PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ w960 سوني اريكسون

vafa1353
20-09-2007, 00:17
دوستان به كمك شما عزيزان در اينجا تمامي مسائل و مشخصات گوشي جديد و تازه وارد به بازار رو بررسي ميكنيم.
منبع:ديجي كالا
Sony Ericsson W960
‌‌- اين گوشي به تازگي وارد بازار شده

تصاوير گوشي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نقد و بررسي گوشي موبايل Sony Ericsson W960

سوني اريکسون دبليو960

--------------------------------------------------------------------------------
W960 گوشی دیگری از سری مدل‌های سونی اریکسون است که در ژوئن 2007 معرفی شده است. این گوشی از جمله مدل‌های هوشمندی است که به عنوان یک گوشی هوشمند، به سیستم عامل سیمبین مجهز است و به نوعی می‌تواند تکاملی در عرصه مدل‌ واکمن این برند به شمار رود. سونی اریکسون W960 ابعادی برابر با 16×55×109 میلی متر دارد و وزن آن نیز 119 گرم است.
این گوشی به قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای مجهز است. از این میان می‌توان به حافظه 8 گیگابایتی آن اشاره کرد. با این مقدار حافظه، تجهیز گوشی به شیار کارت حافظه کار بسیار بی‌هوده‌ای محسوب می‌شود. این گوشی به شیار مخصوصی برای کارت حافظه مجهز نیست. با 8 گیگابایت حافظه به راحتی می‌توانید چیزی حدود 700 آلبوم موسیقی را در گوشی خود ذخیره کنید و به این ترتیب،‌ از پخش کننده لمسی واکمن خود لذت ببرید. صفحه نمایش به کار رفته در آن یک صفحه نمایش لمسی 2.6 اینچی 256.000 رنگی TFT با رزولوشن QVGA است که کیفیت بسیار خوبی دارد. این گوشی به قابلیت شناسایی دست‌خط کاربر خود مجهز است.
پشتیبانی بلوتوث به همراه هدست استریوی A2DP به شما این امکان را می‌دهد تا به صورت بی‌سیم به موسیقی گوش کنید و از شنیدن صدایی با کیفیت لذت ببرید. مشخصه TrackID سونی اریکسون قابلیت دیگری است که در این گوشی در نظر گرفته شده است و اطلاعات دقیق مربوط به خواننده و آلبوم‌های شما را در اختیارتان قرار می‌دهد. تنها با فشار دادن یک دکمه به راحتی می‌توانید به این مشخصه دسترسی داشته باشید.
موسیقی، تمام قابلیتی نیست که انتظار آن را از این گوشی داشته باشید. از دیگر امکانات W960 می‌توان به اتصال WiFi اشاره کرد که به شما امکان می‌دهد با سرعت و راحتی تمام در میان صفحات وب جستجو کنید و آخرین ایمیل‌های خود را بخوانید. UMTS 2100MHz 3G یکی دیگر از اتصالات این گوشی است. پشتیبانی از باند سه گانه GSM/GPRS نیز از برجسته‌ترین قابلیت‌هایی است که در این گوشی دیده می‌شود.
دوربین W960 یک دوربین 3 مگاپیکسلی مجهز به اتوفوکوس و فلاش است که علاوه بر عکاسی، فیلم‌های خوبی را نیز ارائه می‌کند. قابلیت فوکوس اتوماتیک به شما کمک می‌کند عکس‌هایی شارپ و تمیز داشته باشید. هم‌چنین، به راحتی می‌توانید عکس‌های خود را با استفاده از پیام‌های تصویری یا ایمیل با دیگران به اشتراک بگذارید یا آنکه در بلاگ یا سایت خود منتشر نمایید.
از دیگر امکانات این گوشی می‌توان به مرورگر WAP 2.0/xHTML، HTML(Opera 8.0) و RSS اشاره کرد. رادیو FM به همراه RDS، دیکشنری T9، بازی‌های قابل دانلود،‌ ویرایشگر تصویر و اسناد و قابلیت‌های دیگری مانند یادداشت صوتی از امکاناتی هستند که در این گوشی ارائه شده است. باتری مصرفی آن نیز یک باتری یون لیتیوم 900 mAh است که برای مدتی معادل 370 ساعت زمان استندبای و 9 ساعت مکالمه عمر می‌کند. سونی اریکسون W960 از زنگ‌های پلی فونیک 40 کاناله، MP3 و AAC پشتیبانی می‌کند.

مشخصه‌های اصلی:

• پشتیبانی از شبکه‌های UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
• دوربین 3 مگاپیکسلی مجهز به فوکوس اتوماتیک و فلاش
• صفحه نمایش لمسی 2.6 اینچی 256.000 رنگی TFT
• حافظه داخلی 8 گیگابایتی
• مبتنی بر سیستم عامل سیمبین
• بلوتوث و USB 2.0
• رادیو FM به همراه RDS
• دیکشنری T9
• ویرایشگر تصویر و اسناد
• قابلیت ارسال و دریافت پیام‌های SMS، MMS، ایمیل و پیام فوری
• ابعاد گوشی: 16×55×109 میلی متر
• وزن گوشی: 119 گرم
• مدت زمان مکالمه: 9 ساعت
• مدت زمان استندبای: 370 ساعت

جدول مشخصات فني
مشخصات كلي گوشی موبايل
نام گوشی موبايل Sony Ericsson W960
سوني اريکسون دبليو960
نوع گوشی موبايل ساده
تاريخ معرفي 2007/06/15
ساخت
قيمت - 500000 تومان
گارانتي
تنوع رنگ مشكي
وزن 119 گرم
ابعاد 109*55*16 ميليمتر
بستر نرم افزاری
شبکه UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
نسل سوم نسل سوم
سیستم عامل Symbian OS v9.1, UIQ 3.0
سیستم عامل ویندوز خير
سیستم عامل سیمبین بله
پشتیبانی جاوا بله
مشخصات صفحه نمايش
صفحه نمایش اصلی نوع TFT
صفحه لمسی بله
اندازه
دقت 320*240 پيكسل
تعداد رنگ 256000 رنگ
صفحه نمایش خارجی صفحه نمايش خارجي ندارد
نوع -
اندازه -
دقت -
تعداد رنگ -
مشخصات دوربین
دوربين دارد
کیفیت 3.2 مگاپيكسل
ابعاد تصویر 2048*1536
دوربین دوم دارد - كيفيت VGA
قابلیت فیلمبرداری دارد - VGA
فوکوس اتوماتیک دارد
فلاش دارد
زوم اپتیکال ندارد
حافظه
دفترچه تلفن دارد - 2000 مورد به همراه عكس
ذخيره سازي تماس ها دارد - 30مورد شماره گيري شده و 30مورد تماس دريافت شده و 30مورد تماس پاسخ داده نشده.
حافظه داخلي 8000 مگابايت
كارت حافظه دارد
نوع كارت حافظه -
كارت حافظه همراه گوشي موبايل -
تبادل اطلاعات
ارسال پيام SMS - MMS - Email - Instant Messaging
درگاه مادون قرمز ندارد
بلوتوث دارد - نسخه 2 به همراه A2DP
درگاه USB دارد - نسخه 2
مرورگر اينترنت WAP 2.0/xHTML, HTML(Opera 8.0), RSS
شبكه بيسيم (WLAN) دارد - Wi-Fi 802.11b
GPRS دارد - Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD ندارد
EDGE ندارد
3G دارد - 384 kbps
Push To Talk ندارد
زنگ
نوع زنگ پلي فونيك 40 کانال / MP3
تنظيمات زنگ قابل دانلود / ساخت آهنگ
لرزاننده دارد
بلندگو بلندگوي مونو
قابليت ها
قابليت نمايش فايلهاي MS-Office دارد
قابليت نمايش فايلهاي PDF دارد
بازي بازي دارد / قابليت دانلود بازي
پخش كننده موسيقي دارد - MP3, AAC, AAC+, E-AAC+, WAV, WMA, m4a
پخش كننده فيلم دارد
قابليت ضبط صدا دارد
راديو دارد - FM به همراه RDS
دستور صوتي دارد
پيش بيني كلمه T9
هندز فري / هدست دارد
ساير قابليت ها Walkman Touch player - Picture/document editor
باتري
نوع باتري باتري استاندارد- يون ليتيوم
ظرفيت باتري 900 mAh
زمان انتظار 370 ساعت
زمان مكالمه 9 ساعت
شارژر باتري دارد

توضيحات :

تمام مطالب فني و مشخصات محصولات بر اساس اعلام شركت سازنده مي باشد.

از شما دعوت مي كنيم براي بحث و تبادل نظر در مورد اين محصول و نيز در ميان گذاشتن سوالات و يا اطلاعات خود با ديگر كاربران p30world
شركت نمائيد.

armin_goooodboy
20-09-2007, 00:28
سلام
مطمئنین اومده؟
چون مرجع اصلی من gsmarena هست اونجا میگه نیومده :

Status Coming Soon

من دیوونه این گوشی شدم
کامل و بی نظیر و توپ

R@R#M@N
20-09-2007, 00:36
هنوز نیومده
بیخیاب شید
تا حالا 100 تا کلوپ واسش ساخته شده
من هر روز میرم موبایل ریوویو شاید یه ریویوو ازش اومده باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vafa1353
20-09-2007, 22:13
هنوز نیومده
بیخیاب شید
من هر روز میرم موبایل ریوویو شاید یه ریویوو ازش اومده باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر كسي w960 رو خواستش پاساژ قائم تجريش داره 500 هزار تومن

هنوز نیومده
بیخیاب شید

اگه خريديش يه خبر بده.

armin_goooodboy
20-09-2007, 22:34
اگر كسي w960 رو خواستش پاساژ قائم تجريش داره 500 هزار تومن

شما مطمئنی؟

rshr
20-09-2007, 22:55
چاخانه
هنوز گوشی ریلیز نشده
شاید چینیه

hamed1297
20-09-2007, 23:36
احتمالا توهم بوده.کمتر بهش فکر کنید.

Green_life
21-09-2007, 00:09
دوستان یه سوال داشتم.نمیخواستم تاپیک جدید زده باشم
به نظر شما P1i بهتره یا W960 ؟
شما کدوم را پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟

hamed1297
21-09-2007, 00:31
960 بهتره.هم از لحاظ مموری هم از لحاظ واکمن بودن.بقیه امکانات پی 1 رو هم داره.

SAEED_BARCELONA
21-09-2007, 10:27
نه خوب بعضی چیزای p1 بهتره مثل CPU

Highbury
21-09-2007, 13:08
960 بهتره.هم از لحاظ مموری هم از لحاظ واکمن بودن.بقیه امکانات پی 1 رو هم داره.
از لحاظ امکانات یه چیز هستش. پلیر 3 داشتن که دلیل برتری نمیشه که. یه کم خوشکلتره چند تا فایل بیشتر میشناسه. من تا حالا 1 گیگ انداختم روی کا800 انقدر عکس و موزیک داشتم که پر نشد.
به نظر من p1 نسبت به قیمت بهتره. صفحه کلید خوب هم که داره. ولی قیافه 960 بهتره ولی p1 باکلاس تره

hamed1297
21-09-2007, 14:23
در کل سلیقه ای هست.حرف های دوستان دیگه رو قبول دارم.

Optimus Prime
21-09-2007, 18:06
تفاوت دیگه ای هم تو نرم افزارشونه همون طور که می دونید P1i و سری P گوشی های Bussiness هستند برای همین Office Application برای Edit کردن و ساخت بعضی فایل های اصلی Office را دارند ولی W960 با داشتن سیستم عامل یکسان همچین قابلیتی ندارد.
سیاست سونی : هیچ گوشیش کامل نیست یعنی مجبور می کنه کسی که دوربین عکاسی دوست داره بره از سری K بخره که از خیلی چیزا محروم میشه مثل WiFi و بره W بگیره برای موسیقی و آهنگ و P که برای کارهای اداریه که به طور تناسب قابلیت های خوبی نسبت به سری دیگه داره ولی مسخرس وقتی می تونه دوربین Cybershot 5 مگا پیکسلی را با 8GB حافظه سیستم عامل خوب روی هم بزاره ولی نمی کنه.برای همینه این آخریا همه دارن ایده H1i یا W1i میدن.آخه حرص آدم در میاد.

vafa1353
21-09-2007, 18:23
چاخانه
هنوز گوشی ریلیز نشده
شاید چینیه

همه گوشي هاي سوني اريكسون چينيه....

vafa1353
21-09-2007, 18:33
تفاوت دیگه ای هم تو نرم افزارشونه همون طور که می دونید P1i و سری P گوشی های Bussiness هستند برای همین Office Application برای Edit کردن و ساخت بعضی فایل های اصلی Office را دارند ولی W960 با داشتن سیستم عامل یکسان همچین قابلیتی ندارد.
سیاست سونی : هیچ گوشیش کامل نیست یعنی مجبور می کنه کسی که دوربین عکاسی دوست داره بره از سری K بخره که از خیلی چیزا محروم میشه مثل WiFi و بره W بگیره برای موسیقی و آهنگ و P که برای کارهای اداریه که به طور تناسب قابلیت های خوبی نسبت به سری دیگه داره ولی مسخرس وقتی می تونه دوربین Cybershot 5 مگا پیکسلی را با 8GB حافظه سیستم عامل خوب روی هم بزاره ولی نمی کنه.برای همینه این آخریا همه دارن ایده H1i یا W1i میدن.آخه حرص آدم در میاد.

دوست من توجه داشته باش كه اگه همه امكانات در يك گوشي جمع بشه قيمت اون انقدر بالا ميره كه توان خريد پائين مياد اونوقت فروش كم ميشه و در نتيجه كاهش قيمت شديد پيدا ميكنه و اونوقت بائث ضرر شركت ميشه.پس بايد در ساخت گوشي به جنبه تجاريه اون هم توجه بشه تا مثل n95 اينقدر كاهش قيمت پيدا نكنه.

به نظر شما W960 بگيرم يا N95 ؟؟؟؟؟

از W960 خيلي خوشم مياد ولي به يكسري نرم افزار شديدا احتياج دارم كه براش پيدا نميشه.....
واقا موندم چيكار كنم....:13:

SAEED_BARCELONA
21-09-2007, 19:51

سونی اریکسون تو هر کدوم از سریاش واقعا حرفه ای کار میکنه. اگه بخواد یه گوشیه کامل بزنه که دیگه کسی بقیه گوشیاشو نمیخره. مثل نوکیا نیست که بخواد دوربین 5مگاپیکسلی معمولی با 8گیگ مموری که همش در حاله هنگ کردن باشه بزنه. قابل توجه optimus prime

Optimus Prime
21-09-2007, 22:29
SAEED_BARCELONA تو مثل اینکه تاپیک منو در مورد N95 8GB نخوندی گفتم که Moderator Mobile Burn Forums رفته گوشی Protoype را با CPU 208 MHZ تست کرده پکونده هنگ نداشته دیگه چه برسه به نسخه اصلی با CPU Dual 332 MHZ .بعد اینجا بحث سره بد بودن گوشی های سونی نیست مشکل اینکه کارش خیلی خوبه ولی مثلا انتظارهایی داریم مثلا 9 ماه پیش که خبر ورود نسل بعد گوشی های سونی بود(اون موقع هنوز از W960 اینا خبری نبود ولی P1 تائید شده بود اونم بطور سری که عکس های تاری ازش منتشر شده بود که میگفتن P700 )فکر می کردیم K850 دوربینش که MP5 فیلمبرداریش VGA دیگه یا گوشیاش 16 میلیون رنگه LCD و... خیلی خوشحال شدم تا W960 و K850 را دیدم ولی تو ذوقم خورد.البته همه انتظارهای زیادی ندارند ولی خوب بعد از این همه مدت آخه چرا؟؟؟؟2 روز پیش ریویو K850 را تو GSM Arena می خوندم خیلی تکنولوژی های توپی داره ولی 580 دلار اگر قرار باشه بیاد نمی ارزه. W960اعلام شد749 دلار بدون مالیات.
منم طرفدار هیچ برندی نیستم اون صحبتهای پستمم طرفداری از نوکیا نبود اگر دیدتو عوض کنی از اول بخونیش لحن پستم بیاد دستت و تعصب بی جا هم دست برداری می فهمی که هیچ حرف اشتباهی زده نشده و از سونی هم انتقاد مفید کردم ولی محکومش نکردم.اتفاقا الان یه :40:P1i :40:دارم می گیرم که جایگزین P990 بکنم چون جدای از قیافش تو عکسا از نزدیک خیلی بهتره و امکاتشم فوق العادس.بعد همN90 و N73 را دارم می فروشم می خوام :40::40:N95 8GB :40::40:که بیاد بگیرم بعد یه مقایسه اصلی می کنم.

hamed1297
21-09-2007, 23:47

p رو سونی اریکسون از کلمه PDA گرفته و مربوط به business نمیشه.در ضمن برنامه های سیمبین روی تمام گوشی هایی که این سیستم عامل رو دارن نصب میشه و برنامه های افیس هم از همین قاعده تبعیت میکنه.

با قسمت دوم موافقم.گوشی با تمام امکانات نداریم.

از W960 خيلي خوشم مياد ولي به يكسري نرم افزار شديدا احتياج دارم كه براش پيدا نميشه.....
واقا موندم چيكار كنم....

پیدا میشه.مشکلی نخواهی داشت.
تمام برنامه های سیمبین 9.1 روش نصب و اجرا میشه.

hamed1297
21-09-2007, 23:50
یه خبر هم برای سونی دوستان دارم که احتمال این هست که سونی اریکسون با HTC گوشی هایی با windows mobile تولید کنه.
احتمالا اولین سری از این گوشی ها از 3 ماهه دوم 2008 وارد بازار میشه.

Optimus Prime
22-09-2007, 09:53
رو سونی اریکسون از کلمه PDA گرفته و مربوط به business نمیشه.در ضمن برنامه های سیمبین روی تمام گوشی هایی که این سیستم عامل رو دارن نصب میشه و برنامه های افیس هم از همین قاعده تبعیت میکنه.

من کی گفتم P یعنی bussiness؟ گفتم سری گوشی های P کارهایی که انجام میدند تو قسمت Bussiness کارایی خیلی زیادی داره مثل Editor Office که می تونی Quickword و Quicksheet بنویسی و Edit کنی ولی تو سری های دیگه مثل W960 نمیشه (تومشخصاتش نوشته) با اینکه یه سیستم عامل یکسان داره.
من خودم P990 هم دارم اصلا نرم افزار های Symbian 9.1 که روی گوشی هایی مثل N73 نصب میشهSIS( معمولی) روی این گوشی نصب نمیشه باید UIQ 3.0 باشند تا نصب بشن.
دیشب سیاست های سونی را توی Mobile Review می خوندم با اینکه خبر مال 2 ماه پیشه ولی مسائلی را مطرح کرده بود مثل همین بحث من که چرا یه گوشی کامل نمی زنند چون نمی خواهند یک رقیب برای مدل های دیگه خودشون باشه!

SAEED_BARCELONA
22-09-2007, 10:59
دیشب سیاست های سونی را توی Mobile Review می خوندم با اینکه خبر مال 2 ماه پیشه ولی مسائلی را مطرح کرده بود مثل همین بحث من که چرا یه گوشی کامل نمی زنند چون نمی خواهند یک رقیب برای مدل های دیگه خودشون باشه!

منم همینو گفتم.
آقای optimus prime چه خبره این همه گوشی؟ تاجری؟:31:

vafa1353
22-09-2007, 20:29
p رو سونی اریکسون از کلمه PDA گرفته و مربوط به business نمیشه.در ضمن برنامه های سیمبین روی تمام گوشی هایی که این سیستم عامل رو دارن نصب میشه و برنامه های افیس هم از همین قاعده تبعیت میکنه.

با قسمت دوم موافقم.گوشی با تمام امکانات نداریم.

پیدا میشه.مشکلی نخواهی داشت.
تمام برنامه های سیمبین 9.1 روش نصب و اجرا میشه.

دوست عزيز تعجب ميكنم از شما كه با اين اطمينان اين جواب رو داديد.واقعا شما فرق بين سري 60 و UIQ 3.0 رو نميدونيد؟؟؟؟؟

من کی گفتم P یعنی bussiness؟ گفتم سری گوشی های P کارهایی که انجام میدند تو قسمت Bussiness کارایی خیلی زیادی داره مثل Editor Office که می تونی Quickword و Quicksheet بنویسی و Edit کنی ولی تو سری های دیگه مثل W960 نمیشه (تومشخصاتش نوشته) با اینکه یه سیستم عامل یکسان داره.
من خودم P990 هم دارم اصلا نرم افزار های Symbian 9.1 که روی گوشی هایی مثل N73 نصب میشهSIS( معمولی) روی این گوشی نصب نمیشه باید UIQ 3.0 باشند تا نصب بشن.

پست بالا كاملا تاييد ميشه.

hamed1297
22-09-2007, 23:40
دوست عزيز تعجب ميكنم از شما كه با اين اطمينان اين جواب رو داديد.واقعا شما فرق بين سري 60 و UIQ 3.0 رو نميدونيد؟؟؟؟؟
شاید من منظورم رو بد گفتم ولی کجای بحث در مورد سری 60 بود؟کدوم یک از گوشی های ذکر شده این نسخه از سیمبین رو دارن؟

من چیزی غیر از این گفتم؟من گفتم که نرم افزارهای سیمبین نسخه 9.1 روش نصب میشه.من اصلا فکر نمیکردم که شما فکرت بره سمت نسخه ای که روی N73 هست.
این کاملا واضح هست که نرم افزار های UIQ3 روی 990 نصب میشه.

حق با شماست.به صورت Difault روی 960 نصب نیست.ولی فکر کنم بشه نرم افزارش رو پیدا کرد.من منظورم این بود که اگر برنامه ای با این قابلیت باشه روش نصب میشه.

Ali-a-W810
25-09-2007, 11:05
تمام مطالب فني و مشخصات محصولات بر اساس اعلام شركت سازنده مي باشد.

از شما دعوت مي كنيم براي بحث و تبادل نظر در مورد اين محصول و نيز در ميان گذاشتن سوالات و يا اطلاعات خود با ديگر كاربران p30world
شركت نمائيد.

سلام دوست عزیز :11:
من خیلی وقته که دنبالشم خودم W810 دارم و خدائیش راضییم
این مدل هم کمی به اون شبیه . البته با کاملترین امکانات مورد نیاز یک کاربر
خدائیش دل آدمو میبره :40:
ای کاش میشد از لحاظ تجربی این گوشی بررسی بشه نه از لحاظ اطلاعات کارخونه ای
مثلاً صداش به نسبت W550 که معمولاً شاخصه چقدره ؟ ابعاد LCD در مقایسه به نوکیا
یا ابعاد و وزن گوشی به نسبت یک گوشی که روتین کاربراست .
این مقایسه ها میتونه خیلی کارگشا باشه و کسی که میخواد اونو بخره میتونه مطمئن باشه که
نسبت به بقیه امکانات گوشی ها ی دیگه چه چیزی رو تهیه کرده .

ممنون
خداحافظ

hamed1297
26-09-2007, 00:00
مثلاً صداش به نسبت W550 که معمولاً شاخصه چقدره ؟ ابعاد Lcd در مقایسه به نوکیا
این مقایسه ها میتونه خیلی کارگشا باشه و کسی که میخواد اونو بخره میتونه مطمئن باشه که

ممنون
خداحافظ

خوب دوست عزیز هنوز این گوشی وارد بازار نشده و کسی تجربه کار با اون رو نداره.پس قاعدتا کسی اطلاعات کاملی ازش نداره.
ابعاد Lcd که فکر کنم مثل P990 ویا حد اکثر 2.6 باشه.
در مورد صداش نمیشه صحبتی کرد.ولی بهش میخوره خوب باشه.

vafa1353
26-09-2007, 00:46
سلام دوست عزیز :11:
من خیلی وقته که دنبالشم خودم W810 دارم و خدائیش راضییم
این مدل هم کمی به اون شبیه . البته با کاملترین امکانات مورد نیاز یک کاربر
خدائیش دل آدمو میبره :40:
مثلاً صداش به نسبت W550 که معمولاً شاخصه چقدره ؟ ابعاد LCD در مقایسه به نوکیا

ممنون
خداحافظ

تصویر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشخصات نام گوشي : P1 W960
قیمت : گارانتی متفرقه
560000 تومان

تاريخ معرفي : ماه می سال 2007 ماه ژوئن سال 2007
باند فركانس:
باند :
UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
سيستم عامل نوع: Symbian OS v9.1, UIQ 3.0 Symbian OS v9.1, UIQ 3.0
مشخصات ظاهري وزن(گرم): 124 119
سايز (طول - عرض - ضخامت): 106 * 55 * 17 109 * 55 * 16
رنگ بندي گوشي : مشکی - نقره ای مشکی

--------------------------------------------------------------------------------

مشخصات صفحه نمايش نوع: TFT با قابلیت نمایش 262144 رنگ TFT با قابلیت نمایش 262144 رنگ
ابعاد: 240x 320 پیکسل 240x 320 پیکسل
صفحه نمايش لمسي : دارد دارد
حالت اسكرين سيور:
دارد دارد
تصوير زمينه: دارد دارد

مشخصات دوربين نوع: 3.15 مگاپیکسل دارای فوکوس اتوماتیک و دوربین دوم VGA 3 مگاپیکسل دارای فوکوس اتوماتیک و دوربین دوم VGA
قابليت بزرگنمايي: 3 برابر دارد
ابعاد عكس : 2048x1536 پیکسل 2048x1536 پیکسل
قابليت فيلمبرداري: دارد دارد
مدت فيلمبرداري: به میزان حافظه به میزان حافظه
فلاش: دارد دارد

مشخصات صداي زنگ نوع: پلی فونیک 72 کاناله پلی فونیک 40 کاناله
قابليت دريافت زنگ: دارد دارد
پخش MP3 به جاي زنگ دارد دارد

مشخصات پخش كننده موزيك نوع: Media Player Walkman Touch player
قابليت پخش: MP3, AAC MP3, AAC

مشخصات حافظه حافظه گوشي: 160 مگابایت 8 گیگابایت
حافظه مموري كارت : دارد 512 مگابایت کارت حافظه (Memory Stick Micro (M2 ندارد
دفترچه تلفن: دارد دارد
نمايش تصوير تماس گيرنده: دارد دارد

ابزار ارتباطي گوشي پورت: USB نسخه 2 USB
بلوتوث: دارد دارد
اينفرارد: دارد ندارد
GPRS دارد دارد
EDGE ندارد ندارد
HSCSD ندارد ندارد
3G
دارد دارد
Wireless LAN دارد دارد

بازي نام بازي: دارد با قابلیت دانلود دارد

مرورگر اينترنت WAP ندارد دارد
xHTML ندارد دارد
HTML دارد دارد

ساير مشخصات
messaging SMS, MMS, Email, Instant Messaging SMS, MMS, Email
تايپ هوشمند T9 دارد دارد
ويبره دارد دارد
آيفون دارد دارد
منشي تلفني ندارد ندارد
سيستم ضبط صدا: دارد دارد
سيستم شماره گيري با صوت: ندارد ندارد
فرمان صوتي
ندارد ندارد
راديو دارد دارد
چراغ قوه: ندارد ندارد
فن آوري Push to talk ندارد ندارد
مكالمه تصويري: دارد دارد
قابليت ويرايش آفيس: دارد ندارد
قابليت نمايش Pdf
دارد دارد
قابليتهاي ديگر:
سیستم اسکن کننده کارت ویزیت وJava MIDP 2.0 Java MIDP 2.0

مشخصات باتري نوع: Standard battery, Li-Ion 1120 mAh Standard battery, Li-Ion
زمان مكالمه:مداوم
10 ساعت 9 ساعت
زمان آماده به كار
440 ساعت 370 ساعت

وسايل جانبي هندفري:
مدل HPS-60 و مدل HPM-70 و مدل HPB-60 مدل HPB-60 و مدل HPM-64 و مدل HPM-75 و مدل HPM-82
هندفري بلوتوث:
مدل HBH-PV705 ومدل HBH-GV435 ومدل HBH-PV700 و مدل HBH-IV835 و مدل HBH-610 ومدل HBH-608 و مدل HBH-662 ومدل HBH-300 و مدل HBH-600و مدل HBH-35و مدل HBH-600 و مدل HBH-200 مدل HBH-610 و مدل HBH-GV435 و مدل HBH-DS970 و مدل HBH-IV835
كاركيت:

كاركيت بلوتوث:
مدل HCB-300و مدل HCB-700 و مدل HCB-100 مدل HCB-100
كابل:
مدل DCU-60
هلدر:

قابليت نصب دوربين:

كيبورد بيسيم:

شارژر:
مدل CST-60 مدل CST-60
شارژر فندكي:
CLA-60 مدل CLA-60

ساير لوازم
پایه رومیزی مدل CDS-60 و بلندگو مدل MPS-60 وبندگو مدل MDS-60 و کابل اتصال به وسایل صوتی مدل MMC-60 و سیستم پخش موزیک مدل MDS-70 و فلاش مدل MXE-60و دستگاه پخش فایلهای صوتی و تصویری روی تلوزیون مدل MMV-100 ساعت بلوتوث مدل MBW-100 و بلندگو مدل MDS-70 و مدل MPS-60

vafa1353
26-09-2007, 00:47
تصویر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشخصات نام گوشي : P990 W960
295000 تومان

تاريخ معرفي : سه ماهه اخر سال 2005 ماه ژوئن سال 2007
باند فركانس:
باند :
مشخصات ظاهري وزن(گرم): 150 119
سايز (طول - عرض - ضخامت): 114 * 57 * 26 109 * 55 * 16
رنگ بندي گوشي : نقره ای مشکی

مشخصات صفحه نمايش نوع: TFT با قابلیت نمایش 262144 رنگ TFT با قابلیت نمایش 262144 رنگ
حالت اسكرين سيور:
دارد دارد

مشخصات دوربين نوع: 2 مگاپیکسل دارای فوکوس اتوماتیک و دوربین دوم برای مکالمه تصویری 3 مگاپیکسل دارای فوکوس اتوماتیک و دوربین دوم VGA
قابليت بزرگنمايي: 5 برابر دارد
ابعاد عكس : 1600x1200پیکسل 2048x1536 پیکسل

مشخصات صداي زنگ نوع: پلی فونیک 40 کاناله پلی فونیک 40 کاناله

مشخصات پخش كننده موزيك نوع: MP3/AAC/ player Walkman Touch player
قابليت پخش: MP3/AAC MP3, AAC

مشخصات حافظه حافظه گوشي: 60مگابایت 8 گیگابایت
حافظه مموري كارت : دارد 64 مگابایت کارت Memory Stick Duo Pro ندارد

ابزار ارتباطي گوشي پورت: USB USB
GPRS دارد دارد
EDGE ندارد ندارد
HSCSD دارد ندارد
3G
دارد دارد
Wireless LAN دارد دارد

مرورگر اينترنت WAP دارد دارد
xHTML دارد دارد
HTML دارد دارد

ساير مشخصات
messaging SMS, EMS, MMS, Email SMS, MMS, Email
تايپ هوشمند T9 دارد دارد
ويبره دارد دارد
آيفون دارد دارد
منشي تلفني ندارد ندارد
سيستم شماره گيري با صوت: دارد ندارد
فرمان صوتي
دارد ندارد
راديو دارد دارد
قابليت نمايش Pdf
دارد دارد
قابليتهاي ديگر:
Java MIDP 2.0 و QuickShare و Opera 8 و صفحه کلید کامل و Sync ML Java MIDP 2.0

مشخصات باتري نوع: Standard battery, Li-Ion Standard battery, Li-Ion
9 ساعت 9 ساعت
زمان آماده به كار
340ساعت 370 ساعت

وسايل جانبي هندفري:
مدل HPS-60 و مدل HPM-70 و مدل HPB-60 مدل HPB-60 و مدل HPM-64 و مدل HPM-75 و مدل HPM-82
هندفري بلوتوث:
مدل HBH-PV705 ومدل HBH-GV435 ومدل HBH-PV700 و مدل HBH-IV835 و مدل HBH-610 ومدل HBH-608 و مدل HBH-662 ومدل HBH-300 و مدل HBH-600و مدل HBH-35و مدل HBH-600 و مدل HBH-200 مدل HBH-610 و مدل HBH-GV435 و مدل HBH-DS970 و مدل HBH-IV835
كاركيت:

كاركيت بلوتوث:
مدل HCB-300و مدل HCB-700 و مدل HCB-100 مدل HCB-100
كابل:
مدل DCU-60 مدل DCU-60
هلدر:
مدل HCH-60
قابليت نصب دوربين:

كيبورد بيسيم:

شارژر:
مدل CST-60 مدل CST-60
شارژر فندكي:
CLA-60 مدل CLA-60

ساير لوازم
پایه رومیزی مدل CDS-60 و بلندگو مدل MPS-60 وبندگو مدل MDS-60 و کابل اتصال به وسایل صوتی مدل MMC-60 و سیستم پخش موزیک مدل MDS-70 و فلاش مدل MXE-60و دستگاه پخش فایلهای صوتی و تصویری روی تلوزیون مدل MMV-100 ساعت بلوتوث مدل MBW-100 و بلندگو مدل MDS-70 و مدل MPS-60

vafa1353
26-09-2007, 00:52
مشخصات نام گوشي : W950 W960
310000 تومان

تاريخ معرفي : ماه فوریه سال 2006 ماه ژوئن سال 2007
باند فركانس:
باند :
مشخصات ظاهري وزن(گرم): 112 119
سايز (طول - عرض - ضخامت): 106 * 54 * 15 109 * 55 * 16
رنگ بندي گوشي : زرشکی - مشکی مشکی

حالت اسكرين سيور:
دارد دارد

مشخصات دوربين نوع: ندارد 3 مگاپیکسل دارای فوکوس اتوماتیک و دوربین دوم VGA
قابليت بزرگنمايي: ندارد دارد
ابعاد عكس : ندارد 2048x1536 پیکسل
قابليت فيلمبرداري: ندارد دارد
مدت فيلمبرداري: 0 به میزان حافظه
فلاش: ندارد دارد

مشخصات صداي زنگ نوع: پلی فونیک 40 کاناله پلی فونیک 40 کاناله

مشخصات پخش كننده موزيك نوع: MP3 player Walkman Touch player
قابليت پخش: MP3/AAC/MPEG4 MP3, AAC

مشخصات حافظه حافظه گوشي: 4 گیگابایت 8 گیگابایت
حافظه مموري كارت : ندارد ندارد

ابزار ارتباطي گوشي پورت: USB نسخه ی 2 USB
GPRS دارد دارد
EDGE دارد ندارد
HSCSD دارد ندارد
3G
دارد دارد
Wireless LAN ندارد دارد

xHTML دارد دارد
HTML دارد دارد

ساير مشخصات
messaging SMS, MMS, Email SMS, MMS, Email
تايپ هوشمند T9 دارد دارد
ويبره دارد دارد
آيفون دارد دارد
منشي تلفني ندارد ندارد
فرمان صوتي
دارد ندارد
راديو دارد دارد
مكالمه تصويري: ندارد دارد
قابليت نمايش Pdf
ندارد دارد
قابليتهاي ديگر:
Java MIDP 2.0 و ویرایشگر عکس و تشخیص دست خط Java MIDP 2.0

مشخصات باتري نوع: Standard battery, Li-Ion Standard battery, Li-Ion
7 ساعت و 30 دقیقه 9 ساعت
زمان آماده به كار
340 ساعت 370 ساعت

وسايل جانبي هندفري:
مدل HPB-60 و مدل HPM-64 و مدل HPM-75 و مدل HPM-82
هندفري بلوتوث:
مدل HBH-DS970 ومدل HBH-PV700 ومدل HBH-IV835 و مدل HBH-GV435 و مدل HBH-PV705 مدل HBH-610 و مدل HBH-GV435 و مدل HBH-DS970 و مدل HBH-IV835
كاركيت:

كاركيت بلوتوث:
مدل HCB-100 مدل HCB-100
كابل:
مدل DCU-60
هلدر:
مدل HCH-60
قابليت نصب دوربين:

كيبورد بيسيم:

شارژر:
مدل CST-60 مدل CST-60
شارژر فندكي:
مدل CLA-60 مدل CLA-60

ساير لوازم
ساعت بلوتوث مدل MBW-100 و بلندگو مدل MDS-70 و مدل MPS-60

vafa1353
26-09-2007, 00:55
مشخصات نام گوشي : N95 W960
610000 تومان

تاريخ معرفي : ماه سپتامبر سال 2006 ماه ژوئن سال 2007
باند فركانس:
باند :
HSDPA / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
سيستم عامل نوع: Symbian OS 9.2, S60 rel. 3.0 Symbian OS v9.1, UIQ 3.0
مشخصات ظاهري وزن(گرم): 120 119
سايز (طول - عرض - ضخامت): 99 * 53 * 21 109 * 55 * 16
رنگ بندي گوشي : نقره ای - مشکی مشکی

مشخصات صفحه نمايش نوع: TFT با قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ TFT با قابلیت نمایش 262144 رنگ
ابعاد: 320 × 240 پیکسل 240x 320 پیکسل
صفحه نمايش لمسي : ندارد دارد
حالت اسكرين سيور:
دارد دارد

مشخصات دوربين نوع: 5 مگاپیکسل و با قابلیت فوکوس اتوماتیک و ماکرو و لنز Carl Zeiss و نوع Tessar و سیستم کاهش قرمزی چشم و دوربین دوم CIF 3 مگاپیکسل دارای فوکوس اتوماتیک و دوربین دوم VGA
قابليت بزرگنمايي: 20 برابر و در حالت 5 مگاپیکسل6 برابر دارد
ابعاد عكس : 1944×2592 پیکسل 2048x1536 پیکسل

مشخصات صداي زنگ نوع: پلی فونیک 64 و مونوفنیک پلی فونیک 40 کاناله

مشخصات پخش كننده موزيك نوع: MP3 player Walkman Touch player
قابليت پخش: MP3/AAC/AAC+/eAAC+/WMA MP3, AAC

مشخصات حافظه حافظه گوشي: 160 مگابایت 8 گیگابایت
حافظه مموري كارت : دارد 128 مگابایت کارت microSD با قابلیت ارتقا تا 2 گیگابایت و تعویض سریع ندارد

ابزار ارتباطي گوشي پورت: USB نسخه ی 2 , Pop-Port USB
GPRS دارد دارد
EDGE دارد ندارد
HSCSD ندارد ندارد
3G
دارد دارد
Wireless LAN دارد دارد

بازي نام بازي: با قابلیت دانلود دارد

xHTML دارد دارد
HTML دارد دارد

ساير مشخصات
messaging SMS, MMS, Email, Instant Messaging SMS, MMS, Email
تايپ هوشمند T9 دارد دارد
ويبره دارد دارد
آيفون دارد دارد
منشي تلفني ندارد ندارد
فرمان صوتي
دارد ندارد
راديو دارد دارد
فن آوري Push to talk دارد ندارد
قابليت نمايش Pdf
دارد دارد
قابليتهاي ديگر:
دارای سیستم ناوبری (GPS ) و Java MIDP 2.0 و اتصال مستقیم به تلویزیون Java MIDP 2.0

مشخصات باتري نوع: Standard battery, Li-Ion 950 mAh (BL-5F) Standard battery, Li-Ion
6 ساعت و 30 دقیقه 9 ساعت
زمان آماده به كار
220 ساعت 370 ساعت

وسايل جانبي هندفري:
مدل HS-45 و مدل AD-43 مدل HPB-60 و مدل HPM-64 و مدل HPM-75 و مدل HPM-82
هندفري بلوتوث:
مدل BH-900 و مدل BH-800 و مدل BH-200 و مدل HS-36W و مدل HS-26W مدل HBH-610 و مدل HBH-GV435 و مدل HBH-DS970 و مدل HBH-IV835
كاركيت:

كاركيت بلوتوث:
مدل HF-35W و مدل HF-6W مدل HCB-100
كابل:
مدل DKE-2 مدل DCU-60
هلدر:

قابليت نصب دوربين:

كيبورد بيسيم:

شارژر:
مدل AC-5 مدل CST-60
شارژر فندكي:
مدل DC-4 مدل CLA-60

ساير لوازم
کابل اتصال به تلویزیون مدل CA-75U ساعت بلوتوث مدل MBW-100 و بلندگو مدل MDS-70 و مدل MPS-60

vafa1353
26-09-2007, 00:58
جدول مشخصات گوشي

مشخصات نام گوشي : W960 | N95 8GB
قیمت :
تاريخ معرفي : ماه ژوئن سال 2007 | ماه آگوست سال 2007
باند فركانس:
باند :
UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 HSDPA / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
سيستم عامل نوع: Symbian OS v9.1, UIQ 3.0 Symbian OS 9.2, S60 rel. 3.1
مشخصات ظاهري وزن(گرم): 119 128
سايز (طول - عرض - ضخامت): 109 * 55 * 16 99 * 53 * 21
رنگ بندي گوشي : مشکی مشکی

مشخصات صفحه نمايش نوع: TFT با قابلیت نمایش 262144 رنگ TFT با قابلیت 16 میلیون رنگ
صفحه نمايش لمسي : دارد ندارد
حالت اسكرين سيور:
دارد دارد

مشخصات دوربين نوع: 3 مگاپیکسل دارای فوکوس اتوماتیک و دوربین دوم VGA 5 مگاپیکسل دارای لنز کارل زایس و فوکوس اتوماتیک و دوربین دوم CIF
قابليت بزرگنمايي: دارد 20 برابر
ابعاد عكس : 2048x1536 پیکسل 2592x 1944 پیکسل

مشخصات صداي زنگ نوع: پلی فونیک 40 کاناله پلی فونیک 64 کاناله

مشخصات پخش كننده موزيك نوع: Walkman Touch player MP3 player
قابليت پخش: MP3, AAC MP3/AAC/AAC+/eAAC+/WMA

مشخصات حافظه حافظه گوشي: 8 گیگابایت 8 گیگابایت
حافظه مموري كارت : ندارد ندارد

ابزار ارتباطي گوشي پورت: USB miniUSB
اينفرارد: ندارد دارد
GPRS دارد دارد
EDGE ندارد دارد
HSCSD ندارد دارد
3G
دارد دارد
Wireless LAN دارد دارد

بازي نام بازي: دارد دارد با قابلیت دانلود

xHTML دارد دارد
HTML دارد دارد

ساير مشخصات
messaging SMS, MMS, Email SMS, MMS, Email, Instant Messaging
تايپ هوشمند T9 دارد دارد
ويبره دارد دارد
آيفون دارد دارد
منشي تلفني ندارد ندارد
سيستم شماره گيري با صوت: ندارد دارد
فرمان صوتي
ندارد دارد
راديو دارد دارد
فن آوري Push to talk ندارد دارد
قابليت ويرايش آفيس: ندارد ندارد
قابليت نمايش Pdf
دارد دارد
قابليتهاي ديگر:
Java MIDP 2.0 دارای سیستم ناوبری (GPS ) و Java MIDP 2.0 و اتصال مستقیم به تلویزیون

مشخصات باتري نوع: Standard battery, Li-Ion Standard battery, Li-Ion 1200mAH (BL-6F)
9 ساعت 6 ساعت
زمان آماده به كار
370 ساعت 280 ساعت

وسايل جانبي هندفري:
مدل HPB-60 و مدل HPM-64 و مدل HPM-75 و مدل HPM-82
هندفري بلوتوث:
مدل HBH-610 و مدل HBH-GV435 و مدل HBH-DS970 و مدل HBH-IV835
كاركيت:

كاركيت بلوتوث:
مدل HCB-100
كابل:
مدل DCU-60
هلدر:

قابليت نصب دوربين:

كيبورد بيسيم:

شارژر:
مدل CST-60
شارژر فندكي:
مدل CLA-60

ساير لوازم
ساعت بلوتوث مدل MBW-100 و بلندگو مدل MDS-70 و مدل MPS-60

ariana4
01-10-2007, 09:57
سلام آيا کسي ميدونه با w960ميشه تلوزيون نگاه کرد اين امکان را داره منظورم اينه که TV mobil هست؟

armin_goooodboy
01-10-2007, 10:41
فکر نکنم داشته باشه
من که چنین چیزی ندیدم ازش

armin_goooodboy
08-12-2007, 22:00
بالاخره w960 هم رسما وارد بازار شد
تبریک به همه علاقه مندان

آقا نخرین گوشی خوبی نیست (جلوگیری از جواد شدن) :D

saman65
10-12-2007, 02:11
من یه برنامه از یه سایت دانلود کردم که نوشته بود با این برنامه میشه رو گوشیهای UIQ 3.0 تلویزیون نگاه کرد.ولی هنوز امتحانش نکردم.صبر کن w960 بگیرم.واست امتحانش میکنم:31:

ALFA323
10-12-2007, 15:22
من یه برنامه از یه سایت دانلود کردم که نوشته بود با این برنامه میشه رو گوشیهای UIQ 3.0 تلویزیون نگاه کرد.ولی هنوز امتحانش نکردم.صبر کن w960 بگیرم.واست امتحانش میکنم:31:
این برنامه ای که شما میگید اسمش چیه ؟!
من یک نمونش رو دارم ولی جز اینکه گوشی قات میزنه هیچ چیز دیگه ای نداره !

saman65
11-12-2007, 02:37
بیا داداش گلم.اینم لینک دانلود این برنامه ای که میگم
آپلودش کردم.دانلود کن و نصبش کن.اگه کار کرد به ما هم بگو
[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

ALFA323
11-12-2007, 16:08
بیا داداش گلم.اینم لینک دانلود این برنامه ای که میگم
آپلودش کردم.دانلود کن و نصبش کن.اگه کار کرد به ما هم بگو
[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL
کار نکرد دوست من همش یه صفحه ی آبی رنگ میاد همین !...
فکرم نکنم برنامه ای باشه که بتونه این کار رو انجام بده بالاخره باید گوشی تجهیزات سخت افزاری این کارو داشته باشه !....
موفق باشید .

cyrus_ln
11-12-2007, 21:00
کار نکرد دوست من همش یه صفحه ی آبی رنگ میاد همین !...
فکرم نکنم برنامه ای باشه که بتونه این کار رو انجام بده بالاخره باید گوشی تجهیزات سخت افزاری این کارو داشته باشه !....
موفق باشید .

احتمالا این برنامه با gprs کار میکنه.