PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنکوری های کاردانی فنی و حرفه ای 87 بیان تو...

soccer_18
19-09-2007, 00:57
سلام به دوستان هنرستانی...
متاسفانه مشکل ترین آزمون در بین آزمون ها همین کنکور کاردانی هست...
چون از هر 11 نفر فقط 1 نفر قبول میشه!!!!!!!!!!!!!!!!
دوستانی که پشت کنکوری هستن یا سال آینده تازه میخوان کنکور بدن... این تاپیک رو ایجاد کردم تا بهترین روش برای درس خوندن رو بررسی کنیم...
من 3 بار در کنکور شرکت کردم ولی نتیجه نگرفتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منتظر دوستان هستم...

soccer_18
19-09-2007, 01:00
کسانی که میخوان تکمیل ظرفیت امسال شرکت کنند... چقدر امیدوارن؟؟
به نظرتون احتمال داره سال آینده کنکور کاردانی سراسری مثل آزاد حذف بشه؟

ENTEZAR
19-09-2007, 06:20
سلام
من یه سوال دارم
من کاردانی پیوسته برق دارم ولی می خوام ادامه تحصیلم در رشته کامپیوتر باشه

آیا امکانش هست؟

آیا دانشگاه مجازی برای ادامه تحصیل وجود داره

آیا دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل وجود داره

چون شاغل هستم و نمیخوم شغلم را از دست بدم می خوام که در یکی از این دو نوع دانشگاه تحصیل کنم
چندین بار جاهای مختلف سوال کردم ولی هنوز جوابی نگرفته ام

ممنون

negar20
19-09-2007, 08:24
سلام به دوستان هنرستانی...
متاسفانه مشکل ترین آزمون در بین آزمون ها همین کنکور کاردانی هست...
چون از هر 11 نفر فقط 1 نفر قبول میشه!!!!!!!!!!!!!!!!
دوستانی که پشت کنکوری هستن یا سال آینده تازه میخوان کنکور بدن... این تاپیک رو ایجاد کردم تا بهترین روش برای درس خوندن رو بررسی کنیم...
من 3 بار در کنکور شرکت کردم ولی نتیجه نگرفتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منتظر دوستان هستم...

يعني شما باز هم ميخواي شركت كني من كه نااميد شدم.

soccer_18
19-09-2007, 10:50
يعني شما باز هم ميخواي شركت كني من كه نااميد شدم.
احتمال داره که مجدد شرکت کنم...
ولی ایندفه باید یه جور دیگه برنامه ریزی کنم...
راستی شما چند بار کنکور دادی؟؟
مشکلم اینجاست که تو این دوره زمونه دیپلم هیچ ارزشی نداره...
خوش به حاله اونایی که سراسری هستن (نظری) اینجور که شنیدم سال آینده همه قبولن

soccer_18
19-09-2007, 11:00
سلام
من یه سوال دارم
من کاردانی پیوسته برق دارم ولی می خوام ادامه تحصیلم در رشته کامپیوتر باشه

آیا امکانش هست؟

آیا دانشگاه مجازی برای ادامه تحصیل وجود داره

آیا دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل وجود داره

چون شاغل هستم و نمیخوم شغلم را از دست بدم می خوام که در یکی از این دو نوع دانشگاه تحصیل کنم
چندین بار جاهای مختلف سوال کردم ولی هنوز جوابی نگرفته ام

ممنون

برای اطلاع در مورد شرایط دانشگاه پیام نور برو به آدرس زیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bini2007
19-09-2007, 11:28
خوب سلام دوستان منم یک پشت کنکوری دلسرد هستم که امسال برای اولین بار کنکور دادم ولی قبول نشدم الانم نمی دونم چیکار کنم متاسفانه یه بار دیگه امسال کتابها رو تغییر دادن و من هنوز نتونستم کتابی تهیه کنم چون کتا بها مهر ماه می یاد نمی دونم یه بار دیگه برم کلاس یا خودم بخونم یا اصلا قید سراسری و بزنم برم سراغ دانشگاه علمی و کاربردی نیاز با یک راهنمایی درست و حسابی دارم

درضمن در مورد تکمیل ظرفیت 28/8 امید وار باشم که توی رشته خودم کامپیوتر بتونم دربیام

soccer_18
19-09-2007, 13:50
خوب سلام دوستان منم یک پشت کنکوری دلسرد هستم که امسال برای اولین بار کنکور دادم ولی قبول نشدم الانم نمی دونم چیکار کنم متاسفانه یه بار دیگه امسال کتابها رو تغییر دادن و من هنوز نتونستم کتابی تهیه کنم چون کتا بها مهر ماه می یاد نمی دونم یه بار دیگه برم کلاس یا خودم بخونم یا اصلا قید سراسری و بزنم برم سراغ دانشگاه علمی و کاربردی نیاز با یک راهنمایی درست و حسابی دارم

درضمن در مورد تکمیل ظرفیت 28/8 امید وار باشم که توی رشته خودم کامپیوتر بتونم دربیام

سلام
راستش اگه شما دلسردی من چی بگم...من 3 ساله پشت کنکور کاردانی گیر کردم. ای کاش ریاضی ول نمیکردم بیام فنی...
از 700 هزار نفر فقط 60.000 نفر قبول شدن و بقیه موندن پشت کنکور.
متاسفانه علمی کاربردی که امسال کنکوری شده و کنکورشم برگزار شده... سال قبل بدون کنکور بود و با معدل قبول میکردن...
در ضمن من که پرسیدم گفت 5 ترم حتما" طول میکشه!! یعنی 2 سال و نیم که اگر برای کنکور سراسری سال آینده مجدد امتحان کنی فرقی نمیکنه چون از 3 ترم تا نهایت 6 ترم فوق رو میگیری...(سراسری)
هزینه علمی کاربردی ترمی 300 تا 400 تومنه... در کل اگر به سال بعد امیدوار نیستی از دانشگاه بپرس اگر شد از بهمن شروع کن...
....................................
در مورد کتاب ها...
تخصصی ها تغییر میکنه یا عمومی ها؟؟ واسه معماری که من ندیدم فرق کنه فقط بعضی کتاب ها حذف شدن.

برای کتاب ها به سایت زیر برو...
همه کتاب ها رو داره و میتونی تغییرات رو ببینی...

..................................

تکمیل ظرفیت شما مطمئنی که 28 آبان هست؟؟
آره 100% امیدوار باش... احتمال پذیرش هست...
منم خیلی به تکمیل ظرفیت امیدوارم...

negar20
19-09-2007, 16:19
من بار اولمه كه كنكور دادم . درسته ديپلم خيلي بي ارزش شده ولي وقتي ظرفيتها و كنكور اين جوريه من فكر نميكنم سال بعد هم قبول بشم.

bini2007
19-09-2007, 17:13
سلام
. ای کاش ریاضی ول نمیکردم بیام فنی...
متاسفانه علمی کاربردی که امسال کنکوری شده و کنکورشم برگزار شده... سال قبل بدون کنکور بود و با معدل قبول میکردن...

....................................
در مورد کتاب ها...
تخصصی ها تغییر میکنه یا عمومی ها؟؟
..................................

تکمیل ظرفیت شما مطمئنی که 28 آبان هست؟؟

منم خیلی به تکمیل ظرفیت امیدوارم...

خوب منم متاسفانه سال سوم ریاضی بودم که ول کردم اومدم فنی چون فکر می کردم در اومدن از کنکور فنی راحته

در مورد علمی و کاربردی کنکورش و هنوز ندادند البته دوره های پودمانی اش تموم شده ولی دوره های ترمی اش هنوز مونده و برای اطلا عات بیشتر به سایت دانشگاه علمی و کاربردی [برو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.
در مورد تکمیل ظرفیت
ضمناً به اطلاع مي‌رساند كه اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با تكميل ظرفيت برخي از كد رشته‌محل‌هاي تحصيلي و همچنين ظرفيت جديد آزمون كارداني نظام جديد آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي سال 1386، در تاريخ 28/8/1386 در نشريه پيك‌سنجش منتشر خواهد شد. داوطلبان علاقه‌مند مي‌توانند با توجه به اطلاعيه مذكور، در صورت تمايل براي گزينش رشته‌هاي مربوط برابر ضوابط مندرج در اطلاعيه اقدام نمايند

درمورد تغییر کتابها که انگار دین و زندگی 3 تغییر کرده یکی هم بعضی از کتابهای تخصص کامپیوتر

x-boy II
19-09-2007, 17:14
شما ها چرا ازاد كنكور نداديد؟
ازاد كه خيلي راحت قبول ميكنن
علمي كاربردي هم مدركش جالب نيست

bini2007
19-09-2007, 17:32

اولا مدرک دانشگاه ازاد و خیلی ها قبول ندارند از جمله من دوما هزینه هاش خیلی بالا هست ترم اول 600 هزار تومن علمی وکاربردی هم نشد مجبوریم یکی دوسال خر خونی کنیم شاید از سراسری در بیایم

soccer_18
19-09-2007, 17:49
من بار اولمه كه كنكور دادم . درسته ديپلم خيلي بي ارزش شده ولي وقتي ظرفيتها و كنكور اين جوريه من فكر نميكنم سال بعد هم قبول بشم.

پس خوبه...
هنوز خیلی جا دارید...
اگر یه برنامه ریزی حسابی داشته باشی 100% قبول میشی...
در ضمن تکمیل ظرفیت رو فراموش نکن.

خوب منم متاسفانه سال سوم ریاضی بودم که ول کردم اومدم فنی چون فکر می کردم در اومدن از کنکور فنی راحته

در مورد علمی و کاربردی کنکورش و هنوز ندادند البته دوره های پودمانی اش تموم شده ولی دوره های ترمی اش هنوز مونده و برای اطلا عات بیشتر به سایت دانشگاه علمی و کاربردی [برو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.
در مورد تکمیل ظرفیت
ضمناً به اطلاع مي‌رساند كه اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با تكميل ظرفيت برخي از كد رشته‌محل‌هاي تحصيلي و همچنين ظرفيت جديد آزمون كارداني نظام جديد آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي سال 1386، در تاريخ 28/8/1386 در نشريه پيك‌سنجش منتشر خواهد شد. داوطلبان علاقه‌مند مي‌توانند با توجه به اطلاعيه مذكور، در صورت تمايل براي گزينش رشته‌هاي مربوط برابر ضوابط مندرج در اطلاعيه اقدام نمايند

درمورد تغییر کتابها که انگار دین و زندگی 3 تغییر کرده یکی هم بعضی از کتابهای تخصص کامپیوتر

ممنون بابت لینکی که گذاشتی...
خدایی حیف شد...
1 سال اونجا عمرمون تلف شد حالا هم که اینجا...
من کلا" 4 سال عقبم...
انشالا تکمیل ظرفیت ببینیم چی میشه...
اگرم نشد باید واسه سال بعد بخونیم...
واقعا" درس هایی مثل ریاضی و فیزیک خیلی مهم هستن هم چنین تخصصی ها...

من اینقدر مطمئن بودم قبول میشم که دیگه آزاد رو فراموش کردم ثبت نام کنم...
هر چند شهریه بالاست و نمیصرفه...

soccer_18
19-09-2007, 17:57
برای کسانی که احتمالا" تکمیل ظرفیت قبول نمیشن و میخوان سال بعد کنکور بدن و همچنین کسانی که سال آینده اولین کنکور رو دارن...
بهترین کتابهای کمک درسی واسه درسهای عمومی چیه؟؟؟؟؟؟
تخصصی چی؟؟؟

.....
گاج که ندیدم فنی داشته باشه...
میمونه آیندگان و کانون.
از دوستان هر کس پیشنهادی داره بگه...

متاسفانه هیچ کسی به فکر ما فنی ها نیست...
واقعا" خیلی ظلمه که از هر 11 نفر 1 نفر قبول میشه....
کتاب کمک آموزشی درست و حسابی هم که نداریم...
تقلب توی این آزمونم زیاده (دیدم که میگم) بنابراین باید سخت درس خوند...

senator mj
20-09-2007, 02:37
اقا علمي كاربردي براي ترم بهمن پذيرش داره يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bini2007
20-09-2007, 12:12
بله دانشگاه علمی و کاربردی برای بهمن پذیرش داره فقط ازمونم داره

MOHAMMAD2010
20-09-2007, 12:12
فقط من یه نکته بگم
من امسال رشته الکتروتکنیم قبول شدم کرمان
ولی حتی یک عدد تست هم نزدم
فقط برین کتابا رو بخونین

bini2007
20-09-2007, 12:13
دروس عمومی گاج بهترینه که دین وزندگی 1.2.3. - عربی 1.2 - ادبیات 2- ریاضی 1- فیزیک 1- شیمی1 - زبان 1.2 رو داره در مورد دروس تخصصی نمی دونم من خودم هم موندم می گین مدرسان شریف و کانون خوبه اگه توهم کتاب خوب در مورد دروس تخصصی پیدا کردی به منم خبر بده در مورد ظلم به فنی و حر فه ای کاملا حق با تو هست سایت گاج خودت هم برو یه نگاه برو نگاه کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H A M A S
20-09-2007, 12:32
درست چهار سال است که دارم سر خودمو کلاه میزارم.دو بار امتحان دادم بعدش رفتم خزمت.الان که پیر شدم تازه فهمیدم درس چیه!
خدابیامرزه پوسی مدرک دیپلم کامپیوترمون!

ولی خب ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است!
راستی امسال که منابع تخصصی کنکور کامپیوتر خیلی فرق کرده بود.
سال دیگه هم اینقدرتغییر میکنه یا نه؟

senator mj
21-09-2007, 03:21
من كسي رو ديدم كه مثل شما بود.متولد 64 بود .مهر ميره كه ترم دوم الكترونيك را توي دانشگاه دولتي كاشان بخونه
البته من خودم امسال هم قبول نشدم و 2ساله شدم
ما همگي ميتونيم به شرطي كه واقعا" بخواهيم و براي خواستمون تلاش كنيم

H A M A S
21-09-2007, 09:34
آقایون به نظر شما سال دیگه مطالب کنکور تخصصی کامپیوتر تغییر میکنه یا نه؟

bini2007
21-09-2007, 11:09
آقایون به نظر شما سال دیگه مطالب کنکور تخصصی کامپیوتر تغییر میکنه یا نه؟

نه فکر نکنم تا این حد تغییر بکنه ولی چون اجرای ازمایشی بود امکان تغییرات جزیی هست ولی ا نگار کتاب شبکه تغییر تا حدودی کلی کرده ولی اگر باز دوباره کتابها رو تهیه بکنم جواب کاملتری برات می گذارم
ببخشید در مورد محل سکونت تون حتما شوخی هست ؟

senator mj
22-09-2007, 14:14
من هم دوساله شدم .اين تور كه توي پست اول تاپيك خوندم شما در موقعيت من قرار گرفتيد و ميدونيد انسان چه اشفتگي پيدا ميكونه.coccer18
ازتون خواهش ميكنم بگين چه طوري 1 سال ديگه صبر كردين و اينكه چرا نرفتيد دانشگاه هاي ديگه ؟؟؟؟؟؟؟

soccer_18
22-09-2007, 14:26
دروس عمومی کنکور سال آینده نسبت به امسال تغییری داشته؟؟
دین و زندگی 3 تغییر کرده؟؟
کتابهای دیگه چی؟
از دوستان کسی خبر داره؟؟

soccer_18
22-09-2007, 14:57
من هم دوساله شدم .اين تور كه توي پست اول تاپيك خوندم شما در موقعيت من قرار گرفتيد و ميدونيد انسان چه اشفتگي پيدا ميكونه.coccer18
ازتون خواهش ميكنم بگين چه طوري 1 سال ديگه صبر كردين و اينكه چرا نرفتيد دانشگاه هاي ديگه ؟؟؟؟؟؟؟
سلام
آره عزیز کاملا" درک میکنم.

شما بهتره اصلا" به این فکر نکنی که من این 1 سال رو چی کار کنم و بیخودی خودتو درگیر مسائل بیهوده نکن
اگر خواسته باشیم قبول بشیم باید بخونیم. اونم از همین امروز درس هایی مثل ریاضی خیلی مهم و تاثیر گذار هستن
انشالا تکمیل ظرفیت خدای نکرده اگر نشد بازم سال بعد...
پسر خاله من 7 بار کنکور داد!!! و الان هم فوق تخصص مغز و اعصابه...
ما میتونیم . اگر خواسته باشیم.
....
در مورد دانشگاه های دیگه...
علمی کاربردی شهریه بالایی داره و همچنین 5 ترم طول میکشه و من با این حساب که سال بعد قبول میشم و 4 ترمه تموم میکنم اونم بدون هزینه نرفتم دنبالش
من رشتم معماری هست و داشنگاه آزاد شهرمون معماری نداره...

امیدوارم تکمیل ظرفیت همگی قبول بشیم اگرم نشدیم سال بعد خدا بزرگه...

soccer_18
24-09-2007, 07:30
من که درست متوجه نشدم...
ولی گویا کنکور کاردانی داره حذف میشه!!!!!!!!!
سال آینده کنکور هست یا نه معلوم نیست.

negar20
24-09-2007, 10:32
فكر نكنم حذف بشه ما كه شانس نداريم...

آرشین
24-09-2007, 14:00
نتایج آزاد تون را در هفته اول مهر می بینید .

soccer_18
24-09-2007, 14:23
فكر نكنم حذف بشه ما كه شانس نداريم...
اگر حذف بشه من باید خدا خدا کنم تکمیل ظرفیت قبول بشم وگرنه چون معدلم پایینه هیچ شانسی واسه سال بعد ندارم.
در ضمن از سایت سنجش چندین بار پرسیدم که مطمئن بشم ولی جواب نمیدن که ببینیم واقعا" حذف میشه یا نه...مرگ بر سایت سنجش و تک تک مسئولینش

لینک خبری که گذاشته بودم نوشته از سال 86 حذف میشه یعنی سال 86 هم نباید کنکور برگزار میشد ولی شد...

راستی تکمیل ظرفیت رو بچسبید... به ویژه اونایی که معدلشون پایینه

-----------------------------------
در مورد کتابهای عمومی...
کسی نمیدونه بینش 3 تغییر کرده یا نه؟

soccer_18
24-09-2007, 14:24
نتایج آزاد تون را در هفته اول مهر می بینید .
سلام.
آزادتون؟؟
مگه شما خودت فنی و حرفه ای نیستی؟

آرشین
24-09-2007, 14:49
نه عزیز من فقط خودم کامپیوتر میخوندم و میخونم ولی نه کنکور کاردانی .........چون یه زمانی پشت کنکوری بودم گفتم یه کمکی کنم بهتون
موفق باشید

negar20
24-09-2007, 14:51
اگر حذف بشه بايد چه معدلي داشته باشي تا تهران يا كرج قبول بشي؟؟كسي ميدونه؟؟؟

soccer_18
25-09-2007, 07:04
نه عزیز من فقط خودم کامپیوتر میخوندم و میخونم ولی نه کنکور کاردانی .........چون یه زمانی پشت کنکوری بودم گفتم یه کمکی کنم بهتون
موفق باشید
ممنون

اگر حذف بشه بايد چه معدلي داشته باشي تا تهران يا كرج قبول بشي؟؟كسي ميدونه؟؟؟
البته اگر حذف بشه...

شما باید نمراتت از تعداد نفراتی که درخواست تهران یا کرج رو دارن کمتر نباشه...

tacki
25-09-2007, 07:42
کی تکمیل ضرفیت میاد راستش من تاریخ ونمیدونم امروز فکر کنم 3 شنبه است 4-3 مهر هم هست

کی تکمیل ضرفیت میاد به برج لطفان بگید

Renjer Babi
25-09-2007, 10:44
سلام
اینطور که معلومه عمرا سراسری فنی و حرفه ای قبول بشیم.کسی در مورد دانشگاه آزاد اطلاعات نداره.شهریه چقدر هست.

راستی مگه آزاد تو دو نیمه پذیرش نداره.دفترچه هاش کی میاد.

bini2007
25-09-2007, 11:25
کی تکمیل ضرفیت میاد راستش من تاریخ ونمیدونم امروز فکر کنم 3 شنبه است 4-3 مهر هم هست

کی تکمیل ضرفیت میاد به برج لطفان بگید

.در مورد تکمیل ظرفیت

bini2007
25-09-2007, 11:31
سلام
اینطور که معلومه عمرا سراسری فنی و حرفه ای قبول بشیم.کسی در مورد دانشگاه آزاد اطلاعات نداره.شهریه چقدر هست.

دانشگاه ازاد برای کاردانی اش حدودا هر تر م 300 یا 400 هزار تومن می گیره برای اینکه بدونی ازاد پذیرش واسه بهمن ماه داره برو به سایت اش

soccer_18
25-09-2007, 14:55
امروز رفتم دانشگاه علمی کاربردی...
گفت نیمه آبان دفترچه میاد و بعدم کنکور و از بهمن هم میری میشینی سر کلاس.
اگر حسابی بخونی انشالا 2 سال دیگه فوق رو میگیره...
یه خورده چرت و پرتم گفت...
گفت اگر معدل کاردانیمون خوب بشه جزء نخبگان میریم واسه کارشناسی اونم بدون کنکور...

نتیجه گیری...

کنکور آزاد و دانشگاه آزاد که هیچ . میره واسه سال بعد.

علمی کاربردی : اگر پول دارید (تا 2 میلیون) برید علمی کاربردی. مدرکه کاردانی که گرفتید برای ادامه تحصیل کارشناسی دولتی کنکور بدید.

سراسری سال آینده: اگر معدلتون خوبه (چون ممکنه کنکور حذف بشه) و عجله ای هم ندارید واسه سال بعد از همین امروز بخونید...

اونایی که امیدوارن و همچنین خوش شانس: دوشنبه 28 آبان تکمیل ظرفیت شرکت کنید و از بهمن سراسری رو عشق کنید.

من که علمی کاربردی ثبت نام میکنم و همچنین تکمیل ظرفیت تا ببینیم چی میشه...

soccer_18
25-09-2007, 15:02
سلام

چرا عمرا"؟؟؟
یعنی شما تا این حد کنکور رو خراب کردی؟؟
دانشگاه آزاد رو بعید میدونم چون کنکورش تابستون بود و رفت واسه سال بعد.
علمی کاربردی بهتره.. ارزون ترم تموم میشه...کنکورم داره (پست بالا توضیح دادم)
واسه لیسانس هم میریم دولتی...
----------

bini2007
25-09-2007, 16:47
امروز رفتم دانشگاه علمی کاربردی...
گفت نیمه آبان دفترچه میاد و بعدم کنکور و از بهمن هم میری میشینی سر کلاس.
اگر حسابی بخونی انشالا 2 سال دیگه فوق رو میگیره...
یه خورده چرت و پرتم گفت...
گفت اگر معدل کاردانیمون خوب بشه جزء نخبگان میریم واسه کارشناسی اونم بدون کنکور...

نتیجه گیری...

کنکور آزاد و دانشگاه آزاد که هیچ . میره واسه سال بعد.

علمی کاربردی : اگر پول دارید (تا 2 میلیون) برید علمی کاربردی. مدرکه کاردانی که گرفتید برای ادامه تحصیل کارشناسی دولتی کنکور بدید.

سراسری سال آینده: اگر معدلتون خوبه (چون ممکنه کنکور حذف بشه) و عجله ای هم ندارید واسه سال بعد از همین امروز بخونید...

اونایی که امیدوارن و همچنین خوش شانس: دوشنبه 28 آبان تکمیل ظرفیت شرکت کنید و از بهمن سراسری رو عشق کنید.

من که علمی کاربردی ثبت نام میکنم و همچنین تکمیل ظرفیت تا ببینیم چی میشه...

ای ول چه نتیجه گیری جالبی کردی منم با هات موافقم فقط چرا علمی و کاربردی کنکور گذاشته اینم از شانس بد ما هست منم صد در صد باهات هستم

Renjer Babi
25-09-2007, 20:35
امسال که قبول نشدیم اصلا حسش نیست بشینیم واسه سال بعد درس بخونیم.

مدرک کاردانی هم که فقط بدرد قاب کردن می خوره.پس بهتره هرجوری شده این مدرک و بگیریم و بریم برای کارشناسی.

یخورده درباره علمی کاربری بیشتر توضیح میدی؟؟؟سایت داره؟شهریش چقدر هست؟

bini2007
25-09-2007, 21:57
امسال که قبول نشدیم اصلا حسش نیست بشینیم واسه سال بعد درس بخونیم.
یخورده درباره علمی کاربری بیشتر توضیح میدی؟؟؟سایت داره؟شهریش چقدر هست؟

با اجازه صاحب تاپیک
شهریه دانشگاه علمی و کاربردی برای دوره کاردانی در حد 400 هزار تومن هست کمی بیشتر یا کمتر
سایت دانشگاه علمی و کاربردی کدش و برات می گذارم

دارای دو دوره پودمانی و ترمی هست
دوره های ترمی اش امسال کنکور گذاشتن ولی دوره های پودمانی اش کنکور نداره
دوره های ترمی اش هر سال حدودا ابان یا اذر ماه دانشجو پذیرش می کنه
ولی دوره های پودمانیش در تیر ماه هر سال پذیرش داره
د.وره های پودمانیش تا حدودی شبیه پیام نور هست که هر روز کلاس نداره و بعضی از دروس خود خوان هستند و برای شاغلین خوبه و بعد دو سال باید 3 ازمون جامع بدی تا مدرک کاردانی ات را بگیری در کل سخته و دوره های ترمی اش بهتره

Renjer Babi
25-09-2007, 23:01
با اجازه صاحب تاپیک
شهریه دانشگاه علمی و کاربردی برای دوره کاردانی در حد 400 هزار تومن هست کمی بیشتر یا کمتر
سایت دانشگاه علمی و کاربردی کدش و برات می گذارم

دارای دو دوره پودمانی و ترمی هست
دوره های ترمی اش امسال کنکور گذاشتن ولی دوره های پودمانی اش کنکور نداره
دوره های ترمی اش هر سال حدودا ابان یا اذر ماه دانشجو پذیرش می کنه
ولی دوره های پودمانیش در تیر ماه هر سال پذیرش داره
د.وره های پودمانیش تا حدودی شبیه پیام نور هست که هر روز کلاس نداره و بعضی از دروس خود خوان هستند و برای شاغلین خوبه و بعد دو سال باید 3 ازمون جامع بدی تا مدرک کاردانی ات را بگیری در کل سخته و دوره های ترمی اش بهتره

مرسی توضیحات خیلی خوب بود.

فقط تمام رشته ها رو داره یا ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

soccer_18
26-09-2007, 07:24
با اجازه صاحب تاپیک

اختیار دارین...
ممنون بابت پاسخ کاملتون.

مرسی توضیحات خیلی خوب بود.

فقط تمام رشته ها رو داره یا ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما چه رشته ای هستید؟
اینو هم بگم واسه این کنکور هم باید حسابی بخونید...

Renjer Babi
26-09-2007, 10:05
من نقشه برداری می خونم،البته هرچی تو سایت گشتم نبود.فکر نکنم این رشته رو داشته باشن....بد شانسی ماست دیگه.......

bini2007
26-09-2007, 10:27
من نقشه برداری می خونم،البته هرچی تو سایت گشتم نبود.فکر نکنم این رشته رو داشته باشن....بد شانسی ماست دیگه.......

در صورتی که بخوای بری دوره های پودمانی می تونی هر رشته رو انتحاب کنی البته بدون در نظر گرفتن زشته دیپلمت ولی دوره های ترمی اش تا حدودی رشته های محدو دارند من دفترچه پارسال و داشتم می گردم ببینم رشته تو توی دوره های ترمی اش هست یا نه؟

bini2007
26-09-2007, 10:38
در مورد دانشگه علمی و کاربردی دقت داشته باشید مواد ازمون
دکتر عبداله افشار معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی – کاربردی با اعلام این خبر افزود : داوطلبان می بایست در آزمون عمومی شامل دروس زبان فارسی ، معارف اسلامی ، زبان انگلیسی و زبان عربی شرکت نمایند .

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی – کاربردی در ادامه اظهار داشت : اطلاعات تکمیلی در ارتباط با زمان ثبت نام ، تعداد کد رشته ، تعداد کد رشته محل ها و تاریخ دقیق برگزاری آزمون ، متعاقباٌ از طریق هفته نامه جامع و پایگاه الکترونیکی دانشگاه جامع علمی – کاربردی به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

soccer_18
26-09-2007, 13:16
در مورد دانشگه علمی و کاربردی دقت داشته باشید مواد ازمون
دکتر عبداله افشار معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی – کاربردی با اعلام این خبر افزود : داوطلبان می بایست در آزمون عمومی شامل دروس زبان فارسی ، معارف اسلامی ، زبان انگلیسی و زبان عربی شرکت نمایند .

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی – کاربردی در ادامه اظهار داشت : اطلاعات تکمیلی در ارتباط با زمان ثبت نام ، تعداد کد رشته ، تعداد کد رشته محل ها و تاریخ دقیق برگزاری آزمون ، متعاقباٌ از طریق هفته نامه جامع و پایگاه الکترونیکی دانشگاه جامع علمی – کاربردی به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

من امروز رفتم مجدد دانشگاه و دقیقا" همینا رو گفت. یعنی فقط 4 تا درس!!!
متاسفانه فراموش کردم بپرسم عربی3 و زبان 3 و همچنین زبان فارسی 3 هم هست یا نه...
از دوستان کسی میدونه؟؟؟ یا من دوباره باید پاشم برم دانشگاه...!!!
؟؟؟؟

bini2007
26-09-2007, 15:55
من امروز رفتم مجدد دانشگاه و دقیقا" همینا رو گفت. یعنی فقط 4 تا درس!!!
متاسفانه فراموش کردم بپرسم عربی3 و زبان 3 و همچنین زبان فارسی 3 هم هست یا نه...
از دوستان کسی میدونه؟؟؟ یا من دوباره باید پاشم برم دانشگاه...!!!
؟؟؟؟

برای منم سوال هست ک ایا دروس سال اول می یاد ؟
یا دروس سال سوم یا پیش دانشگاهی می یاد یا نه؟
ممنون می شم از یک جایی خبر بیاری

گیلانه
02-10-2007, 12:03
مطالب کنکور 87 عمومی و تخصصی کامپیوتر تغییری کرده اند یا نه؟
ممنون میشم جواب بدین

Ezel
10-11-2007, 15:54
haji takmil zarfiyat be moaddel bastegi dare? man moaaddelam 16/66
mito0nam bishtar az baghiye omid dashte basham?

bini2007
10-11-2007, 16:34
haji takmil zarfiyat be moaddel bastegi dare? man moaaddelam 16/66
mito0nam bishtar az baghiye omid dashte basham?

دوست عزیز در مورد تکمیل ظرفیت فقط به رتبه ای هست که توی کنکور اوردی نه به معدل
هرکس رتبه اش کمتر باشه میتونه راحت تر در بیاد

Ezel
21-11-2007, 18:25
rasti takmil zarfiyat chera 28 /8 elam nashod? in sazeman sanjesh ham dige ....esh ro daravorde. ah ah ah.

bini2007
21-11-2007, 21:22
rasti takmil zarfiyat chera 28 /8 elam nashod? in sazeman sanjesh ham dige ....esh ro daravorde. ah ah ah.

منم موندم چرا سازمان سنجش شورش و در اورده منم موندم چرا اعلام نکرده :question:واقعا حرص ادم رو در می یارین :grrr:

Ezel
22-11-2007, 00:00
واقعا چرا به ما فنی ها بها نمیدن ؟ من الان اینقدر ناراحتم که میخوام بشینم تا صبح زار بزنم . از اون طرف قرار بوده تکمیل ظرفیت اعلام بشه که نشده , از اون طرف قرار بوده دفترچه کاردانی ترمی علمی کاربردی بیادش که نیومده , آخه ما دردمونو به کی بگیم؟ اگه اون مرتیکه پور عباس رو گیر بیارم از ....... دارش میزنم.

bini2007
22-11-2007, 00:09
واقعا چرا به ما فنی ها بها نمیدن ؟ من الان اینقدر ناراحتم که میخوام بشینم تا صبح زار بزنم . از اون طرف قرار بوده تکمیل ظرفیت اعلام بشه که نشده , از اون طرف قرار بوده دفترچه کاردانی ترمی علمی کاربردی بیادش که نیومده , آخه ما دردمونو به کی بگیم؟ اگه اون مرتیکه پور عباس رو گیر بیارم از ....... دارش میزنم.

خوب راستش منم اعصابم خرابه ولی چون توی پودمانی شرکت کرده بودم واسه همین بی خیال سراسری شدم من همین پودمانی میرم تو هم منتظر ترمی باش بی خیال سراسری باش
حق یارت

Ezel
22-11-2007, 23:49
خوب راستش منم اعصابم خرابه ولی چون توی پودمانی شرکت کرده بودم واسه همین بی خیال سراسری شدم من همین پودمانی میرم تو هم منتظر ترمی باش بی خیال سراسری باش
حق یارت
مگه شما پایان خدمت داری عزیز؟

Ezel
23-11-2007, 00:10
یه سوال :
رتبه 17365 شانسی برای قبولی تو تکمیل ظرفیت داره یا نه؟

bini2007
23-11-2007, 10:42
مگه شما پایان خدمت داری عزیز؟

بله کفالت دارم

bini2007
23-11-2007, 10:45
یه سوال :
رتبه 17365 شانسی برای قبولی تو تکمیل ظرفیت داره یا نه؟

خوب من نمی دونم رشته شما چی هست و تا رتبه چندم بر میدارن ؟
راستش رشته من کامپیوتر هست و انگار برای رشته من تا 7500 بر میدارن
حالا شانس منو نگاه کن که رتبه من 7540 اومده من کاملا بد شانسم :31:حالا دیدی
من نمی دونم چرا از تکمیل ظرفیت خبر نشد:question:

Ezel
24-11-2007, 09:51
any way aslan mohem nist. elmi karbordio eshghe. ( albate age daftarchash zo0dtar biyad) .

bini2007
24-11-2007, 13:34
راستی یه خبر امسال انگار اصلا تکمیل ظرفیت ندارن
به این کد برو و نگاه کن
بدبختی ما رو نگاه کن این سازمان سنجش ملت رو مسخره کردند بی همه چیز ها

Ezel
25-11-2007, 22:59
دیدم. واقعا الان جا نداره بگم .... ...... پور عباس؟ گور پدر سازمان سنجش میریم علمی کاربردی از اونورم همزمان پیام نور حسابداری میخونیم. ok?

Ezel
25-11-2007, 23:35
راستی یه چیز دیگه . الان که این مطلب رو نوشتم رفتم سایت دانشگاه آزاد دیدم نوشته دفترچه کاردانی پیوسته نیمسال دوم کاردانی پیوسته اومده. از 3 آذر تا 15 مهلتشه. خوبیش هم اینه که ثبت نام کاملا اینترنتیه. پس بهتره تا دیر نشده اقدام کنیم .

bini2007
26-11-2007, 09:50
راستی یه چیز دیگه . الان که این مطلب رو نوشتم رفتم سایت دانشگاه آزاد دیدم نوشته دفترچه کاردانی پیوسته نیمسال دوم کاردانی پیوسته اومده. از 3 آذر تا 15 مهلتشه. خوبیش هم اینه که ثبت نام کاملا اینترنتیه. پس بهتره تا دیر نشده اقدام کنیم .

اخه دانشگاه ازاد و می خوای شهریه هاش خیلی بالاس من یه دوسی دارم که حسابداری می خونه توی ازاد شهریه ترم 3 شده 800 هزار تومن ناقابل من که از علمی و کاربردی در اومدم می رم همون علمی و کاربردی
راسی در مورد فراگیر اون چطوری هست ثبت نامش کیه می دونی؟؟؟؟

bini2007
26-11-2007, 09:52
دیدم. واقعا الان جا نداره بگم .... ...... پور عباس؟ گور پدر سازمان سنجش میریم علمی کاربردی از اونورم همزمان پیام نور حسابداری میخونیم. ok?

توکه پیام نور می خونی واسه چی می خوای تو علمی و کاربردی شرکت کنی داداش من با بی خیالش یکی اش و هدف کن با اون برو جلو
وگرنه از همه چیز می مونی ها:41:

negar20
26-11-2007, 12:28
ميشه يه كم راجع به پودماني علمي كاربردي توضيح بدين.

Ezel
26-11-2007, 21:31
ثبت نامش دی ماه هست، آزمون فراگیر هم خرداده که منابعش دی اعلام میشه . ضمنا پیام نور هیچ مجوزی به آموزشگاهها نداده. تو پس از ثبت نام میشی دانشپذیر تا خرداد که درسا ی اعلام شده رو امتحان بدی و اگر معدل کل درسات زیر 12 نشه میشی دانشجو . البته دوره ی دانشپذیری همون ترم یکه که غیر حضوریه.

Ezel
26-11-2007, 21:33
در مورد پودمانی باید بگم که بیشتر برای افراد شاغل هستش و کلاساش بعد از ظهر برگزار میشه . نهایتا در هفته 3 روز کلاس داره اما اگه شاغل نیستی صبر کن تا دفترچه ترمی علمی کاربردی بیاد .

bini2007
26-11-2007, 22:01
ميشه يه كم راجع به پودماني علمي كاربردي توضيح بدين.

تعریف پودمان :
واژه پودمان از تار و پود گرفته شده است و منظور از پودمان همان بسته آموزشی میباشد. در واقع پودمان مجموعه ای از درس های مرتبط با هم در هر رشته می باشد که تشکیل یک مهارت را می دهد . پودمان از از واژه (مجولار) Madular گرفته شده که یک نوع سیستم تولیدی است که در آن قطعات بر اساس شباهت و ویژگیهای مشترک در قالب یک مجموعه متشکل تولید می شود
نحوه پذیرش دانشجو در دوره های پودمانی :
در دوره های پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، نحوه پذیرش بر اساس معدل بوده و در هر رشته بنا به ظرفیت اعلام شده از طرف مرکز می باشد . به عنوان مثال در رشته ای اعلام شده است ظرفیت گنجایش مرکز 100 نفر می باشد حال متقاضیان در آن رشته 200 نفر می باشند . معدل های کلیه متقاضیان به رایانه داده می شود و رایانه از میان آنها بر اساس سهمیه بالاترین معدل را پیدا کرده و آن را سقف قرار می دهد . به عنوان مثال بالاترین معدل 18 می باشد ، رایانه 18 را سقف قرار داده و 100 نفر را از 18 به پائین گزینش میکند تا ظرفیت تکمیل شود . حال ممکن است ظرفیت به معدل 14 یا کمتر ختم یا بیشتر ختم شود . متقاضیان در دوسهمیه شاغل و آزاد گزینش می شوند . شاغل به کسی گفته می شود که در یکی از نهادهای دولتی به صورت رسمی ، پیمانی یا قراردادی در شغل های مرتبط با رشته انتخابی خود مشغول انجام وظیفه باشد.
فرق دوره های پودمانی با ترمی در چیست؟
در دوره های ترمی دانشجویان مجاز به انتخاب واحد می باشند و واحد ها به صورت اختیاری اخذ می گردد ولی در دوره های پودمانی چون درس ها یا واحد ها در قالب بسته های مهارتی است و درس های هر مهارت نیز مشخص است ، دروس به صورت اجباری ارائه میشود . نمره قبولی در دوره های ترمی 10 میباشد ولی در دوره های پودمانی 12 میباشد.هر رشته در دوره کاردانی به صورت ترمی بین 4 تا 5 ترم به طول می انجامد . ولی در در دوره های پودمانی بین 8 تا 12 پودمان به طول می انجامد . دوره های ترمی امتحان جامع ندارد ولی در دوره های پودمانی دانشجویان پس از اتمام کلیه پودمانها باید در امتحان جامع شرکت کنند و پس از قبولی به آنهامدرک ارائه خواهد شد.امتحان جامع شامل چند درس تخصصی هر رشته خواهد بود . در دوره های پودمانی حضور و غیاب بر اساس ساعت تعیین شده است و باید در کلیه ساعات تعیین شده ، کلاس برگزار گردد ولی در دوره های ترمی حضور بر اساس طول ترم است.
مدت زمان طول دوره های پودمانی :
حداکثر در هر سال 3 پودمان قابل ارائه می باشد . پودمان معمولا در 8 و 16 یا 32 هفته قابل اجرا میباشد.

imanprjr
26-11-2007, 22:26
من هم که رشته نقشه برداری با رتبه 200 قبول نشدم ای بابا با این شانس ولی امسال حتمآ قبول می شم من 70 % تخصصی زدم عجب رکوردی ولی عمومی خراب کردم .....کل قبولی ها 174 نفر بوده من 1کم فاصله داشتم با این که 3000 نفر فکر کنم شرکت کردند.....1از بچه ها 2700 شده بود....

bini2007
27-11-2007, 11:04
انشاالله قبول می شی راستش منم رتبه ام شده بود 123 ولی 86 نفر ور می داشتند اگه 125 ور میداشتند منم قبول می شدم حالا قسمت ما هم اینطوری بود

soniakocholo
02-12-2007, 11:34
سلام دوستان
میشه بگید تکمیل ظرفیت رشته فنی و حرفه ای از کی شروع می شه؟
اصلا فرمش اومده؟ من رو اینترنت هیچی پیدا نکردم
خواهش می کنم هر چه سریعتر بهم جواب بدید
مرسی

soccer_18
02-12-2007, 15:03
سلام دوستان
میشه بگید تکمیل ظرفیت رشته فنی و حرفه ای از کی شروع می شه؟
اصلا فرمش اومده؟ من رو اینترنت هیچی پیدا نکردم
خواهش می کنم هر چه سریعتر بهم جواب بدید
مرسی

کنکور فنی امسال تکمیل ظرفیت نداره...
شما اگر میخوای امسال بری دانشگاه باید مثل من و خیلی های دیگه منتظر دفترچه علمی کاربردی که قرار بوده اول آذر بیاد و هنوز نیومده باشی...

negar20
02-12-2007, 15:41
من اگر بخوام پودماني شركت كنم ثبت نام دوره بعديش كي ميشه؟؟؟؟ميشه راجع به مدركش و شهريش هم توضيح بديد.

bini2007
02-12-2007, 15:47
من اگر بخوام پودماني شركت كنم ثبت نام دوره بعديش كي ميشه؟؟؟؟ميشه راجع به مدركش و شهريش هم توضيح بديد.

دوره بعدیش خرداد ماه هست شهریه اش حدودا 300 تومن میشه مدرکش هم مورد تایید وزارت علوم هستش

negar20
02-12-2007, 15:53
دوره بعدیش خرداد ماه هست شهریه اش حدودا 300 تومن میشه مدرکش هم مورد تایید وزارت علوم هستش

ممنون پس شهريه اش با ترمي زياد فرق نداره؟؟

Persian_Gun's
02-12-2007, 16:52
دوستان شما چجوری قبول نمیشید ؟
من لایه کتابامم باز نکردم و رفتم هرچی از کامپیوتر بارم بود جواب دادم وقبولم شدم:18:

bini2007
02-12-2007, 17:44
ممنون پس شهريه اش با ترمي زياد فرق نداره؟؟

اره فرق ندارن

bini2007
02-12-2007, 17:46
من لایه کتابامم باز نکردم و رفتم هرچی از کامپیوتر بارم بود جواب دادم وقبولم شدم:18:

داداش تو شانس اوردی که قبول شدی در ضمن کدوم شهر قبول شدی ؟ اینش مهمه که ظرفیتش چقدر بود؟

Ezel
03-12-2007, 00:19
منم اگه تو رشته ی خودم ( الکتروتکنیک) جای تهران و سمنان اوشکول تپه رو میزدم بدون تست زدن هم قبول میشدم عزیز.

doom3
03-12-2007, 00:50
سلام دوستان
دانشگاه علمی کاربردی دوره ترمی با پودمانی چه فرقی داره؟ تو پودمانی کلاسا چطوری برگزار میشه تو ترمی چطور؟
کدومشون بهتره؟ برای دوره ترمی باید آزمون داد؟
جایی نیست که بتونم اطلاعات کامل تو این زمینه بدست بیارم؟

negar20
03-12-2007, 09:02
درسته خيلي به شهري كه زندگي ميكني و اولويتهايي كه زدي بستگي داره من فقط تهران و كرج رو زدم .اگر شهرهايي مثل ايلام يا شهر كرد و.....ميزدم حتما اونجاها قبول ميشدم ولي تهران رتبه هاي خيلي بالا رو برميداره.

negar20
03-12-2007, 09:04
سلام دوستان
دانشگاه علمی کاربردی دوره ترمی با پودمانی چه فرقی داره؟ تو پودمانی کلاسا چطوری برگزار میشه تو ترمی چطور؟
توي صفحه قبل bini007 توضيح داده راجع به فرق ترمي با پودماني.

آرشین
03-12-2007, 10:55
من پیشنهاد میکنم آزاد و علمی کاربردی نرین چون سال 87 ظرفیت بهتر میشه
سعی کنید غیر از تهران جاهای دیگه هم برید (بهتر از آزاد تهران)
ـــــــــــــــــــــــــ ــ
موفق باشید

bini2007
03-12-2007, 11:54
سلام دوستان

دوره های ترمی ازمون داره ولی پودمانی شرط معدل هست توی هر دو کلاسها برگزار می شه دوره های 4 ترم هست
در دوره های ترمی دانشجویان مجاز به انتخاب واحد می باشند و واحد ها به صورت اختیاری اخذ می گردد ولی در دوره های پودمانی چون درس ها یا واحد ها در قالب بسته های مهارتی است و درس های هر مهارت نیز مشخص است ، دروس به صورت اجباری ارائه میشود . نمره قبولی در دوره های ترمی 10 میباشد ولی در دوره های پودمانی 12 میباشد.هر رشته در دوره کاردانی به صورت ترمی بین 4 تا 5 ترم به طول می انجامد . ولی در در دوره های پودمانی بین 8 تا 12 پودمان به طول می انجامد . دوره های ترمی امتحان جامع ندارد ولی در دوره های پودمانی دانشجویان پس از اتمام کلیه پودمانها باید در امتحان جامع شرکت کنند و پس از قبولی به آنهامدرک ارائه خواهد شد.امتحان جامع شامل چند درس تخصصی هر رشته خواهد بود . در دوره های پودمانی حضور و غیاب بر اساس ساعت تعیین شده است و باید در کلیه ساعات تعیین شده ، کلاس برگزار گردد ولی در دوره های ترمی حضور بر اساس طول ترم است.
مدت زمان طول دوره های پودمانی :
حداکثر در هر سال 3 پودمان قابل ارائه می باشد . پودمان معمولا در 8 و 16 یا 32 هفته قابل اجرا میباشد

sobha
14-06-2008, 01:31
سلام
خب میدونم این تاپیک قدیمی است اما دو تا سوال داشتم:

1- ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای دانشگاه آزاد سال 87 کی اعلام میشود؟
2- شنیده ام کاردانی فنی حرفه ای دانشگاه پیام نور ، امسال نمیتونم شرکت کنم، چون مدرک پیش دانشگاهی ندارم. درسته؟ (آخه فنی حرفه ای که پیش دانشگاهی نداره) :17:

farshidshd
14-06-2008, 10:25
سلام
خب میدونم این تاپیک قدیمی است اما دو تا سوال داشتم:

1- ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای دانشگاه آزاد سال 87 کی اعلام میشود؟
2- شنیده ام کاردانی فنی حرفه ای دانشگاه پیام نور ، امسال نمیتونم شرکت کنم، چون مدرک پیش دانشگاهی ندارم. درسته؟ (آخه فنی حرفه ای که پیش دانشگاهی نداره) :17:

1- هنوز مشخص نشده درصورت اعلام شدن حتما اینجا ذکر میشه
2-فنی و حرفه ای پیش نمیخواد درسته . چه رشته ای هستین و چه رشته ای میخواین تو پیام نور برین؟

sobha
14-06-2008, 10:56
1- هنوز مشخص نشده درصورت اعلام شدن حتما اینجا ذکر میشه
2-فنی و حرفه ای پیش نمیخواد درسته . چه رشته ای هستین و چه رشته ای میخواین تو پیام نور برین؟
سلام
ممنون فرشید جان (درست میگم؟)
والا رشته کامپیوتر هستم، و از مشاور مدرسمون پرسیدم گفتند که امسال نمیتونیم شرکت کنیم. پارسال که فقط دولتی نوشتم و قبول نشدم.

ehsan_wwe
21-06-2008, 05:43
من پارسال اگه قبول نشدم برای این بود که سنجش پروندمو گم کرد ولی امسال قبول میشم

اینو گفتم به اون دوستانی که امکان داره به سرنوشت من دچار بشن حواسشونو جمع کنن

Mohsen6558
21-06-2008, 08:19
سلام به رفقا
منم سال پیش با کنکور دست و پنجه نرم می کردم .
برای همتون آرزوی موفقیت می کنم

Marichka
31-08-2008, 22:21
سلام دوستان

با توجه به گذشتن تاریخ این کنکور تاپیک قفل میشه.

مباحث رو در تاپیک های مشابه ادامه بدین لطفا:

موفق باشید