PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشكال در نصب movable type 3.2 نياز فوري . كمك

hossein_bir
18-09-2005, 10:49
من movable type 3.2 رو بر روي وبلاگم ريختم و تنظيماتش هم انجام دادم اما كار نميكنه ؟
يعني تموم نمياردش ؟
چه كار كنم
وقتي آدرس ميدم ..../cgibin/mt/mt.cfg
صفحه فقط سفيده ؟ چه كار كنم ؟

Sina
18-09-2005, 16:19
فايل mt-load.cgi رو اجرا كردين ؟ اروري چيزي نداد ؟

hossein_bir
18-09-2005, 21:39
در مورد اجرای mt-load.cgi این فایل در ورژن جدید وجود نداره و فایلی هم که ویرایش میشه طوری که در انجمن ها خوندم Mt-config.cgi-original می باشد . ولی این تغییرات رو انجام دادم فکر کنم درست هم باشه . فقط نمیدونم چرا اجرا نمیشه . پس از نوشتن آدرس لود mt فقط صفحه سفید میاد .
لطفا راهنمایی کنید . هیچ error هم نمیده .

Nesta
18-09-2005, 23:59
سلام دوست عزیز من اموزشی‌ در این مورد گذاشتم که در انجمن آموزش هست به اون مراجعه کنید یا کتاب های خوب .چون اینطوری کمی‌ سخت می‌شه کار شما .البته من برای این که خوب بخواهید یاد بگیرید میگم .
متشکر.

hossein_bir
19-09-2005, 05:56
سلام nesta جون
ممنون از راهنمایی
اگه میشه لینک انجمنتونو بدین . ممنون
همچنین عزیز جون سوالی رو در یک انجمن شما گفته بودم می خواستم اینجا اگه بشه توضیحی بدین
من php می خوام . و طبق آموزش شما wampserver رو download کردم
اما وقتی روی کامپیوتر اجرا می کنم
the programm too big to fit mememory
همچین خطایی میده .
میشه بگین چکار کنم ؟
ضمنا php triad هم download کردم اون هم اول همین خطا رو میداد ولی بعد ویندوز عوض کردم این خطا رو نمیده ولی میگه kernel32.dll رو پیدا نمیکنه . این خطا رو اکثر برنامه هایی که دونلود کردم میدن . میشه توضیحی بدین .

hossein_bir
20-09-2005, 08:42
من mt رو نصب کردم و بالاخره درست شد اما در صفحه ای که برام میاد یک دکمه finished هست که بعئ می زنم در صفحه بعد mt-upgrad.. به جای mt.cgi می گیره که این صفحه cannot ... میده . چه کار کنم ؟