PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آماده سازی سریع تم های سونی اریکسون برای منوی فلش با SE-Theme Tools 0.5

K A R I M I
16-09-2007, 07:48
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم هدیه من به شما SE-Theme Tools 0.5 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی از ابزار ویرایش تم های سونی اریکسون که توسط اینجانب نوشته شده است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و برای شما P30World ی های عزیز تهیه گردیده است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش کار با این برنامه به این صورت هست که شما تم مورد نظر را در پوشه اصلی برنامه قرار می دهید و سپس (SE-Theme Tools (Run را اجرا می کنید، در صورت استاندارد بودن تم ( منظور این است که تم مورد نظر با Sony Ericsson Theme Creator ساخته شده باشد و فایل Theme.xml را دارا باشد که اکثر تم های موجود استاندارد می باشند) سوالی پرسیده می شود که که شما باید اسم منوی فلش مورد نظرتون رو بنویسید و Enter را بزنید !
به همین سادگی ! ! حالا تم پردازش شده شما در پوشه Processed Theme با نام Theme آماده استفاده می باشد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سه نکته مهم :
1) در هر بار استفاده فقط یک تم را برای پردازش در پوشه اصلی قرار دهید .
2) در صورت استاندارد نبودن تم ، شما میتوانید تم را با برنامه Sony Ericsson Theme Creator باز کنید و آن را سیو کنید به این صورت تم شما استاندارد می شود.
3) بعد از عمل پردازش پوشه Processed Theme را خالی کنید چون در پردازش بعدی تم پردازش شده روی این تم کپی می شود ( نگران نباشید ! در صورت وجود تم در این پوشه به شما اطلاع داده می شد )

با دانلود این برنامه 1.34 مگابایتی دیگر نیازی به Winrar و Tugzip و ... ندارید و در عرض 5 ثانیه می توانید تم مورد نظرتان را برای منوی فلش آماده کنید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید<لطفا هر گونه مشکل یا باگی را که در برنامه مشاهده کردید، در این تاپیک بیان کنید تا در ورژن های بعدی برطرف شوند>

hossein1111
16-09-2007, 09:23
زحمت كشيدي ممنون ولي همش ميگه تمت استاندارد نيست!!!!!!

K A R I M I
16-09-2007, 16:21
آیا تم مورد نظر رو در پوشه اصلی قرار داده اید ؟
آیا تم را مستقیم در پوشه اصلی قرار داده اید یا اینکه داخل فایل Rar و zip و ... قرار دارد ؟
ممکن است تم شما با Sony Ericsson Theme Creator ساخته نشده باشد !
ابتدا پست اول را به طور کامل بخونید بعد تمتون رو عوض کنید ...
من این برنامه رو رو انواع و اقسام تم ها امتحان کردم و هیچ گونه مشکلی نداشتم !
لطفا دوباره امتحان کنید ...
در ضمن به اون سه نکته ای که گفتم دقت کنید.

Mahdi_Moosavi
16-09-2007, 17:25
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم هدیه من به شما SE-Theme Tools 0.5 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی از ابزار ویرایش تم های سونی اریکسون که توسط اینجانب نوشته شده است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و برای شما P30World ی های عزیز تهیه گردیده است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش کار با این برنامه به این صورت هست که شما تم مورد نظر را در پوشه اصلی برنامه قرار می دهید و سپس (SE-Theme Tools (Run را اجرا می کنید، در صورت استاندارد بودن تم ( منظور این است که تم مورد نظر با Sony Ericsson Theme Creator ساخته شده باشد و فایل Theme.xml را دارا باشد که اکثر تم های موجود استاندارد می باشند) سوالی پرسیده می شود که که شما باید اسم منوی فلش مورد نظرتون رو بنویسید و Enter را بزنید !
به همین سادگی ! ! حالا تم پردازش شده شما در پوشه Processed Theme با نام Theme آماده استفاده می باشد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سه نکته مهم :
1) در هر بار استفاده فقط یک تم را برای پردازش در پوشه اصلی قرار دهید .
2) در صورت استاندارد نبودن تم ، شما میتوانید تم را با برنامه Sony Ericsson Theme Creator باز کنید و آن را سیو کنید به این صورت تم شما استاندارد می شود.
3) بعد از عمل پردازش پوشه Processed Theme را خالی کنید چون در پردازش بعدی تم پردازش شده روی این تم کپی می شود ( نگران نباشید ! در صورت وجود تم در این پوشه به شما اطلاع داده می شد )

با دانلود این برنامه 1.34 مگابایتی دیگر نیازی به Winrar و Tugzip و ... ندارید و در عرض 5 ثانیه می توانید تم مورد نظرتان را برای منوی فلش آماده کنید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید<لطفا هر گونه مشکل یا باگی را که در برنامه مشاهده کردید، در این تاپیک بیان کنید تا در ورژن های بعدی برطرف شوند>

محمد جون ای ول :46: کارت درسته :10:

hossein1111
16-09-2007, 20:04
آره مشكل همون بود كه با Sony Ericsson Theme Creator ساخته نشده بود
دمت گرم

adamhesaby
16-09-2007, 21:05
دمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــت گــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــرم
در مورد من که خیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــلــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــی کاربـردی بـود

K A R I M I
16-09-2007, 21:20
محمد جون ای ول :46: کارت درسته :10:
ممنون کار شما درست تره !

آره مشكل همون بود كه با Sony Ericsson Theme Creator ساخته نشده بود
دمت گرم
خوشحالم که مشکلتون حل شده ...

دمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــت گــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــرم
در مورد من که خیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــلــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــی کاربـردی بـود
ممنون ، لطف دارین ...

دوستان اگر پیشنهادی برای بهبودیه برنامه یا افزودن قسمت های بیشتر به برنامه را دارند لطف کنند و اینجا ذکر کنند ، مشکل هاش رو هم لطفا بگید ...

ostooreh
16-09-2007, 21:29
سلام مرسی عالیه فقط اگه منوی فلش ماله صفحه ی اصلی و منو بود چی اسم هر دو شو که نمیشه وارد کرد مثلا این فلش منو اینجوریه:carbon_240x320 ماله منوی اصلی و carbon_clock واسه ی صفحه ی اول چی کار کنم؟

ajnoori
16-09-2007, 21:40
بابا دستتون درد نکنه ایول دارین

K A R I M I
16-09-2007, 22:19
سلام مرسی عالیه فقط اگه منوی فلش ماله صفحه ی اصلی و منو بود چی اسم هر دو شو که نمیشه وارد کرد مثلا این فلش منو اینجوریه:carbon_240x320 ماله منوی اصلی و carbon_clock واسه ی صفحه ی اول چی کار کنم؟
اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم فکر نکنم مشکلی باشه اسمی رو که شما در برنامه وارد می کنید مربوط به دسک تاپ هستش و کاری با استند بای نداره ! شما فلش مربوط به دسک تاپ رو توسط برنامه درست می کنید و فایل فلشی رو که می خواهید برای استند بای ( یا همون بکگراند خودمون ) بزارید رو باید از خود گوشی تنظیمش کنید و روی فلش مورد نظر مور را بزنید و یوز از وال پیپر را انتخاب کنید ...
اگه به مشکلی بر خوردید حتما اونو اینجا ذکر کنید ...

mhf_1411
17-09-2007, 01:15
سلم
اقا دستت درد نکنه

اما من یه مشکل داشتم وقتی تم رو توی صفحا اصلی می زارم و رو برنامه کلیک می کنم اصلا چیزی اجرا نمیشه و نمی پرسه فقط یه فایل به پسوند temp به نام b2e.temp درست می کنه حتی تم اصلی w810 رو هم همینطور می کنه
مشکل ا زکجاست؟

K A R I M I
18-09-2007, 06:54
دوست عزیز شما این فایلی رو که اینجا گذاشته ام رو دانلود کن ، درون این فایل یک تم هست و فایل بهینه شده (SE-Theme Tools (Run شما جفتش رو در پوشه اصلی بزار ، توجه داشته باشید که این فایل باید جایگزین فایل قبلی شود و بعد اجراش کنید به احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل میشه ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

wwkl8001
18-09-2007, 13:02
:11:مرسی از راهنمایی و زحماتت
اگه می شه یه دعوتنامه از parsa space برام send کن تا منم بتونم ازش استفاده بکنم:20:

armin_goooodboy
18-09-2007, 14:42
K A R I M I عزیز
دارم دانلود میکنم
هنوز تمام نشده
فقط گفتم یه تشکر ویژه ازت بکنم چون واقعا کار رو راحت کردی
ممنون

ایشالا تو همه زمینه ها همیشه موفق باشی

mhf_1411
19-09-2007, 01:03
دوست عزیز شما این فایلی رو که اینجا گذاشته ام رو دانلود کن ، درون این فایل یک تم هست و فایل بهینه شده (SE-Theme Tools (Run شما جفتش رو در پوشه اصلی بزار ، توجه داشته باشید که این فایل باید جایگزین فایل قبلی شود و بعد اجراش کنید به احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل میشه ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آقا دستت درد نکنه کار کرد فقط موقع بستن cmd سوال end now رو می پرسه که کلیک می کنی می بنده

khore_64
19-09-2007, 01:59
سلام من دانلود کردم .برنامه درست هم کار نمیکنی ولی نمیفهمم چه تغییری میدی تم رو؟؟؟؟؟؟

adamhesaby
19-09-2007, 03:34
دستت درد نکنه کریمی جان
میگم نمیشه ورژنهای بعدیشو یه طوری بنویسی که مثلا منوی مورد نظر با پسوند swf.* رو از رو هارد Add کنیم و تم مورد نظر رو هم با پسوند thm.* از رو هارد add کنیم بعد یه دکمه رو بزنیم (مثلا create theme) و تم ادیت شده رو تو یه فلدر از پیش تعیین شده بریزه! اگه بشه چند تا تم رو با چند تا منوی فلش add کنیم تا همه رو ییهو ست کنه که دیگه عالی میشه!
البته الان هم نرم افزارت خیلی توپه ها! ولی اونجوری یکم کاربر پسند تر میشه

K A R I M I
19-09-2007, 05:21
:11:مرسی از راهنمایی و زحماتت
اگه می شه یه دعوتنامه از parsa space برام send کن تا منم بتونم ازش استفاده بکنم:20:
لطفا به تاپیک مربوطه برای درخواست خود مراجعه کنید .

K A R I M I عزیز
دارم دانلود میکنم
هنوز تمام نشده
فقط گفتم یه تشکر ویژه ازت بکنم چون واقعا کار رو راحت کردی
ممنون

ایشالا تو همه زمینه ها همیشه موفق باشی
ممنون
نظر لطف شماست ...

آقا دستت درد نکنه کار کرد فقط موقع بستن cmd سوال end now رو می پرسه که کلیک می کنی می بنده
پس حالا دیگه 100% یقین پیدا کردم که مشکل از ویندوز شما بود !
در ضمن نباید cmd رو ببندید ، باید طبق دستورات از برنامه خارج شوید ...
وقتی که شما اسم منوی فلش خودتون رو نوشتین بعدش باید اینتر کنید و بعد دوباره اینتر کنید تا بدون مشکل از برنامه بیاد بیرون ! اگه منم بخوام وسط کار cmd رو ببندم End Now میاد ...

سلام من دانلود کردم .برنامه درست هم کار نمیکنی ولی نمیفهمم چه تغییری میدی تم رو؟؟؟؟؟؟
اگر یه کم تو کار هک باشید میتونید بفهمید که برنامه چه کاری رو انجام میده !
دوست عزیز مشکل شما با برنامه چیه اجرا نمیشه ( که بعید میدونم چون باهاش کار کردید ) یا اینکه تم شما رو بدون تغییر میفرسته تو پوشه تم های پردازش شده ؟

دستت درد نکنه کریمی جان
میگم نمیشه ورژنهای بعدیشو یه طوری بنویسی که مثلا منوی مورد نظر با پسوند swf.* رو از رو هارد Add کنیم و تم مورد نظر رو هم با پسوند thm.* از رو هارد add کنیم بعد یه دکمه رو بزنیم (مثلا create theme) و تم ادیت شده رو تو یه فلدر از پیش تعیین شده بریزه! اگه بشه چند تا تم رو با چند تا منوی فلش add کنیم تا همه رو ییهو ست کنه که دیگه عالی میشه!
البته الان هم نرم افزارت خیلی توپه ها! ولی اونجوری یکم کاربر پسند تر میشه
در مورد اولیش بعید میدونم ولی تو ورژن بعدیش یه خاصیت شبیه درخواست شما بهش اضافه میشه ...
درمورد درخواست بعدی شاید تو ورژن بعدی این کار رو انجام بدم ( یعنی اگه بتونم !!!! )

khore_64
20-09-2007, 01:13
برنامه کار میکنه.ولی هیچ تغییری نمیکنه تمم