PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه ( ايجاد Vcd از فايل هاي عكس )

dsa
16-09-2005, 21:53
یه برنامه می خواستم که بشه عکس ها رو به صورت Vcd در اورد تا توی هر Player بشه عکس ها رو دید.سرچ هم کردم ولی نتونستم پیدا کنم....
Thx

nightwolf
17-09-2005, 02:06
با برنامه Ulead VideoStudio ميشه عكسها را به صورت يك فايل تصويري دراورد و مدت نمايش هر عكس را مشخص كرد :)

moneyed
17-09-2005, 08:30
به نظر من برنامه های proshow gold و memories on tv بهترین برنامه هایی هستند که میتونی در این زمینه استفاده کنید
مخصوص این کار ساخته شدند
عکس بده فیلم بگیر
تو گوگل سرچ کنی پیداشون می کنی

Mehdi_Best
17-09-2005, 09:15
dsa جان سلام
قبلا يكي از بچه ها درخواست چنين برنامه اي رو كرده بود كه من برنامه proshow gold را به همراه لينك دانلود و سريال و همينطور آموزش اين برنامه معرفي كردم. به نظر من بهترين برنامه براي كار مورد نظر شما همين برنامه است. اين هم لينك اون تاپيك:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dsa
17-09-2005, 11:57
با تشکر از دوستان ........ ولی Mehdi_Best توی اون تاپیکی که گفتی میرم ولی موقع دانلود Access Denied! میده !!!همه ی لینکهای دیگه هم (توی سرچ) همینطور ...... نمی دونم این ProShow Gold چشه که همه جا فیلتر شده.
اگه کسی بتونه یه لینکه سالم بذاره ممنون میشم حالا از همین برنامه یا از یه برنامه دیگه که همین کارو بکنه

Mehdi_Best
17-09-2005, 12:57
سلام دوست خوبم
اين لينك رو هم يه امتحاني بكن.
اگه ديدي ----- بود بگو كه يه جا آپلودش كنم برات. البته من خودم همين الان اين لينك رو امتحان كردم و مشكلي نداشت.

اين هم يه لينك ديگه:

ftp://ftp.cyfronet.krakow.pl/pub/mirror/WinSite/winxp/graphics/psgold32.exe

dsa
17-09-2005, 13:59
دمت گرم اولی که فیلتر بود ولی دومی نه .... ایول که کارت درسته((((( ممنون )))))

Honradez
19-09-2005, 10:48
dsa جان اگه ویندوز اکس پی داری از Windows Movie Maker استفاده کن.

آدرس:
Start > All Programs > Windows Movie Maker

moneyed
20-09-2005, 11:33
از این برنامه راحت تر و به در بخور تر هیچ جا پیدا نمیکنید
memoriesontv
از اینجا میتونید دانلود کنید / پلاگینش یادتون نره دانلود کنید / کرکش هم تو گوگل بگردید برای نسخهای که دانلود کردید پیدا میشه

اگر یه بار امتحان کنید عاشق کار کردنش میشید
از دستش ندید