PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه یاهو روبوت میخوام که...

p30ct
18-09-2005, 21:09
سلام با عرض سلام و خسته نباشید!

من یاهو روبوتی میخوام که براه تو روم های چت و اتوماتیک برا همه کاربرا پیغام بفرسته و همشونو اد کنه + اینکه بتونه تو روم ها به صورت اتوماتیک در یک زمان معین پی ام بده!

من خیلی از روبات ها رو میشناسم مثل: RoYa - Yahoo bot... a اما اینا به درد من نمیخوره ، البته سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همونی که برنامه رویا رو طراحی کرده یک نرم افزار جدید به نام RoYa Lite که با RoYa robot کاملا متفاوته تولید کرده که همین کارایی رو که من میگم کاملا انجام میده اما باید رجیستر بشه و پولشم 10.000 تومان هستش ، من حاضرم این پولو بدم برای رجیستر شدن اما هر چقدر ایمیل میزنم جواب نمیده که نمیده!

در هر صورت متشکر میشم که به من یه نرم افزار برای انجام این کارا معرفی کنید و یا یه شماره تماش از آقای علی ماشاطان ( طراح برنامه رویا لایت) برای من بزارید یا اینکه بگید من چطور اینو کرک و یا رجیست کنم ( این درخواست رو در قسمت ، درخواست کرک سایت دادم اما چیزی گیرم نیومد ) متشکر - منتظر جواب شما هستم

Megabmx
18-09-2005, 22:33
ببين دوسته عزيز اين شركت جواب ايميل هاي منم نداد.تنها راهي كه داري اينه كه خودت برنامه نويسي كني.اين پيغامو ماشطان داد.