PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : براى Update كردن McAfee 2005 از كجا و چه جورى بايد يكProxy پيدا كنم؟

ali2006
02-11-2004, 00:30
براى Update كردن McAfee 2005 از كجا و چه جورى بايد يكProxy پيدا كنم؟ از اون چه جورى استفاده كنم؟!!!
ممنون ميشم اگه راهنمايى كنيد.

MaFia
02-11-2004, 01:43
سايتهايي هستند كه ------ ها رو هر روز اعلام مي كنند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

براي استفاده هم به ترتيب زير در IE خود عمل كنيــد
Tools---Internet Option--Connections
در پنجره اي كه گزينه ديال آپ (نام سرويس دهنده اينترنت و يا ... را نام گذاري كرديد)
كه در شكل ديده مي شه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رو آيكون ديال آپ كه باهاش كانكت شديد به اينترنت كليك كنيد و در قسمتي كه در شكل مي بينيد آي پي (آدرس) و در قسمت مقابلش پورت را وارد كنيد بعد از اين كار پنجره هاي مربوط رو
OK كنيد حالا شما مي توانيد از آي پي ديگه اي جز آي پي خود استفاده كنيد
عجله داشتم يه كم پراكنده شد نوشته ها اميدوارم ببخشيد :lol: :lol:
البته نمي دونم اين راه براي برنامه مورد نظر كار ساز هست يا نه دوستان اگه اطلاع دارند مي تونند كمك بيشتري كنند.

mehshad
02-11-2004, 02:10
سايت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سايت نمايندگي محصولات مك افي در ايرانه ميتونيد اونجا از كارشناسان اين شركت درباره اين مشكل سوال كنيد.البته جواب منو كه ندادن. :(

30naa
02-11-2004, 16:56
مگه ممکنه؟
مکافی نماینده تو ایران؟
مگه بی کارن بیان تو ایران نمایندگی بزنن؟

Sinagood
02-11-2004, 17:02
آره پاندا هم تو ايران داره تازه يك تيتانيوم 10000 تومان بيشتر نيست :shock:

mehshad
04-11-2004, 04:19
خودشون كه تو روزنامه عصر ارتباط اينطوري ادعا كردن.اگه به اين سايت رفتين يه نگاهي به قيمتها بندازين.قيمت يك بسته كامل90000 تومان!!!!!!!!!!!!!!1

hobgoblin
18-11-2004, 12:16
آقا من mcafee 2005 ريختم وقتي ميخوام خودم update كنم نميشه ولي گذاشتمش رو automatic update هفته اي يه دفعه خودش update
ميشه از ------ هم استفاده نمي كنم .
خدا وكيلي يه ذره هم سرعت كامپيوترو نمياره پايين.
من كه آنتي ويروس به اين توپي نديدم.

M.e.h.r.a.n_Swe
18-11-2004, 16:41

البته شاید ربطی نداشته باشه ولی جهت اطلاع برای دوستان میگم

من دیشب McAfee internet security 2005 رو نصب کردم رو سیستمم و راحت update شد البته فکر کنم چون خودم شخصا اقدام کردم برای update ..واسه همین برای update شدن وارد سایت خودش شد و هر دفعه که میخواستم چک کنم ببینم update دیگه ای باقی مونده یا نه ولی باز هم update رو بهم میداد
چون اگر update بشه و چیزی باقی نمونده باشه در دفعه بعد باید اعلام کنه که انتی ویروس شما اپدیت هست و چیزی نمونده
در انتی ویروسهای دیگه که اینطوریه ولی McAfee internet security رو نمی دونم چون اولین دفعه هست که ازش استفاده میکنم اونم فعلا ازمایشی نصب کردم و تا الان که خوب بوده و کارش عالیه

در پایین هم لینک دانلود McAfee internet security 2005 رو که خودم دانلود کردم و نسخه فول و کرک شده اش نیز میباشد مینویسم شاید بدرد کسی بخوره

حجم 30 مگابایت

موفق باشید
مهران

30naa
19-11-2004, 12:37
لینک آنتی ویروسش رو کسی نداره؟

هیچ وقت سایت شرکت سازنده برنامه ی کرک شده نمیزاره

M.e.h.r.a.n_Swe
19-11-2004, 19:13

هیچ وقت سایت شرکت سازنده برنامه ی کرک شده نمیزاره

تو اگر خواستی باور کن و نخواستی نکن ولی حرف شما هم درسته که میگید هیچ وقت سایت شرکت سازنده برنامه ی کرک شده نمیزاره ولی میشه بگید این کلمه یعنی چی :?:
Licensed=اجازه . پروانه . جواز پروانه دادن

این کلمه زو میتونی در لینک دانلود که در بالا بایپ شده ببینی
این برنامه خریداری شده عزیز و شما میتونی رایگان دانلود کنی که همین الان روی سیستم من داراه کار میکنه و کاملا قانونی و تازه Update هم میشه . :roll:

این هم عکسی ازش ...بهر حال چیزی رو امتحان نکرده نمیشه نظر داد و یک نکته دیگه من اگر برنامه ای رو خودم شخصا امتحان نکنم هرگز در سایت معرفی نمیکنم میتونی اینو از تمامی برنامه هایی که در Forum تا کنون معرفی کردم متوجه بشی

موفق باشید
مهران

Sinagood
19-11-2004, 20:44
بابا بالاخره شما چند تا آنتي ويروس داري؟؟؟؟؟ :mrgreen:

اما من ميگم كه اگه PC-CILLIN كه خيلي خوبه نتونه جاي BD و ZA رو بگيره ميتونه جاي ZA رو بگيره و تركيب PC-CILLIN و BD خيلي باحاله.

اما هر كسي نظري داره و من هم اينجا وايسادم كه از نظر شما كه حاصل تجرتونه استفاده كنم

M.e.h.r.a.n_Swe
19-11-2004, 22:46
سینا جان راستش خودت که میدونی مدتیه انتی ویروسها رو دارم امتحان میکنم واسه اینکه بتونم بفهمم کدومشون بهتره و کدام یک از لحاظ امنیتی بهتره روی یک سیستم نصب بشه

البته درست میگی سینا جان هر کسی میتونه نظری داشته باشه ولی فقط نظر مهم نیست ...طرف باید خودش بره و تحقیق بکنه در موردشون و بعد خودشم یک مدتی ازش استفاده بکنه

مثلا یکی از تحقیقات من در مورد انتی ویروس میتونم به یک مورد در مورد Norton AntiVirus اشاره بکنم که این انتی ویروس خیلی از ویروسها و تروجانها رو نمیتونه تشخیص بده
برای نمونه میتونم به تروجان MultiDropper-JZ اشاره بکنم که شما با Search کردن در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتوانید بفهمید که نورتون اطلا همچین تروجانی رو نمیشناسه و حالا اگر یکی این تروجان رو گرفته باشه و انتی ویروس نورتون رو هم داشته باشه اونوقت تکلیفش چیه :?:

ولی من خودم شخصا فعلا این انتی ویروسهای زیر رو تایید میکنم

McAfee internet Security 2005
PC Cillin internet Security 2005
BitDefender professional v8.0

موفق باشید
مهران 8)

MaFia
20-11-2004, 02:41
تجربه من هم نتيجه اي كه داد دقيقا با مهران يكي بود به اضافه اينكه مسايل غير تخصصي هم مثل عادت و خوش دستي نرم افزار و آپديت نرم افزارهاي ذكر شده توسط مهران هم قابل توجه من بود و نتيجه دقيقا :
McAfee 2005
BitDefender v8.0
PC Cillin 2005

M.e.h.r.a.n_Swe
21-11-2004, 22:07

این هم لینک نسخه کامل این انتی ویروس که خواسته بودی ....هم نسخه پرو و هم نسخه معمولی

McAfee VirusScan Professional Edition v9.0

19 MG

نسخه کامل میباشد و هیچ احتیاجی به کرک با سریال نداره در لینک بالا اگر به کلمه Licensed دقت کنید متوجه میشید

McAfee VirusScan HOME Edition v9.0

7,5 MG

McAfee VirusScan Enterprise 8.0i

11,6 MG

در ضمن شما برای UP date باید اول در سایت McAfee ثبت نام کنید که ثبت نامش هم مجانی هستش ....برای ثبت نام کردن میتوانید از این لینک استفاده کنید

موفق باشید
مهران

free_user
06-01-2005, 11:37
سلام
آپدیت مک افی فقط برای مدت کوتاهی مجانی کار می کنه و بعد از کار می افته این به معنی مجانی بودن نیست.
بای

Sinagood
06-01-2005, 11:40
ولي اين يكي نه اين جوري نيست

من كه آزمايش كردم كامل رجيستر شده بود

free_user
06-01-2005, 11:53
سلام
آپدیت مک افی فقط برای مدت کوتاهی مجانی کار می کنه و بعد از کار می افته این به معنی مجانی بودن نیست.
بای