PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه ايميل هاي Hotmail و MSN خود را مانند ايميلهاي خريداري شده كنيم؟

tandis
18-09-2005, 10:45
سلام دوستان .. من خيلي وقته که ايميل هاي Hotmail و MSN خودم رو نمي تونم توي Outlook باز کنم .. يه جايي يه آموزش ديدم در اين باره که اون هم جواب نداد .. البته ايميل من رو از حالت 2 مگابايتي در آورد و به 25 مگابايت تبديل کرد اما 250 مگابايتي که نويسنده وعده داده بود نشد .. لطفا اگه کسي راهي سراغ داره به من بگه تا من بتونم ايميلم رو توي Outlook باز کنم .. ( اين رو هم بگم که من شناسوندن ايميل رو در Outlook بلدم ) .. منتظر کمکهاي شما هستم .. التماس دعا .. يا علي

bibal
18-09-2005, 11:41
منم هیمین مشکل را دارم - 4 ماه هست که 25 مگابایت هست

amir abbas
18-09-2005, 11:52
ببينيد سرويس pop3 ايميل هاي MSN و hotmail پوليه و نميشه ايميلها رو با اوت لوك دريافت كرد ولي ميشه با يه سري برنامه اين كار رو كرد
براي سرويس ياهو مثلا يه برنامه به اسم yahoo pop هست كه سرويس pop3 رو شبيه سازي ميكنه

الان يه برنامه جديد به اسم pop peeper اومده كه ميتونه با تنظيم اون از اين سرويسها ايميل در حالت pop3 استفاده كني

POP3, SMTP, GMail, Hotmail\MSN, Yahoo, Mail.com, MyWay, Excite, Lycos.com, RediffMail

از اينجا هم ميتوني دانلودش كني

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sina
20-09-2005, 22:48
منتقلش كردم اينجا ...

tandis
21-09-2005, 11:33
سلام دوستان .. اين اون روشيه که گفتم ميگن اگه انجام بدين ايميلتون ميشه 250 مگابايت ولي من امتحان کردم و مال من نشد:
.................................................. ............................
خیلی ها اکانتهای ماکروسافتشون 25 مگ شده و خیلی هم 250 مگ.
اما تعداد خیلی زیاد دیگه ای هنوز 2 مگ هست.
خوب اینکاری رو که میگم انجام بدین تا اکانتتون 25 مگ بشه.
اول از همه مسنجرتون رو ببندید.
وارد اکانتتون بشید و به OPTION برید > توی گزینه ها personal رو انتخاب کنید و توی این منو My profile رو انتخاب کنید
حالا کشور خودتون رو آمریکا US و شهر خودتون رو Florida و منطقه تون رو 33332 کنید.
اطلاعات رو آپدیت کنید و روی این لینک کلیک کنید.
این لینک اکانت شما رو Deactive میکنه. هیچ نگران نباشید چون همه ایمیلهاتون سر جاش میمونه.
بعد از اینکه اکانت دی اکتیو شد دوباره وارد اکانت شید و اکانت رو اکتیو کنید.
حالا شما یه اکانت 25 مگی دارید.
که بعد از چند روز به 250 ئگ تبدیل میشه.
در حال حاضر سرور ماکروسافت خیلی شلوغه و من هنوز موفق نشدم اکانتمو آپگرید کنم.
التماس دعا .. يا علي

فربد
26-09-2005, 12:38
میشه بگی رو کدوم لینک کلیک کنیم؟

termite62
28-09-2005, 00:08
سلام دوستان .. اين اون روشيه که گفتم ميگن اگه انجام بدين ايميلتون ميشه 250 مگابايت ولي من امتحان کردم و مال من نشد:
خیلی ها اکانتهای ماکروسافتشون 25 مگ شده و خیلی هم 250 مگ.
اما تعداد خیلی زیاد دیگه ای هنوز 2 مگ هست.
خوب اینکاری رو که میگم انجام بدین تا اکانتتون 25 مگ بشه.
اول از همه مسنجرتون رو ببندید.
وارد اکانتتون بشید و به OPTION برید > توی گزینه ها personal رو انتخاب کنید و توی این منو My profile رو انتخاب کنید
حالا کشور خودتون رو آمریکا US و شهر خودتون رو Florida و منطقه تون رو 33332 کنید.
اطلاعات رو آپدیت کنید و روی این لینک کلیک کنید.
این لینک اکانت شما رو Deactive میکنه. هیچ نگران نباشید چون همه ایمیلهاتون سر جاش میمونه.
بعد از اینکه اکانت دی اکتیو شد دوباره وارد اکانت شید و اکانت رو اکتیو کنید.
حالا شما یه اکانت 25 مگی دارید.
که بعد از چند روز به 250 ئگ تبدیل میشه.
در حال حاضر سرور ماکروسافت خیلی شلوغه و من هنوز موفق نشدم اکانتمو آپگرید کنم.
التماس دعا .. يا علي

مرسی از آموزش زیبا و یک خواهش آدم خوبه اسم منبعی را که از آن این آموزش را یاد گرفته ذکر کنه
ممنون می شم من یادم است این آموزش را با لینک برای شما فرستادم حداقل کامل میگذاشتی