PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسب و کار در اینترنت

hamed70
13-09-2007, 03:44
من میخواستم ببینم که این اونو سورف ها چی هستن و چند تا اوتو سورف به من معرفی کنید.ممنون میشم:11:

pd2006
13-09-2007, 14:22
سلام
عزیزم بعنوان کسی که حدود 4 سال تو سایتهای ptc و اتوسورف کار کردم باید بگم که :
احتمال درامد در این سایتها فوق العاده کمه . چون تقریبا 99+1 درصد این قبیل سایتها بعد از جمع کردن و بالا کشیدن پولهای اعضاشون تعطیل میشن .
ولی اگه هر روز گوش به زنگ باشی و وضعیت سایتهارو از طریق سایت های مانیتور معتبر دنبال کنی ، (و کمی هم خوش شانس باشی) میتونی درامدی داشته باشی .
بهتره از طریق سایت های مانیتورینگ اتوسورفها وارد عمل بشی و حتما یادت باشه که در هیچ سایت سورفی بیشتر از 10 روز کار نکنی (یعنی وقتی درامدت رو کاملا گرفتی ، بری سراغ سایت دیگه) و طمع هم نکنی .

موفق باشی .

hamed70
13-09-2007, 18:08
ممنون از جوابت ولی اگه میشه چند تا از این سایت های اوتو سورف رو بهم معرفی کن و بگو توشون دقیقا چیکار کنم چون هیچی از اوتو سورف باد نیستم.

hamed70
13-09-2007, 18:09
ممنون از جوابت ولی اگه میشه چند تا از این سایت های اوتو سورف رو بهم معرفی کن و بگو توشون دقیقا چیکار کنم چون هیچی از اوتو سورف بلد نیستم ممنون میشم

pd2006
15-09-2007, 11:18
از اونجایی که اتوسورفها روزانه باید چک بشن ، ممکنه اسمهایی که من الان بدم ، تا شما بخونی تعطیل کرده باشن ، به همین خاطر چند تا ادرس از سایتهای مانیتورینگ بهتون میدم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این سایتها روزانه اپدیت میشن و اسم سورفهای فعال ، جدید و کلاه بردار رو مینویسن .
البته خود این مانیتورها هم زیاد قابل اعتماد نیستن ، چون خودشون هم بعضی از سورفهارو اداره میکنن و در نتیجه اون سورفها رو حتی ، در صورت متقلب بودن ، تا مدتی معرفی نمیکنن .

این هم اسم چند تا ساید اتوسورف که همین الان کار میکنن (فردا رو نمیدونم) :
Advertising-Surf
NewBreedTraffic
AttractiveSurf

برای اینکه از سایتهای سورف دریافت داشته باشی ، باید اول از عضویت عادی به طلایی برسی . یعنی باید علاوه بر ثبت نام مبلغی رو که معین کردن ، از طریق ایگولد بهشون واریز کنی تا بتونی سودت رو برداری .
و اگه عضو عادی باشی ، اکثر سورفها مبلغی بهت پرداخت نمیکنن .

و چون ایگولد سرویسش رو به ایران قطع کرده (خدا لعنتش کنه که کلی دلار من رو هم برد) باید اسم یه کشور خارجی رو بدی .
مبلغی باید دلار بخری و به ایگولدت واریز کنی و از اونجا به سایت بدی ، تا بتونی سودت رو بگیری (که معمولا روزانه به حسابت میریزن) .