PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك سورپرايز اساسي !!!!حتما دانلود كنيد...premium webshots collection!!!

hamilton
16-09-2005, 18:35
با سلام خدمت دوستان خوبم.
تصميم دارم مجموعه اي بسيار زيبا و از مجموعه premium webshots collection را خدمت شما معرفي كنم.
توضيح اينكه كساني كه برنامه webshots را دارند اين امكان را دارند كه به صورت نا محدود عكسهايي با resolution 800*600 را دانلود كنند و با عضو شدن در اين سايت امكان دريافت روزانه 5 عكس جديد را هم دارند.
ولي براي دانلود عكسهايي با كيفيت بالا و resolution 1600*1200 بايد به اين سايت از طريق كارت اعتياري پول بپردازيد كه تقريبا امكانش براي ما ايرانيها نيست.
با اين تفاسير تصميم گرفتم مجموعه اي بسيار زيبا و از گروه permium و با resolution 1600*1200براي شما بذارم كه مطمئن هستم از دانلود انها بسيار لذت خواهيد برد.
براي شروع كار اولين لينك را ميذارم اگر استقبال خوب بود و راضي بوديد ما بقي لينكها را هم براتون ميذارم.حتما نظر بديد.فكر نكنيد دارم ناز ميكنم بلكه بايد براتون اين مجموعه 200MB را به تدريج بايد براتون آپلود كنم.
خوب شروع ميكنم با اولين مجموعه:
لينك دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زودتر دانلود كنيد اگه مشكلي در سايت آپلود پيش بياد امكان اپلود اين مجموعه سخت ميشه.
لذت ببريد.

Tornado2800
16-09-2005, 19:10
بابا به خدا ایییییییییییییییی ولااااااااااااا حال کردم به خدا کارتتتتت بیست ادامه بدهههههههههههههه:*:*:*:*:*:*:*:*:* *:

AveCina
16-09-2005, 19:21
سلام ؛

Hamilton جان ممنون

کار خوبی میکنی :d

فقط برای اینکه میخوای زحمت آپلود رو بکشی بهتر نیست یه هاست دیگه رو امتحان کنی ؟

فکر کنم Opera یا Persiangig خیلی بهتر باشن ؛

اگه مایل بودی یه pm بده بیشتر توضیح بدم ؛

Mephisto
16-09-2005, 19:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عالیه حتما ادامه بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای سلامتیت هم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AveCina
16-09-2005, 20:03
برای مشاهده عکس ها هم لازمه برنامه Webshot رو داشته باشین که میتونید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و با حجم 2 مگابایت دانلود کنید ؛

وارد صفحه که شدین بر روی Download کلیک کنید ؛

Mephisto
16-09-2005, 20:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عالیه حتما ادامه بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای سلامتیت هم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GTA5: San Andreas
17-09-2005, 03:20
ممنون
ميدوني اگه يه اكانت پيدا كني براي گيم والپيپرز دات كام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يا عكساشو آپلود كني همه ي بازيخورهاي ايراني عاشقت ميشن بخدا جزو آرزوهاي دست نيافتي شده!

mohammad hamed
17-09-2005, 07:48
خیلی خیلی عالیییییییییییییییییه

hamilton
18-09-2005, 18:41
قسمت دوم اين مجموعه استثنايي را براتون آپلود كردم.دانلود كنيد و لذت ببريد.
دانلود:
خوش باشيد.نظر يادتون نره.

Ali_k
19-09-2005, 06:35
Hamilton جان امکان نداره رو پرشین گیگ آپلود کنید تا resume را ساپورت کنه چون فکر کنم شما تو ایران نیستی و نمیدونی چقدر سرعتا پایینه و اگه بخوای از این سایت که شما آپلود کردیب دانلود کنیم اگه وسطش دی سی بشیم باید از اول دوباره به دانلود کنیم.

بازم ممنونم

hamilton
19-09-2005, 07:12
Hamilton جان امکان نداره رو پرشین گیگ آپلود کنید تا resume را ساپورت کنه چون فکر کنم شما تو ایران نیستی و نمیدونی چقدر سرعتا پایینه و اگه بخوای از این سایت که شما آپلود کردیب دانلود کنیم اگه وسطش دی سی بشیم باید از اول دوباره به دانلود کنیم.

بازم ممنونم

با سلام خدمت دوست خوبم.
كاري كه از اين به بعد براي شما خواهم كرد اينه كه فايلها را در حجمهاي كم براتون آپلود ميكنم تا مشكلي در دانلود كردن آنها نداشته باشيد.چون فكر نميكردم به مشكل بر بخوريد.تازه ميخواستم براتون 30MB 30MB براتون آپلود كنم.با اين تفاسير فكر ميكنم مثلا 3MB 3MB براتون آپلود كنم بهتر باشه.

Mehdi_Best
19-09-2005, 10:36
هميلتون جان سلام
اين عكسها رو به صورت فرمتي نداري كه نياز به نصب خود برنامه وب شات نداشته باشه؟ چون من نمي خوام اون رو نصب كنم اما مي خوام كه از اين عكسها استفاده كنم.

amin566
19-09-2005, 13:58
سلام-خیلی ممنون کارت درسته-من مدتها دنبالش میگشتم

samira455
19-09-2005, 15:17
هميلتون جان سلام
اين عكسها رو به صورت فرمتي نداري كه نياز به نصب خود برنامه وب شات نداشته باشه؟ چون من نمي خوام اون رو نصب كنم اما مي خوام كه از اين عكسها استفاده كنم.

منم همین سوالو دارم

mehdi87
19-09-2005, 15:52
samira455-Mehdi_Best

خير امكان نداره

hamilton
19-09-2005, 19:30
با سلام.
مهدي جان فكر نميكنم اين چيزي كه شما ميخواهيد من داشته باشم.اين عكسها هم بسيار زيبا هستند با كيفيت بسيار بالا و هم در اينترنت شما نميتونيد اينها رو پيدا كنيد چون اينها پوليه و تا كسي عكسهايي كه خوودش خريده را نذاره نميشه پيداشون كرد.
پس از اين مجموعه بي نظير يك برنامه بسيار جالب هم دارم كه بي ارتباط با اين مجموعه نيست كه انشاء الله اون را هم به موقع براتون معرفي ميكنم.
راستي مهدي جان حتما اين مجموعه را دانلود و استفاده كن.بسيار زيبا هستند.

Soshiant
19-09-2005, 23:55
کی میگه امکان نداره :blink:
عکس های webshots به راحتی به jpeg تبدیل میشن
:tongue:
تازه بدون نوشته ها و کلمه webshots در زیر عکس
:cool:
هیچ احتیاجی هم به برنامه خود webshots نیست
;)

hamilton
20-09-2005, 03:36
خوب يه برنامه به دوستان خوبم معرفي ميكنم كه ميتونيد با اون عكسهاي weshots را به به راحتي به عكسهايي با فرمت JPEG تبديل كنيد اون هم با resolutin 1600*1200.يعني حتي اگر شما يه عكس از webshots با resolution 800*600 داشته باشيد با اين برنامه ميتونيد عكسهايي با فرمت JPEG و با resolution 1600*1200 داشته باشيد.
MEHDI_BEST اميدوارم به كارتون بياد.فكر ميكنم اين همونيه كه ميخواستي.
دانلود:
حجمش هم خيلي كمه.
موفق باشيد.

Mehdi_Best
20-09-2005, 12:01
hamilton جان سلام
ممنون از برنامه اي كه معرفي كردي. دانلود مي كنم و تست مي كنم. اميدوارم كه جواب بده

HolySooshiant جان سلام
شما از چه طريقي مي گي مي شه؟ مي شه بيشتر توضيح بدي؟

Soshiant
20-09-2005, 15:59
Mehdi_Best جان با همون نرم افزاری کهhamilton گفته
من اینو داشتم و قبلا از اون استفاده میکردم ولی دیشب لینکشو نداشتم امروز که دنبالش گشتم و پیداش کردم اومدم بذارم که دیدم hamilton گذاشته
ولی من ندیدم که 600*800 به 1200*1600 تبدیل کنه
تا جایی که من دیدم اگر خود عکسش 1200*1600 باشه به jpeg 1200*1600 تبدیل میکنه
اگر 600*800 باشه هم به jpeg 600*800 تبدیل میکنه
ولی اگر بکنه هم کیفیتش مثل یک عکس که با کیفیت 1200*1600 گرفته شده نمیشه
hamilton جان نمیشه خودت عکس هارو jpeg کنی با پیش نمایش بذاری
اگر این کارو بکنی خیلی عالی میشه
با این سرعت های در پیت گرفتن این همه عکس سخته بعدش هم هر کس فقط به بعزی از عکس ها علاقه داره این طوری هر کس هر کدومو دوست داشت دانلود میکرد
ممنونم از زحمت هات دوست عزیز
--------------------
راستی اگر کسی خواست این هم لینک های مستقیمش
یا

mehdi87
20-09-2005, 17:56
HolySooshiant جان تك تك ميشه گرفت ولي كالكشن هاشو نميشه - بايد با خود برنامش باز كني !‌ پس امكان نداره كالكشنوشو !
تك تك ميشه !

ebilove
20-09-2005, 23:53
سلام دوستان
من نمیدونم شما با کدوم ورزن از وبشات کار میکونید
من که با
2.1.0.4586
کار میکنم و هر عکسی که توش لود میکنم توی مای دکیومنت یک فلدر میسازه وهمشونو میشه از اونجا گرفت
اما برام عجیب بود که عکسای این داداشمون رو نمیشه برداشت
من براتون میزارم تا ببینید

Soshiant
21-09-2005, 14:11
mehdi87 چی :blink:
من که نفهمیدم چی میگی :blush:

fareed
22-09-2005, 10:27
آقا دمت گرم ادامه بده ما که حال کردیم

mehdi87
22-09-2005, 14:51
HolySooshiant جان ببين ! شما مي تونيد به سايت خود webshot بري و يكسري عكس دانلود كني با پسوند خودشون هر چي كه هست ولي كالكشن ها رو نميشه ! بصورت تك تك خارج كني ! البته ميشه ولي دردسر داره ! و حتما بايد با برنامه ي web shot باز كني Okay

Soshiant
22-09-2005, 15:22
mehdi87 جان همیلتون اینارو داره اپلود میکنهیعنی روی هاردش داره بعدش فشرده میکنه برامون میذاره
خوب منم گفتم اول gpeg کنه بعدش بذاره فرقش چی هست
jpeg کردن که کاری نداره
کلا 2 بار کلیک باید بکنه
فقط اپلود کردنش یکم مشکل میشه که اگر سرعت بالا داشته باشه فکر نکنم براش خیلی دردسر داشته باشه
اگر هم که دردسر داره من که حاظر نیستم تو دردسر بیفتن
اگر منظور دیگه داری من بازم نفهمیدم شرمنده

hamilton
22-09-2005, 16:47
با توجه به صحبتهاي دوستان يك مجموعه براتون اماده كردم كه فقط با فرمت gpeg هست با كيفيت بسيار بالا و resolution 1600*1200 كه اين مجموعه را از webshots به اين فرمت تبديل كردم.
اين لينكي كه براتون ميذارم امكان resume را براي download manager ها فراهم ميكنه تا بتونيد خورد خورد اين مجموعه را دانلود كنيد.اميدوارم از اين مجموعه هم لذت ييريد.بسيار مجموعه زيبايي است.
لينك دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Premium collection 1.rar
موفق باشيد.

ebilove
23-09-2005, 01:28
عزیز من که نتونستم دانلود کنم

hamilton
23-09-2005, 05:05
با سلام.
آدرس اصلي دانلود را براتون ميذارم:
دانلود:

AveCina
23-09-2005, 20:47
با سلام.
آدرس اصلي دانلود را براتون ميذارم:
دانلود:
Hamilton ممنون ؛

اولش که لینک کار نمی کرد ؛ بعد که کار کرد ، حجمش رو دیدم اونم از سایت megaupload خواستم یه ذره داد بزنم ( تو دلم ) ولی وقتی شروع به دانلود کردم با اینکه حجمش رو دیدم ( 36 مگابایت ) ولی جالبه قابلیت Resume رو داشتش ؛ بعد از 2 ساعت موفق به دانلود شدم ؛
پس اون نظر نگران نباشید و راحت شروع به دانلود کنید ؛

hamilton
24-09-2005, 06:00
سلام سينا جان.
دانلود كه كردي مجموعه را چطور ديدي؟راضي بودي؟اميدوارم كه اينطور بوده باشه.

Soshiant
24-09-2005, 22:06
برای من که فیل تره
البته اگر فیلتر هم نبود و حتی اگر با دانلود منیجر هم بشه دانلود کرد من نمیتونم
اخه این جا سرعت ها تو شهر ما خیلی پایین اومده قبلا ساعتی 12 مگابایت دانلود میکردم حالا حداکثر 4 مگابایت در ساعت که خیلی کمه
ممنون

ebilove
25-09-2005, 00:50
عزيز من با چندين دانلود منيجر تست کردم
اما نشد اگه اشکال از منه بگيد خواهشا

Mehdi_Best
25-09-2005, 10:28
هميلتون جان سلام
متاسفانه اين سايت براي من و خيلي از دوستان ----- هست. اگه بتوني جاي ديگه آپلود كني خيلي ممنون مي شم.

hamilton
25-09-2005, 19:26
از اينكه بعضي از دوستان نميتونند اين مجموعه عالي را دانلود كنند متاسفم.مهدي جان آپلود كردن اين مجموعه واقعا سخته.اما يه كار ديگه ميكنم.اين مجموعه را به صورت تكه تكه براتون آپلود ميكنم.فقط بگيد كدام سايت براتون راحت تره و ----- نيست.

Soshiant
26-09-2005, 00:26
اگر توی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بذاری فکر نکنم کسی مشکل داشته باشه
فقط حجمش کمه
توی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم برای هر اپلود دوتا لینک میده که اولی فیل تره و دومی کار میکنه
در ضمن اگر مقدور هست و میخای در قسمت های کوچیک اپلود کنی اگر میشه حد اقل تمام عکس ها با موضوع مشابه جدا اپلود کن
مثلا یک مجموعه شامل عکس های طبیعت ( مورد علاقه شدید من )
یا مجموعه حیوانات-3d-جنگی -کارتونی و غیره
ممنونم
موفق باشی

Ali_k
26-09-2005, 08:33
حمزه جان درست میگه و پیشنهادشم خیلی عالیه یا تو پرشین گیگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود کنید یا تو همین سایتی که حمزه جان بالا گفتند اگه تو سایتی که ایشون بالا گفتند آپلود کنید دو تا لینک میده که یکی از لینک اولش با host شروع میشه اگه اونا بگذارید فیلتر نیست و resume را هم ساپورت میکنه در غیر اینصورت فیلتره

Friend
26-09-2005, 08:53
نه دوست من
برو تو پرشین گیگ خودت آپلود کن

Spy
26-09-2005, 19:56
خوب منم یکی پیدا کردم ..البته اگه تکراری نباشه !

424 Premium Webshots Picture

Download Link :

Not Needed Password and Include best & Beautiful Premium Webshots Picture

424 تا از عکس های پریموم . برای باز کردن فایل نیازی به پسورد ندارید .این فایل حاوی بخترین و زیبا ترین عکس های پریموم وب شات میباشد !.

خدا کنه تکراری نباشه

ebilove
27-09-2005, 02:06
ساسان جون 79 مگه ؟
خوب کم کم میزاشتی

hamilton
27-09-2005, 09:07
spy عزيز سلام.
ممنون از همكاري شما.خيلي خوشحال شدم ديدم شما هم زحمت ميكشيد و براي دوستان خوب p30world به دنبال مجموعه هاي زيباي اين برنامه ميگرديد.اميدوارم شاهد مجموعه هاي ديگري از شما و بقيه دوستان باشيم.

hamilton
28-09-2005, 06:55
spy جان سلام
من مجموعه اي را كه شما معرفي كرديد دانلود كردم.مجموعه قشنگيه.اين مجموعه با فرمت jpeg ميباشه.دست شما درد نكنه.
يك سوال هم داشتم .آيا برنامه اي هست كه عكسهاي با فرمت jpeg را به فرمت wbz كه همان فرمت webshots است تبديل كنه؟

hippo
15-12-2005, 23:01
4000 WebShots Photos in 425 category

Part 1: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Part 2: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Part 3: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Part 4: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Part 5: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spy
15-12-2005, 23:18
spy جان سلام
من مجموعه اي را كه شما معرفي كرديد دانلود كردم.مجموعه قشنگيه.اين مجموعه با فرمت jpeg ميباشه.دست شما درد نكنه.
يك سوال هم داشتم .آيا برنامه اي هست كه عكسهاي با فرمت jpeg را به فرمت wbz كه همان فرمت webshots است تبديل كنه؟

دوست خوبم من متاسفانه سررشته ای از نرم افزار های وبشات ندارم . ببخشید :sad:

ebilove
17-12-2005, 01:41
spy جان سلام

بله دوست عزيز
همان نسخه قديمي وبشات اين كارو ميكرد
كه وقتي نسخه جديد اومد متاسفانه من پاكش كردم
ورزنش رو هم به خاطر ندارم
اما ايكوني شبيه درخت داشت
با اون راحت ميشد
شايد بااين جديده هم بشه من خيلي باهاش ور نرفتم
فكر نكنم نشه

امتحاني ميكنيم

justmp3
18-12-2005, 00:41
سلام اينارو چرا تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اپلود نميكنيد؟!

Roozedidar
18-12-2005, 04:24
از همه دوستان بخصوص از هميلتون عزيز ممنونم بخاطر تمامي زحماتشون. اما متاسفانه بجز لينكي كه هميلتون عزيز از مگاآپلود گذاشته بود هيچ يك از لينك هاي ديگه كار نكرد اما بازم ممنون از تمامي زحمات شما...

zonealarm
18-12-2005, 21:17
Hamilton عزيز خيلي عالي بود.فكر كنم webshots يواش يواش داره تو p30world جا ميفته.هر چند انگار دير رسيدم و لينك premium ها ديگه كار نمي كنن.در باره converter هم تصميم داشتم تو يه تاپيك جدا معرفيش كنم كه پيش دستي كردي.البته نميدونم همونيه كه من دارم يا نه؟راستي تو تاپيك webshots photo downloader پرسيده بودم اينجا هم دوباره ميگم premium account كسي سراغ داره خودمون عكسارو بگيريم مشكلات upload كردن فايلها رو هم نداشته باشيم؟با ارزوي موفقيت.

hamilton
18-12-2005, 21:38
با سلام.
به علت مشكلات درسي و دانشگاه كمتر ميتونم در مباحث شركت كنم.براي دوستداران مجموعه webshots premium يك مجموعه آماده كرده ام كه اميدوارم مورد عنايت دوستان قرار بگيره.حجمش هم زياد نيست.دانلود كنيد و لذت ببريد.:
دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حجم:10MB

alisadeghi1
19-12-2005, 18:32
راحت ترین راه برای گرفتن عکسای وب شات
از سایت gee.ru
هستش که فیلتره
ولی با surfboost
راحت میشه ردش کرد
اییییییینقدر عکس داره که اگه صبح تا شب دانلود کنید تموم نمیشه
همشم 1600*1200

R e Z a
20-12-2005, 02:21
با سلام.
به علت مشكلات درسي و دانشگاه كمتر ميتونم در مباحث شركت كنم.براي دوستداران مجموعه webshots premium يك مجموعه آماده كرده ام كه اميدوارم مورد عنايت دوستان قرار بگيره.حجمش هم زياد نيست.دانلود كنيد و لذت ببريد.:
دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حجم:10MB

سلام
من معذرت مي خوام مطمئنا شما آپلود نكردي!!!بازم معذرت :blush:
دانلود كنيد تمام 5 قسمت رو به صورت فول

DOwnload Wallpapers Here: 51 MB

Code:
Part 1:
part 2:
part 3:
part 4:
part 5:

hamilton
20-12-2005, 16:23
با سلام.
دوست من كجا من گفتم كه من اين مجموعه را براي شما آپلود كردم؟؟؟مطمئن باش شما هم مجموعه فوق را آپلود نكرده اي.بلكه از سايت ديگري برداشت كرده اي.
در ثاني اصلا اهل شوخي كردن و متلك گفتن نيستم.لطفا از اين به بعد با كسي كه روش شناخت داري شوخي كن.
از اين به بعد هم منتظر ميمونم تا اين تاپيك را آپديت كني تا ببينم من اكانت premium دارم يا شما.

R e Z a
20-12-2005, 17:27
من اصلا قصد جسارت نداشتم همون جا معذرت خواهي كردم
در هر صورت اگه باعث ناراحتي شما شدم بخشيد

alisadeghi1
21-12-2005, 18:22
hamilton
شما خیلی بیشتر از اینا واسه ما ارزش داری
عزیزززززززززززززززززززززز زززززززززززززززززززززز

justmp3
27-12-2005, 11:26
چه فرقی میکنه کی اپلود کرده؟!!؟!؟!؟

مهم لینکشه که hamilton جان گزاشتن ...

100% اگر ایشون اینکار را نمیکرد ما نمیتونستیم پیدا کنیم...

به هر حال ممنون از همه دوسستان

hd.mohseni
05-08-2017, 20:29
کلیه لینکای این پست قدیمی هست و هیچکدوم باز نمیشه
:n34:

sasan1375
14-10-2019, 13:22
سلام
بسیار عالییییییی
ممنونم