PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شهر شکلک - مجموعه ای کامل از اسمایل ها

shalineh
17-09-2007, 17:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بالاخره بعد از ماهها تلاش بی وقفه، نرم افزار شهر شکلک 3 تولید شد. با توجه به استقبال دوستان و ابراز محبت آنها، بر آن شدم تا در ورژن جدید تا حد ممکن خواسته ها و پیشنهادات دوستان را برآورده کنم.

قابلیتها و امکانات جدید :

حدود 10000 اسمایل: اسمایلهای موجود در این برنامه، از بین 25000 اسمایل داون شده از وب گلچین شده اند. در مرحله پروداکشن، یک الگوریتم ویژه نوشته شد تا حتی المقدور اسمایلهای تکراری حذف شوند. اسمایلها از نظر حجم و اندازه گروه بندی شدند تا بیشترین اسمایل در کمترین حجم تقدیم دوستان شود.

قابلیت های فنی: در نگارش جدید شهر شکلک، با توجه به حجم عظیم اسمایلها ، از بانک اطلاعاتی استفاده شد تا مانیپولیشن و دسترسی به آنها برای برنامه نویس و کاربران ساده تر شود. مدیریت حافظه در برنامه به طرز چشمگیری افزایش یافته است. تمام صفحات برنامه بصورت رئال تایم و در لحظه ساخته میشوند و پس از نمایش، تمام متغیرها از حافظه خارج می شوند. فقط آنچه که کاربر می بیند پردازش می شود بدون اینکه کاربران متوجه این موضوع شوند. این موضوع سرعت برنامه رو به طرز چشمگیری افزایش می دهد. پایداری برنامه افزایش یافته است و بر خلاف نسخه قبل، سعی شده است با وقوع ارور برنامه بسته نشود. مگر در ارورهای فتال ( کشنده ).

یوزر فرندلی بودن: این شما هستید که رفتار برنامه رو کنترل می کنید. تعیین کنید که شهر شکلک چه چیزی را نمایش دهد و در مقابل رویدادهای مختلف چه عکس العملی نشان دهد. تمام تغییرات اعمال شده در برنامه در اجرای بعدی ، تمام و کمال لود می شوند و جالب است بدانید که همه این تغیرات فقط در همان لحظه اعمال می شوند بدون اینکه بر منابع سیستم فشار وارد شود.

درگ و دراپ: با توجه به مقصد و رویداد مورد نظر ، برنامه بصورت هوشمندانه گزینه مربوطه را دراگ می کند. این گزینه نیز توسط کاربران قابل تغییر و کاستم سازی ست.

سیس ترای: تنطیمات برنامه در سیس ترای قرار داده شده است. بطوریکه دسترسی به آن در هر لحظه امکان پذیر است. تغییراتی در نسخه نهایی این برنامه اعمال شد تا نظر دوستان تامین شود که پس از اجرای برنامه متوجه تغییرات جالبی در این قسمت خواهند شد.

کاتگوری: کاتگوری برنامه بصورت کاملا ریلکس ایبل و در خدمت کاربر است و می توان آنرا مخفی یا آشکار کرد. در میان انبوهی از فهرست اسمایلها دسترسی به گروه مورد نظر به سادگی تایپ قسمتی یا تمام نام گروه می باشد. شهر شکلک گروه مورد نظر را دست بسته به حضورتان خواهد آورد.

پشتیبان گیری ( بک آپ ): فقط با یک کلیک از اسمایلهلی خود بک آپ بگیرید و آنرا برای استفاده های بعدی یا به اشتراک گذاری با دوستان ذخیره سازید.

ایمپورت کردن: کالکشنها و بک آپهای خود را با یک کلیک وارد برنامه کنید. پشتیبانی از فایلهای بک آپ ورژن های قبلی بطور کامل فراهم است. ایمپورت کردن در نگارش جدید تغییراتی اساسی داشته است. شما میتوانید کالشکنها را در 4 نوع مختلف وارد برنامه کنید که پس از دانلود متوجه آن خواهید شد.

مانیتورینگ هوشمند کلیپ بورد: در هر انجمن یا برنامه ای که هستید، نام اسمایل را بنویسید تا اسمایل بطور خودکار به ادیتور یا برنامه شما افزوده شود.

Favorites: مشاهده اسمایلهای منتخب در یک کاتگوری جداگانه. مشاهده Favorite های هر گروه بطور جداگانه. حذف Favorites ها بصورت یکجا یا بر اساس گروه.

آخرین اسمایلهای استفاده شده: یک امکان جدید در ورژن 3.

بیشترین اسمایلهای استفاده شده: یک امکان جدید در ورژن 3.

تامبنایل سایز: تغییر اندازه اسمایلها به دلخواه کاربر.

اکشن پیش فرض: وقتی روی اسمایلی کلیک می کنید برنامه چه کاری انجام دهد؟ خودتان تعیین کنید.

افزودن اسمایلها: با دراگ و دراپ یا بصورت دستی.

تغییر گروه بندی اسمایلها: بصورت تکی یا گروهی.

حذف اتوماتیک گروه های خالی: جهت شلوغ نشدن کاتگوری.

جستجو: جستجوی اسمایلها بر اساس تگ.

و چند امکان جانبی دیگر ... همه و همه تقدیم به دوستان گلم در پی سی ورلد.

تشکر ویژه از دوستانم در بخش تست برنامه: mx_2dar - bahdar - masOod - sadra121 - ebicross - rezaete - ultimator - x-2007 - pedram_ashena - SAM و دوست جاودانه من behroooz

توجه: نرم افزار بصورت پیش فرض دارای حدود 7000 اسمایل است. سه پکیج اختصاصی با ظرفیت حدود 3000 اسمایل نیز تهیه شده است که در حال آپلود شدن می باشد و سعی می شود ظرف روزهای آینده در همین پست قرار گیرند.

برای دانلود برنامه آدرس زیر را در دانلود منیجر خود وارد کنید و پس از اتمام دانلود، پسوند فایل را به rar تغییر دهید.

دانلود کنید: ( حجم 21 مگابایت )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آپدیت- فایل زیر را داون کرده و در دایرکتوری برنامه اکستراکت کنید:
Update to Ver 3.0.1.0 Grimace City - 256 Kb

برنامه رایگان است و متعلق است به سایت پی سی ورلد. خرید و فروش این نرم افزار ممنوع است.

معرفی نرم افزار در سایتهای دیگر ، فقط با ذکر نام پی سی ورد و نویسنده برنامه امکان پذیر است. امانتداری رمز ماندگاری ست.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید :11:

Jalal
17-09-2007, 18:03
سلام

دوستان عزیز از دادن پست های بیمورد و تشکر خودداری کنی بدون اطلاع پاک شده و خواهد شد(فقط پست هایی که به کیفیت بحث افزایش میده)

ممنون

SajjadKAZ2003
28-10-2007, 19:36
حداقل می خواستید پستها رو پاک کنید با دقت بیشتری این کار رو می کردید
یکی از پکیجهای مربوط به این نرم افزار رو که در لابلای پستها قرار داشت رو هم پاک کردید
این:

All Smiles of Kolobok ( 880 smiles) included

SajjadKAZ2003
02-11-2007, 02:10
ووکمن یه سری لینک داده بود که تمام فایلها را یه جا دانلود میکردیم

کسی داره این لیکارو؟؟؟؟

دانلود برنامه به صورت کامل و با تمام 7300 اسمايل:

البته فکر کنم لینک زیر رو شامل نمیشه:

mehdi_vsgh
02-11-2007, 10:15
اقا واسه من میگه
the applicatin failed tointialize properly(0x0000135).click ok to terminate applicatin
شما باید برنامه net farame work. حداقل نسخه 2 را دانلود و سپس نصب کنید

از این لینک میتونید به طور مستقیم از سایت مایکروسافت دریافت کنید

bahdar
19-01-2008, 18:40
سلام.

بابا کدوم رو دانلود کنم؟
کلافه شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
قابل توجه شما دوست عزیز و سایر دوستانی که گیج شدند!اگر پست 1 را کامل بخوانید متوجه می شوید.
همه ی لینک ها باید دانلود شوند.(البته اگر می خواهید اسمیل های زیادی داشته باشید.
----------
1- ابتدا نسخه ی 1.5 برنامه رو از این جا دانلود کنید:(4 مگابایت)

2- سپس آپدیت به ورژن 2 برنامه رو از این جا دانلود کنید:(166 کیلوبایت)

3- اکنون برای اضافه کردن شکلک های دیگر باید فایل های زیر را دانلود کنید.هر آدرس مربوط به یک سری از شکلک ها هستند و می توانید هر کدام را نخواستید دانلود نکنید ولی از شکلک های آن سری محروم می شوید!از آدرس ها هم که موضوع شکلک ها معلوم است!

4- نکته:
نرم افزاری به نام Microsoft .Net Framework 2.0 ( مایکروسافت دات نت فریم ورک 2 ) یا نسخه های بالاتر را بر روی سیستمتان نصب کرده باشید تا این برنامه اجرا شود در غیر این صورت هنگام اجرا برنامه اجرا نشده و با این ارور مواجه می شوید:
که دوستان هر کدام لینک های متفاوتی برای برنامه دادند که من نقل قول می کنم و از هر کدام از لینک ها که خواستید (فقط یک لینک چون همه ی لینک ها یکی اند!) دانلود کنید.

از این لینک میتونید به طور مستقیم از سایت مایکروسافت دریافت کنید

یا

5- بعد احتمال داره با یه ارور مواجه بشی که نوشته ویندوز تقلبیه که میتونی فایل زیر رو دانلود و نصب کنی . این که بهت گفتم خیلی راحته :(حجمش کمتر از 1 کیلوبایت)

اما میتونی از تاپیک زیر برای قانونی کردن ویندوز استفاده کنی.

-----------------
نکته:من تمام لینک ها و مطالب رو از پست های همین تایپیک برداشتم و فقط جمع بندی کردم.
-------------------
متوجه شدید؟
:10::11:

shalineh
22-02-2008, 18:49

سلامي مجدد
مدتي است که کار طراحي شهر شکلک ورژن 3 آغاز شده است. اين ورژن نسبت به نگارشهاي قبلي پيشرفتهاي چشمگيري خواهد داشت. برخي از ويژگيهاي جديد اين نسخه رو در زير فهرست وار عرض کرده ام. اگر دوستان مورد ديگري به ذهنشان خطور کرد حتما ما را در جريان قرار دهند.

بيش از 10000 اسمايل. در نسخه جديد از سيستمي استفاده شده است که عليرغم وجود اين همه اسمايل، حجم برنامه از 4 مگابايت تجاوز نخواهد کرد.
تمامي اسمايلها در يک سرور اختصاصي آپلود مي شوند.
پشتيباني از اسمايلها و فايلهاي اکسپورت شده ورژنهاي قبلي.
قابليت Drag & Drop در ورژنهاي قبلي با مشکلاتي روبرو شد بطوريکه مجبور شديم تا اين قابليت را در ورژن 2 کلا حذف کنيم. اين قابليت در ورژن جديد به بهترين نحو ممکن انجام پذير خواهد بود.
ويژگي KeyBoard Monitoring ، با اين ويژگي با تايپ شماره اسمايل در فاروم ها و يا ايميلها، اسمايل مورد نظر بصورت اتوماتيک وارد متن شما ميشود.
وِيژگي Smile Ranking ، اسمايلها از نظر تعداد دفعات استفاده و نيز از نظر تاريخ استفاده رده بندي خواهند شد.
استايل جديد برنامه با امکانات فراوان.اينها بعلاوه تمام ويژگيهاي ورژن قبلي در نسخه جديد اضافه شده و در حال کار بر روي آنها هستيم.
مثل هميشه منتظر نظرات و پيشنهادات شما هستيم. :11:

ممنون.

fuse
20-04-2008, 20:45

سلامي مجدد
مدتي است که کار طراحي شهر شکلک ورژن 3 آغاز شده است. اين ورژن نسبت به نگارشهاي قبلي پيشرفتهاي چشمگيري خواهد داشت. برخي از ويژگيهاي جديد اين نسخه رو در زير فهرست وار عرض کرده ام. اگر دوستان مورد ديگري به ذهنشان خطور کرد حتما ما را در جريان قرار دهند.

بيش از 10000 اسمايل. در نسخه جديد از سيستمي استفاده شده است که عليرغم وجود اين همه اسمايل، حجم برنامه از 4 مگابايت تجاوز نخواهد کرد.
تمامي اسمايلها در يک سرور اختصاصي آپلود مي شوند.
پشتيباني از اسمايلها و فايلهاي اکسپورت شده ورژنهاي قبلي.
قابليت Drag & Drop در ورژنهاي قبلي با مشکلاتي روبرو شد بطوريکه مجبور شديم تا اين قابليت را در ورژن 2 کلا حذف کنيم. اين قابليت در ورژن جديد به بهترين نحو ممکن انجام پذير خواهد بود.
ويژگي KeyBoard Monitoring ، با اين ويژگي با تايپ شماره اسمايل در فاروم ها و يا ايميلها، اسمايل مورد نظر بصورت اتوماتيک وارد متن شما ميشود.
وِيژگي Smile Ranking ، اسمايلها از نظر تعداد دفعات استفاده و نيز از نظر تاريخ استفاده رده بندي خواهند شد.
استايل جديد برنامه با امکانات فراوان.اينها بعلاوه تمام ويژگيهاي ورژن قبلي در نسخه جديد اضافه شده و در حال کار بر روي آنها هستيم.
مثل هميشه منتظر نظرات و پيشنهادات شما هستيم. :11:

ممنون.

سلام و خسته نباشید ...:11:
خیلی خیلی ممنون از زحماتی که میکشید :40::40::40:
واقعا پی سی ورلد باید به داشتن همچین کاربر هایی افتخار کرد ...:10:
امیدوارم وقتی کار ورژن 3 این برنامه تموم شد همه بیان و دانلود کنن...
بازم ممنون از زحماتتون :10::40::40:

ashkan1360
06-06-2008, 14:54
خیلی جالب بود
فقط یه سوال ، آیا نمیشه از این جوجو ها توی یاهو مسنجر استفاده کرد؟

S A M
20-06-2008, 20:42
ایول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
0 _ اون بالا یه بخش favorites هست برای چیه؟
1 _ چرا توی ورژن 2 عکس های ورژن 1 نیستش؟
2 _ چرا بعضی از این اسمیلی های گروهی که برای دانلود گزاشتین اینقدر سنگینه؟

rsh
05-07-2008, 12:28
سلام من تعدادی شکلک در فرمت mco دارم میخوام بدونم چه طور این شکلک ها رو به برنامه شهر شکلک اضافه کنم

mohammad-p990i
21-07-2008, 01:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود نرم افزار آشپزی کاملا رایگان و فارسی!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار آشپزی مجانی و فارسی!!!

عزیزم اگه دقت کنی در پستهای قبلی گفته شد که تبلیغ ممنوع:13:

و دیگه اینکه آدرسهاتو تو کد قرار بده :5:
:40:

mohammad-p990i
29-07-2008, 01:57
شهر شکلک نگارش 1.5

سلام من این رو دانلود کردم ولی وقتی میخوام نصبش کنم یعنی وقتی روی آیکن برنامه دابل کلیک میکنم
ارور میده... مشکل از کجاست؟:18:

rezaete
29-07-2008, 08:02
[/right]

سلام من این رو دانلود کردم ولی وقتی میخوام نصبش کنم یعنی وقتی روی آیکن برنامه دابل کلیک میکنم
ارور میده... مشکل از کجاست؟:18:
اگه این ارور رو میده پست 6 رو بخون

shalineh
02-08-2008, 18:54
سلامی دوباره به تمام دوستان عزیز.
امیدوارم از برنامه شهر شکلک استفاده لازم را برده باشید.
از جلال عزیز نیز بخاطر "مهم" کردن این تاپیک، تشکر فراوان دارم.
بنا به دلایلی، متاسفانه مدتی امکان حضور در سایت وزین پی سی ورلد ( کلا" حضور در نت ) رو نداشتم.
اما به امید خدا و با کمک یکی از دوستان خوبم در سایت پی سی ورلد ( نیمای عزیز ) میخواهیم ورژن جدید این برنامه را در آینده ریلیز کنیم.
از همه دوستان بابت تاخیر بوجود آمده ، پوزش میخوام. :11:
باز هم مثل همیشه، پذیرای نظرات و پیشنهادات سازنده شما هستیم.
ممنون.

شیدا
11-09-2008, 20:42
این آیکونها تو بعضی از وبلاگها کار نمیکنه،[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو P30world هم همینطور

farzane_MV
29-09-2008, 13:02
یه توضیحی میدین که شکلک چی هست؟؟؟

S A M
03-10-2008, 13:12
سلام
اقا توی این برنامه شکلک هارو باید هر دفعه Load کنیم ؟
اخه وقتی میبندم و دوباره باز میکنم دوباره باید شکلک های جدیدو لود کنم
مرسی

omidshsh
08-10-2008, 10:28
همین که بگیم برنامه ماله سایت پی سی ورلد هست کافیه؟؟
منظورم از لحاظ کپی رایتو این چیزاست

S A M
08-10-2008, 10:30
همین که بگیم برنامه ماله سایت پی سی ورلد هست کافیه؟؟
منظورم از لحاظ کپی رایتو این چیزاست

:20:بله ، برای پی سی ورلده :20:

pedram_ashena
27-10-2008, 14:05
سلامی دوباره به تمام دوستان عزیز.
امیدوارم از برنامه شهر شکلک استفاده لازم را برده باشید.
از جلال عزیز نیز بخاطر "مهم" کردن این تاپیک، تشکر فراوان دارم.
بنا به دلایلی، متاسفانه مدتی امکان حضور در سایت وزین پی سی ورلد ( کلا" حضور در نت ) رو نداشتم.
اما به امید خدا و با کمک یکی از دوستان خوبم در سایت پی سی ورلد ( نیمای عزیز ) میخواهیم ورژن جدید این برنامه را در آینده ریلیز کنیم.
از همه دوستان بابت تاخیر بوجود آمده ، پوزش میخوام. :11:
باز هم مثل همیشه، پذیرای نظرات و پیشنهادات سازنده شما هستیم.
ممنون.

منتظريم.اين برنامه از استقبال زياد دوستان خارجي من برخوردار شده است

mojtaba007
28-11-2008, 13:51
دوستان تمام لینک ها خرابه
کسی هست کل مجموعه را همراه با تمام شکلک ها برام اپ کنه

x_2007
28-11-2008, 17:46
دوستان تمام لینک ها خرابه
کسی هست کل مجموعه را همراه با تمام شکلک ها برام اپ کنه

دوست عزیز لینک ها همگی سالم هستند از یک دانلود مننجر استفاده کنید ترجیحا idm

ebicross
03-01-2009, 10:12
این برنامه چرا رایگانه؟؟؟
به نظرم برای حمایت از سازنده های این برنامه باید نرم افزار در فروشگاه سایت قرار بگیره تا همه اون رو بخرن.
اینطوری دیگه سازنده هاش بیشتر علاقه نشون میدن گرچه تا حالا کم نزاشتند.
اگر p30world نسخه ی کامل رو تو یک CD بزاره تو فروشگاه من حاضرم بخرم. واقعا ارزش داره.
به نظرم نسخه ی 3 رو اینطوری عرضه کنید. نه مفت و مجانی.
این نظر منه.

shalineh
05-01-2009, 21:20
این برنامه چرا رایگانه؟؟؟
به نظرم برای حمایت از سازنده های این برنامه باید نرم افزار در فروشگاه سایت قرار بگیره تا همه اون رو بخرن.
اینطوری دیگه سازنده هاش بیشتر علاقه نشون میدن گرچه تا حالا کم نزاشتند.
اگر p30world نسخه ی کامل رو تو یک cd بزاره تو فروشگاه من حاضرم بخرم. واقعا ارزش داره.
به نظرم نسخه ی 3 رو اینطوری عرضه کنید. نه مفت و مجانی.
این نظر منه.
ممنون دوست عزیز.
در ساخت این برنامه هیچ هدف انتفاعی وجود ندارد. همین قدرشناسی شما، برای من بیشتر از هر پولی ، ارزش دارد. نسخه بعدی این برنامه هم بصورت رایگان در آینده ای نه چندان دور عرضه خواهد شد.

----> علت تاخیر در ارائه نسخه جدید ، دو مورد می باشد:
1- عدم یافتن یک هاست مناسب برای اسمایلها
2- تلاش برای ساختن برنامه ای کامل و نوین

ممنون.

S A M
05-01-2009, 21:25
سلام شالینه جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما یه مدت نبودی ما فکر کردیم دیگه کلا پی سی رو ترک کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا میشه تاریخ دقیق بگی عزیزم ؟ من بی صبرانه مشتاق عرضه نسخه سوم هستم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی واقعا دستت درد نکنه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebicross
06-01-2009, 21:53
من یه سری نظر در مورد برنامه دارم:

1- تب ها به بالا منتقل بشه چون راحت ترین شرایط کار با این برنامه ها وقتی هست که Always On Top باشه و فضای کمی اشغال کنه تا متن زیرش دیده بشه. تب ها وقتی بقل باشه عرض زیاد میشه.
2- اسمایل ها بهم ریخته هستند. اگر نظم داشته باشند و همشون هم در یک سایز فیکس بشن بهتر میشه. بعضی اسمایل ها ابعاد مثلا 60 در 40 دارند و بعضی هم 30 در 30. بهتره همه با همون 30 در 30 دیده بشه ولی موقع انتخاب به سایز اصلی برگرده.
3- من یه نرم افزار دیدم که وقتی مثلا میزدی Stud خودش کلمه ی کامل رو تو یک کادر کوچیک نشون میداد و مثلا میگفت Student و شما میتونستی با الگو کلمه رو کامل بنویسی و یا از لیستی که دیده میشه انتخاب کنی. تو تمام محیطهای تایپی هم کار میکرد.
حالا شما طوری درست کنید که مثلا وقتی : (دو نقطه) بزنی خودش تو یک لیست D: و :(( رو مثلا راهنمایی بده و همچنین جلوی راهنمای کد شکلک مربوط رو نشون بده.
اینطوری اگر بشه واقعا دیگه رقیبی برای برنامتون نمیمونه.
من یک عکس از اون برنامه ای که میگم براتون میزارم. امیدوارم منظورمو متوجه بشین.

ebicross
11-01-2009, 07:54
چرا نمیشه پست قبلی رو ویرایش کرد؟؟؟!!!

یه چیز دیگه. تو نسخه ی 3 از آیکن 256 در 256 هم استفاده کنید تا تو ویستا هم با آیکون بزرگ دیده بشه.
من همین نسخه ی 2 رو آیکنش رو بزرگ کردم و سایز 128 در 128 و 256 در 256 بهش اضافه کردم. برای نمونه.
اینطوری خیلی بهتره.
یه چیز دیگه اینکه شکلکا رو روشنو کلیک میکنم ولی معمولا Paste نمیشه. الان من برای زدن شکلک یا Copy URL رو میزنم و یا خود شکلک رو میکشم و تو صفحه ول میکنم.

اینم لینک همون نسخه ی 2 با آیکن جدید.

MaSoOd
16-01-2009, 14:32
چه خبر از ورژن جدید ؟ 

shalineh
17-01-2009, 17:06
کماکان منتظر باشید ...

nirvana.12345
29-01-2009, 18:48
با سلام از این شکلک ها میتوان در یاهو مسنجر بهره برد؟

sadra121
05-02-2009, 07:07
سلام به همگی !

چطور میتونیم از شکلک ها در چت استفاده کنیم ؟

اگر از اینها نمیشه لطفا شکلک هایی رو معرفی کنید که بتوان در چت یا ایمیل استفاده کرد.
ممنون

ebicross
08-02-2009, 07:55
سلام به همگی !

چطور میتونیم از شکلک ها در چت استفاده کنیم ؟

اگر از اینها نمیشه لطفا شکلک هایی رو معرفی کنید که بتوان در چت یا ایمیل استفاده کرد.
ممنون

تو ایمیل که میشه ولی تو چت نمیشه از شکلکهایی به غیر از شکلکهای اصلی یاهو استفاده کرد.

sadra121
08-02-2009, 21:35
تو ایمیل که میشه ولی تو چت نمیشه از شکلکهایی به غیر از شکلکهای اصلی یاهو استفاده کرد.

بنظرم توی ایمیل هم بصورت لینک قرار میگیرد نه شکلک .!!!!!

shalineh
08-02-2009, 22:41
بنظرم توی ایمیل هم بصورت لینک قرار میگیرد نه شکلک .!!!!!
نخیر! اینطور نیست.

sadra121
08-02-2009, 23:36
نخیر! اینطور نیست.

بله!!

من که توی gmail همین الان چک کردم بصورت لینک بود اگر میخواید براتون ایمیل کنم !

shalineh
09-02-2009, 21:11
اوکی.
به هر حال نسخه قبلی به تاریخ پیوست. نسخه جدید در راه است ...

Grimace City 3
Hatching To Emotions

نسخه بتای شهر شکلک 3 برای تست نهایی، به صندوق پیام خصوصی برخی از دوستان ارسال شد.
لطفا حداکثر ظرف یک هفته ، باگهای احتمالی را به من پی ام کنند. ( پیام خصوصی ) . بعد از استماع نظرات دوستان، برنامه ریلیز خواهد شد.
ممنون!

sadra121
10-02-2009, 01:10
اوکی.
به هر حال نسخه قبلی به تاریخ پیوست. نسخه جدید در راه است ...

grimace city 3
hatching to emotions

نسخه بتای شهر شکلک 3 برای تست نهایی، به صندوق پیام خصوصی برخی از دوستان ارسال شد.
لطفا حداکثر ظرف یک هفته ، باگهای احتمالی را به من پی ام کنند. ( پیام خصوصی ) . بعد از استماع نظرات دوستان، برنامه ریلیز خواهد شد.
ممنون!

سلام
امیدوارم موفق باشی فکر کنم یک هفته کم باشه:31:
:11:

shalineh
10-02-2009, 15:40
:10:

واقعا دوستان منو شرمنده کردند. ماشالا به این همه ایده و نظر :40:

تمام پیشنهادات دوستان را سیو کردم و اکثر اونها رو در ورژن نهایی خواهم گنجاند. اما برخی پیشنهاداتی که دوستان داده اند، ناشی از عدم آشنایی به کارکرد برنامه هست. که خب این به خاطر این است که نسخه بتا فاقد راهنماست. :20:

چون امکان پاسخگویی به صورت مجزا در پیام خصوصی نیست و وقت گیر است، به برخی سوالات همینجا پاسخ میدهم:

برای اینکه شکلکهای برنامه رو ببینید روی نام هر گروه دابل کلیک کنید.
امکان دراگ و دارپ در نسخه بتا فقط برای مرورگر اینترنت اکسپلورر فراهم است و بقیه مرورگرها در ورژن نهایی ساپورت شده اند.
امکان افزودن اسمایل جدید با دراگ و دراپ از مرورگر فراهم است.
برای استفاده از اسمایل در انجمنها، کافیست پنجره مورد نظر رو اکتیو کرده و سپس در برنامه شهر شکلک روی اسمایل مورد نظر دابل کلیک کنید یا اسمایل رو به داخل ادیتور ، دراگ کنید.
لازم به ذکر است که همه این امکانات فقط برای مرورگر اینترنت اکسپلورر می باشد و بقیه مرورگرها در نسخه نهایی پشتیبانی شده اند ( چون نسخه بتا فاقد مسائل امنیتی است و فقط یک پروتکشن ساده روی آن صورت گرفته است).
بدلیل همین پروتکشن ممکن است آنتی ویروس دانلود یا اجرای برنامه رو متوقف کند. نسخه نهایی که هم اینک توسط اینجانب در حال اجرا و تست می باشد ، هیچ یک از این مشکلات را ندارد.

کماکان منتظر دریافت نظرات دوستان هستم. ( پی ام )
ممنون.

shalineh
11-02-2009, 13:10
دوستان نظرشون را راجع به Copy as Link و Send as Link اعلام کنند. آیا این قابلیت حذف بشه یا باقی بمونه؟
ممنون.

shalineh
12-02-2009, 14:07
قابليت هاي جديدي که اضافه کرديد خيلي خوبه مخصوصا thumnail size و defult action
favorite هم براي هر گروه کار جالبي بود

علاوه بر favorites برای هر گروه ، شما میتونید گزینه های دیگری را هم برای هر گروه انتخاب کنید. ( در ورژن نهایی ).

قابليت درگ & دراپ در تکس باکس کار نمي کنه نمي دونم شايدم حذفش کرديد

اضافه گردید.

با کليک روي اسمايل تشخيص داده نميشه انتخاب شده يا نه ( در ورژن 1.5 کادر مشکي دورش ظاهر ميشد )

اضافه گردید.

اسمايل هاي ديفالت رو از Pic4ever و ياهو و kolobok بگذاريدو از اين دست اسمايل ها ( )بهتر هست به جهت پر استفاده بودن و محبوبيت اسمايل ها . اگر مثل سري 1.5 پک اسمايل هم داشته باشه عالي ميشه . بانک اسمايل شهر شکلک بي نظير بود

دیگه در این ورژن چیزی به نام اسمایل دیفالت نداریم. حدود بیش از 7000 اسمایل اولیه ، در حجمی باور نکردنی در برنامه گنجانده شده است. بعلاوه چندین پکیج اختصاصی از اسمایلهایی که برای اولین بار در برنامه خواهید دید.

قابليت بک اپ گيري و اضافه کردن اسمايل به صورت پک

در حال کار بر روی این قسمت هستم.

اسمايل از صفحات وب به نرم افزار اضافه بشه با قابليت درگ & دراپ ( در سرعت اضافه شدن اسمايل و ساختن گروه جديد خيلي موثره)

این کار در همین ورژن بتا که تقدیم شما شده است قابل انجام است!!!

تنظيمات نرم افزار به صورت منو اضافه بشه

خب ، مگر غیر از این است؟

دکمه Exit و Minimize هم همينطور

اضافه گردید.

shalineh
12-02-2009, 14:22
به نظرم خيلي فضاي دسکتاپ رو اشغال ميکنه. البته در حالت عادي. اگر تب ها به بالا منتقل بشه خيلي بهتره

امکان انتقال تب ها به بالا ، در این ورژن ممکن نیست، چون زیاد به وقت بیشتری هست که فعلا میسر نیست.
اما قابلیت آشکار و پنهان سازی تبها ( فهرست ) در همین ورژن بتا که تقدیم شما شده است، موجود می باشد.

يا اينکه اون خط وسط که بين شکلک ها و تب هاست قابليت جا به جايي داشته باشه تا با کشيدن اون بتونيم کوچيکتر کنيم برنامه رو

اضافه گردید.

همچنين اگر با باز شدن هر منو منوهاي ديگه بسته بشه بهتره.

اضافه گردید.

تب ها با دو کليک باز ميشن. يک کليک خيلي راحت تره.

اضافه گردید.

شکلک ها با يک کليک به محيط نوشتاري کپي نميشن. يا بايد بکشيم و در مقصد ولش کنيم و يا بايد دو کليک کنيم که اينطوري 3 بار شکلک کپي ميشه. (تست تو بلاگفا)

همه موارد فوق اصلاح و اضافه گردید.

شکلکها حالت انيميشن ندارند و فقط وقتي کپي ميشن متحرک ميشن.. بيشتر شکلک ها مفهومشون با حرکتشونه براي همين بايد حرکتشون توي نرم افزار ديده بشه و فقط به يک فريم از شکلکا نميشه فهميد جريانش چيه. متوجه شدين چي ميگم؟

در ورژن نهایی، با Mouse Hover شکلکها متحرک میشن. ( همین دیشب اضافه گردید ) . البته در ورژن بتا که ملاحظه کرده اید، با راست کلیک و انتخاب گزینه ادیت، میتونید اسمایل متحرک رو ببینید.

ترم افزار بعد از کليک روي آيکون مستقيما ميره به Tray در حاليکه اگر کسي روش کليک کنه حتما ميخواد استفاده کنه پس چرا بره Tray؟؟ بهتره تو اولين اجرا نرم افزار مخفي نشه و رو بمونه.

اضافه گردید.

تب هاي اصلي وقتي Expand ميشن چيزي ندارن و فقط بايد باز رو زير مجموعه هاش کليک کرد. بهتره هر تب وقتي رو موضوع اصليش کليک ميشه Last Frequesncy Used همون تب رو شامل بشه. اينطوري خيلي بهتره.

تب های اصلی محلی برای نمایش Favorites همان تب می باشد. شما هیچ اسمایلی به تب اصلی نمیتونید اضافه کنید. اما حذف کردن مقدور می باشد.
در ورژن بتا با کلیک روی تب اصلی ، Favorites همان گروه نمایش داده میشه. اما در ورژن نهایی ، خودتون میتونید انتخاب کنید که کدام ویژگی از یک گروه نمایش داده بشه ( یکی از 3 ویژگی : Favorites ، Last Used ، Frequency Used ).

آيکون برنامه حالت 256X256 هم اگر داشته باشه براي ويندوز ويستا و Seven خيلي خوبه.

زحمت این کار رو به خودت می سپارم. اتفاقا دارم دنبال یک آیکون خوب می گردم.

يک Installer اضافه بشه.

ورژن نهایی ، پرتابل نیست و باید نصب بشه.

شکلکها مثل پکيج روي نرم افزار نصب بشن.

همانطور که در پست قبلی عرض شد، دارم روی این قسمت کار میکنم .

قابليت سرچ دقيقا چه چيزي رو جستجو ميکنه؟؟؟ اگر TAG رو جستجو ميکنه پس چرا TAGهاي پيش فرض ندارند شکلکها؟؟

سرچ، تگ ها رو جستجو میکنه و Case Sensitive هم نیست. امکان تگ نویسی برای این همه اسمایل رو ندارم. تگ نویسی یک چیز سلیقه ای هست و خودتون میتونید برای هر اسمایل تگ بنویسید. ( رو گزینه ادیت از منوی راست کلیک اسمایل، کلیک کن تا متوجه بشی ).

تنظيمات فقط بر روي Tray نباشه و تو خود نرم افزار هم يک منو براي تنظيمات باشه بد نيست.

با توجه به نظر اکثریت، فکر کنم جای تنظیمات خوب باشه. :20:

behnam_tr
12-02-2009, 14:23

shalineh
12-02-2009, 14:42
من خودم دات نت فريم ورک دارم ولي فکر کنم اين نسخه به اين نرم افزار نياز داره؟!اگه ميتونستي کاري کن که لازم نباشه... (واسه اونايي که ندارن)

اصلا بهش فکر هم نکن. این کار شدنی نیست، نرم افزار تحت پلت فرم دات نت نوشته شده است و بدون دات نت ، زندگی برایش مقدور نیست.
مگر اینکه دات نت رو به برنامه اضافه کنم که در این صورت حجم برنامه سر به فلک می کشد.

ميدونم که نرم افزار ويروسي نيست ولي کسپر بهش گير ميده اگه تونستي کاري کن پيغام نده ... چون قراره تو نت از اين نرم افزار استفاده بشه و من مجبورم واسه کار باهاش موقعي که تو نت هستم آنتي ويروس رو خاموش کنم که خطرناکه...

نگرانی شما بی مورد است. نسخه بتا پروتکت شده است و به همین خاطر از نظر آنتی ویروسها ، مبتلا به ویروس از تیپ Win32 شناخته میشه. نسخه نهایی مشکلی ندارد.

شکلک ها هم که همان طور که گفتي کامل نيست چون نسخه بتا هست...شکلکاي نسخه قبل عالي بودن...

با شکلکهای فراوان و بی نظیری در این نسخه مواجه خواهید شد. ( یک سورپرایز واقعی )

يک کار خيلي خوب اينه که رو فضاي خودت شکلکا رو آپ کردي...ولي فکر کنم پهناي باند کم بياري...چون نسخه قبل با اون همه اسمايل اگه باشه و اين هم طرفدار ...تازه اين پارسا اسپيس که محدود کرده و لينک مستقيم نداده شايد بعدا بدتر بشه : دي ... بهتره يه فضا بخري...گرچه نرم افزار رايگانه و فکر نکنم پيشنهادم جالب باشه... يا لااقل يه فضاي با پهناي باند فراوان بگير... حتي شايد هاستي راضي باشه رايگان بده به شرط اينکه تبليغ رايگانشو بذاري...

دقیقا.
یک بنده خدایی به من آواره، هاست رایگان هدیه کنه پلیز ... :41:

يه قابليت عالي که من تو اين نسخه نديدم اين بود که يا با drag & drop اون اسمايل منتقل بشه به صفحه ولي تو اين نسخه من اين قابليتو نديدم

به طرز بسیار جالبی این کار شدنی است. حتما امتحان نکرده ای!
البته در نسخه بتا که تقدیم شما شده است این کار فقط با اینترنت اکسپلورر مقدور است.
در نسخه نهایی تمام مرورگرها ساپورت شده اند ( حتی مرورگرهای جدید و ناشناخته ) . نسخه 3 شهر شکلک ، از تکنیک قدرتمند Fragmentation استفاده میکنه و وابسته به نوع مرورگر نیست.

به جاي اين دسته بندي ها که تو نسخه قبل هم بود بر اساس موضوع (همه اسمايل ها) دسته بندي بشن.
مثلا تو ورژن قبل يه دسته بود اسمايل هاي ياهو... يا pic 4 ever و... .به نظرم در صورت امکان همه اسمايل ها رو جمع کن تو يه پوشه و بر اساس موضوع دسته بندي کن...نه بر اساس سايت و ... (البته تو ورژن قبل بعضي دسته بندي ها بر اساس موضوع بود)
مثلا دسته هايي مثل sad و happy و اينا خوبه اما yahoo و 3d و ... بر اساس موضوع نيستن... من مثلا ميخوام ناراحتيمو نشون بدم نميگردم که شکلکام از بين ياهو باشه بلکه ميگردم دنبال شکلکي که حالتمو خوب نشون بده

مگر غیر از این است. تازه ، شما به راحتی میتونید گروه های جدید بسازید و یا گروهای فعلی را تغییر دهید.
همه این کار ها در همین نسخه بتا هم شدنی هست.

حتما از شکلکايي که نويد داره + بچه هاي فروم ساختن (بخش گرافيک) + يه گروه اجتماعي هست در مورد اسمايل که جالبه فکر کنم استفاده کن...

گروه اجتماعی مخصوص اسمایل را ندیده ام. به نوید هم سلام برسون. نوید همیشه یک دوست و راهنمای عالی برای من بوده وهست.

بعد کليک راست و انتخاب collapse all برنامه ارور ميده و بسته ميشه!

اصلاح گردید. یک فراموشکاری در فراخوانی یک تابع بود

وقتي يه گروه ميزنيم يه شکلک مياد کنارش.اونو چطور ميشه انتخاب کرد؟!

اون شکلک ، آیکون اون گروه است و قابلیت انتخاب ندارد. :31:

(اگه بشه انتخاب کرد جالبه مثلا خودمون يه شکلک متناسب نام گروه بزنيم.)

آفرین. واقعا ایده جالبی هست. اما بمونه برای ورژن های بعدی... ( حتما مد نظر قرار خواهم داد )

قابليت ذخيره يک دونه اسمايل رو پيدا کردم.ولي نميشه يه گروه رو با هم ذخيره کرد؟

اضافه گردید.

همچنين قابليت اضافه کردن اسمايل رو نديدم!

بگرد، پیداش میکنی. ( دراگ و دراپ )

وقتي يک گروه ميسازم و بعد برنامه رو ميبندم (رو آيکونش کنار ساعت ويندوز کليک راستو exit ميزنم) دوباره که باز ميکنم اون گروه نيست و پاک شده!

دقیقا. در اجرای بعدی برنامه ، گروه هایی که جدیدا اضافه شده اند ، ولی خالی از اسمایل هستند، حذف خواهند شد و این یک مزیت هست نه ایراد.
اگر میخواهی گروه جدید ساخته شده، در برنامه سیو بشه، حداقل باید یک اسمایل عضو اون گروه بکنی.

malkemid
12-02-2009, 14:59
آقا ما هر روز میریم میایم ولی خبری نیست...کی حاضر میشه؟

Behroooz
12-02-2009, 18:07
سلام
من برنامه رو داون کردم
دات نت فریم ورک دو رو هم نصب دارم
ولی برنامه ارور میده و کار نمیکنه . همون ارور donot send در ویندوز
مشکل چیه؟

pedram_ashena
12-02-2009, 18:37
سلام

لطفا بيشتر براي نقد و نظر فرصت بدهيد من تازه فرصت پيدا كردم.ضمنا اگر هاستي كه شكلكها را اپلود كرديد از كار بيافتد همه زحماتتان از بين ميرود .مسئله هاست واجب تر است.براي ورژن جديد حتما يك هاست مستقل و معتبر بگيريد.ميتوانيد با چند شركت در اين مورد مكاتبه داشته باشيد از جمله بلاگفا و ديتاسنترهاي ايراني از جمله فن آوا و پارس آنلاين

ebicross
13-02-2009, 07:42
دوستان نظرشون را راجع به Copy as Link و Send as Link اعلام کنند. آیا این قابلیت حذف بشه یا باقی بمونه؟
نه حتما باقی بمونه. در بعضی محیط ها ممکنه نرم افزار کار نکنه. تو GetSmile هم این اتفاق می افته. اینطوری به صورت دستی میشه از شکلک با لینکش استفاده کرد.
به نظر من اگر فضای رایگان میگیری از این ایرانی ها نگیر. مثل همین Persian GIG هروقت مدیر سایت خوابش ببره یوزرها بدبخت میشن. از فضاهای رایگان Microsoft استفاده کن تا حساب و کتاب داشته باشه. پهنای باند خارجی ها هم نامحدوده.

GoldenDragon
13-02-2009, 14:11
گروه اجتماعی مخصوص اسمایل را ندیده ام.

سلام، خسته نباشید، دستتون درد نکنه، اینم گروه اسمایل، موفق باشید

shalineh
13-02-2009, 16:41
سلام
من برنامه رو داون کردم
دات نت فریم ورک دو رو هم نصب دارم
ولی برنامه ارور میده و کار نمیکنه . همون ارور donot send در ویندوز
مشکل چیه؟
برنامه رو جای دیگه کپی کردی؟ فایل GrimaceDB باید حتما در کنار فایل اجرایی قرار داشته باشد.
در غیر اینصورت ، متن پیام ارور را برایم بنویس. ( منظورم پیامی هست که برنامه میده نه ارور معروف ویندوز )

سلام

لطفا بيشتر براي نقد و نظر فرصت بدهيد من تازه فرصت پيدا كردم.ضمنا اگر هاستي كه شكلكها را اپلود كرديد از كار بيافتد همه زحماتتان از بين ميرود .مسئله هاست واجب تر است.براي ورژن جديد حتما يك هاست مستقل و معتبر بگيريد.ميتوانيد با چند شركت در اين مورد مكاتبه داشته باشيد از جمله بلاگفا و ديتاسنترهاي ايراني از جمله فن آوا و پارس آنلاين
مشکل هاست، پا برجاست و اگر پیدا نشه ، تا چند روز آینده ، فایلها در هاست ایرانی پ.... آپلود خواهند شد.
چاره دیگه ای ندارم.

mx_2dar
13-02-2009, 23:37
اگر از چند تا اکانت پارسا اسپیس استفاده کنید مشکل پهنای باند ماهانه حل میشه

cpx
16-02-2009, 01:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب بود

Behroooz
16-02-2009, 11:23
فایل از روی سرور پاکشده؟

Behroooz
18-02-2009, 17:00
این هم عکس پیغام خطایی که میده

bleu2u4u
21-02-2009, 03:52
نسخه ی جدید چی شد؟

S A M
21-02-2009, 07:46
دوستان لطفا انقدر اسپم ندین
در بین این پست ها مطالب مفیدی هست که نباید پاک بشه
قبلا هم اینهمه اسپم دادن و جلال خان زد همرو پاکید
لطفا یکم رعایت کنین دیگه ، باعث میشه هم شما اخطار بگیرین هم مطالب مفید پاک بشه

مرسی
محمد

shalineh
21-02-2009, 19:06

Uploading ...s

sadra121
21-02-2009, 21:35
لطفا در جی میل جواب بده نسخه قبلی در مرور گر فایرفاکس بصورت لینک بود !!!!!!
ممنون

Benygh
21-02-2009, 22:37
در جیمیل کد های html و bbcode کار نمیکنه !

البته من تا حالا از این برنامه استفاده نکردم ...
ولی از این به بعد همراه خواهم شد !

shalineh
22-02-2009, 21:20
:11: نرم افزار شهر شکلک 3 ریلیز شد. برای دانلود به پست اول مراجعه کنید. :11:

bleu2u4u
22-02-2009, 21:38
چرا حجمش اینقدر نسبت به قبلیا بیشتر شده؟

Benygh
22-02-2009, 22:01
من با قبلی ها کار نکردم !
ولی در پست اول نیز اضافه شده که این پک به صورت پیش فرض دارای 7000 اسمایلی می باشد !

Benygh
22-02-2009, 23:13
تست ...
چرا روی هر اسمایلی کلیک میکنم نمیاد ؟ :دی
اینقدر بی عرضه هستیم که نتونستیم یکی هم ارسال کنیم !
چطوری باید ارسال کنم چیزی ؟ :دی

malkemid
22-02-2009, 23:18
من موقع اجرا این ارور رو گرفتم:
the 'Microsoft.Jet.OLEDB.4.0'provider is not registered on the local machine
ویندوز اکس پی پرو 64 بیتی

am2
22-02-2009, 23:20
اقا حجمش خیلیه..میشه اینو بدون اسمایلها هم لینکش رو بذارین..20 مگابایت !!!

Benygh
22-02-2009, 23:56
سلام
این هم لینک مستقیم از سایت رپید شیر ...
از این لینک میتونید به صورت مستقیم و با قابلیت رسیوم دانلود کنید .

satttanism
23-02-2009, 00:08
اینم برای راحتی دوستان

S A M
23-02-2009, 08:28
تست ...

سلام
متاسفانه مشکل این برنامه همین هستش ...
برای ارسال باید روش کلیک راست کنی و بعد کد IMG رو کپی کنی تا بتونی شکلک بفرستی !!
امیدوارم این مشکل هم رفع بشه ...
( البته شاید با تنظیمات خود برنامه بشه درستش کرد که ممنون میشم شالینه جان توضیح بدن . )

من موقع اجرا این ارور رو گرفتم:
ویندوز اکس پی پرو 64 بیتی

شما نرم افزار Microsoft Net.Fromwork ( که فکر کنم اشتباه هم نوشتم !! ) رو نصب کردین ؟

لازم نیست دانلود کنی !!
از فردا توی همه مغازه ها این پک رو میفروشن .... :27:
در ضمن ، شالینه جان خیلی زحمت کشیدند که حجم رو به حد اقل برسونند
در واقع اگه الان هر برنامه رو بخوای با این همه شکلک به صورت یکجا ( اونم به این کاملی ) رو دانلود کنی ، مطمئن باش حجمش حد اقل 5 مگ بالا تر هم رفته ...

قربانتان
محمد

mx_2dar
23-02-2009, 10:25
شالینه خانم دستتون درد نکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عالی عالی عالی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قابلیت متحرک شدن اسمایل ها با نگهداشتن موس روی اسمایل هم عالیه تا حد زیادی از کارکرد سیستم کم میکنه مخصوصا وقتی اسمایل ها animation یا تعدادشون در یک گروه زیاد باشه

تست ...

اسمایل ها قابلیت darg & drop دارند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تست در firefox>> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تست دوم در firefox با کلیک بر روی اسمایل در تکس باکس وارد شد:>>> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( نکته ای که باید رعایت بشه اینه که قبل از اینکه روی اسمایل کلیک کنید باید محل اسمایل رو در TEXTBOX با کلیک مشخص کنید )

تمام اسمایل های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این پست با استفاده از شهر شکلک می باشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
23-02-2009, 11:09
سلام
برنامه خیلی عالی هستش . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوشبختانه مشکلات نسخه یک هم ، همشون بر طرف شده و با بستن برنامه نباید از اول لود بشه !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سری قبل این مشکل رو هم داشت که نصف اسمایلی هاش کار نمیکردن !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی این نسخه عالیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی و تشکر ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

malkemid
23-02-2009, 11:40
دات نت رو هم نصب داشتم...ورژن 3.5

shalineh
23-02-2009, 15:39
بفرمایید:

سلام
متاسفانه مشکل این برنامه همین هستش ...
برای ارسال باید روش کلیک راست کنی و بعد کد IMG رو کپی کنی تا بتونی شکلک بفرستی !!

در ضمن ، شالینه جان خیلی زحمت کشیدند که حجم رو به حد اقل برسونند
در واقع اگه الان هر برنامه رو بخوای با این همه شکلک به صورت یکجا ( اونم به این کاملی ) رو دانلود کنی ، مطمئن باش حجمش حد اقل 5 مگ بالا تر هم رفته ...

همانطور که mx_2dar نوشته اند ، ابتدا در محلی که میخوای اسمایل رو وارد کنی یک کلیک کن، سپس روی اسمایل مورد نظر در برنامه تک کلیک کن یا آنرا دراگ ودراپ کن. مشکلی هست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محض اطلاع: حجم اولیه اسمایلها 180 مگابایت بود که با چندیم مرحله optimaize کردن، حجمشون کم شد. همچنین اسمایلها با یک الگوریتم ویژه ای دذر دیتا بیس نوشته شده اند که نتیجه کار همینی ست که می بینید.
180MB -----> 21 MB

شالینه خانم دستتون درد نکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عالی عالی عالی
قابلیت متحرک شدن اسمایل ها با نگهداشتن موس روی اسمایل هم عالیه تا حد زیادی از کارکرد سیستم کم میکنه مخصوصا وقتی اسمایل ها animation یا تعدادشون در یک گروه زیاد باشه

اسمایل ها قابلیت darg & drop دارند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تست در firefox>> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تست دوم در firefox با کلیک بر روی اسمایل در تکس باکس وارد شد:>>> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( نکته ای که باید رعایت بشه اینه که قبل از اینکه روی اسمایل کلیک کنید باید محل اسمایل رو در TEXTBOX با کلیک مشخص کنید )

تمام اسمایل های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این پست با استفاده از شهر شکلک می باشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از شما.

Benygh
23-02-2009, 15:59
من با Drag & Drop نیز نتونستم شکلکی بذارم !

S A M
23-02-2009, 17:48
سلام خسته نباشید
برنامه رو دانلود کردم و هم اکنون منتظر شکلک های جدید هستم !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش :

یکی از مشکل های این برنامه اینه که وقتی یه بار روی یه اسمایل کلیک کنی ، 2 بار اسمایل پیست میشه ... ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در بعضی موارد هم وقتی روی اسمایل کلیک میکنی ، سند نمیشه ... !!
باید چندین بار کلیک کنی

مرسی
محمد

bahdar
23-02-2009, 20:42
سلام.
اولا خسته نباشید میگم بهتون...
من که نمیتونم با این حجم دان کنم بعد میرم کافی نت بگیرم...:31:
اما یه پیشنهاد:
اگه صلاح دونستین از فشرده ساز kgb استفاده کنید که حجمش زیاد نیست ولی زیاد فشرده میکنه (البته شنیدم اگه حجم خیلی زیاد باشه رو سیستم برای استخراجش فشار میاد)
تو همین فروم هم هستش:
forum.p30world.com/showthread.php?t=85101
بازم خسته نباشید...:46:

am2
23-02-2009, 21:48
شالینه خانم واقعا ممنون

S A M
23-02-2009, 21:51
شالینه جان منو های زیادی گذاشتی ...
ولی کاربردی نیستن !!

sadra121
24-02-2009, 09:43
دستت درد نکنه

من اون گل سرخ رو میخوام توی شکلکا ندیدم آیا در مجموعه هست یا نه ؟
توی پی 30 هم نیست که نشون بدم
ممنون از تلاشتون در ظمن توی جی میل هم دیگه بصورت لینک نیست و درست شده
موفق باشی:11:

mx_2dar
24-02-2009, 15:46
Grimace city 3 2009 by ShALiNeH

در پارت های 2 مگی برای کاربران dail up

دانلود یکجا 21.15 MB

S A M
24-02-2009, 16:07
دستت درد نکنه

من اون گل سرخ رو میخوام توی شکلکا ندیدم آیا در مجموعه هست یا نه ؟
توی پی 30 هم نیست که نشون بدم
ممنون از تلاشتون در ظمن توی جی میل هم دیگه بصورت لینک نیست و درست شده
موفق باشی:11:

منظورتون چیه ؟!!
گل سرخ ؟!

shalineh
24-02-2009, 18:41
برنامه رو دانلود کردم و هم اکنون منتظر شکلک های جدید هستم !!
این هم به رو چشم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی از مشکل های این برنامه اینه که وقتی یه بار روی یه اسمایل کلیک کنی ، 2 بار اسمایل پیست میشه ... !
اگر دکمه ماوس رو بر روی اسمایل فشار دهید و برای چند میلی ثانیه صبر کنید، می بینید که شکلک فقط یکبار سند می شود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در بعضی موارد هم وقتی روی اسمایل کلیک میکنی ، سند نمیشه ... !!
باید چندین بار کلیک کنی
این مربوط میشه به تاخیری که در kernell ویندوز وجود داره. شما اگه به برنامه های مشابه نیز نگاه کنید چنین مشکلی وجود دارد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shalineh
24-02-2009, 18:51
توضیح درباره عملکرد ClipBoard Monitoring

در منوی مربوطه، این گزینه را تیک بزنید و سپس در ادیتور ، نام اسمایل مورد نظر را بصورت زیر بنویسید:

gc-SmileName-gc

سپس تمام عبارت را به کلیپ برد کپی کنید. اسمایل مورد نظر وارد ادیتور میشود

مثال:
مثلا من اسمایلی به نام WOOW را بصورت زیر وارد ادیتور کردم:
gc-WOOW-gc

S A M
24-02-2009, 18:56
توضیح درباره عملکرد ClipBoard Monitoring

اینی که میگی کجاس ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shalineh
24-02-2009, 19:01
اینی که میگی کجاس ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روی آیکن برنامه در سیس ترای کلیک راست کن. آیتم پنجم از پایین.
این گزینه بصورت پیش فرض فعال است و Case Sensitive هم نیست.

Benygh
24-02-2009, 19:07
برای من لینک ها رو اینطوری میکنه !

shalineh
24-02-2009, 19:14
توضیح درباره عملکرد Import

گزینه ایمپورت نسبت به نگارش قبلی تفاوت زیادی کرده است و بسیار هوشمندانه عمل می کند.

اگر گزینه ایمپورت را بر روی یک گروه انتخاب کنید، تمام اسمایلها وارد آن گروه می شوند. بدون توجه به گروه اوریجنال.
اگر بر روی ساب گروپ انتخاب شود، تمام اسمایلها در زیر گروه مربوطه Merge می شود.
اگر در یک جای خالی از کاتگوری انتخاب شود، اسمایلها بصورت اتوماتیک در گروه های اوریجنال وارد می شوند. مثلا اگر شما گروه مربوط به 3D را اکسپورت کرده باشید، در هنگام ایمپورت، اسمایلها فقط وارد گروه 3D می شوند.
اگر گزینه Import As New را انتخاب کنید، یک گروه جدید ایجاد می شود و اسمایلها وارد این گروه جدید می شوند ( بدون توجه به گروه اوریجنال ).

mehdi_vsgh
24-02-2009, 20:12
شالینه خانم واقعا خسته نباشید
نسبت به نسخه‌ةای قبلی که مشکلات فراوانی داره خیلی بهتر شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دستتون درد نکنه

ولی طبق این توضیح

اگر دکمه ماوس رو بر روی اسمایل فشار دهید و برای چند میلی ثانیه صبر کنید، می بینید که شکلک فقط یکبار سند می شود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من همچنان مشکل دارم ینی دوبار ارسال میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ir-dgm
24-02-2009, 22:51
من با اسمایل های 3D مشکل دارم هرچی روش کلیک می کنم نمیاد.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید
آرش :40:

sadra121
25-02-2009, 03:19

S A M
25-02-2009, 08:43
آقا این باگ هستش ... همش دو بار ارسال میکنه !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

forbidden boy
25-02-2009, 11:17
مشکل دو بار ارسال شدن بر طرف نمی شه؟؟؟

اینجوری که همش باید url شونو کپی کنیم تا بفرسته....

shalineh
25-02-2009, 14:32
من همچنان مشکل دارم ینی دوبار ارسال میکنه

آقا این باگ هستش ... همش دو بار ارسال میکنه !!

اصلاح شد.
فایل زیر را داون کرده و در دایرکتوری برنامه اکستراکت کنید

Update to Ver 3.0.1.0 Grimace City - 256 Kb

فایل آپدیت در پست اول نیز قرار داده شد.

S A M
25-02-2009, 14:46
فایل زیر را داون کرده و در دایرکتوری برنامه اکستراکت کنید

یکی اینو تحلیل کنه : دی

malkemid
25-02-2009, 14:56
مشکل من هنوز برقراره...چاره ای نیست؟؟؟؟

ir-dgm
25-02-2009, 14:57
بله درست شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک رپیدشیر آپدیتش:

موفق باشید

shalineh
25-02-2009, 14:58
یکی اینو تحلیل کنه : دی

S A M
25-02-2009, 15:10
باز هم مشکل داره . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Benygh
25-02-2009, 15:17
سلام
من هنوز نتونستم شکلکی ثبت کنم ! به این دلیل که !
برای من لینک ها رو درست نمیاره ! ببینید ...

به جای C در Com علامت تقسیم اومده ! همه اینطوریه !

S A M
25-02-2009, 15:23
مشکل از کامپیوترت هست
یه جا مثل اینکه به جای c علامت ÷ گذاشتی !!

Benygh
25-02-2009, 15:26
مشکل از کامپیوترت هست
یه جا مثل اینکه به جای c علامت ÷ گذاشتی !!
فکر نکنم ربطی به اینی که میگید داشته باشه !

S A M
25-02-2009, 15:30
پس برای چی اینجوری میشه ؟
c رو هم میخوای بنویسی به صورت ÷ نوشته میشه ؟

ir-dgm
25-02-2009, 15:33
شاید اون قسمت رو برنامه نویس اشتباه کرده باشه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Benygh
25-02-2009, 15:36
نه cccccc !
سالمه !

S A M
25-02-2009, 15:38
پس بی خیال این برنامه شو !! شاید اشکال از ویندوزه !!
با برنامه های اسمایلی دیگر هم همین مشکل رو داری ؟

Benygh
25-02-2009, 16:16
نه با هیچ برنامه ای مشکل ندارم !
بهتره صبر کنم ...

ir-dgm
25-02-2009, 16:18
من گفتم که:
این لینک ها رو به صورت دستی وارد میکنند.
شاید خانوم برنامه نویس این لینک رو اشتباه تایپ کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
25-02-2009, 16:27
خوب فکر میکنم مشکل حل شده باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی برنامه خیلی خوبی شده
دستتون درد نکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Benygh
25-02-2009, 16:42
من گفتم که:
شاید خانوم برنامه نویس این لینک رو اشتباه تایپ کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
نه ! همه اینطوری اند ! برای من !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببینید ! بعضی از لینک ها هم دارای کاراکتر های خراب اند !
البته یک سوال زیر برنامه به فارسی نوشته شهر شکلک ! این برنانه با ویستا سازگاره !؟

shalineh
25-02-2009, 17:11
باز هم مشکل داره .
یعنی باز هم دو تایی ارسال می کنه؟؟؟؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان دیگه ای که برنامه رو داون کردن، لطفا در این مورد نظر بدهند. خودم امروز در 4 سیستم مختلف تست کردم، موردی نداشت.

سلام
من هنوز نتونستم شکلکی ثبت کنم ! به این دلیل که !
برای من لینک ها رو درست نمیاره ! ببینید ...

به جای C در Com علامت تقسیم اومده ! همه اینطوریه !

سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببینید ! بعضی از لینک ها هم دارای کاراکتر های خراب اند !
البته یک سوال زیر برنامه به فارسی نوشته شهر شکلک ! این برنانه با ویستا سازگاره !؟
ایراد فکر کنم از کد پیج صفحه کیبوردت باشه.
این همون شکلکی هست که آدرسش رو نوشته بودی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من گفتم که:
شاید خانوم برنامه نویس این لینک رو اشتباه تایپ کرد
هیچ یک از این آدرسها بصورت دستی نوشته نشده اند و بر اساس یک روتین خاص و توسط برنامه وارد دیتا بیس شده اند. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هر حال ، بهتر است همه نظر بدهند تا در صورت وجود مشکل، آپدیت های بعدی رو ریلیز کنم.

mx_2dar
25-02-2009, 17:12
دوستان یکمی رعایت کنید . اینطوری پیش برید لینک ها گم میشه تو تاپیک . جلال هم میاد همه رو از دم پاک میکنه:31:
کانتر پست ثابت باشه کلاس داره ها نمیدونستی بدون :31:

سلام

این برنامه برای ویستاست برای xp باید net Framework نصب کنی . شما به احتمال قوی زبان سیستمت مشکل داره یه تغییراتی توی زبان انگلیسی کیبردت و زبان سیستمت بده ببین چطوری میشه ENGLISH US بگذار . استارت up رو انگلیسی بگذار و ریستارت . این حالت ها رو تست کن!
control panel
regional and language

Benygh
25-02-2009, 17:26
یراد فکر کنم از کد پیج صفحه کیبوردت باشه.
نه !
Net Frameworkd نصبه و زبان هم درسته !
خوب مشکل این کد پیج رو چطور میشه درست کرد !؟

ir-dgm
25-02-2009, 17:45
شالینه جون سلام
به نظرم توی آپیدیت بعدی کم رنگ شدن رو هم بهش اضافه کن.
مثل QSmile که بهعد از چند لحضه که موس روش نمیره کم رنگ میشه.

با تشکر

Benygh
25-02-2009, 17:47
شالینه جون سلام
به نظرم توی آپیدیت بعدی کم رنگ شدن رو هم بهش اضافه کن.
مثل QSmile که بهعد از چند لحضه که موس روش نمیره کم رنگ میشه.

با تشکر
روی ایکونی که در تسک بار ایجاد شده کلیک راست کنید Opacity داره ... ولی اونطوری که شما میگید Mouse Over نیست !

signinfo
25-02-2009, 22:08
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببینید !

واسه منم اینجوریه...ایکس پی دارم سرویس پک 2

sadra121
25-02-2009, 23:11

:21:

:21:

cyrus_ln
26-02-2009, 00:44
موقع اجرا این اِرور رو میده

.net Framework رو هم نصب کردم ولی بازم اِرور میده :(
ویندوزمم ویستا 64 بیته
------------------------------------
راستی من .net رو که نصب کرده بودم رو پاک کردم تا یه ورژن دیگه رو نصب کنم که متاسفانه پیغام میده که .net نصبه و جدیده نصب نمیشه
دیگه موندم چی کار کنم با smileypad هم مشکل پیدا کردم الان هیچ برنامه ای برای اسمایل و اینا ندارم :(

S A M
26-02-2009, 10:51

the 'microsoft.jet.oledb.4.0'provider is not registered on the local machine
.net framework رو هم نصب کردم ولی بازم اِرور میده :(
ویندوزمم ویستا 64 بیته
راستی من .net رو که نصب کرده بودم رو پاک کردم تا یه ورژن دیگه رو نصب کنم که متاسفانه پیغام میده که .net نصبه و جدیده نصب نمیشه
دیگه موندم چی کار کنم با smileypad هم مشکل پیدا کردم الان هیچ برنامه ای برای اسمایل و اینا ندارم :(
اون رو خوب پاک کن ( از کنترل پنل )

واسه منم اینجوریه...ایکس پی دارم سرویس پک 2

منم دارم ، ولی مشکل ندارم !!

cyrus_ln
26-02-2009, 12:39
اون رو خوب پاک کن ( از کنترل پنل )
اینشو که دیگه میدونم از کجا باید پاک کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از همونجا پاک کردم
به هر حال همون ورژن قبلی .net framework 3.5 رو دوباره نصب کردم تو قسمت آپدیتهای ویندوز هم باز یه .net بود که اونم نصب کردم ولی همچنان اِرور میده

S A M
26-02-2009, 12:55
اینشو که دیگه میدونم از کجا باید پاک کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از همونجا پاک کردم
به هر حال همون ورژن قبلی .net framework 3.5 رو دوباره نصب کردم تو قسمت آپدیتهای ویندوز هم باز یه .net بود که اونم نصب کردم ولی همچنان اِرور میده

یه بار دیگه ویندوز عوض کن ببین درست میشه یا نه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
26-02-2009, 12:56
آقا این اسمایل ها توی برنامه چیکار میکنن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yoosef_st
26-02-2009, 14:16
برنامه باگ داره. شالینه خانم :-)
ببینین. وقتی میخوام این اسمایل یاهو مسنجر (توی مسنجر این رو بزنین "8-}") رو استفاده کنم این ارورها رو میده و برنامه بسته میشه:
و بعد از OK این یکی میاد:

S A M
26-02-2009, 14:23
ببینین. وقتی میخوام این اسمایل یاهو مسنجر (توی مسنجر این رو بزنین "8-}") رو استفاده کنم این ارورها رو میده و برنامه بسته میشه:

مشکلی نیست : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FARID88
26-02-2009, 15:20
من روی سیستم در اولین اجرا با این ارور مواجه شدم :

در ضمن از ویستا استفاده میکنم که بطور پیش فرض دات نت داره .

علت چی میتونه باشه ؟

S A M
26-02-2009, 15:27
نت فرامورک رو نصب کن دیگه ، این صد بار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maxximiliyan
26-02-2009, 15:55
نت فرامورک رو نصب کن دیگه ، این صد بار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كاملن با حرفت موافقم! :5:

malkemid
26-02-2009, 16:30

دوست عزیز منم همین مشکلو دارم...به دات نت ربطی نداره چون من ورژن 3.5 رو دارم...با همین ویندوز من دارم gta IV بازی می کنم.این 3 بار.

S A M
26-02-2009, 16:57
پاک کن و دوباره نصب کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cyrus_ln
26-02-2009, 17:43
اگه اینو microsoft.jet.OLEDB.4.0 تو گوکل سرچ کنید یه عالمه توضیح در بارش پیدا می کنید که معلوم نیست چیه :دي
من این سایتو پیدا کردم

حالا نمی دونم این روشی که اینجا گفته جواب میده یا نه
کسی میدونه Server Manager رو از کجا میشه اجرا کرد؟

-----------------------------------------------------------------------------------
تو تاپیک ویندوز ویستا این مشکل رو مطرح کردم
ببینیم کسی پیدا میشه حلش کنه؟ :(

yoosef_st
26-02-2009, 17:54
مشکلی نیست : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب پس چرا اینجوریه؟

shalineh
26-02-2009, 18:00

.net Framework رو هم نصب کردم ولی بازم اِرور میده :(
ویندوزمم ویستا 64 بیته
(

من روی سیستم در اولین اجرا با این ارور مواجه شدم :

در ضمن از ویستا استفاده میکنم که بطور پیش فرض دات نت داره .

علت چی میتونه باشه ؟

مشکل من هنوز برقراره...چاره ای نیست؟؟؟؟
فایل زیر را داونلود و در دایرکتوری windows/system32 اکستراکت کنید. ( سایز 140 کیلو بایت )

ممکن است به ری استارت نیاز باشد.

shalineh
26-02-2009, 18:06

البته این ارور مربوط به برنامه نیست و مربوط میشه یه استراکچر فایلهای gif.
بعضی از فایلهای gif ممکنه در هنگام اعمال gdi ( graphic design interface)i ارور زیر را باعث شوند. روتین مربوط به دور زدن این ارور را نوشتم و در آپدیت بعدی تقدیم خواهم کرد. ( به قول اجنبی ها : backdoor کردم )

cyrus_ln
26-02-2009, 18:11
فایل زیر را داونلود و در دایرکتوری windows/system32 اکستراکت کنید. ( سایز 140 کیلو بایت )
نشد
بازم اِرور میده

shalineh
26-02-2009, 18:17
نشد
بازم اِرور میده
برو به استارت منو و در پنجره ران این عبارت رو بنویس و Ok را کلیک کن:

cyrus_ln
26-02-2009, 18:25
برو به استارت منو و در پنجره ران این عبارت رو بنویس و Ok را کلیک کن:

این پیغام رو میده

forbidden boy
26-02-2009, 19:45
برای من که به طور کامل داره اجرا می شه...پس این شکلک های اضافی کو؟

مگه قرار نبود بازم شکل بذارین؟

ممنون...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

webpersian
26-02-2009, 19:52
برای منم همین ارور میده

FARID88
26-02-2009, 20:24
دقیقا برای من هم همین ارور رو داد !

به سیستم عامل 32 بیت یا 64 بیت که مربوط نمیشه ؟

mohammad.y1993
27-02-2009, 13:15
سلام...
ببخشيد اين هارو بايد چه طوري به كار ببريم...من كه هرچي درگ و دراپ مي كنم يا روشون كليك مي كنم اتفاقي نميفته..

ممنون....

Benygh
27-02-2009, 13:36
سلام...
ببخشيد اين هارو بايد چه طوري به كار ببريم...من كه هرچي درگ و دراپ مي كنم يا روشون كليك مي كنم اتفاقي نميفته..

ممنون....
شما روی اسمایلی کلیک راست کن و Copy Image URL رو بزن !
ببین لینک درسته !؟ شاید شما هم مشکل من رو دارید !

mohammad.y1993
27-02-2009, 15:09
بله...درست ميگين...c رو تقسيم نشون ميده...

حالا بايد براي حلش چيكار كنم؟؟؟

mohammad.y1993
27-02-2009, 15:12

سایه ی مرگ
28-02-2009, 20:05
این پست صرفا جهت این است که ببینم پست قبلی ام اومد یا نه؟(آخه تایپم slowmotion هست و مردم تا اونو زدم بعد صفحه بارگذاری نشد.)

shalineh
01-03-2009, 18:27
این پیغام رو میده
این یعنی اینکه باید ورژن مربوط به ویستای این Dll رو پیدا کنی. البته اگه مستر بیل گیتس چنین ورژنی رو نوشته باشه!!!!!

بله...درست ميگين...c رو تقسيم نشون ميده...

حالا بايد براي حلش چيكار كنم؟؟؟
صد در صد کدپیج صفحه کلیدتون تغییر کرده ( حالا یا توسط خودتون یا توسط یکی از برنامه های نصب شده )

mohammad.y1993
01-03-2009, 18:36
صد در صد کدپیج صفحه کلیدتون تغییر کرده ( حالا یا توسط خودتون یا توسط یکی از برنامه های نصب شده )[/quote]

سلام....

ببخشيد اين چي هست؟؟؟بد يا خوبه ؟ يعني به دد ميخوره يا مشكل محسوب ميشه؟؟؟

حالا درستم ميشه يا نه؟؟از كجا بايد درستش كنم؟؟؟

ممنون:11::11::11:

mohammad.y1993
05-03-2009, 14:16
ببخشيد...كسي نيست مشكل مار و حل كنه؟؟؟

Maryam-Z
09-03-2009, 14:29
hala in hame ja chera parsaspace?
ba sorat-e eftezah download kardam

Ultimator
09-03-2009, 15:07
با اجازه ضمیمه کردم :20:

sadra121
11-03-2009, 02:57
با اجازه ضمیمه کردم :20:

مغذرت میخوام این چی هست ؟

من قبلی رو دانلود کردم این فرق داره با اون ؟
ممنون:11:

Ultimator
11-03-2009, 11:18
مغذرت میخوام این چی هست ؟

من قبلی رو دانلود کردم این فرق داره با اون ؟
ممنون:11:
نه دقیقا همون فایله برای راحت تر شدن دانلود ضمیمه کردم :20:

FARID88
11-03-2009, 11:48
این یعنی اینکه باید ورژن مربوط به ویستای این Dll رو پیدا کنی. البته اگه مستر بیل گیتس چنین ورژنی رو نوشته باشه!!!!!

ورژن قبلی که به خوبی روی ویستا کار میکرد !

نمیتونید این برنامه رو Vista Compatible کنید ؟

Maryam-Z
11-03-2009, 19:38
از مجموعه شکلک ها ، پوشه other 2 فایل gcf یا همون فایلی که باید import بشه را ندارد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه ساختیدش خود فایل رو تکی یه جا آپلود کنید.
ممنون

sadra121
18-03-2009, 11:14
سلام دوستان!

لطفا این اسمایل:11: رو در بانک اسمایل ها کدوم قسمتش هست ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

shalineh
09-05-2009, 16:34
نگاهی اجمالی به برنامه شهر شکلک در دنیای وب

>> این برنامه را فقط در سایت پی سی ورلد معرفی کرده ام و هیچ لینکی از برنامه توسط نویسنده ، در سایر انجمنها یا سایت ها به ثبت نرسیده است و تمام سایتها اقدام به معرفی برنامه از سایت وزین و معظم پی سی ورلد نموده اند. به جز تعداد معدوی از این سایتها ، نامی از سایت مرجع نبرده اند و جالبه که برخی، برنامه را با نام خود ثبت کرده اند و آنرا حاصل زحمات شبانه روزی خود دانسته اند :18:

پی سی لوردز : انتظارها به پایان رسید. بازم شاهکاری از شالینه

آی آر نتز: شهر شکلک - مجموعه ای کامل از اسمایل ها در تالار کامپیوتر

وب سایت شخصی سجاد: در يکي از تاپيک هاي سايت پي سي ورد يکي از دوستان ( Shalineh ) برنامه جالبي با نام شهر شکلکها رو تهيه کرده بود که شامل مجموعه هاي متنوعي از شکلکها براي استفاده در انجمنها بود

انجمن بازی و دانلود ایرانیان

انجمن بهشهر

تالارهای گفتگوی پی سی فارومز: با تشکر ویژه از برنامه نویس این نرم افزار خانم شالینه

انجمن های تخصصی شبکه لن پارس: این مجموعه توسط یکی از اعضای فروم پی سی ورلد Shalineh تهیه شده است.

انجمن دکتر موبایل: این تاپیک مربوط به تاپیک دو سال پیش انجمن پی سی ورلد که یه جورایی همسایه ما میشه هستش و از عکس هم که اسم سایت روی آن نوشته پیداست و همانزمان من این شهر شکلک ها را دنبال میکردم.در کل از آقای ناصر و سایر کاربران میخواهم در گذاشتن تاپیک دقت بیشتری مبذول دارند و از کپی پیس کردن صرف که به ضرر انجمن نیز میباشد خودداری کنند .

باشگاه مهندسان ایران

پرشین دی سی

ایران دانلود

جی تالک:500 شکلک ، گلچینی از سایت های pic4ever ، parssmile و برنامه های Qsmile ، شهر شکلک و چند تا سایت و برنامه دیگه ، نتیجه زحمات من بود !

انجمنهای تخصصی ترفندستان

انجمن فاروم بازار

اپسیلون

کینگ این ست: معرفی جدیدترین نرم افزارهای روز

کروس فور آل: برنامه فوق العاده شهر شکلک متعلق به سایت P30 world .c o m که رقیبی برای GetSmile می باشد.

دلار من

جیغ 8: برنامه فوق العاده شهر شکلک متعلق به سایت P30 world . c o m

سی دی سرا

و ... :11:

sadra121
09-05-2009, 18:26
دیگه در دنیای مجازی این چیزا وجود داره !
حقشونه سرورتو عوض کنی :31:
جناب شالینه آیا این:11: اسمایل در مجموعه شما وجود داره؟
ممنون

shalineh
09-05-2009, 18:41
دیگه در دنیای مجازی این چیزا وجود داره !
حقشونه سرورتو عوض کنی :31:
جناب شالینه آیا این:11: اسمایل در مجموعه شما وجود داره؟
ممنون
بله . در کالکشن Standard این اسمایل موجود می باشد.

Gilopa
12-05-2009, 20:48
سلام دوست گرامی ..
شما زحمت زیادی برای این برنامه کشیدید و جای تقدیر داره که به صورت رایگان این برنامه رو عرضه میکنید ساده ترن نرم افزارها که هیچ کار خاصی هم انجام نمیدندو کارایی کمی هم دارند در اونور آب حداقل با قیمت 15 دلار به فروش میرسه اون وقت شما چنین نرم افزاری رو که بسیار تک هستش رو رایگان عرضه میکنید.
یه پیشنهاد .. اگر در پست اول تصویری از محیط برنامه بزارید عالیه

shalineh
17-05-2009, 14:36
یه پیشنهاد .. اگر در پست اول تصویری از محیط برنامه بزارید عالیه

sadra121
17-05-2009, 23:20
من ورژن برنامم نمیدونم !
ولی میدونم اون اشکال رو داشت که روی یک اسمایل که کلیک میکردی چندتا شکلک رو میفرستاد !

حالا میخواستم بدونم در این ورژن مشکلش برطرف شده یا نه؟

سپاس

shalineh
18-05-2009, 14:32
من ورژن برنامم نمیدونم چنده!
اون اشکال رو داره که وقتی روی ی اسمایل کلیک میکنی چندتا رو برات میفرسته !

میخواستم بدون در این ورژن مشکلش برطرف شده یا همونه ؟

سپاس
در ورژن 3.0.1.0 این باگ برطرف شده است. لینک دانلود، در پست اول قرار داده شده است ( خیلی وقته ).

Ship Storm
26-05-2009, 15:02
دوستان عزیز دقت کنید پست هایی که میزنید n بار تکرار نکنید
پستهای اینچنین بدون اطلاع قبلی همگی Trash خواهند شد:5:

SajjadKAZ2003
12-08-2009, 01:12
سلام
بعد از مدتها به این تاپیک سر زدم و دیدم خوشبختانه ورژن 3 این نرم افزار ارائه شده
همه 18 صفحه این تاپیک رو خوندم
با تشکر از شالینه عزیز
به زودی دانلود و تستش می کنم

SajjadKAZ2003
12-08-2009, 01:13
نگاهی اجمالی به برنامه شهر شکلک در دنیای وب

>> این برنامه را فقط در سایت پی سی ورلد معرفی کرده ام و هیچ لینکی از برنامه توسط نویسنده ، در سایر انجمنها یا سایت ها به ثبت نرسیده است و تمام سایتها اقدام به معرفی برنامه از سایت وزین و معظم پی سی ورلد نموده اند. به جز تعداد معدوی از این سایتها ، نامی از سایت مرجع نبرده اند و جالبه که برخی، برنامه را با نام خود ثبت کرده اند و آنرا حاصل زحمات شبانه روزی خود دانسته اند :18:

وب سایت شخصی سجاد: در يکي از تاپيک هاي سايت پي سي ورد يکي از دوستان ( Shalineh ) برنامه جالبي با نام شهر شکلکها رو تهيه کرده بود که شامل مجموعه هاي متنوعي از شکلکها براي استفاده در انجمنها بود

در مورد این پست، من هم منبع رو لینک مستقیم کردم هم اسم پی سی ورلد و هم اسم Shalineh رو ذکر کردم

بفرمایید:

لینک خرابه!

SajjadKAZ2003
12-08-2009, 01:14
این هم لینکهای دانلود ورژن 3 از سرورهای مختلف :

Download Ver 3:

یــا

یــا

یــا

یــا

یــا

یــا

یــا

Update to Ver 3.0.1.0 Grimace City - 256 Kb :

یــا

یــا

یــا

یــا

SajjadKAZ2003
13-08-2009, 02:48
دانلود و تست کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باز هم به خاطر زحمات شالینه خانوم تشکر می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چند نکته :

1- برنامه اگه به صورت نصبی ( install ) بود بهتر بود

2- متاسفانه یکی از مشکلات اساسی یعنی "هاست و دمین" هنوز حل نشده...!! (البته فکر کنم اگه قرار باشه هاست و دمین خریداری بشه متعاقب اون هم باید نرم افزار پولی بشه چون حداقل باید هزینه هاست و دومین در بیاد آخه هر سال هزینه داره! )

3- اگه گزینه های Option در بالای برنامه هم قرار میگرفت جالبتر میشد

4- بعضی وقتها با کلیک روی شکلکها، شکلکها ظاهر نمیشن و باید چند بار کلیک کنیم!

5- یه نکته که فکر کنم کمتر کسی توجه کرده باشه اینه که در این برنامه به محض اینکه دکمه ماوس روی یک شکلک فشرده میشه کد مربوط به شکلک در ادیتور ظاهر میشه در صورتیکه باید طوری باشه که وقتی دکمه فشرده شده ماوس روی یک شکلک رو رها کنیم کد مربوطه ظاهر بشه ( امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم ، این مورد رو می تونید با کلیک روی شکلکهای برنامه qsmile مقایسه کنید تا متوجه بشید )

6- اگه در سایز کوچیک هم شکلکها متحرک بودن بهتر بود

7- اگه با بردن موس روی شکلکها، شکلکها با ابعاد واقعی نمایان میشدن بهتر بود :
شکل:

8- وقتی شکلکها در محیط فرونت پیج قرار میگیرن در کد مربوطه ، " border=0 " در نظر گرفته نمیشه

9- اگه برنامه رو طوری تنظیم می کردید که وقتی روی چند شکلک پشت سر هم کلیک می کردیم بین کد شکلکها یک فاصله (space) قرار میگرفت خیلی بهتر میشد
شکل:

AB
13-08-2009, 10:09
میشه تو speedyshare.com آپش کنین؟

از پارسا اسپیس نتونستم دان کنم.رپید هم برام محدودیت داره.لینک های پی 30 ورلد هم بعد چند ساعت دیگه ریزوم نمیشن.

لطفن یه جا با قابلیت resume آپلودش کنین.ممنون

SajjadKAZ2003
18-08-2009, 11:11
نسخه 3 نرم افزار شهر شکلک - Grimace City 3.0.0.0
Download link:

فایل آپدیت نسخه 3 نرم افزار شهر شکلک - Grimace City Update 3.0.1.0
Download link:

malkemid
20-08-2009, 01:36
با تشکر از شما دوست عزیز...
با توجه به اینکه خیلی از دوستان سیستم عامل 64 بیتی دارن...اگه ممکنه آپدیتی...پچی ..چیزی براش درست کنین که رو اون هم کار کنه...ما حسرت به دل موندیم

sadra121
20-08-2009, 21:12
این نکته مهمی هستش که نصبی باشه بهتره چون هر لحظه ممکنه از کار بیافته و تمام جاهایی که از شکلک ها استفاده شده از کار بیفته

لطفا در صورت امکان این کار و تثبیت کنید. که با خیال آسوده از اسمایل ها استفاده کنیم.

ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جالبه الان که دارم از شکلک ها استفاده میکنم هیچ شکلکی نمیاد

لطفا راهنمایی بفرمایید که این اشکال برای شما هم هست یا نه ؟؟؟

shalineh
24-08-2009, 17:41
مقدمه چینی نوشتن ورژن 4 شهر شکلک رو شروع کردم و تمام نظرات دوستان رو تا حد ممکن در آن لحاظ خواهم کرد. اما تا چندین ماه آینده منتظر آن نباشید ( به هر حال فراموش نکنید که من دانشجو هستم و برنامه نویسی کار تفریحی من است نه شغل و حرفه من !!! ) .
نظرات سجاد عزیز بسیار منطقی و جالب بود و حتما مد نظر قرار خواهد گرفت.
در ضمن به جز سجاد عزیز ( در وب سایت شخصی خود ) و Mx_2dar ( در سایت پی سی لردز ) بقیه دوستان از ذکر منبع نرم افزار اجتناب کرده بودند. ولی خب ، مهم نیست ، هدف فقط اطلاع رسانی بود :دی

AM 241
28-08-2009, 08:06
سلام
با تشکر از شالینه
من دانلود کردم و پستی که میدم برای تسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و بابا ایول فکر نمیکردم با OPERA هم کار کنه
خیلی حال داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H a m e e d
30-08-2009, 15:39
سلام. من الآن مدت نسبتا کوتاهیه که وقتی میخوام برنامه رو باز کنم با این دو پیغام خطا مواجه میشم، اگه ممکنه راهنماییم کنید چیکار کنم.

Mohammad Hosseyn
12-09-2009, 05:05
یه لینک سالم و مستقیم قابل رسیوم بدید لطفا ...

این ورژن با حجم کمتر موجود نیست ؟!!؟؟؟

USB
14-09-2009, 10:41
کسی نیست یه لینک سالم بده به ما .
خدا خیرتون بده 1 در دنیا و 10000 درآخرت نن جون!

USB
14-09-2009, 10:43
سلام. من الآن مدت نسبتا کوتاهیه که وقتی میخوام برنامه رو باز کنم با این دو پیغام خطا مواجه میشم، اگه ممکنه راهنماییم کنید چیکار کنم.

نرم افزار .Netframworke رو repire کن یکی از اسمبل های دات نت نمیتونه توی حافظه لود شه :46:

Arrowtic
15-09-2009, 21:50
ممنون.ولی یه مشکل داره.وقتی میزنی شکلک بیاد آدرسش اینجوری میاد:

اون %om باید خودمون بکنیمش com.درستش کنید
--------------------
راستی تو یاهو جواب میده؟؟

Mohammad Hosseyn
16-09-2009, 05:20
این دوتا سالم مساقسم و قابل رسیوم

کد:
یــا
کد:

Mohammad Hosseyn
16-09-2009, 05:31
این دوتا سالم، مستقیم و قابل رسیوم

کد:
یــا
کد:

alireza15
16-09-2009, 09:25
ممنون.ولی یه مشکل داره.وقتی میزنی شکلک بیاد آدرسش اینجوری میاد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداون %om باید خودمون بکنیمش com.درستش کنید
--------------------
راستی تو یاهو جواب میده؟؟

با تشکر از برنامه ی فوق العادتون منم همین مشکل رو دارم وقتی روی هر شکلکی کلیک می کنم یا
درگ می کنم هیچ اتفاقی نمی افته... url رو وقتی کپی میکنم همین جوریه یعنی % داره به جای C خیلی
ممنون می شم توضیح بدید ....

USB
18-09-2009, 15:45
آقا یکی اینو توی راپید دوباره آپلود کنه

SajjadKAZ2003
29-10-2009, 00:53
نسخه 3 نرم افزار شهر شکلک - Grimace City 3.0.0.0

فایل آپدیت نسخه 3 نرم افزار شهر شکلک - Grimace City Update 3.0.1.0

amir_es_2
08-11-2009, 14:13
با سلام وخسته نباشید به شما
ممنون از برنامه خوبتون
من زمانی که برنامه رو اجرا میکنم با خطای زیر مواجه میشم لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

کــــــــــمـــــــــــک

amir_es_2
09-11-2009, 12:57
اینجا کسی نیست مشکل منو حل کنه؟

Artoure
10-11-2009, 18:20
تغییر شکلک های یاهو با پچ IPC ساخت خودم :8:

با نصب این پچ که یک فایل EXE هستش تمامی شکلک های یاهو مسنجر به شکل جالبی در میاد

همچنین یه سری تغییرات جزیی در یاهو مسنجر به وجود میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خودتون نصب کنید و ببینید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای نصب این پچ از فایل IPC استفاده کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای برگردوندن به حالت اولیه هم کافیه فایل Uninstaller رو نصب کنید

نکته : محل نصب پچ را تغییر ندهید !

این فایل حاوی هیچ گونه فایل مخربی نمی باشد و به هیچ عنوان در رجیستری سیستم تغییری ایجاد نمی کند

دانلود PCI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود Uninstaller ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 91%3B[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir_es_2
12-11-2009, 13:37
خانوم شالینه تورو خدا یه سری به اینجا بزن بابا به راهنماییت نیاز دارم
چقدر انتظار بکشم؟
یـــــــــــــــــــــکــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــی کـــــــــــــــــــــــم ــــــــــک کــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــنــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــه !!

gholam14
24-12-2009, 04:32
ترابخدااگراين جناب آقا ياخانم شالينه راپيداكرديد ماروهم خبركنيد
متشكرم

SajjadKAZ2003
24-12-2009, 23:30
با سلام وخسته نباشید به شما
ممنون از برنامه خوبتون
من زمانی که برنامه رو اجرا میکنم با خطای زیر مواجه میشم لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

کــــــــــمـــــــــــک

دات نت فریم ورک 2 نصب هست ؟
اگه نصبه یه بار unistall کن دوباره نصبش کن

Ship Storm
27-12-2009, 21:10
تاپیک موقتا بسته میشه تا ایجاد کننده تاپیک shalineh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در انجمن حضور پیدا کنند و به درخواست های دوستان رسیدگی شود

Ship Storm
26-02-2010, 18:52
تاپیک بعد از گذشت 2 ماه و پیگیریهای انجام شده توسط برخی از دوستان از حالت تعلیق در میاد و دوستان میتونن مباحث خودشون رو ادامه بدند
موفق باشید :11:

sadra121
01-03-2010, 21:58
تاپیک بعد از گذشت 2 ماه و پیگیریهای انجام شده توسط برخی از دوستان از حالت تعلیق در میاد و دوستان میتونن مباحث خودشون رو ادامه بدند
موفق باشید :11:

درود !

جناب Ship Storm دستتون درد نکنه از بابت باز شدن تاپیک :11:

دوستان مدتی ست که نرم افزار شکلک ها برای من از کار افتاده کسی علتشو میدنه .

یا برنامه ای هست که بتوان شکلک ها رو بصورت gif جدا کرد .

ممنون میشم از راهنمایی شما .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_majnoon
10-03-2010, 10:12
مرسی از لطفت :11:

shalineh
09-04-2010, 21:35
متاسفانه سایت ParsaSpace تغییراتی رو در File Manager خودش ایجاد کرده و علیرغم اینکه تمام فایلها و شکلکها موجود می باشند ، فعلا امکان دسترسی مستقیم توسط سایرین مقدور نمی باشد.
راه چاره ، تغییر دادن هاست برنامه است. اگر کسی هاست بهتری سراغ داره به من PM بزنه.

sadra121
15-04-2010, 18:37
متاسفانه سایت ParsaSpace تغییراتی رو در File Manager خودش ایجاد کرده و علیرغم اینکه تمام فایلها و شکلکها موجود می باشند ، فعلا امکان دسترسی مستقیم توسط سایرین مقدور نمی باشد.
راه چاره ، تغییر دادن هاست برنامه است. اگر کسی هاست بهتری سراغ داره به من PM بزنه.

درود !

خوشحال شدم تشریف اوردید

امیدوارم که بتونی هاست خوب و مجانی پیدا کنی :11:

SajjadKAZ2003
30-04-2010, 22:53

متاسفم
اگه هاست مجانی دیگه ای هم پیدا بشه باز هم ممکنه همین مشکل پیش بیاد!!
به نظرم باید یه فکری بکنیم برای خرید هاست
شاید بشه پول گذاشت رو هم ...

pedram_siyah
04-05-2010, 13:26
ممنون.جالب بود

golabi2
15-05-2010, 09:01
ببخشی کسی لینک دانلود این برنامه رو نداره؟همه ی لینک ها از کار افتادن!

SajjadKAZ2003
17-05-2010, 14:37
ببخشی کسی لینک دانلود این برنامه رو نداره؟همه ی لینک ها از کار افتادن!

شما این پست رو دیدی؟ :

golabi2
31-05-2010, 10:35
این فایل MBD چیه؟
شکلکا چرا تو پست نشون داده نمیش؟

aryalink
04-06-2010, 15:28
یه خواهش کوچیک ...
لطفا به جای این همه پراکندگی (در لینک ها) این لینک های دانلود معرفی شده رو دسته بندی کنید تا برای کاربران دانلودشون راحت تر بشه
ممنون

yoosef_st
04-06-2010, 17:24
این برنامه که دیگه کار نمیکنه.
از وقتی پرشین گیگ و پارسا اسپیس اون محدودیتها رو گذاشتن که هیچ کدوم از این عکسها نشون داده نمیشن. مگه نه؟

t2download
11-06-2010, 13:18
کسی از دوستان برنامه تبدیل کننده عکس و فیلم فارسی سراغ داره واسه یکی از دوستان می خوام و تو تاپیک ها ندیدم ممنون میشم کمکم کنید .:20:

*Mehran*
19-06-2010, 17:05
کسی از دوستان برنامه تبدیل کننده عکس و فیلم فارسی سراغ داره واسه یکی از دوستان می خوام و تو تاپیک ها ندیدم ممنون میشم کمکم کنید .:20:

خوب دوست عزیز شما میتونین از نرم افزار Ulead 11 یا 12 استفاده کنین برنامه خوبی هستش ...

*Mehran*
20-06-2010, 09:36
با سلام من یک نرم افزار می خوام که بشه با اون یک فیلم رو به فلش تبدیل کنه ، ممنون .

hmdfgh
25-06-2010, 20:35
این دوتا سالم مساقسم و قابل رسیوم

کد:
یــا
کد:
بعد از یک ساعت کنکاش ؛ ظاهرا فقط این سالمه
چه جور می شه ازش استفاده کرد؟!:19:
من که به هیچ صورتی نتونستم.:31:

و اما shalineh عزیز:
1- برای برنامه تون منو بذارید.ورژن برنامه ، اطلاعاتی درباره نویسنده (خودتون) ، راهنمای استفاده ، امکانات نسخه جدید و ...
دیگه کسی هم نمی تونه اونو بدزده.:5:
2- برنامه تون کمی خودپسنده:11: یکسره در جلو همه پنجره هاست.این امکان رو به صورت دلخواه جزو setting قرار بدید
3- ظاهر برنامه را شکیل تر طراحی کنید. روی فونت و رنگ اونها هم باید کار کرد.

gh_reza1161
29-07-2010, 11:19
نرم افزار IRANIAN TV & RADIO

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود نسخه 1 کتابخانه همراه شهید غلامرضا زهره منش
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])( بیش از 60 کتاب )

دانلود نسخه 2 کتابخانه همراه شهید غلامرضا زهره منش با قابلیت ارسال پیامک ( بیش از 100 کتاب )

بخش اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخش دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخش سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود نرم افزار ساخت کتابهای موبایل کتابچه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MR.CART
15-08-2010, 23:45
با سلام بر دوستان دانلود این برنامه بی نتیجه است لطفا تا تغییر پبدا کردن لیک شکلک ها صبور باشید
منم واقعا حالم گرفت اینهمه تعریف که میکردید از این برنامه پس چیشد؟؟؟

MR.CART
15-08-2010, 23:50
راستی این برنامه به کجای نرم افزار های بخش پارسی مربوط میشه ما که هر چی دیدم انگلیسی بود شاید ساخت کاربرا بوده ولی زبانش انگلیسی بود

shalineh
24-08-2010, 15:09
از مدیران عزیز خواهشمندم پستهای اضافه و بی ربط به تاپیک را حذف کنند.
ورژن 4 ، بزودی ...

Jalal
24-08-2010, 15:46
تاپیک بسته شد