PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازارکار کدوم رشته(مخصوص تجربی)

fkhan
10-09-2007, 17:22
با سلام خدمت همه
من میخوام رشته هایی رو معرفی کنم واز شما میخوام اگه خودتون تحصیل کرده این رشته ها یا از آشنایانتون تحصیل کرده رشته های مورد نظر باشد یا در حال تحصیل است بازار کار اون رشته چه جوری است؟(چند رشته رو میشه انتخاب کرد) رشته هایی که به نظرتون بازار کار خوبی دارند انتخاب کنید

Niloofarak
10-09-2007, 17:54
چشم پزشکی؟

تازه شنیدم باستان شناسی اش هم بد نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

robert
10-09-2007, 18:36
پزشک در حد عمومی از نظر درآمد با یه کارمند دولت هیچ فرقی نداره !!!:41:

ولی برای پزشک متخصص این دو تا خیلی درآمد خوبی دارن:

1- متخصص جراحی پلاستیک (( چهار تا دماغ عمل میکنه شیش میلیون میگیره !!!!!:18:))

2- جراح قلب و عروق (( مردم از ترس جونشون هم که شده برای جراحی قلب از زیر سنگ پول جور میکنند و میریزن حساب بیمارستان ))

kopol_420
10-09-2007, 19:30
دوستان دامپزشكي مثل اينكه يادتون رفته بابا رشته اي به اين مهمي كل سلامت شما به كار ما بستگي داره اونوقت نزاشتن تو نظر سنجي
بازار كارشم كه خوبه چون طيف كاري وسيعي داره ولي از نظر در آمد به پزشكي كه نمي رسه مگه اينكه بخواي وارد سرمايه گذاري شخصي شي

totia kh
05-04-2008, 08:36
سلام دوستان....به نظر من بازار کار متخصصهای زنان و زایمان خیلی خیلی داغه...چون هم به نسبت پولی که می گیرن کارشون راحته..هم همه مردم اعم از پولدار و متوسط و فقیر حاضرند هزینه هاشو بپردازند...ولی این به شرطی است که حتما تخصص بگیرید.. اگه قرار باشه برید پزشکی و در جا بزنید و ...به نظر من بهتره برید دندونپزشکی..چون بدون تخصص قبول شدنشم میشه پول خوبی درآورد.