PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت ويروس Flicker

bookworm
16-09-2005, 13:48
ساخت ويروس Flicker
امروز شما با ويروس Flicker آشنا ميشويد. البته شايد بعضي از شما آن را بشناسيد چون برنامه نسبتا معروفي است كه بيشتر براي شوخي كردن از آن استفاده ميشود. البته flicker بيشتر شباهت به يك برنامه اعصاب خوردكن دارد تا يك ويروس.FLICKER در معني به معناي چشمك زن و سوسو زدن است و دليل اين نامگذاري اين است كه اين به اصطلاح ويروس كاري ميكند كه كاربر هرگاه دكمه اي از كيبرد را فشار دهد يك صداي بوغ كه به آن اصطلاحا Beep گفته مشود از كامپيوتر شنيده ميشود و هم زمان با اين صدا صفحه مانيتور يكبار بطور سريع چشمك ميزند. و با اين وضع عملا كار با كيبرد امكانپذير نيست. اين ويروس از آن دسته است كه به كمك رجيستري كار ميكند.
خب حالا ميرسيم به شروع كار:
Notepad را باز كنيد و عبارت زير را در آن وارد كنيد

Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Accessibility\Keyboard Response]
"Flags"="127"
[HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Accessibility\SoundSentry]
"Flags"="3"
"WindowsEffect"="3"

سپس آن را با پسوند Reg و با نامي مثل FlickerON.Reg سيو كنيد.
حال يك فايل Notepad ديگر باز كنيد و عبارت زير را به منظور غيرفعال كردن ويروستان در آن وارد كنيد:

Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Accessibility\Keyboard Response]
"Flags"="126"
[HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Accessibility\SoundSentry]
"Flags"="2"
"WindowsEffect"="0"

و آن را هم به همان روش بالا ولي اين بار با نامي مثل FlickerOff.Reg سيو كنيد. حال شما دو فايل رجيستري ساختيد كه با كليك كردن روي هركدام از آنها از شما اجازه گرفته و درون رجيستري Import ميشوند. حال براي امتحان روي FlickerOn كليك كنيد و وقتي Import شد كامپيوتر خود را Restart كنيد تا نحوه كارش را ببينيد. واضح است كه براي غير فعال كردن بايد همين كارها را با FlickerOff انجام دهيد با اين تفاوت كه شما در آن موقع فقط ميتوانيد از Mouse استفاده كنيد چون كيبرد شما كماكان غير قابل استفاده است!!!!!. لازم به ذكر است كه همه ويروسها مثل Flicker مستقيما به كمك رجيستري عمل نميكنند و روشهاي مختلفي براي كار دارند
اگه كسي مي خواهى طرز ساخت ويروس blaster را بدونه اعلام كنه تا مطلبي هم در اين مورد در اختيار شما عزيزان قرار بدم
اميدوارم مطلب امروز مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

Hossein_Bahal
16-09-2005, 14:02
دستت درد نکنه ولی من تو اینجا چند تا اموزش ویروس نویسی گذاشته بودم . :rolleye: :rolleye: :rolleye:

اموزش ویروس نویسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R£ɀД
16-09-2005, 15:18
bookworm جان دستت درد نكنه خيلي جالب بود.
من به عنوان اولين نفر اعلام آمادگي ميكنم تا ويروس بلستر و هرچي بلد هستي رو آموزش بدي.
ممنون.

Amir_P30
17-09-2005, 02:33
قانون شماره 4 :
هر گاه مقاله جديدي را ارسال كرديد .لطف كنيد پس از ارسال مقاله ، لينك مقاله تان را + عنوان مقاله را به بنده پيام خصوصي كنيد. چرا؟؟
براي اين كه بنده بتوانم هموراه تاپيك فهرست مقالات را به روز (Upgrade ) نگه دارم و اين كار به سود كاربران عزيز است تا سريع تر به مقصودشون برسن.

mpsjavad
17-09-2005, 05:53
ويروس كاري ميكند كه كاربر هرگاه دكمه اي از كيبرد را فشار دهد يك صداي بوغ كه به آن اصطلاحا Beep گفته مشود از كامپيوتر شنيده ميشود و هم زمان با اين صدا صفحه مانيتور يكبار بطور سريع چشمك ميزند. . :tongue:

با سلام ..

در مورد اين قابليت ايجاد صدا و چشمک زدن محيط دسکتاپ و موارد ديگه لازم هست که اين نکته رو خاطر نشان کنم که اين ها همه از قابليت و امکاناتي هست که ويندوز در خودش به صورت توكار جاي داده با نام {{ Accessibility Options }} ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و هميشه مورد بي مهري و کم توجهي کاربران قرار ميگيره به طور خلاصه ميتونم بگم که اين امکانات مختص اشخاصي هست که داراي يک سري معلوليت هاي ذهني يا حرکتي هستن .

در هر صورت دوستان اين رو بدونن که اين به اصطلاح ويروس بدون دستکاري کد هاي رجيستري هم ميتونه فعال بشه ( اليته تحت كنترل شما ) .. در هر صورت تشكر از اقاي bookworm ..به سبب نكته جالبي كه اشاره كردن ..

به طور خلاصه بگم كه شما ميتونيد FilterKeys رو با نگه داشتن کليد Shift به مدت زمان 8 ثانيه فعال کنيد و .....

در ضمن اگر در مورد {{ Accessibility Options }} ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ميخواهيد مطالب بيشتري ياد بگيريد بر روي متن نوشته {{ Accessibility Options }} ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كليك كنيد . :)

بدرود .........

saraweblog
29-11-2005, 10:22
اي ول خيلي عالي بود

Honradez
06-12-2005, 12:07
راهی برای از بین بردنش نیست؟

mpsjavad
06-12-2005, 22:59
راهی برای از بین بردنش نیست؟

با سلام ..

خوب دوست من راه از بين بردنش كه گفته شده !

اما اگر بدون كد هاي رجيستري ميخواي عمل كني ..

براي از بين بردن صداي بوق در ازاي فشردن كليد هاي صفحه كليد :

به تاپيك اموزش {{ Accessibility Options }} ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برو و قسمت سربرگ Keyboard و Filter Key و قسمت Notification و . . .

براي از بين بردن چشمك زدن صفحه نمايش هم :

به تاپيك اموزش {{ Accessibility Options }} ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برو و قسمت سربرگ Sound

موفق باشيد .

beri
25-01-2006, 22:08
salam
yenafar be man bege ke chetori bayad masalan hamin flicker ro yekari kard khod be khod ejra beshe
mamnoon
:rolleye:

A_M_IT2005
26-01-2006, 06:31
[QUOTE=Reza_S]bookworm جان دستت درد نكنه خيلي جالب بود.
من به عنوان اولين نفر اعلام آمادگي ميكنم تا ويروس بلستر و هرچي بلد هستي رو آموزش بدي.
ممنون.

برای ساختن blaster تو نوتپد بنویس shutdown -r و با پسوند bat ذخیره کن.

M.K_Soft
09-08-2006, 15:03
من هم آموزش هر نو ویروسی رو نیاز دارم
ممنون از مقاله