PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : World in Conflict

amirpers
20-09-2007, 01:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من اگه راستش رو بخواهید تا حالا بازی استراتژیک انجام ندادم . البته فقط Comandows رو دیدم که اصلا خوشم نیومد چون سخت بود . چرا البته The Sims رو هم بازی کردم که خوب بوده اما :
اما من بازی World in Conflict رو دیدم که ریلیز شده ، خیلی علاقه مند شدم ببینم چیه . بازی از گیم اسپات نمره بسیار عالی 9.5 گرفته . عکسهاش هم که بسیار زیبا هستند .
دیدم که تاپیکی برای بازی وجود نداره ، گفتم این تاپیک رو راه بندازم شاید خودم هم رفتم سراغ بازی ببینم چیه .
اسکرین شاتهای بازی رو هم اینجا ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ضمنا بازی در یک عدد DVD عرضه شده .

Sam Fisher 11
20-09-2007, 14:44
ممنون امیر جان...
آره این بازی با بقیه استراتژی های همزمان فرق داره و یکی از مهترین تفاوت هاش دوربین آزادشه. گرافیک بازی هم در حد بسیار خوبی قرار داره . به عنوان یه str باز منتظر این بازی متفاوت بودم و من هم این بازی رو به همه strبازا پیشنهاد میکنم، حداقل تا اومدن star craft 2 ....

این هم یه توضیح درمورد بازیه که سال قبل در تاپیک بازی های نسل آینده : خــــبـرهــاي كــــــوتــــاه !!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشتم :

خب راجع به بازی WORLD IN CONFLICT خواسته بودید.این بازی یه بازی استراتژِیک همزمان(RTS) که داستانش مربوط به جنگ سرد بین آمریکا و شوروی سابق است. سبک این بازی با بیشتر استراتژیک ها متفاوته .مثلا دیگه لازم نیست به جمع آوری منابع بپردازید بلکه از همون ابتدا بازی بسته به نوع ماموریت و نقشه تجهیزات خاصی به شما داده میشه تا با اونا بازی رو آغاز کنید.سازنده های این بازی بیشتر روی بخش چند نفره این بازی کار کردن تا بخش تک نفره. البته برای بخش تک نفره از داستان های نویسنده ای به نام لری باند استفاده شده.بیشتر بازی حالت اکشن داره مثل بتلفید، مخصوصا در حالت چند نفره که باید هرکس وظیفه خاصی رو به عهده بگیره تا با هم منطقه مورد نظر رو به دست بگیرید. نبرد های هوایی در این بازی به زیبایی خلق شدن و دارا بودن از قدرت هوایی خوب میتونه در پیروزی شما بسیار تاثیر گذار باشه. در کل در بازی دو عامل قدرت تخریب زیادی دارند و میشه با اونا دشمن رو راحت تر به زانو درآورد یکی هواپیما ها و یکی هم بمب های اتمی که دیگه آخر تخریب و نابودی هستن. دیگه مثل بازی هایی مثل Act of War یا star craft نیست که با انداختن بمب اتم تنها یه منطقه کوچیک نابود بشه و بعدش هم مثل اولش بشه، تو این بازی وقتی جای رو با بمب اتمی بزنید واقعا ابر و قارچ اتمی رو می بینیدکه به آسمون میره و منطقه با خاک یکسان میشه تازه بعدش هم اثرات خودش روی درختان و محیط زیست میذاره !! و آلودگیش هم تا مدتی باقی میمونه !!! .بازی گرافیک خیره کننده ای داره! انفاجارهای پر از جزییات و نورها ، بافتها ، جلوه های آب و آُسمان همگی عالی هستن و از اونجایی که Nvidia هم در ساخت این بازی مشارکت داشته امیدوارم علاوه بر گرافیک خوب نسل بعدی، سرعت اجرای خوبی رو هم داشته باشه. سازنده این بازی Massive Ent و ناشرش هم Sierra است که گفته بازی رو تا تابستون 86 برای عرضه آماده میکنه.شرمنده اگه کم بود چون فعلا زیاد وقت ندارم بنویسم...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Oracle_Eldorado
20-09-2007, 15:39
ببخشيد سيستم مورد نياز اين بازي چيه ؟ با اين سيستم روون اجرا ميشه ؟
CPU : 3Full With 2Mb Cache
VGA : 7300GS
Ram 1GIG
راستي بازي به نظر خوبي مياد . خيلي هم سروصدا كرده . اگه روي سيستمم بياد حتما ميخرم .
از توضيحات دوستان هم ممنون .

Sam Fisher 11
20-09-2007, 16:15
ببخشيد سيستم مورد نياز اين بازي چيه ؟ با اين سيستم روون اجرا ميشه ؟
CPU : 3Full With 2Mb Cache
VGA : 7300GS
Ram 1GIG
راستي بازي به نظر خوبي مياد . خيلي هم سروصدا كرده . اگه روي سيستمم بياد حتما ميخرم .
از توضيحات دوستان هم ممنون .
سلام
این عکس از پشت جعبه بازی گرفته شده (برای دیدن عکس در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با مشخصاتی که اینجا نوشته باید به سیستمت بخوره.

amirpers
20-09-2007, 16:32
* Operating systems: Windows XP or Vista (32-bit)
* CPU: 2.5 Ghz or Faster (2.8 GHz for Vista)
* RAM: 1 GB (1.5 GB for Vista)
* 2.5 GB of free HD Space
* Video Card:128 MB Video RAM, DirectX 9.0c Compatible (GeForce 4 MX, Radeon 8500, 9200 Not Supported)
* Sound Card: DirectX 9.0c Compatible

shakerifar
20-09-2007, 16:49
من هم خیلی منتظر این بازی بودم
یه بازی strategy فوق العاده

Optimus Prime
20-09-2007, 17:09
داستان خیلی تاثیر گذار و عالی داره.کلا مثل اینکه خیلی عالیه.

Sam Fisher 11
20-09-2007, 17:16
نسخه 360 بازی 20 نوامبر(29 آبان) امسال ریلیز میشه و در کنترل و همچنین سبک بازی تفاوت هایی با نسخه Pc خواهد داشت .

*PiNk PaNTHeR*
20-09-2007, 19:42
ایول هم رفته توی صفحه ی Top Games سایت گینم اسپان(تقریبا یک بازی برای PC توی سال 2007 بعید بود) و هم قشنگه.
من از بیشتر بازیهای استراتژیک خوب جدید به خاطر تخیلی بودن ناراحت بودم.
حتما میگیرمش.

amsjavan
20-09-2007, 23:02
تو ايران هنوز نيومده؟

*hamedkhatar*
20-09-2007, 23:21
تو ايران هنوز نيومده؟

بابا ایران رو دست ک گرفتی
من البته بازار نرفتم ولی باید 100% اومده باشه

من که شنبه میرم حتما میخرمش
تا شنبه بشه یکم اونهایی که بازی کردند از بازی تعریف کنید دلمون آب بشه :31:

*PiNk PaNTHeR*
20-09-2007, 23:21
تو ايران هنوز نيومده؟

لینک دانلود بیاد میاد توی ایران عزیز;)
الان هم لینک دانلود هست پس اومده.:10:

*hamedkhatar*
20-09-2007, 23:28
راستی بچه ها به نظر شما این بازی میتونه رقیب سر سختی برای جنرال باشه؟
یعنی Sierra اومده تا با EA رقابت کنه؟
امیدوارم موفق بشه تا شاید EA هم جو گیر بشه یه چیز خفن دیگه بسازه :d

Oracle_Eldorado
21-09-2007, 00:29
ببینم این بازی اکشن هست یا استراتژیک ؟
ولی به هر حال روی سیستم من هم میاد !!!!

amirpers
21-09-2007, 14:34
دوستان بازی تو ایران هم اومده . چند تا شرکت اون رو عرضه کردند .
ضمنا سبک بازی هم همانطور که قبلا گفتم استراتژیک هستش .

*PiNk PaNTHeR*
21-09-2007, 14:38
سبکش استراتژیک ریل تایم بیسد هست:12:

*hamedkhatar*
21-09-2007, 15:01
من نمیدونم چرا همیشه وقتی دوست دارم یه چیزی رو بخرم اون روز جمعه هست؟
شما نمیدونید چرا؟

*PiNk PaNTHeR*
21-09-2007, 15:06
من نمیدونم چرا همیشه وقتی دوست دارم یه چیزی رو بخرم اون روز جمعه هست؟
شما نمیدونید چرا؟

چونکه کنکور قبول نشدی:27::thumbsup:
درررر هر صورت.

razor1353
21-09-2007, 16:33
game spot امتیاز 9.5/10 رو به این گیم داده:31:

amsjavan
23-09-2007, 11:49
من رفتم تجريش نداشت. معمولا بازي هاي جديد اولين بار كجا مياد؟ وليعصر؟

V A H I D
23-09-2007, 15:57
real time هست دیگه...
باید ببینیم چی از اب در اومده هر کی خرید بگه...

AmirDanT
23-09-2007, 18:56
اقا من این بازی رو خریدم ! یه مشکی باهاش خوردم و اونم اینه که این بازی SKRIMISH نداره! فقط باید بری Mission بازی کنی لطفا کسانی که خریدن بگن نسخه بازی من ناقصه یا این بازی واقعا SKRIMISH نداره!

amsjavan
24-09-2007, 18:46
Skrimish يعني چي؟
منم اين بازي رو خريدم. خيلي جالبه اما مثل جنرال نيست كه بشه خونه و تانك و از اين چيز ها ساخت ماموريتيه خيلي جالبه حتماامتحان كنيد. گرافيكش هم كه محشره

amsjavan
24-09-2007, 18:48
من فقط نمي دونم چه جوري ميشه Multiplayer بازي كرد هر كي مي دونه بگه

amirpersia68
24-09-2007, 19:13
بازیه خیلی جالبیه .گرافیکش هم خوبه

V A H I D
25-09-2007, 15:38
شاید ریپ بوده یعنی اصلا دکمه ای چیزی نداشت؟؟؟
راستی چند سی دی یا دی وی دی هست؟؟؟

AmirDanT
25-09-2007, 20:19
1 Dvd یه .

V A H I D
25-09-2007, 20:25
یه Dvd کامل که نیست چون بازی اصلیش 1 دی وی دی کامل نمی شه 4.3 گیگ هست البته فشردش..
این چند گیگ هست؟؟

Sam Fisher 11
26-09-2007, 03:21
یه Dvd کامل که نیست چون بازی اصلیش 1 دی وی دی کامل نمی شه 4.3 گیگ هست البته فشردش..
این چند گیگ هست؟؟
سلام
4.55 GB از فضای هارد منو اشفال کرده !

راستی بازی خیلی جالبیه مخصوصا دوربینش ولی میگم مپ نداره انگار؟ حتما باید حالت داستانی بازی کنیم؟! من معمولا بخش داستانی بازیهای استراتژیک رو انجام نمیدم و یه راست میرم سروقت map بازی ولی این ...

AmirDanT
26-09-2007, 07:25
سلام
4.55 GB از فضای هارد منو اشفال کرده !

راستی بازی خیلی جالبیه مخصوصا دوربینش ولی میگم مپ نداره انگار؟ حتما باید حالت داستانی بازی کنیم؟! من معمولا بخش داستانی بازیهای استراتژیک رو انجام نمیدم و یه راست میرم سروقت map بازی ولی این ...

منم منظورم از Skrimish همین بود... منم زیاد سراغ بخش داستانی بازی های استراتژیک نمی رم:20:

amsjavan
26-09-2007, 17:09
تو حالت Multiplayer كلي map داره ميتوني اونجا map ها رو امتحان كني.

Sam Fisher 11
27-09-2007, 02:55
تو حالت Multiplayer كلي map داره ميتوني اونجا map ها رو امتحان كني.
چه فایده مالتی پلیرم کجا بود...
اصلا من از خیر این بازی گذشتم ... از استراتژی های بی منبع خوشم نمیاد.

توضیحات کاملتر راجع به چگونگی بازی :

کسب امتیاز 9.5 از سایت گیم اسپات را کمتر بازی توانسته تا به حال کسب کند.این بازی را می توان یک شاهکار در میان بازی های استرتژیک دانست.البته برای ساخت آن بازی 3 استدیو بازی به مدت 3 سال فعالیت داشتند.در یک کلام اگر فوق العاده از همه لحاظ سال ۲۰۰۷ سال بسیار خود برای بازی های سبک استراتژی خواهد بود. در ابتدای سال بازی Supreme Commander سپس بازی فوق العاده C&C3 و حالا هم نوبت World In Conflict خواهد بود تا پتانسیل بالای خود را در سبک استراتژی نشان دهد.

World in Conflict در سال ۱۹۸۹ به وقوع مي پيوندد و موضوع آن جنگ سرد بين دموكراسي و كمونيست است. پس از پايان جنگ جهاني دوم اتحاد جماير شوروي (روسیه) با مشکلات مالی و اقتصادی فراوانی روبرو شده و مسوولین این کشور به جای چاره اندیشی یکباره تصمیم می گیرند به آمریکا حمله کرده و نیروهای خود را در سیاتل مستقر کنند اکنون انتظار دارید آمریکا چه واکنشی نشان دهد؟ مسلم است که برای دفاع از مرزهای خود به دفاع پرداخته و جنگی بین دو کشور روی می دهد که موضوع این بازی است. داستان بازی بر اساس نوشته Larry Bond درمورد جنگ سرد است.

بخش Single Player بازی دارای ۱۵ مرحله است و به طور کلی به اتمام رساندن آن چیزی بین ۱۵ الی ۲۰ ساعت زمان می خواهد ، روایت گروهی کماندویی است که برای متوقف کردن حمله روسیه ای ها وارد کارزار جنگ می شوند. سه گروه در بازی نیروها را فرماندهی می کنند: سرهنگ Sawyer: فرمانده آرام و خونسرد گروه ، Bannon: دفتردار عجول و بی صبر و نهایتا Webb است.

ما در بخش Campain بازی شاهد سه مرحله برای بازی بودیم. مرحله اول تلاش برای بازپس گیری Pine Valley بود. برای معرفی مرحله یک Cutsence به نمایش در می آید که نشان می دهد چتربازان روسی در حال فرود آمدن اند و مردم از ترس و وحشت فرار می کنند و آژیرها نیز به صدا در می آید. در همین حال آهنک Everybody Wants to Rule theWorld (بازی لیسانس استفاده از ۸۰ ترک مختلف را خریداری کرده است) در پس زمینه بازی در حال نواخته شدن است. سپس سرهنگ Sawyer را می بینید که در حال گفتن نقشه عملیات به زیر دستان خود است، و حالا این شما هستید که باید سرنوشت جنگ را رقم بزنید.

Cece در مورد بازی می گوید: شما یک قهرمان و یا فوق ستاره با نیروهای ماوراء طبیعی در بازی نیستید شما یک سرباز ساده هستید که برای جان نجات میهن و جان خود تلاش می کنید، همین.

WIC یک بازی Real Time Strategy است اما Cece می گوید: در بازی خبری از یونیت سازی یا مدیریت منابع نیست و بیشتر جریان بازی در چرخدان و هدایت نیروها در میدان جنگ می گذرد .

ماموریت Pine Valley در حال آغاز می شود که شما کنترل یک گروه از مهندیس و یگان Bradley را در اختیار دارید و اولین ماموریت شما نیز تصرف نزدیک ترین ایستگاه گاز است که توسط نیروهای روسی تصرف شده است. شما برای انجام این ماموریت راه های بسیاری دارید. می توانید نیروهای خود را احضار کرده تا به یکباره حمله کنند و دشمن را غافلگیر کنند. می توانید به صورت مخفیانه بازی را دنبال کرده تا اسنایپر خود را از بالای دودکش ساختمان بیرون آورده البته انجام این کار بسیار طول می کشد زیرا یار شما می خواهد با سلاح خود بتون را خراب کند. سپس مهندسین خود را به نقطه دیگری ببرید البته در این راه عده ای از مهندسین شما کشته خواهد شد برای حل این موضوع باید سریع آن ها را سوار ماشین کرده و به محل مورد نظر برسانید سپس توسط یک نارنجک دودزا (smoke grenade) دید دشمن را کور کرده و سریع بمب گذاری کنید و سپس دوباره سوار Bradly شده و فرار کنید. اما اکنون ماموریت اصلی شما یعنی تصرف ایستگاه گاز باقی مانده است برای این کار شما نیاز به تعداد بیشتری Bradly و مهندس دارید ، به لطف سیستم دریافت نیرو (reinforcement) عالی بازی شما در عرض چند ثانیه نیروهای جدید را دریافت می کنید البته برای دریافت نیرو دارای بودجه محدودی هستید که باید آن را به بهترین نحوه ممکن خرج کنید در غیر این صورت کار شما بسیار سخت است. میزان قدرتمندی نیروهای که دریافت می کنید رابطه مستقیم با پولی دارد که خر می کنید (پول بیشتر برابر است با نیروی قوی تر و بهتر). در اینجا شما می توانید تا حداکثر چهار Bradly ، مهندس و Humve (وسیله حمل و نقل و البته دارای قدرت فیزیکی بالا برای جنگ) دریافت کنید ، خیلی راحت با کلیک بر روی شماره نیروی مورد نظر ، نیروها به کمک Airborne در اختیار شما قرار می گیرند. نکته بسیار زیبا که باعث راحتی کار شده است این است که هیچوقت نگران امتیاز برای گرفتن نیرو نباشید زیرا در صورت نابودی نیروی دریافتی امتیاز آن دوباره به شما بر می گردد و می توانید به کمک آن مجددا نیرو خریداری کنید.نکته دوم در مورد این سیستم نحوه جابجایی نیروهاست مثلا می توانید نیروهای خود را انتخاب کرده و با فشردن کلید Y آن ها را به کنار Bradly خود منتقل کنید. MagnusJansén در اینباره می گوید این سیستم برای بالا بردن هیجان بازی طراحی شده است. اما به نظر من هیجان بازی را بیشتر پایین می آورد. نکته ظریف دیگر در مورد بازی NodeSystem است. شما با گرفتن این نقاط در نقشه می توانید به یک امتیاز ارزشمند برسید زیرا یک Machine Gun ایجاد می شود و به نیروهای دشمن شلیک می کند اما در بخش Multiplayer می توانید Anti Tank و AntiAircraft نیز ایجاد کنید. همین طور که بازی را پیش می برید بازی به طور زنده در حال جریان است و در طول مسیر نیروهای Bannon را مشاهده می کنید که در حال جنگ اند این حس زنده بودن بازی را به شما القا کرده و می توانید به نیروهای وی کمک کنید.

دوربین بازی توانایی نشان دادن مسافت بین نقطه کنونی شما با مکانی که می خواهید بروید را دارد یعنی می توانید نیروی خود را انتخاب سپس ایستگاه گاز را انتخاب کنید بازی به شما می گوید چند Mile با آن فاصله دارید. دوربین بازی جز یکی از نقاط قوت این بازی است که اگر زوم آن را زیاد کنید احساس می کنید یک بازی FPS را در نمای Overhead دنبال می کنید این در حالی است که بر خلاف Company Of Heroes هنگامی که شما زوم می کنید از کیفیت بازی و سرعت فریم کاسته نمی شود

بازی دارای دو نسخه DirectX10 و DirectX9 است ما نسخه دوم را بازی کردیم و گرافیک بازی واقعا چشم گیر بود. بازی از موتور اختصاصی Massive استفاده می کند و نسخه پیشرفته تر از Ground Control 2 است. در این موتور از تکنولوژی هایی نظیر SoftShadowing ، Bump Mapping ، True Dynamic و … استفاده می شود. یک تکنولوژی مخالف Bloom نیز در بازی است که نامی را از آن جایی نشنیدیم و می گویند پس از انفجار باعث ایجاد یک حاله بر روی نیروها می شود. طراحی صورت نیروها بسیار زیبا صورت گرفته انتظار Gears Of War نداشته باشید اما در حد یک بازی استراتژی فوق العاده است. .بازی واقعا پتانسیل بالایی از نظر قدرت دارد و حتی پردازنده های دو هسته ای و چهار هسته ای را نیز پشتیبانی می کند.

در این بازی هر مپ دارای صفات و ویژگی های منحصر به فرد خود است و هیچ مپی شبیه مپ دیگری نیست. در بازی سیستم زنده آب و هوایی وجود دارد پس انتظار تغییر آب و هوا در بازی را داشته باشید. در بازی هوای آفتابی ، بارانی ، ابری ، برفی و مهی تعریف شده است.

هوش مصنوعی بازی چیزی است که شاید در هیچ بازی استراتژیک دیگر ندیده باشیم تمام نیروهای دشمن در بازی از خود دفاع می کند. Cece در اینباره می گوید: بازی از یک سیستم پیشرفته استفاده می کند که به نیروهای دشمن اجازه می دهد با یکدیگر صحبت کنند. پس انتظار داشته باشید آن ها از قوای فکری متحد شده خود برای غافلگیری شما استفاده کنند ، آن ها موقعیت شمارا به هم خبر می دهند و یکباره ممکن است یک جاسوس به مرکز خبر دهد و شما ار دور محاصره شوید.

تعداد آبجکت ها در بازی به طرز غیرباوری بالاست و همه چیز تقریبا فیزیکی منحصر به فرد دارند. Cece می گوید: ما در بازی دارای بیش از ۳۵۰ نوع ساختمان هستیم ، هر ساختمان دارای ویژگی های خاص خود ، نحوه انفجار اختصاصی و … است. حالا با این همه ساختمان کار شما برای مخفی شدن بسیار آسان می شود.

منبع :

*hamedkhatar*
29-09-2007, 14:59
سلام
پس چرا این تاپیک خوابیده؟
م هم امروز بازی رو گرفتم
با اینکه سیستم مزخرفی دارم ولی روون اجرا شد
با گرافیک 5200 و رم یک گیگ
بازی خیلی جالبیه
اصلا قابل مقایسه با بازیهای استراتژیک دیگه نیست
خیلی متفاوت کار کرده
ولی یکم سخته
فقط بدیش اینه که skirmish نداره
ولی خوب مرحله ایش هم حال میده
حتی بیشتر هم حال میده
امیدوارم شما هم این بازی رو بازی کنید تا بتونیم بیشتر در موردش صحبت کنیم
:20:

B O L O T
29-09-2007, 23:31
یه کرک معتبر میشه بدید برای وژن 1.0.0.0
اخه مال من don't send میده معزرت
World in Conflict

B O L O T
05-10-2007, 22:17
سلام
پس چرا این تاپیک خوابیده؟
م هم امروز بازی رو گرفتم
با اینکه سیستم مزخرفی دارم ولی روون اجرا شد
با گرافیک 5200 و رم یک گیگ
بازی خیلی جالبیه
اصلا قابل مقایسه با بازیهای استراتژیک دیگه نیست
خیلی متفاوت کار کرده
ولی یکم سخته
فقط بدیش اینه که skirmish نداره
ولی خوب مرحله ایش هم حال میده
حتی بیشتر هم حال میده
امیدوارم شما هم این بازی رو بازی کنید تا بتونیم بیشتر در موردش صحبت کنیم

متاسفانه دونت سند میده ال من

Black Hawk
06-10-2007, 15:18
من متاسفانه بازی رو گرفتم کرکش همراش نبود میشه یکی از دوستان لین کرک بازی world in conflict رو بزاره

amirpers
07-10-2007, 01:31
دوست من ، کرک رو از اینجا دانلود کن :

mostafa_gm
09-10-2007, 09:07
بازي باحاليه.
حداقل اولش كه باحاله.

Oracle_Eldorado
09-10-2007, 11:50
ببخشید کسی که بازی کرده یکمی تعریف کنه ببینیم چطوریه . شبیه کدوم بازی هست ؟
داستانش چیه ؟

B O L O T
09-10-2007, 13:11
دوست من ، کرک رو از اینجا دانلود کن :

بابا پیدا کردم 28 مگه بیخیال شدم

*hamedkhatar*
09-10-2007, 21:51
داستانش چیه ؟

شبیه هیچ کدوم از بازیا نیست اصلا خیلی عجیب قریبه
من چند تا مرحلش رو رد کردم به نظرم مرحله ها همش تکراری هستند
همش باید بری یه سری جا رو بگیری و نزاری دشمن اونجا ها رو بگیرند
البته همین کار کمی سخت هست ولی به نظرم اصلا جالب نیست
شاید برم جلو تر قشنگ بشه ولی این قسمتی که من هستم اینقدر سخته که دیگه جرعت نکردم بازیش کنم :31:

mohamad.hejazi
10-10-2007, 12:11
شبیه هیچ کدوم از بازیا نیست اصلا خیلی عجیب قریبه
من چند تا مرحلش رو رد کردم به نظرم مرحله ها همش تکراری هستند
همش باید بری یه سری جا رو بگیری و نزاری دشمن اونجا ها رو بگیرند
البته همین کار کمی سخت هست ولی به نظرم اصلا جالب نیست
شاید برم جلو تر قشنگ بشه ولی این قسمتی که من هستم اینقدر سخته که دیگه جرعت نکردم بازیش کنم :31:
سلام.
تایید میشه مرحلاتش تکراریه ولی بازی بدی نیست.:20:

mehdi_ag
10-10-2007, 13:30
با توجه به عكس هاي بازي به نظر مي رسه سبك كنترل بازي و دوربين و ... كاملا مثل COH باشه ولي از اونجايي كه مي گين منبعي در كار نيست (البته تو COH منبع داشت) ميشه سبكي مثل Close Combat .

من خيلي استراتژي باز نيستم ولي از سبك هاي بدون منبع خوشم مياد. حالا كه فهميدم اينجوريه حتما مي گيرمش

amirpers
10-10-2007, 15:43
من که همونطور در پست اول گفتم ، استراتژیک باز نیستم اما این بازی رو گرفتم . جالبه . تجربه خوبیه . البته گرافیک فیلمهاش به شدت پایینه ، مثل بازی های 5 سال پیش می مونه . البته همونطور که دوستان گفتند مراحلش یه مقدار تکراریه اما کلا جالبه .

m2stech
10-10-2007, 15:44
من تو اون مرحله ی seattle اولش گیر کردم ! نمیدونم چرا ولی بعد از 5 دقیقه بازی صفحه ی مونیتور قفل میشه و دیگه هیچی نمیتونم ببینم ولی صدای بازی همچنان پخش میشه ! کسی این مشکل را نداره ؟

jalal afshar
13-10-2007, 00:48
من تو اون مرحله ی seattle اولش گیر کردم ! نمیدونم چرا ولی بعد از 5 دقیقه بازی صفحه ی مونیتور قفل میشه و دیگه هیچی نمیتونم ببینم ولی صدای بازی همچنان پخش میشه ! کسی این مشکل را نداره ؟

دقیقا همین مشکل رو من هم دارم!! بازی هم فقط تو حالت مالتی پلیر مپ داره. توی کمپین و سینگل دنبالش نگردین که نیست! البته من هنوز سریال مالتی پلیر پیدا نکردم. بنابرین فعلا هیچی!

amsjavan
17-10-2007, 12:06
سریال مالتی پلیرش اینه: Bmp6-o7pp-n5re-cv8s-kxiy

mostafa_gm
21-10-2007, 08:35
بازيش ديروز تموم شد. خيلي رديف بود. استراتژي بود ولي بازيهاي ديگه فرق داشت. حداقل براي من كه از سبك تكراري و تقليدي بازيهاي استراتژي خسته شدم خيلي جالب بود.

mostafa_gm
21-10-2007, 09:13
داستانش چیه ؟
همونطوري كه توضيح دادن تو اين بازي شوروي يك دفعه تصميم ميگيره به آمريكا حمله كنه! و از زمين و هوا و دريا نيروهاشون رو وارد خاك آمريكا ميكنن و براي شروع حمله هم در سياتل مستقر ميشن. دموي اول بازي بسيار زيباست و اين حمله رو بصورت خيلي زيبا و البته بسيار تكان دهنده نشون ميده كه نيروهاي دشمن از همه طرف وارد شهر ميشن و مردم در حال فرار كردن و نيروهاي ارتش و حتي پليس در حال مقابله با مهاجمين هستن.

از وزارت دفاع به سرهنگ Swyer ماموريت ميدن فرماندهي مقابله با نيروهاي دشمن رو به عهده بگيره و سرهنگ هم از سه افسر اصلي بازي به نامهاي Bannon ، Webb و Parker براي اين كار استفاده ميكنه كه شما در جنگ نقش ستوان Parker رو داريد كه بعدا با ارتقاء درجه سروان ميشه.
اول بازي بدون هيچ مقدمه اي شما خودتون رو در داخل شهر يعني ميدان سنگين نبرد ميبينيد كه تقريبا همه جا در حال تيراندازي و انفجار و تخريبه. به شما 3 تا تانك داده ميشه كه شما مثل همه بازيهاي استراتژي ديگه از بالا ميتونيد اونها رو كنترل كنيد. البته دوربين قابليت چرخش و تغيير ارتفاع رو هم داره.

به شما در كل مراحل بازي ماموريتهايي داده ميشه كه معمولا تسخير نقاط حياتي يا دفاع از اونها هست و معمولا بعد از گرفتن اين نقاط نيروهاي خودي در اون نقطه مستقر ميشن و شما بايد به هدف بعديتون بپردازيد يا وارد مرحله بعد بشيد. همينطور شما در طول مراحل بازي قابليت ذخيره كردن رو هم داريد.

هميشه تعداد نيروهايي كه به شما داده ميشه محدوده و اينطوري نيست كه قادر باشيد مثل بازيهاي ديگه با لشكري از نيروها به دشمن حمله كنيد و كار رو يكسره كنيد بلكه در اين بازي تقريبا برعكسه يعني شما داراي نيروهاي محدود و دشمن داراي نيروهاي خيلي زياد و حملاتش بصورت Counter Attack هست كه بازي رو بسيار جذاب و هيجان انگيز ميكنه.

همونطوري كه گفتم نيروهاي شما محدود هستن ولي هميشه به شما 2 جور امتياز يكي براي استفاده و وارد كردن نيروهاي كمكي و ديگري براي كمك گرفتن از حمايت توپخانه، بمباران هوايي و حمله هليكوپترها و امثال اون هست كه بسيار بسيار در بازي اين حمايت و نحوه استفاده از اون موثر و تعيين كننده است. معمولا بعد از نابود شدن نيروهاي شما به سرعت به شما امتياز داده ميشه تا بتونيد سريعا نيروهاي كمكي رو وارد بازي و جايگزين نيروهاي از دست رفته بكنيد.

در بعضي از مراحل بازي به شما فقط حق استفاده از نيروي زرهي و انواع تانك ها رو ميده و در بعضي مراحل فقط ميتونيد از پياده نظام استفاده كنيد و بعضي از مراحل هم فقط نيروي هوايي يعني انواع هليكوپتر، ولي معمولا در بيشتر مراحل تلفيقي از اين نيروها رو ميتونيد وارد بازي بكنيد و البته با وارد كردن و استفاده از خودروهاي تعمير كننده ميتونيد خودروهاي آسيب ديده رو تعمير كنيد.
در كل بازي بسيار جالب و هيجان انگيز منتها خيلي كوتاه بود و زود تموم شد.

mostafa_gm
21-10-2007, 09:34
گاهي اوقات شما از 6 تانك سنگيني كه وارد بازي كردين 5 تا رو از دست ميدين و مجبورين با يك تانك اينقدر در مقابل دشمن مقاومت كرده و نقطه مورد نظر رو نگه داريد تا اينكه نيروهاي كمكي كه درخواست كرديد از راه برسن يا آتش پشتيباني توپخانه بعد از آخرين استفاده مجددا براي درخواست پشتيباني حاضر بشه و اين كار اينقدر نفس گيره كه آدم دقيقا خودش رو در يك ميدان نبرد واقعي حس ميكنه كه البته عملي هم هست و با يك تانك سنگين ميشه چند دقيقه اي در مقابل هجوم تانكهاي سبك و پياده هاي دشمن تا زمان رسيدن نيروهاي كمكي مقاومت كرد.

sepehr52
21-10-2007, 10:40
درسته بازی مراحلش خیلی شبیه همه همین منو یکمی سرد کرد مثل همیشه که تا بازی استراتژیک گیرم می اومد اونقدر بازی میکردم تا چشام در بیاد یا بازی تموم بشه , بهش گیر ندادم شاید روزی نیم ساعت فقط بازی کنم

mehdi_ag
25-10-2007, 15:47
درسته بازی مراحلش خیلی شبیه همه همین منو یکمی سرد کرد مثل همیشه که تا بازی استراتژیک گیرم می اومد اونقدر بازی میکردم تا چشام در بیاد یا بازی تموم بشه , بهش گیر ندادم شاید روزی نیم ساعت فقط بازی کنم

درسته. خيلي تكراري هست و بدون هيجان. اصلا شبيه به اون چيزي كه انتظار داشتم (Close Combat) نيست.
منم يكي دو روز يه بار... هر بارم يه ربع تا نيم ساعت بيشتر نمي رم سروقتش.
ترجيح مي دم COH رو دوباره برم :31:

Tornado2800
03-11-2007, 19:58
من در مرحله ای که
پل هستش !
گیر کردم یه قسمت هستش که تمامی نیرو ی ها ی من Select بیرون میان !!
و ثانیه شمار شروع میشه تا 2 دقیقه
چیکار باید کنم/

Oracle_Eldorado
03-11-2007, 21:13
ببخشید اگه کسی بازی رو داره لطف کنه یه عکس از گیم پلی بازی بزاره ببینم چطوریه .
میخوام ببینم ارزش داره یا نه .

dark fear
18-11-2007, 18:37
روی سیستم من میاد ؟ بدون افت فریم زیاد ؟
cpu 3 full
1gig ram
256mb geforce 5500 of vga
c & c که خوب اومد

havas_1980
19-11-2007, 21:17
من در مرحله ای که
پل هستش !
گیر کردم یه قسمت هستش که تمامی نیرو ی ها ی من Select بیرون میان !!
و ثانیه شمار شروع میشه تا 2 دقیقه
چیکار باید کنم/

عزیزم! شما نام مرحله رو بگو یا بگو مرحله چندمه؟:13:

havas_1980
19-11-2007, 21:36
ببخشید اگه کسی بازی رو داره لطف کنه یه عکس از گیم پلی بازی بزاره ببینم چطوریه .
میخوام ببینم ارزش داره یا نه .

saamy4
08-04-2008, 22:21
آقایون این بازی تازه تو شهر ما اومده! میشه بگید تاریخ انتشار این بازی تو ایران کی بوده؟
راستی من تو مرحله سوم گیر کردم چه کنم. همه نیروهام رو وقتی توی او سه تا دایره جمع میکنم اینقد روسها میان که من کم میارم و میبازم.چه کنم؟

havas_1980
09-04-2008, 01:01
آقایون این بازی تازه تو شهر ما اومده! میشه بگید تاریخ انتشار این بازی تو ایران کی بوده؟
راستی من تو مرحله سوم گیر کردم چه کنم. همه نیروهام رو وقتی توی او سه تا دایره جمع میکنم اینقد روسها میان که من کم میارم و میبازم.چه کنم؟دوست عزیز! World In Conflict در ماه سپتامبر 2007 منتشر شده (برابر با شهریور 1386) و بهترین بازی استراتژی سال 2007 لقب گرفت.
اگه اشتباه نکرده باشم فکر کنم که شما در آخر همین مرحله به مشکل برخوردید. جای که باید از میدان شهر دفاع کنید و نیروهاتون رو در سه منطقه گفته شده جمع کرده و اقدام به دفاع کنید.
استراتژی این قسمت استفاده از تانک های سبک و سنگین هست. (نشان سپر خالی و تو پر) بمباران نقاط وروردی دشمن بدون وقفه توصیه میشه. در صورت نابودی تانکها فورا اقدام به درخواست نیرو کنید.

توصیه میکنم که آخرین پچ این بازی و کرکش رو از این آدرسها دریافت کنید:
این پچ رسمی باگ های بازی (ایرادات و مشکلات) و تعادل نیروها در بازی رو اصلاح میکنه و شامل چندین مزیت جدید هست.

World in Conflict v1.007 Patch
Size: 84MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدWorld in Conflict v1.007 Patch Crack
Size: 9.4MB

saamy4
09-04-2008, 15:24
متشکرم. شما همیشه من رو شرمنده خودتون میکنید. ولی من با این سرعتم ایشالا تا 5 سال دیگه این برنامه دانلود میشه! لینک مستقیم ندارید که بشه با فایل منیجر دانلود کنم.متشکرم.

saamy4
09-04-2008, 15:37
راستی این بازی ترینر نداره؟

havas_1980
09-04-2008, 15:38
متشکرم. شما همیشه من رو شرمنده خودتون میکنید. ولی من با این سرعتم ایشالا تا 5 سال دیگه این برنامه دانلود میشه! لینک مستقیم ندارید که بشه با فایل منیجر دانلود کنم.متشکرم.
دوست عزیز! در صورتی که Dial UP باشید حدودا 5 ساعت دریافت پچ بازی طول میکشه نه 5 سال.
این آدرس که ذکر کردم یکی از بهترین جاها برای دریافت پچ بازی هست... آدرس کرک هم بهترین مسیره.

راستی این بازی ترینر نداره؟
تاپیک درخواست رمز ، ترينر و سيو بازيها به این آدرس:

موفق باشید...

saamy4
09-04-2008, 15:51
بازم متشکرم. شما این بازی رو تموم کردین؟

havas_1980
09-04-2008, 18:40
بازم متشکرم. شما این بازی رو تموم کردین؟
بله... این بازی رو تموم کرده ام و اگه مشکلی در این مورد دارین خوشحالم که به شما کمک کنم.
سعی کنید سوالاتتون رو طوری مطرح کنید که اینجا حالت چت رووم به خودش نگیره ... یعنی سوالاتتون رو کامل و دقیق مطرح کنین... ممنون میشم.

V A H I D
09-04-2008, 19:12
پیشنهاد می کنم ترینر نزنید ...
چون مرحله هاش کمه ....
مزه بازیش خیلی کم می شه ...
یه بار بدون رمز برید بعدا دفعه ی دوم با ترینر برید این جوری بهتره....

saamy4
10-04-2008, 10:20
چشم وحیدخان. این بازی چند تا مرحله داره؟ اسماشون چیه؟ و اینکه چرا نمیشه مثل بازی C&c خودمون نقشه انتخاب کنیم و بعد بازی کنیم؟

havas_1980
11-04-2008, 02:12
... این بازی چند تا مرحله داره؟ اسماشون چیه؟...
داستان تک نفره بازی شامل 14 ماموریت هست:

ماموریت 1 - Invasion
ماموریت 2 - Reunion
ماموریت 3 - Battle for Pine Valley
ماموریت 4 - Into the Mountains
ماموریت 5 - Last Stand
ماموریت 6 - Seeing the Elevator
ماموریت 7 - Deep Strike
ماموریت 8 - Beyond the Iron Curtain
ماموریت 9 - Lair of the Bear
ماموریت 10 - Liberty Lost
ماموریت 11 - Aftermath
ماموریت 12 - Once More Unto The Breach
ماموریت 13 - Before the Storm
ماموریت 14 - One Last Fight

... چرا نمیشه مثل بازی C&c خودمون نقشه انتخاب کنیم و بعد بازی کنیم؟اگه منظور شما بازی Command & Conquer 3: Tiberium Wars هست باید بگم این بازی هم مانند World in Conflict روند بازی خطی داره یعنی انتخاب مرحله برای شما وجود نداره. در بازیهای Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade و Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm داستان بازی به صورت غیر خطی طراحی شده و با کمک نقشه در انتخاب مرحله بعدی آزاد هستید.

saamy4
13-04-2008, 19:51
منظورم custom play هستش. راستی من تو مرحله ای 8 آخر این قسمت گیر کردم بعد از اینکه تانک ها رو میبرم بین آپارتمان ها یک دقیقه بعدش میبازم! چیکار کنم؟

khosro-parviz
13-04-2008, 21:28
درود. من این بازی رو داشتم ولی الان نصب نیست. خیلی قشنگ بود. ولی چند مرحله بیشتر نرفتم جلو سیستمم وبروس گرفت و بازی هم پاک کردم. دوستان مطمئنید بمب هسته ای در بازی هست؟

havas_1980
13-04-2008, 23:31
منظورم custom play هستش. راستی من تو مرحله ای 8 آخر این قسمت گیر کردم بعد از اینکه تانک ها رو میبرم بین آپارتمان ها یک دقیقه بعدش میبازم! چیکار کنم؟
دوست عزیز! دز این قسمت شماباید 2 کار انجام بدید. هم باید از ایستگاه راه آهن دفاع کنید (نیروهای پیاده ضد تانک رو در بین درختها در کنار ایستگاه راه آهن قرار دهید.) و هم با گروه های دیگه همه آپارتمانها رو یکی یکی چک کنید.

درود. من این بازی رو داشتم ولی الان نصب نیست. خیلی قشنگ بود. ولی چند مرحله بیشتر نرفتم جلو سیستمم وبروس گرفت و بازی هم پاک کردم. دوستان مطمئنید بمب هسته ای در بازی هست؟ بله ... در حالت تکنفره فقط یک بار از بمب هسته ای در پایان ماموریت پنجم استفاده میشه.

saamy4
17-04-2008, 19:55
ممنون هو.س جان. راستی میشه custom play بازی کرد؟

isbn84
18-07-2008, 11:56
سلام
من این بازی رو باید روی گرافیک low بازی کنم تا راحت اجرا بشه و سرعتش پایین نیاد ...ولی مشخصات سیستمم از اون چیزی که روی جلد بازی نوشته بیشتره ...شما با چه درجه ای از گرافیکش بازی می کنید ..low..medium ..high..very low.....//???????????????

مشخصات سیستمم

AMD 4200 dual
1 gig ram
geforce 8500gt

Battlefield2
18-07-2008, 23:35
سلام
من این بازی رو باید روی گرافیک low بازی کنم تا راحت اجرا بشه و سرعتش پایین نیاد ...ولی مشخصات سیستمم از اون چیزی که روی جلد بازی نوشته بیشتره ...شما با چه درجه ای از گرافیکش بازی می کنید ..low..medium ..high..very low.....//???????????????

مشخصات سیستمم

AMD 4200 dual
1 gig ram
geforce 8500gt

سلام
من با یه گیگ رم و سی پی یو سلرون d و گرافیک fx5500 راحت رو medium اجرا کردم

V A H I D
18-07-2008, 23:41
سلام

مشخصات سیستمم

AMD 4200 dual
1 gig ram
geforce 8500gt

شما درایورت نصبه ؟؟ فک نکنم این حوری بشه !

isbn84
19-07-2008, 10:13
سلام
من با یه گیگ رم و سی پی یو سلرون d و گرافیک fx5500 راحت رو medium اجرا کردم

شما درایورت نصبه ؟؟ فک نکنم این حوری بشه !

درایوم نصبه ..ولی اینکه اخرین ورژنش باشرو نمیدونم ...یه قسمت تو option -graphic-- به نام renchmark هست که بازیرو تست میکنه ... میشه شما یه تست کنید ftp average تون رو به من بگید ... مال من 16
خیلی ممنون

isbn84
24-07-2008, 11:43

منم به همین مشکل برخوردم کسی پیشنهادی نداره؟اگر پچش رو دانلود کنم درست میشه؟

Reza Azimy_RW
17-03-2009, 11:48
سلام دوستان .
کسی نمیتونه سیو مرحله 10 این بازی رو بذاره ؟
واقعا ممنون میشم

eblis_boy1386
17-03-2009, 14:04
سلام دوستان .
کسی نمیتونه سیو مرحله 10 این بازی رو بذاره ؟
واقعا ممنون میشم

سيو بازي رو برو دانلود كن سايت هاي زيادي وجود داره ... متاسفانه اين بازي رو هنوز انجام ندادم

amir raya
17-04-2009, 21:12
آقا من وقتی میخوام اجرا کنم این ارور را میدهد.
could not be located
game diroctary وبعد آدرس بازی
چیکار کنم؟
ممنون میشم جواب بدید.

naser31
26-08-2009, 08:35
سلام دوستان
من درمرحله سوم بازی هستم و بهم 4000 امتیاز داده که میتونم تانک یا سرباز بخرم و اینکارو میکنم اما نمیتونم اونارو به میدان جنگ بیارم یعنی اصلا پایین نمیان که بتونم کنترلشون کنم . اگه ممکنه منو راهنمائی کنید ممنون میشم .

sada
27-08-2009, 12:09
سلام دوستان
من درمرحله سوم بازی هستم و بهم 4000 امتیاز داده که میتونم تانک یا سرباز بخرم و اینکارو میکنم اما نمیتونم اونارو به میدان جنگ بیارم یعنی اصلا پایین نمیان که بتونم کنترلشون کنم . اگه ممکنه منو راهنمائی کنید ممنون میشم .

وقتی روی همون قسمت بالای سمت چپ سرباز یا تانک رزرو می کنی بعد باید روی یه دکمه پر رنگ میشه پایین همون قسمت که وقتی میزنی یه نقشه نشون میده که یه قسمت خط چین سبز داره روی اونجا که کلیک کنی با هواپیما میارن هر چی سفارش داده باشی

mahpesar
28-08-2009, 21:58
من زیاد اهل استراتژیک مستراح تژیک نبودم

ولی فعلا فقط همینو بازی میکنم

وقتی رو حالت very high بازی میکنم

انفجارها از کرایسیس هم واقعی تره

کاراکترها جزئیات بیشتری نصبت به بازیهای سوم شخصی

مثل gta san andreas دارند

من بازی استراتژیک اینجوری ندیده بودم

زوم کنی میشه سوم شخص ادونچر .....

اگه میخوای رهبری کل قوای یک جنگ واقعی رو تجربه کنی

حتما اینو بگیر بازی کن میشی ولایت مطلقه فقیه .....

Layken
29-08-2009, 00:24
من زیاد اهل استراتژیک مستراح تژیک نبودم

ولی فعلا فقط همینو بازی میکنم

وقتی رو حالت very high بازی میکنم

انفجارها از کرایسیس هم واقعی تره

کاراکترها جزئیات بیشتری نصبت به بازیهای سوم شخصی

مثل gta san andreas دارند

من بازی استراتژیک اینجوری ندیده بودم

زوم کنی میشه سوم شخص ادونچر .....

اگه میخوای رهبری کل قوای یک جنگ واقعی رو تجربه کنی

حتما اینو بگیر بازی کن میشی ولایت مطلقه فقیه .....
یکی از نقاط ضعف این بازی نبود یک داستان جذاب و گیرا هستش.

mahpesar
30-08-2009, 08:29
من فکر میکنم از نقاط قوتش همون داستانش

همین متنوع بودن مراحل و جنگها (هر مرحله در مورد جنگ یک کشور خاص)

در کمتر بازی میشه سراغ گرفت و متنوع بودن ماموریت ها و استفاده از تجهیزات مختلف

بیشتر فکر کنم بازی ساز انتخاب نهایی رو بر عهده گیمر میذاره

حتی این بازی برنده بهترین طراحی داستان انجمن حمایت از نویسندگان بازیهای ویدئویی سال 2008 شد
(Writers Guild Honoring Videogame Scribes)

And the nominees are:

Crash of the Titans, Written by Christopher Mitchell Entertainment

Dead Head Fred, Written by Dave Ellis and Adam Cogan, D3 Publisher

The Simpsons Game, Lead Writer Matt Selman, Written by Tim Long and Matt Warburton, Dialogue by Jeff Poliquin, Electronic Arts

[ Lead Story Designer Artur Ganszyniec, Dialogue Sebastian Stepien, Additional Dialogue Marcin Blacha, Writers Sande Chen and Anne Toole,]

World In Conflict, Story Design Christofer Emgard, Story Consultant Larry Bond, Script Consultant Ed Zuckerman, Sierra Entertainment

مقامهای دیگر بازی World In Conflict

Editor Top Ten Favorites of 2007

Game Critics Awards Winners Announced

E3 2007

Best Strategy Game
World in Conflict
Massive EntertainmentSierra, for PC)

منبع: ign.com

mahpesar
30-08-2009, 08:41
مقامهای دیگر بازی World In Conflict

بهترین انفجار هسته ای در بازیهای سال 2009 :

[World in Conflict(1

Call of Duty 4: Modern Warfare(2

Fallout 3(3

DEFCON(4

Mercenaries( 5

Supreme Commander(6

Rise of Nations(7

Civilization(8

[Missile Command(9

Killzone 2(10

alborz_k
31-08-2009, 01:21
سلام. من بازی wic sovite assault رو گرفتم ، اولش با شوروی شروع می شه ، ولی بعدش باید همون مراحلی رو کهو wic بود رو برم!! جدأ باید اون مراحل قدیمی رو دوباره برم؟!

Zaghan_13
06-02-2012, 13:56
من توی مرحله ی ششم : seeing the elephant گیر کردم.
میگه hold the village من هم کلی نیرو گذاشتم و از ترینر استفاده میکنم باز هم میگه مرحله رو باختی.
لطفا کمکم کنید.
خیلی بازی توپیه

Zaghan_13
07-02-2012, 17:55
من توی مرحله ی ششم : seeing the elephant گیر کردم.
میگه hold the village من هم کلی نیرو گذاشتم و از ترینر استفاده میکنم باز هم میگه مرحله رو باختی.
لطفا کمکم کنید.
خیلی بازی توپیه

بازی به این باحالی . کسی نیس یه خبر بگیره از تاپیکش ببینه زندست یا مرده؟!(:31:)

SEDRASOUL
27-04-2012, 12:43
فکر کنم زندست!!!!:31:

وین رونی
27-04-2012, 17:39
اطلاعاتی در مورد این سبک بازی می خواستم-بازی های مشابه و ...چه فرقی با Company of Heroes داره؟

FOURTH RETURN
12-08-2012, 14:07
من توی یه مرحله ای گیر کردم که میگه: destroy all hostiles چکار باید بکنم؟

FOURTH RETURN
12-08-2012, 16:17
من توی این مرحله گیر کردم: destror all hostiles on liberty islad چکار باید بکنم؟ تمام ساختمونها رو هم خراب کردم اما مرحله رد نشد!!!

FOURTH RETURN
12-08-2012, 22:20
کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟

Layken
13-08-2012, 13:58
من هم این مرحله یادمه مونده بودم ولی راه خیلی ساده ای داره ولی یادم نمونده
من سیوهاشو از اون موقع نگه داشتم کمی حجمشون زیاده بهم بگو کدوم مرحله هستش...نگاه کنم ببینم ایا اونجاشو دارم یا نه تا اپلود کنم برات
منظورم شماره مرحله هست اسم نه

TheGnomonWorkshop
13-08-2012, 20:29
آخ که عجب بازی بود . . .
یادش به خیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از دوستان کسی میدونه نسخه جدیدش اومده یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FOURTH RETURN
14-08-2012, 12:47
من هم این مرحله یادمه مونده بودم ولی راه خیلی ساده ای داره ولی یادم نمونده
من سیوهاشو از اون موقع نگه داشتم کمی حجمشون زیاده بهم بگو کدوم مرحله هستش...نگاه کنم ببینم ایا اونجاشو دارم یا نه تا اپلود کنم برات
منظورم شماره مرحله هست اسم نه

نه سیوهاشو نمیخوام میخوام بدونم چطوری باید مرحله رو رد کنم اگرنه ترینر بازی رو دارم میتونم مرحله رو رد کنم

FOURTH RETURN
22-08-2012, 11:56
مرحله آخر هم گیر کردم معلوم هست چه غلطی باید بکنیم مرحله آخر اعصابم رو خورد کرده کجا رو باید خراب کنم؟ من که همه ساختمونها رو خراب کردم؟؟

FOURTH RETURN
25-08-2012, 12:06
کسی نیست جواب بده؟

FOURTH RETURN
25-08-2012, 12:07
ترینر بازی رو وقتی اجرا میکنم ارور میده و بازی بسته میشه چرا؟ ترینر سالم سراغ ندارید؟

FOURTH RETURN
26-08-2012, 21:05
لطفا جواب بدید

ALI&SOAP
27-08-2012, 11:42
من توی این مرحله گیر کردم: destror all hostiles on liberty islad چکار باید بکنم؟ تمام ساختمونها رو هم خراب کردم اما مرحله رد نشد!!!

یادش بخیر عجب بازی بود.
این مرحله همون طور که از اسمش معلومه باید تمام دشمنا رو نابود کنی رربطی به نابودی خونه ها نداره. باید تک تک نیرو ها رو از سرباز گرفته تا تانک و هلیکوپتر رو نابود کنی تا حمله هوایی نشه وگرنه نیرو های خودی حمله میکنن و مجسمه آزادی= بوووم = گیم اور.
بگرد این شوری های ... رو پیدا کن پدرشونو در بیار حتما یکی شونو نکشتی چون اگه کشته بودی مرحله تموم شده بود. یادم نیست ولی فک کنم این مرحله تایم داره.
واقعا بازی قشنگیه . از داستان گرفته صدا گذاری و گرافیک حتی از بازی های هم سبک خودش که الان میان بازم سرتره

FOURTH RETURN
27-08-2012, 11:54
بابا وقت نیست تایمش کمه تازه هر چی میکشم تموم نمیشن تمام نیروهام هم از بین میرن تا میام نیروی جدید بیارم تایمش تمام میشه نمیشه تایمش رو از کار انداخت؟

FOURTH RETURN
27-08-2012, 11:55
ترینر دارم اما وقتی ترینر رو اجرا میکنم بازی ارور میده و بسته میشه!!!

ALI&SOAP
28-08-2012, 00:16
ترینر دارم اما وقتی ترینر رو اجرا میکنم بازی ارور میده و بسته میشه!!!
ببین من این کارو کردم
هرچی هلی داشتم جمع کردم سه تا جزیره وجود دارن اولی رو که میگیری نه دومی رو که گرفتی اونجا ماشین های تعمیر هست هلی هارو تعمیر کن از سمت مجسمه حمله کن واین که هلی کوپتر ها رو یه جا ساکن نذار تا ضد هوایی ها بزننش.ضد هوایی های کنار مجسمه + هلی های دشمن رو که نابود کردی یه ارتیلری متوسط میزاری (اگه داشتی اگه 2تا کوچیک بذار ) اون طرف مجسمه. درهمین زمان فورا هلی کوپتر هارو تعمییر می کنی یا دوباره می خری و دوباره از همون سمت حمله میکنی مطمئن باش زمانش کم نیست فقط یکم دقت می خواد
راستی سعی کن اول هلی کوپترای دشمن رو به سمت خودت بکشونی یعنی برو نزدیک بعد فرار کن . بعد که اومدن حسابشونو برس بعد برو سمت ضد هوایی ها و بعد بی تی ار ها
موفق باشی:20:

FOURTH RETURN
29-08-2012, 22:41
هم این مرحله رو رد کردم هم مرحله آخر رو بازی تموم شد و پاکش کردم بازی خوبی بود

sam 8
31-12-2012, 15:59
کد رو چه جور گیر بیارم ؟ نیست که !

sam 8
31-12-2012, 16:04
کمک کنید.:n30::n30:
بهم بگید جه جور پیداش کنم ؟