PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر دادن Imei K750 به اصلی

feri_f
14-09-2007, 16:12
دوستان به دلیل اینکه قانون رجیستر کردن گوشی های وارداتی خوشبختانه برداشته شده از
کسانی که اطلاعاتی راجع به چگونگی برگرداندن Imei (گوشی هایی که سریال چنج هستند) به سریال اصلی دارند البته بدون باکس و با کابل گوشی دعوت می کنم که در اینجا مطرح کنند...

majid_king69
14-09-2007, 19:41
وارد شدنت رو به پی سی رو تبریک میگم

majid_king69
14-09-2007, 19:42
بزار یه کمی خودمونی بشی بعد شروع کنب به سوال پرسیدن

majid_king69
14-09-2007, 19:44
یه جواب هم بهت میدم
تا اونجایی کهم ا خبر داریم به غیر از باس با هیچ وسیله ی دیگه نمیشه

R@R#M@N
14-09-2007, 22:30
الان حتمآ باید 3 تا پست پشت سر هم میدادی ؟؟؟
یدونه میدادی

jamali
14-09-2007, 22:34
همون ! از مردم عیب میگیره که چرا نیومده سوال میکنه! خودت با 116 تا پست چرا سه تا پست یه خطی پشت سر هم میدی؟

jamali
14-09-2007, 22:35
آقا من یه بار با کابل Usb این کار رو کردم از کرده ام پشیمون شدم . با باکس بکنی خیلی بهتره ...

Arashdn
15-09-2007, 17:46
با کابل usb هم میشه اما به احتمال زیاد پشیمونی داره
من باکسو توصیه میکنم

K A R I M I
16-09-2007, 09:03
با استفاده از روش زیر میتونید بعضی از گوشی ها رو به روش خاصی پچ نمود تا از چک کردن سریال GDFS توسط OTP موقع رد کردن Please Wait جلوگیری کند

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehran_h84
17-09-2007, 05:19
تبدیل سریال چنج به اصلی بدون باکس K750

به دلیل مهم بودن این مطالب کپی شده است.

همان طور که میدانید مخابرات چک کردن IMEI گوشیها را از سیستم خودش برداشت و حالا هر گوشی میتواند با سریال خودش در شبکه فعال شود. برای برگرداندن سریال چنج شده به اصلی میتوانید از باکس استفاده کنید و یا از نرم افزارهای فلش.

که مورد دومی را من امتحان کردم که خیلی هم جالب بود و با موفقیت این کار انجام شد.

اول MAIN را به تنهایی فلش کردم که پیغام مشهور سیم کارت درست را وارد کنید را داد که فهمیدم با فلش کردن MAIN به تنهایی به سریال اصلی برنمیگردد.

دوم گوشی k750 را با XS++ 1.2 فلش کردم اول FS بعد کاستومایز و بعد MAIN . از این فایلها استفاده کردم :

K750_R1CA021_MAIN_EU_1_CL_RED49.mbn
K750_R1CA021_FS_EMEA_6_RED49.fbn
و با CDA 102337/6-R5A کاستوم کردم

گوشی روشن شد ولی روی PLEASE WAIT ماند.

گوشی را با فار هک کردم به مسیر زیر رفتم tpa\preset\custom
تمام فایلها را پاک کردم ( به جز پوشه drm و فایلهای درون آن )
فایلهای که در آدرس زیر هست را در پوشه custom کپی کردم.

بعد به مسیر زیر رفتم tpa\preset\system\language
در داخل پوشه language به جز ar.t9 و fa.lng تمام زبانهای دیگر را پاک کردم.

بعد از خارج شدن از فار گوشی را روشن کردم و این بار با کمال تعجب پروسه Please Wait رد شد و گوشی با سریال خودش کار کرد. (سریال را چک کردم مال خودش بود)

بعد از این کار گوشی را به W800 تبدیل کردم و بدون اینکه مرحله قبلی را تکرار کنم بعد از فلش با XS دیگر روی Please Wait گیر نکرد و مثل دسته گل کار کرد.

خودم هم دلیل این کار را ندانستم ولی چون جواب گرفتم تو این تاپیک مطرح کردم.

magical
17-09-2007, 05:45
فایلهای که در ضمیمه هست را در پوشه custom کپی کردم.

مرسی عالی بود.
کدوم فایلها رو کپی کردی یه لینک بده؟

arash_a
17-09-2007, 05:47
چه جالب !!!

mehran_h84
18-09-2007, 06:40
مرسی عالی بود.
کدوم فایلها رو کپی کردی یه لینک بده؟

شرمنده اصلا حواسم نبوداینم لینک:

(در ضمن همونطور که اول توضیح دادم این روش ابداعی من نیست ... رو من حساب نکنید )

magical
18-09-2007, 10:03
اقا مهران مرسی.

iman_s
19-09-2007, 01:42
تبدیل سریال چنج به اصلی بدون باکس K750

به دلیل مهم بودن این مطالب کپی شده است.

همان طور که میدانید مخابرات چک کردن IMEI گوشیها را از سیستم خودش برداشت و حالا هر گوشی میتواند با سریال خودش در شبکه فعال شود. برای برگرداندن سریال چنج شده به اصلی میتوانید از باکس استفاده کنید و یا از نرم افزارهای فلش.

که مورد دومی را من امتحان کردم که خیلی هم جالب بود و با موفقیت این کار انجام شد.

اول MAIN را به تنهایی فلش کردم که پیغام مشهور سیم کارت درست را وارد کنید را داد که فهمیدم با فلش کردن MAIN به تنهایی به سریال اصلی برنمیگردد.

دوم گوشی k750 را با XS++ 1.2 فلش کردم اول FS بعد کاستومایز و بعد MAIN . از این فایلها استفاده کردم :

K750_R1CA021_MAIN_EU_1_CL_RED49.mbn
K750_R1CA021_FS_EMEA_6_RED49.fbn
و با CDA 102337/6-R5A کاستوم کردم

گوشی روشن شد ولی روی PLEASE WAIT ماند.

گوشی را با فار هک کردم به مسیر زیر رفتم tpa\preset\custom
تمام فایلها را پاک کردم ( به جز پوشه drm و فایلهای درون آن )
فایلهای که در آدرس زیر هست را در پوشه custom کپی کردم.

بعد به مسیر زیر رفتم tpa\preset\system\language
در داخل پوشه language به جز ar.t9 و fa.lng تمام زبانهای دیگر را پاک کردم.

بعد از خارج شدن از فار گوشی را روشن کردم و این بار با کمال تعجب پروسه Please Wait رد شد و گوشی با سریال خودش کار کرد. (سریال را چک کردم مال خودش بود)

بعد از این کار گوشی را به W800 تبدیل کردم و بدون اینکه مرحله قبلی را تکرار کنم بعد از فلش با XS دیگر روی Please Wait گیر نکرد و مثل دسته گل کار کرد.

خودم هم دلیل این کار را ندانستم ولی چون جواب گرفتم تو این تاپیک مطرح کردم.
دوست عزیز اولین کسی که این روش رو امتحان کرد من بودم و جواب نگرفتم. اگه میخوای رجیستر اصلی کنی فعلا تنها راه حل باکس هست. ولی اگه میخوای رجیستر دستی باشه ولی بعد از فلش گوشی کار کنه از پچ رد کردن please wait استفاده من. البته فقط برای یکسری از گوشیها.

majids
19-09-2007, 02:12
ها شنبه تو چرا نیرنگ میکنی خوب سریال اصلی را چرا تقلبی میکنی

farid ejay
19-09-2007, 09:43
این همه میگفتن اپدیت نکنین سریال می پره پس چی بود:31:

R@R#M@N
19-09-2007, 11:29
اون واسه قدیما بود که رجیستر کردن آزاد نبود و اگه گوشی رو آپدیت میکردی سریال میپرید
ولی الان رجیستر آزاد شده و اگه گوشی رو با باکس فلش کنی رجیسترش بر میگرده و اصلی میشه و حالا اگه آپدیت کنی مشکلی پیش نمیاد

iman_s
19-09-2007, 17:42
اون واسه قدیما بود که رجیستر کردن آزاد نبود و اگه گوشی رو آپدیت میکردی سریال میپرید
ولی الان رجیستر آزاد شده و اگه گوشی رو با باکس فلش کنی رجیسترش بر میگرده و اصلی میشه و حالا اگه آپدیت کنی مشکلی پیش نمیاد
اگه گوشی رجیستر دستی باشه بعد آپدیت با پیغام Insert correct SIMcard مواجه میشیم. چون با آپدیت هم سریالهای OTP و GDFS با هم یکی نمیشند. فعلا فقط با باکس یا چند تا برنامه که برای تغییر سریال پول میخوان.