PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرويس Gprs ايرانسل دو روز آخر هفته رايگان شد(هم برای سیمکارتهای دائمی، هم اعتباری و هم پیام رسان)

seyed_roohollah
18-09-2007, 22:04
مدیر عامل ايرانسل گفت: سرويس GPRS (خدمات اينترنتي) از اول مهر ماه سالجاري در روزهاي پنجشنبه و جمعه از ساعت نيمه شب 4 شنبه تا نيمه شب جمعه رايگان خواهد بود.

عليرضا قلمبر دزفولي در گفت و گو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس اظهار داشت: مشتركان اپراتور دوم تلفن همراه اعم از دائمي، اعتباري و دارندگان سيم كارت پيام رسان مي‌توانند از هفته آينده تا سي ام آذر ماه امسال از سرويس GPRS‌ايرانسل طي اين دو روز بصورت رايگان بهره گيرند.
وي گفت: هدف از ارايه اين خدمات توسط اپراتور دوم آشنايي بيشتر مشتركان با سرويس GPRS‌است.
گزارش فارس حاكي است، اپراتور دوم اكنون حدود 3 ميليون مشترك دائمي و اعتباري در بيش از 220 شهر كشور دارد.

:8::8:حالشو ببریم !! :8::8:

seyed_roohollah
18-09-2007, 22:15
البته امیدوارم اونقدر شولوغ نشه که کیفیت افت کنه...

kiarash3500
18-09-2007, 22:56
یعنی واقعا میشه؟!!!

saeidsmxo
19-09-2007, 06:15
ان شاءالله که شدنيست.

assistant
19-09-2007, 09:16
دوستان دارن دون می پاچن معتادش بشیم ....

kevin
19-09-2007, 09:19
چه عجب !!!!!!!!!!!!!!!

Diliya
19-09-2007, 10:38
نیمه شب یعنی از 12 به بعد؟؟؟؟
از مهر!!!! پس هفته ی آخر شهریور جزوش نیست؟؟؟

CD-RW
19-09-2007, 14:21
ممکنه باعث اشاعه فساد بشه , ( با اون اساتیدی که توی دانشگاههامون دارند تدریس میکنند ) .

Carl
19-09-2007, 14:32
امیدوارم مثل عید (نوروز) نشه:

دو روز اول سرعتش خوب بود و روزهای بعد سرعتش مذخرف‌ شد!

jackhammer
20-09-2007, 14:48
البته اون عید یکی ازدلایلش این بود که هنوز مرحله ی تستش بود.
روزای 13 و 14 عید سرعتش خیلی عالی بود.

hsn
20-09-2007, 15:51
مگه الان جي پي آز اس فعاله؟؟؟؟؟؟
ماله من كه نيست....چيكار كنم فعال بشه...

jackhammer
20-09-2007, 18:40
مگه الان جي پي آز اس فعاله؟؟؟؟؟؟
ماله من كه نيست....چيكار كنم فعال بشه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mrmmnb
20-09-2007, 18:48
میگم میصرفه از اینترنت موبایل برای کامپوتر استفاده کرد (اطلا شدنیه ؟ اگه هست و می صرفه بگید چه جوری هست سرعتش قیمتش و...)
بلکه از دست این دیال اپ مزخرف راحت بشیم!!

K A R I M I
21-09-2007, 00:40
یه توضیح کلی برای دوستان عزیز :
از خبر اینجوری استنباط میشه که از ساعت 4 صبح پنج شنبه ( تقریبا نزدیک اذان صبح پنج شنبه ) تا 4 صبح شنبه ( یعنی نزدیک اذان صبح شنبه ) طرح برقرار هست .
اونایی که سیم کارت اعتباری دارند این کد رو برای فعال کردن gprs تو گوشی وارد کنند ( از چپ به راست ) :
#6*3*140*
یا اینکه به 140 زنگ بزنند و بعد 3 و بعد 6 رو وارد کنند.
اونایی که سیم کارت دائمی دارند این کد رو برای فعال کردن gprs تو گوشی وارد کنند ( از چپ به راست ) :
#6*3*130*
یا اینکه به 130 زنگ بزنند و بعد 3 و بعد 6 رو وارد کنند.
برای اینکه بتوانید در مدت برقراری طرح از gprs تو کامپیوتر استفاده کنید باید یه کانکشن بسازید ( مانند دایل آپ ) و بعد برای شماره تلفن باید #99* ( از چپ به راست ) را وارد کنید و و در قسمت تنظیماتش موبایلتون را به عنوان مودم انتخاب کنید ( قبلش باید درایور موبایلتون رو نصب کرده باشید )
حالا کابل دیتا رو به موبایل وصل کنید و بعد از طریق کانکشنی که ساخته اید به اینترنت وصل شوید ...
به همین راحتی !

mahdi nba
21-09-2007, 00:55
خدا کنه عملی شه.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arman4459
21-09-2007, 01:00
بچه ها یک سوال

خصوصا اونایی که قبلا تو عید با اینترنت حال کردن.

سرعت جی پی ار اس هر منطقه جدا از جای دیگه.یا مربوط به کل کشور.

mohammad_twe
21-09-2007, 01:03
ما که معلمامون پارسال به من میگفتن اینترنت گوشیمونو فعال کن بعد برو یه سایت عکس بعد خودت برو .........
به فساد کشیده میشه :d

mrmmnb
21-09-2007, 05:21
یه توضیح کلی برای دوستان عزیز :
از خبر اینجوری استنباط میشه که از ساعت 4 صبح پنج شنبه ( تقریبا نزدیک اذان صبح پنج شنبه ) تا 4 صبح شنبه ( یعنی نزدیک اذان صبح شنبه ) طرح برقرار هست .
اونایی که سیم کارت اعتباری دارند این کد رو برای فعال کردن gprs تو گوشی وارد کنند ( از چپ به راست ) :
#6*3*140*
اونایی که سیم کارت دائمی دارند این کد رو برای فعال کردن gprs تو گوشی وارد کنند ( از چپ به راست ) :
#6*3*130*
برای اینکه بتوانید در مدت برقراری طرح از gprs تو کامپیوتر استفاده کنید باید یه کانکشن بسازید ( مانند دایل آپ ) و بعد برای شماره تلفن باید #99* ( از چپ به راست ) را وارد کنید و و در قسمت تنظیماتش موبایلتون را به عنوان مودم انتخاب کنید ( قبلش باید درایور موبایلتون رو نصب کرده باشید )
حالا کابل دیتا رو به موبایل وصل کنید و بعد از طریق کانکشنی که ساخته اید به اینترنت وصل شوید ...
به همین راحتی !

حالا سرعت و هزینه اش چقدر میشه؟

SANR
21-09-2007, 08:20
الان که 30 شهریور است داره کار می کنه هیچ پولی به حسابمون واریز نمی شه:الانم با موبایل به اینترنت وصل هستم سرعتش 115 زده ولی به نظرم مثل 64 داره کار می کنه.

SANR
21-09-2007, 08:27
برای وصل شدن به ابنترنت هم همونطور که جناب کریمی گفتند درسته.ولی برای کسانی که سونی اریکسون دارند البته اونایی که به کامپیوتر وصل می شوند:ابتدا وارد نرم افزار Sony Ericsson PC Suite بشوند و در در قسمت mobile networking wizard که وارد شدند بر روی new connection کلیک کنند و تمامی مراحل رو next و finish بزنند یوزر و پسورد هم هیچی نمی خواد حالا در منوی استارت و در پوشه connect to روی کانکتی که ساختند کلیک کنند و حالشو ببرند.

DiDiSks
21-09-2007, 08:36
100% سرعت شبکه پایین خواهد امد با این استفاده رایگان

jemsbond_007_2004
21-09-2007, 08:45
مدیر عامل ايرانسل گفت: سرويس GPRS (خدمات اينترنتي) از اول مهر ماه سالجاري در روزهاي پنجشنبه و جمعه از ساعت نيمه شب 4 شنبه تا نيمه شب جمعه رايگان خواهد بود.

عليرضا قلمبر دزفولي در گفت و گو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس اظهار داشت: مشتركان اپراتور دوم تلفن همراه اعم از دائمي، اعتباري و دارندگان سيم كارت پيام رسان مي‌توانند از هفته آينده تا سي ام آذر ماه امسال از سرويس GPRS‌ايرانسل طي اين دو روز بصورت رايگان بهره گيرند.
وي گفت: هدف از ارايه اين خدمات توسط اپراتور دوم آشنايي بيشتر مشتركان با سرويس GPRS‌است.
گزارش فارس حاكي است، اپراتور دوم اكنون حدود 3 ميليون مشترك دائمي و اعتباري در بيش از 220 شهر كشور دارد.

:8::8:حالشو ببریم !! :8::8:

منکه باورم نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:41:

M A T I N
21-09-2007, 09:23
گوشیه من الان 1 روزه که به کامپیوتر وصله داره دانلود میکنه .... با سرعت 9 و 10 کیلو بایت ....

TheMohammad
21-09-2007, 17:18
عجیبه ولی سرعت هنوز پایین نیومده

M A T I N
21-09-2007, 18:30

شاید چون گفته از پاییز و هنوز پاییز نشده خیلی ها خبر ندارن .....

SANR
21-09-2007, 21:31
سرعتش خیلی پایینه.

من دارم امتحان می کنم یه دفعه اینجور شد

M A T I N
21-09-2007, 21:42
سرعتش خیلی پایینه.

من دارم امتحان می کنم یه دفعه اینجور شدبرای من همون 10 کیلو بایت در ثانیست.....

CD-RW
22-09-2007, 09:08
یه ترفند خیلی ساده !!!
یه اضافه بار روی شبکه قرار میدن تا تجهیزات رو تست کنند .
مثلا مثل این میمونه ایران خودرو روی تندر 90 - 9 نفر سوار کنه بعد بندازه جاده خاکی , اگه دوام بیاره خیلی کاره .

jackhammer
22-09-2007, 09:37
100% سرعت شبکه پایین خواهد امد با این استفاده رایگان

شاید چون گفته از پاییز و هنوز پاییز نشده خیلی ها خبر ندارن .....

نه...
سرعت شما بستگی به پهنای باند آنتی که ازش استفاده میکنید داره نه به استفاده ی یکی دیگه که اونطرف شهر داره استفاده میکنه یه یکی توی یه شهر دیگه!
پس احتمالا سرعت پایین نمیاد.حتی اگه پاییز بشه!
مگه اینکه خیلی بدشانس باشید و به یه آنتنی وصل بشید که یکی داره باهاش خفن دانلود میکنه!!!

یه ترفند خیلی ساده !!!
یه اضافه بار روی شبکه قرار میدن تا تجهیزات رو تست کنند .
مثلا مثل این میمونه ایران خودرو روی تندر 90 - 9 نفر سوار کنه بعد بندازه جاده خاکی , اگه دوام بیاره خیلی کاره .

دقیقا!
البته الان دیگه اینقدرا این استفاده رو نداره.
اون یک ماهی که توی اسفند و فروردین مجانی بود دقیقا به همین منظور بود.
اگه دقت میکردین همیشه سرعتش داغون بود...چون داشتن تنظیمش میکردن.
یعنی در حقیقت ایرانسل با این چیزای مجانی هم به ما یه چیزی میده و هم برای خودش خوبه چون میتونه شبکشو یه تست درست و حسابی بکنه و مشکلاتش رو رفع کنه.

BIKHIAL_ALL_75
22-09-2007, 16:59
من که دارم حالشو میبرم
پس بد به حال کسی که توی منطقه ی ما داره با ایرانسل به اینترنت وصل میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vorojax
22-09-2007, 18:43
من که دارم حالشو میبرم
پس بد به حال کسی که توی منطقه ی ما داره با ایرانسل به اینترنت وصل میشه
مگه طرح شروع شده؟

Gladiator King
22-09-2007, 21:45
گوشیه من الان 1 روزه که به کامپیوتر وصله داره دانلود میکنه .... با سرعت 9 و 10 کیلو بایت ....

چطور این کار رو میکنید؟؟ چطوری میشه از اینترنت موبایل
توی کامپیوتر استفاده کرد؟ به گوشی هم ربطی داره؟؟
گوشی من k750

piishii
22-09-2007, 22:09
سلام.
دوستان من زیاد متوجه نشدم : دی
یعنی اینکه توی این 2روز هرچی به نت از طریق ایران سل وصل باشی چی توی خود گوشی چه همین روشی که دوستان میگن از کامپیوتر مجانی برات میافته ؟
----
اما جای خونه ی ما خوب آنتن نمیده اما خوب از هیچی که بهتر برای همین سوال میکنم .

arman4459
22-09-2007, 22:09
دوستان سرعت اینتذنت مر بوط به هر شهر مجزاست .یا کل شکور.ای به عبارت دیگه منی که تو سمنان بسته

به بی تی اس های شهرم سرعت جی پی ار اسم تنظیم شه.یا این یک مساله سراسر کشوری است

seyed_roohollah
22-09-2007, 22:33
دوستان سرعت اینتذنت مر بوط به هر شهر مجزاست .یا کل شکور.ای به عبارت دیگه منی که تو سمنان بسته

به بی تی اس های شهرم سرعت جی پی ار اسم تنظیم شه.یا این یک مساله سراسر کشوری است

بنظر من که بستگی به شهر داره. چون من در نقاط مختلفی از تهران که استفاده میکردم سرعتش خیلی خوب بود ولی قم که رفته بودم و به مناطق مختلف هم رفتم، سرعتش نسبت به تهران کمتر بود.

L05T
23-09-2007, 09:27
خیلی توپه من همین الان میرم یه سیم کارت پیام رسان میگیرم
با پاکت پیسی حالشو میبرم

CD-RW
23-09-2007, 09:40
آیتمهای مهم در سرعت .
1- پهنای باندی که به شهر مورد نظر ارسال میشه
2- حجم ترافیک آزاد هر Bts
3- فاصله تا هر Bts
توضیح مفصلی نداره .

aanaam
23-09-2007, 11:45
areeeeeee?

mrmmnb
23-09-2007, 15:25
یهنی برم یه سیم کارت پیام رسان بخرم از این دیال اپ بهتره؟

BIKHIAL_ALL_75
23-09-2007, 21:18
گوشی من k750

به این آدرس برو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M A T I N
24-09-2007, 12:56
مگه طرح شروع شده؟یه هفته قبل از پاییز رو آزمایشی مجانی کردن ....

گوشی من k750من با N70 وصل میشم ..... تو PC Suite یه گزینه هست برای وصل شدن به اینترنت با موبایل ....

K750 رو امتحان نکردم ولی Sony Ericsson PC Suite رو کامپیوترم نصبه و یکی از گزینه هاش Mobile Networking Wizard هست که با اون میتونی به اینترنت وصل بشی .....

سلام.
دوستان من زیاد متوجه نشدم : دی
یعنی اینکه توی این 2روز هرچی به نت از طریق ایران سل وصل باشی چی توی خود گوشی چه همین روشی که دوستان میگن از کامپیوتر مجانی برات میافته ؟
----
اما جای خونه ی ما خوب آنتن نمیده اما خوب از هیچی که بهتر برای همین سوال میکنم .آره کاملا مجانی .....
من وقتی از تو گوشی وصل میشم اینترنتش فــیــلــتــر هم نداره ...

خیلی توپه من همین الان میرم یه سیم کارت پیام رسان میگیرم
با پاکت پیسی حالشو میبرماینترنتش تو همه ی مدل های سیمکارت هاش مجانیه ....( پنج شنبه و جمعه )

....موفق باشید....

only4you_mehr
24-09-2007, 22:26
سلام
میگم سرعت دانلودش چنده؟
توی مدرسه خیلی حال میده
منم فردا یه اعتباری می خرم

TheMohammad
24-09-2007, 23:07
سلام
میگم سرعت دانلودش چنده؟
توی مدرسه خیلی حال میده
منم فردا یه اعتباری می خرم
بستگی داره، از 7 تا 11 کیلوبایت بر ثانیه

K A R I M I
25-09-2007, 05:57
#6*3*140*
#6*3*130*
به همین راحتی !

SANR:برای وصل شدن به ابنترنت هم همونطور که جناب کریمی گفتند درسته.ولی برای کسانی که سونی اریکسون دارند البته اونایی که به کامپیوتر وصل می شوند:ابتدا وارد نرم افزار Sony Ericsson PC Suite بشوند و در در قسمت mobile networking wizard که وارد شدند بر روی new connection کلیک کنند و تمامی مراحل رو next و finish بزنند یوزر و پسورد هم هیچی نمی خواد حالا در منوی استارت و در پوشه connect to روی کانکتی که ساختند کلیک کنند و حالشو ببرند.
شما اول همین تاپیک رو بخونید !

mrmmnb
25-09-2007, 17:26
هزینه در مواقعی که مجانی نیست چقدره ؟(اینترنت رو میگم برای بقیه مواقع میصرفه نسبت به دیال اپ)

BIKHIAL_ALL_75
25-09-2007, 22:47
اگه از سیم کارت پیام رسان استفاده کنی کیلو بایتی 5 ریال هستش
ولی ولی اعتباری با استفاده از طرح های تشویقی کیلو بایتی 10 ریال هست

والا من نمیدونم میصرفه یا نه!!چو قیمت هر کیلو بایت ADSL یا دیال آپ رو نیدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrmmnb
25-09-2007, 22:59
خوب اینجوری نمیشه فهمید چون دیال اپ وadsl کیلو بایتی نیستند ولی فکر نکنم بصرفه کسی میدونه میصرفه یا نه؟

L05T
26-09-2007, 09:27
اونجوری که نمی صرفه
یعنی در سیم کارت پیام رسان که ارزان تره هر یک مگابایت 500 تومان میشه که خیلی گرونه
ولی فکر کنم با سیم کارت دائم اگر طرح طلایی را انتخاب کنی ماهیانه 15 هزار تومان میدی
ولی اینترنتش دیگه مجانیه و البته مزایای دیگه ای هم داره
این شاید از dsl بهتر باشه

mrmmnb
26-09-2007, 17:57
اونجوری که نمی صرفه
یعنی در سیم کارت پیام رسان که ارزان تره هر یک مگابایت 500 تومان میشه که خیلی گرونه
ولی فکر کنم با سیم کارت دائم اگر طرح طلایی را انتخاب کنی ماهیانه 15 هزار تومان میدی
ولی اینترنتش دیگه مجانیه و البته مزایای دیگه ای هم داره
این شاید از dsl بهتر باشه

میشه قیمت بدی؟(کلا از کجا میتونم اطلاعات کامل کسب کنم)
سرعت اینترنتش چقدره؟
هزینه تلفنش چقدر حساب میشه؟

L05T
27-09-2007, 09:44
اگر منظورت gprs هست
که قیمت توی سایت ایرانسل نوشته شده
سرعتش هم حدود 7 تا 10 کیلوبایت در ثانیه هست در حدود dsl 64
دیگه هزینه تلفن هم نداری
در مورد dsl هم که هر شرکتی و هر شهری قیمتاش فرق میکنه
ولی در هر صورت فکر کنم dsl 64 هم ماهیانه حداقل 15 تومن پات بیوفته

mahdi-mb
02-10-2007, 23:31
سلام.من يه سيمكارت ايرانسل پيامرسان خريدم پين كدش "كد قفل" رو بايد از كجا پيدا كنم؟
يه سوال ديگه اينكه اين كد قفل گشا روي پوكه ي سيمكارت چيه؟
ممنون.