PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استادان مولتي مديا بيلدر كمكم كنند؟

yoseph
17-09-2005, 11:36
--------------------------------------------------------------------------------

سلام به مدیر محترم این انجمن
من میخواهم در تمپلیت مولتی مدیا بیلدر که مربوط به اجرای فایلهای ویدیویی است این تغیرات را انجام دهم.
ميخواهم 5 تا آيكون تعريف كنم كه وقتي روي آيكون شماره 1 كليك ميكنم تراك تصويري شماره يك و وقتي روي آيكون شماره 2 كليك ميكنم تراك تصويري شماره 2 و همين طور به ترتيب ،همچنین قابلیت این را داشته باشد که آخرین تراک نشان دادن فایلهای ویدیویی را ادامه دهد.و همچنین اين برنامه قابليت اين را داشته باشد كه تصوير را به جلو و عقب بكشد .
البته در اين برنامه وقتي از منوي بروز فايل تصويري را فراخواني ميكنيم هيچ مشكلي ندارد.و من ميخواهم تراك تصويري در درون مولتي مديا قرار گيرد و اجرا شود نه از طريق منوي بروز .
خيلي ممنون ميشوم اگه مشكل منو حل كني و این تغییرات را درتمپلیت انجام دهی و برایم بفرستی.
YOSEPHNOROUZI@YAHOO.COM

اين لینك يه تمپليت ديگست كه زيپ شده و حجمش 80كيلو بايت است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشكر فراوان

yoseph
23-09-2005, 19:30
در این بخش استادی نیست که ما را راهنمایی کنه

ممنون میشم اگر کسی جواب سوال منو بده

STAYWITHME
23-09-2005, 20:42
نه اینجا همه سی دی هاشون بدون اتو رانه

ZiTaNiX
11-11-2005, 22:58
عقب جلو بردن فیلم ها رو که بی خیال شو
چون باید 3 صفحه اسکریپت بنویسی
دوما امکانات بیلدر برای کار با فایل های تصویری خیلی کمه
با autoplay media builder کار کن
چون نصف کار هایی رو که می خوای اتوماتیک انجام میده
ورژن 6 رو برو دانلود کم
حجمش هم 30 هستش
پشیمون نمیشی

dalahooco
16-11-2005, 01:42
سلام دوست عزیز:
من این کار رو انجام دادم و شد...چندتا آیکون گذاشتم و رو هر کردوم که کلیک میشه فایل مربوط به خودشو نشون میده از رو سی دی..کاری نداره...البته باید یه کار بکنی..برای هر فایل تصویری که داری ..مثلا سه تا هست برای هر کدوم یه ویدئو بگذار و آدرس اون فایل تصویری رو بده... بعد روی آیکون ها تعریف کن که این فایل رو نشون بده و اون یکی ها رو هیدن کن...همین...راه دیگه ای نداره....
در ضمن من یه نرم افزار آموزشی الان درسنت میکنم که تا 1 ماه دیگه میاد تو بازار..با مولتی مدیا بیلدر....که فایل های تصویری زیادی توش به کار بردم به همین روش..موفق باشی
dalahooco@gmail.com
dalahooco.com

bb
28-01-2006, 09:00
برادر من از نسخه جدیدش استفتده کنی می تونی عقب جلو کنی
در مورد ساخت آیکون هم می تونی از hot spot استفاده کنی تا موقعی که روی هر آیکون می ری فیلم نشون داده شه