PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افزایش سرعت اینتزنت خیلی خیلی فوری

hosseinwand
12-09-2007, 19:55
چی جوری می شه سرعت اینترنت رو بالا برد؟:41::41:

amin_rogh
12-09-2007, 20:10
سلام
در اینمورد صحبت زیاد شده اما اغلب روشها کار ساز نیستند.
چندی پیش شبکه تلویزیون اینتر نتی آی تی سی رو چک میکردم و در تولیداتشون دیدم که یک وسیله ای ساخته اند که شما توسط اون به شبکه کانکت میشی و با خط دیال آپ معمولی میتونی سرعت دی اس ال رو بگیری.منتهی الان نمیتونم لینک دقیق بدم. شما خود وب اونا رو چک کن و تولیداتشون رو نگاه کن پیداش میکنی. البته نمیدونم امکان سفارش دادنش برای شما هست یا نه. شاید در ایران هم موجود باشه ، نمیدونم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من عین عبارتشون رو اینجا کپی میکنم.خودم هم الان چک کردم قیمتی ارایه نکرده بود.
محصول استثنایی Cube، می تواند هر خط DialUp را به خط پر سرعت DSL با سرعت های مختلف تبدیل کند.

CUBE 128 , 256 , 384 , 512 , 768 and CUBE 1 Mbps

دیگر نیازی به پرداخت خط های گران قیمت ADSL و Cable Modem نیست. Cube می تواند خط معمولی DialUp شما را به پر قدرت ترین خط اینترنت تبدیل کند و دیگر احتیاج به گرفتن اشتراک از اداره مخابرات را ندارید. با استفاده از Cube و فعال کردن آن ، و با سرعت دلخواه خود بطور شبانه روزی از این تکنولوژی منحصر به فرد استفاده نمائید.
فقط خواستم کمکی کرده باشم.موفق باشید.

pd2006
13-09-2007, 14:29
سلام
در اینمورد صحبت زیاد شده اما اغلب روشها کار ساز نیستند.
چندی پیش شبکه تلویزیون اینتر نتی آی تی سی رو چک میکردم و در تولیداتشون دیدم که یک وسیله ای ساخته اند که شما توسط اون به شبکه کانکت میشی و با خط دیال آپ معمولی میتونی سرعت دی اس ال رو بگیری.منتهی الان نمیتونم لینک دقیق بدم. شما خود وب اونا رو چک کن و تولیداتشون رو نگاه کن پیداش میکنی. البته نمیدونم امکان سفارش دادنش برای شما هست یا نه. شاید در ایران هم موجود باشه ، نمیدونم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من عین عبارتشون رو اینجا کپی میکنم.خودم هم الان چک کردم قیمتی ارایه نکرده بود.
محصول استثنایی Cube، می تواند هر خط DialUp را به خط پر سرعت DSL با سرعت های مختلف تبدیل کند.

CUBE 128 , 256 , 384 , 512 , 768 and CUBE 1 Mbps

دیگر نیازی به پرداخت خط های گران قیمت ADSL و Cable Modem نیست. Cube می تواند خط معمولی DialUp شما را به پر قدرت ترین خط اینترنت تبدیل کند و دیگر احتیاج به گرفتن اشتراک از اداره مخابرات را ندارید. با استفاده از Cube و فعال کردن آن ، و با سرعت دلخواه خود بطور شبانه روزی از این تکنولوژی منحصر به فرد استفاده نمائید.
فقط خواستم کمکی کرده باشم.موفق باشید.

سلام
کمی مشکوک میزنه . با افرادی که در این زمینه هستن صحبت کردم ، اکثرا میگن که با مودمهای دایال اپی ما ، همچین چیزی ممکن نیست .
با این حال باید منتظر موند و دید سایت مورد نظر چی میگه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pd2006
13-09-2007, 14:30

شما هم میتونی با استفاده از برنامه های مختلف (مثلا tuneup utility) تنظیمات سیستم تون رو به بهترین شکل برای بالاترین سرعتی که isp بهتون اجازه میده ، تنظیم کنی .

ahriman323
13-09-2007, 14:55
سلام
کمی مشکوک میزنه . با افرادی که در این زمینه هستن صحبت کردم ، اکثرا میگن که با مودمهای دایال اپی ما ، همچین چیزی ممکن نیست .
با این حال باید منتظر موند و دید سایت مورد نظر چی میگه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشکوک میزنه یعنی چی این یه چیزی هست که مدتی اختراع شده شما توقع دارید همه طرز کار انو بدونند من فقط دعا میکنم که تو ایران جواب بده
باید خدمتون عرض کنم که این محصول قراره سال 2008 به بازار بیاد
و انقلابی واسه خودش که بعضی از شرکتهارو زمین میزنه

Tornado2800
13-09-2007, 15:12
وقتی که سیم های مخابرات بیشتر از این اصلا جواب نمیدند
همینطوری توی ADSL دارند دیسی میارند یا داغ می کنند...
دیگه سرعت از این بیشتر میخوان بشه ؟!
Noise رو هم در نظر بگیرید !!

musa
13-09-2007, 15:27
مخابرات اگر بخواد ميتونه پهناي باند زيادي رو در اختيار مشتركان قرار بده ولي اين كارو نميكنه فقط از طريق تجهيزاتش .

pd2006
13-09-2007, 16:12
مشکوک میزنه یعنی چی این یه چیزی هست که مدتی اختراع شده شما توقع دارید همه طرز کار انو بدونند من فقط دعا میکنم که تو ایران جواب بده
باید خدمتون عرض کنم که این محصول قراره سال 2008 به بازار بیاد
و انقلابی واسه خودش که بعضی از شرکتهارو زمین میزنه

عزیز دل یه سری از خط های تلفن در همین تهرون جواب adsl رو هم نمیدن .
شما فکر میکنی چطور میشه با یه مودم که حداکثر 56 کیلوبایت رو ساپورت میکنه ، پهنای باند آنچنانی گرفت ؟
تا 2008 هم صبر میکنیم ولی برای تحقق همچین چیزی ، اونهم توی همین تهرون مرکز ، باید تا 28000 صبر کرد .

khmusic
13-09-2007, 18:29
آخه چه جوری میشه با مودم های 56k دانلود adsl رو داشته باشیم اخه این که با عقل جور در نمیاد این مودم ها تا 8 کیلوبایت رو بیشتر ساپرت نمیکنن

p1365j
16-09-2007, 05:52
من كاملا توضيحات مترجمي رو ديدم. اين يك دستگاه هستش كه به صورت سري روي خط تلفن قرار ميگيره و بدون نياز به اشتراك مخابرات كار مي كنه. جالبه كه خسرو مترجمي اين اختراع رو با فناوري mp3 مقايسه كرد.

reza.majazi
17-09-2007, 07:27
نمی خوام که شما دوست عزیز رو نا امید کنم اما پیشنهاد می کنم که دنبال راهی برای افزایش سرعت نباشین چون کمتر راههای عملی وجود داره لااقل من ندیدم که راهی درست حسابی باشه .

اما نظر من اینه که به جای این که وقتت رو برای افزایش سرعت بزاری فکر های اساسی کنی که یکیش اینه که به جای اینترنت اکسپلورر از فایر فاکس استفاده کنی حنما شاهد سرعت چشمگیر می شی نسب به قبل و این که از اخرین ورژن اون استفاده کنی . و راههایی از این قبیل .