PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تایپک مخصوصه Medieval II Total War و ورژن kingdoms

B O L O T
21-09-2007, 21:58
سلام بچه ها این بازی عین همون Total War روم هست
فقط دیگه اینجا جنگ قبله یا نژادی نیست
دیگه کشور ها وجود دارند عین انگلیسی ها و ...
این رو هم بگم توی این بازی ایرانی وجود نداره از کشور ترکیه
یا همون ترک ها به بعد هستند ولی بازی در کل خوبه
بهتون توصیه میکنم بازی کنین

اطلاعاتش هم اینه
گرافیک 128
رم 512 یا زیاد

دو dvd هست
حجم فضای گیرندش هم 10 گیگ هست
--------------------------------------------------------------------------------
در ضمن اگه نسخه kingdoms رو بازی میکنین می تونی
کرک نسخه دو Medieval II Total War رو که نسخه اصلی هست
با ورژن 1.3 بگرید و خود بازی اصلی رو بازی کنید نه kingdoms
--------------------------------------------------------------------------------

DiDiSks
21-09-2007, 22:34
استراتژیکه؟؟؟؟

B O L O T
21-09-2007, 23:03
بله استراتژیک هست

jalal afshar
07-10-2007, 17:35
سلام

من kingdoms رو خریدم روی medival2 نصبش کردم (مال itak که ظاهرا خود p30worldهم همون رو میده) وقتی kingdoms رو می خوام اجرا کنم یعنی فایل kingdoms.exe فقط صفحه اول میاد و بعد یه پیغام میده که هیچ متنی توش نیست و فقط یه دکمه Ok داره و بعدش می پره تو دسکتاپ ویندوز. اما هر چهارتا campaign رو میاره و بدون مشکل اجرا می کنه. فکر می کنم مشکل از کرک باشه. شما کرک جدیدی سراغ دارین؟

B O L O T
07-10-2007, 19:16
من kingdoms رو خریدم روی medival2 نصبش کردم (مال itak که ظاهرا خود p30worldهم همون رو میده) وقتی kingdoms رو می خوام اجرا کنم یعنی فایل kingdoms.exe فقط صفحه اول میاد و بعد یه پیغام میده که هیچ متنی توش نیست و فقط یه دکمه Ok داره و بعدش می پره تو دسکتاپ ویندوز. اما هر چهارتا campaign رو میاره و بدون مشکل اجرا می کنه. فکر می کنم مشکل از کرک باشه. شما کرک جدیدی سراغ دارین؟
در همون پست اول توضیح دادم چون تو این ورژن( گینگ دون) به ورژن 1.3 اپگرید شده شما باید برای اجرای خودبازی نه گینگ دون کرک 1.3 رو دانلود کنید

Elrond
07-10-2007, 19:54
از کجا باید دانلودش کرد؟
در ضمن من یکی از خوره های این بازیم.

B O L O T
07-10-2007, 22:11
از کجا باید دانلودش کرد؟
در ضمن من یکی از خوره های این بازیم.
تو گوگل سرچ کن
Medieval II Total War no cd v1.3

jalal afshar
07-10-2007, 23:28
در همون پست اول توضیح دادم چون تو این ورژن( گینگ دون) به ورژن 1.3 اپگرید شده شما باید برای اجرای خودبازی نه گینگ دون کرک 1.3 رو دانلود کنید

خوب 2 تا سوال دارم:
1. من اگه بخوام خود kingdom رو بازی کنم چی؟ اون فایل kingdoms.exe چه بازی رو اجرا می کنه چون یه فایل medieval2.exe هم هستش.

2. اصلا این kingdom چیز جدیدی مگه نیست؟ یا اینکه فقط همون چهارتا campaign؟ و با این پچ 1.3 چیزهای جدید به خود بازی اضافه میشه؟

فکر کنم بیشتر از 2 تا سوال شدD:

اینم بگم که وحشتناک خوره این بازی هستم!

jalal afshar
08-10-2007, 00:31
من کرک پچ 1.3 رو از اینجا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کردم ولی وقتی نصب کردم بازی هیچ فرقی با قبلش نداشت در حالیکه من در قسمت Features این بازی در سایت سگا می خوندم که به این بازی کلی چیز جدید اضافه شده ولی هیچکدوم نبود! چیزهایی مثل اینها:

More than 75 hours of epic new gameplay.

13 new playable factions, including Aztec and Native American factions.

Over 150 new units, including the devastating Greek Flamethrower.

خوب حالا باید چه کنم؟

B O L O T
08-10-2007, 21:54
َ گنگدون رو بازی می خواهی بکنی یا خود بازی گینگ دون بازی برای چنپیون امریکا فقط
ولی خود بازی برای کل اوروپاست و کمی از اسیا

jalal afshar
10-10-2007, 11:37
َ گنگدون رو بازی می خواهی بکنی یا خود بازی گینگ دون بازی برای چنپیون امریکا فقط
ولی خود بازی برای کل اوروپاست و کمی از اسیا

kingdom چهار کمپین اضافه می کنه که مستقل از بازی هم اجرا میشوند. اما بازی اصلی سر جاش هست که همون نقشه اروپاست + کمی از آسیا و شمال آفریقا. منظورم این بود که در این بازی اصلی هیچ چیز جدیدی اضافه نشده! من می خوام خود بازی اصلی رو بازی کنم اما این بازی اصلی هیچ فرقی با قبلیش نداره! البته شاید هم درستش همین باشه. اینطور نیست؟

البته بگم که من کلی مود جدید روی بازی اصلی نصب کردم که حسابی تغییر کرده. نمی دونم تو کار مودهای توتال وار بودین یا نه اما بعضی هاش فوق العاده است!

B O L O T
10-10-2007, 12:17
kingdom چهار کمپین اضافه می کنه که مستقل از بازی هم اجرا میشوند. اما بازی اصلی سر جاش هست که همون نقشه اروپاست + کمی از آسیا و شمال آفریقا. منظورم این بود که در این بازی اصلی هیچ چیز جدیدی اضافه نشده! من می خوام خود بازی اصلی رو بازی کنم اما این بازی اصلی هیچ فرقی با قبلیش نداره! البته شاید هم درستش همین باشه. اینطور نیست؟

البته بگم که من کلی مود جدید روی بازی اصلی نصب کردم که حسابی تغییر کرده. نمی دونم تو کار مودهای توتال وار بودین یا نه اما بعضی هاش فوق العاده است!
اره تورتال وار مد های زیادی داره من تو این یکی پیدا کردم که حجمش زیاد بود

jalal afshar
11-10-2007, 00:59
اره تورتال وار مد های زیادی داره من تو این یکی پیدا کردم که حجمش زیاد بود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینجا پر از مدهای فوق العاده زیباست. منتهی باید یک ADSL خوب هم داشته باشی. مدهای خوب همشون بالای 60-70 مگابایتن

B O L O T
11-10-2007, 12:27
اینجا پر از مدهای فوق العاده زیباست. منتهی باید یک Adsl خوب هم داشته باشی. مدهای خوب همشون بالای 60-70 مگا
ممنون به درد ما که نمی خوره شاید به درد دوستان بخوره

jalal afshar
11-10-2007, 13:11
ممنون به درد ما که نمی خوره شاید به درد دوستان بخوره

راستی من یه کاری کردم بشه کل کشورها رو برای بازی انتخاب کرد. یه دست کاری کوچیک تو یه فایل اگه خواستی بگم

B O L O T
11-10-2007, 15:42
راستی من یه کاری کردم بشه کل کشورها رو برای بازی انتخاب کرد. یه دست کاری کوچیک تو یه فایل اگه خواستی بگم
می دونم یه فایل توی نت پت دستکاری میکنی

@R3Z
11-10-2007, 16:31
بازیش چه جوریه؟
ارزش بازی کردن داره؟
کی اومده؟

B O L O T
11-10-2007, 19:01
بازیش چه جوریه؟
ارزش بازی کردن داره؟
کی اومده؟
تازه امده
ارزش که یکمی برای کسانی که تازه شروع کردن خسته کننده میشه

Elrond
13-10-2007, 12:15
من نمیدونم اگه میشه به من بگید.

jalal afshar
13-10-2007, 13:16
من نمیدونم اگه میشه به من بگید.

برای اینکه بتونین همه کشورها رو در قمست Grand Campaign انتخاب کنید باید اول برین به فلدری که بازی توش نصب شده: مثلا
H:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War
اونجا دنبال فایل medieval2.preference.cfg یا preference.cfg بگردین. فایل رو توی notepad باز کنید

(قبلش یه کپی از این فایل حتما بگیرین)

این کد رو به آخرش اضافه کنید:

[misc]

unlock_campaign = true

حالا فایل save کنید.

حالشو ببرین.

jalal afshar
13-10-2007, 13:26
توتال وار در واقع امکان این رو داره که شما بتونید تقریبا تمام بازی رو از لحاظ گرافیکی و حتی داستان تغییر بدین. برای این بازی کلی MOD ساخته شده که در اونها ایران هم هست. مثلا مود Rise Of Persia (البته برای سری ROME هستش) وقتی نصب میکنین نقشه توتال وار عوض میشه و ایران و هند هم به اون اضافه می شوند. اطلاعات این مود هم در این سایت هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
داستان هم از دوره کوروش کبیر است. یا مود دیگه ای به اسم Broken Crescent (این یکی روی MedievalII نصب میشه) هست که داستانش مربوط به دوران سلجوقیان هست. البته این دومی هنوز ساختش تموم نشده. اما عکساش اینجاست:

نقشه بازی هم اینه:

اگه خدا بخواد وقت و زمان اجازه بده کم کم درباره ساخت مود هم میشه صحبت کرد. کسی تا حالا کاری در این مورد نکرده؟ من ROME رو خیلی ادیت کردم. اگه کسی دوست داشته باشه میشه به مرور درباره ساخت مودها هم آموزش هایی رو تا جایی که می دونم بدم. اگر هم اطلاعات مفصل تر می خواین اینجا همه چیز هست:

منتهی اینترنت ADSL ابزار اصلیه چون این مودها همگی بالای 50-60 مگابایت هستن.

Elrond
13-10-2007, 16:41
جلال جان اگه میشه یه چند تا مود خوب واسه مدیوال2 بزار.
بابت اون راهنمایی هم ممنون.

jalal afshar
13-10-2007, 18:29
جلال جان اگه میشه یه چند تا مود خوب واسه مدیوال2 بزار.
بابت اون راهنمایی هم ممنون.

والا مودهایی که من استفاده کردم همشون حجم نسبتا بالایی داشتن که به لطف ADSL عزیز دانلودشون میسر شد وگرنه خبری نبود. با همه این حرفا چندتا از خوب هاشو معرفی می کنم + لینک دانلود امیدوارم خوشتون بیاد.

یکی از بهترین و خوش ساخت ترین مودها Clouds Across Europe بود. گرافیک آیتم های اضافه شده بد نیست میشه گفت متوسطه. در Clouds Across Europe غیر از تمام کشورهایی که قبلا در بازی اصلی بودند شش تمدن جدید :
1. خوارزمشاهیان (The Shahdom of Khwarezm)
2. پادشاهی اورشلیم (The Kingdom of Jerusalem)
3. اقوام توتنی یا آلمانی های قدیم (The Teutonic Order)
4. رومانیایی ها (Principality of Wallachia)
5. لتونی ها (Principality of Wallachia)
6. خلیفه عباسی (Caliphate of Abbasids)
البته ظاهرا اطلاعات تاریخی سازنده ها زیاد جالب نبوده مخصوصا در علائم گرافیکی! اگه خوارزمشاهیان رو انتخاب کنید می بینید توی پرچم های جنگیشون علامت جمهوری اسلامی هست! این عکس رو ببینید:

البته بگم که توی سایت توسعه دهندگان توتال وار این مود بیشترین دانلود رو هم داشته. قدرت این مود به داشتن جزئیات فراوان درباره تمدن های جدید است.. این مود رو از اینجا دانلود کنید حجمش زیاده 94 مگابایت!

اما برای دوستانی که مود با حجم پایین بخواد می تونن مود Mongols: Bringing Justice to the Horde رو دانلود کنن. حجمش 4 مگابایت. دلیل کم بودن حجمش اینه که این مود چیز جدیدی اضافه نمی کنه بلکه فقط به شما امکان این رو میده مغول ها رو هم در Grand Campaign انتخاب کنید یا در واقع اون رو unlock می کنه. همین! دانلودش این جاست:

فعلا این ها رو داشته باشید. منتظر اون مودی که گفتم باشید چون فوق العاده است. اگر هم اهل Rome:TotalWar هستید riseofpersia رو پیشنهاد میدم. چون از نظر جزئیات عالی کار شده. بازی از دوران کوروش کبیر شروع میشه. گرافیک خیلی خوب + کلی جلوه های ویژه و فیلم های جدید. در واقع بعد از نصب rise of persia شما یک بازی جدید دارید. اگر به تمدن هخامنشیان و حتی مادها علاقه دارید حتما امتحان کنید. از اینجا دانلودش کنید:

Elrond
13-10-2007, 19:29
ممنون من Adsl دارم.

jalal afshar
13-10-2007, 19:51
کسی میدونه چطوری میشه توتال وار رو 2 بار نصب کرد؟ یعنی 2 تا توتال وار نصب شده باشه. اصلا امکانش هست؟

Elrond
13-10-2007, 19:55
من اون مغول ها رو دانلود کردم ولی فعال نشد.
اونیم که خوارزم شاهیان رو میاره مینویسه مشترک گرامی ... .

jalal afshar
13-10-2007, 20:07
من اون مغول ها رو دانلود کردم ولی فعال نشد.
اونیم که خوارزم شاهیان رو میاره مینویسه مشترک گرامی ... .

آره متاسفانه توی سایت filefront هستش و اونجا هم -----. من با VPN دانلود کردم

Elrond
13-10-2007, 21:04
منم Vpn میخوام.

jalal afshar
13-10-2007, 22:46
منم Vpn میخوام.

اینم VPN:

Elrond
14-10-2007, 16:07
خیلی ممنون.

Elrond
16-10-2007, 16:39
جلال خان کجا رفتی ؟
بیا چند تا مود خوب بزار.

vandidad
17-10-2007, 01:19
اقا چرا اینقدر خوره استراتزیک تو ایران کمه؟
بازم شماها گفتم الان تو این تایپیک که در مورد بهترین بازی استراتزیک سال فرانسه شده(ایران ودنیارو نمیدونم)
700-800تا ریختند چرا هیچ کس به این بازیها توجه نمیکنه ؟
من در پاریسم اران چه جوره همه رو به راهن؟:5:

vandidad
17-10-2007, 04:48
دادا واسه کینگدامس هم مود سراغ داری؟
بنویس دمت گرم...:5:

B O L O T
17-10-2007, 12:52
بازم شماها گفتم الان تو این تایپیک که در مورد بهترین بازی استراتزیک سال فرانسه شده(ایران ودنیارو نمیدونم)
من در پاریسم اران چه جوره همه رو به راهن؟
این بازی برای خودش طرفدار داره ولی خوب دیگه کم
وای فرانسه ای فرانسه توی بازی من نسلش از بین رفته وجود نداره

vandidad
17-10-2007, 14:21
mardom to france asheghe in jor baziha hastan makhsosan gheshr javan va daneshjo...
chandta mod bego chejory va az koja bayad begiram va koja bayad berizam :8:

B O L O T
17-10-2007, 17:15
مود رو باید از jalal afshar بپرسی من نمیدونم چون ما سرعت بالای داریم نمیتونیم دانلود کنیم

jalal afshar
21-10-2007, 14:55
پوزش فراوان از همه بر و بچه ها به خاطر تاخیر (مشغول اتمام کارهای پایان پروژه ای بودیم که شکر خدا تموم شد)

اول از همه عرض کنم سعی می کنم بعضی از اخبار توتال وار رو هم اگه شد براتون بگم چون سگا فوق با ورژن جدید توتال وار یعنی EMPIRE به شدت مشغول کولاک کردنه! البته این بازی هنوز نیومده ولی برای عاشقان توتال وار باید این مژده رو بدم که در ورژن EMPIRE جنگ های دریایی هم هست! خود سگا گفته EMPIRE انقلابی در گرافیک بازی های استراتژی.

اما درباره مودها. متاسفانه الان بهترین مود که ایران رو هم داشته باشه همون Clouds Across Europe که قبلا معرفی کردم. قبل از این مود دیگری هم بود به نام 1180 Kingdom of Jerusalem و داستانش درباره جنگ های صلیبی بود. که با اومدن KINGDOM عملا از رده خارج شد اونم به خاطر کیفیت بالای کمپین جنگ های صلیبی در KINGDOM بود. الان همونطور که قبلا هم گفته بودم 2 مود فوق العاده در حال ساخته شدن هست که نقشه توتال وار رو هم به کل تغییر میده. کمی باید صبر کرد تا مودهای خوب برای MTW بیاد.

اما به جاش کلی مود عالی برای RTW هست. یکی از خوبی های ROME اینه دست ادیتورها واقعا باز هست. امروز یکی از مودهای خیلی خوب ROME رو معرفی می کنم. این مود یه خوبی دیگه ای که داره اینه که فقط 5 مگابای هم حجمش هست! ولی تغییرات جالبی به وجود میاره. از جمله این که نقشه ROME رو به کل تغییر میده و ROME تبدیل میشه به MEDIVAL .

حتی تمدن های موجود هم تغییر می کنه:
نمونه تغییرات اینهاست:
Kingdom of England-built on-julii
Kingdom of France---------scipii
Kingdom of Sicily-----------brutii
Kingdom of Hungary--------thrace
Byzantine Empire-----------Greek cities
Kingdom of Castila---------seleucid
Kingdom of Portugal--------spain
Holy Roman Empire---------senate
Ayyubid Sultans---------carthage
Abbasid Empire------------parthia
Al Mowaheds--------------numidia
Emirate of Tunisia---------armenia
Ottoman Empire-----------pontus
The Mongol Empire--------scythia
Khwarezm Shahdom-------dacia
Scotland & Ireland--------britania
Kingdom of Poland---------macedon
Kingdom of Denmark-------germans

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مود رو می تونید از اینجا دانلود کنید:

چندتا از عکس های اونم اینجاست:

من جدا خوشم اومد. خیلی جالب بود.

راستی! چندتا مود خوب با حجم کم هم پیدا کردم منتهی کمی صبر کنید تست بشه چون معرفی می کنیم بعد شما هم نصب می کنید و خدای نکرده میزنه یه بلایی سر بازی میاره اون وقت فحشش رو من می خورم ;)

jalal afshar
21-10-2007, 15:00
دادا واسه کینگدامس هم مود سراغ داری؟
بنویس دمت گرم...:5:

دوست عزیز برای KINGDOMS هنوز مود قابل توجهی ساخته نشده. اگر چیزی اومد چشم ;)

jalal afshar
21-10-2007, 15:04
من در پاریسم اران چه جوره همه رو به راهن؟:5:

متاسفانه با شما کاملا موافقم. اینجا بازی های اکشن به شدت طرفدار دارند و بازی های استراتژی واقعا هواداران کمی دارند. دلایلی زیادی داره که جای گفتنش اینجا نیست. این قضیه در مورد بازی سازی هم صدق می کنه اینجا همه دنبال این هستند همه چیز رو از اول بسازند مخصوصا بازی های اکشن در حالیکه بزرگترین بازی سازهای دنیا ابتدا با ساختن مود و پچ های کمکی برای بازی های بزرگ شروع کردند. بگذریم! جای این بحث اینجا نیست. شاید توی یه تاپیک دیگه. دوست داشتم اینجا بیشتر درباره خوده TOTALWAR صحبت کنیم.

MAXXX
22-10-2007, 00:58
اتفاقا طرفداراش کم نیستن ولی موضوع خاصی برایه بحث کردن نداره
من که هنوز دام medieval2 بازی میکنم از بس طولانیه لامصب تموم نمیشه البته الان تقریبا دنیا رو با فرانسه گرفتم ساله 1600 بازی رو هم بردم ولی منتظر آزتک ها هستم نمیدونم چرا سر و کلشون پیدا نمیشه؟

jalal afshar
22-10-2007, 08:23
اتفاقا طرفداراش کم نیستن ولی موضوع خاصی برایه بحث کردن نداره
من که هنوز دام medieval2 بازی میکنم از بس طولانیه لامصب تموم نمیشه البته الان تقریبا دنیا رو با فرانسه گرفتم ساله 1600 بازی رو هم بردم ولی منتظر آزتک ها هستم نمیدونم چرا سر و کلشون پیدا نمیشه؟

1. آزتک ها رو بای درد قاره آمریکا کشف کنی! با کشتی های اقیانوس پیما به سمت غرب حرکت کن پیداشون می کنی ;)
2. اتفاقا موضوعات زیادی برای بحث داره. شما اگر به فروم های این بازی در سایت های دیگه سری بزنی می بینی چه خبره!

jalal afshar
29-10-2007, 10:35
می بینم که طبق معمول فروم های بازی های استراتژیک اینجا هم خوابیده :(

sada
06-11-2007, 20:55
سلام
من این بازی رو (کینگدم رو نمی گم)همون مدیویال اصلی رو از شرکت دارینوس گرفتم ولی سریال نصبش رو گم کردم کسی هست کمک کنه

MAXXX
07-11-2007, 00:26
آقا راهی وجود نداره وقتی یه کشور یا منطقه ای رو بگیریم سربازایه مخصوص اونجا رو بسازیم ؟؟؟

Elrond
07-11-2007, 20:34
آقا راهی وجود نداره وقتی یه کشور یا منطقه ای رو بگیریم سربازایه مخصوص اونجا رو بسازیم ؟؟؟
نه نمیشه.
البته شاید پچ و یا چیز دیگری برای این کار وجود داشته باشد.

jalal afshar
17-11-2007, 11:28
تبلیغ نمی کنم ولی شخصا به خاطر استقبال کم از این فروم اینجا هستم. بحث ها خیلی بهتره مخصوصا درباره مودینگ

B O L O T
13-12-2007, 14:42
تبلیغ نمی کنم ولی شخصا به خاطر استقبال کم از این فروم اینجا هستم. بحث ها خیلی بهتره مخصوصا درباره مودینگ
متاسفانه این بازی طرفدار نداره

end_of_world
21-12-2007, 01:16
اين بازي جزو بهترين بازيهاي استراتژيكي سال بوده و تغييرات بسيار زياد در نسخه هاي جديد آن مانند Medieval II : Rome باعث شده كه حتي بخش آنلاين بازي هم بسيار هيجاني دنبال شود .
اگر دوستاني مشكلي در اجرا، بازي و يا نصب و راه اندازي اين بازي دارند مي توانند اينجا عنوان كنند.
البته شايان ذكر است كه در واقع Kingdoms يك پك براي Medieval II:Total War محسوب مي شود و بر روي بازي نصب خواهد شد.
ويژگيهاي اين بازي :
نسخه جدید از بازی استراتژیک عظیم Medieval II با نام Kingdoms که از لحاظ زیبایی از نسخه بسیار پرطرفدار پیشین برتر و از لحاظ کیفیت بازی نیز در سطحی بالاتر است . علاقمندان به بازی های استراتژیک مطرحی چون Total War یا Age of Empires مطمئنا از این بازی مطرح که در سطحی همانند این بازی ها و حتی بالاتر از آنها ساخته شده است، لذت خواهند برد ! Medieval II: Total War Kingdoms توانست نمره فوق عالی و عالی منقدان بازی دنیا را به دلیل گرافیک عالی، فیلم نامه غنی و محیط جذاب بازی از آن خود کند .
سازنده : كمپاني Creative Assembly
ناشر : كمپاني SEGA
تاريخ انتشار : Aug 28, 2007
وب سايت اختصاصي : Medieval II: Total War Kingdoms
رده بندي ژانر : استراتژیک تاریخی
ميزان دشوار بودن : متوسط .
زمان مورد نياز براي آشنايي كامل با محيط بازي : حدود نیم ساعت.
درجه بندي ESRB در مورد محتواي بازي : Teen - مناسب برای تمامی افراد و گروههای سنی 13 سال و بالاتر .
ویژگی های بازی Medieval II: Total War Kingdoms:
محتوای عظیم و بسیار غنی بازی .
بیش از 75 ساعت فیلم نامه حماسی و بسیار زیبای بازی .
4 مرحله جدید و بزرگ افزوده شده در قیاس با نسخه پیشین : Britannia, The Crusades, The Teutonic Wars و The Americas.
13 ارتش و نیروی جدید و قابل بازی .
بیش از 150 شی جدید افزوده شده به بازی .
افزودن شدن بیش از 50 ساختمان جدید، بیش از 60 قلمرو جدید، بیش از 5 سناریو جدید قابل بازی و ....
و .....
نقاط ضعف و قدرت بازی Medieval II: Total War Kingdoms از دیدگاه منتقدان:
نقاط قدرت : تغییرات بسیار عمده این نسخه از Expansion با افزوده شدن تعداد بیشماری آیتم به بازی که حس یک بازی کاملا نو و جدید را به بازیکن القا می کند، ارزش های درونی بازی و بی همتایی آن .
نقاط ضعف : درخواست فضای زیاد هارد برای نصب بازی و همچنین زمان طولانی نصب را می تواند تنها نقاط ضعف آشکار بازی دانست !
سيستم مورد نياز براي اجراي بازي Medieval II: Total War Kingdoms :
حداقل سیستم مورد نیاز :
Windows 2000/XP/Vista
Celeron 1.5 GHz Pentium 4 of equivalent AMD processor (2.4 GHz recommended)
512 MB RAM (1.0 GB recommended)
12.0 GB free hard disk space
100% DirectX 9.0c compatible 16-bit sound card with latest drivers
DirectX 9.0c (included)
128 MB hardware accelerated video card with Shader 1 support and the latest drivers. Must be 100% DirectX 9.0c compatible. (256 MB NVIDIA GeForce 7300, ATI Radeon X1600, or greater recommended)
Internet connection required for multiplayer
1024×768 display resolution

بعضي ويژگي هاي ساختاري و اصلي بازي :
- جنگ ها آنقدر شيرين و جالب هستند كه هميشه دوست دارند جنگ ها را خودتان كنترل كنيد نه اين بصورت اتوماتيك نتيجه ي جنگ را ببينيد .
- كنترل دوربيني كه در اختيار شماست آنقدر جذاب و زيبا است كه گاهي اوقات بازي كردن را فراموش كرده و فكر مي كنيد كه داريد فيلم نگاه مي كنيد .
- گرافيك خيره كننده كه انصافا حرف سازندگان بازي كه گفته بودند براي هر ذره ذره ي اين بازي كار شده تصديق مي كند .
- وجود كشورها و ارتش هاي مختلف و متفاوت بودن قدرت آنها و از همه مهم عامل زمان كه با گذشت زمان تمدن ها نيز پيشرفت مي كنند همانگونه كه در توتال وار شاهد پيدايش اسلحه و استفاده از آن در جنگ اسپانيا و آزتك ها بوديم .
- بازي فوق العاده روان بوده و ديپلماسي و تجارت و منبع درآمد و همه و همه تحت اختيار شماست .
- گيم پلي بسيار عالي و آسان كه بعد نيم ساعت مي توانيد تمام امكانات بازي رو ياد بگيريد و از آن استفاده كنيد .
- بزرگترين برتري نسبت به بقيه ي بازي هاي استراتژيك پيچيده نبودن محيط و داشتن مناظري بسيار طبيعي و تحت اختيار داشتن كامل حركات AI كه جاي بسي شگفتي دارد .
- وجود چندين راه مبارزه مثلا كشور همسايه ي شما انگلستان است و خب طبيعتا قدرت بالايي دارد حال اگر شما ميلان باشيد بايد به زودي با انگلستان وارد جنگ شويد به همين خاطر شما مي توانيد با يك فكر هوشمندانه همسايه ي خود رو بر عليه انگلستان بشورانيد و به اين ترتيب دوستي سياسي براي خود پيدا كنيد . منظور آنكه ديپلماسي بسيار فوق العاده كار شده و كنترل بازي بسيار آسان است كه امري مهم در يك بازي استراتژي است .
- وجود فرماندهان مختلف بازي كه بر اساس قدرت و پيروزي در نبردشان به آنها ستاره داده مي شودو قدرتشان زياد مي شود .
- وجود جنگ دريايي كه شاهكاري بيش نيست و اين قابليت كه مي توانيد حتي با كشور دوست به كشتي هاي دشمن باهم حمله كنيد .
- وجود گروه هاي بربريان كه به زيبايي بازي بسيار افزوده است .
- بازي آنقدر جالب و جذاب است كه هيچ وقت از مديريت شهرهايتان خسته نمي شويد حالا چه برسه به جنگ و لشكركشي .

مطمئنا تمام اين ها را دوستاني كه بازي كرده اند تصديق خواهند كرد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تصاويري از محيط اين بازي كم نظير

end_of_world
21-12-2007, 21:28
چرا كسي استقبال نكرده دوستان اين بازي از بهترين هاست .
تعجب كردم :18:كه اين بازي در خارج اين همه طرفدار و فروم هاي مخصوص براي خودش داره اما در اينجا ....
واقعا عجيبه . حرفه ايها بايد بهتر بدونند .... :41:

B O L O T
29-12-2007, 19:23
چرا كسي استقبال نكرده دوستان اين بازي از بهترين هاست .
تعجب كردم كه اين بازي در خارج اين همه طرفدار و فروم هاي مخصوص براي خودش داره اما در اينجا ....
واقعا عجيبه . حرفه ايها بايد بهتر بدونند ....
خوب اینجا معلوم میشه کی گیمر کی نیست
البته نباید سلیقه ها رو هم فراموش کرد ولی توی ایرانهمه چی 180درجه فرق داره

shahramcat
10-04-2008, 23:44
آقا یکی زحمت بکشه سریال بازی رو به من بده تو دی وی دی که گرفتم هیچی نداشت ! تو کفم !

B U L U T
16-09-2008, 17:07
آقا یکی زحمت بکشه سریال بازی رو به من بده تو دی وی دی که گرفتم هیچی نداشت ! تو کفم !
مال من سريال نميخواست
هر سه ورژن بازي رو داشت

korokodil_avareh
18-09-2008, 03:12
من kingdom نسخه metal earth رو قبلا گرفتم ولي فقط campaign american رو داشت در صورتي كه من بخاط crusader گرفتم
اگه كسي kingdom كامل كه همه campaign هارو داره گرفته بگه از چه شركتي اين بازي رو گرفته

gfors
24-10-2008, 18:09
من هم یکی از خوره های این بازی هستم ولی نسخه کینگ دوم کرک نداره.من باید چیکار کنم؟

B U L U T
29-10-2008, 13:49
من هم یکی از خوره های این بازی هستم ولی نسخه کینگ دوم کرک نداره.من باید چیکار کنم؟

jafary2007
09-01-2009, 16:28
من مشكلم تو خود بازي نيست و تو ترينر بازيست . وقتي kingdom‌رو نصب مي كنم تو اون 4 بخش اضافه شده مشكلي ندارم . يعني يه ترينر هست كه خوب كار مي كنه . اما جاي عجيب داستان مي رسيم .وقتي مي خوام خود بازي medieval2 رو با ترينر بازي كنم .اونوقت هيچ ترينري كار نمي كنه .
بخصوص كه مي خوام حركتم در داخل بازي بينهايت بشه ولي نمي تونم . شايد 10 الي 15 تايي ترينر رو امتحان كرده ام . هم ترينر هاي kingdom هم فقط medieval2 total war همه ورژن ها 1.1 و 1.2 و 1.3 حالا چه كار كنم .

به نظر شما ربطي به اون 4 بخش اضافه شده kingdom ‌داره يا نه ؟

اگه ترينر درست حسابي هم داريد ممنون مي شم بذاريد برا دانلود ؟!؟!

cheat البته داره ولي خيلي وقت گيره . همش بايد تايپ كني اونم اگه بعد يكي دو روز ور رفتن بفهمي از چه قرار بايد بنويسي

لطفا كمك كنيد

saamy4
11-01-2009, 00:00
نمیخوام تبلیغ کنم ولی منم این مشکلات رو داشتم رفتم تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید سریع جوابمو دادند و کلی چیز یاد گرفتم و کلی چیز برای دانلود دارند!

arashbi2
11-01-2009, 21:02
نگاهي عميق تر به جنگ هاي دريايي در امپاير
این بار ما می خواهیم در مورد چگونگی جنگ های دریایی با عمق بیشتری نگاه کنیم.
پرسش: آیا جنگ های دریایی جذاب و آسان برای بازی خواهند بود؟
پاسخ: ما تا جایی که ممکن بود سعی کردم فراگیری کنترل های بازی را آسان و شهودی کنیم.
بسیاری از اصل های کنترل مشترک با جنگ های زمینی بازی امپایر هستند. بیشتر بازیکن هایی که قبلاً توتال وار یا هرگونه بازی استراتژی همزمان (RTS) بازی کردند، بدون نیاز به آموزش می توانند زاویه دید صحنه را تکان بدهند، یگان ها را انتخاب کنند و به آن ها فرمان های پایه و ساده را بدهند.
ما از همان دقیقه اول بسیار بر این موضوع کار کردیم که جنگ های دریایی لذت بخش باشند. در حالی که فضا را برای عمق دادن به گیم پلی (gameplay) بازی باز می گذاشتیم. تنوع در کشتی ها هم به عمق و لذت گیم پلی جنگ های دریایی اضافه کرده است.
HUD بازیکن ها در سمت راست قرار دارد. اما هنوز این موضوع در دست بررسی و موشکافیقرار دارد. نکته ی جالبی که هست این است که هواداران بازی در twcenter توانستند فقط با دیدن یک فرتور (screen shot) و بدون ابزار دیگری تضاد ها و نقض های عملکرد بازی در شکل اولیه را بیابند و در تصحیح آن ها کمک کنند.

پرسش: حداکثر تعداد کشتی ها ی قابل قرماندهی در یک جنگ چقدر خواهد بود؟
پاسخ: تعداد کشتی هایی که بازیکن می تواند کنترل کند هنوز در دست کار است. مشکلات گیم پلی وجود دارند که در حال رفع هستند. اما به احتمال زیاد تعداد کشتی ها بیشتر از 20 نخواهد بود. بیشتر از آن کنترل جنگ ها را مشکل می کند، حداقل برای افراد "عادی" ( یا به عبارتی "ما") حرفه ای ها (مترجم: منو میگه ها!) البته ممکنه نابلدی ما را مسخره کنند، اما ما فقط تعداد عادی انگشتان برای بازی را داریم چون انگشت های اضافی به دستمان نچسباندیم که به ما در بازی کردن برتری بدهد!
چیزی که لازم به یادآوری ای است این است که اکثر کشتی ها دو لبه برای شلیک و سوار شدن بر دیگر کشتی ها دارند. وقتی شما تاثیر باد، موج، نوع گلوله های شلیک، زمان فرمان شلیک توپ، آسیب دیدن بدنه ی کشتی، بادبان ها و کشته شدن افراد کشتی را اضافه می کنید، خود آن کاملاً تجربه رزمی و دلچسبی خواهد بود. اگر تعداد کشتی ها زیاد شود، جنگ ها بیشتر طاقت فرسا خواهند بود تا لذتبخش!
پرسش: آیا کشتی ها تجربه و مهارت ها و امتیازهای اکتسابی کسب می کنند؟ و اگر چنین است، آیا این عمل با غرق کردن کشتی های دشمن و یا کشتن افراد دشمن صورت می گیرد؟
پاسخ: خدمه ی کشتی در مهارت جنگیدن تجربه ی بیشتری کسب می کنند. ما بعداً در مورد این بیشتر صحبت خواهیم کرد

پرسش: فیزیک بازی در جنگ های دریایی چگونه است؟ آیا شرایطی مثل باد و آب و هوا تاثیر خواهند داشت؟
پاسخ: این بی ادبانه است که تو بیشتر یک سوال در یک سوال میپرسی! شما برایتان خیلی راحت است که بپرسید. اما برای خیلی آسان نیست که در یک پرسش و پاسخ آن را جواب داد. از کجا شروع کنم؟
ما در این بازی سعی می کنیم تا بهترین و واقعی ترین محیط را برای جنگ های دریایی بسازیم که شما تا به حال در یک بازی RTS دیده باشید.
کشتی ها مدل های شناوری دارند که بر انیمیشن حرکت آن ها در گذر از موج ها تاثیر دارد. اگر سوراخی بزرگ در بدنه ی کشتی شما ایجاد شود غرق خواهید شد. حتی برای کشتی ها مکان هایی برای ایجاد شدن و شکل سوراخ ها در نظر گرفته شده است.
خود باد فیزیک ساده ای دارد که بر کشتی های شما، بادبان ها و آب دریا تاثیر می گذارد. باران، مه و برف نیز آب و هواهایی هستند که در طول جنگ ممکن است ظاهر شوند.
توپ هایی که توسط کشتی شما شلیک می شوند هر کدام مسیر خود را رعایت می کنند و سرعت خود را دارند و اثرات متفاوتی بر آن قسمت از کشتی دشمن می گذارند (بادبان، دکل، عرشه کشتی، بدنه، سطح و افراد درون آن) که در مسیر گلوله قرار دارد. مطمئناً یک کشتی درجه یک خسارت و خرابی بیشتری را می تواند تحمل کند در حالی که یک کرجی یا کشتی کوچک باید سریعاً خود را از دسترس توپ های بزرگ دور کند.
به علت این که هدف ما ساخت جنگ دریایی واقعی است موج های دریا بر اساس اطلاعات صحیح در دنیای واقعی ساخته شده اند. موج ها از طریق یک Fast Fourier Transform متحرک سازی شده اند. سطح آب هم توسط Fresnel equation رندر شده است تا انعکاس و شکست آب را با هم تلاقی کند. دریا کشتی هایی را که از آن می گذرند وادار به غلط خوردن و تکان خوردن می کند. این تکان ها بر دقت تیر اندازی اسلحه های شما تاثیر دارد. آیا ما با نشان دادن این تکنیک های ویژه شما را راضی نکردیم؟ خوبه. امیدوارم جواب سوالتان را گرفته باشید.

پرسش: آیا غرق کردن کشتی ها از طریق کوبیدن به آن می تواند آخرین روش برای جنگیدن در جنگ های دریایی باشد؟
پاسخ: شما مطمئناً می تواند سعی کنید که به کشتی دشمن بکوبید، اما همان گونه که میدانید کشتی ها در آن زمان برای این کار ساخته نشده بودند. خسارتی که در هنگام این کار به کشتی خودتان وارد میشود نشان می دهد که این کار فقط برای زمان های ناامیدی مفید است. برخورد هزاران تن چوب و آهن و آدم به هم ویرانی به بار می آورد. یک کشتی کوچک باید بتواند تمام تلاش خود را برای کنار رفتن از راه یک کشتی درجه یک و بزرگ کند. اگر کشتی کوچک نتواند از سر راه کشتی بزرگی خارج شود، نتیجه برای آن زیبا نخواهد بود!
پرسش: آیا کشتی های تجاری جز ناوگان نظامی شما هستند؟ که بنابراین باید از آن ها در هنگام جنگ محافظت کنید؟
پاسخ: دو نوع فعالیت تجارت دریایی از طریق دریا در امپایر وجود دارد. اولی همان بندرگاه ها هستند که مانند ورژن های قبل عمل می کنند. اما همچنین کشتی های تجاری نیز وجود دارند که باید توسط ناوگان جنگی شما محافظت بشوند. این موضوع خیلی وسیع است فکر می کنم بهتر است توضیح بیشتر را برای وقت دیگری بگذاریم.

پرسش: آیا سربازان هنگام غرق شدن کشتیشان سعی می کنند با پریدن در آب جانشان را نجات دهند؟
پاسخ: بله. بعضی ها این چنین مقاومت می کنند هنگامی که کشتیشان در زیر موج ها فرو می رود. اما از آن جا که بیشتر دریانوردان در قرن هجده خوب شنا نمی کردند این منظره منظره ی زیبایی نخواهد بود. طراحان هنوز سعی می کنند تا کوسه هایی را در دریا به وجود بیارند.
پرسش: آیا می توانیم کشتی های تسخیر شده از دشمن را در ناوگان نظامی و تجاری خودمان به کار ببریم؟
پاسخ: در مورد این می توان یک فصل کامل نوشت اما زمانی دیگر!

پرسش: آیا ساخت کشتی ها بسیار گران یا زمان بر خواهد بود تا تعمیر و یا تسخیر کشتی های دشمن واقعاً فایده ای داشته باشد؟
پاسخ: بله. برای ساخت کشتی های جدید باید روی وقت و پول زیادی سرمایه گذاری کنید. هر چقدر کشتی ها بزرگ تر باشند زمان بیشتری برای ساخت نیاز دارند و به پول بیشتری نیاز دارند. برای مثال برای ساخت کشتی HMS victory 6 سال وقت زمان برد. (از سال 1759 تا 1765) همچنین آن ها یکی از موارد مصرف بالای ذخایر و منابع و پول شما خواهند بود. ساختن یک ناوگان نظامی متعادل اما تاثیر گذار و قوی یکی از دغدغه هایی که در بازی باید به آن رسیدگی کنید.

پرسش: آیا کشتی های ناوگان من قابل تعمیر در بندرهای یک کشور متحد یا بیطرف هستند؟
پاسخ: نه. اجازه دادن ورود کشتی ها به بندرگاه های کشور بیطرف یا متحد مشکلاتی را به وجود می آورد در حالی که واقعاً چیز خوبی به روند گیم پلی اضافه نمی کند. یکی دیگر از دغدغه های شما نگهداری کشتی هایتان در دریاست و برای این کار باید بندرگاه هایی را در اطراف دنیا به دست بیاورید تا سربازان جدیدی جای سربازانکشته شده را پر کنند و کشتی هایتان تعمیر شود. اگر می خواهید واقعاً خوب عمل کنید باید واقعاً یک سیستم ناوگان نظامی و بندرگاهی قوی ایجاد کنید.

پرسش: آیا دزدهای دریایی و کشتی های بازرسی در بازی وجود دارند؟ آیا ما می توانیم آن ها را استخدام کنیم تا بندرگاه های دشمن را به ستوه آورند یا کشتی ها تجاری کشور دیگری را تعقیب کنند تا تجارت آن ها را از بین ببرند؟
پاسخ: بله. آن ها مسیر های تجاری شما رو مورد تاخت و تاز قرار می دهند و به بندرگاه های شما که خوب دفاع نشده اند ناگهانی حمله می کنند. اگر فکر می کنند که بتوانند کشتی های منفرد شما را تسلیم کنند حتماً آن را امتحان می کنند. بازیکن نیز می تواند با کشتی های خود بندرگاه های دشمن را مورد حمله قرار دهد و مسیرهای تجاری آن ها را ببندد.

پرسش: ما چگونه به هند میرسیم؟ آیا شما یک سیستم گردش جاسازی می کنید که از طریق آن بتوانید دنیا را بگردید یا اگر امیدوار باشیم میتوانیم تمام مسیر را با کشتی بگذارنیم؟
پاسخ: ما یک نقشه ی جالب در این باره داریم ولی فعلاً اطلاعاتی درباره ی آن نمی دهیم. منتظر باشیم تا در فرصت های بعدی اطلاعات بیشتری در این باره بدهیم. مطمئناً از این راه خوشتان خواهد آمد!
از طرف تمامی اعضای تیم توتال وار برایتان کریسمس و سال خوشی آرزو می کنیم!
خدانگهدار،
منبع :

mojtaba50
19-01-2009, 13:51
با سلام به همگي من تازه عضو شدم چند تا بازي هم از اين سايت خريدم كه متاسفانه هيچكدوم نصب نميشن يكيشون بازي Medieval II: Total war Warكه بعد از نصب موقع اجرا اين پيغام رو ميده
insert cd in correct cd rom and restart هر كاري كردم درست نشد لطفا اگر كسي ميدونه منو راهنمايي كنه ممنونم ايميل من mojtaba50@aol.com (mojtaba50@aol.com)

korokodil_avareh
31-01-2009, 03:53
من kingdom نسخه metal earth رو قبلا گرفتم ولي فقط campaign american رو داشت در صورتي كه من بخاط crusader گرفتم
اگه كسي kingdom كامل كه همه campaign هارو داره گرفته بگه از چه شركتي اين بازي رو گرفته
آقا کسی جواب مارو نداد:41:
من خواستم نسخه kingdoms رو از فروشگاه سایت p30 world بگیرم ولی وقتی کلیک میکنم رو خرید میره رو نسخه medieval II :total war
ملتمسانه ازتون میخوام یکی که نسخه کامل kingdoms رو خریده که 4 تا campaign رو داشته باشه بگه از چه شرکتی خریده یا آدرس خرید اینترنتی سایت رو بده خلاصه آقا ما تو کفیم نجاتمون بدید

son of sun
12-04-2009, 14:30
سلام.
من نميدونم چرا وقتي مديوال 2 رو نصب ميكنم بازي بدون هيچ مشكلي اجرا ميشه ولي وقتي kingdoms رو روش نصب ميكنم ديگه نه بازيهايkingdoms مياد و نه خود بازي اصلي!!!!

لطفا كمكم كنين

B U L U T
12-04-2009, 18:32
سلام.
من نميدونم چرا وقتي مديوال 2 رو نصب ميكنم بازي بدون هيچ مشكلي اجرا ميشه ولي وقتي kingdoms رو روش نصب ميكنم ديگه نه بازيهايkingdoms مياد و نه خود بازي اصلي!!!!

لطفا كمكم كنين
فکر کنم از کرک یا پیجت هست

son of sun
13-04-2009, 06:37
فكر ميكنم واسه اينه كه وقتي تو kingdoms پچ بازي قبلي نصب ميشه اون پچ بدون كرك هست. چون وقتي بعد نصب ميخوام مديول رو بازي كنم دقيقا مشكل كرك داره و لي نميدونم چرا 4 تا كمپين اضافه شونده اجرا نميشه.
البته وقتي kingdoms رو نصب ميكنم وقتي ميخوام اجراش كنم اول از من ميخواد به اينترنت وصل بشم! يعني ممكنه بازي كامل نباشه و مثلا فقط مولتي پليرش باشه؟

B U L U T
14-04-2009, 15:21
فكر ميكنم واسه اينه كه وقتي تو kingdoms پچ بازي قبلي نصب ميشه اون پچ بدون كرك هست. چون وقتي بعد نصب ميخوام مديول رو بازي كنم دقيقا مشكل كرك داره و لي نميدونم چرا 4 تا كمپين اضافه شونده اجرا نميشه.
البته وقتي kingdoms رو نصب ميكنم وقتي ميخوام اجراش كنم اول از من ميخواد به اينترنت وصل بشم! يعني ممكنه بازي كامل نباشه و مثلا فقط مولتي پليرش باشه؟
نه عزیز شما کرک 1.3 دانلود کنید ببینید درست میشه

son of sun
21-04-2009, 10:41
من كه فعلا بيخيال كينگدام شدم. اصلا ديگه حتي پچ 1.3 رو هم نصب نميكنه. نميدونم چه مرگشه. ميگه يه فايلي رو پيدا نميكنه و از setup ميپره بيرون. هميشه من بايد تو اين توتال وار مشكل داشته باشم. با روم هم هرچي سرو كله زدم آخر هيچ كدوم از مودها نصب نشد. بديش اينه كه من خيلي بازيهاي توتال وار رو دوست دارم ولي مث اينكه اينم مث روم درست بشو نيس. فعلا كه فقط همون مديوال2 رو بازي ميكنم، ويندوزمم چند بار عوض كردم ولي باز مشكلش رفع نشد. فعلا بيخيال.
مرسي بابت كمكت

son of sun
21-04-2009, 10:47
من كه فعلا بيخيال كينگدام شدم. اصلا ديگه حتي پچ 1.3 رو هم نصب نميكنه. نميدونم چه مرگشه. ميگه يه فايلي رو پيدا نميكنه و از setup ميپره بيرون. هميشه من بايد تو اين توتال وار مشكل داشته باشم. با روم هم هرچي سرو كله زدم آخر هيچ كدوم از مودها نصب نشد. بديش اينه كه من خيلي بازيهاي توتال وار رو دوست دارم ولي مث اينكه اينم مث روم درست بشو نيس. فعلا كه فقط همون مديوال2 رو بازي ميكنم، ويندوزمم چند بار عوض كردم ولي باز مشكلش رفع نشد:41::41: فعلا بيخيال. :37::37::37:
مرسي بابت كمكت

son of sun
04-05-2009, 06:38

ببين اين ارورشه. موقع نصب پچ 1.3 مياد ارورش. من حتي پچ 1.2 و 1.3 رو خودم دانلود كردم ولي بازم همين مشكل رو داشت!

reza prog
12-05-2009, 20:05
آقا خواهش مي كنم يكي به مشكل ما هم برسه من براي نصب كينگدوم مشكل دارم يعني ارور مي ده ارورشم مي دونم مال چيه فقط يه آدم با خدا مي خام كه كمكم كنه و اين فايلو واسم آپلود كنه تا من دانلود كنم تو رو خدا اونايي كه كينگدوم رو دارن واسم اين كارو كنن حجمشم فقط 500 كبلو بايته. G:\Update2\main\Patch\data

reza prog
26-05-2009, 09:03
sun of sun منم همین مشکلو دارم چیکار کنیم کسی هم اینجا نیست جوابمونو بده

akoroorian
31-07-2009, 13:44
سلام به همه
اول به همتون توصیه میکنم که به این سایت سر بزنین که براش خیلی زحمت کشیدن و فروم فعالی هم داره و پر محتوا

son of sun بهترین کار به نظر من اینه که بازی رو کامل uninstall کنی و دوباره بازی رو نصب کنی از اینجور مشکلات بعضی وقتا موقع نصب بوجود میاد که بعدا موقع ریختن patch گیر میده و اینکه مطمئن بشو patch هایی رو که گرفتی درسته و همچنین از نظر حجمی بررسی کن که درست باشه(برای من تو خود dvd کینگدوم patch ها بود فکر کنم باید برای شما هم باشه) اینم بگم که وقتی نسخه اول رو نصب کردی بدونه اینکه کرکش رو کپی کنی patch ها رو نصب کن بعد کرک نسخه 1.3 رو کپی بکن که بچه ها لینکش رو در صفحات قبل دادن و برای گیر اوردن کرک هر بازی به این سایت سر بزنین:

بازم اگه کارت راه نیفتاد حتما تو اون سایت بالا و در فروم بخش مخصوص همین موضوع مشکلت رو مطرح کن اونجا حتما کارت راه میفته تا دلتون هم بخواد mod معرفی شده

akoroorian
31-07-2009, 13:54
آقا خواهش مي كنم يكي به مشكل ما هم برسه من براي نصب كينگدوم مشكل دارم يعني ارور مي ده ارورشم مي دونم مال چيه فقط يه آدم با خدا مي خام كه كمكم كنه و اين فايلو واسم آپلود كنه تا من دانلود كنم تو رو خدا اونايي كه كينگدوم رو دارن واسم اين كارو كنن حجمشم فقط 500 كبلو بايته. G:\Update2\main\Patch\data

عزیز بفرما امیدوارم مشکلت حل بشه :

فکر نکنم برای دانلود از rapidshare با این حجم مشکل داشته باشی ولی اگر مشکلی داشتی از این سایت استفاده بکن :

M A X I M U M
27-12-2010, 20:31
سلام دوستان
بعد از مدت ها خواستم این بازی رو نصب کنم و انجام بدم اما متاسفانه kingdoms من دی وی دی هاش انگار خراب شده
همه کمپین هارو نصب کردم به جز crusaders
تنها در فایل 50 مگابایتی crusades/main/animations/pack.dat خطای کپی میده
همه مدل نرم افزار کپی خش دار و غیره هم امتحان کردم
اگه کسی این بازی رو داره لطف فقط و فقط همین یه تیکه فایلو واسم آپلود کنه به هر شکل ممکن از خجالتش درمیام
بهم پیام خصوصی بده یا تو صفحه بازدید کنندگانم پیام بذاره این لطفش بی جواب نخواهد بود

پیشاپیش ممنونم

آلو جنگلي
09-08-2011, 05:51
آقا چند تا از دوستان ديگه هم سريال نصب اين بازي رو مي خواستن ولي هيچ جوابي نگرفتن.لطفا اگه كسي ميدونه يه راهنمايي بكنه مه مشكله ما حل بشه.

hamedw44
07-09-2011, 19:00
سلام لطفا یک مود برای نقشه جدید برای باری روم توتال وار برای دانلود بگزارید ممنون

R O O T
01-01-2012, 14:13
دوستان کسی سریال نصب این بازیو داره ؟ نسخه دارینوس . هر چی میگردم پیداش نمیکنم :(

mahdi6291
24-08-2012, 15:44
خیلی خوب بود ممنون

M-SH-L
03-01-2013, 18:09
اقا به من کمک کنید.خواهش میکنم.
من این بازیو خریدم ولی دفترچش سر یه صانحه ای از بین رفت.
من الان دنبال سریال نامبر این بازیه توپ و باحال میگردم.لطفا کمکم کنید.نسخه طلایی دارینوس هست.

لطفا کمکم کنید.

zombie13
23-07-2014, 13:22
سلام دوستان من Broken Crescent نصب کردم در اجراش به مشکل بر می خورم ممنون میشم کمکم کنید

zombie13
23-07-2014, 13:43
بازی Medieval II Total War خیلی دوست دارم ممنون میشم کمکم کنید

puta
04-06-2015, 00:44

سلام ..... :n02:

اول توضیحات کلی بازی :

این بازی محصول سال 2005 شرکت اسیمبلی کریتیو هستش اما شرکت سگا اون رو در سال 2006 به بازار عرضه کرد .
سبک این بازی استراتژیک - شبیه ساز است که من بهش میگم شبیه ساز امپراطوری یک کشور در قرون وسطا !؟
یه چیز جالب راجع به این بازی اینه که در رتبه بندی استیم نمره 10 از 10 رو گرفته .....

دوم ویژگی های بازی :

1.در این بازی شما به عنوان امپراطور یک کشور در قرون وسطا هستید.
2.شما میتونید با اعمال سیاست و تجارت روابط خودتون گسترش بدید .
3.در این بازی جاسوسان میتوانند مهره خوبی برای شما باشند چرا که مخفیانه وارد هر شهر و استانی میشوند و به ثبت اطلاعات می پردازند .
4.یکی دیگر از ویژگی های جاسوسان باز کردن دروازه های دشمنان در وقتی که شما به ان ها حمله میکنید .
5.شما میتوانید با انتخاب یکی از کشور های المان و فرانسه و انگلستان و اسپانیا و ونیس وارد جهانی شامل قسمت بزرگی از اروپا
و افریقای شمالی و اسیای غربی شوید .(البته پس مدتی که امریکا کشف شد میتوانید به استعمار گری بپردازید.)
6.سپاه و جمع اوری نیرو برای حمله و دفاع ضروری هستش .
7.استخدام اسقف برای ترویج دین در کشور خود وکشور های دیگر .
8.در این بازی تمام شخصیت ها دارای سن و عمر هستند وممکن است در جنگ یا بر اثر اتفاقات دیگر مثل بیماری و و کهولت سن بمیرند .
9.امکان مسدود کردن راه های زمینی و ابی تجاری برای صدمه مالی به دشمنان .
10.ازدواج در کلیساهای بزرگ و جشن عروسی .
11.امکان بچه دار شدن .
12.خلاصه خیلی بازی باحالیه !

توجه : لینک فعال دانلود این بازی رو میتونید از تو بخش دانلود بازی با عنوان تاپیکه "اگه بازی اکشن یا استراتژیک دوستداری . بیا تو !!!" دانلود کنید . :n18:

سوم تصاویر محیط بازی :

mahdimajidi1373
04-09-2018, 14:10
سلام ، من مد third age رو برای بازی medieval 2 نصب کردم اما وقتی وارد بازی میشم این ارور رو میده
medieval 2 total war encountered an unspecified error and will now exit
کسی میتونه کمکم کنه؟