PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال از طراحی وب با فرونت پیج؟؟؟؟؟

hamidma
16-09-2005, 21:14
با سلام و عرض احترام

من یه سوال در مورد طراحی وب سایت با نرم افزار فرونت پیج داشتم.
من یه سایت رو با فرونت پبج طراحی کردم و از طریق فرونت پیج یه عدد فرم به اون اضافه کردم که محل دریافت نظرات و پیشنهادات می باشد. ولی وقتی اون رو در سایت اپلود کرده ام وقتی که مطالب رو می نویسم و فرم رو پر می کنیم بعد از زدن گزینه ارسال یه صفحه دیگه باز می شه که اطلاعا ت وارد شده رو نشون می ده و یه گزینه برگشت به فرم داره من می خواستم ببینم که چجوری می شه این صفحه تایید رو در فرونت خودم طراحی کنم و بعد ارتباط رو ایجاد کنم .چون در هنگامی که صفحه feekback رو درست کردم خودش مطالب رو در یه صفحه در پوشه private قرار میده و از اونجا می تونم اون مطالب رو ببینم ولی می خواستم که که یه صفحه تایید ارسال رو خودم طراحی کنم و اون صفحه سفید توسط خود front page extention که در سایتم قرار داره نشون داده نشه.

با تشکر فراوان

hatef_4541
17-09-2005, 01:53
من اینجور برداشت کردم که میخوایی یه فرم داخل یک صفحه دیگه باشه و بعد از Submit صفحه جدیدی نیاد و تو همون پیچ بمونه ! اگه اینه که از تگ <iframe> استفاده کن ! مثلا اینجا رو ببین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پایین صفحه فرم هست اما فرم در واقع یه صفحه دیگه هست که توی این page گذاشتم !

hamidma
17-09-2005, 14:23
با تشکر من می خوام که صفحه ای که من می خوام باز بشه بعد از سابمیت کردن نه اون صفحه ای که الان می یاد.

hamidma
17-09-2005, 23:47
ببخشید کسی از دوستان نظری در مورد سوالم نداره؟

hamidma
22-09-2005, 13:16
من هنوز هم منتظرم کسی نیست که نظری داشته باشه هر چند می دونم که اگه تو یکی دیگه از انجمن ها قرارش می دادم جوابش رو می گرفتم ولی چون مربوط به بخش اینترنت هست واسه همین هم اینجا گذاشتم که مسئول فروم گله نکنند.

hatef_4541
26-09-2005, 01:11
منظورت اینه که بعد از Submit بره به صفحه مورد نظر شما ؟؟

hamidma
26-09-2005, 22:11
بله منظورم همینه