PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك نياز دارم درباره Hide My Files (فوري فوري)

adibrazavi
16-09-2005, 02:50
سلام به همه عزيزان
من يه مشكلي پيدا كردم كه كمك شما عزيزان احتياج فوري دارم.
من برنامه Hide My Files رو دانلود و نصب كردم بعدش چند وقت با هاش كار كردم بعدش يه بخش مهم از كارم و قفل كردم, بعد ار چند وقت خواستم همون بخشو باز كنم كه همون unlock بهش ميگن. ولي اقا unlock نميشه و الان نميدونم چي كار كنم. كمكم كنيد.
با پاك كردن رنامه ميتونم فايلمو پس بگيرم.

saman_uv
16-09-2005, 21:50
جاي فايلت عوض شه unlock نميشه ها همچنين فايل نبايد rename بشه همه رو چك كن ببين چي ميشه برنامه رو هم بايد نسب كني ديگه... بعد اين كارا رو بكني

Amir_P30
17-09-2005, 00:43
شما از طرق Safe Mode برو شايد كارت درست بشه

d_oxid
24-09-2005, 05:17
برنامه پاك بشه اصولا اون مشكل حل ميشه..اين جور برنامه ها فقط براي آن اينستال پسورد اصلي برنامه كه موقع نصب بش دادن رو ميخوان

saman_uv
24-09-2005, 16:20
برنامه پاك بشه اصولا اون مشكل حل ميشه..اين جور برنامه ها فقط براي آن اينستال پسورد اصلي برنامه كه موقع نصب بش دادن رو ميخوان

برنامه پاک شه مشکل بیشتر میشه چون اکثر این برنامه ها فرمت فایل رو عوض میکنن مثلا hrd که دیگه با هیچی جز خودش باز نمیشه

saeed666
24-09-2005, 19:57
من تا حالا با این برنامه کار نکردم ولی ببین اگه جای فایلی که hide کرده یه فایل دیگه با پسوند مخصوص خود برنامه گزاشته اون فایلو برو یه جا دیگه کپی کن بعد فرمتشو تبدیل کن به همون فرمت فایلی که hide کردیش . یادت نره حتما با کپی فایل این کارو بکنی. یا اگه فایلی نساخته بود . برو تو دایرکتوری برنامرو بگرد بازم اگه پیدا نشد تو کل کامپیوتر نام فایلتو بدون پسوند سرچ کن بعد اون کارا که گفتمو بکن. امیدوارم نحوه hide کردنش همین طوری باشه. موفق باشی

'POP'
30-09-2005, 13:02
اگر هيچ روشي مؤثر نبود System Restore رو اجرا كن(البته اگه غير فعال نكرديش) ;)