PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عبور از قفل سخت افزاری

هرنگ
21-09-2007, 11:44
سلام دوستان
چجوری میشه از یه قفل سخت افزاری یه نرم افزار ( قفلهای نصب شده در پشت کیس) رد شد یعنی نیازی به اون نداشته باشیم . یا اینکه بتونیم به صورت مجازی شبیه سازی کنیم ؟

persiankitty
21-09-2007, 13:15
دوست عزيز ،‌ به مجموعه بزرگ كاربران پي سي ورلد خوش امديد. لطفا قبل از پرسيدن سوال حداقل يك هفته روند مباحث مطرح شده در انجمنها را پيگيري كرده و در طول اين مدت پست هاي قبلي انجمن ها را مطالعه بفرماييد.

ehsan30
21-09-2007, 13:33
سلام
دوست عزیز قانون شماره 12 انجمن امنیت نرم افزار را حتما مطالعه کن :)
فکر کنم نرم افزار شما تولید داخل باشه ، و تحت حمایت قانون کپی رایت .
بای

peyman khatar
21-09-2007, 17:26
سلام
من نخواستم اين جا پستي بدم ...
ولي طبق روندي كه انجمن داره پيش مي بره تقريباً فعاليت بصورت كلي امكان پذير نيست ....وووو
اين به اين دليل خواهد بود كه به نظر من و بسياري از كاربران نرم افزارهاي ايراني هيچ فرقي بين كرك و يا شكستن قفل هاي ايراني با خارجي وجود نداره ... البته اين بحث هاي زيادي رو مي خواد در اين مورد بايد بگم كه بجز چند شركت مابقي به هيچ عنوان نرم افزاري رو كه با قيمت بالا دارن توي بازار به مردم مي فروشن هيچ گونه پشتي باني فني نداره و اكثراً داراي باگ هاي زيادي هستن ...
مثلاً همين حسابداري هاي موجود كه در حجم ديتاي كم ممكن اشتباه نكنه ولي در محاسبات زياد و گسترده نميتونه تقاضاي كابران رو فراهم كنه ... البته اين يه مثال از صد مورد مشكل موجو ده ..؟
در ضمن تقريباً هيچ كدوم از سازندگان اين نرم افزارها حقوق مصرف كننده گان رو رعايت نمي كنند و قيمت هاي بالايي نيز براي نرم افزارهاي خود در نظر مي گيرن و همين باعث سعي كابران براي بدست آوردن نسخه هاي كرك شده اونها مي شه ...
من نمي خوام اسم ببرم ... ولي واقعاً قوانين كم كم داره دست و پاگير ميشه ...
در هر صورت صحبتي بود كه بايد گفته مي شد ...
------------------------
البته بگم من از اين صحبت ها هيچ گونه منظوري نداشتم ...
باي

SILWESTER
22-09-2007, 00:47
پيمان جان خيلي جوش نزن
ميگن آش كشكه خالته بخوري .....نخوري هم .....:46:

ehsankalak
22-09-2007, 06:10
واقعا وقتی کپی رایت رعایت نمیشه آیا می توان نرم افزارهای تولید داخل رو از این خطر مصون داشت ؟
مطمئنا نمیشه !!