PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد تنظیمات پریمیر

boogiman
14-09-2007, 11:03
با سلام
راستش من یک فیلم رو میکس کردم با پریمیر و بعدش که به فیلم avi تبدیلش کردم فیلم دارای پرشهایی هست میخواستم بپرسم این دلیلش چیه؟
بعد میخواستم تنظیمات پایانی پریمیر برای تبدیل فیلم به avi رو توضیح بدید برای ریختن فیلم روی سی دی معمولی.
با تشکر:11:

ra_hossein
14-09-2007, 23:00
yeki az moshkelati ke man fekr mikonam , baes shode ke filme shoma pas az render paresh dashte bashe , fekr mikonam marboot be filde taein shode dar tanzime payani poroje hast
dar ghesmate field 2 gozine darim 1: uper...2: lower....a
shoma ehtemalan uper ro entekhab kardid , in gozine marboot be sakht afzari mishe ke be komake an film ra render mikonid
shoma bayad lower ra entekhab konid chon be ehtemale ziyad shoma ba komak az systeme khodetoon render mikonid va karte khasi baraye render nadarid
man tanzimate khoroji ro baraye shoma minevisam ba inke nemidoonam ba che verjeni az premiere kar mikonid ( in tanzimat marboot be verjen elemente 2 hast vali taghriban shabih be baghiyeye verjenhast)a
general : file type = microsoft dv avi
rang = work area bar
video: comperssor = dv pal
frame rate = 25
keyframe and rendering = field: lower field first

hhaammiiddrreezzaa
24-09-2007, 20:41
با اجازه بزرگان و استادان انجمن
سلام به دوستان محترم
اولا از آقای ra_hossein خواهش می کنم فارسی بنویسند که هم بچه ها راحت بخوانند هم از قوانین انجمن پیروی کرده باشند. پیشاپیش از شما ممنون و متشکرم.

خب برویم سراغ آقای boogiman عزیز
من هنوز به چنین مشکلی برخورد نکردم ولی احتمالا بخاطر همان تنظیمات موقع export هست.البته برای ریختن فیلم روی cd از فرمت mpeg استفاده کن که زیاد جا اشغال نکنه.
file\export\adobe media encoder
از قسمت format گزینه mpeg-vcd را انتخاب کن.
البته اگر در انجمن جستجو کنی همین سوال شما را پرسیده اند و اساتید هم جواب داده اند که اگر به آنها هم سر بزنی بد نیست.

matrix10
01-10-2007, 10:07
موقعي كه روي تايم لاين اجرا مي كني باز پرش داره؟ آيا موقعي خروجي گرفتن رندر كردي؟ فيلمي كه خروجي گرفتي با چه فرمت و پسوندي هستش؟

boogiman
07-10-2007, 22:07
موقع خروجی فرمت avi هست و روی تایم لاین هم پرش نداره با تشکر از همه ی دوستانی که منو همراهی می کنند

matrix10
14-10-2007, 11:33
البته خروجي avi خيلي سنگينه و اجراي اون به خاطر ظرفيت اون مشكل سازه. به خاطر همين يا از روي تايم لاين اجرا كرده و روي فيلم خروجي مي گيرند يا تبديل به فرمتهاي سبكتر و كم ظرفيت ديگه مي كنند.
ولي يك سوال اينكه آيا موقع خروجي avi گرفتن كمپرسور و نوع فرمت avi شما چي هستش؟ يعني توي تنظيمات avi بايد نوع فرمت avi شما با كارت كپچرت يكي باشه . يه نگه بكن ببين چه جورياست.