PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طريقه استفاده از برنامه Remote Desktop به طريق ساده

x-ray
16-09-2005, 09:19
مثلا اگر از محل کارتون بخواید به کامپیوتر منزلتون وصل بشید از این راه میتونید استفاده کنید

شما باید کامپیوتر منزلتون رو بصورت میزبان قرار بدید که برای اینکار باید به قسمت Network Connections برید و Create New Connection رو انتخاب کنید در صفحه بازشده Advanced Connection رو انتخاب کنید و به صفحه بعد برید حالا در این صفحه Accept incoming Connection رو انتخاب کنید و به صفحه بعد برید دقت کنید در این صفحه فقط مودم رو تیک بزنید و به صفحه بعد برید در این جا هم Do not Allow رو انتخاب منید و به صفحه بعد برید در این صفحه میتونید به یک یا چند یوزر اجازه دسترسی به کامپیوترتون رو بدید در صفحه بعد روی TCP/IP دو بار کلیک کنید و Specify TCP/IP رو فعال کنید و در قسمت From تایپ کنید 192.168.1.2 و در To تایپ کنید 192.168.1.3 و OK را بزنید حالا Next و بعدش Finish رو کلیک کنید حالا کامپیوتر شما به یک میزبان تبدیل شده

اما برای وصل شدن به کامپیوتر منزلتون باید در کامپیوتر محل کارتون یکی از همین connection ها که برای وصل شدن به اینترنت استفاده میکنید درست کنید و در محل شماره تلفن ، شماره تلفن منزلتون رو بدید و در قسمت یوزر و پسورد همون یوزر و پسوردی رو که در مرحله های قبل انتخاب کردید قرار بدید و dial رو کلیک کنید

بعد از وصل شدن میتونید از برنامه Remote Desktop که در ویندوز موجود هست استفاده کنید و در قسمت IP اون ، IP کامپیوتر منزلتون رو وارد کنید

کپی رایت توسط : Computer Nasle Javan Mashad

mpsjavad
17-09-2005, 01:42
با سلام ..

:rolleye:

دوست عزيز نميدونم مشكل از من هست يا از خودم :laughing: - :tongue: از هر طرف كه اموزش شما رو ميخونم ميبينم كه ربطي به CPU نداره چه برسه به AMD , و سرعت .. فکر کنم اشباهي پيش اومده ...

منتظر رفع اشتباه ... با تشکر .

عنوان قبلي تاپيك :
چگونه سرعت سي پي يوهاي Amd را افزايش دهيم

بعد از ويرايش عنوان :
طريقه استفاده از برنامه Remote Desktop به طريق ساده