PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین برنامه برای تعمییر ریجستری

mrmmnb
13-09-2007, 20:43
به نظر دوستان بهترین برنامه برای دفراگ وتمییز کردن وتعمییر ریجستری چیه؟(من زیاد برنامه نصب وانیستال میکنم یه برنامه قوی معرفی کنید که واقعا ریجستری رو تمییز کنه خودم چند تا از این ها رو روی هاردم دارم ولی هر کدوم یه عیب هایی داره)
منتظرم
با تشکر

Carl
13-09-2007, 21:51
من که بهت رجیستری مکانیک رو پیشنهاد می‌کنم (اگه از قبل نداشتی)

Registry Mechanic / تمامی ورژن ها در این تاپیک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AB
13-09-2007, 21:54
تمام Optimizer های موجود رو امتحان کردم بهترینش Tune Up Utilities 2007 هست

mrmmnb
13-09-2007, 22:55
Tune Up Utilities 2007 برنامه کاملی هست وخودمم ازش استفاده میکنم ولی در این مورد(پاک کردن ریجستری) خیلی جالب عمل نمیکنه .
Registry Mechanic در مقابل Tune Up Utilities 2007 حرفی برا گفتن نداره(البته به نظر من) وزیاد باهاش کار نکردم فقط یه بار نصب کردم ودیگه ازش استفاده نمیکنم
ولی یه برنامه چند کاره بود(مثل این دو تا) یه بار نصب کردم خیلی خوب و عالی ریجستری تمییز کرد(در مورد ریجستری خیلی بهتر از Tune Up Utilities 2007 عمل میکرد) اما یادم نیست چه برنامه بود حالا هم حوصله ندارم برنامه هم رو بگردم ویکی نصب کنم تا ببینم کدوم یکی بوده برای همینگفتم از تجربه دوستان در این زمینه استفاده کنم
راستی برنامه هست که فولدر ها و فایل هایی که در پوشه Program Files یا پوشه WINDOWS و یا Documents and Settings بعد از انیستال کردن برنامه به جا میونه رو پاک کنه(هیچ کدوم از برنامه های فوق این کار رو نمیکنند)

p_s_m
14-09-2007, 06:34
با درود.

بهترين همينه !! :27:

TuneUp Utilities 2007 6.0.2313.0

TuneUp Utilities® 2007 optimizes the performance of your computer, corrects problems and helps you to customize your system to suit your needs. It combines important aspects of system configuration, security, cleaning and maintenance under a modern interface. You can remove unnecessary files from your hard disk(s), clean and optimize the registry, tweak your internet connection settings, recover deleted files, optimize memory and more. In addition, you can analyze your system, receive automatic suggestions for potential performance improvements and view detailed hardware information. TuneUp Utilities also includes an Uninstaller, registry Editor, Task Manager and even an Undelete tool to recover files that have been deleted from the recycle bin. A very nice tool, with many features that will appeal to novice as well as advanced users.

TuneUp Utilities 2007 makes Windows faster, more secure, and comfortable. All important aspects of system configuration, security, cleaning and maintenance are combined under a modern graphical user interface.

TuneUp Utilities 2007 has lots new to offer! With numerous new and improved features, TuneUp Utilities 2007 has become the premier tuning solution for Windows operating systems.

Features:

- TuneUp Utilities 2007 - Start Center

- Reliable Protection for Your Data

- Simple Hard Disk Organization

- Simple Windows Customization

- Perfect Error Correction

- Simple 1-Click Maintenance

- Optimum Start Acceleration

- Internet and Windows Acceleration

- Secure Data Rescue and Deletion

- Individual Windows styling

يا

يا

mrmmnb
14-09-2007, 12:56
من خودمم قبول دارم ولی در مورد تعمییر ودفراگ ریجستر برنامه ای بهتر ازاینم هست

shahin666
14-09-2007, 15:53
دوست عزیز برنامه های زیادی برای بهینه سازی رجیستری هستن
من که روی سیستم خودم این برنامه ها رو دارم

TweakNow RegCleaner ، Advanced Registry Tracer ، MV RegCleanr ، RegCure،Registry Defender
Registry Defragmentation ، Registry Defragmenter & Compactor ، Registry Help Pro ، Registry Fix
Registry Repair Wizard ، Registry Rescue ، RegVac Registry Cleaner ، Registry Mechanic ، Registry Booster

به نظر من که برنامه های Registry Defragmenter & Compactor ، Registry Repair Wizard 2007 ، RegCur ، RegVac Registry Cleaner برنامه های خوبی هستن
البته برنامه ای که شما میخواید می تونید برنامه Registry Booster رو هم امتحان کنید
یه سری توضیح درباره برنامه:

Registry Booster يك نرم افزار مناسب جهت بهينه سازي و پاك سازي سيستم و اشكالات رجيستري است. توسط اين نرم افزار مي توان به راحتي رجيستري ويندوز را اشكال زدايي كرد. قابليت ديگر اين نرم افزار تعمير ويندوز شما مي باشد و مي تواند اشكالات آن را برطرف كند. اين نرم افزار با ويندوز ويستا سازگار بوده، قابليت اشكال زدايي به صورت پيشرفته را دارا مي باشد، قابليت پشتيبان گيري و بازگرداندن دارد، قابليت Defrag رجيستري را دارد و همچنين قابليت اسكن و مديريت برنامه هاي Startup را نيز دارا مي باشد.
اینم لینک دانلود
از خوده سایت سازنده

OR

poloton7
15-09-2007, 22:49
به نظر من بهترین نرم افزار تعمیر ریجیستریregistery repair
نرم افزار دفراگdickeeper اگر درست هجی کرده باشم

mrmmnb
15-09-2007, 23:20
به نظر من بهترین نرم افزار تعمیر ریجیستریregistery repair
نرم افزار دفراگdickeeper اگر درست هجی کرده باشم

منظور ما دفراگ ریجستری بود که با همون برنامه ها انجام میشه اونی که شما میگید مال دفراگ کردن هارد دیسک هست