PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن بکگراند

SH@HIN
20-09-2007, 11:42
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
من یه سوال داشتم که خیلی وقته ذهنمو مشغول کرده
سوال اینه:چه جوری باید بکگراند یک عکسو پاک کرد
منظورم backgrand eraser نیست یعنی یه کاری کنی که وقتی تو یه نرم افزاری مثل ورد اونو باز میکنی با عوض کردن رنگ پس زمینه رنگ پس زمینه اونم عوض شه.
:10:

aram_nfs
20-09-2007, 13:29
اگه بک گراندت تک رنگه می تونی توی خود نرم افزار ورد اونو حذف کنی
ولی اگه رنگش زیاده می تونی با ابزارهای سلکت ناحیه رو انتخاب کنی و بعد با حذف کردن به وسیله delet حذفش کنی و برای اینکه اون ناحیه بک گروند به صورت سفید سیو نشه به صورت gif یا png سیو کنی و بعد توی نرم افزار ورد استفاده کنی
موفق باشی

SH@HIN
20-09-2007, 17:12
اگه بک گراندت تک رنگه می تونی توی خود نرم افزار ورد اونو حذف کنی
ولی اگه رنگش زیاده می تونی با ابزارهای سلکت ناحیه رو انتخاب کنی و بعد با حذف کردن به وسیله delet حذفش کنی و برای اینکه اون ناحیه بک گروند به صورت سفید سیو نشه به صورت gif یا png سیو کنی و بعد توی نرم افزار ورد استفاده کنی
موفق باشی

سلام دستت درد نکنه
چند تا سوال دیگه هم داشستم اگه لطف کنی جواب بدی ممنون میشم یکیش اینه وقتی یه قسمتی رو سلکت میکنی (بصورت دایره) بعد داخل اونو رنگ میکنی چه جوری باید بهش سایه بدی چون من وقتی این کارو میکنم شادو اکتیو نیست

Saeed kmss-D
20-09-2007, 17:31
براي سايه دادن به جسم مورد نظر:
دابل كليك روي لايه > انتخاب گزينه هاي Drop Shadow و Inner Shadow.

موفق باشي♥♥♥

aram_nfs
20-09-2007, 18:20
برای اینکه سایه اعمال بشه باید یه لایه جدید بسازی برای اینکار اگه می خوای با سلکت استفاده کنی وقتی یه قسمتی رو سلکت کردی باید تو ناحیه سلکت شده راست کلیک کنی و گزینه layer via copy یا layer via cut رو انتخاب کنی و بعد سایه رو تو لایه جدید اعمال کنی
موفق باشی

SH@HIN
20-09-2007, 20:54
ممنون از همه ی دوستان

SH@HIN
21-09-2007, 23:52
سلام
میخواستم بدونم بکگراند عکسهایgif رو چه جوری باید عوض کرد؟؟؟
ممنون