PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pharaoh

DaRiOuShJh
18-09-2007, 21:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سبک: استراتژی شهر سازی
سال: 1999
کمپانی: sierra

دوستان در تاریخ این حدودا 14 سال بازی های کامپیوتری این بازی از بهترین و جالب ترین بازی هایی بوده که بازی کردم.
این بازی شما رو به تاریخ مصر باستان، ظهور اولین فرعون ها، و ساخت اهرام و عجایب مصر میبره و دقیقا شما آنها را در طول بازی میسازید
با اینکه بازی برای 1999 هست ولی هم از گرافیک قابل توجهی برخوردار هست و هم از گیم پلی واقعا عالی ای
این بازی بازی ای نیست که شما را خسته کند! شاید براتون غیر واقعی به نظر بیاد که بهتون بگم من این بازی رو بیشتر از شش بار به طول کامل در طول این 10 سال بازی کردم و الان هم که این پست را میزنم هم دارم دفعه ی هفتم را پشت سر میگزارم!
گیم پلی بازی طوری هست که بازیکن رو ترغیب به بازی میکنه
شما میتونید در طی بازی واردات داشته باشید، صادرات داشته باشید، هرم های بزرگ و با شکوه برای فرعون ها بسازید، شکم مردم خود را سیر کنید، خدایان مختلف آن زمان را پرستش کنید و …
یک بازی ماکلا بی نقص و در عین حال سبک
من لینک تورنت بازی را با حجم 260 مگابایت براتون قرار میدم
متاسفانه این تورنت فاقد دمو های بازی میباشد که مهم نیست! شما میتوانید دمو ها رو به طور جداگانه دانلود کنید و در محل خود کپی کنید
علاوه بر این پچ بازی که چند سال بعد ارائه شد با نام کلئوپاترا هم در همین فایل تورنت موجود هست و نیازی به دانلود جدا گانه ندارد
در حال حاضر هم 90 سید داره این تورنت پس از سرعت خوبی هم برخوردار هست
ازدست ندیدیش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اطلاعات بیشتر در مورد بازی همراه با عکس های محیط بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

منبع:

DaRiOuShJh
19-09-2007, 15:42
بهترین ترفندها و راه حل ها به صورت گام به گام در ساختن شهرهای جلب! با کارگردانی داریوش ج.ح!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] __________________

خوب من راه های مختلفی رو تو این مدت امتحان کردم که این نوع شهرسازی بهترین جواب رو میداده پس براتون به صورت گام به گام مینویسم حالش رو ببرید!

1. در آغاز مرحله دکمه ی p را برنید تا بازی به صورت pause در آید! حالا شما زمان دارید که با خیال راحت در 4 وی نقشه بگردید و قسمت های خوب برای احداث شهر اصلی یا شهرک های مختلف را تخمین بزنید!

2. همزمان که بازی در pause هست به قسمت Game speed رفته و سرعت را بر روی 10% بیاورید! یعنی کمترین میزان ممکن!

3. بازی را از حالت پاوس خارج کنید و کلنگ! محترم را انتخاب کرده و تمامی راه های اولیه زیمن را که به kingdom road موسوم هستند را پاک کنید! نگران نباشید این راه ها جز دست و پا گیری و خراب کاری نقش دیگری ندارند! مردم و trader ها میتوانند بدون جاده هم عبور و مرور کنند!

4. از منوی beautification بزرگترین statue را مانند شکل های پایین انتخاب کنید

5. در محل هایی که فاصله ی مناسب را با رودخانه ها یا کوه ها دارند و همینطور دسترسی به زمین آبدار! (چمن دار) دارند آنها را بکارید! متد 4 تا 4 تا (ابداع داریوش ج.ح!) بهترین روش هست! یعنی 4 statue کنار هم 5 فضا فاصله! 4 تای دیگه دوباره 5 تا فضا فاصله .... به همین ترتیب!

6. 5 تا فاصله ی بین برای الان به کار میاد! در طرفین 4 statue دو ردیف خانه بکشید!

7. سریع road را به دور خانه ها بکشید چون اگر این کار را نکنید! بعد از مدتی پاک میشن!

8. در مرحله 5، 5 تا فضا فاصله گرفته بودیم؟ درست؟ با خانه ها و جاده 3 تاشون پر شد! الان دوباره خونه های اطراف 4 statue جدید را بکشید! خانه های وسط از جاده به سورته استراکی استفاده میکنند!

9.جاده کشی دوره خانه ها تموم شد! و ملت!!! شروع به اومدن میکنن! با اونا کار نداریم!
حالا تقاطع های گوشه ی جاده (جاهایی که جاده ها تموم میشه) را از طرفین 7 فضا ادامه دهید و به هم متصل کنید! مانند شکل ها اینجا ها قسمت هایی هستند که industry ]ا و temple ها و خلاصه همه ی building ها قرار میگیرند!

10. خوب قسمت اصلی کار تموم شد! دیگه بقیه موارد دسته خودتونه که چیا رو کجا ها قرار بدید! ولی به نیازهای خانه ها در هر مرحله از ارتقا و ترتیب آنها توجه داشته باشید

11. Architect post و fire House جزو اولین چیزهایی که قرار میدید باید باشن (به شکل ها توجه کنید)

12..... کامل خواهد شد!

ادامه دارد!!××!....

Oracle_Eldorado
19-09-2007, 17:06
دوست من ،
من تاحالا اسمش رو هم نشنيده بودم !
ميشه يكمي توضيح بدي در موردش ؟

DaRiOuShJh
19-09-2007, 21:34
عجیبه چرا هر بازی ای که من معرفی میکنم یا میپرسم یا کسی بازی نکرده یا اینکه نظری در موردش نداره؟!!!

دوست من ،
من تاحالا اسمش رو هم نشنيده بودم !
ميشه يكمي توضيح بدي در موردش ؟

آخه این چند تا قبلی ای هم که معرفی کردم و اینهمه ترجمه و عکس و ... استقبالی نشد گفتم اینیکی رو دیگه عکس مکس از همون اول نزارم

درسته چون بازی قدیمیه و محدود وارد شد گیمر هایه قدیمی باهاش آشنان:20:

فعلا این عکس ها رو ببینید اگه احیانا علاقه داشتید بیشتر توضیح بدم

به درده علاقه مند هایه caesar III هم میخوره

alex_3000
20-09-2007, 10:29
از عکس ها معلومه که بازی خوبی

لینک دانلود نداری؟

DaRiOuShJh
20-09-2007, 13:32
از عکس ها معلومه که بازی خوبی

لینک دانلود نداری؟

نه متاسفانه دوسته عزیز
ماشالله sierra هم از تویه database اش کلا پاک کرده بازی رو

منهم 6-7 سال پیش که دستم اومد بازی سوختش بود، یعنی سی دی ناقص رایت شده بود:13:

البته اگه بازیه zeus: master of olympius رو هم پیدا کنید که فک کنم طرفایه 2002 - 2003 هست خیلی شبیه به این بازی و جالبه

ولی pharaoh یه چیزه دیگس

قصد تبلیغ یا ... رو ندارم باید امتحانش کنید تا بفهمید:20:

دوستان اگه کسی addon اش یعنی cleopatra رو هم داره ممنون میشم بگه...:10:

DaRiOuShJh
20-08-2009, 21:22
اول از همه از همکاران عزیز میخوام که این تاپیک رو نبندن!
بازی قدیمی هست ولی دوستان تازه کشفش کردن:46:

سبک: استراتژی شهر سازی
سال: 1999
کمپانی: sierra

دوستان در تاریخ این حدودا 14 سال بازی های کامپیوتری این بازی از بهترین و جالب ترین بازی هایی بوده که بازی کردم.
این بازی شما رو به تاریخ مصر باستان، ظهور اولین فرعون ها، و ساخت اهرام و عجایب مصر میبره و دقیقا شما آنها را در طول بازی میسازید
با اینکه بازی برای 1999 هست ولی هم از گرافیک قابل توجهی برخوردار هست و هم از گیم پلی واقعا عالی ای
این بازی بازی ای نیست که شما را خسته کند! شاید براتون غیر واقعی به نظر بیاد که بهتون بگم من این بازی رو بیشتر از شش بار به طول کامل در طول این 10 سال بازی کردم و الان هم که این پست را میزنم هم دارم دفعه ی هفتم را پشت سر میگزارم!
گیم پلی بازی طوری هست که بازیکن رو ترغیب به بازی میکنه
شما میتونید در طی بازی واردات داشته باشید، صادرات داشته باشید، هرم های بزرگ و با شکوه برای فرعون ها بسازید، شکم مردم خود را سیر کنید، خدایان مختلف آن زمان را پرستش کنید و …
یک بازی ماکلا بی نقص و در عین حال سبک
من لینک تورنت بازی را با حجم 260 مگابایت براتون قرار میدم
متاسفانه این تورنت فاقد دمو های بازی میباشد که مهم نیست! شما میتوانید دمو ها رو به طور جداگانه دانلود کنید و در محل خود کپی کنید
علاوه بر این پچ بازی که چند سال بعد ارائه شد با نام کلئوپاترا هم در همین فایل تورنت موجود هست و نیازی به دانلود جدا گانه ندارد
در حال حاضر هم 90 سید داره این تورنت پس از سرعت خوبی هم برخوردار هست
ازدست ندیدیش:

اطلاعات بیشتر در مورد بازی همراه با عکس های محیط بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

منبع:

DaRiOuShJh
20-08-2009, 21:23
رزرو شد.................................

DaRiOuShJh
20-08-2009, 21:25
توجه: لینک دانلود و ... ی بازی در بخش دانلود بازی ها نیز قرار گرفته است!
برای انسجام مطالب در این تاپیک نیز قرار گرفته است.

دوستان اگر طرفدار زیاد باشه اموزش تصویری هم مینویسم و میزارم براش

SIMON137
20-08-2009, 21:27
ها خوبیست
من هم دانلود کردم مشغول ادامه کارم

bersam
20-08-2009, 21:28
ها خوبه ... فعلا بكو ببينم اين چاه های آب (بزرگ و کوچیک داره)‌ به چه دردی می خوره و از کجا می تونم یه ریویو از میزان احتیاجات و رضایت و جمعیت و اینام داشته باشم ؟؟؟

aghamajid1369
20-08-2009, 21:29
به دمت گرم داریوش بازی فکر کنم مال 1 قرن پیش باشه. ولی عجب بازی محشری بود.
من الان دارم anno 1404 بازی میکنم که شبیه اونه.
خلاصه اینکه همه از این سبک بازی شهر سازی خوششون نمیاد متاسفانه.
یادم 1 مرحلش گیر کرده بودم فقط میخواستم گریه کنم :دي
امپزاطور 1 چیزایی میخواست من تو وقت لازم نمیتونستم آماده کنم. اونم حمله میکرد شهر رو میروفت :دي
یادش بخیر.

aghamajid1369
20-08-2009, 21:30
ها خوبه ... فعلا بكو ببينم اين چاه های آب (بزرگ و کوچیک داره)‌ به چه دردی می خوره و از کجا می تونم یه ریویو از میزان احتیاجات و رضایت و جمعیت و اینام داشته باشم ؟؟؟
خوب مردم به آب احتیاج دارن. وگرنه پیشرفت نمیکنن. روی خونه ها که کلیک کنی نیاز هاشون رو مینوشت.
خیلی وقت گذشت چیز زیادی از بازی یادم نیست.

bersam
20-08-2009, 21:34
روي خونه ها كليك مي كنم اتفاق خاصي نمي افته ... اونوخت يكي كافيه ؟ يا با توجه به جمعيت بايد زيادش كنم ؟

DaRiOuShJh
20-08-2009, 21:37
ها خوبیست
من هم دانلود کردم مشغول ادامه کارم

پاگیرش میشی امیر جان:46:

خوب چاه کوچیک آبش کثیفه! خونه ها فقط تا 2 لول میتونن برن بالا
بعد باید چاه بزرگه یا همون water supply رو بزنی تا آب تمیز برسه بهشون

به دمت گرم داریوش بازی فکر کنم مال 1 قرن پیش باشه. ولی عجب بازی محشری بود.
من الان دارم anno 1404 بازی میکنم که شبیه اونه.
خلاصه اینکه همه از این سبک بازی شهر سازی خوششون نمیاد متاسفانه.
یادم 1 مرحلش گیر کرده بودم فقط میخواستم گریه کنم :دي
امپزاطور 1 چیزایی میخواست من تو وقت لازم نمیتونستم آماده کنم. اونم حمله میکرد شهر رو میروفت :دي
یادش بخیر.

بابا زندگیه
من گیر نکردم توش
اگه گیر هم بد کردید رمز داره 3 سوت:31:
anno باحاله
جفتشون رو دارم
ولی باز به نظرم به این و به پای zeus نمیرسه:31:

خوب مردم به آب احتیاج دارن. وگرنه پیشرفت نمیکنن. روی خونه ها که کلیک کنی نیاز هاشون رو مینوشت.
خیلی وقت گذشت چیز زیادی از بازی یادم نیست.

من همه رو حفظم! هر چی خواستید بگید:31:

DaRiOuShJh
20-08-2009, 21:40
روي خونه ها كليك مي كنم اتفاق خاصي نمي افته ... اونوخت يكي كافيه ؟ يا با توجه به جمعيت بايد زيادش كنم ؟

برار دقت کن:

شهر سازی لم داره

حالا عکس میگیرم لم درستش دستتون بیاد
به مشکل هم نخورید

چیرایی که به ترتیب خون ها میخوان:

road
well
water supply
food
religion
pottery
physician
beer
education
linen
second type of food
2 or more religion facility
jewelery
more space
....

بقیش رو دقیق ترتیبش رو یادم نیست

aghamajid1369
20-08-2009, 23:56
یادمه 1 منو داشت توی اون منو نیاز های خونه ها و ساختمون ها رو دسته بندی کرده بود.
مثلا آب. هر خونه ای 1 ستون آبی میومد روش هرچی بالاتر بهتر.
یا مثلا آتیش گرفتن خونه یا خراب شدن خونه. اینا هر کدوم روی 1 ستون خاص نشون میداد.
1 کم با بازی ور برید همه چیز دستتون میاد.

aghamajid1369
21-08-2009, 00:24
آقا من میخوام از demonoid یگیرمش میخوام هم امتیاز بگیرم هم این بازی رو دوباری بازی کنم
با 1 تیر 2 نشون :دي
به ویستا میخوره؟؟؟؟؟

DaRiOuShJh
21-08-2009, 19:49
یادمه 1 منو داشت توی اون منو نیاز های خونه ها و ساختمون ها رو دسته بندی کرده بود.
مثلا آب. هر خونه ای 1 ستون آبی میومد روش هرچی بالاتر بهتر.
یا مثلا آتیش گرفتن خونه یا خراب شدن خونه. اینا هر کدوم روی 1 ستون خاص نشون میداد.
1 کم با بازی ور برید همه چیز دستتون میاد.

برادر اوشون که میفرمایید overseer هست!:31: نیاز ها رو نشون نمیده! بلکه لول ها رو نشون میده
که مثلا فلان building به آب! architect, dire house, apothecary, bazaar و .... دسترسی داره یا نه! اگه داره مثلا چه قد:31:
برای بال بردن culture استفاده میشه معمولا یا مواقعی که شهر خیلی شولوغه نمیدونید دقیقا مثلا architect house کجاهاس! میرید رو این منو و damage رو انتخاب میکنید فقط اینا رو نشون میده:20:

آقا من میخوام از demonoid یگیرمش میخوام هم امتیاز بگیرم هم این بازی رو دوباری بازی کنم
با 1 تیر 2 نشون :دي
به ویستا میخوره؟؟؟؟؟

از کجا؟×!!
خوردنیه برار؟:31:
والا من همین رو گرفتم چون سی دیه خودم سوخته بود! الان دارم بازی میکنم
رو xp که مشکلی نداره

مثله اون Zeus: master of olympius سوسول نیست این! مرده!

DaRiOuShJh
21-08-2009, 19:53
از مدیریت باید درخواست کنم که بی زحمت اسم این تاپیک رو تغییر بدن به همون اسم جدید
چون شامل پچ جدید هم میشه

بی زحمت اسمش رو به این نام تغییر بدید:

تاپیک اختصاصی بازی کلاسیک استراتژی: Pharaoh همراه با پچ Cleopatra به همراه لینک دانلود و راهنما و ... ?!؟

ممنون

aghamajid1369
21-08-2009, 19:55
برادر اوشون که میفرمایید overseer هست!:31: نیاز ها رو نشون نمیده! بلکه لول ها رو نشون میده
که مثلا فلان building به آب! architect, dire house, apothecary, bazaar و .... دسترسی داره یا نه! اگه داره مثلا چه قد:31:
برای بال بردن culture استفاده میشه معمولا یا مواقعی که شهر خیلی شولوغه نمیدونید دقیقا مثلا architect house کجاهاس! میرید رو این منو و damage رو انتخاب میکنید فقط اینا رو نشون میده:20:

از کجا؟×!!
خوردنیه برار؟:31:
والا من همین رو گرفتم چون سی دیه خودم سوخته بود! الان دارم بازی میکنم
رو xp که مشکلی نداره

مثله اون Zeus: master of olympius سوسول نیست این! مرده!

برادر اوشون که میفرمایید overseer هست![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیاز ها رو نشون نمیده! بلکه لول ها رو نشون میده
برادر فکر کنم نیاز ها توی این بازی با لول اون ستون ها 1 نسبت هایی داشته باشه :دي
خوب وقتی ستون آب پایین یعنی به آب نیاز داره دیگه. چرا پیچش میدی؟؟؟ :دي

از کجا؟×!!
خوردنیه برار؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امتحانش ضرر نداره :دي
demonoid یه سایت معروف تورنت هست.

DaRiOuShJh
21-08-2009, 20:02
برادر فکر کنم نیاز ها توی این بازی با لول اون ستون ها 1 نسبت هایی داشته باشه :دي
خوب وقتی ستون آب پایین یعنی به آب نیاز داره دیگه. چرا پیچش میدی؟؟؟ :دي

امتحانش ضرر نداره :دي
demonoid یه سایت معروف تورنت هست.

بله برادر!
بر منکرش لعنت:31:
نه آخه شما گفتی نیازها رو گفته من یه نمه تصحیح کردم:20:
چون مثلا برای اینکه کالچرتون از 40 بالاتر بره باید booth ها رو زیاد کنید که juggler ها زیاد تر شن

Metalzadeh
21-08-2009, 20:14
سلام
این ISP ما سرعت تورنت و محدود کرده :(
یه 2 3 روز دیگه منم شروع می کنم :)

DaRiOuShJh
21-08-2009, 20:48
به به
سلام برار
اینورا
چرا پس؟ چه آی اس پی ای!!!
نسبت به حجمش ارزش داره
پلی تایمش چند 10 برابره!!!

bersam
21-08-2009, 22:42
ميشه بكي مثلا يه اتيش نشاني يا يه جاه اب بزرك جقدر مي تونه خونه ها رو سابورت كنه ؟؟؟ من مشكل باهاش دارم ! يا خونه هاشون مي سوزه ! از يا از تشنكي تلف مي شن ! ولي يك شهري ساختما !!! كلي از اين مجسمه ها توش بود !

DaRiOuShJh
21-08-2009, 23:14
والا این شهرم رو تازه شروع کردم
برای همین بیشتر بخش ها رو نداره هنوز
+ اینکه زمینش هم قناسی زیا داره یه شهر گنده نمیشه زد! مجبور شدم 5 تا شهرک بزنم! و به هم ربط بدم که سخت تر میشه

ولی در کل شما باید از یه همچین الگویی استفاده کنید که برای مراحل بعد و پیشرفت های شهر مشکلی نداشته باشید:

تا الانش رو 3 تا عکس انداختم:

bersam
21-08-2009, 23:41
بابا يكم بيشتر توضيح بده ... من فعلا دارم از همون اموزش اصلي خودش دنبال ميكنم ! فك كنم مرحله ي سوم هستم ... يعني هنوز همه ي امكانات باز نشده برام !!!

ببين مثلا اين قير و اينا به جه دردي مي خوره ؟ يا مثلا همين طلا ؟ جايي نيس بشه غذا فروخت بول كرفت ؟ جون من هميشه غذا زياد مي ارم ! 6-7 تا انبار غلات دارم !

DaRiOuShJh
21-08-2009, 23:54
بهترین ترفندها و راه حل ها به صورت گام به گام در ساختن شهرهای جلب! با کارگردانی داریوش ج.ح!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] __________________

خوب من راه های مختلفی رو تو این مدت امتحان کردم که این نوع شهرسازی بهترین جواب رو میداده پس براتون به صورت گام به گام مینویسم حالش رو ببرید!

1. در آغاز مرحله دکمه ی p را برنید تا بازی به صورت pause در آید! حالا شما زمان دارید که با خیال راحت در 4 وی نقشه بگردید و قسمت های خوب برای احداث شهر اصلی یا شهرک های مختلف را تخمین بزنید!

2. همزمان که بازی در pause هست به قسمت Game speed رفته و سرعت را بر روی 10% بیاورید! یعنی کمترین میزان ممکن!

3. بازی را از حالت پاوس خارج کنید و کلنگ! محترم را انتخاب کرده و تمامی راه های اولیه زیمن را که به kingdom road موسوم هستند را پاک کنید! نگران نباشید این راه ها جز دست و پا گیری و خراب کاری نقش دیگری ندارند! مردم و trader ها میتوانند بدون جاده هم عبور و مرور کنند!

4. از منوی beautification بزرگترین statue را مانند شکل های پایین انتخاب کنید

5. در محل هایی که فاصله ی مناسب را با رودخانه ها یا کوه ها دارند و همینطور دسترسی به زمین آبدار! (چمن دار) دارند آنها را بکارید! متد 4 تا 4 تا (ابداع داریوش ج.ح!) بهترین روش هست! یعنی 4 statue کنار هم 5 فضا فاصله! 4 تای دیگه دوباره 5 تا فضا فاصله .... به همین ترتیب!

6. 5 تا فاصله ی بین برای الان به کار میاد! در طرفین 4 statue دو ردیف خانه بکشید!

7. سریع road را به دور خانه ها بکشید چون اگر این کار را نکنید! بعد از مدتی پاک میشن!

8. در مرحله 5، 5 تا فضا فاصله گرفته بودیم؟ درست؟ با خانه ها و جاده 3 تاشون پر شد! الان دوباره خونه های اطراف 4 statue جدید را بکشید! خانه های وسط از جاده به سورته استراکی استفاده میکنند!

9.جاده کشی دوره خانه ها تموم شد! و ملت!!! شروع به اومدن میکنن! با اونا کار نداریم!
حالا تقاطع های گوشه ی جاده (جاهایی که جاده ها تموم میشه) را از طرفین 7 فضا ادامه دهید و به هم متصل کنید! مانند شکل ها اینجا ها قسمت هایی هستند که industry ]ا و temple ها و خلاصه همه ی building ها قرار میگیرند!

10. خوب قسمت اصلی کار تموم شد! دیگه بقیه موارد دسته خودتونه که چیا رو کجا ها قرار بدید! ولی به نیازهای خانه ها در هر مرحله از ارتقا و ترتیب آنها توجه داشته باشید

11. Architect post و fire House جزو اولین چیزهایی که قرار میدید باید باشن (به شکل ها توجه کنید)

12..... کامل خواهد شد!

ادامه دارد!!××!....

DaRiOuShJh
22-08-2009, 00:04
بابا يكم بيشتر توضيح بده ... من فعلا دارم از همون اموزش اصلي خودش دنبال ميكنم ! فك كنم مرحله ي سوم هستم ... يعني هنوز همه ي امكانات باز نشده برام !!!

ببين مثلا اين قير و اينا به جه دردي مي خوره ؟ يا مثلا همين طلا ؟ جايي نيس بشه غذا فروخت بول كرفت ؟ جون من هميشه غذا زياد مي ارم ! 6-7 تا انبار غلات دارم !

به! تازه آموزشیش هستی! خوب اون مرحله ها رو نمیتونی خیلی مانور بدی! باید طبق خواسته های خودش بری جلو

اول از همه بگم شما کلا خسته نباشی!!!:31:

خوب حالا حالا ها هم امکانات برات باز نمیشه! خورد خورد اضافه میشن

قیر؟!!!! قیر نداریم برادر! قیر کجا بود؟×! نکنه clay pit رو میگی؟! اونا رو بعدا میفهمی! دقت نکن! فعلا
بگو ببینم چیا رو گیر کردی

طلا! کمک پوله! یعنی زمین هایی که طلا دارن معدنش رو میزنی بعد نردیکش هم city place!
طلا رو میارن میریزن تو city place 100 تا 100 تا به پولت اضافه میشه!

مرحله های بعدی trade roat هم باز میشه برات
میتونی هر مرحله چیزهای خاصی رو صادر کنیو چیز های خاصی رو وارد!
فعلا تو اموزشیش شهر ها رو گنده نکن! دردسر میشه
کوچیک بزن طبق خودش برو جلو تا با همه چی آشنا بشی بعد چیزای دیگه رو هم باز میکنه!

اگه دمه خدای نیل رو نبینی قحطی میفرسته پدرت رو در میاره! Osiris خدای غذا و کشاورزی و نیل هست!
حالا به خداها نرسیدی

اونقد ها هم کشکی نیست که همیشه از این خبرا باشه!

bersam
22-08-2009, 00:27
ايزيس و ازيريس هم مكه داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بريم يه ىست بزنيم كلي معطلش ميشيم !!!

DaRiOuShJh
22-08-2009, 01:21
آٌسایریس!!! نه ایزو 9001!

اینا تاریخه مصره
یاد بگیر!

خداهاش اینان

osiris
ptah
seth
bast
ra

bersam
22-08-2009, 12:58
بيخيال بابا !!! به قول اقاي ملون ! "مييشـــــــــــــــناسمش !!! خودم بزركش كردم !" ايزيس Isis و Osiris ! ازيريس (اون انكليسي ها تلفظ هاشه ها !)يه دو تا عاشخ و معشوخ هستن كه خيلي داستان داره كه ميزنن مرده رو تيكه تيكه مي كنن و زنه ميره تيكه تيكه هاش رو از تمام مصر جمع ميكنه ! و بهم مي جسبونه و بجه دار ميشنا ! و اين صوبتا ! خواهر برادر هم هستن !

DaRiOuShJh
22-08-2009, 13:15
بابا ماشالله اطلاعات
ایول
خبر نداشتم
الان سرچ کردم برم بخونم ببینم چی نوشته

DaRiOuShJh
26-08-2009, 16:19
خوب بریم یه شهر دیگه در حده باشگاهی بدیم بیرون
کسی نبود؟

DaRiOuShJh
28-08-2009, 04:00
خوب وارد New age شدم
کسی نبود؟

starblue7750
03-09-2009, 11:58
سلام
ممنون از تاپيکتون
من اين بازي رو 5,6 سال پيش بازي کردم
ولي چون سردر نياوردم ولش کردم
2 ماه هست که بازم شروع کردم دارم بازي مي کنم
در کل بازي خوبيه
من تو مرحله3 گير کردم.اصلا معاوم نيست که چي مي خوان
پول هم کم ميده زود تموم ميشه.طلا هم نيست که معدن بزنيم
بعدا متن انگليسيشو مي زارم

DaRiOuShJh
03-09-2009, 18:48
سلام
خیلی سادس برادر

معمولا مراحلش چیزای یکسانی میخوان

3 رو بزنید بهتون با ستون نشون میده که الان چه وضعیتی دارید و چه مقدار لازمه
من تمومش کردم دارم پچ cleopatra رو هم تموم میکنم

m2stech
10-09-2009, 00:09
یادش بخیر خیلی وقت پیش بود که اینا بازی میکردم خیلی اعتیاد آور بود...راستی شما children of the nile را هم بازی کردین ؟

R.P.G
10-09-2009, 00:28
چقدر بازی شبیه Age of Empire I ه !
ولی AoG I خیلی گرافیکش ازین بهتر بود !
یادش بخیر خیلی بازی قشنگی بود این AoG I اون زمان.

DaRiOuShJh
10-09-2009, 18:34
یادش بخیر خیلی وقت پیش بود که اینا بازی میکردم خیلی اعتیاد آور بود...راستی شما children of the nile را هم بازی کردین ؟

نه والا؟
پچه برای فرعون
نشنیدم تا به حال ها
همین cleopatra ش هم یه نمه گیج میزنه یعنی خیلی خوب مچ نیست باهاش

چقدر بازی شبیه Age of Empire I ه !
ولی AoG I خیلی گرافیکش ازین بهتر بود !
یادش بخیر خیلی بازی قشنگی بود این AoG I اون زمان

دهه!!!
شما خسته نباشی برادر
بابا اون کجا این کجا
سنمی به هم ندارن که
این کلا بیشترش شهرسازیه
گرافیکه اینم به نظرم بهتره

m2stech
10-09-2009, 19:59
نه والا؟
پچه برای فرعون
نشنیدم تا به حال ها
همین cleopatra ش هم یه نمه گیج میزنه یعنی خیلی خوب مچ نیست باهاش

...

نه این children of the nile یه بازی دیگس اینم سایتشه:

DaRiOuShJh
10-09-2009, 21:39
جلل الخالق!×
مرسی برادر
نه والا بازی نکردم
حجمش اینا میدونی چه قده حدودی؟

SIMON137
10-09-2009, 21:45
جلل الخالق!×
مرسی برادر
نه والا بازی نکردم
حجمش اینا میدونی چه قده حدودی؟
62 میگه دادا ، دارم دان می کنم ببینم چجوریاس ...

DaRiOuShJh
10-09-2009, 22:25
ایول
پس منم بگیرم
از کجا دانلود کردی؟

SIMON137
10-09-2009, 23:26
ایول
پس منم بگیرم
از کجا دانلود کردی؟
از خود سایتش بخش دانلود :

m2stech
11-09-2009, 21:47
ایول
پس منم بگیرم
از کجا دانلود کردی؟

از خود سایتش بخش دانلود :

بازیش که مجانی نیست این پچ بازیه !
از اینجا هست میتونین دانلودش کنین البته این لینک expansion بازی هست ولی تو همون صفحه لینک خود بازی هم هست: