو قطع کردن :n08:

arash59b
16-02-2015, 08:20
یکی از بهترین خاطره هام که الان یادمه مربوط به تاپیک مشاوره خرید محصولات اپل بود (الان اسم دقیقش یادم نیست) سال 2011 بود.

با بچه های انجمن، یه گروه تشکیل دادیم که بریم با هم مک بوک پرو بخریم قرار بود چون تعدادمون بیش از 10 نفره بریم یجا رو پیدا کنیم و بقیمت عمده و با تخفیف خرید کنیم یادمه اون موقع قیمت مدل 723 اش 2900 بود

خلاصه یکی دوماهی دونبالش بودیم و هربار به دلایلی خرید عقب می افتاد. اخرش یه فروشنده پیدا شد که قرار بود به شرط اینکه حداقل 7-10 نفر خرید کنند به قیمت 2600 بهمون بده ولی روز اخر زد زیرش.

دیگه کم کم موضوع داشت خیلی کشدار میشد، این شد که به بهونه سر زدن به خانواده امدم تهران و یه روز تقریبا همه اپل فروشی های تهران رو گشتم . اخرش از جایی که فکرش رو نمی کردم یه فروشنده رو تو پ.پایتخت پیدا کردم که قیمت تکی رو حاضر بود 2600 بده.

منم بدون تامل خریدم نتونستم صبر کنم تا برسم خونه و همون موقع به زحمت با gprs گوشی به بقیه بچه های گروه خبر دادم. اتفاقا الان دارم این پست رو با همون لپتاپ میزارم :n28:

یادش بخیر بچه های خوبی بودن. حیف اکثر دوستانی که تو اون گروه بودن دیگه زیاد به انجمن سر نمی زنند.

smahdis
16-02-2015, 10:44
یادش به خیر Braveheart یعنی استارتر تاپیک و Mehdi_bkm رو تو نمایشگاه دیدیم.

بچه های p30world مشهد قرار گذاشته بودن نمایشگاه, اولین نفری که اونجا حاضر بود من بودم.

بعد شدیم 10-15 نفر جلوتر که رفتیم یهویی یه گروه دیگه دیدیم. متوجه شدیم اونا بچه های مجید آنلاین هستن به سر کردگی خود مجید آقا. 2 گروه یه چند دقیقه ای رو با هم ماصفحه میکردن.

Mehran
19-02-2015, 12:17
واقعا خاطره که زیاده، از شب تا صبح بیدار موندنا، تا ماه رمضان اون شب، افطار کردن پشت سیستم
تا تغییرات انجمن و حواشیش، قرار ملاقات تهران و... سیلی که خوردم به خاطر تشابه 30 با C تو دبیرستان!

فعلا این یکی رو داشته باشید:

تا حالا چندین بار بچه ها راجع به این علامت های |^| و *_* ازم پرسیدن، که گفتنش خالی از لطف نیست...

|^| دانلود آهنگ های بی کلام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
*_* درخواست ترانه و آهنگ های تلویزیون و رادیو

زمانی که همکار بودم، تقریبا زیاد باBabak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])@v چت میکردم...

یه شب گفتیم خوبه برای تاپیک های دانلود و درخواست علامت اختصـاصی بزاریم که یه جورایی معلوم باشن!
با خودمون گفتیم خوبه تاپیک های دانلود یه آیکون و تاپیک های درخواست یه آیکون خــاص داشته باشن، دیدیم
نه چون شاید یکی یه تاپیک بزنه و یکی از اون آیکون ها رو بزاره قاطی بشه ! گفتیم چیـکار بکنم چیکار نکنیم که
به علائم های اختصاصی رسیدیم. هر کدوم یه چیز میگفتیم، من میگفتم بابک جـان اینا خوبن؟ میگفت آره اما
یه جورایی زیاد قشنگ نیست، بابک دو تا شکل اختـراع میکرد من میگفتم قشنگن اما راستش شلوغه یه کم!

خلاصه اون شب، بدون اغــراق نزدیک یک ساعت فقط داشتیم بحث میکردیم سر این علامت ها ! بحثی کاملا
منطقی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ،دوستانه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و صمیمی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینکه کی تونست حــرفشو به کرسی بشونه،
بماند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر مهران...

Mehran
14-03-2015, 22:08
سلام

یه خاطره ی نه جندان خوب، از سال های دبیرستان...

اجازه بدید قبلش یه مقدار مقدمه چینی کنم، P30World برای من خیلی از یه فروم و انجمن اینترنتی بوده و هست
اولین بار معنای رفاقت، معنای دوستی، معنای تیم و گروه بودن و شب نشینی رو با P30World تجربه کردم، و جای
خیلی از نداشته ها رو برای من پر کرده / قضیه برمیگرده به سال دوم یا سوم دبیرستان، که خب از طرفی اوج درس
و کنکور و... بود و از طرف دیگه اوج P30World و فروم بود، برای من... همه ی فکر و ذکرم، P30World بود و تقـریبا
روزی نبود که به فروم فکر نکنم. (البته الان هم دقیقا همین طوره، نُت گوشیم، پرِ از نکاتی که به ذهنم رسیده، که
معمولا وقتی به نتیجه ای میرسم، با میثم و بچه های دیگه مطرح میکنم) خلاصه اینکه شدید تو حس و حال فروم
بودم، استاد درس هندسه مون یه آدم هیکلی و سـخت گیر و - البته به وقتش، مهربون -بود. من هیچوقت نتوسنم
با درس هندسه ارتباط برقرار کنم، یعنی اگه الان دو تا مربع بکشن کنار هم، اندازه ی ضلع، زاویه و... معلوم باشه،
بگن فلانی ثابت کن اینادو مربع هستن، نمیتونم ثابت کنم :l داشتم میگفتم، خـلاصه همچین آدمی بود. یه مسئله
سـخت تو کتاب بود که قرار بود حلش کنیم، طبق معمول اومد سر کلاس، حضـور غیاب و... یه دفعه گفت فلانی بیا
پای تابلو، فلان مسئله رو حل کن! گفتم استاد ننوشتیم... گفت کی حل کرده؟ خوشبختانه هیچکس دستشو بلند
نکرد و من یه نفس راحت کشیم! (چون اگه یه نفر میگفت حل کرده حالا بدون توجه به اینکه الکی گفته یا نه میگفت
خودت حل نکردی که هیچ، عرضه نداشتی از رفیقت بگیری کپی کنی!) هنوز تو همون حس پیروز مندانه ! بودم که
گفت بیا پای تابلو، حداقل بنویس بقیه یادبگیرن... با حالتی حق به جـانت، رفتم پای تخته و شکل رو کشیدم (مثلث
ABC) اون میگفت و من خط ها رو رسم میکردم و قسمت های اثباتی رو مینوشتم دو پاره خط MB و NC که هم رو
در نقطه ی P قطع میکنن گفت و گفت گفت، دو مثلث فلان و بهان بنا به فلان قضیه با هم، همنهشت هستن پس
داریم، PM=PB با توجه به اینکه اثبات کردیم، دو مثلث با هم همنهشت هستند، مـی توان نتیجه گرفت، PB = PC
از روی کتاب میگفت و منم بدون اینکه کــوچیکترین چیزی متوجه بشم، همینجور مینوشتم و میرفتم جلو. تا اینکه
به حکم قضیه رسیدم و مسئله حل شد. بعد از اینکه بچه ها هم نوشتن، از روی صندلی بـلند شد که توضیح بده
بهمون، یه لحظه نگاه کرد به تخته نگاه کرد به بچه ها و کلاس رفت رو هوا ! دوباره نگاه کرد به تخته، نگـاه کرد به من
و گفت، "خودتو مسخره کردی یا منو؟!" و یه کشیده ی آبدار به صورت منِ از همه جا بی خبر نواخت که رسما بـرق
سه فـاز از سرم پرید... یه لحظه نگاه کردم به تخته و دیدم چه سـوتی دادم، همه جا به جای PC نوشته بودم P30

با تشکر مهران...

Mehrshad-msv
15-03-2015, 03:08
واقعا خاطره که زیاده، از شب تا صبح بیدار موندنا، تا ماه رمضان اون شب، افطار کردن پشت سیستم
تا تغییرات انجمن و حواشیش، قرار ملاقات تهران و... سیلی که خوردم به خاطر تشابه 30 با C تو دبیرستان!

فعلا این یکی رو داشته باشید:

تا حالا چندین بار بچه ها راجع به این علامت های |^| و *_* ازم پرسیدن، که گفتنش خالی از لطف نیست...

|^| دانلود آهنگ های بی کلام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
*_* درخواست ترانه و آهنگ های تلویزیون و رادیو

زمانی که همکار بودم، تقریبا زیاد باBabak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])@v چت میکردم...

یه شب گفتیم خوبه برای تاپیک های دانلود و درخواست علامت اختصـاصی بزاریم که یه جورایی معلوم باشن!
با خودمون گفتیم خوبه تاپیک های دانلود یه آیکون و تاپیک های درخواست یه آیکون خــاص داشته باشن، دیدیم
نه چون شاید یکی یه تاپیک بزنه و یکی از اون آیکون ها رو بزاره قاطی بشه ! گفتیم چیـکار بکنم چیکار نکنیم که
به علائم های اختصاصی رسیدیم. هر کدوم یه چیز میگفتیم، من میگفتم بابک جـان اینا خوبن؟ میگفت آره اما
یه جورایی زیاد قشنگ نیست، بابک دو تا شکل اختـراع میکرد من میگفتم قشنگن اما راستش شلوغه یه کم!

خلاصه اون شب، بدون اغــراق نزدیک یک ساعت فقط داشتیم بحث میکردیم سر این علامت ها ! بحثی کاملا
منطقی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ،دوستانه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و صمیمی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینکه کی تونست حــرفشو به کرسی بشونه،
بماند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر مهران...

اون ماه رمضوناش که خیلی می چسبید تو سحر جای نماز پی سی می خوندم!:n02:

Demon King
17-03-2015, 15:19
خب پی سی ورلد برام پر از خاطرات طلایی هست!
از زمانی که عضو شدم. براتون تعریف کنم چجوری عضو شدم؟! نه بذار تعریف کنم جالبه!

" من اون زمان ایمیل نداشتم. کی یعنی! اواسط سال 2013. هر از چند گاهی برای مطالعه راهنمایی بازیهای کامپیتوری به پی سی سر میزدم. یهو به فکرم رسید که در اونجا عضو شیم. چون یه بازی بود که هم خیلی بهش علاقه داشتم و هم خیلی توش حرفه ای بودم. گفتم میرم اونجا عضو میشم ولی یه مشکل بزرگ این بود که ایمیل نداشتم. حالا اینکه چه دردسری هایی تو یاهو برای ساخت ایمیل کشیدم بماند.
بهترین روزهای من تو پی سی اوایل عضویتم بود. دوستای خیلی خوبی پیدا کردم. شده بودم استاد بازی فلان! در پی سی.
طوری که تو پروفم هم میخواستن که تو اون بازی راهنماییشون کنم. جالبه ..."

داشتم از 98 صفحه ی پروفایلم, صفحه های 60 به بالا رو میدیدم. از قضا مربوط به تبریکات نوروز پارسال بود و تولدم. اون زمان پی سی ورلد برام صفای بیشتری داشت. اما عید امسال همه تغییر کردیم. گرفتاری ها زیاد شده و زندگی سخت تر. دیگه پس از گذشتن مدتی از عید پی سی برام صفایی نداشت. خیلی از دوستانم یا اینکه اخراج شدند یا اینکه دیگه به پی سی سر نمیزنند.

به هرحال پارسال بیشتر مشتاق عید و حال و هوای اون بودیم. ولی امسال ... هر چه که جلو تر میریم ناراحتی ها و فاصله ها بیشتر و صمیمیت ها و دوستی ها کمتر میشه. توان مقابله نیست. روزگاره دیگه .... ولی بازهم پی سی ورلد همون پی سی ورلده ...

SADEGH 7
17-03-2015, 15:59
دوتا خاطره الآن تو ذهنم هست. که شاید طلایی نباشه اما خاطرس.
1- اون زمان که کنکور کاردانی داده بودم و یه مدت ازش گذشته بود، ماه رمضون بود و من اکثرا شبا بیدار بودم. یه شب تو p30 بودم دیدم تو تاپیک مربوط به کنکور کاردانی، همه اومدن راجع به نتایج صحبت می کنن. تازه فهمیدم حدود 1 هفتس که نتایج اومده و ما خبر نداشتیم.خلاصه رفتم سایت سنجش و فهمیدم تو انتخاب اولم قبول شدم. انقدر خوشحال شدم که ساعت 3 صبح کل خانواده رو بیدار کردم و با همه روبوسی کردم :n02: .

2-یه زمانی هم گروه آشیانه، p30 رو هک کرده بود. دلیلشون هم (به گفته خودشون) این بود که بگن هیچ وقت امنیت 100% نیست. البته اطلاعات سر جاش بود، فقط صفحه رو باز می کردیم با این صفحه مواجه می شدیم:
(این صفحه رو از همون زمان بوکمارک کردم.)
خلاصه دوستان p30worldی که همه از این موضوع ناراحت شده بودند به انجمن آشیانه حمله نموده و بعضی با جملات کوبنده و برخی با انتقاد سازنده و برخی با الفاظ %$&*^$% فشار وارده رو تخلیه می کردن. البته بعد از (یادم نیست) چند روز یا چند ساعت، دوباره انجمن به حالت قبل برگشت.

779
18-03-2015, 16:05
سلام
از اونجایی که یکی دو سالی هست P30World کم میام به دلایل گرفتاری های زندگی، گفتم یک خاطره ای حداقل بگم :دی
P30world همیشه برام نوستالوژی عجیبی داشته، طوریکه الان گشتن تو تاپیک های p30world برام مثل قدم زدن تو کوچه های قدیمی محله خونه قدیممون هست، انگار نام تاپیک ها برام جای درخت های چنار پیر محلمون رو داره، و انجمن بازی هم حکم خونه ی قدیممون رو داره و وقتی الان بهش نگاه میکنم مثل این میمونه که خونه رو بازسازی کردن ولی یک سری دیوار ترک خرده هنوز مونده.
وقتی اینجا عضو شدم، فقط و فقط به قصد GTA IV بود که اون زمان هنوز برا PC نیومده بود، اما بعدش کم کم به خاطر علاقم به بازی و زبان خوبی که داشتم شروع کردم به ترجمه و گزاشتن متن و ... برا بازی ها. یادمه یه مدت اینقدر انجمن ما فعال بود که مثلا یک پیش نمایش تو سایت Gamespot میومد 2 ساعت بعد ترجمه شده اینجا قرار میگرفت. برا همین ما اون موقع یک درخواستی از مدیران انجمن داشتیم که الان تبدیل شده به یکی از خاطره های جالب من از P30. الان وقتی به اون موقع فکر میکنم احساس یک گروه انقلابی رو بهم دست میده :دی
به روایت تصویر میگم که اتمسفر اون زمان زنده شه یک جورایی :

طرح کلی این بود که ما انجمن بسیار فعالی بودیم و صبح تا شب کارمون یک جورایی همین چیزا بود (عشقمون درواقع) ولی به ما اجازه ی دسترسی به لینک گذاشتن داده نمیشد و برا همین اول سعی کردیم به مدیریت پیشنهاد بدیم.
اینم خود متن
اما بعد مدیران جوابی به ما ندادن و اونجا بود که کشمکش شروع شد :دی
طی این عملیات انتحاری :دی بنده به بقیه ی همرزمانی که میشناختم هم پیام دادم تا در این راه به ما کمک کنند! :دی این یکیشون بود مثلا :
بعدم که دیگه خیلی شرایط بحرانی شد و چندتا شهید دادیم :دی منم حسین فهمیده شدم (اوج احساسات من در این عکس ملموس هست :دی )
اینم در ادامه حرکات برای جلوگیری از تلفات بیشتر بود :دی

در آخرم یک 6 ماهی نبودیم فکر کنم و بعدشم انجمن کلا نو شد :دی ولی هیچوقت دیگه به اون فضای فعال و گرم قدیم نرسید، بچه ها هم نصفشون رفتن فکر کنم نصفشونم پخش و پلا شدن، بعضی هاشونم که مدیران امروزی هستند :دی

این یکی از چند صد خاطره من از انجمنی بود که حکم خونه رو برا من داشت.