PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مودم ميخام که توی ویندوز 64 بیت و هم توی لینوکس کار کنه و کالر ایدی هم داشته باشه

بامزی
19-09-2005, 12:13
سلام من تازه اومدن توی این سایتتون. یه مودم میخام که هم توی ویندوز 64 بیت و هم لینوکس کار کنه و کالرآیدی (واقعی) هم داشته باشه . اگه راهنمایی کنید ممنون میشم .

Rashidahwazian
19-09-2005, 16:16
سلام. به شما پیشنهاد می کنم از مودم های V92 استفاده کنی و Us robotics هم خیلی عالیه.
شما به کمک این مودم ها و با داشتن ویژگی Call waiting از طرف شبکه مخابراتتون و پشتیبانی ISP شما از V92 می تونی علاوه بر داشتن ID caller بدون قطع شدن از اینترنت با شخص تماس گیرنده صحبت هم بکنی. این قابلیت که گفتم مربوط به V92 می شه ولی از لحاظ کیفیت مودم US robotics خیلی عالیه.

برای نمونه های اینترنال 56K Performance Pro Modem رو به شما پیشنهاد می کنم که تمام ویژگی هایی رو که می خوای داره. البته یه اشکال هم که داره اینه که گرونه .

لینک این مودم رو هم برای شما می گذارم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بامزی
20-09-2005, 02:29
دوست خوبم خیلی ازت ممنونم . این مودمی رو که گفتی توی ایران هم پیدا میشه؟ من فقط تونمستم که بین اینترنال ها مدل lady bird رو که خیلی مودم ساده ای هست پیدا کنم که متاسفانه توی لینوکس و 64 درایور نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ترجیجا دنبال اینترنال میگردم اما اگه مجبور باشم اکسترنال هم میگیرم

بامزی
20-09-2005, 02:41
راستیم این مودمی رو که گفتی مخصوص خطهای امریکا هست که ;)

Rashidahwazian
20-09-2005, 15:29
نه مخصوص خطهای آمریکا نیست. اگر خط تلفن شما Call waiting داشته باشه این مودم جواب خواهد داد. این Call waiting رو هم می تونی به مخابرات منطقتون درخواست بدی براتون فعال کنن. این مودمی که به شما گفتم اینترناله. در ضمن اونی که شما پیدا کردی شرایطی رو که خودت گفتی نداره.

shahramcat
20-09-2005, 23:25
آقا شرمنده . منم دنبال همين مودمها هستم اما اين مدلي كه گفتي تو ايران نيست .

Rashidahwazian
23-09-2005, 01:11
حمید جان بهتر می تونه بگه که کجا گیر میاد ولی می تونید برید سراغ شرکت های دیگه.شاید محصولات اونا اومده باشه. ولی من دلم نمیاد US Robotics رو ول کنم برم سراغ چیزای دیگه چون اطمینان دارم اگر این محصول هنوز نیومده باشه تا چند روز دیگه میاد حداقل تو تهران. ولی کسایی مثل Hamid_full عزیز که کاملا با بازار آشنایی دارن بهتر می تونن بگن اومده یا نه. ایشون حتما سر فرصت جواب می ده.

HamidFULL
24-09-2005, 14:37
بامزی عزيز رشيد جان توضيحات کامل رو دادن ببينيد اينجا هنوز مدم اينترنال که درايور 64 بيتی هم داشته باشه نيومده ولی بعضی modem ها درايور 64 بيتی شون هست مثل Creative Blaster series ولی قيمت اشن بالاست و کاراييشون خيلی بالاتر از اينه که ادم بخواد فقط برای Dial Up ازش استفاده کنه
پيشنهادی هنوز US Robotics هست که همه امکانات Caller ID و Call waiting رو فراهم ميکنه و شما به نظر من 2 تا ويندوز نصب کنيد يکی برای بازی که 64biti باشه و اون يکی برای وب گردی که 32 بيتی باشه و مدم رو تو 32 بيتی يه استفاده کنيد بهترين راه حل هست