PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای خرید MP3 Player

bithiah
17-09-2005, 07:41
از دوستان عزیز می خوام برای خرید یه MP3 Player خوب و مجهز موجود در بازار هر نظری دارند در اینجا بذارند.
همونطور که می دونین بعضی از MP3 Player ها بوسیله پورت USB شارژ می شند و بعضی ها با باتری. بنظر شما اولویت با کدومه و کدوم مارک از هر نظر، بخصوص گارانتی بهتره و پیشنهاد می کنین؟
ممنون

Rashidahwazian
17-09-2005, 11:54
دوست عزیز شما اگر انجمن رو بگردی تاپیک های زیادی در این زمینه می بینی که مطالب زیادی هم توش اومده می تونستی در ادامه اونها سوالت رو مطرح کنی.

من به شخصه این مدل رو می پسندم Creative Muvo2, 5 GB به خاطر اینکه باطری شارژی که با USB شارژ می شه داره و Microphone داره و یک سال گارانتی تعوض هم داره و ظرفیت بسیار خوبی هم داره و قیمتش حدود 160 تومن است.
البته گفتم که این نظر منه و بعضی از افراد هستن که اصلا اعتقاد دارن که باطری شارژی خوب نیست و باید باطری جداگانه باشه.

farhad resalati
17-09-2005, 12:25
از دوستان عزیز می خوام برای خرید یه MP3 Player خوب و مجهز موجود در بازار هر نظری دارند در اینجا بذارند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

smhosseini
17-09-2005, 13:06
دوست محترم ، به نظر من mp3 player هاي مدل creative خيلي خوب هستند . من خودم مدل Movo N200 با ظرفيت 256 مگ
ابايت رو دارم و ازش هم خيلي راضي هستم . قيمت حدود 90 هزار تومن - با قابليت Line in يعني شما از يه دستگاه ديگه مثل ضيط صوت يا سي دي پلير هم ميتونيد فايل روش بريزيد - با باطري نيم قلمي كار ميكنه . به نظر من كار اينها با باطري نيم قلمي خيلي بهتره چون اگه تو سفر يا موقع رانندگي تو جاده يا جائيكه دسترسي به كامپيوتر نداري ميتوني به راحتي باطري تو عوض كني . من خودم يه باطري نيم قلمي قابل شارژ و يه شارژر خريدم ، هميشه نيم قلمي هم همراهم هست اگه شارژي تموم شد از نيم قلمي معمولي استفاده ميكنم تا به جايي برسم و باطري شارژي ام رو بذارم شارژ. mp3 player هاي مدل creative از يه حسني برخوردار هستند كه گارانتي هاي معتبري مثل شاب يا فاره رايانه اونها رو ساپورت مي كنند ، تازه هر مدلي اش رو هم كه توي سايتش مي بيني تو بازار ايران هست .

HamidFULL
18-09-2005, 00:56
bithiah عزيز دوستان راهنمايی کردن به نظر من هم از Creative استفاده کن ولی از سری Muvo 2 البته اگه توی انجمن بگردی مطالب بيشتری پيدا ميکنی
البته اين تاپيک رو بايد در بخش "اطلاع رساني قيمت و مشورت خريد يا فروش" مطرح ميکرديد نه اينجا!!!

bithiah
18-09-2005, 08:19
ممنون از راهنمایی همه و ببخشین بخاطر ناشی گری بنده!
حقیقتش من خیلی توی انمن ها search کردم وای چون چیز خوبی پیدا نکردم اینجا تاپیک زدم.
دیگه تکرا نمی شه.