PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیمه ی دوم 67 نمی تواند کنکور بدهد( کمک فوری)!!!!؟؟؟؟

itbazar
19-09-2007, 22:32
سلام دوستان!
من متولد نیمه دوم 67 هستم و الکی انتخاب 100 دانشگاه رو زدم پیام نور تا ساله دیگه بخونم. حالا پیام نور قبول شدم.

زنگ زدم نظام وظیفه(هفنه پیش) بهم گفته چون پیام نور قبول شدی چه ثبت نام کنی یا نکنی نمی تونی سال دیگه کنکور بدی...!!!:18::18::18: :41::41::41::2:!!!!

خواهش می کنم اگه کسی در این باره اطلاعی داره بگه چون اگه اینطوری باشه مجبورم پیام نور ثبت نام کنم و ....
---------------------
اگه این طرف قاتی داشته بهم بگین.
--------------------------------------------------
مورد بعد اینکه آیا برای سال دیگه و استفاده از 6 ماه معافیت باید دفترچه پر کنم؟؟!!

Pario
20-09-2007, 00:39
1.بار اولته که کنکور دادی؟

2.اشتباهیه که کردی و هیچ راه برگشتی نیست! جهت اطلاعت بهت بگم که هیچ آدم سالمی (از نظر روانی)
با فرم انتخاب رشته شوخی نمیکنه! من هم این کار رو کردم اما تقریبا تمام 100 گزینه رو بهترین رشته های
بهترین دانشگاههای کشور در رشته ریاضی زدم نه پیام نور :18:

3.راست گفته

4.مجبوری ثبت نام کنی البته اگر نخواهی بری سربازی:41:

5.اگه قاطی داشت که نمیذاشتنش پای تلفن.

6.اینو دقیق نمیدونم اما اگه ثبت نام کنی خود دانشگاه کار معافیت تحصیلی رو انجام میده.

7. حالا چه رشته ای و جه شهری قبول شدی؟

Eat_me_drink_me
20-09-2007, 13:02
فكر نمي كنم پسام نور اينجوري باشه
فقط رشته هاي روزانه اينجورين

goblet of fire
20-09-2007, 16:42
فكر نمي كنم پسام نور اينجوري باشه
فقط رشته هاي روزانه اينجورين

من هم امسال کنکور دادم و قبول شدم
من شنیدم اگر رشته های روزانه قبول شدی و اونو نرفتی سال بعد از کنکور محرومی

A ZITA
20-09-2007, 19:11
خیر بنده هم مثل شما نیمه دومی هستم.
تا یک سال پیش شما قرار بود نذارند شما دوباره کنکور بدید ولی بهمن ماه اعلام کردند نیمه دومی ها هم می توانند دوباره امتحان دهند.

موفق باش ی.

fkhan
20-09-2007, 20:44
نه دوست خوب من امسال نظام وظیفه تو تلویزیون عنوان کرده فقط نیمه دوم 67 را برای کنکور سال بعد تمدید می کنند راستی فقط روزانه اگه بری یا نری 1 سال حق شرکت در کنکور رو نداری وپیام نور اینطوری نیست مطمین باش

gaxter
20-09-2007, 20:54
پیام نور مشکلی نداره میتونی دوباره کنکور بدی .
فقط رشته های روزانه هستن که اگه قبول بشی و نری سال دیگه نمیتونی کنکور بدی.

Javad_Ed
20-09-2007, 21:01
منم نیمه دومی ام وموندم سال بعد ،همین 1 ماه پیش یکی تو اخبار منت بر سرمان گذاشت که شما میتونی یک
سال دیگه وایسی(قانون محرومیت فقط برای روزانه ،طرف خواب بوده که اونو گفته)
من نمی دونم ما چه گناهی کردیم که نیمه دومی هستیم
یادمه پارسال وسط سال گفتند نیمه دومی هایی که رفتند سربازی بیان خونه بشینن درس بخونند
ممکنه امسال وسط سال بگن:نیمه دومی ها برن سربازی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

w0rm
20-09-2007, 21:17
منم نیمه دومی ام وموندم سال بعد ،همین 1 ماه پیش یکی تو اخبار منت بر سرمان گذاشت که شما میتونی یک
سال دیگه وایسی(قانون محرومیت فقط برای روزانه ،طرف خواب بوده که اونو گفته)
من نمی دونم ما چه گناهی کردیم که نیمه دومی هستیم
یادمه پارسال وسط سال گفتند نیمه دومی هایی که رفتند سربازی بیان خونه بشینن درس بخونند
ممکنه امسال وسط سال بگن:نیمه دومی ها برن سربازی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه اونايي كه 67 نيمه اول هستن مزيتي دارن؟

w0rm
20-09-2007, 21:21
نه دوست خوب من امسال نظام وظیفه تو تلویزیون عنوان کرده فقط نیمه دوم 67 را برای کنکور سال بعد تمدید می کنند راستی فقط روزانه اگه بری یا نری 1 سال حق شرکت در کنکور رو نداری وپیام نور اینطوری نیست مطمین باش

يعني نيمه دومي ها ميتونن كنكور بدن دوباره(سه باره) ولي نيمه اولي ها بايد برن سربازي؟:18:

من نفهميدم كجا به كجا شد

Javad_Ed
21-09-2007, 00:49
يعني نيمه دومي ها ميتونن كنكور بدن دوباره(سه باره) ولي نيمه اولي ها بايد برن سربازي؟:18:

من نفهميدم كجا به كجا شد

نه حاجی
نیمه اولی 2 سال
نیمه دومی ها با ترس و لرز 2 سال ، تازه زیاد حرف بزنه میکننش 1 سال :19::19::19::19::19:

Pario
21-09-2007, 02:09
:31::20::13::19::18:

itbazar
22-09-2007, 23:05
تا اونجایی که من دست گیرم شد اگه ثبت نام نکنم برام معافیت رد نمی کنند و برای سال دیگه مشکلی ندارم.

حالا سوال دومم موند:
دفترچه کی باید پر کنم؟؟؟؟